Sobota, 2. júl, 2022 | Meniny má Berta

Starší dorast Pov. Bystrice zdolal vedúcu Šaľu

Výsledky celoslovenských a krajských mládežníckych futbalových líg.

Považskobystrickí starší dorastenci (v červenom) pripravili vedúcej Šali prvú prehru.Považskobystrickí starší dorastenci (v červenom) pripravili vedúcej Šali prvú prehru. (Zdroj: Jozef Šprocha)

1. LIGA ST. DORAST U 19

3. kolo: Žilina – Trnava 0:2.

5. kolo: Podbrezová – Senica 3:0, Michalovce – Nitra 2:5, Žilina – Košice 1:3, Dun. Streda – Trenčín 3:0, Slovan – Trnava 4:0, Senec – Bardejov 2:2, Prešov - B. Bystrica 1:0. 

1. Nitra                        5         5          0          0          19:2     15

2. Michalovce               5         4          0          1          13:6     12

3. Trnava                      5         3          0          2          5:5       9

4. Slovan                      5         2          2          1          8:3       8

SkryťVypnúť reklamu

5. Košice                     5         2          1          2          9:12     7

6. Podbrezová              4         2          0          2          9:7       6

7. Senec                       5         1          3          1          6:6       6

7. D. Streda                 5         2          0          3          6:6       6

9. Trenčín                     4         2          0          2          6:8       6

10. Žilina                      5         2          0          3          6:9       6

11. Prešov                    5         1          1          3          4:8       4

12. Bardejov                5         1          1          3          6:13     4

13. Senica                    4         1          0          3          3:10     3

SkryťVypnúť reklamu

14. B. Bystrica             4         0          2          2          2:7       2

 

1. LIGA ML. DORAST U 17

3. kolo: Trnava – Žilina 1:4.

5. kolo: Bardejov – Dun. Streda 0:2, B. Bystrica – Michalovce 2:1, Trnava – Senec 2:1, Trenčín – Slovan 1:2, Nitra – Podbrezová 1:1, Senica – Prešov 4:2, Košice – Žilina 1:2.

1. Žilina                        4         4          0          0          16:2     12

2. Slovan                      4         3          1          0          10:5     10

3. B. Bystrica               5         3          0          2          7:4       9

4. Senica                      4         2          2          0          8:5       8

5. Košice                     3         2          0          1          7:4       6

6. Bardejov                  4         2          0          2          5:5       6

SkryťVypnúť reklamu

7. Prešov                      4         2          0          2          9:10     6

8. Trnava                      4         2          0          2          7:8       6

9. Dun. Streda              4         1          2          1          6:6       5

10. Nitra                      4         1          2          1          5:6       5

11. Senec                     4         1          0          3          3:9       3

12. Michalovce             4         0          1          3          4:9       1

13. Trenčín                   4         0          1          3          4:11     1

14. Podbrezová            4         0          1          3          2:9       1

 

1. LIGA ML. DORAST U 16

3. kolo: Trnava – Žilina 0:0.

5. kolo: Bardejov – Dun. Streda 2:3, B. Bystrica – Michalovce 0:0, Trnava – Senec 2:1, Trenčín – Slovan 3:2, Nitra – Podbrezová 0:0, Senica – Prešov 0:1, Košice – Žilina 2:4.

1. Trenčín                     4         4          0          0          8:3       12

2. Podbrezová              4         3          1          0          6:0       10

3. Slovan                      4         3          0          1          14:4     9

4. Prešov                      4         3          0          1          10:5     9

5. Dun. Streda              4         3          0          1          9:11     9

6. Žilina                        4         2          1          1          8:3       7

7. Bardejov                  4         2          0          2          6:7       6

8. Senica                      4         1          1          2          5:5       4

9. Michalovce               4         1          1          2          3:4       4

10. Trnava                    4         1          1          2          3:5       4

11. Nitra                      4         0          3          1          3:5       3

12. B. Bystrica             5         0          2          3          5:14     2

13. Košice                   3         0          0          3          2:7       0

14. Senec                     4         0          0          4          2:11     0

 

2. LIGA ST. DORAST

2. kolo: Komárno – Púchov 1:2 (0:0), 52. Šušík – 58. Červený, 67. Vojtek, Dubnica - Nové Zámky 3:2 (1:2), 4. Pišta, 73. Taran, 84. Svatík – 18. a 29. Bujka, Karlova Ves - ČFK Nitra 2:1, Malacky – Vráble 5:2, Topoľčany – Inter 2:1, Levice – Lok. Trnava 0:0, Skalica – Horná Nitra 2:2. Domino – Myjava hrajú 15. 9.

5. kolo: Lok. Trnava – Dubnica 2:3 (1:1), 12. Harsányi, 80. Habala – 37. Kučerka (11 m), 51. Pišta, 87. Krajinčák, Púchov – Topoľčany 1:0 (0:0), 64. Veteška, Vráble – Skalica 4:1, ČFK Nitra – Levice 2:1, Inter – N. Zámky 6:1, Karlova Ves – Komárno 6:0, H. Nitra – Domino Bratislava 5:0, Myjava – Malacky 3:1.

1. Dubnica      5        4        0        1        11:8    12

2. Horná Nitra 5        3        1        1        23:8    10

3. Karl. Ves    5        3        1        1        14:4    10

4. Topoľčany   5        3        1        1        12:9    10

5. Púchov       5        3        1        1        6:8      10

6. Myjava       4        3        0        1        10:6    9

7. Lok. Trnava 5        2        2        1        10:8    8

8. Vráble        5        2        1        2        13:12  7

9. Malacky       5          2          1          2          10:10   7

10. Inter         5        2        0        3        14:8    6

11. ČFK Nitra 5        2        0        3        8:11    6

12. Domino     4        2        0        2        8:12    6

13. Skalica      5        1        2        2        9:11    5

14. Komárno   5        1        1        3        11:20  4

15. Levice      5        0        1        4        3:17    1

16. N. Zámky  5        0        0        5        6:16    0

 

2. LIGA ML. DORAST

2. kolo: Komárno – Púchov 4:1 (3:0), 4., 12. a 75. Németh, 33. Záborský – 60. Gabaj, Dubnica - Nové Zámky 9:0 (3:0), 10., 12., 42. a 45. Fabuš, 15. Kobela, 51. a 77. Bičan, 47. Kutiš, 75. Gažo (80. Gažo nepremenil 11 – tku), Karlova Ves - ČFK Nitra 3:0, Malacky – Vráble 2:2, Topoľčany - Inter 1:0, Levice – Lok. Trnava 1:2, Skalica – Horná Nitra 0:3. Domino – Myjava hrajú 15. 9.

5. kolo: Lok. Trnava – Dubnica 0:0, Púchov – Topoľčany 3:2 (2:0), 40. a 55. Gabaj, 6. Hurta – 58. Davidovič, 67. Vrábel, Vráble – Skalica 0:0, ČFK Nitra – Levice 2:3, Inter – N. Zámky 7:1, Karlova Ves – Komárno 3:0, H. Nitra – Domino Bratislava 4:2, Myjava – Malacky 5:2.

1. Myjava       4        4        0        0        19:4    12

2. Horná Nitra 5        4        0        1        18:6    12

3. Malacky     5        3        1        1        15:8    10

4. Inter 5        3        0        2        17:6    9

5. Topoľčany   5        3        0        2        9:8      9

6. Vráble        5        2        2        1        16:9    8

7. Púchov       5        2        2        1        10:11  8

8. Dubnica      5        2        1        2        13:6    7

9. Komárno    5        2          1          2          12:17   7

10. Karl. Ves   5        2        1        2        9:14    7

11. Skalica      5        1        2        2        6:6      5

12. Lok. Trnava         5        1        2        2        5:6      5

13. Domino     4        1        1        2        7:12    4

14. Levice      5        1        1        3        8:15    4

15. ČFK Nitra 5        0        1        4        6:18    1

16. N. Zámky  5        0        1        4        3:27    1

 

3. LIGA ST. DORAST

 

2. kolo: Galanta – Brvnište 2:2 (1:1), 2. Prágai, 78. Wittenberger (11 m) – 36. Ilko, 46. P. Chovančík, J. Bohunice – Pov. Bystrica 2:1 (0:1), 54. Balun, 70. Rajnic – 30. Hričo, Sereď – Partizánske 4:1, Šamorín – Šaľa 0:6, Nové Mesto – Piešťany 1:1, Hlohovec – Šurany 0:2, Kanianka - Vrbové 1:2, Bánovce mali voľno.

5. kolo: Pov. Bystrica – Šaľa 2:1 (2:1), 22. Beran, 25. J. Valient (49. J. Valient nepremenil 11 – tku) – 36. Ďuriš, Brvnište - Nové Mesto 0:6 (0:3), 45. a 69. Prosňanský, 14. Vido, 39. Miklovič, 58. Jantošovič, 62. Gajdošík, Šurany – J. Bohunice 4:1, Partizánske – Šamorín 2:1, Bánovce – Sereď 3:0, Vrbové – Galanta 2:0, Piešťany – Kanianka 2:1, Hlohovec mal voľno.

1. Šaľa 5        4        0        1        21:6    12

2. Pov. Bystrica         5        4        0        1        12:3    12

3. Šurany        4        4        0        0        11:4    12

4. Partizánske  5        4        0        1        13:7    12

5. Vrbové       5        4        0        1        10:4    12

6. Bánovce     4        3        0        1        15:2    9

7. Sereď        5        2        0        3        8:10    6

8. J. Bohunice  5        2        0        3        7:9      6

9. Piešťany       4          1          2          1          4:8       5

10. N. Mesto   4        1        1        2        10:8    4

11. Brvnište     5        1        1        3        7:19    4

12. Kanianka   5        1        0        4        5:13    3

13. Šamorín    5        1        0        4        4:15    3

14. Galanta     5        0        1        4        3:11    1

15. Hlohovec   4        0        1        3        2:13    1

 

3. LIGA ML. DORAST

2. kolo: Galanta – Brvnište 6:3 (2:1), 28. a 47. Czödör, 14. Klačan, 53. Pavlovič, 62. Bakuš, 79. Czóka (45. Horváth nepremenil 11 – tku) – 16. A. Baláž, 59. R. Jandúch, 72. Kaniak (11 m), J. Bohunice – Pov. Bystrica 2:4 (1:3), 9. Klokner, 43. Tomašovič – 17. Pavlík, 29. J. Al Sabri, 35. Žilinský, 79. Socha, Sereď – Partizánske 3:2, Šamorín – Šaľa 2:2, Nové Mesto – Piešťany 1:10, Hlohovec – Šurany 1:1, Kanianka - Vrbové 2:3, Bánovce mali voľno.

5. kolo: Pov. Bystrica – Šaľa 1:3 (0:2), 56. Pavlík – 10. Marček, 35. vlastný Čelko, 70. Kartík, Brvnište - Nové Mesto 1:5 (0:1), 60. E. Slámka – 43., 50. a 80. Bučenec, 19. Bajzík, 45. Marták, Šurany – J. Bohunice 5:0, Partizánske – Šamorín 3:0, Vrbové – Galanta 4:1, Bánovce – Sereď 0:0, Piešťany – Kanianka 7:1, Hlohovec mal voľno.

1. Vrbové       5        5        0        0        16:5    15

2. Piešťany     4        3        1        0        20:4    10

3. Šaľa 5        3        1        1        20:8    10

4. Šurany        4        3        1        0        14:2    10

5. Partizánske  5        3        0        2        19:11  9

6. Pov. Bystrica         5        3        0        2        16:12  9

7. Galanta       5        3        0        2        18:16  9

8. Bánovce     4        2        1        1        8:2      7

9. Šamorín      5        2        1        2        7:9      7

10. Sereď       5        2        1        2        8:13    7

11. Brvnište     5        1        0        4        8:21    3

12. N. Mesto   4        1        0        3        7:20    3

13. Hlohovec   4        0        2        2        3:5      2

14. J. Bohunice 5        0        0        5        7:18    0

15. Kanianka   5        0        0        5        3:28    0

 

4. LIGA DORAST

2. kolo: Borčice - Beluša 1:0 (0:0), 58. Hasidlo, N. Dubnica – Nemšová 6:1 (3:0), 55. a 64. Pupiš, 23. Adamík, 37, Tomáš, 38. Šukala, 75. Tadlánek – 58. Ďuriš (11 m), Dolná Súča – Led. Rovne 1:2 (0:1), 60. Žák – 34. Kamenický, 84. Gašpárek, V. Kostoľany – Bošany 4:2, Tr. Stankovce – Holíč 2:4, N. Rudno – D. Vestenice 5:1, Papradno – Boleráz hrajú 15. 9. o 11. h, Kúty mali voľno.

5. kolo: D. Vestenice - Led. Rovne 0:3 (0:2), 10. a 18. Gašpárek, Tr. Stankovce – N. Dubnica 1:2 (0:1), 56. Pavlis – 20. Pupiš, 75. Vojvodík, Beluša – Papradno 5:1 (4:1), 29. a 74. R. Hlúbik, 14. Hrubo, 28. Bulejčík, 44. Moško – 40. Gáborík, Bošany – Borčice hrajú 9. 9. o 17. h, Nemšová – N. Rudno 3:4, Kúty - Dolná Súča 4:0, Boleráz – V. Kostoľany 2:1, Holíč mal voľno.

1. Borčice        4          4          0          0          21:0     12

2. N. Dubnica  5          4          0          1          13:5     12

3. L. Rovne      4          4          0          0          9:2       12

4. V. Kostoľany          5          3          0          2          15:8     9

5. N. Rudno     5          3          0          2          16:10   9

6. Kúty            4          3          0          1          9:3       9

7. Boleráz        4          3          0          1          8:6       9

8. Holíč            4          2          0          2          6:21     6

9. Bošany        4          1          0          3          7:8       3

10. Beluša        4          1          0          3          6:10     3

11. Papradno   3          1          0          2          4:8       3

12. Nemšová   4          1          0          3          9:15     3

13. Tr. Stankovce        5          1          0          4          8:15     3

14. D. Súča     5          1          0          4          6:17     3

15. D. Vestenice          4          0          0          4          3:12     0

 

5. LIGA DORAST

2. kolo: Prečín - Streženice 1:1 (0:1), 50. Galát – 9. D. Štrbák, Košeca - Chynorany 1:4 (0:2), 74. Lacko – 7. Magdolen (11 m), 20. Rajnoha, 81. Neubauer, 90. Kramár (11 m), Ladce – Klát. Nová Ves 7:2 (4:2), 18., 39. a 63. Kvasnica (tretí z 11 m), 75. a 87. Kandráč, 21. Mosorjak, 45. vlastný Mikláš – 37. Debnár (11 m), 42. Halmo, Domaniža – Tr. Turná 4:3 (1:1), 50. a 90. Uhlárik, 10. Valjent, 79. Trenčanský – 20. Ďuriš, 51. Bečka, 68. Hrušovský, Bošáca – Drietoma 1:5, Selec - Nedožery-Brezany 4:2, Častkovce – Opatová 5:8, Stará Turá mala voľno.

5. kolo: Klát. N. Ves – Prečín 3:3 (1:1), 59. a 90. Zajíc, 22. Streicher -  54. a 89. Galát, 42. Klabník (54. Galát nepremenil 11 – tku), Chynorany – Domaniža 5:2 (2:1), 27. a 80. Kramár, 49. a 58. Neubauer, 23. Benko – 2. vlastný Mikula, 65. Trenčanský, Ladce - Bošáca 4:0 (0:0), 67. Mosorjak, 70.Kandráč, 75. Kvasnica, 81. Chovanec, Streženice - Častkovce 3:1 (1:1), 4., 52. a 68. D. Štrbák – 6. Feranec, Nedožery-Brezany – Košeca 2:4 (1:2), 28. Cicko, 80. Drška – 3. a 38. Mihálik, 52. M. Karlík, 69. Chudý, Drietoma - Stará Turá 7:1, Tr. Turná – Selec 4:0, Opatová mala voľno.

1. Drietoma      5          5          0          0          24:7     15

2. Streženice    5          4          1          0          20:9     13

3. Tr. Turná     5          4          0          1          19:9     12

4. Ladce          5          3          1          1          19:10   10

5. Chynorany   5          3          1          1          16:8     10

6. Košeca        5          3          1          1          10:8     10

7. Opatová      4          3          0          1          18:8     9

8. Nedožery     5          2          0          3          19:14   6

9. Kl. N. Ves   5          1          3          1          13:15   6

10. Selec         4          1          0          3          6:18     3

11. Domaniža   5          1          0          4          12:27   3

12. Prečín        4          0          2          2          6:10     2

13. Bošáca      5          0          1          4          8:21     1

14. Častkovce 4          0          0          4          9:20     0

15. St. Turá     4          0          0          4          3:18     0

 

 

1. LIGA ST. ŽIACI U 15

1. kolo: PFA ViOn Zl. Moravce – Myjava 0:2.

3. kolo: Senica – Trnava 1:2.

4. kolo: Dun. Streda – Slovan 1:3.

5. kolo: Slovan – Púchov 3:1 (2:0), 4. Strelec, 33. Černák, 56. Užík – 55. Pavlovič, FC Nitra – Levice 5:1, PFA ViOn Zl. Moravce – Spartak Trnava 0:5, Myjava – Dun. Streda 1:2, H. Nitra – Senec 1:1, Senica – Inter 1:1, Trenčín – Karlova Ves 3:1.

1. Slovan        4        4        0        0        12:3    12

2. Spartak Trnava       3        3        0        0        10:1    9

3. Karl. Ves    4        3        0        1        11:5    9

4. Trenčín       4        2        1        1        8:5      7

5. FC Nitra     3        2        0        1        9:3      6

6. Senec         3        1        1        1        7:4      4

7. Inter 3          1          1          1          5:4       4

8. Senica        3        1        1        1        4:3      4

9. Púchov       4        1        1        2        4:7      4

10. Myjava     4        1        1        2        3:6      4

  Horná Nitra   3        1        1        1        3:6      4

12. Dun. Streda         4        1        0        3        3:7      3

13. Levice      4        0        1        3        1:15    1

14. PFA ViOn 4        0        0        4        0:11    0

 

 

1. LIGA ST. ŽIACI U 14

1. kolo: PFA ViOn Zl. Moravce Myjava 1:1.

3. kolo: Senica – Spartak Trnava 0:0.

4. kolo: Dun. Streda – Slovan 1:10.

5. kolo: Slovan – Púchov 8:0 (6:0), 3. a 27. Kolník, 34. a 36. Čerepkai, 13. Tučný (11 m), 18. Hornyák, 25. Vician, 37. Duffek, FC Nitra – Levice 11:0, PFA ViOn Zl. Moravce – Spartak Trnava 0:9, Myjava – D. Streda 0:3, H. Nitra – Senec 1:5, Senica – Inter 1:0, Trenčín – Karlova Ves 4:0.

1. Slovan        4        4        0        0        35:2    12

2. Dun. Streda 4        3        0        1        12:10  9

3. FC Nitra     3        2        1        0        15:1    7

4. Spartak Trnava       3        2        1        0        14:1    7

5. Senica        3        2        1        0        9:0      7

6. Senec         3        2        1        0        7:2      7

7. Karl. Ves    4        2        0        2        8:8      6

8. Trenčín       4        2        0        2        7:7      6

9. Inter 3        1        0        2        5:7      3

10. Púchov     4        1        0        3        3:19    3

11. Myjava     4        0        2        2        2:17    2

12. Levice      4        0        1        3        2:17    1

13. PFA ViOn 4        0        1        3        3:19    1

14. Horná Nitra         3        0        0        3        1:13    0

 

1. LIGA ML. ŽIACI U 13

1. kolo: Myjava – PFA ViOn Zl. Moravce 0:16.

5. kolo: Púchov - Myjava 9:6 (6:3), 16., 22. a 36. Kurej, 2. a 28. B. Chleban, 14. a 22. Hošták, 43. Moravčík, 50. A. Palček – 15., 27., 32. a 60. Horniak, 26. a 59. Krahulec, Inter – FC Nitra 4:10, Spartak Trnava – PFA ViOn Zl. Moravce 8:4, Levice – H. Nitra 5:9, D. Streda – Trenčín 7:3, Senec – Senica 6:3, Karlova Ves – Slovan 9:8..

1. Spartak Trnava       4        4        0        0        57:6    12

2. FC Nitra     4        4        0        0        56:16  12

3. PFA ViOn   4        3        0        1        65:17  9

4. Slovan        4        3        0        1        67:26  9

5. Dun. Streda 4        3        0        1        39:27  9

6. Senica        4        2        0        2        46:20  6

7. Trenčín       4        2        0        2        39:28  6

8. Senec         3        2        0          1          17:22   6

9. Karl. Ves    4        2        0        2        31:42  6

10. Horná Nitra         4        1        0        3        16:46  3

11. Púchov     4        1        0        3        18:92  3

12. Levice      3        0        0        3        10:40  0

13. Inter         4        0        0        4        17:51  0

14. Myjava     4        0        0        4        10:55  0

 

     

1. LIGA ML. ŽIACI U 12

1. kolo: Myjava – PFA ViOn Zl. Moravce 2:10.

5. kolo: Púchov - Myjava 28:3 (11:3), 8., 20., 26., 28., 58. a 59. Hanták, 11., 39., 42. a 45. Kadák, 21., 54. a 60. Jurenková, 12. a 18. Mynář, 32. a 39. Mozsi, 38. a 55. V. Baláž, 10. Ondlevec, 16. Obšivan, 17. vlastný Kováč, 41. Porubčan, 45. Pivko, 53. Berčík, 55. Mušák, 57. Drahuta, 59. Fedor – 25. a 30. Handžiu, 17. Michalec, Inter – FC Nitra 5:10, Spartak Trnava – PFA ViOn Zl. Moravce 9:3, Levice – H. Nitra 11:13, D. Streda – Trenčín 7:10, Karlova Ves – Slovan 3:8, Senec – Senica 4:4.

1. Slovan          4          4          0          0          48:17   12

2. FC Nitra     4        4        0        0        47:16  12

3. Trenčín       4        3        0        1        58:29  9

4. Sp. Trnava   4        3        0        1        48:23  9

5. Senica        4        2        2        0        39:30  8

6. Dun. Streda 4        2        0        2        48:29  6

7. PFA ViOn   4        2        0        2        32:28  6

8. Karl. Ves    4        2        0        2        28:36  6

9. Púchov       4        1        1        2        47:34  4

10. Senec         3          1          1          1          13:16   4

11. Horná Nitra         4        1        0        3        34:43  3

12. Levice      3        0        0        3        23:46  0

13. Inter         4        0        0        4        16:59  0

14. Myjava     4        0        0        4        7:82    0

 

2. LIGA ST. ŽIACI

2. kolo: Pov. Bystrica - Šamorín 2:0 (0:0), 58. Piaček, 60. Blaško, Dubnica - Komárno 2:1 (1:1), 13. Martinek, 70. Matúš – 10. Molnár, Lok. Trnava - ČFK Nitra 1:2, Šaľa – Galanta 1:4, Trenčín B - Topoľčany 3:0, Partizánske – N. Zámky 3:4, Piešťany - Skalica 0:3, Trebatice – Gabčíkovo hrajú 15. 9.

5. kolo: Komárno – Pov. Bystrica 1:1 (0:0), 40. Molnár – 44. Blaško, ČFK Nitra – Dubnica 1:2 (0:0), 54. Fedúzi – 50. a 67. Floriš, Skalica – Šaľa 6:2, N. Zámky – Trebatice 3:0, Topoľčany – Partizánske 4:1, Galanta – Gabčíkovo 3:1, Šamorín – Lok. Trnava 0:1, Trenčín B – Piešťany 3:1.

1. Dubnica      5        4        1        0        18:4    13

2. Trenčín B    5        4        0        1        16:3    12

3. Lok. Trnava 5        4        0        1        16:7    12

4. Galanta       5        3        1        1        18:5    10

5. Topoľčany   5        3        0        2        19:9    9

6. Pov. Bystrica         5        2        3        0        5:2      9

7. N. Zámky    5        3        0        2        13:12  9

8. Komárno    5        2        2        1        12:7    8

9. Skalica       5        2        0        3        14:16  6

10. ČFK Nitra 5        2        0        3        8:12    6

11. Trebatice   4        1        1        2        4:7      4

12. Šamorín    5        1        0        4        5:16    3

13. Šaľa         5        1        0        4        10:22  3

14. Partizánske 5        1        0        4        9:22    3

15. Piešťany     5          1          0          4          4:17     3

16. Gabčíkovo 4        0        2        2        3:13    2

 

2. LIGA ML. ŽIACI

2. kolo: Pov. Bystrica - Šamorín 0:4 (0:3), 5. Szitás, 28. Janšák, 29. Korpič, 44. Sobek,Kvaššay, Briestenský), Dubnica - Komárno 2:2 (1:1), 7. Prokop, 37. Hajdina – 27. Nagy, 44. Czikora, Lok. Trnava - ČFK Nitra 2:1, Šaľa – Galanta 2:3, Trenčín B - Topoľčany 6:2, Partizánske - Nové Zámky 11:0, Piešťany - Skalica 0:9, Trebatice – Gabčíkovo hrajú 15. 9.

5. kolo: Komárno – Pov. Bystrica 7:0 (3:0), 3., 10. a 39. Lacza, 43., 49. a 57. Sánta, 22. Czikora, ČFK Nitra – Dubnica 4:0 1:0), 15. a 40. Palotaš, 55. Mucha, 59. Berec, Skalica – Šaľa 5:1, N. Zámky – Trebatice 4:2, Topoľčany – Partizánske 0:7, Galanta – Gabčíkovo 3:0, Šamorín – Lok. Trnava 0:0. Trenčín B – Piešťany 13:1.

1. Trenčín B    5        5        0        0        47:10  15

2. Galanta       5        5        0        0        11:4    15

3. Lok. Trnava 5        4        1        0        21:4    13

4. ČFK Nitra   5        4        0        1        18:3    12

5. Komárno    5        3        1        1        21:7    10

6. Šamorín      5        3        1        1        14:13  10

7. Partizánske  5        2        1        2        21:9    7

8. Skalica       5        2        1        2        19:15  7

9. Šaľa 5        2        0        3        12:14  6

10. Gabčíkovo 4        2        0        2        6:11    6

11. Dubnica    5        1        1        3        12:13  4

12. Topoľčany 5        1        0        4        17:23  3

13. Pov. Bystrica        5        1        0        4        5:23    3

14. N. Zámky  5        1        0        4        8:31    3

15. Trebatice   4        0        0        4        4:12    0

16. Piešťany    5        0        0        5        3:47    0

 

3. LIGA ST. ŽIACI

3. kolo: Beluša – Iskra Nováky 5:3 (3:1), 12. a 33. D. Sehnoutek, 21. a 45. P. Sehnoutek, 56. Belobrad - 22. Pavkeje, 52. Záhorský (11 m), 70. Baránek, Led. Rovne - Ilava 2:1 (0:0), 63. Makay, 68. Páleš (11 m) – 44. Štefanec, N. Mesto – N. Dubnica 3:0 (2:0), 1. a 15. Čirák, 62. Kňazovčík, Bánovce - Dubnica B 2:0 (1:0), 27. Divéky, 66. Sluka, N. Rudno – Nemšová 0:9, Kanianka – D. Vestenice 2:4, Soblahov – N. Pravno 7:2.

1. Bánovce      3          2          1          0          10:2     7

2. Nemšová     2          2          0          0          19:0     6

3. Dubnica B    3          2          0          1          13:2     6

4. Soblahov     2          2          0          0          12:4     6

5. N. Mesto     3          2          0          1          9:7       6

6. D. Vestenice            3          2          0          1          7:7       6

7. N. Dubnica  3          1          1          1          5:6       4

8. Ilava 2          1          0          1          2:2       3

9. L. Rovne      2          1          0          1          2:4       3

10. Beluša        3          1          0          2          6:16     3

11. Nováky     1          0          0          1          3:5       0

12. N. Rudno   2          0          0          2          0:10     0

13. N. Pravno  3          0          0          3          3:14     0

14. Kanianka   2          0          0          2          2:14     0

 

3. LIGA ML. ŽIACI

3. kolo: Led. Rovne - Ilava 5:3 (3:2), 23. a 26. Vrábel, 27. a 51. Holba, 53. Vajdík – 11. Straňák, 30. A. Baláž, 56. Lysák, Beluša – Iskra Nováky 10:0 (3:0), 4., 20., 36., 46., 48. a 59. Vyhnička, 42. a 58. Synák (prvý z 11 m), 15. Prostredný, 39. Rybanský, Bánovce - Dubnica B 2:1 (0:0), 37. Tretinár, 47. Fraňo – 56. Kobezda, N. Mesto – N. Dubnica 3:5 (0:2), 45., 47. a 58. Dedík – 11., 43. a 60. Hanták, 9. Molnár, 39. Mitáš, N. Rudno – Nemšová 0:5, Kanianka – D. Vestenice 13:0, Soblahov – N. Pravno 2:2.

1. Bánovce      3          3          0          0          12:5     9

2. N. Pravno    3          2          1          0          11:2     7

3. Dubnica B    3          2          0          1          15:2     6

4. Nemšová     2          2          0          0          12:4     6

5. N. Dubnica  3          2          0          1          15:9     6

6. Soblahov     2          1          1          0          5:2       4

7. Kanianka     2          1          0          1          17:7     3

8. Ilava 2          1          0          1          8:7       3

9. L. Rovne      2          1          0          1          5:9       3

10. Beluša        3          1          0          2          11:16   3

11. N. Mesto   3          0          0          3          5:11     0

12. N. Rudno   2          0          0          2          2:10     0

13. Nováky     1          0          0          1          0:10     3

14. D. Vestenice          3          0          0          3          0:24     0

 

 

I. LIGA ŽIAČKY

3. kolo: Pov. Bystrica – Beluša 7:0 (4:0), 15., 31. a 68. Kardošová, 20. a 69. Miháliková, 11. Balogová, 41. Juríková, Dubnica - Topoľčany 0:2 (0:2), 24. Babincová, 26. Košecká,  Horná Nitra – Tr. Teplice 2:9, Trenčín – Bánovce 1:0.

1. Trenčín        3          3          0          0          4:1       9

2. Tr. Teplice   2          2          0          0          23:2     6

3. H. Nitra       3          2          0          1          26:10   6

4. Pov. Bystrica           2          2          0          0          10:2     6

5. Beluša          3          1          0          2          11:10   3

6. Topoľčany   3          1          0          2          4:4       3

7. Bánovce      3          0          0          3          2:22     0

8. Dubnica       3          0          0          3          0:29     0

                                              

PRÍPRAVKY U 11

1. kolo: Púchov – Pov. Bystrica 17:2, Dubnica – Partizánske hrali 7. 9. o 18.15 h, Bánovce – Skalica 3:2, Myjava – H. Nitra 8:16.

1. Púchov        1          1          0          0          17:2     3

2. H. Nitra       1          1          0          0          16:8     3

3. Bánovce      1          1          0          0          3:2       3

4. Dubnica       0          0          0          0          0:0       0

5. Partizánske  0          0          0          0          0:0       0

6. Skalica         1          0          0          1          2:3       0

7. Myjava        1          0          0          1          8:16     0

8. Pov. Bystrica           1          0          0          1          2:17     0

 

PRÍPRAVKY U 10

1. kolo: Púchov – Pov. Bystrica 10:3, Dubnica – Partizánske hrali 7. 9. o 18.15 h, Bánovce – Skalica 9:3, Myjava – H. Nitra 4:24.

1. H. Nitra       1          1          0          0          24:4     3

2. Púchov        1          1          0          0          10:3     3

3. Bánovce      1          1          0          0          9:3       3

4. Dubnica       0          0          0          0          0:0       0

5. Partizánske  0          0          0          0          0:0       0

6. Skalica         1          0          0          1          3:9       0

7. Pov. Bystrica           1          0          0          1          3:10     0

8. Myjava        1          0          0          1          4:24     0                                                        

 

PRÍPRAVKY U 9

1. kolo: Púchov – Pov. Bystrica 21:1, Dubnica – Partizánske hrali 7. 9. o 18.15 h, Bánovce – Skalica 23:19, Myjava – H. Nitra 8:30.

1. H. Nitra       1          1          0          0          30:8     3

2. Púchov        1          1          0          0          21:1     3

3. Bánovce      1          1          0          0          23:19   3

4. Dubnica       0          0          0          0          0:0       0

5. Partizánske  0          0          0          0          0:0       0

6. Skalica         1          0          0          1          19:23   0

7. Pov. Bystrica           1          0          0          1          1:21     0

8. Myjava        1          0          0          1          8:30     0

 

 

Najčítanejšie na My Považská

Inzercia - Tlačové správy

  1. Na čo nezabudnúť, ak plánujete na leto malé i väčšie výlety
  2. Vodiči, pozor na drahé tankovanie v zahraničí!
  3. Vyhrajte letnú dovolenku s víkendovým vydaním denníka SME
  4. Je pre vás oddych synonymom spoznávania? Vycestujte za zážitkami
  5. Na pošte si s Fumbi kúpite kryptomeny už aj za hotovosť
  6. 30 rokov kvality spojenej so svetovými značkami automobilov
  7. Vychádza nový časopis pre šikovné ruky a útulný domov
  8. Mladá nádej Slovenska. Pracoval aj pre americkú armádu
  1. Meranie rýchlosti v úsekoch už nebude pre vodičov problémom
  2. Ocenená 4K autokamera Mio má aj 2K so 60 snímkami a FHD so 120!
  3. Vodiči, pozor na drahé tankovanie v zahraničí!
  4. Je pre vás oddych synonymom spoznávania? Vycestujte za zážitkami
  5. Vyhrajte letnú dovolenku s víkendovým vydaním denníka SME
  6. Na pošte si s Fumbi kúpite kryptomeny už aj za hotovosť
  7. V uliciach Košíc vyzbierali dobrovoľníci 26 ton odpadu
  8. Výlety na mieru pre celú rodinu
  1. Vodiči, pozor na drahé tankovanie v zahraničí! 15 330
  2. Slovenské oplátky ocenil aj svet. Receptúru pozná jeden človek 12 793
  3. Leto v Čechách a na Morave: Tipy na výlety v susednej krajine 9 394
  4. Mladá nádej Slovenska. Pracoval aj pre americkú armádu 8 524
  5. Vychádza nový časopis pre šikovné ruky a útulný domov 4 312
  6. Čítajte odomknuté články na mobile, počítači a aj v tablete 3 807
  7. Je pre vás oddych synonymom spoznávania? Vycestujte za zážitkami 3 608
  8. Analytik Horňák: Niektorí výrobcovia budú musieť znížiť ceny 3 233

Blogy SME

  1. Rastislav Puchala: Viktorova zakáľačka
  2. Anna Miľanová: Matrioška a zmätok... 2022
  3. Vladimír Hrach: Uvidieť a precítiť
  4. Jana Hanuliaková: Pani Remišová, konajte!
  5. Věra Tepličková: Cieľom novej reformy je, aby sme uvideli, čo sme zatiaľ nevideli
  6. Štefan Vidlár: Nádzej zvíťezí
  7. Martin Fletcher: Video: Pomůžete vybrat potřebnou částku na automobil pro těžce nemocnou Zuzanku?
  8. Marian Letko: Ostrovy cestovným ruchom nepoľúbené (1.časť)
  1. Ján Šeďo: Mám 46 rokov, 4 deti a veľa skúseností - bránil sa dnes E. Heger u B. Závodského.(Oprava mena). 16 626
  2. Vanda Tuchyňová: Svedectvo bývalého krajského predsedu OĽANO v Žiline 11 424
  3. Juraj Kumičák: Ako Rusi veľkú vojnu vyhrali... (časť IVa) 10 876
  4. Martina Hilbertová: Utečenci spali na lehátkach a platili za nich ako v luxusnom hoteli. 8 610
  5. Tomáš Jacko: Keď upratovačka zarába viac než univerzitný profesor 3 868
  6. Andrej Šverha: Pohodovo Okolo Balatonu 3 253
  7. Andrej Kiska: Pomôžme Cigánom dostať sa tam, kam tak mnohí chcú. 3 182
  8. Monika Kusendová: Bežky-pešky po Chorvátsku: Od Cresu, cez Krk, Rab až do Národného parku Velebit 2 861
  1. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 42. - Arktída - Príbeh havárie vzducholode Italia podľa priameho účastníka Běhounka
  2. Lívia Hlavačková: Týždenne zjete jednu kreditku v podobe mikroplastov
  3. Jiří Ščobák: Ruské straty budú o 20 000 mŕtvych vyššie, než uvádza Ukrajina (analýza situácie na bojisku)
  4. Jiří Ščobák: Bude Ukrajina po vojne prosperovať? A my s ňou?
  5. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 41. - Arktída - Roald Amundsen, Umberto Nobile a Expedícia Norge - 1926
  6. Monika Nagyova: Nebyť matkou je úžasné
  7. Jiří Ščobák: Skepsia okolo kryptomien: Ktoré kryptomeny naozaj nie sú pre začiatočníkov?
  8. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 40. - Arktída - Expedícia MacMillan s účasťou amerického letectva z roku 1925
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Považská Bystrica a Púchov - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Považská

Pri príležitosti osláv 90. výročia futbalu v Brvništi sa v piatok 1. júla stretol domáci Slovan proti Žiline B.


5 h
Rozdielne povahy sa skvele dopĺňajú na pódiu. Dokazuje to viac ako 15 ročná kariéra dua Malalata.

Duo Malalata už spustilo letnú tanečnú sezónu. Ich spoločné bláznenie na parketoch od Mexika až po Japonsko začalo pred 15 rokmi v Púchove.


16 h
Ocenenie Osobnosť gymnázia 2022 dostali študenti aj učiteľka Ľubica Hanulíková.

Aktivita je dôležitou súčasťou motivácie študentov.


1. júl
Peter Jakuš.

Po postupe do vyššej súťaže siahol futbalový klub z Považskej Bystrice do neďalekých vôd a na trénerskú lavičku pritiahol Petra Jakuša.


1. júl

Blogy SME

  1. Rastislav Puchala: Viktorova zakáľačka
  2. Anna Miľanová: Matrioška a zmätok... 2022
  3. Vladimír Hrach: Uvidieť a precítiť
  4. Jana Hanuliaková: Pani Remišová, konajte!
  5. Věra Tepličková: Cieľom novej reformy je, aby sme uvideli, čo sme zatiaľ nevideli
  6. Štefan Vidlár: Nádzej zvíťezí
  7. Martin Fletcher: Video: Pomůžete vybrat potřebnou částku na automobil pro těžce nemocnou Zuzanku?
  8. Marian Letko: Ostrovy cestovným ruchom nepoľúbené (1.časť)
  1. Ján Šeďo: Mám 46 rokov, 4 deti a veľa skúseností - bránil sa dnes E. Heger u B. Závodského.(Oprava mena). 16 626
  2. Vanda Tuchyňová: Svedectvo bývalého krajského predsedu OĽANO v Žiline 11 424
  3. Juraj Kumičák: Ako Rusi veľkú vojnu vyhrali... (časť IVa) 10 876
  4. Martina Hilbertová: Utečenci spali na lehátkach a platili za nich ako v luxusnom hoteli. 8 610
  5. Tomáš Jacko: Keď upratovačka zarába viac než univerzitný profesor 3 868
  6. Andrej Šverha: Pohodovo Okolo Balatonu 3 253
  7. Andrej Kiska: Pomôžme Cigánom dostať sa tam, kam tak mnohí chcú. 3 182
  8. Monika Kusendová: Bežky-pešky po Chorvátsku: Od Cresu, cez Krk, Rab až do Národného parku Velebit 2 861
  1. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 42. - Arktída - Príbeh havárie vzducholode Italia podľa priameho účastníka Běhounka
  2. Lívia Hlavačková: Týždenne zjete jednu kreditku v podobe mikroplastov
  3. Jiří Ščobák: Ruské straty budú o 20 000 mŕtvych vyššie, než uvádza Ukrajina (analýza situácie na bojisku)
  4. Jiří Ščobák: Bude Ukrajina po vojne prosperovať? A my s ňou?
  5. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 41. - Arktída - Roald Amundsen, Umberto Nobile a Expedícia Norge - 1926
  6. Monika Nagyova: Nebyť matkou je úžasné
  7. Jiří Ščobák: Skepsia okolo kryptomien: Ktoré kryptomeny naozaj nie sú pre začiatočníkov?
  8. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 40. - Arktída - Expedícia MacMillan s účasťou amerického letectva z roku 1925

Už ste čítali?

SkryťZatvoriť reklamu