7. LIGA MUŽI
4. kolo: Podvažie – Pruské 2:0 (1:0), 2. Borčický, 77. L. Bednár, Sverepec – Praznov 4:0 (1:0), 20. a 84. Dobrodenka, 55. Mikula, 65. Ďurica, Kolačín – Visolaje 1:1 (0:0), 90. Hruboš – 63. Bielik (11 m), Dohňany – Kvašov 1:0 (0:0), 78. Jánoško, Hradčan Lednica – D. Mariková 2:4 (2:1), 34. Král, 38. Osrman – 56. a 72. L. Huličiak, 29. P. Zemančík, 78. Mihálik, Pružina – Šebešťanová 1:4 (1:2), 42. J. Topor – 38., 75. a 80. K. Petrík, 23. Mičúch, Podmanín – Pov. Bystrica 3:0 (1:0), 9. Michal Gardian, 78. P. Gardian, 87. M. Kostelanský.
1. Visolaje 4 3 1 0 13:5 10
2. Podmanín 4 3 0 1 10:2 9
3. Dohňany 4 3 0 1 8:2 9
4. Kolačín 4 2 1 1 11:6 7
5. Pružina 4 2 1 1 6:5 7
6. D. Mariková 4 2 1 1 9:9 7
7. Šebešťanová 4 2 0 2 8:10 6
8. Podvažie 4 2 0 2 5:7 6
9. Kvašov 4 1 2 1 8:6 5
10. Sverepec 4 1 2 1 9:8 5
11. Pov. Bystrica 4 1 1 2 8:5 4
12. Pruské 4 1 1 2 7:9 4
13. Praznov 4 0 0 4 4:14 0
14. Hr. Lednica 4 0 0 4 2:20 0
8. LIGA MUŽI
4. kolo: Lazy – Trstie 5:2 (1:2), 77., 82. a 85. Kmošena, 44. Palider (11 m), 67. Martinko – 9. I. Pružinec, 38. J. Pružinec, Bodiná – Č. Kameň 1:0 (1:0), 42. Brveník, D. Breznica – Dynamo Orlové 2:1 (0:1), Výbošťok,
, Prejta – Bolešov B 4:0 (3:0), 28. a 29. Bagin, 30. Laštinec, 62. Hric, Mikušovce – Kameničany 3:5 (2:4), 38. a 88. L. Budjač (druhý z 11 m), 6. S. Borovský – 3. a 52. Trenčan, 30. Horváth, 34. Visolajský (11 m), 44. Varga, FC Púchov – Vrchteplá 2:1 (1:0), 23. Burianec, 65. Bulejčík – 67. Marek Kuriš.
1. Bodiná 3 3 0 0 5:1 9
2. Prejta 4 2 1 1 10:7 7
3. FC Púchov 4 2 1 1 5:5 7
4. Vrchteplá 4 2 0 2 8:6 6
5. Mikušovce 4 2 0 2 8:9 6
6. D. Breznica 4 2 0 2 5:7 6
7. Lazy 4 1 2 1 9:7 5
8. Kameničany 3 1 1 1 9:8 4
9. Č. Kameň 4 1 1 2 5:5 4
10. Trstie 4 1 1 2 7:10 4
11. Bolešov B 4 1 1 2 5:8 4
12. Orlové 4 1 0 3 3:6 3
6. LIGA DORAST
4. kolo: Jasenica – Pruské 0:3 (0:0), Jurenka, Fabuš, Vlasatý, Sverepec - Praznov /Podmanín 5:1 (2:1), Vokel 2, Drieňovský, Sučík, Benko - Hornák, Lysá – Plevník 1:3 (0:3), Chodúr - Kurus 2, Urík, Dohňany – H. Poruba 3:3 (3:2), Blažej 2, M. Hanes - Hofierka 2, Mihálik, Kolačín – Tuchyňa 0:5 (0:2), Daňo 2, F. Gorelka, J. Hrehuš, Kňažský, Prejta – Bolešov 4:2 (3:2), Koníček 2, Blažek 2 (1 z 11 m) – Hutyra, Buday, Udiča – D. Kočkovce 4:2 (2:0), Furdzo 2, Harvánek, Beník – Pavlík, Pilát.
1. Udiča 4 4 0 0 30:3 12
2. Pruské 4 4 0 0 14:4 12
3. Tuchyňa 4 3 0 1 12:4 9
4. D. Kočkovce 4 3 0 1 16:10 9
5. H. Poruba 4 2 1 1 13:8 7
6. Plevník 4 2 1 1 8:5 7
7. Bolešov 4 2 0 2 17:12 6
8. Dohňany 4 1 1 2 9:9 4
9. Jasenica 4 1 1 2 4:9 4
10. Sverepec 4 1 0 3 6:10 3
11. Prejta 4 1 0 3 8:13 3
12. Lysá 4 1 0 3 8:14 3
13. Praznov 4 0 2 2 7:14 2
14. Kolačín 4 0 0 4 3:40 0
4. LIGA ŽIACI
4. kolo: Jasenica – Udiča 0:10 (0:6), Kališík 5, L. Trško 3, Hájek, Vaňko, Košeca – Plevník preložené na 15. 9., Lysá – Dohňany 1:2 (1:0), Panáček – Mako 2, Pružina – D. Mariková 2:2 (2:1), Kardošová 2 – Zábojník, Michal Huličiak, Ladce – Prečín 6:0 (2:0), Adamec 2, Bratina, Letko, 2 x vlastný, Papradno – Domaniža 1:5 (1:2), T. Lališ – Svorada 4 (jeden z 11 m), Fapšo, Sverepec mal voľno.
1. Domaniža 4 3 1 0 20:8 10
2. Udiča 3 3 0 0 17:3 9
3. Ladce 4 3 0 1 15:5 9
4. Košeca 3 2 1 0 10:3 7
5. Dohňany 4 2 1 1 8:6 7
6. Papradno 4 2 0 2 10:12 6
7. Pružina 4 1 2 1 11:9 5
8. D. Mariková 4 1 2 1 8:10 5
9. Lysá 4 1 1 2 5:10 4
10. Plevník 2 1 0 1 8:4 3
11. Prečín 4 0 0 4 1:14 0
12. Sverepec 3 0 0 3 1:14 0
13. Jasenica 3 0 0 3 1:17 0
5. LIGA ŽIACI
4. kolo: Lazy – H. Poruba 0:3 (0:3), Meliš, Žiaček, Mazák, Hradčan Lednica – Borčice /Bolešov 7:1 (5:0), Ivaniš 3, E. Majerko 2, A. Hochla, M. Červený – Pohorelcová, Mikušovce – Zubák 5:2 (2:0), Sepahyar 2, D. Gašpar, Backo, Pagáč – Marušík, Zbranek, Horovce mali voľno.
1. Lazy 4 3 0 1 23:6 9
2. H. Poruba 3 3 0 0 14:3 9
3. Mikušovce 3 2 0 1 6:6 6
4. Hr. Lednica 3 1 1 1 9:4 4
5. Zubák 4 1 1 2 12:10 4
6. Horovce 3 1 0 2 6:9 3
7. Borčice 4 0 0 4 4:36 0
PRÍPRAVKY
STRED:
Turnaj v Lednici: Hradčan Lednica - Beluša odložené na 23. 9., Streženice – D. Kočkovce 1:3 (0:1), Fajner – Marek Jakubík, Milan Jakubík, Kucej, Streženice - Beluša odložené na 15. 9., Hradčan Lednica – Streženice 3:0 (0:0), Herák, L. Červený, M. Červený, Hradčan Lednica – D. Kočkovce 2:2 (1:0), M. Červený, Herák – Jančíček, Marek Jakubík, D. Kočkovce – Beluša odložené na 17. 9.
Predohrávka: Hradčan Lednica – Streženice 1:1 (1:1), Herák – Suder.
Turnaj v Zubáku: Zubák – Lazy nehrali, Zubák – FC Púchov 1:1 (1:1), Dubový – Mišúnová, FC Púchov – Lazy nehrali, Zubák – FC Púchov 2:1 (1:0), Vrabec 2 – Cabuková.
1. Beluša 3 3 0 0 20:1 9
2. Hr. Lednica 5 1 4 0 9:6 7
3. D. Kočkovce 4 1 3 0 9:7 6
4. Zubák 4 1 3 0 4:3 6
5. FC Púchov 5 1 2 2 4:9 5
6. Lazy 3 1 0 2 6:10 3
7. Streženice 6 0 2 4 5:21 2
JUH:
Turnaj v Horovciach: Horovce – Ilava 0:4 (0:2), Turza 2, Nevřivý, Bagin, Horovce – Borčice 2:3 (2:2), Veliký, Cíbik - Marek 3, Borčice - Ilava 3:4 (2:2), Marek 3 – Šlapák 2, Nevřivý, Turza.
Turnaj v Košeci: K. Podhradie /Košeca – Kolačín 6:3 (3:1), Pikna 2, Rafaj 2, M. Palček, Škrovánek – Šinko, Briestenský, Balko, Kvašov /Horovce – Dulov 2:2 (1:1), Bartošek, Štefanec – Gorelka, Borový, K. Podhradie /Košeca – Kvašov /Horovce 4:1 (2:0), Fuják, M. Palček, Rafaj, Pikna – Šatka, Dulov – Kolačín 2:4 (0:2), Gorelka, Borový – Šinko 3, Faláth, K. Podhradie /Košeca – Dulov 5:1 (2:1), Rafaj 3, M. Palček, Škrovánek – Borový, Kolačín – Kvašov /Horovce 3:1 (1:0), Šinko 2, Počiatek - Bartošek.
1. Ilava 4 4 0 0 22:5 12
2. K. Podhradie 5 4 0 1 23:14 12
3. Kolačín 5 2 0 3 14:24 6
4. Kvašov 5 1 2 2 9:13 5
5. Borčice 2 1 0 1 6:6 3
6. Horovce 4 1 0 3 8:10 3
7. Dulov 5 0 2 3 8:16 2
SEVER:
Turnaj v Prečíne: Prečín - Šebešťanová /Podvažie 7:1 (2:1), L. Kostelanský 3, Piovarči, Čelková, A. Kostelanský, Blaško – Kaprálik, Sverepec - D. Mariková 6:0 (3:0), Ernek 2, Mišík 2, Tabak, Pavlík, Šebešťanová /Podvažie – Sverepec 0:24 (0:14), T. Francisty 6, M. Francisty 4, Ernek 4, Mišík 3, Mitaš 3, Pavlík 2, Tabak 2, Prečín – D. Mariková 0:2 (0:0), Gabko, Baniar, D. Mariková - Šebešťanová /Podvažie 11:0 (5:0), Britvík 3, Bizub 3, Gabko 2, Kopinec, Sekeráš, Baniar, Prečín – Sverepec 0:11 (0:5), Mitaš 4, Ernek 2, M. Francisty 2, T. Francisty 2, Mišík.
Turnaj v Malých Ledniciach: Domaniža /M. Lednice – Visolaje 4:0 (1:0), Michal Marko 3, Vančová, Brvnište – Udiča 8:3 (2:1), Nosáľ 4, Balušík 2, M. Bednár, Vališík – Harbas 2, Miková, Domaniža /M. Lednice – Udiča 1:1 (1:1), Michal Marko – Hrebík, Visolaje – Brvnište 1:5 (1:1), Janek – Nosáľ 3, Vališík, M. Bednár, Domaniža /M. Lednice – Brvnište 5:1 (2:0), Michal Marko 4, Kohút – Nosáľ, Udiča – Visolaje 8:0 (4:0), Harbas 4, Kováč 2, Sirvoňová, Hrebík.
1. Brvnište 6 5 0 1 47:12 15
2. Udiča 6 3 1 2 31:15 10
3. Sverepec 3 3 0 0 41:0 9
4. Domaniža 3 2 1 0 10:2 7
5. D. Mariková 6 3 0 3 22:16 9
6. Prečín 3 1 0 2 7:14 3
7. Visolaje 3 0 0 3 1:17 0
8. Šebešťanová 6 0 0 6 1:84 0