Streda, 16. október, 2019 | Meniny má Vladimíra

Starší dorast Pov. Bystrice zdolal vedúcu Šaľu

Výsledky celoslovenských a krajských mládežníckych futbalových líg.

Považskobystrickí starší dorastenci (v červenom) pripravili vedúcej Šali prvú prehru.Považskobystrickí starší dorastenci (v červenom) pripravili vedúcej Šali prvú prehru.(Zdroj: Jozef Šprocha)

1. LIGA ST. DORAST U 19

3. kolo: Žilina – Trnava 0:2.

5. kolo: Podbrezová – Senica 3:0, Michalovce – Nitra 2:5, Žilina – Košice 1:3, Dun. Streda – Trenčín 3:0, Slovan – Trnava 4:0, Senec – Bardejov 2:2, Prešov - B. Bystrica 1:0. 

1. Nitra                        5         5          0          0          19:2     15

2. Michalovce               5         4          0          1          13:6     12

3. Trnava                      5         3          0          2          5:5       9

4. Slovan                      5         2          2          1          8:3       8

Článok pokračuje pod video reklamou

5. Košice                     5         2          1          2          9:12     7

6. Podbrezová              4         2          0          2          9:7       6

7. Senec                       5         1          3          1          6:6       6

7. D. Streda                 5         2          0          3          6:6       6

9. Trenčín                     4         2          0          2          6:8       6

10. Žilina                      5         2          0          3          6:9       6

11. Prešov                    5         1          1          3          4:8       4

12. Bardejov                5         1          1          3          6:13     4

13. Senica                    4         1          0          3          3:10     3

14. B. Bystrica             4         0          2          2          2:7       2

 

1. LIGA ML. DORAST U 17

3. kolo: Trnava – Žilina 1:4.

5. kolo: Bardejov – Dun. Streda 0:2, B. Bystrica – Michalovce 2:1, Trnava – Senec 2:1, Trenčín – Slovan 1:2, Nitra – Podbrezová 1:1, Senica – Prešov 4:2, Košice – Žilina 1:2.

1. Žilina                        4         4          0          0          16:2     12

2. Slovan                      4         3          1          0          10:5     10

3. B. Bystrica               5         3          0          2          7:4       9

4. Senica                      4         2          2          0          8:5       8

5. Košice                     3         2          0          1          7:4       6

6. Bardejov                  4         2          0          2          5:5       6

7. Prešov                      4         2          0          2          9:10     6

8. Trnava                      4         2          0          2          7:8       6

9. Dun. Streda              4         1          2          1          6:6       5

10. Nitra                      4         1          2          1          5:6       5

11. Senec                     4         1          0          3          3:9       3

12. Michalovce             4         0          1          3          4:9       1

13. Trenčín                   4         0          1          3          4:11     1

14. Podbrezová            4         0          1          3          2:9       1

 

1. LIGA ML. DORAST U 16

3. kolo: Trnava – Žilina 0:0.

5. kolo: Bardejov – Dun. Streda 2:3, B. Bystrica – Michalovce 0:0, Trnava – Senec 2:1, Trenčín – Slovan 3:2, Nitra – Podbrezová 0:0, Senica – Prešov 0:1, Košice – Žilina 2:4.

1. Trenčín                     4         4          0          0          8:3       12

2. Podbrezová              4         3          1          0          6:0       10

3. Slovan                      4         3          0          1          14:4     9

4. Prešov                      4         3          0          1          10:5     9

5. Dun. Streda              4         3          0          1          9:11     9

6. Žilina                        4         2          1          1          8:3       7

7. Bardejov                  4         2          0          2          6:7       6

8. Senica                      4         1          1          2          5:5       4

9. Michalovce               4         1          1          2          3:4       4

10. Trnava                    4         1          1          2          3:5       4

11. Nitra                      4         0          3          1          3:5       3

12. B. Bystrica             5         0          2          3          5:14     2

13. Košice                   3         0          0          3          2:7       0

14. Senec                     4         0          0          4          2:11     0

 

2. LIGA ST. DORAST

2. kolo: Komárno – Púchov 1:2 (0:0), 52. Šušík – 58. Červený, 67. Vojtek, Dubnica - Nové Zámky 3:2 (1:2), 4. Pišta, 73. Taran, 84. Svatík – 18. a 29. Bujka, Karlova Ves - ČFK Nitra 2:1, Malacky – Vráble 5:2, Topoľčany – Inter 2:1, Levice – Lok. Trnava 0:0, Skalica – Horná Nitra 2:2. Domino – Myjava hrajú 15. 9.

5. kolo: Lok. Trnava – Dubnica 2:3 (1:1), 12. Harsányi, 80. Habala – 37. Kučerka (11 m), 51. Pišta, 87. Krajinčák, Púchov – Topoľčany 1:0 (0:0), 64. Veteška, Vráble – Skalica 4:1, ČFK Nitra – Levice 2:1, Inter – N. Zámky 6:1, Karlova Ves – Komárno 6:0, H. Nitra – Domino Bratislava 5:0, Myjava – Malacky 3:1.

1. Dubnica      5        4        0        1        11:8    12

2. Horná Nitra 5        3        1        1        23:8    10

3. Karl. Ves    5        3        1        1        14:4    10

4. Topoľčany   5        3        1        1        12:9    10

5. Púchov       5        3        1        1        6:8      10

6. Myjava       4        3        0        1        10:6    9

7. Lok. Trnava 5        2        2        1        10:8    8

8. Vráble        5        2        1        2        13:12  7

9. Malacky       5          2          1          2          10:10   7

10. Inter         5        2        0        3        14:8    6

11. ČFK Nitra 5        2        0        3        8:11    6

12. Domino     4        2        0        2        8:12    6

13. Skalica      5        1        2        2        9:11    5

14. Komárno   5        1        1        3        11:20  4

15. Levice      5        0        1        4        3:17    1

16. N. Zámky  5        0        0        5        6:16    0

 

2. LIGA ML. DORAST

2. kolo: Komárno – Púchov 4:1 (3:0), 4., 12. a 75. Németh, 33. Záborský – 60. Gabaj, Dubnica - Nové Zámky 9:0 (3:0), 10., 12., 42. a 45. Fabuš, 15. Kobela, 51. a 77. Bičan, 47. Kutiš, 75. Gažo (80. Gažo nepremenil 11 – tku), Karlova Ves - ČFK Nitra 3:0, Malacky – Vráble 2:2, Topoľčany - Inter 1:0, Levice – Lok. Trnava 1:2, Skalica – Horná Nitra 0:3. Domino – Myjava hrajú 15. 9.

5. kolo: Lok. Trnava – Dubnica 0:0, Púchov – Topoľčany 3:2 (2:0), 40. a 55. Gabaj, 6. Hurta – 58. Davidovič, 67. Vrábel, Vráble – Skalica 0:0, ČFK Nitra – Levice 2:3, Inter – N. Zámky 7:1, Karlova Ves – Komárno 3:0, H. Nitra – Domino Bratislava 4:2, Myjava – Malacky 5:2.

1. Myjava       4        4        0        0        19:4    12

2. Horná Nitra 5        4        0        1        18:6    12

3. Malacky     5        3        1        1        15:8    10

4. Inter 5        3        0        2        17:6    9

5. Topoľčany   5        3        0        2        9:8      9

6. Vráble        5        2        2        1        16:9    8

7. Púchov       5        2        2        1        10:11  8

8. Dubnica      5        2        1        2        13:6    7

9. Komárno    5        2          1          2          12:17   7

10. Karl. Ves   5        2        1        2        9:14    7

11. Skalica      5        1        2        2        6:6      5

12. Lok. Trnava         5        1        2        2        5:6      5

13. Domino     4        1        1        2        7:12    4

14. Levice      5        1        1        3        8:15    4

15. ČFK Nitra 5        0        1        4        6:18    1

16. N. Zámky  5        0        1        4        3:27    1

 

3. LIGA ST. DORAST

 

2. kolo: Galanta – Brvnište 2:2 (1:1), 2. Prágai, 78. Wittenberger (11 m) – 36. Ilko, 46. P. Chovančík, J. Bohunice – Pov. Bystrica 2:1 (0:1), 54. Balun, 70. Rajnic – 30. Hričo, Sereď – Partizánske 4:1, Šamorín – Šaľa 0:6, Nové Mesto – Piešťany 1:1, Hlohovec – Šurany 0:2, Kanianka - Vrbové 1:2, Bánovce mali voľno.

5. kolo: Pov. Bystrica – Šaľa 2:1 (2:1), 22. Beran, 25. J. Valient (49. J. Valient nepremenil 11 – tku) – 36. Ďuriš, Brvnište - Nové Mesto 0:6 (0:3), 45. a 69. Prosňanský, 14. Vido, 39. Miklovič, 58. Jantošovič, 62. Gajdošík, Šurany – J. Bohunice 4:1, Partizánske – Šamorín 2:1, Bánovce – Sereď 3:0, Vrbové – Galanta 2:0, Piešťany – Kanianka 2:1, Hlohovec mal voľno.

1. Šaľa 5        4        0        1        21:6    12

2. Pov. Bystrica         5        4        0        1        12:3    12

3. Šurany        4        4        0        0        11:4    12

4. Partizánske  5        4        0        1        13:7    12

5. Vrbové       5        4        0        1        10:4    12

6. Bánovce     4        3        0        1        15:2    9

7. Sereď        5        2        0        3        8:10    6

8. J. Bohunice  5        2        0        3        7:9      6

9. Piešťany       4          1          2          1          4:8       5

10. N. Mesto   4        1        1        2        10:8    4

11. Brvnište     5        1        1        3        7:19    4

12. Kanianka   5        1        0        4        5:13    3

13. Šamorín    5        1        0        4        4:15    3

14. Galanta     5        0        1        4        3:11    1

15. Hlohovec   4        0        1        3        2:13    1

 

3. LIGA ML. DORAST

2. kolo: Galanta – Brvnište 6:3 (2:1), 28. a 47. Czödör, 14. Klačan, 53. Pavlovič, 62. Bakuš, 79. Czóka (45. Horváth nepremenil 11 – tku) – 16. A. Baláž, 59. R. Jandúch, 72. Kaniak (11 m), J. Bohunice – Pov. Bystrica 2:4 (1:3), 9. Klokner, 43. Tomašovič – 17. Pavlík, 29. J. Al Sabri, 35. Žilinský, 79. Socha, Sereď – Partizánske 3:2, Šamorín – Šaľa 2:2, Nové Mesto – Piešťany 1:10, Hlohovec – Šurany 1:1, Kanianka - Vrbové 2:3, Bánovce mali voľno.

5. kolo: Pov. Bystrica – Šaľa 1:3 (0:2), 56. Pavlík – 10. Marček, 35. vlastný Čelko, 70. Kartík, Brvnište - Nové Mesto 1:5 (0:1), 60. E. Slámka – 43., 50. a 80. Bučenec, 19. Bajzík, 45. Marták, Šurany – J. Bohunice 5:0, Partizánske – Šamorín 3:0, Vrbové – Galanta 4:1, Bánovce – Sereď 0:0, Piešťany – Kanianka 7:1, Hlohovec mal voľno.

1. Vrbové       5        5        0        0        16:5    15

2. Piešťany     4        3        1        0        20:4    10

3. Šaľa 5        3        1        1        20:8    10

4. Šurany        4        3        1        0        14:2    10

5. Partizánske  5        3        0        2        19:11  9

6. Pov. Bystrica         5        3        0        2        16:12  9

7. Galanta       5        3        0        2        18:16  9

8. Bánovce     4        2        1        1        8:2      7

9. Šamorín      5        2        1        2        7:9      7

10. Sereď       5        2        1        2        8:13    7

11. Brvnište     5        1        0        4        8:21    3

12. N. Mesto   4        1        0        3        7:20    3

13. Hlohovec   4        0        2        2        3:5      2

14. J. Bohunice 5        0        0        5        7:18    0

15. Kanianka   5        0        0        5        3:28    0

 

4. LIGA DORAST

2. kolo: Borčice - Beluša 1:0 (0:0), 58. Hasidlo, N. Dubnica – Nemšová 6:1 (3:0), 55. a 64. Pupiš, 23. Adamík, 37, Tomáš, 38. Šukala, 75. Tadlánek – 58. Ďuriš (11 m), Dolná Súča – Led. Rovne 1:2 (0:1), 60. Žák – 34. Kamenický, 84. Gašpárek, V. Kostoľany – Bošany 4:2, Tr. Stankovce – Holíč 2:4, N. Rudno – D. Vestenice 5:1, Papradno – Boleráz hrajú 15. 9. o 11. h, Kúty mali voľno.

5. kolo: D. Vestenice - Led. Rovne 0:3 (0:2), 10. a 18. Gašpárek, Tr. Stankovce – N. Dubnica 1:2 (0:1), 56. Pavlis – 20. Pupiš, 75. Vojvodík, Beluša – Papradno 5:1 (4:1), 29. a 74. R. Hlúbik, 14. Hrubo, 28. Bulejčík, 44. Moško – 40. Gáborík, Bošany – Borčice hrajú 9. 9. o 17. h, Nemšová – N. Rudno 3:4, Kúty - Dolná Súča 4:0, Boleráz – V. Kostoľany 2:1, Holíč mal voľno.

1. Borčice        4          4          0          0          21:0     12

2. N. Dubnica  5          4          0          1          13:5     12

3. L. Rovne      4          4          0          0          9:2       12

4. V. Kostoľany          5          3          0          2          15:8     9

5. N. Rudno     5          3          0          2          16:10   9

6. Kúty            4          3          0          1          9:3       9

7. Boleráz        4          3          0          1          8:6       9

8. Holíč            4          2          0          2          6:21     6

9. Bošany        4          1          0          3          7:8       3

10. Beluša        4          1          0          3          6:10     3

11. Papradno   3          1          0          2          4:8       3

12. Nemšová   4          1          0          3          9:15     3

13. Tr. Stankovce        5          1          0          4          8:15     3

14. D. Súča     5          1          0          4          6:17     3

15. D. Vestenice          4          0          0          4          3:12     0

 

5. LIGA DORAST

2. kolo: Prečín - Streženice 1:1 (0:1), 50. Galát – 9. D. Štrbák, Košeca - Chynorany 1:4 (0:2), 74. Lacko – 7. Magdolen (11 m), 20. Rajnoha, 81. Neubauer, 90. Kramár (11 m), Ladce – Klát. Nová Ves 7:2 (4:2), 18., 39. a 63. Kvasnica (tretí z 11 m), 75. a 87. Kandráč, 21. Mosorjak, 45. vlastný Mikláš – 37. Debnár (11 m), 42. Halmo, Domaniža – Tr. Turná 4:3 (1:1), 50. a 90. Uhlárik, 10. Valjent, 79. Trenčanský – 20. Ďuriš, 51. Bečka, 68. Hrušovský, Bošáca – Drietoma 1:5, Selec - Nedožery-Brezany 4:2, Častkovce – Opatová 5:8, Stará Turá mala voľno.

5. kolo: Klát. N. Ves – Prečín 3:3 (1:1), 59. a 90. Zajíc, 22. Streicher -  54. a 89. Galát, 42. Klabník (54. Galát nepremenil 11 – tku), Chynorany – Domaniža 5:2 (2:1), 27. a 80. Kramár, 49. a 58. Neubauer, 23. Benko – 2. vlastný Mikula, 65. Trenčanský, Ladce - Bošáca 4:0 (0:0), 67. Mosorjak, 70.Kandráč, 75. Kvasnica, 81. Chovanec, Streženice - Častkovce 3:1 (1:1), 4., 52. a 68. D. Štrbák – 6. Feranec, Nedožery-Brezany – Košeca 2:4 (1:2), 28. Cicko, 80. Drška – 3. a 38. Mihálik, 52. M. Karlík, 69. Chudý, Drietoma - Stará Turá 7:1, Tr. Turná – Selec 4:0, Opatová mala voľno.

1. Drietoma      5          5          0          0          24:7     15

2. Streženice    5          4          1          0          20:9     13

3. Tr. Turná     5          4          0          1          19:9     12

4. Ladce          5          3          1          1          19:10   10

5. Chynorany   5          3          1          1          16:8     10

6. Košeca        5          3          1          1          10:8     10

7. Opatová      4          3          0          1          18:8     9

8. Nedožery     5          2          0          3          19:14   6

9. Kl. N. Ves   5          1          3          1          13:15   6

10. Selec         4          1          0          3          6:18     3

11. Domaniža   5          1          0          4          12:27   3

12. Prečín        4          0          2          2          6:10     2

13. Bošáca      5          0          1          4          8:21     1

14. Častkovce 4          0          0          4          9:20     0

15. St. Turá     4          0          0          4          3:18     0

 

 

1. LIGA ST. ŽIACI U 15

1. kolo: PFA ViOn Zl. Moravce – Myjava 0:2.

3. kolo: Senica – Trnava 1:2.

4. kolo: Dun. Streda – Slovan 1:3.

5. kolo: Slovan – Púchov 3:1 (2:0), 4. Strelec, 33. Černák, 56. Užík – 55. Pavlovič, FC Nitra – Levice 5:1, PFA ViOn Zl. Moravce – Spartak Trnava 0:5, Myjava – Dun. Streda 1:2, H. Nitra – Senec 1:1, Senica – Inter 1:1, Trenčín – Karlova Ves 3:1.

1. Slovan        4        4        0        0        12:3    12

2. Spartak Trnava       3        3        0        0        10:1    9

3. Karl. Ves    4        3        0        1        11:5    9

4. Trenčín       4        2        1        1        8:5      7

5. FC Nitra     3        2        0        1        9:3      6

6. Senec         3        1        1        1        7:4      4

7. Inter 3          1          1          1          5:4       4

8. Senica        3        1        1        1        4:3      4

9. Púchov       4        1        1        2        4:7      4

10. Myjava     4        1        1        2        3:6      4

  Horná Nitra   3        1        1        1        3:6      4

12. Dun. Streda         4        1        0        3        3:7      3

13. Levice      4        0        1        3        1:15    1

14. PFA ViOn 4        0        0        4        0:11    0

 

 

1. LIGA ST. ŽIACI U 14

1. kolo: PFA ViOn Zl. Moravce Myjava 1:1.

3. kolo: Senica – Spartak Trnava 0:0.

4. kolo: Dun. Streda – Slovan 1:10.

5. kolo: Slovan – Púchov 8:0 (6:0), 3. a 27. Kolník, 34. a 36. Čerepkai, 13. Tučný (11 m), 18. Hornyák, 25. Vician, 37. Duffek, FC Nitra – Levice 11:0, PFA ViOn Zl. Moravce – Spartak Trnava 0:9, Myjava – D. Streda 0:3, H. Nitra – Senec 1:5, Senica – Inter 1:0, Trenčín – Karlova Ves 4:0.

1. Slovan        4        4        0        0        35:2    12

2. Dun. Streda 4        3        0        1        12:10  9

3. FC Nitra     3        2        1        0        15:1    7

4. Spartak Trnava       3        2        1        0        14:1    7

5. Senica        3        2        1        0        9:0      7

6. Senec         3        2        1        0        7:2      7

7. Karl. Ves    4        2        0        2        8:8      6

8. Trenčín       4        2        0        2        7:7      6

9. Inter 3        1        0        2        5:7      3

10. Púchov     4        1        0        3        3:19    3

11. Myjava     4        0        2        2        2:17    2

12. Levice      4        0        1        3        2:17    1

13. PFA ViOn 4        0        1        3        3:19    1

14. Horná Nitra         3        0        0        3        1:13    0

 

1. LIGA ML. ŽIACI U 13

1. kolo: Myjava – PFA ViOn Zl. Moravce 0:16.

5. kolo: Púchov - Myjava 9:6 (6:3), 16., 22. a 36. Kurej, 2. a 28. B. Chleban, 14. a 22. Hošták, 43. Moravčík, 50. A. Palček – 15., 27., 32. a 60. Horniak, 26. a 59. Krahulec, Inter – FC Nitra 4:10, Spartak Trnava – PFA ViOn Zl. Moravce 8:4, Levice – H. Nitra 5:9, D. Streda – Trenčín 7:3, Senec – Senica 6:3, Karlova Ves – Slovan 9:8..

1. Spartak Trnava       4        4        0        0        57:6    12

2. FC Nitra     4        4        0        0        56:16  12

3. PFA ViOn   4        3        0        1        65:17  9

4. Slovan        4        3        0        1        67:26  9

5. Dun. Streda 4        3        0        1        39:27  9

6. Senica        4        2        0        2        46:20  6

7. Trenčín       4        2        0        2        39:28  6

8. Senec         3        2        0          1          17:22   6

9. Karl. Ves    4        2        0        2        31:42  6

10. Horná Nitra         4        1        0        3        16:46  3

11. Púchov     4        1        0        3        18:92  3

12. Levice      3        0        0        3        10:40  0

13. Inter         4        0        0        4        17:51  0

14. Myjava     4        0        0        4        10:55  0

 

     

1. LIGA ML. ŽIACI U 12

1. kolo: Myjava – PFA ViOn Zl. Moravce 2:10.

5. kolo: Púchov - Myjava 28:3 (11:3), 8., 20., 26., 28., 58. a 59. Hanták, 11., 39., 42. a 45. Kadák, 21., 54. a 60. Jurenková, 12. a 18. Mynář, 32. a 39. Mozsi, 38. a 55. V. Baláž, 10. Ondlevec, 16. Obšivan, 17. vlastný Kováč, 41. Porubčan, 45. Pivko, 53. Berčík, 55. Mušák, 57. Drahuta, 59. Fedor – 25. a 30. Handžiu, 17. Michalec, Inter – FC Nitra 5:10, Spartak Trnava – PFA ViOn Zl. Moravce 9:3, Levice – H. Nitra 11:13, D. Streda – Trenčín 7:10, Karlova Ves – Slovan 3:8, Senec – Senica 4:4.

1. Slovan          4          4          0          0          48:17   12

2. FC Nitra     4        4        0        0        47:16  12

3. Trenčín       4        3        0        1        58:29  9

4. Sp. Trnava   4        3        0        1        48:23  9

5. Senica        4        2        2        0        39:30  8

6. Dun. Streda 4        2        0        2        48:29  6

7. PFA ViOn   4        2        0        2        32:28  6

8. Karl. Ves    4        2        0        2        28:36  6

9. Púchov       4        1        1        2        47:34  4

10. Senec         3          1          1          1          13:16   4

11. Horná Nitra         4        1        0        3        34:43  3

12. Levice      3        0        0        3        23:46  0

13. Inter         4        0        0        4        16:59  0

14. Myjava     4        0        0        4        7:82    0

 

2. LIGA ST. ŽIACI

2. kolo: Pov. Bystrica - Šamorín 2:0 (0:0), 58. Piaček, 60. Blaško, Dubnica - Komárno 2:1 (1:1), 13. Martinek, 70. Matúš – 10. Molnár, Lok. Trnava - ČFK Nitra 1:2, Šaľa – Galanta 1:4, Trenčín B - Topoľčany 3:0, Partizánske – N. Zámky 3:4, Piešťany - Skalica 0:3, Trebatice – Gabčíkovo hrajú 15. 9.

5. kolo: Komárno – Pov. Bystrica 1:1 (0:0), 40. Molnár – 44. Blaško, ČFK Nitra – Dubnica 1:2 (0:0), 54. Fedúzi – 50. a 67. Floriš, Skalica – Šaľa 6:2, N. Zámky – Trebatice 3:0, Topoľčany – Partizánske 4:1, Galanta – Gabčíkovo 3:1, Šamorín – Lok. Trnava 0:1, Trenčín B – Piešťany 3:1.

1. Dubnica      5        4        1        0        18:4    13

2. Trenčín B    5        4        0        1        16:3    12

3. Lok. Trnava 5        4        0        1        16:7    12

4. Galanta       5        3        1        1        18:5    10

5. Topoľčany   5        3        0        2        19:9    9

6. Pov. Bystrica         5        2        3        0        5:2      9

7. N. Zámky    5        3        0        2        13:12  9

8. Komárno    5        2        2        1        12:7    8

9. Skalica       5        2        0        3        14:16  6

10. ČFK Nitra 5        2        0        3        8:12    6

11. Trebatice   4        1        1        2        4:7      4

12. Šamorín    5        1        0        4        5:16    3

13. Šaľa         5        1        0        4        10:22  3

14. Partizánske 5        1        0        4        9:22    3

15. Piešťany     5          1          0          4          4:17     3

16. Gabčíkovo 4        0        2        2        3:13    2

 

2. LIGA ML. ŽIACI

2. kolo: Pov. Bystrica - Šamorín 0:4 (0:3), 5. Szitás, 28. Janšák, 29. Korpič, 44. Sobek,Kvaššay, Briestenský), Dubnica - Komárno 2:2 (1:1), 7. Prokop, 37. Hajdina – 27. Nagy, 44. Czikora, Lok. Trnava - ČFK Nitra 2:1, Šaľa – Galanta 2:3, Trenčín B - Topoľčany 6:2, Partizánske - Nové Zámky 11:0, Piešťany - Skalica 0:9, Trebatice – Gabčíkovo hrajú 15. 9.

5. kolo: Komárno – Pov. Bystrica 7:0 (3:0), 3., 10. a 39. Lacza, 43., 49. a 57. Sánta, 22. Czikora, ČFK Nitra – Dubnica 4:0 1:0), 15. a 40. Palotaš, 55. Mucha, 59. Berec, Skalica – Šaľa 5:1, N. Zámky – Trebatice 4:2, Topoľčany – Partizánske 0:7, Galanta – Gabčíkovo 3:0, Šamorín – Lok. Trnava 0:0. Trenčín B – Piešťany 13:1.

1. Trenčín B    5        5        0        0        47:10  15

2. Galanta       5        5        0        0        11:4    15

3. Lok. Trnava 5        4        1        0        21:4    13

4. ČFK Nitra   5        4        0        1        18:3    12

5. Komárno    5        3        1        1        21:7    10

6. Šamorín      5        3        1        1        14:13  10

7. Partizánske  5        2        1        2        21:9    7

8. Skalica       5        2        1        2        19:15  7

9. Šaľa 5        2        0        3        12:14  6

10. Gabčíkovo 4        2        0        2        6:11    6

11. Dubnica    5        1        1        3        12:13  4

12. Topoľčany 5        1        0        4        17:23  3

13. Pov. Bystrica        5        1        0        4        5:23    3

14. N. Zámky  5        1        0        4        8:31    3

15. Trebatice   4        0        0        4        4:12    0

16. Piešťany    5        0        0        5        3:47    0

 

3. LIGA ST. ŽIACI

3. kolo: Beluša – Iskra Nováky 5:3 (3:1), 12. a 33. D. Sehnoutek, 21. a 45. P. Sehnoutek, 56. Belobrad - 22. Pavkeje, 52. Záhorský (11 m), 70. Baránek, Led. Rovne - Ilava 2:1 (0:0), 63. Makay, 68. Páleš (11 m) – 44. Štefanec, N. Mesto – N. Dubnica 3:0 (2:0), 1. a 15. Čirák, 62. Kňazovčík, Bánovce - Dubnica B 2:0 (1:0), 27. Divéky, 66. Sluka, N. Rudno – Nemšová 0:9, Kanianka – D. Vestenice 2:4, Soblahov – N. Pravno 7:2.

1. Bánovce      3          2          1          0          10:2     7

2. Nemšová     2          2          0          0          19:0     6

3. Dubnica B    3          2          0          1          13:2     6

4. Soblahov     2          2          0          0          12:4     6

5. N. Mesto     3          2          0          1          9:7       6

6. D. Vestenice            3          2          0          1          7:7       6

7. N. Dubnica  3          1          1          1          5:6       4

8. Ilava 2          1          0          1          2:2       3

9. L. Rovne      2          1          0          1          2:4       3

10. Beluša        3          1          0          2          6:16     3

11. Nováky     1          0          0          1          3:5       0

12. N. Rudno   2          0          0          2          0:10     0

13. N. Pravno  3          0          0          3          3:14     0

14. Kanianka   2          0          0          2          2:14     0

 

3. LIGA ML. ŽIACI

3. kolo: Led. Rovne - Ilava 5:3 (3:2), 23. a 26. Vrábel, 27. a 51. Holba, 53. Vajdík – 11. Straňák, 30. A. Baláž, 56. Lysák, Beluša – Iskra Nováky 10:0 (3:0), 4., 20., 36., 46., 48. a 59. Vyhnička, 42. a 58. Synák (prvý z 11 m), 15. Prostredný, 39. Rybanský, Bánovce - Dubnica B 2:1 (0:0), 37. Tretinár, 47. Fraňo – 56. Kobezda, N. Mesto – N. Dubnica 3:5 (0:2), 45., 47. a 58. Dedík – 11., 43. a 60. Hanták, 9. Molnár, 39. Mitáš, N. Rudno – Nemšová 0:5, Kanianka – D. Vestenice 13:0, Soblahov – N. Pravno 2:2.

1. Bánovce      3          3          0          0          12:5     9

2. N. Pravno    3          2          1          0          11:2     7

3. Dubnica B    3          2          0          1          15:2     6

4. Nemšová     2          2          0          0          12:4     6

5. N. Dubnica  3          2          0          1          15:9     6

6. Soblahov     2          1          1          0          5:2       4

7. Kanianka     2          1          0          1          17:7     3

8. Ilava 2          1          0          1          8:7       3

9. L. Rovne      2          1          0          1          5:9       3

10. Beluša        3          1          0          2          11:16   3

11. N. Mesto   3          0          0          3          5:11     0

12. N. Rudno   2          0          0          2          2:10     0

13. Nováky     1          0          0          1          0:10     3

14. D. Vestenice          3          0          0          3          0:24     0

 

 

I. LIGA ŽIAČKY

3. kolo: Pov. Bystrica – Beluša 7:0 (4:0), 15., 31. a 68. Kardošová, 20. a 69. Miháliková, 11. Balogová, 41. Juríková, Dubnica - Topoľčany 0:2 (0:2), 24. Babincová, 26. Košecká,  Horná Nitra – Tr. Teplice 2:9, Trenčín – Bánovce 1:0.

1. Trenčín        3          3          0          0          4:1       9

2. Tr. Teplice   2          2          0          0          23:2     6

3. H. Nitra       3          2          0          1          26:10   6

4. Pov. Bystrica           2          2          0          0          10:2     6

5. Beluša          3          1          0          2          11:10   3

6. Topoľčany   3          1          0          2          4:4       3

7. Bánovce      3          0          0          3          2:22     0

8. Dubnica       3          0          0          3          0:29     0

                                              

PRÍPRAVKY U 11

1. kolo: Púchov – Pov. Bystrica 17:2, Dubnica – Partizánske hrali 7. 9. o 18.15 h, Bánovce – Skalica 3:2, Myjava – H. Nitra 8:16.

1. Púchov        1          1          0          0          17:2     3

2. H. Nitra       1          1          0          0          16:8     3

3. Bánovce      1          1          0          0          3:2       3

4. Dubnica       0          0          0          0          0:0       0

5. Partizánske  0          0          0          0          0:0       0

6. Skalica         1          0          0          1          2:3       0

7. Myjava        1          0          0          1          8:16     0

8. Pov. Bystrica           1          0          0          1          2:17     0

 

PRÍPRAVKY U 10

1. kolo: Púchov – Pov. Bystrica 10:3, Dubnica – Partizánske hrali 7. 9. o 18.15 h, Bánovce – Skalica 9:3, Myjava – H. Nitra 4:24.

1. H. Nitra       1          1          0          0          24:4     3

2. Púchov        1          1          0          0          10:3     3

3. Bánovce      1          1          0          0          9:3       3

4. Dubnica       0          0          0          0          0:0       0

5. Partizánske  0          0          0          0          0:0       0

6. Skalica         1          0          0          1          3:9       0

7. Pov. Bystrica           1          0          0          1          3:10     0

8. Myjava        1          0          0          1          4:24     0                                                        

 

PRÍPRAVKY U 9

1. kolo: Púchov – Pov. Bystrica 21:1, Dubnica – Partizánske hrali 7. 9. o 18.15 h, Bánovce – Skalica 23:19, Myjava – H. Nitra 8:30.

1. H. Nitra       1          1          0          0          30:8     3

2. Púchov        1          1          0          0          21:1     3

3. Bánovce      1          1          0          0          23:19   3

4. Dubnica       0          0          0          0          0:0       0

5. Partizánske  0          0          0          0          0:0       0

6. Skalica         1          0          0          1          19:23   0

7. Pov. Bystrica           1          0          0          1          1:21     0

8. Myjava        1          0          0          1          8:30     0

 

 

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.

Inzercia - Tlačové správy

  1. Aj s SUV môžete jazdiť ekologicky a ekonomicky
  2. Čo na aute vymyslela žena a čo výrobca telefónov?
  3. 5 rád Ľudmily Kolesárovej, ako napísať projekt a získať grant
  4. Vysokoškoláci zarobia už o 587 eur viac ako stredoškoláci
  5. Týmto trikom sa dajú v aute umiestniť tri autosedačky
  6. Kedy je správny čas nasťahovať sa do novostavby?
  7. Podnikateľský úver, s ktorým ušetríte
  8. Ojazdené pneumatiky odovzdajte, šetríte tak životné prostredie
  9. Lidl je odteraz všade! Vitajte v Lidl e-shope
  10. Výskumný park v Rakúsku zistil, ako sa býva najzdravšie
  1. Ojazdené pneumatiky odovzdajte, šetríte tak životné prostredie
  2. Kedy je správny čas nasťahovať sa do novostavby?
  3. P3 začína na východe Slovenska s výstavbou parku
  4. Zľavnené študentské lístky na dopravu s ISIC už aj cez mobil
  5. Lidl je odteraz všade! Vitajte v Lidl e-shope
  6. Kto vyhrá súboj medzi prírodnými a syntetickými diamantmi?
  7. Otvorenie nového sídla DELTA sprevádzala virtuálna realita
  8. Podnikateľský úver, s ktorým ušetríte
  9. Limitovaná ponuka: balík SME.sk + DIGI GO so zľavou až 52 %
  10. Výskumný park v Rakúsku zistil, ako sa býva najzdravšie
  1. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji 13 109
  2. Čo všetko dnes majú deti v mobiloch? Boli by ste prekvapení 12 994
  3. Čo na aute vymyslela žena a čo výrobca telefónov? 12 592
  4. Luxusný hybrid za 22 900 eur. Nadpriemerný už v základnej výbave 10 569
  5. Vysokoškoláci zarobia už o 587 eur viac ako stredoškoláci 10 383
  6. Lidl je odteraz všade! Vitajte v Lidl e-shope 10 034
  7. Týmto trikom sa dajú v aute umiestniť tri autosedačky 10 029
  8. 5 rád Ľudmily Kolesárovej, ako napísať projekt a získať grant 9 004
  9. Vyrába koláče pre celiatikov. Najobľúbenejšie zákusky prekvapia 8 821
  10. Výskumný park v Rakúsku zistil, ako sa býva najzdravšie 8 563

Téma: Futbal


Pozrite si tiež články z hlavnej témy Futbal  na sport.sme.sk

Hlavné správy z SME | MY Považská - aktuálne správy

FOTO: Vodič zničil auto, oplotenie i mostík, skončil v potoku

Muž na mieste odmietol fúkať, hrozí mu až ročné väzenie.

Domaniža (v červenom) je z tria našich zástupcov v 4. lige najvyššie.

Mesto sa dohodlo, aby ukončilo niekoľkoročný spor

Medzi mestom Dubnica nad Váhom a súkromnou základnou umeleckou školou, ktorej boli v minulosti zadržiavané finančné prostriedky, došlo k dohode.

Spor medzi školou a mestom bol v minulosti veľmi často diskutovanou témou na zasadnutiach zastupiteľstva. Zapájali sa aj rodičia žiakov.

V Papradne plánujú rozšíriť ihrisko

Pribudnúť by mal priestor pre najmenšie deti, plánujú aj workoutové prvky.

Ihrisko v Papradne ešte plánujú rozšíriť.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Logistický park známej značky by mali otvoriť začiatkom budúceho roka

V areáli CTParku v Trnave bude mať spoločnosť prenajatých 50 tisíc štvorcových metrov.

Prepadla sa cesta, úsek policajti uzavreli

Medzi obcami Merašice a Dolné Trhovište v okrese Hlohovec sa prepadla vozovka.

Trocha kokaínu a veľa trávy. V Bučanoch zasahovali kukláči

Trnavskí kriminalisti v spolupráci s príslušníkmi NAKA odhalili v obci Bučany pestovateľa marihuany.

Splnili všetky podmienky, z obce Nesvady bude mesto

Nesvady sa stanú mestom od 1. januára budúceho roka.

Vybrali SME

Už ste čítali?