Sobota, 2. júl, 2022 | Meniny má Berta

Dubnickí žiaci zvládli súboj o prvú priečku

Výsledky celoslovenských a krajských mládežníckych futbalových líg

Ilustračné foto.Ilustračné foto.

1. LIGA ST. DORAST U 19

8. kolo: Senica - Dun. Streda odložili na 14. 11.

11. kolo: Bardejov - Senica 0:2, Dun. Streda - Michalovce 2:1, Slovan - Podbrezová 3:0, Senec - Prešov 2:3, Žilina - B. Bystrica 6:1, Trenčín - Košice 1:0, Trnava - FC Nitra hrajú v utorok.

1. FC Nitra                  10       10        0          0          35:6     30

2. Trenčín                     11       8          0          3          25:20   24

3. Michalovce               11       6          1          4          24:18   19

SkryťVypnúť reklamu

4. Trnava                      10       5          3          2          17:9     18

5. Podbrezová              11       6          0          5          22:19   18

6. Senica                      10       6          0          4          17:14   18

7. Slovan                      11       5          2          4          19:15   17

8. Žilina                        11       5          1          5          21:21   16

9. Košice                     11       3          3          5          14:23   12

10. Senec                     11       2          5          4          13:16   11

11. Dun. Streda            10       3          2          5          12:15   11

12. Prešov                    11       2          2          7          10:18   8

13. B. Bystrica             11       1          3          7          11:30   6

SkryťVypnúť reklamu

14. Bardejov                11       1          2          8          9:25     5

 

 

 

 

 

 

1. LIGA ML. DORAST U 17

2. kolo: Prešov – Košice 3:2.

11. kolo: Košice - Dun. Streda 2:1, B. Bystrica - Trenčín 3:1, FC Nitra - Trnava 2:0, Prešov - Senec 5:0, Podbrezová - Slovan 0:0, Michalovce - Žilina 1:3, Senica - Bardejov hrajú v utorok.

12. kolo: D. Streda – Žilina 0:5.

1. Žilina                        12       11        1          0          41:7     34

2. Prešov                      11       7          1          3          24:16   22

3. Trnava                      11       7          0          4          19:15   21

4. Slovan                      11       6          2          3          24:14   20

5. B. Bystrica               11       6          2          3          17:10   20

SkryťVypnúť reklamu

6. Senica                      10       5          3          2          14:11   18

7. Trenčín                     11       5          1          5          25:20   16

8. FC Nitra                  11       3          5          3          13:14   14

9. Košice                     11       4          1          6          16:25   13

10. Senec                     11       2          3          6          9:23     9

11. Michalovce             11       2          2          7          8:15     8

12. Podbrezová            11       2          2          7          9:20     8

13. Bardejov                10       2          1          7          11:20   7

14. Dun. Streda            12       1          4          7          10:30   7

 

 

 

 

1. LIGA ML. DORAST U 16

2. kolo: Prešov – Košice 3:2.

11. kolo: Košice - Dun. Streda 2:3, B. Bystrica - Trenčín 0:5, FC Nitra - Trnava 0:3, Prešov - Senec 3:0, Podbrezová - Slovan 0:1, Michalovce - Žilina 1:1, Senica - Bardejov hrajú v utorok.

12. kolo: D. Streda – Žilina 2:0.

1. Slovan                      11       10        0          1          46:7     30

2. Trenčín                     11       9          1          1          35:11   28

3. Dun. Streda              12       8          1          3          26:22   25

4. Žilina                        12       7          3          2          28:12   24

5. Podbrezová              11       6          2          3          12:7     20

6. Prešov                      11       5          2          4          17:19   17

7. Senica                      10       4          3          3          21:16   15

8. Trnava                      11       3          4          4          13:13   13

9. FC Nitra                  11       3          3          5          18:21   12

10. Michalovce             11       1          6          4          8:11     9

11. Bardejov                10       3          0          7          13:29   9

12. B. Bystrica             11       1          4          6          12:33   7

13. Senec                     11       1          2          8          9:34     5

14. Košice                   11       0          1          10        11:34   1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2. LIGA ST. DORAST

8. kolo: Domino Bratislava – PFA ViOn Vráble 3:7.

9. kolo: Púchov - Myjava 1:1 (1:0), 34. Buček – 55. Némethy.

11. kolo: Komárno – Dubnica 4:2 (3:0), 6. a 24. Sánta,13. a 47. Németh – 68. Krajinčák, 72. Pišta, Púchov – Lok. Trnava 1:3 (1:1), 17. Hrnko (80. Hrnko nepremenil 11 – tku) – 46. a 83. Ryšavý, 3. Trajlínek, PFA ViOn Vráble – Myjava 3:1, Karlova Ves – Nové Zámky 4:0, Horná Nitra – Malacky 3:3, Skalica – Domino Bratislava 4:1, ČFK Nitra – Inter hrajú v stredu, Levice – Topoľčany odložili na 4. 11.

1. Karl. Ves     11        8          2          1          37:13   26

2. Vráble         11        8          1          2          36:18   25

3. Horná Nitra 10        7          2          1          43:16   23

4. Myjava        10        5          3          2          18:14   18

5. Skalica         11        5          2          4          26:22   17

6. Komárno     11        5          2          4          26:28   17

7. Malacky      11        5          2          4          20:22   17

8. Dubnica       11        5          0          6          21:26   15

9. Púchov        11        4          3          4          11:16   15

10. Inter           10        4          1          5          21:12   13

11. Topoľčany 10        4          1          5          26:23   13

12. Lok. Trnava           11        3          4          4          16:15   13

13. Domino      11        3          2          6          19:36   11

14. ČFK Nitra 10        2          1          7          11:24   7

15. N. Zámky  11        2          1          8          9:29     7

16. Levice        10        0          3          7          7:33     3

 

 

 

 

2. LIGA ML. DORAST

8. kolo: Domino Bratislava – PFA ViOn Vráble 1:3.

.

9. kolo: Púchov - Myjava 0:4 (0:2), 59. a 64. Hornáček, 24. Zmeko, 32. Tomka.

11. kolo: Komárno – Dubnica 3:2 (1:1), 39. a 72. Németh, 56. Záborský – 38. Kováčik, 52. Fabuš, Púchov – Lok. Trnava 0:2 (0:0), 63. Matlák, 67. Gumbír, PFA ViOn Vráble – Myjava 2:2, Karlova Ves – Nové Zámky 7:0, Horná Nitra – Malacky 7:1, Skalica – Domino Bratislava 3:0, ČFK Nitra – Inter hrajú v stredu, Levice – Topoľčany odložili na 4. 11.

1. Myjava        10        8          1          1          35:11   25

2. Lok. Trnava 11        7          2          2          19:9     23

3. Horná Nitra 10        7          1          2          43:15   22

4. Skalica         11        6          2          3          22:15   20

5. Vráble         11        5          3          3          34:20   18

6. Topoľčany   10        6          0          4          19:15   18

7. Dubnica       11        5          2          4          29:18   17

8. Komárno     11        5          2          4          29:31   17

9. Karl. Ves     11        5          1          5          23:26   16

10. Malacky    11        4          3          4          27:25   15

11. Inter           10        4          2          4          22:14   14

12. Púchov      11        3          2          6          20:24   11

13. ČFK Nitra 10        3          2          5          17:21   11

14. Levice        10        2          1          7          17:33   7

15. Domino      11        2          1          8          12:30   7

16. N. Zámky  11        0          1          10        5:66     1

 

 

 

3. LIGA ST. DORAST

11. kolo: Bánovce - Pov. Bystrica odložili na 28. 10., Piešťany – Brvnište 10:0 (4:0), 40., 41., 80. a 85. Kusý, 54. a 65. Štefanka, 20. Horváth, 44. Štefanec, 52. vlastný Urdák, 87. Babulík, Šurany – Partizánske 5:2, Hlohovec – Šamorín 1:1, Kanianka – Galanta 0:2, Sereď – J. Bohunice 2:0, Vrbové – Nové Mesto 0:1, Šaľa mala voľno.

1. Šaľa 10        8          0          2          33:8     24

2. Pov. Bystrica           10        8          0          2          28:5     24

3. Šurany         10        7          1          2          26:19   22

4. Vrbové        11        7          1          3          16:10   22

5. Bánovce      9          7          0          2          30:7     21

6. Sereď          10        6          1          3          24:13   19

7. Partizánske  11        5          1          5          19:25   16

8. Piešťany      10        4          3          3          18:16   15

9. N. Mesto     10        2          5          3          18:16   11

10. J. Bohunice            10        3          0          7          14:19   9

11. Galanta      10        2          3          5          10:18   9

12. Hlohovec   10        2          3          5          16:26   9

13. Brvnište     11        2          2          7          14:42   8

14. Šamorín     10        1          1          8          9:30     4

15. Kanianka   10        1          1          8          9:30     4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3. LIGA ML. DORAST

11. kolo: Bánovce - Pov. Bystrica odložené na 28. 10., Piešťany – Brvnište 3:0 kontumačne, hostia neprišli, Šurany – Partizánske 1:5, Hlohovec – Šamorín 3:1, Kanianka – Galanta 1:5, Sereď – J. Bohunice 5:0, Vrbové – Nové Mesto 3:0, Šaľa mala voľno.

1. Partizánske  11        9          0          2          45:15   27

2. Vrbové        11        8          0          3          27:13   24

3. Piešťany      10        7          2          1          39:11   23

4. Sereď          10        6          1          3          26:18   19

5. Pov. Bystrica           10        6          1          3          24:17   19

6. Hlohovec     10        5          2          3          24:11   17

7. Šaľa 10        5          1          4          30:22   16

8. Šurany         10        5          1          4          23:16   16

9. Galanta        10        5          1          4          27:24   16

10. Šamorín     10        5          1          4          13:15   16

11. Bánovce    9          4          1          4          15:7     13

12. N. Mesto   10        3          0          7          11:47   9

13. Brvnište     11        1          1          9          12:34   4

14. J. Bohunice            10        1          0          9          18:38   3

15. Kanianka   10        0          0          10        7:53     0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4. LIGA DORAST

11. kolo: Tr. Stankovce - Led. Rovne 5:3 (4:1), 14., 17., 19. a 44. Šišovský, 89. Žiška (11 m) – 39. a 71. Gorelka, 66. Pihík, Papradno - Borčice 2:2 (1:1), 36. Gáborík, 52. A. Zboran – 26. Hudcovský (11 m), 83. Štefánek, Beluša – V. Kostoľany 8:0 (2:0), 21. a 44. Hrubo, 79. a 84. Bulejčík (prvý z 11 m), 48. Moško, 60. Polacký, 74. Bielik, 90. Binka, N. Dubnica - Dolná Súča 8:4 (5:3), 20. a 25. Vojvodík, 5. Bukovčák, 10. Marušinec, 14. Pupiš, 57. Tadlánek, 80. Šukala, 85. Meliš - 6., 32. a 54. Oláš, 3. Hamaj, Nemšová – Kúty 1:1, Bošany – Boleráz 3:0, Holíč – D. Vestenice 4:2, N. Rudno malo voľno.

1. L. Rovne      11        7          2          2          24:15   23

2. Borčice        10        5          5          0          33:8     20

3. N. Rudno     10        6          2          2          32:13   20

4. Kúty            10        6          1          3          21:14   19

5. Papradno     11        6          1          4          23:20   19

6. N. Dubnica  10        5          3          2          28:17   18

7. Beluša          10        5          1          4          28:17   16

8. V. Kostoľany          10        4          2          4          21:23   14

9. Holíč            10        4          2          4          18:36   14

10. Boleráz      11        3          2          6          16:22   11

11. Tr. Stankovce        10        3          0          7          21:31   9

12. D. Vestenice          10        3          0          7          12:24   9

13. D. Súča     11        2          3          6          19:36   9

14. Bošany      10        2          2          6          11:22   8

15. Nemšová   10        1          4          5          15:24   7

 

5. LIGA DORAST

11. kolo: Ladce - Opatová 1:2 (0:2), 79. Kandráč – 14. Husáč, 39. Petruš, Tr. Turná – Košeca 5:1 (3:0), 8., 26., 32. a 85. Hrušovský (druhý z 11 m), 54. Bečka (11 m) – 89. Pecka, Drietoma /Záblatie – Streženice 7:1 (3:1), 28., 47. a 59. Švehla, 44. a 75. Bečár, 40. Vilímek, 66. Straka – 9. Frnka (11 m), Domaniža - Selec 9:2 (5:1), 3., 13. a 31. Uhlárik, 20. vlastný Sivák, 40. D. Kopecký, 59. Fapšo, 70. Trenčanský (11 m), 75. Valjent, 90. Čerňanský – 11. Kuník, 62. Zaťko, Prečín - Stará Turá 10:0 (3:0), 19., 38., 54., 64., 66. a 89. Galát, 73. a 89. N. Krabáč, 29. Bírošík, 78. Klabník, Chynorany - Nedožery-Brezany 3:3, Bošáca – Častkovce 10:1, Klát. N. Ves mala voľno.

1. Drietoma      10        9          0          1          39:11   27

2. Tr. Turná     10        8          1          1          41:17   25

3. Chynorany   11        7          2          2          37:18   23

4. Opatová      10        7          0          3          32:20   21

5. Ladce          11        6          1          4          30:21   19

6. Košeca        10        5          2          3          17:18   17

7. Domaniža     11        5          1          5          34:38   16

8. Kl. N. Ves   10        4          3          3          29:27   15

9. Bošáca        11        4          2          5          31:27   14

10. Streženice  10        4          2          4          25:26   14

11. Prečín        10        2          3          5          22:19   9

12. Nedožery   10        2          3          5          29:28   9

13. Selec         10        2          0          8          12:43   6

14. St. Turá     10        1          0          9          7:38     3

15. Častkovce 10        1          0          9          17:50   3

 

 

1. LIGA ST. ŽIACI U 15

4. kolo: Spartak Trnava – Horná Nitra 15:0.11. kolo: Púchov – Senec 1:2 (1:1), 4. Gabriš – 8. Antal, 51. Nagy, Myjava – FC Nitra 1:2, PFA ViOn Zl. Moravce – Levice 1:2, Dun. Streda – Inter 2:1, Karlova Ves – Spartak Trnava 0:2, Trenčín – Horná Nitra 10:0, Slovan – Senica 2:2.

1. Spartak Trnava        9          9          0          0          47:2     27

2. Trenčín        10        6          2          2          29:15   20

3. Slovan         8          6          1          1          21:9     19

4. Dun. Streda 10        6          0          4          16:12   18

5. Inter 10        5          2          3          22:15   17

6. Senica          9          5          2          2          15:9     17

7. FC Nitra      9          5          1          3          21:12   16

8. Karl. Ves     10        5          0          5          16:16   15

9. Myjava        9          3          1          5          10:16   10

10. Levice        10        3          1          6          8:23     10

11. Senec        9          2          1          6          14:16   7

12. PFA ViOn 10        2          0          8          7:24     6

13. Horná Nitra           9          1          2          6          3:38     5

14. Púchov      10        1          1          8          5:27     4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1. LIGA ST. ŽIACI U 14

4. kolo: Spartak Trnava - Horná Nitra 7:0.11. kolo: Púchov – Senec 0:6 (0:3), 5., 12., 46. a 58. Šléz, 1. Drozda, 65. Depeš, Myjava – FC Nitra 0:3, PFA ViOn Zl. Moravce – Levice 5:0, Dun. Streda – Inter 1:1, Karlova Ves – Spartak Trnava 1:0, Trenčín – Horná Nitra 4:0, Slovan – Senica 3:2.

1. Karl. Ves     10        7          1          2          24:12   22

2. Spartak Trnava        9          6          2          1          47:3     20

3. Slovan         8          6          2          0          43:6     20

4. Senica          9          6          2          1          28:4     20

5. Inter 10        6          1          3          17:12   19

6. Senec          9          5          3          1          22:12   18

7. FC Nitra      9          5          2          2          37:4     17

8. Dun. Streda 10        5          1          4          22:29   16

9. Trenčín        10        4          1          5          16:18   13

10. PFA ViOn 10        1          2          7          9:34     5

11. Myjava      9          1          2          6          4:29     5

12. Horná Nitra           9          1          1          7          4:40     4

13. Púchov      10        1          1          8          5:47     4

14. Levice        10        0          3          7          4:32     3

 

 

 

 

 

 

 

1. LIGA ML. ŽIACI U 13

11. kolo: Senec – Púchov 28:1 (12:0), 19., 28., 35., 42., 55. a 57. Bart, 3., 7., 39. a 43. Almáši, 2., 38. a 46. Takács, 5., 29. a 45. Lauro, 8. a 58. Tóth, 9. a 34. Zámečník, 28. a 53. Matúš, 46. a 60. Szighardt, 8. Wiesner, 26. Szalma, 33. Tomechek, 44. Demko – 44. Kurej, FC Nitra – Myjava 6:2, Horná Nitra – PFA ViOn Zl. Moravce 2:13, Levice – Karlova Ves 7:8, Senica – Slovan 4:17, Spartak Trnava – Trenčín 9:6, Inter – Dun. Streda odložili na 3. 11.

1. Slovan         10        9          0          1          141:46 27

2. Spartak Trnava        10        8          0          2          116:31 24

3. PFA ViOn   10        8          0          2          112:39 24

4. Dun. Streda 9          8          0          1          103:47 24

5. Trenčín        10        7          0          3          129:53 21

6. FC Nitra      10        7          0          3          90:44   21

7. Senec          10        6          0          4          89:53   18

8. Karl. Ves     10        5          0          5          78:81   15

9. Senica          10        3          1          6          67:69   10

10. Horná Nitra           11        3          0          8          54:118 9

11. Inter           9          2          1          6          36:76   7

12. Levice        10        1          0          9          38:113 3

13. Myjava      10        1          0          9          17:97   3

14. Púchov      11        1          0          10        40:243 3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

           

 

 

1. LIGA ML. ŽIACI U 12

11. kolo: Senec – Púchov 10:3 (4:3), 15. a 25. Meszároš, 12. Polčák, 24. Barkol, 37. Németh, 47. Sikorjak, 50. Pätoprstý, 50. Šimun, 59. Katona, 60. Chobot – 15. a 17. Porubčan, 19. B. Chleban,  FC Nitra – Myjava 20:1, H. Nitra – PFA ViOn 9:5, Levice – Karlova Ves 1:12, Senica – Slovan 3:6, Spartak Trnava – Trenčín 1:11, Inter – Dun. Streda odložili na 3. 11.

1. Slovan         10        10        0          0          135:31 30

2. Trenčín        10        9          0          1          135:44 27

3. Karl. Ves     10        7          0          3          86:71   21

4. Dun. Streda 9          6          0          3          89:48   18

5. FC Nitra      10        6          0          4          92:62   18

6. H. Nitra       11        6          0          5          97:94   18

7. Senica          10        5          2          3          83:82   17

8. Spartak Trnava        10        5          0          5          91:81   15

9. Senec          10        4          1          5          53:52   13

10. PFA ViOn 10        4          0          6          64:72   12

11. Púchov      11        2          1          8          85:104 7

12. Inter           9          2          0          7          49:94   6

13. Levice        10        2          0          8          52:128 6

14. Myjava      10        0          0          10        23:171 0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2. LIGA ST. ŽIACI

11. kolo: ČFK Nitra - Pov. Bystrica odložené na 4. 11., Lok. Trnava – Dubnica 0:5 (0:1), 20., 41. a 43. Floriš, 37. Dohnanský, 51. Martinek, Topoľčany – Galanta 3:5, Skalica – Nové Zámky 3:1, Šamorín – Komárno 0:3, Trenčín B – Gabčíkovo 3:2, Partizánske – Šaľa 2:4. Piešťany – Trebatice 1:4.

1. Dubnica       11        10        1          0          60:5     31

2. Lok. Trnava 11        7          2          2          33:20   23

3. Pov. Bystrica           10        6          3          1          26:6     21

4. Galanta        11        6          2          3          33:17   20

5. Komárno     11        5          4          2          29:16   19

6. Trenčín B     11        6          1          4          30:19   19

7. N. Zámky    11        6          1          4          25:22   19

8. Topoľčany   11        6          0          5          34:30   18

9. Skalica         11        5          2          4          28:35   17

10. Trebatice   11        4          2          5          19:20   14

11. Šamorín     11        4          1          6          15:27   13

12. Šaľa          11        3          2          6          18:28   11

13. ČFK Nitra 10        2          2          6          14:29   8

14. Partizánske            11        2          0          9          21:45   6

15. Gabčíkovo 11        0          4          7          14:37   4

16. Piešťany    11        1          1          9          8:51     4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2. LIGA ML. ŽIACI

11. kolo:  ČFK Nitra - Pov. Bystrica odložené na 4. 11., Lok. Trnava – Dubnica 5:1 (1:0), 42., 44. a 57. Mego, 29. Toráč, 47. Hudeček – 51. Prokop, Skalica – Nové Zámky 5:4, Topoľčany – Galanta 0:3, Šamorín – Komárno 3:5, Trenčín B – Gabčíkovo 5:0, Partizánske – Šaľa 1:0, Piešťany – Trebatice 3:2.

1. Lok. Trnava 11        9          2          0          49:7     29

2. Galanta        11        9          1          1          27:9     28

3. Trenčín B     11        9          0          2          75:21   27

4. ČFK Nitra   10        9          0          1          33:7     27

5. Skalica         11        7          1          3          49:32   22

6. Partizánske  11        6          2          3          37:17   20

7. Komárno     11        6          2          3          37:21   20

8. Šamorín       11        6          1          4          31:28   19

9. Šaľa 11        6          0          5          34:21   18

10. Topoľčany 11        4          0          7          36:32   12

11. Dubnica     11        3          1          7          26:41   10

12. Pov. Bystrica         10        3          0          7          15:37   9

13. N. Zámky  11        2          0          9          19:53   6

14. Piešťany    11        2          0          9          10:81   6

15. Trebatice   11        1          0          10        10:37   3

16. Gabčíkovo 11        0          0          11        7:51     0

 

 

 

 

 

 

 

 

.

 

 

 

 

 

 

 

3. LIGA ST. ŽIACI

9. kolo: N. Dubnica – D. Vestenice 3:0 (1:0), 14. Jantošovič, 38. Pecuš, 63. J. Hadzima, Dubnica B - Nemšová 0:3 (0:3), 3. Chlebana, 10. Mikuš, 19. Novosad, Beluša – N. Rudno 3:2 (1:0), 15. P. Sehnoutek, 42. Hrenák, 47. Macko (11 m) – 50. Mihcal, 54. Hronec,  Nováky – Ilava 1:5 (1:2), 34. Záhorský – 23. a 52. Králik, 29. Maroš Vrábel, 56. Štefanec, 63. Hajas, Led. Rovne – N. Pravno 2:2 (0:1), 55. Makay, 64. Páleš – 28. Protschka, 47. Štefan, Nové Mesto – Soblahov 8:0, Bánovce – Kanianka 11:0.

1. Nemšová     9          9          0          0          52:9     27

2. Bánovce      9          7          1          1          56:9     22

3. N. Mesto     9          7          0          2          42:11   21

4. L. Rovne      9          4          3          2          25:21   15

5. Ilava 9          5          0          4          19:32   15

6. N. Dubnica  9          4          1          4          14:15   13

7. Soblahov     9          4          0          5          28:42   12

8. Dubnica B    9          3          2          4          20:15   11

9. Beluša          9          3          2          4          15:27   11

10. Nováky     9          3          2          4          20:33   11

11. D. Vestenice          9          3          1          5          14:25   10

12. N. Pravno  9          1          2          6          15:28   5

13. Kanianka   9          1          2          6          13:44   5

14. N. Rudno   9          0          2          7          11:33   2

 

3. LIGA ML. ŽIACI

9. kolo: N. Dubnica – D. Vestenice 6:1 (4:0), 4., 24. a 69. Hanták, 15. Záhorský, 18. Mitáš, 33. Tabačár – 42. Repka, Dubnica B - Nemšová 7:2 (3:2), 5., 10., 32. a 37. Lacher, 16. a 40. Korienek, 53. Jambrich – 14. a 29. Hudek (druhý z 11 m), Beluša – N. Rudno 1:5 (1:3), 21. Vyhnička – 19., 46. Hatványi, 14. Blaho (11 m), 26. Hanus, 53. Horváth, Nováky – Ilava 2:12 (2:6), 11. Kišš, 21. Žigmund – 2., 18., 30., 39., 46., 50., 55. a 60. Kukučka, 8., 22. a 33. Lysák, 9. Baláž, Led. Rovne – N. Pravno 2:3 (0:3), 33. a 60. Vrábel – 17. a 26. Gebrlín, 9. Kaňuch, Nové Mesto – Soblahov 12:0, Bánovce – Kanianka 4:0.

1. Bánovce      9          9          0          0          78:7     27

2. Dubnica B    9          8          0          1          58:10   24

3. L. Rovne      9          7          0          2          51:23   21

4. N. Pravno    9          5          3          1          32:12   18

5. Kanianka     9          5          1          3          42:22   16

6. Nemšová     9          5          1          3          36:34   16

7. N. Dubnica  9          4          2          3          36:25   14

8. N. Mesto     9          4          1          4          51:24   13

9. N. Rudno     9          4          0          5          30:28   12

10. Beluša        9          3          0          6          28:43   9

11. Ilava          9          2          1          6          33:47   7

12. Soblahov   9          1          1          7          12:58   4

13. D. Vestenice          9          1          0          8          8:78     3

14. Nováky     9          0          0          9          6:90     0

 

 

                                              

 

 

PRÍPRAVKY U 11

5. kolo: H. Nitra - Partizánske 5:7.

6. kolo: Myjava – Púchov 4:37, Dubnica – Pov. Bystrica 7:1, Teplička 6, Púček - Miščík,

7. kolo: Púchov – Skalica 7:3, Vavrík 2, Jurík 2, Solík 2, Krasňan, Pov. Bystrica – Myjava 1:7, Uríková, H. Nitra – Dubnica hrali 19. 10., Partizánske – Bánovce 10:1.

1. Púchov        7          7          0          0          87:17   21

2. Skalica         7          4          0          3          44:20   12

3. H. Nitra       6          4          0          2          37:22   12

4. Dubnica       6          4          0          2          32:17   12

5. Partizánske  7          4          0          3          43:42   12

6. Bánovce      7          3          0          4          13:29   9

7. Myjava        7          1          0          6          28:86   3

8. Pov. Bystrica           7          0          0          7          6:57     0

 

PRÍPRAVKY U 10

5. kolo: H. Nitra - Partizánske 7:5.

6. kolo: Myjava – Púchov 8:16, Dubnica – Pov. Bystrica 2:6, T. Miakiš, Šimko - Malu 3, Kubáň 2, Valica.

7. kolo: Púchov – Skalica 8:7, Pov. Bystrica – Myjava 3:9, Valica 2, Kubáň, H. Nitra – Dubnica hrali 19. 10., Partizánske – Bánovce 4:2.

 

1. H. Nitra       6          6          0          0          95:21   18

2. Partizánske  6          6          0          0          48:17   18

3. Púchov        7          5          0          2          62:49   15

4. Bánovce      7          4          0          3          62:29   12

5. Myjava        7          3          0          4          48:71   9

6. Skalica         7          2          0          5          31:43   6

7. Pov. Bystrica           7          1          0          6          16:112 3

8. Dubnica       6          0          0          6          16:34   0

                                                          

 

PRÍPRAVKY U 9

5. kolo: H. Nitra - Partizánske 11:1.

6. kolo: Myjava – Púchov 8:16, Dubnica – Pov. Bystrica 4:6, Milčík, Pastorek, Behan, Bagin - B. Žilinský 2, Králik, Lefík, Holma, Babinec.

7. kolo: Púchov – Skalica 37:1, Pov. Bystrica – Myjava 6:1, B. Žilinský 3, Lefík 2, Hybben, H. Nitra – Dubnica hrali 19. 10., Partizánske – Bánovce 5:6.

1. Púchov        7          6          0          1          127:48 18

2. H. Nitra       6          5          0          1          138:29 15

3. Myjava        7          4          0          3          77:74   12

4. Pov. Bystrica           7          3          1          3          35:58   10

5. Dubnica       6          2          1          3          61:41   7

6. Partizánske  7          2          1          4          40:43   7

7. Bánovce      7          2          1          4          66:171 7

8. Skalica         7          1          0          6          40:120 3

 

 

 

 

Najčítanejšie na My Považská

Inzercia - Tlačové správy

  1. Na čo nezabudnúť, ak plánujete na leto malé i väčšie výlety
  2. Vodiči, pozor na drahé tankovanie v zahraničí!
  3. Je pre vás oddych synonymom spoznávania? Vycestujte za zážitkami
  4. Na pošte si s Fumbi kúpite kryptomeny už aj za hotovosť
  5. Vyhrajte letnú dovolenku s víkendovým vydaním denníka SME
  6. 30 rokov kvality spojenej so svetovými značkami automobilov
  7. Mladá nádej Slovenska. Pracoval aj pre americkú armádu
  8. Vychádza nový časopis pre šikovné ruky a útulný domov
  1. Meranie rýchlosti v úsekoch už nebude pre vodičov problémom
  2. Ocenená 4K autokamera Mio má aj 2K so 60 snímkami a FHD so 120!
  3. Vodiči, pozor na drahé tankovanie v zahraničí!
  4. Je pre vás oddych synonymom spoznávania? Vycestujte za zážitkami
  5. Vyhrajte letnú dovolenku s víkendovým vydaním denníka SME
  6. Na pošte si s Fumbi kúpite kryptomeny už aj za hotovosť
  7. V uliciach Košíc vyzbierali dobrovoľníci 26 ton odpadu
  8. Výlety na mieru pre celú rodinu
  1. Vodiči, pozor na drahé tankovanie v zahraničí! 15 342
  2. Slovenské oplátky ocenil aj svet. Receptúru pozná jeden človek 12 793
  3. Leto v Čechách a na Morave: Tipy na výlety v susednej krajine 9 395
  4. Mladá nádej Slovenska. Pracoval aj pre americkú armádu 8 532
  5. Vychádza nový časopis pre šikovné ruky a útulný domov 4 325
  6. Čítajte odomknuté články na mobile, počítači a aj v tablete 3 808
  7. Je pre vás oddych synonymom spoznávania? Vycestujte za zážitkami 3 634
  8. Analytik Horňák: Niektorí výrobcovia budú musieť znížiť ceny 3 229

Blogy SME

  1. Anna Miľanová: Matrioška a zmätok... 2022
  2. Vladimír Hrach: Uvidieť a precítiť
  3. Rastislav Puchala: Viktorova zakáľačka
  4. Jana Hanuliaková: Pani Remišová, konajte!
  5. Věra Tepličková: Cieľom novej reformy je, aby sme uvideli, čo sme zatiaľ nevideli
  6. Štefan Vidlár: Nádzej zvíťezí
  7. Martin Fletcher: Video: Pomůžete vybrat potřebnou částku na automobil pro těžce nemocnou Zuzanku?
  8. Milan Removčík: Belianske Tatry.
  1. Ján Šeďo: Mám 46 rokov, 4 deti a veľa skúseností - bránil sa dnes E. Heger u B. Závodského.(Oprava mena). 16 776
  2. Vanda Tuchyňová: Svedectvo bývalého krajského predsedu OĽANO v Žiline 11 459
  3. Juraj Kumičák: Ako Rusi veľkú vojnu vyhrali... (časť IVa) 10 878
  4. Martina Hilbertová: Utečenci spali na lehátkach a platili za nich ako v luxusnom hoteli. 8 623
  5. Tomáš Jacko: Keď upratovačka zarába viac než univerzitný profesor 3 868
  6. Andrej Šverha: Pohodovo Okolo Balatonu 3 254
  7. Andrej Kiska: Pomôžme Cigánom dostať sa tam, kam tak mnohí chcú. 3 182
  8. Jozef Černek: Turecko, letecky s dvomi deťmi, časť prvá - cesta tam 2 876
  1. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 42. - Arktída - Príbeh havárie vzducholode Italia podľa priameho účastníka Běhounka
  2. Lívia Hlavačková: Týždenne zjete jednu kreditku v podobe mikroplastov
  3. Jiří Ščobák: Ruské straty budú o 20 000 mŕtvych vyššie, než uvádza Ukrajina (analýza situácie na bojisku)
  4. Jiří Ščobák: Bude Ukrajina po vojne prosperovať? A my s ňou?
  5. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 41. - Arktída - Roald Amundsen, Umberto Nobile a Expedícia Norge - 1926
  6. Monika Nagyova: Nebyť matkou je úžasné
  7. Jiří Ščobák: Skepsia okolo kryptomien: Ktoré kryptomeny naozaj nie sú pre začiatočníkov?
  8. Jiří Ščobák: Mentální cvičení: Určení rizikových bodů a možných tras ruského postupu na Ukrajině
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Považská Bystrica a Púchov - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Považská

Pri príležitosti osláv 90. výročia futbalu v Brvništi sa v piatok 1. júla stretol domáci Slovan proti Žiline B.


5 h
Rozdielne povahy sa skvele dopĺňajú na pódiu. Dokazuje to viac ako 15 ročná kariéra dua Malalata.

Duo Malalata už spustilo letnú tanečnú sezónu. Ich spoločné bláznenie na parketoch od Mexika až po Japonsko začalo pred 15 rokmi v Púchove.


16 h
Ocenenie Osobnosť gymnázia 2022 dostali študenti aj učiteľka Ľubica Hanulíková.

Aktivita je dôležitou súčasťou motivácie študentov.


1. júl
Peter Jakuš.

Po postupe do vyššej súťaže siahol futbalový klub z Považskej Bystrice do neďalekých vôd a na trénerskú lavičku pritiahol Petra Jakuša.


1. júl

Blogy SME

  1. Anna Miľanová: Matrioška a zmätok... 2022
  2. Vladimír Hrach: Uvidieť a precítiť
  3. Rastislav Puchala: Viktorova zakáľačka
  4. Jana Hanuliaková: Pani Remišová, konajte!
  5. Věra Tepličková: Cieľom novej reformy je, aby sme uvideli, čo sme zatiaľ nevideli
  6. Štefan Vidlár: Nádzej zvíťezí
  7. Martin Fletcher: Video: Pomůžete vybrat potřebnou částku na automobil pro těžce nemocnou Zuzanku?
  8. Milan Removčík: Belianske Tatry.
  1. Ján Šeďo: Mám 46 rokov, 4 deti a veľa skúseností - bránil sa dnes E. Heger u B. Závodského.(Oprava mena). 16 776
  2. Vanda Tuchyňová: Svedectvo bývalého krajského predsedu OĽANO v Žiline 11 459
  3. Juraj Kumičák: Ako Rusi veľkú vojnu vyhrali... (časť IVa) 10 878
  4. Martina Hilbertová: Utečenci spali na lehátkach a platili za nich ako v luxusnom hoteli. 8 623
  5. Tomáš Jacko: Keď upratovačka zarába viac než univerzitný profesor 3 868
  6. Andrej Šverha: Pohodovo Okolo Balatonu 3 254
  7. Andrej Kiska: Pomôžme Cigánom dostať sa tam, kam tak mnohí chcú. 3 182
  8. Jozef Černek: Turecko, letecky s dvomi deťmi, časť prvá - cesta tam 2 876
  1. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 42. - Arktída - Príbeh havárie vzducholode Italia podľa priameho účastníka Běhounka
  2. Lívia Hlavačková: Týždenne zjete jednu kreditku v podobe mikroplastov
  3. Jiří Ščobák: Ruské straty budú o 20 000 mŕtvych vyššie, než uvádza Ukrajina (analýza situácie na bojisku)
  4. Jiří Ščobák: Bude Ukrajina po vojne prosperovať? A my s ňou?
  5. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 41. - Arktída - Roald Amundsen, Umberto Nobile a Expedícia Norge - 1926
  6. Monika Nagyova: Nebyť matkou je úžasné
  7. Jiří Ščobák: Skepsia okolo kryptomien: Ktoré kryptomeny naozaj nie sú pre začiatočníkov?
  8. Jiří Ščobák: Mentální cvičení: Určení rizikových bodů a možných tras ruského postupu na Ukrajině

Už ste čítali?

SkryťZatvoriť reklamu