Streda, 19. február, 2020 | Meniny má Vlasta

Najmladšia prípravka Pov. Bystrice zaskočila favorita

V mládežníckych futbalových súťažiach v šlágri dorastenci N. Dubnice zmazali trojgólovú stratu proti vedúcim Borčiciam.V 2. lige starších žiakov sú bez prehry iba Dubnica a Pov. Bystrica. 

Ilustračné foto.Ilustračné foto.(Zdroj: Jozef Šprocha)

1. LIGA ST. DORAST U 19

7. kolo: Podbrezová - B. Bystrica 4:0, Michalovce – Prešov 2:0, Žilina – Senica 0:4, Dun. Streda – Nitra 1:3, Slovan – Košice 3:0, Senec – Trenčín 0:1, Bardejov – Trnava 1:1. 

1. Nitra            7          7          0          0          26:5     21

2. Michalovce  6          5          0          1          15:6     15

3. Podbrezová 6          4          0          2          14:7     12

4. Trenčín        6          4          0          2          12:9     12

5. Slovan         7          3          2          2          12:8     11

Článok pokračuje pod video reklamou

6. Trnava         7          3          2          2          7:7       11

7. Košice         7          2          2          3          10:16   8

8. Senec          7          1          4          2          7:8       7

9. D. Streda     7          2          1          4          8:10     7

10. Senica        5          2          0          3          7:10     6

11. Žilina          7          2          0          5          8:17     6

12. Bardejov    7          1          2          4          8:16     5

13. B. Bystrica 6          1          2          3          4:12     5

14. Prešov       7          1          1          5          4:11     4

 

1. LIGA ML. DORAST U 17

2. kolo: D. Streda – Nitra 1:1. 

7. kolo: Trnava – Dun. Streda 6:0, B. Bystrica -  Slovan 2:0, Senica – Michalovce 0:1, Prešov – Podbrezová 2:0, Trenčín – Bardejov 4:1, Košice – Senec 1:1, Nitra – Žilina odložili na 6. 10.

1. Trnava         7          5          0          2          15:8     15

2. Senica          7          4          2          1          11:7     14

3. Žilina            5          4          1          0          17:3     13

4. Slovan         7          4          1          2          17:10   13

5. B. Bystrica   7          4          1          2          10:5     13

6. Prešov         6          4          0          2          14:11   12

7. Nitra            6          2          3          1          7:7       9

8. Košice         6          2          1          3          9:13     7

9. Trenčín        7          2          1          4          11:16   7

10. Senec        7          2          1          4          9:14     7

11. Bardejov    6          2          0          4          6:10     6

12. D. Streda   7          1          3          3          8:16     6

13. Michalovce            7          1          1          5          5:11     4

14. Podbrezová           7          1          1          5          4:12     4

 

1. LIGA ML. DORAST U 16

2. kolo: D. Streda – Nitra 4:1. 

7. kolo: Trnava – Dun. Streda 0:2, B. Bystrica -  Slovan 1:5, Senica – Michalovce 2:2, Prešov – Podbrezová 1:1, Košice – Senec 0:1, Trenčín – Bardejov 6:1, Nitra – Žilina odložili na 6. 10.

1. Slovan         7          6          0          1          31:6     18

2. D. Streda     7          6          0          1          18:12   18

3. Trenčín        7          5          1          1          15:6     16

4. Podbrezová 7          4          2          1          8:3       14

5. Senica          7          3          2          2          14:9     11

6. Žilina            5          3          1          1          13:3     10

7. Prešov         6          3          1          2          11:9     10

8. Trnava         7          2          2          3          6:8       8

9. Michalovce  7          1          3          3          6:8       6

10. Nitra          6          1          3          2          5:9       6

11. Bardejov    6          2          0          4          7:15     6

12. Senec        7          1          1          5          5:20     4

13. B. Bystrica 7          0          2          5          6:24     2

14. Košice       6          0          0          6          4:17     0

 

2. LIGA ST. DORAST

2. kolo: Domino Bratislava – Myjava 2:2.

7. kolo: Púchov - Dubnica 2:1 (2:1), 12. a 26. Červený – 9. Weiss, PFA ViOn Vráble – Topoľčany 2:1, ČFK Nitra – Domino Bratislava 1:1, Komárno – Skalica 1:2, Karlova Ves – Levice 1:1, H. Nitra – N. Zámky 7:0, Lok. Trnava – Myjava 1:1, Inter – Malacky 4:0.

1. Horná Nitra 7        5        1        1        34:9    16

2. Karl. Ves    7        4        2        1        17:6    14

3. Myjava       7        4        2        1        14:9    14

4. PFA ViOn   7        4        1        2        22:13  13

5. Topoľčany   7        4        1        2        18:11  13

6. Púchov       7        4        1        2        9:11    13

7. Dubnica      7        4        0        3        13:14  12

8. Domino      7        3        2        2        13:16  11

9. Lok. Trnava 7        2        4        1        11:9    10

10. Inter         7        3        0        4        18:9    9

11. Skalica      7        2        2        3        12:14  8

12. Malacky    7        2        1        4        11:17  7

13. Komárno   7        2        1        4        15:23  7

14. ČFK Nitra 7        2        1        4        9:17    7

15. Levice      7        0        2        5        4:25    2

16. N. Zámky  7        0        1        6        6:23    1

 

 

2. LIGA ML. DORAST

2. kolo: Domino Bratislava – Myjava 1:4.

7. kolo: Púchov - Dubnica 1:3 (1:2), 51. Zavadzan – 27. Kobela, 35. Mutala, 67. Kováčik, PFA ViOn Vráble – Topoľčany 5:2, ČFK Nitra – Domino Bratislava 2:0, Komárno – Skalica 3:5, Horná Nitra – Nové Zámky 12:1, Karlova Ves – Levice 2:0, Lok. Trnava – Myjava 3:2, Inter – Malacky 2:2.

1. Horná Nitra 7        6        0        1        35:10  18

2. Myjava       7        6        0        1        27:8    18

3. Malacky     7        3        3        1        18:11  12

4. PFA ViOn   7        3        2        2        23:14  11

5. Skalica       7        3        2        2        14:10  11

6. Lok. Trnava 7          3          2          2          10:8     11

7. Inter 7        3        1        3        19:10  10

8. Dubnica      7        3        1        3        19:12  10

9. Karl. Ves    7        3        1        3        12:17  10

10. Topoľčany 7        3        0        4        11:15  9

11. Púchov     7        2        2        3        11:15  8

12. Komárno   7        2        2        3        16:23  8

13. Levice      7        2        1        4        11:19  7

14. ČFK Nitra 7        2        1        4        10:18  7

15. Domino     7        2        1        4        9:18    7

16. N. Zámky  7        0        1        6        4:41    1

 

 

 

3. LIGA ST. DORAST

7. kolo: Pov. Bystrica – N. Mesto 1:0 (1:0), 32. Baránek, Partizánske – Brvnište 2:1 (1:1), 5. Mano, 63. Košík – 37. P. Chovančík, Vrbové – Šaľa 1:0, Šurany – Šamorín 6:1, Bánovce – Galanta 4:0, Hlohovec – Kanianka 3:1, Piešťany – J. Bohunice 1:0, Sereď mala voľno.

1. Vrbové       7        6        0        1        13:4    18

2. Šurany        6        5        1        0        18:6    16

3. Šaľa 7        5        0        2        26:7    15

4. Bánovce     6        5        0        1        21:2    15

5. Pov. Bystrica         7        5        0        2        14:5    15

6. Partizánske  7        5        0        2        15:13  15

7. Sereď        6        3        0        3        13:10  9

8. Piešťany     6        2        2        2        5:13    8

9. Brvnište      7        2        1        4        10:22  7

10. J. Bohunice 7          2          0          5          7:12     6

11. N. Mesto   6        1        2        3        13:12  5

12. Hlohovec   6        1        2        3        8:17    5

13. Kanianka   6        1        0        5        6:16    3

14. Šamorín    7        1        0        6        5:23    3

15. Galanta     7        0        2        5        4:16    2

 

3. LIGA ML. DORAST

7. kolo: Pov. Bystrica – N. Mesto 3:0 (0:0), 67. a 80. Pavlík (prvý z 11 m), 51. Gardian, Partizánske – Brvnište 3:2 (2:1), 16. Opavský, 25. Igaz, 44. vlastný Urdák – 12. a 67. Klabník (prvý z 11 m), Vrbové – Šaľa 4:1, Šurany – Šamorín 0:1, Bánovce – Galanta 0:1, Hlohovec – Kanianka 7:0, Piešťany – J. Bohunice 8:1, Sereď mala voľno.

1. Vrbové       7        6        0        1        20:8    18

2. Partizánske  7        5        0        2        23:13  15

3. Piešťany     6        4        1        1        28:7    13

4. Šurany        6        4        1        1        16:4     13

5. Pov. Bystrica         7        4        1        2        20:13  13

6. Šamorín      7        4        1        2        10:9    13

7. Galanta       7        4        0        3        20:18  12

8. Bánovce     6        3        1        2        12:3    10

9. Šaľa 7        3        1        3        21:13  10

10. Sereď       6        3        1        2        10:13  10

11. N. Mesto   6        2        0        4        10:25  6

12. Hlohovec   6        1        2        3        12:8    5

13. Brvnište     7        1        1        5        11:25  4

14. J. Bohunice 7        0        0        7        8:30    0

15. Kanianka   6        0        0        6        3:35    0

 

4. LIGA DORAST

1. kolo: Led. Rovne - Papradno 2:0 (2:0), 41. Kojtal, 45. Gašpárek.

 

2. kolo: Papradno – Boleráz 2:1 (1:1), 35. Jeleník, 55. Bulík – 23. Banič.

7. kolo: Beluša - Led. Rovne 4:0 (2:0), 23., 26. a 61. Hrubo, 60. Bulejčík (11 m), Holíč – Papradno 3:1 (1:0), 34. Jurenka, 69. Ružička, 85. Kopálek – 54. Zboran, N. Dubnica – Borčice 3:3 (0:3), 61. a 82. Pupiš, 71. Makiš – 27. a 33. Hasidlo, 43. Švitel, D. Vestenice – V. Kostoľany 3:0, Nemšová – D. Súča 1:1, Kúty – Boleráz 3:1, Bošany – N. Rudno 0:4, Tr. Stankovce mali voľno.

1. L. Rovne      7          6          0          1          15:7     18

2. Borčice        7          5          2          0          29:4     17

3. N. Rudno     7          5          0          2          26:10   15

4. N. Dubnica  7          4          2          1          17:9     14

5. Kúty            6          4          0          2          13:8     12

6. V. Kostoľany         7          3          1          3          16:12     10

7. Boleráz        7          3          0          4          11:13   9

8. Papradno     7          3          0          4          10:15   9

9. Holíč            6          3          0          3          9:28     9

10. Beluša        6          2          1          3          13:13   7

11. D. Vestenice          6          2          0          4          8:13     6

12. D. Súča     7          1          2          4          10:21   5

13. Bošany      6          1          1          4          8:13     4

14. Nemšová   6          1          1          4          11:19   4

15. Tr. Stankovce        6          1          0          5          8:19     3

 

5. LIGA DORAST

6. kolo: Selec – Drietoma /Záblatie 1:3.

7. kolo: Bošáca – Domaniža 3:3 (1:3), 75. a 80. Hulvák, 13. Brezovák (11 m) – 20. Valjent, 23. A. Lednický, 28. Kolár, Ladce - Prečín 3:1 (0:1), 54., 73. a 89. Kvasnica – 38. Galát, Streženice - Nedožery-Brezany 2:2 (1:1), 7. Dzurko, 84. Bartoš – 34. Zbiňovec, 79. Urík, Chynorany – St. Turá 5:1, Klát. N. Ves – Selec 1:2, Tr. Turná – Opatová odložené na 2. 10., Drietoma /Záblatie – Častkovce 3:0, Košeca mala voľno.

1. Drietoma      7          7          0          0          30:8     21

2. Chynorany   7          5          1          1          23:10   16

3. Tr. Turná     6          5          0          1          25:9     15

4. Streženice    7          4          2          1          23:13   14

5. Ladce          6          4          1          1          22:11   13

6. Opatová      5          4          0          1          20:9     12

7. Košeca        6          3          1          2          10:12   10

8. Kl. N. Ves   7          2          3          2          15:17   9

9. Nedožery     6          2          1          3          21:16   7

10. Selec         6          2          0          4          9:22     6

11. Bošáca      7          1          2          4          15:24   5

12. Domaniža   6          1          1          4          15:30   4

13. Prečín        6          0          2          4          8:15     2

14. Častkovce 6          0          0          6          9:29     0

15. St. Turá     6          0          0          6          4:24     0

 

 

1. LIGA ST. ŽIACI U 15

7. kolo: Dun. Streda – Púchov 4:0 (2:0), 9. László, 15. J. Rajkovics, 47. I. B. Rajkovics, 67. Radványi (11 m), H. Nitra – FC Nitra 0:0, PFA ViOn Zl. Moravce – Inter 2:4, Senica – Levice 3:1, Myjava – Karlova Ves 3:1, Trenčín – Senec 3:2, Slovan – Spartak Trnava hrajú 7. 10.

1. Slovan        5        5        0        0        15:3    15

2. Senica        6        4        1        1        12:5    13

3. Spartak Trnava       4        4        0        0        14:2    12

4. Inter 6        3        1        2        14:8    10

5. FC Nitra     6        3        1        2        12:7    10

6. Trenčín       6        3        1        2        12:11  10

7. Myjava       6        3        1        2        8:7      10

8. Dun. Streda 6        3        0        3        9:7      9

9. Karl. Ves    6        3        0        3        12:11  9

10. H. Nitra      5          1          2          2          3:10     5

11. Senec       6        1        1        4        10:11  4

12. Púchov     6        1        1        4        4:13    4

13. PFA ViOn 6        1        0        5        4:16    3

14. Levice      6        0        1        5        2:20    1

 

1. LIGA ST. ŽIACI U 14

7. kolo: Dun. Streda – Púchov 5:2 (4:0), 10. Bögi, 18. Takács, 19. Sárkozi, 22. Vass, 54. Both – 50. Bátora, 52. V. Baláž, Horná Nitra – FC Nitra 0:10, PFA ViOn Zl. Moravce – Inter 0:1, Senica – Levice 5:0, Myjava – Karlova Ves 0:2, Trenčín – Senec 2:5, Slovan – Spartak Trnava hrajú 7. 10.

1. Dun. Streda 6        5        0        1        18:12  15

2. Senica        6        4        2        0        20:0    14

3. Slovan        5        4        1        0        35:2    13

4. Inter 6        4        0        2        12:8    12

5. FC Nitra     6        3        2        1        25:2    11

6. Senec         6        3        2        1        12:10  11

7. Karl. Ves    6        3        1        2        10:8    10

8. Spartak Trnava       4        2        2        0        15:2    8

9. Trenčín       6        2        1        3        10:13  7

10. Myjava     6        1        2        3        4:19    5

11. Púchov     6        1        0        5        5:26    3

12. PFA ViOn 6        0        2        4        3:20    2

13. Levice      6        0        1        5        2:23    1

14. Horná Nitra         5        0        0        5        2:28    0

 

1. LIGA ML. ŽIACI U 13

1. kolo: Levice – Senec 6:8.

2. kolo: Horná Nitra – Púchov 20:5 (8:2), 12., 23., 36. a 41. Gendiar, 27., 30. a 45. Šimorka, 36., 52. a 55. Oller, 10. a 32. Delunas, 21. a 38. Halaška, 47. a 53. Ilčík,  22. Gramblička, 29. Kupec, 43. Medlík, 56. Konečný – 12. a 26. B. Chleban, 58. a 59. Hošták, 60. Bajza.

7. kolo: Púchov - Trenčín 1:25 (1:14), 23. Brezina – 3., 4., 11., 21. a 53. Šimek, 14., 16., 30. a 55. Asani, 38., 48., 59. a 60. Machara, 2., 4. a 40. Hlavatý, 7., 30. a 33. Kapuš, 17. a 46. Chlpek, 2. Veselý, 6. Svečula, 35. Gogora, 60. Pavlíček, FC Nitra – Senica 10:1, Senec – PFA ViOn Zl. Moravce 4:5, Karlova Ves – Dun. Streda 6:7, Levice – Slovan 1:21, Inter – Horná Nitra 10:4, Spartak Trnava – Myjava 13:0.

1. Sp. Trnava   5          5          0          0          70:6     15

2. PFA ViOn   6        5        0        1        82:21  15

3. Dun. Streda 6        5        0        1        77:37  15

4. FC Nitra     6        5        0        1        69:32  15

5. Slovan        5        4        0        1        88:27  12

6. Trenčín       6        4        0        2        79:32  12

7. Senec         6        4        0        2        40:36  12

8. Karl. Ves    6        3        0        3        44:49  9

9. Senica        6        2        1        3        49:32  7

10. Horná Nitra            7          2          0          5          43:72   6

11. Inter         6        1          1          4          29:57   4

12. Púchov     7        1        0        6        28:168 3

13. Levice      6        0        0        6        17:81  0

14. Myjava     6        0        0        6        10:75  0

 

    

1. LIGA ML. ŽIACI U 12

1. kolo: Levice – Senec 7:5.

2. kolo: Horná Nitra – Púchov 15:5 (9:1), 1. a 45. Cagáň, 10. a 38. Dzurík, 13. a 60. Perniš, 18. a 52. Kurbel, 19. a 39. Majdák, 4. Uhliar, 15. Vlnieška, 22. Varačka, 30. Krasko, 55. Horvát – 16. Jurenková, 51. V. Baláž, 53. Berčík, 57. Ondlevec, 60. Janco.

7. kolo: Púchov - Trenčín 4:12 (1:4), 36. a 44. V. Baláž, 6. Kadák, 46. Brezáni – 28., 38. a 59. Bulko, 34. a 52. Murko, 40. a 58. Zaťko, 5. Keznikl, 8. Gago, 10. Tučka, 13. Wijnands, 37. Pávek, FC Nitra – Senica 5:9, Senec – PFA ViOn Zl. Moravce 7:1, Karlova Ves – Dun. Streda 7:3, Levice – Slovan 3:27, Inter – Horná Nitra 5:9, Spartak Trnava – Myjava 22:3.

1. Slovan        5        5        0        0        75:20  15

2. Trenčín       6        5        0        1        77:35  15

3. Spartak Trnava       5        4        0        1        70:26  12

4. FC Nitra     6        4        0        2        54:32  12

5. Karl. Ves    6        4        0        2        53:41  12

6. Horná Nitra 7        4        0        3        66:57  12

7. Senica        6        3        2        1        56:45  11

8. Dun. Streda 6        3        0        3        59:42  9

9. PFA ViOn   6        3        0        3        43:40  9

10. Senec       6        2        1        3        29:32   7

11. Púchov     7        1        1        5        62:69  4

12. Inter         6        1        0        5        31:76  3

13. Levice      6        1        0        5        38:88  3

14. Myjava     6        0        0        6        12:122 0

 

2. LIGA ST. ŽIACI

2. kolo: Trebatice – Gabčíkovo 3:3.

7. kolo: Topoľčany – Dubnica 0:8 (0:5), 28., 42. a 44. Martinek, 11. vlastný Majtényi, 13. Matúš, 14. Derka, 24. Dohnanský, 38. Floriš, Galanta – Pov. Bystrica 0:1 (0:1), 19. Blaško, ČFK Nitra – Gabčíkovo 2:2, Šamorín – Šaľa 0:0, N. Zámky – Komárno 1:1, Skalica – Trebatice 2:1, Trenčín B – Partizánske 5:2, Piešťany – Lok. Trnava 1:4.

1. Dubnica      7        6        1        0        37:5    19

2. Trenčín B    7        5        1        1        26:10  16

3. Lok. Trnava 7        5        1        1        25:13  16

4. Pov. Bystrica         7        4        3        0        15:3    15

5. Galanta       7        4        1        2        20:6    13

6. N. Zámky    7        4        1        2        17:14  13

7. Topoľčany   7        4        0        3        21:18  12

8. Komárno    7        2        3        2        13:10  9

9. Skalica       7        3        0        4        17:28  9

10. Trebatice   7        2        2        3        12:14  8

11. ČFK Nitra 7        2        1        4        12:18  7

12. Šamorín    7        2        1        4        7:16    7

13. Gabčíkovo 7        0        4        3        9:21    4

14. Šaľa         7        1        1        5        11:24  4

15. Partizánske 7        1        0        6        11:29  3

16. Piešťany    7        1        0        6        6:30    3

 

2. LIGA ML. ŽIACI

2. kolo: Trebatice – Gabčíkovo 2:1.

7. kolo: Topoľčany – Dubnica 5:0 (3:0), 26. a 40. Královič, 5. Chochula, 15. Valigura, 35. Tatarica, Galanta – Pov. Bystrica 2:0 (1:0), 10. Repa, 18. Varga, ČFK Nitra – Gabčíkovo 2:1, Šamorín – Šaľa 0:4, Nové Zámky – Komárno 1:3, Skalica – Trebatice 7:0, Trenčín B – Partizánske 6:1, Piešťany – Lok. Trnava 0:8.

1. Lok. Trnava 7        6        1        0        33:4    19

2. Galanta       7        6        1        0        14:5    19

3. Trenčín B    7        6        0        1        53:15  18

4. ČFK Nitra   7        6        0        1        24:5    18

5. Komárno    7        4        2        1        25:9    14

6. Skalica       7        4        1        2        30:17  13

7. Šaľa 7        4        0        3        18:15  12

8. Partizánske  7        3        1        3        24:16  10

9. Šamorín      7        3        1        3        15:19  10

10. Topoľčany 7        2        0        5        23:25  6

11. Gabčíkovo 7        2        0        5        9:19    6

12. N. Zámky  7        2        0        5        13:35  6

13. Dubnica    7        1        1        5        14:22  4

14. Trebatice   7        1        0        6        7:24    3

15. Pov. Bystrica        7        1        0        6        6:27    3

16. Piešťany    7        1        0        6        5:56    3

 

3. LIGA ST. ŽIACI

1. kolo: Kanianka – Ilava 2:3 (2:1), 15. a 27. Šagát – 31. Štefanec, 38. Hajas, 68. Mazaň, Soblahov – Nemšová 1:12. 

2. kolo: Nováky – L. Rovne 4:4 (3:0), 1. a 51. Záhorský, 10. Kohút, 34. Uhliar – 37. Strapko, 54. Melišík, 61. Páleš, 69. Makay.

4. kolo: D. Vestenice – N. Rudno 2:0.

5. kolo: Led. Rovne – D. Vestenice 2:1 (0:0), 41. Rác, 52. Páleš – 63. Krpelan, N. Dubnica - Dubnica B 0:2 (0:1), 2. a 56. Matejka, Beluša - Nemšová 1:4 (0:0), 63. D. Sehnoutek – 37. a 41. Vavruš, 61. a 69. Mikuš, Bánovce – Ilava 15:0 (11:0), 7., 23., 25., 26., 34. a 67. Gális, 11., 20. a 32. Šiko, 2. a 41. Divéky, 18. a 57. Krištof, 27. Belák, 69. Rédeky, Kanianka – N. Pravno 3:1, N. Rudno – Soblahov 3:4, N. Mesto – Nováky 9:0.

1. Nemšová     5          5          0          0          39:5     15

2. Bánovce      5          4          1          0          32:2     13

3. N. Mesto     5          4          0          1          19:7     12

4. Soblahov     5          4          0          1          25:23   12

5. Dubnica B    5          3          0          2          15:3     9

6. D. Vestenice            5          3          0          2          10:9     9

7. Ilava 5          3          0          2          7:20     9

8. N. Dubnica  5          2          1          2          9:10     7

9. L. Rovne      5          2          1          2          11:13   7

10. Beluša        5          1          0          4          8:22     3

11. Kanianka   5          1          0          4          11:26   3

12. Nováky     4          0          1          3          7:25     1

13. N. Rudno   4          0          0          4          3:16     0

14. N. Pravno  5          0          0          5          6:21     0

 

 

3. LIGA ML. ŽIACI

1. kolo: Kanianka – Ilava 7:1 (1:0), 34. a 39. Cmarko, 44. a 46. Polačik, 23. Jurík, 51. Veselý, 53. Krnčok – 32. Kukučka, Soblahov – Nemšová 1:4. 

2. kolo: Nováky – L. Rovne 2:7 (0:3), 42. Baránek (11 m), 45. Švec (28. Poništiak nepremenil 11 – tku) – 5., 13. a 14. Vajdík, 48. a 55. Vrábel, 44. Špánik, 46. Provazník.

4. kolo:  D. Vestenice – N. Rudno 2:6.

5. kolo: Led. Rovne – D. Vestenice 12:0 (1:0), 20., 42., 44. a 49. Holba, 35., 39. a 50. Vrábel, 33. Vajdík, 47. Schwamberger, 53. Drahuta, 58. Tuček, 59. Provazník, N. Dubnica - Dubnica B 1:5 (1:3), 29. Hanták – 9. Vozňák, 14. Lacher, 17. vlastný Sýkora, 44. Štefanec, 56. vlastný Kaštíl, Beluša - Nemšová 1:7 (1:2), 17. Huťová – 2., 43. a 58. M. Hudek, 8. a 34. A. Húdek, 54. Štefánek, 56. Horňák, Bánovce – Ilava 10:1 (4:0), 10., 22., 38. a 58. Jakub, 41. a 48. Štrauch, 6. Žikla, 13. Rumler, 42. Bezák, 56. Markovič – 35. Poliak, Kanianka – N. Pravno 2:2, N. Rudno – Soblahov 10:3, N. Mesto – Nováky 8:0.

1. Bánovce      5          5          0          0          40:6     15

2. Dubnica B    5          4          0          1          26:5     12

3. Nemšová     5          4          0          1          27:11   12

4. L. Rovne      5          4          0          1          29:15   12

5. Kanianka     5          3          1          1          29:10   10

6. N. Pravno    5          2          3          0          14:5     9

7. N. Dubnica  5          2          1          2          17:15   7

8. N. Rudno     4          2          0          2          18:15   6

9. Beluša          5          2          0          3          17:25   6

10. Soblahov   5          1          1          3          9:19     4

11. N. Mesto   5          1          0          4          15:17   3

12. Ilava          5          1          0          4          12:29   3

13. D. Vestenice          5          0          0          5          2:42     0

14. Nováky     4          0          0          4          2:43     0

 

 

I. LIGA ŽIAČKY

1. kolo: Pov. Bystrica - Tr. Teplice 2:3 (1:3), 20. Miháliková, 67. Kardošová – 23. a 33. Panáková, 25. Harvilová (11 m).  

4. kolo: Topoľčany - Horná Nitra 0:1. 

5. kolo: Pov. Bystrica – Bánovce 7:0 (1:0), 40. a 66. Kardošová, 15. Piačková, 45. Lenčéšová, 46. Miháliková, 48. Balogová, 65. Helebrandová, Dubnica - Trenčín 1:3 (1:2), 12. Kršková – 9. a 70. Lišková, 22. Cverenkárová, H. Nitra – Beluša 5:0 (3:0), 5., 11., 37. a 45. Pustajová, 3. Tkáčiková, Tr. Teplice – Topoľčany 6:0.

1. H. Nitra       5          4          0          1          38:10   12

2. Tr. Teplice   4          4          0          0          32:4     12

3. Pov. Bystrica           5          4          0          1          24:5     12

4. Trenčín        5          4          0          1          7:7       12

5. Beluša          5          2          0          3          13:16   6

6. Topoľčany   5          1          0          4          4:11     3

7. Bánovce      4          0          0          4          2:29     0

8. Dubnica       5          0          0          5          2:34     0

                                              

PRÍPRAVKY U 11

2. kolo: H. Nitra – Púchov 1:3, Janíček, Solík, Brezáni.

3. kolo: Púchov – Partizánske 9:2, Vavrík 3, Šurian, Krasňan, Solík, Čmelo, Ernek, Mitaš, Dubnica – Skalica hrajú 22. 9., Pov. Bystrica – H. Nitra 0:5, Myjava – Bánovce 2:5.

1. Púchov        3          3          0          0          29:5     9

2. H. Nitra       3          2          0          1          22:11   6

3. Dubnica       2          2          0          0          11:0     6

4. Bánovce      3          2          0          1          8:9       6

5. Skalica         2          1          0          1          9:4       3

6. Partizánske  3          1          0          2          14:18   3

7. Myjava        3          0          0          3          13:33   0

8. Pov. Bystrica           3          0          0          3          3:29     0

 

PRÍPRAVKY U 10

2. kolo: H. Nitra – Púchov 13:6.

3. kolo: Púchov – Partizánske 4:9, Dubnica – Skalica hrajú 22. 9., Pov. Bystrica – H. Nitra 0:37, Myjava – Bánovce 5:16.

1. H. Nitra       3          3          0          0          74:10   9

2. Bánovce      3          3          0          0          29:10   9

3. Partizánske  3          3          0          0          22:13   9

4. Skalica         2          1          0          1          16:10   3

5. Púchov        3          1          0          2          20:25   3

6. Dubnica       2          0          0          2          6:9       0

7. Myjava        3          0          0          3          14:48   0

8. Pov. Bystrica           3          0          0          3          4:60     0

                                                          

 

PRÍPRAVKY U 9

2. kolo: H. Nitra – Púchov 25:8.

3. kolo: Púchov – Partizánske 4:2, Dubnica – Skalica hrajú 22. 9., Pov. Bystrica – H. Nitra 7:6, Šibík 2, Babinec 2, Tománek, Lefík, Hybben, Myjava – Bánovce 20:8.

1. H. Nitra       3          2          0          1          61:23   6

2. Púchov        3          2          0          1          33:28   6

3. Myjava        3          2          0          1          36:44   6

4. Dubnica       2          1          1          0          44:17   4

5. Skalica         2          1          0          1          31:26   3

6. Pov. Bystrica           3          1          0          2          11:39   3

7. Bánovce      3          1          0          2          41:76   3

8. Partizánske  3          0          1          2          15:19   1

 

 

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.

Inzercia - Tlačové správy

  1. Prečo je Nitra rajom študentov?
  2. Študuj matematiku, fyziku a informatiku v Prahe
  3. Fakulta posiela študentov do verejných inštitúcia vzdeláva ich
  4. Moderné, inovatívne a praktické štúdium práva? U nás sa to dá!
  5. SME.sk môžete teraz čítať 30 dní úplne zadarmo
  6. Ako si prepojiť auto so smartfónom?
  7. Kto bude ďalší? Hľadajte s nami Učiteľa Slovenska
  8. Potraviny išli ľuďom v núdzi, uvarili 4,7 milióna porcií jedál
  9. Strávte Veľkú noc inak. Cestujte za dobrodružstvom
  10. Čo by ste mali vedieť pred tým, ako sa pustíte do investovania?
  1. Študuj matematiku, fyziku a informatiku v Prahe
  2. Prečo je Nitra rajom študentov?
  3. Moderné, inovatívne a praktické štúdium práva? U nás sa to dá!
  4. Fakulta posiela študentov do verejných inštitúcia vzdeláva ich
  5. SME.sk môžete teraz čítať 30 dní úplne zadarmo
  6. Do BILLA športovej rodiny pribudla biatlonistka Paulína Fialková
  7. Heroes: Klienti sú naši hrdinovia
  8. Domácnosti teraz môžu získať dotáciu až 3 400 eur
  9. Jarné prázdniny na lyžiach? Jednoznačne v Jasnej
  10. Hollého 6 – reprezentatívne kancelárie v centre Žiliny
  1. Viete aký dôchodok budete mať? Radšej si ho vypočítajte 18 696
  2. Vyrábali kozmetiku, o ktorú nebol záujem. Napriek tomu prerazili 12 278
  3. Strávte Veľkú noc inak. Cestujte za dobrodružstvom 9 919
  4. Mexiko, Maldivy či Maurícius. Kam ísť za TOP exotikou v zime? 8 053
  5. Bytová kríza. Ako na daňové priznanie? Kam investovať? 7 186
  6. Darujte od srdca pre rozum 6 728
  7. SME proti extrémizmu na školách 6 081
  8. Peniaze z poistky môžete dostať rýchlejšie. Poradíme vám ako 5 927
  9. Iná tvár Turecka: Oplatí sa navštíviť Severný Cyprus? 5 833
  10. Obraz, ktorý chceli komunisti do každého bytu, ide na kreditky 5 735

Téma: Futbal

Prečítajte si aj ďalšie články k téme
Pozrite si tiež články z hlavnej témy  Futbal  na sport.sme.sk

Hlavné správy z Správy Považská Bystrica a Púchov - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Považská

Víťazmi Winter Challenge sú Prušťania

V Žiline bojovali štyri hokejbalové tímy na druhom ročníku turnaja.

ŠK 98 Pruské sa stali víťazmi Winter Challenge.

Bábätká z považskobystrického regiónu

Fotografie bábätiek z považskobystrickej a trenčianskej pôrodnice

Ilustračné foto.

Po obci behal dravec

Medzi maskami sa objavila aj prehistorická príšera. Hoštiná žila Fašiangovým sprievodom.

O víťazovi turnaja rozhodol jediný gól + FOTO

V Púchove sa hral druhý turnaj prípraviek o Pohár ObFZ.

FC Púchov Lúky - víťaz druhého turnaja prípraviek v Púchove.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Nitrianska hudobná scéna prišla o legendu

Všestranne nadaný muzikant navždy opustil svet po boji s ťažkou chorobou.

Ivan zomrel po operácii ucha. Jeho stav zhoršila nemocničná baktéria

Znalecký posudok je podľa prokuratúry mimoriadne rozsiahly. V kauze zostáva vypočuť ešte jednu lekárku.

Nitrianska župa vyzýva na výstavbu rýchlostnej cesty R8

Nákladné vozidlá nepoužívajú diaľnice a nadmerne ničia cesty nižších tried. Nepomáhajú ani zákazové značky, kamionisti ich často ignorujú.

Novomestský gynekológ mal zneužívať maloleté deti

Policajti z Nového Mesta nad Váhom vyšetrujú prípad zneužívania maloletých detí.

Už ste čítali?