Nedeľa, 21. apríl, 2019 | Meniny má Ervín

Dorastenci Brvnišťa zdolali Pov. Bystricu

V celoslovenských a krajských mládežníckych futbalových ligách sa darí viacerým našim zástupcom. V 4. lige dorastu je na čele trio Borčice, L. Rovne a N. Dubnica, v 2. lige starších žiakov sú prví hráči Dubnice..

Ilustračné foto.Ilustračné foto.

1. LIGA ST. DORAST U 19

6. kolo: B. Bystrica – Bardejov 2:1, Trnava – Senec 1:1, Košice - Dun. Streda 1:1, Nitra – Žilina 4:2, Prešov – Podbrezová 0:1, Trenčín – Slovan 5:1, Senica – Michalovce hrajú 6. 10.

1. Nitra            6          6          0          0          23:4     18

2. Michalovce  5          4          0          1          13:6     12

3. Trnava         6          3          1          2          6:6       10

4. Podbrezová 5          3          0          2          10:7     9

5. Trenčín        5          3          0          2          11:9     9

6. Slovan         5          2          2          2          9:8       8

7. Košice         6          2          2          2          10:13   8

8. Senec          6          1          4          1          7:7       7

9. Dun. Streda 6          2          1          3          7:7       7

10. Žilina          6          2          0          4          8:13     6

11. B. Bystrica 5          1          2          2          4:8       5

12. Prešov       6          1          1          4          4:9       4

13. Bardejov    6          1          1          4          7:15     4

14. Senica        4          1          0          3          3:10     3

 

1. LIGA ML. DORAST U 17

1. kolo: Košice – Senica 1:2.

2. kolo: Senica – B. Bystrica 1:0, Podbrezová – Trenčín 2:0, Michalovce – Trnava 0:1, Slovan – Senec 1:2, D. Streda – Nitra hrajú 15., 9., Žilina – Bardejov hrajú 22. 9., Prešov – Košice hrajú 6. 10.

6. kolo: Dun. Streda – Prešov 1:3, Podbrezová – Senica 0:1, Slovan – Košice 6:0, Senec – Trenčín 2:3, Michalovce – Nitra 0:1, Žilina - B. Bystrica 1:1, Bardejov – Trnava 0:1.

1. Senica                      6         4          2          0          11:6     14

2. Žilina                        5         4          1          0          17:3     13

3. Slovan                      6         4          1          1          17:8     13

4. B. Bystrica               6         3          1          2          8:5       10

5. Trnava                      6         4          0          2          9:8       12

6. Prešov                      5         3          0          2          12:11   9

7. Nitra                        5         2          2          1          6:6       8

8. Bardejov                  5         2          0          3          5:6       6

9. Košice                     5         2          0          3          8:12     6

10. Senec                     6         2          0          4          8:13     6

11. D. Streda               5         1          2          2          7:9       5

12. Podbrezová            6         1          1          4          4:10     4

13. Trenčín                   6         1          1          4          7:15     4

14. Michalovce             6         0          1          5          4:11     1

 

 

1. LIGA ML. DORAST U 16

1. kolo: Košice – Senica 2:5.

2. kolo: Senica – B. Bystrica 2:0, Podbrezová – Trenčín 1:0, Michalovce – Trnava 1:1, Slovan – Senec 8:1, D. Streda – Nitra hrajú 15., 9., Žilina – Bardejov hrajú 22. 9., Prešov – Košice hrajú 6. 10.

6. kolo: Dun. Streda – Prešov 3:0, Podbrezová – Senica 0:2, Slovan – Košice 4:0, Senec – Trenčín 1:1, Michalovce – Nitra 0:1, Žilina – B. Bystrica 5:0, Bardejov – Trnava 0:2.

1. Slovan                      6         5          0          1          26:5     15

2. Podbrezová              6         4          1          1          7:2       13

3. Trenčín                     6         4          1          1          9:5       13

4. D. Streda                 5         4          0          1          12:11   12

5. Žilina                        5         3          1          1          13:3     10

6. Senica                      6         3          1          2          12:7     10

7. Prešov                      5         3          0          2          10:8     9

8. Trnava                      6         2          2          2          6:6       8

9. Nitra                        5         1          3          1          4:5       6

10. Bardejov                5         2          0          3          6:9       6

11. Michalovce             6         1          2          3          4:6       5

12. B. Bystrica             6         0          2          4          5:19     2

13. Senec                     6         0          1          5          4:20     1

14. Košice                   5         0          0          5          4:16     0

 

 

2. LIGA ST. DORAST

6. kolo: Domino Bratislava – Púchov 2:1 (0:0), 57. Pálka, 83. Kubalec – 49. Rosina,

Dubnica - Horná Nitra 1:4 (1:0), 10. Gašpar – 63. a 72. Spevár, 48. Gunda, 67. Strečanský, Topoľčany – ČFK Nitra 5:0, Levice – PFA ViOn Vráble 0:7, Malacky – Komárno 1:3, Nové Zámky – Lok. Trnava 0:0, Skalica – Karlova Ves 1:2, Myjava – Inter 1:0.

1. Horná Nitra 6        4        1        1        27:9    13

2. Karl. Ves    6        4        1        1        16:5    13

3. Topoľčany   6        4        1        1        17:9    13

4. Myjava       5        4        0        1        11:6    12

5. Dubnica      6        4        0        2        12:12  12

6. Vráble        6        3        1        2        20:12  10

7. Púchov       6        3        1        2        7:10     10

8. Lok. Trnava 6        2        3        1        10:8    9

9. Domino       5        3        0        2        10:13  9

10. Malacky    6        2        1        3        11:13  7

11. Komárno   6        2        1        3        14:21  7

12. Inter         6        2        0        4        14:9    6

13. ČFK Nitra 6        2        0        4        8:16    6

14. Skalica      6        1        2        3        10:13  5

15. N. Zámky  6        0        1        5        6:16    1

16. Levice      6        0        1        5        3:24    1

 

2. LIGA ML. DORAST

6. kolo: Domino Bratislava – Púchov 1:0 (1:0), 18. Rusnák (64. Otruba Domino nepremenil 11 – tku), Dubnica - Horná Nitra 3:5 (1:4), 33. Mutala, 53. Fabuš, 80. Bičan – 16., 28. a 46. Šlabjar (tretí z 11 m), 32. Šorman, 37. Bobok, Topoľčany – ČFK Nitra 0:2, Levice – PFA ViOn Vráble 3:2, Malacky – Komárno 1:1, Nové Zámky – Lok. Trnava 0:2, Skalica – Karlova Ves 3:1, Myjava – Inter 2:0.

1. Myjava       5        5        0        0        21:4    15

2. Horná Nitra 6        5        0        1        23:9    15

3. Malacky     6        3        2        1        16:9    11

4. Inter 6        3        0        3        17:8    9

5. Topoľčany   6        3        0        3        9:10    9

6. Vráble        6        2        2        2        18:12  8

7. Skalica       6        2        2        2        9:7      8

8. Lok. Trnava 6        2        2        2        7:6      8

9. Púchov       6        2        2        2        10:12  8

10. Komárno   6        2        2        2        13:18  8

11. Dubnica    6        2        1        3        16:11  7

12. Domino     5        2        1        2        8:12    7

13. Levice      6        2        1        3        11:17  7

14. Karl. Ves   6        2        1        3        10:17  7

15. ČFK Nitra 6        1        1        4        8:18    4

16. N. Zámky   6          0          1          5          3:29     1

 

 

 

3. LIGA ST. DORAST

6. kolo: Brvnište – Pov. Bystrica 2:1 (1:0), 44. P. Chovančík, 54. Ľ. Hároník – 61. J. Valient, Šaľa – Partizánske 5:0, Sereď – Piešťany 5:0, Galanta – Šurany 1:1, Šamorín – Vrbové 0:2, Nové Mesto – Hlohovec 3:3, J. Bohunice – Bánovce 0:2. Kanianka mala voľno.

1. Šaľa 6        5        0        1        26:6    15

2. Vrbové       6        5        0        1        12:4    15

3. Šurany        5        4        1        0        12:5    13

4. Bánovce     5        4        0        1        17:2    12

5. Pov. Bystrica         6        4        0        2        13:5    12

6. Partizánske  6        4        0        2        13:12  12

7. Sereď        6        3        0        3        13:10  9

8. Brvnište      6        2        1        3        9:20    7

9. J. Bohunice  6        2        0        4        7:11    6

10. N. Mesto   5        1        2        2        13:11  5

11. Piešťany    5        1        2        2        4:13    5

12. Kanianka   5        1        0        4        5:13    3

13. Šamorín    6        1        0        5        4:17    3

14. Galanta     6        0        2        4        4:12    2

15. Hlohovec   5        0        2        3        5:16    2

 

3. LIGA ML. DORAST

6. kolo: Brvnište – Pov. Bystrica 1:1 (1:1), 6. Baláž – 15. Illo, Šaľa – Partizánske 0:1, Galanta – Šurany 1:2, Sereď – Piešťany 2:0, Šamorín – Vrbové 2:0, Nové Mesto – Hlohovec 3:2, J. Bohunice – Bánovce 0:4. Kanianka mala voľno.

1. Vrbové       6        5        0        1        16:7    15

2. Šurany        5        4        1        0        16:3    13

3. Partizánske  6        4        0        2        20:11  12

4. Piešťany     5        3        1        1        20:6    10

5. Šaľa 6        3        1        2        20:9    10

6. Bánovce     5        3        1        1        12:2    10

7. Pov. Bystrica         6        3        1        2        17:13  10

8. Šamorín      6        3        1        2        9:9      10

9. Sereď        6        3        1        2        10:13  10

10. Galanta     6        3        0        3        19:18  9

11. N. Mesto   5        2        0        3        10:22  6

12. Brvnište     6        1        1        4        9:22    4

13. Hlohovec   5        0        2        3        5:8      2

14. J. Bohunice 6        0        0        6        7:22    0

15. Kanianka   5        0        0        5        3:28    0

 

 

4. LIGA DORAST

5. kolo: Bošany – Borčice 1:1 (0:1), 49. Báleš – 16. Bartek.

6. kolo: V. Kostoľany – N. Dubnica 1:1 (1:1), 40. Jamrich – 10. Šlapka, Borčice - Tr. Stankovce 4:0 (1:0), 21. a 47. A. Bartoš, 76. Machara, 84. Huňa (11 m), Dolná Súča - Beluša 3:3 (2:1), 11. a 32. Žák, 87. Kučerák – 24. Bulejčík, 57. Binka, 75. Polacký, Papradno - Nemšová 3:1 (1:1), 9. Bulík, 65. M. Galko, 87. Zboran – 45. Ďuriš (11 m), Led. Rovne - Kúty 4:1 (1:0), 24. a 74. Gašpárek, 45. Kojtal (11 m), 90. Figur – 70. Valúšek, N. Rudno – Holíč 6:0, Boleráz – D. Vestenice 1:2, Bošany mali voľno.

1. Borčice        6          5          1          0          26:1     16

2. L. Rovne      5          5          0          0          13:3     15

3. N. Dubnica  6          4          1          1          14:6     13

4. N. Rudno     6          4          0          2          22:10   12

5. V. Kostoľany          6          3          1          2          16:9     10

6. Kúty            5          3          0          2          10:7     9

7. Boleráz        5          3          0          2          9:8       9

8. Papradno     4          2          0          2          7:9       6

9. Holíč            5          2          0          3          6:27     6

10. Bošany      5          1          1          3          8:9       4

11. Beluša        5          1          1          3          9:13     4

12. D. Súča     6          1          1          4          9:20     4

13. Nemšová   5          1          0          4          10:18   3

14. D. Vestenice          5          1          0          4          5:13     3

15. Tr. Stankovce        6          1          0          5          8:19     3

 

5. LIGA DORAST

6. kolo: Opatová - Streženice 2:1 (2:0), 13. Petruš, 35. Škultéty – 82. D. Štrbák, Domaniža - Ladce 5:2 (5:0), 17., 19. a 23. Uhlárik, 37. Špánik, 42. Valjent – 53. Mosorjak, 87. Haluska, Gašparíková, Tellechea), Košeca - Bošáca 0:4 (0:2), 38. a 84. Brezovák, 21. Kubíček, 60. Macko, Prečín – Chynorany 1:2 (0:1), 75. Klabník – 28. Neubauer, 70. Magdolen, Selec – Drietoma /Záblatie hrajú 15. 9., Častkovce - Tr. Turná 0:6, Stará Turá – Klát. N. Ves 0:1, Nedožery-Brezany mali voľno.

1. Drietoma      5          5          0          0          24:7     15

2. Tr. Turná     6          5          0          1          25:9     15

3. Streženice    6          4          1          1          21:11   13

4. Chynorany   6          4          1          1          18:9     13

5. Opatová      5          4          0          1          20:9     12

6. Ladce          5          3          1          1          19:10   10

7. Košeca        6          3          1          2          10:12   10

8. Kl. N. Ves   6          2          3          1          14:15   9

9. Nedožery     5          2          0          3          19:14   6

10. Bošáca      6          1          1          4          12:21   4

11. Selec         4          1          0          3          6:18     3

12. Domaniža   5          1          0          4          12:27   3

13. Prečín        5          0          2          3          7:12     2

14. St. Turá     5          0          0          5          3:19     0

15. Častkovce 5          0          0          5          9:26     0

 

 

1. LIGA ST. ŽIACI U 15

4. kolo: Inter – FC Nitra 1:2, Senec – Senica 0:2. 

6. kolo: Púchov - Myjava 0:2 (0:1), 9. a 55. Repta, FC Nitra – Senica 1:3, Senec – PFA ViOn Zl. Moravce 1:2, Levice – Dun. Streda 0:2, Inter – Horná Nitra 4:0, Karlova Ves – Slovan 0:3, Spartak Trnava – Trenčín 4:1.

1. Slovan        5        5        0        0        15:3    15

2. Spartak Trnava       4        4        0        0        14:2    12

3. Senica        5        3        1        1        9:4      10

4. FC Nitra     5        3        0        2        12:7    9

5. Karl. Ves    5        3        0        2        11:8    9

6. Inter 5        2        1        2        10:6    7

7. Trenčín       5        2        1        2        9:9      7

8. Myjava       5        2        1        2        5:6      7

9. Dun. Streda 5        2          0          3          5:7       6

10. Senec       5        1        1        3        8:8      4

11. Púchov     5        1        1        3        4:9      4

12. Horná Nitra         4        1        1        2        3:10    4

13. PFA ViOn 5        1        0        4        2:12    3

14. Levice      5        0        1        4        1:17    1

 

 

 

 

1. LIGA ST. ŽIACI U 14

4. kolo: Inter – FC Nitra 1:0, Senec - Senica 0:6. 

6. kolo: Púchov - Myjava 0:2 (0:0), 49. Pavlus, 63. Boorová, FC Nitra – Senica 0:0, Senec – PFA ViOn Zl. Moravce 0:0, Levice – Dun. Streda 0:1, Inter – Horná Nitra 5:1, Karlova Ves – Slovan 0:0, Spartak Trnava – Trenčín 1:1.

1. Slovan        5        4          1          0          35:2     13

2. Dun. Streda 5        4        0        1        13:10  12

3. Senica        5        3        2        0        15:0    11

4. Inter 5        3        0        2        11:8    9

5. Spartak Trnava       4        2        2        0        15:2    8

6. FC Nitra     5        2        2        1        15:2    8

7. Senec         5        2        2        1        7:8      8

8. Trenčín       5        2        1        2        8:8      7

  Karl. Ves      5        2        1        2        8:8      7

10. Myjava     5        1        2        2        4:17    5

11. Púchov       5          1          0          4          3:21     3

12. PFA ViOn 5        0        2        3        3:19    2

13. Levice      5        0        1        4        2:18    1

14. Horná Nitra         4        0        0        4        2:18    0

 

1. LIGA ML. ŽIACI U 13

6. kolo: Dun. Streda – Púchov 31:3, Trenčín – FC Nitra 15:3, PFA ViOn Zl. Moravce – Levice 12:0, Horná Nitra – Senec 3:11, Myjava – Karlova Ves 0:7, Senica – Inter 2:2. Slovan – Trnava hrajú 30. 9.

1. PFA ViOn   5        4        0        1        77:17  12

2. Spartak Trnava       4        4        0        0        57:6    12

3. Dun. Streda 5        4        0        1        70:31  12

4. FC Nitra     5        4        0        1        59:31   12

5. Slovan        4        3        0        1        67:26  9

6. Trenčín       5        3        0        2        54:31  9

7. Senec         4        3        0        1        28:25  9

8. Karl. Ves    5        3        0        2        38:42  9

9. Senica        5        2        1        2        48:22  7

10. Horná Nitra         5        1        0        4        19:57  3

11. Púchov     5        1        0        4        22:123 3

12. Inter         5        0        1        4        19:53  1

13. Levice      4        0        0        4        10:52  0

14. Myjava       5          0          0          5          10:62   0

 

      

1. LIGA ML. ŽIACI U 12

6. kolo: Dun. Streda – Púchov 8:6, Trenčín – FC Nitra 7:2, PFA ViOn Zl. Moravce – Levice 10:5, Horná Nitra – Senec 8:4, Myjava – Karlova Ves 2:18, Senica – Inter 8:10. Slovan – Spartak Trnava hrajú 30. 9.

1. Trenčín       5        4        0        1        65:31  12

2. Slovan        4        4        0        0        48:17  12

3. FC Nitra     5        4        0        1        49:23  12

4. Spartak Trnava       4        3        0        1        48:23  9

5. Dun. Streda 5        3        0        2        56:35  9

6. PFA ViOn   5        3        0        2        42:33  9

7. Karl. Ves    5        3        0        2        46:38  9

8. Senica        5        2        2        1        47:40  8

9. Horná Nitra 5        2        0        3        42:47  6

10. Púchov     5        1        1        3        53:42  4

11. Senec       4        1        1        2        17:24  4

12. Inter         5        1        0        4        26:67  3

13. Levice      4        0        0        4        28:56  0

14. Myjava     5        0        0        5        9:100  0

 

2. LIGA ST. ŽIACI

6. kolo: Dubnica - Skalica 11:1 (4:1), 23., 40., 56. a 59. Derka, 47., 54. a 58. Matúš, 4. a 23. Dohnanský, 20. Štefánek, 51. Floriš – 32. Kollár, Pov. Bystrica - Piešťany 9:1 (2:1), 18., 39, 43. a 58. Galko, 16. a 38. Blaško, 48. Motošický, 53. M. Lehotský, 63. Zlatoš – 18. Stanek, Šaľa – Topoľčany 1:2, Trebatice – ČFK Nitra 4:2, Gabčíkovo – Nové Zámky 1:3, Komárno – Galanta 0:2, Partizánske – Šamorín 0:2, Lok. Trnava – Trenčín B 5:5.

1. Dubnica      6        5        1        0        29:5    16

2. Galanta       6        4        1        1        20:5    13

3. Trenčín B    6        4        1        1        21:8    13

4. Lok. Trnava 6        4        1        1        21:12  13

5. Topoľčany   6        4        0        2        21:10  12

6. Pov. Bystrica         6        3          3          0          14:3     12

7. N. Zámky    6        4        0        2        16:13  12

8. Komárno    6        2        2        2        12:9    8

9. Trebatice     5        2        1        2        8:9      7

10. ČFK Nitra 6        2        0        4        10:16  6

11. Šamorín    6        2        0        4        7:16    6

12. Skalica      6        2        0        4        15:27  6

13. Šaľa         6        1        0        5        11:24  3

14. Partizánske 6        1        0        5        9:24    3

15. Piešťany    6        1        0        5        5:26    3

16. Gabčíkovo 5        0        2        3        4:16    2

 

2. LIGA ML. ŽIACI

6. kolo: Dubnica - Skalica 2:4 (1:2), 1. Prokop, 31. Kramlík – 5. Zafčík, 11. Kajánek, 42. Lašák, 59. Gajdúšek, Pov. Bystrica - Piešťany 1:2 (1:1), 30. Hlobík (37. Čapliar nepremenil 11 – tku) – 26. Čimo, 55. Pisarčík, Oselský, Ďurčo), Trebatice – ČFK Nitra 1:4, Šaľa – Topoľčany 2:1, Gabčíkovo – Nové Zámky 1:4, Komárno – Galanta 1:1, Partizánske – Šamorín 2:1, Lok. Trnava – Trenčín B 4:0.

1. Lok. Trnava 6        5        1        0        25:4    16

2. Galanta       6        5        1        0        12:5    16

3. Trenčín B    6        5        0        1        47:14  15

4. ČFK Nitra   6        5        0        1        22:4    15

5. Komárno    6        3        2        1        22:8    11

6. Partizánske   6          3          1          2          23:10   10

7. Skalica       6        3        1        2        23:17  10

8. Šamorín      6        3        1        2        15:15  10

9. Šaľa 6        3        0        3        14:15  9

10. Gabčíkovo 5        2        0        3        7:15    6

11. N. Zámky  6        2        0        4        12:32  6

12. Dubnica    6        1        1        4        14:17  4

13. Topoľčany 6        1        0        5        18:25  3

14. Pov. Bystrica        6        1        0        5        6:25    3

15. Piešťany    6        1        0        5        5:48    3

16. Trebatice   5        0        0        5        5:16    0

.

3. LIGA ST. ŽIACI

4. kolo: N. Pravno – N. Dubnica 2:4 (2:0), 13. a 14. Štefan – 39. Pecuš, 45. Prekop, 51. Lasch, 62. Antošovič, Ilava - Beluša 2:1 (2:0), 13. Hajas, 20. Maroš Vrábel – 57. P. Sehnoutek (11 m), Nemšová - Led. Rovne 4:3 (3:3), 27. a 52. Patka, 12. Pagáč, 30. Belka (42. Mikuš nepremenil 11 – tku) – 18. Páleš, 29. Melišík, 34. Szekely, Dubnica B - Nové Mesto 0:1 (0:0), 44. Čirák, Soblahov – Kanianka 8:4, Nováky – Bánovce 0:7, D. Vestenice – N. Rudno hrajú 15. 9.

1. Bánovce      4          3          1          0          17:2     10

2. Nemšová     3          3          0          0          23:3     9

3. Soblahov     3          3          0          0          20:8     9

4. N. Mesto     4          3          0          1          10:7     9

5. N. Dubnica  4          2          1          1          9:8       7

6. Dubnica B    4          2          0          2          13:3     6

7. Ilava 3          2          0          1          4:3       6

8. D. Vestenice            3          2          0          1          7:7       6

9. L. Rovne      3          1          0          2          5:8       3

10. Beluša        4          1          0          3          7:18     3

11. Nováky     2          0          0          2          3:12     0

12. N. Rudno   2          0          0          2          0:10     0

13. N. Pravno  4          0          0          4          5:18     0

14. Kanianka   3          0          0          3          6:22     0

 

3. LIGA ML. ŽIACI

4. kolo: N. Pravno – N. Dubnica 1:1 (1:0), 11. Žilla (11 m) – 60. Hanták, Nemšová - Led. Rovne 4:5 (4:2), 27. a 30. Hudek, 7. Mičko, 19. Belka – 14., 15., 37. a 58. Vrábel, 38. Vajdík,

Ilava - Beluša 2:5 (1:3), 10. a 45. Kukučka (prvý z 11 m), 47. Kukučka nepremenil 11 tku – 3., 5., 21. a 43. Vyhnička, 56. Synák, Dubnica B - Nové Mesto 6:2 (2:1), 2. a 37. Bičan, 12. Vozňák, 41. Štefanec, 47. Murko, 60. Lacher – 28. a 50. Melicher, Soblahov – Kanianka 0:3, Nováky – Bánovce 0:18, D. Vestenice – N. Rudno hrajú 15. 9.

1. Bánovce      4          4          0          0          30:5     12

2. Dubnica B    4          3          0          1          21:4     9

3. N. Pravno    4          2          2          0          12:3     8

4. N. Dubnica  4          2          1          1          16:10   7

5. Kanianka     3          2          0          1          20:7     6

6. Nemšová     3          2          0          1          16:9     6

7. Beluša          4          2          0          2          16:18   6

8. L. Rovne      3          2          0          1          10:13   6

9. Soblahov     3          1          1          1          5:5       4

10. Ilava          3          1          0          2          10:12   3

11. N. Rudno   2          0          0          2          2:10     0

12. N. Mesto   4          0          0          4          7:17     0

13. D. Vestenice          3          0          0          3          0:24     0

14. Nováky     2          0          0          2          0:28     3

 

 

I. LIGA ŽIAČKY

4. kolo: Beluša - Dubnica 2:1 (1:1), 10. a 45. Chlebanová – 23. Kršková, Trenčín – Pov. Bystrica 0:5 (0:5), 5., 22. a 32. Kardošová, 13. Helebrandová, 14. Juríková, Topoľčany - Horná Nitra hrajú 15. 9., Bánovce - Tr. Teplice hrajú 11. 10.

1. Pov. Bystrica           3          3          0          0          15:2     9

2. Trenčín        4          3          0          1          4:6       9

3. H. Nitra       3          2          0          1          32:10   6

4. Tr. Teplice   2          2          0          0          23:2     6

5. Beluša          4          2          0          2          13:11   6

6. Topoľčany   3          1          0          2          4:4       3

7. Bánovce      3          0          0          3          2:22     0

8. Dubnica       4          0          0          4          1:31     0

                                              

 

 

PRÍPRAVKY U 11

1. kolo: Dubnica – Partizánske 6:0 (1:0), Teplička 3, Puček, Bednár, Vrábel.

2. kolo: Skalica – Pov. Bystrica 7:1, Bánovce – Dubnica 0:5 (0:2), Puček 2, Teplička 2, Kováč, H. Nitra – Púchov hrajú 15. 9., Partizánske – Myjava12:3.,

1. Dubnica       2          2          0          0          11:0     6

2. Púchov        1          1          0          0          17:2     3

3. H. Nitra       1          1          0          0          16:8     3

4. Skalica         2          1          0          1          9:4       3

5. Partizánske  2          1          0          1          12:9     3

6. Bánovce      2          1          0          1          3:7       3

7. Myjava        2          0          0          2          11:28   0

8. Pov. Bystrica           2          0          0          2          3:24     0

 

PRÍPRAVKY U 10

1. kolo: Dubnica – Partizánske 4:5 (1:4).

2. kolo: Skalica – Pov. Bystrica 13:1, Bánovce – Dubnica 4:2 (2:0), T. Miakiš 2, H. Nitra – Púchov hrajú 15. 9., Partizánske – Myjava 8:5.

1. Bánovce      2          2          0          0          13:5     6

2. Partizánske  2          2          0          0          13:9     6

3. H. Nitra       1          1          0          0          24:4     3

4. Púchov        1          1          0          0          10:3     3

5. Skalica         2          1          0          1          16:10   3

6. Dubnica       2          0          0          2          6:9       0

7. Pov. Bystrica           2          0          0          2          4:23     0

8. Myjava        2          0          0          2          9:32     0

                                                          

 

PRÍPRAVKY U 9

1. kolo: Dubnica – Partizánske 7:7 (2:4)

2. kolo: Skalica – Pov. Bystrica 12:3, Bánovce – Dubnica 10:37 (2:13), H. Nitra – Púchov hrajú 15. 9., Partizánske – Myjava 6:8.

1. Dubnica       2          1          1          0          44:17   4

2. H. Nitra       1          1          0          0          30:8     3

3. Púchov        1          1          0          0          21:1     3

4. Skalica         2          1          0          1          31:26   3

5. Myjava        2          1          0          1          16:36   3

6. Bánovce      2          1          0          1          33:56   3

7. Partizánske  2          0          1          1          13:15   1

8. Pov. Bystrica           2          0          0          2          4:33     0

 

 

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.

Inzercia - Tlačové správy

  1. TOP desať gréckych ostrovov na letnú dovolenku 2019
  2. Čerpáte úver? Na toto by ste určite mali myslieť
  3. Pre učiteľov je dôležité, aby sa navzájom inšpirovali
  4. Až vďaka chorobe objavila svoj talent
  5. Kaufland začal s predajom slovenských uhoriek bez fólie
  6. Vie sa vaša pokladnica spojiť s finančnou správou?
  7. Jozef Miloslav Hurban sa dostal do vesmíru
  8. Čo robí dobrého zamestnávateľa dobrým?
  9. Bulharsko: Najlepšie miesta na dovolenku pri mori
  10. 7 kritických situácií na cestách. Ohrozujú každého vodiča
  1. TOP desať gréckych ostrovov na letnú dovolenku 2019
  2. Bim Challenge 2019
  3. Čerpacie stanice OMV Slovensko budú otvorené aj počas sviatkov
  4. Z Fondu malých projektov je možné získať až 50-tisíc eur
  5. Grilovacia sezóna je zahájená!
  6. Moderné bývanie v Žiline v 30-tych rokoch 20. storočia
  7. Čerpačky OMV na Slovensku majú dvere otvorené aj počas sviatkov
  8. Funkce pro Slovensko: navigace na čísla popisná i bez ulic! Mio
  9. Projekt CEC spojil študentov ekonomických univerzít troch štátov
  10. Kúzlo pravidelného investovania
  1. TOP desať gréckych ostrovov na letnú dovolenku 2019 18 052
  2. Bulharsko: Najlepšie miesta na dovolenku pri mori 13 138
  3. Čerpáte úver? Na toto by ste určite mali myslieť 8 903
  4. 7 kritických situácií na cestách. Ohrozujú každého vodiča 8 656
  5. Čo upiecť na Veľkú noc? 5 skvelých dezertov Adriany Polákovej 6 863
  6. Kaufland začal s predajom slovenských uhoriek bez fólie 5 336
  7. Vie sa vaša pokladnica spojiť s finančnou správou? 4 423
  8. Pre učiteľov je dôležité, aby sa navzájom inšpirovali 3 608
  9. Až vďaka chorobe objavila svoj talent 3 376
  10. Čo robí dobrého zamestnávateľa dobrým? 3 126

Téma: Futbal


Pozrite si tiež články z hlavnej témy Futbal  na sport.sme.sk

Hlavné správy z MY Považská

Východniarsky temperament im priniesol víťazstvo

Detské divadelné súbory Trenčianskeho kraja súťažili na prehliadke detskej dramatickej tvorivosti. Rozprávkové javisko. Tento raz vyhrali Púchovčania.

Antigonu odohrali v šiestich jazykoch

Stredoškolskí študenti z piatich krajín Európy sa stretli na Považí, aby hľadali spoločnú históriu, spoznali kultúru a zdokonalili sa v angličtine.

Futbalový program v nedeľu

V nedeľu 21. apríla pokračujú krajské aj oblastné futbalové súťaže.

Púchov bude v Beluši útočiť na prvú priečku.
Hrdina Podmanína v Kanianke - vľavo Peter Gardian.

Bábätká z považskobystrického regiónu

Fotografie bábätiek z považskobystrickej a trenčianskej pôrodnice.

Ilustračné foto.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Noc horských záchranárov z Malej Fatry. Z jednej akcie museli ísť do druhej

Horskí záchranári pomáhali vyčerpaným i strateným turistkám zo zahraničia.

Plot rozdeľuje Nitranov, jedni ho chcú, druhí nie. Oficiálne chráni zeleň

Pletivo za tisíce eur má chrániť zeleň. Postavili ho však najmä kvôli parkovacím miestam.

Na privádzači R1 v Nitre by mal pribudnúť priechod pre chodcov

Problémom sa opakovane zaoberal Výbor mestskej časti Čermáň. Konštatoval, že ide o legitímnu požiadavku.

Vybrali SME

Už ste čítali?