I. LIGA DORAST
21. kolo: Levice – Púchov 4:5 (1:3, 1:1, 2:1), Jelluš 2, Schvandtner, Nezník, N. Gálik, Dubnica – Trebišov 7:0 (2:0, 3:0, 2:0), Ibolya 3, Halgoš, Švec, Kvasnica, Slugeň, Pov. Bystrica mala voľno, Partizánske – Brezno 7:4, Piešťany – Michalovce 3:2 sn, Bardejov - HOBA Bratislava 1:6, Senica a D. Kubín mali voľno.
22. kolo Levice – Pov. Bystrica 3:4 pp (0:2, 2:0, 1:1 – 0:1), Ondrásky 2, A. Maríkovec, Meszároš, Dubnica – Michalovce 4:1 (1:1, 3:0, 0:0), Hús, Vachramejev, Vetrák, Chatrnúch, Púchov mal voľno, Partizánske - D. Kubín 7:0, Piešťany – Trebišov 3:1, Bardejov – Senica hrajú 23. 11., HOBA Bratislava a Brezno mali voľno.
1. Michalovce 20 15 1 4 102:49 46
2. Piešťany 18 14 2 2 87:37 46
3. Púchov 19 12 2 5 123:57 39
4. Senica 15 11 3 1 72:40 38
5. HOBA 18 11 2 5 92:48 36
6. Dubnica 15 10 2 3 70:34 32
7. Levice 19 6 5 8 92:82 25
8. Pov. Bystrica 15 7 1 7 80:60 23
9. Partizánske 15 7 0 8 67:51 21
10. Brezno 14 3 2 9 53:93 12
11. Trebišov 16 3 2 11 46:106 12
12. D. Kubín 19 2 1 16 32:144 8
13. Bardejov 19 1 1 17 40:123 4
14. Prievidza 6 0 0 6 6:38 0
I. LIGA 9 HT
11. kolo: Lučenec – Púchov 3:11 (0:4, 1:3, 2:4), Ilenčík 3, Kašlík 2, Deneš 2, Hudík, Krajč, Kovalskyj, Kuchta, L. Mikuláš – Zvolen 4:2, Martin – Žilina 3:3, Brezno - B. Bystrica 4:3.
1. Žilina 11 7 1 3 60:26 15
2. Púchov 11 7 0 4 61:29 14
3. Zvolen 11 7 0 4 48:47 14
4. L. Mikuláš 11 6 1 4 48:29 13
5. Martin 11 5 3 3 43:36 13
6. B. Bystrica 11 6 0 5 49:41 12
7. Brezno 11 2 0 9 23:61 4
8. Lučenec 11 1 1 9 27:90 3
I. LIGA 8 HT
11. kolo: Lučenec – Púchov 0:6 (0:1, 0:0, 0:5), Rusnák 2, Urban, Jesenský, Krajčovič, Putala, L. Mikuláš – Zvolen 2:7, Martin – Žilina 2:5, Brezno - B. Bystrica 1:8.
1. Žilina 11 10 1 0 92:15 21
2. Martin 11 7 1 3 55:35 15
3. Zvolen 11 7 1 3 56:40 15
4. L. Mikuláš 11 5 0 6 48:45 10
5. Brezno 11 4 2 5 36:73 10
6. Púchov 11 4 1 6 45:41 9
7. B. Bystrica 11 3 2 6 44:47 8
8. Lučenec 11 0 0 11 18:95 0
I. LIGA 7 HT
11. kolo: Púchov – Lučenec 7:3 (2:0, 2:0, 3:3), Moravanský 6, Mišák, Zvolen – L. Mikuláš 4:10, Žilina – Martin 7:4, B. Bystrica – Brezno 9:5.
1. Martin 11 7 2 2 61:40 16
2. Žilina 11 7 1 3 64:49 15
3. Zvolen 11 7 0 4 54:45 14
4. B. Bystrica 11 6 1 4 59:48 13
5. L. Mikuláš 11 5 3 3 56:51 13
6. Brezno 11 4 1 6 58:62 9
7. Púchov 11 3 2 6 35:42 8
8. Lučenec 11 0 0 11 32:82 0
I. LIGA 6 HT
11. kolo: Púchov – Lučenec 6:2 (0:1, 3:1, 3:0), Ondrášik 3, Žemla, Kováčik, Slížik, Zvolen – L. Mikuláš 17:0, Žilina – Martin 3:10, B. Bystrica – Brezno 2:6.
1. Martin 11 11 0 0 106:21 22
2. Púchov 11 9 0 2 84:27 18
3. Zvolen 11 9 0 2 83:35 18
4. Brezno 11 5 0 6 47:51 10
5. Lučenec 11 3 0 8 48:78 6
6. Žilina 11 3 0 8 31:66 6
7. B. Bystrica 11 2 1 8 39:67 5
8. L. Mikuláš 11 1 1 9 23:115 3
2. LIGA SŽ 9 + 8
9. kolo: Dubnica – Prievidza 7:2 (1:0, 3:1, 3:1), Krajč 3, Húska 2, Slugeň, Plavecký, Pov. Bystrica – Detva 9:3 (0:1, 6:1, 3:1), Širo 3, J. Maríkovec 2, Čerešňa, Urbánek, Markocsy, A. Gálik, Námestovo – Ružomberok 1:11, D. Kubín - R. Sobota 4:1.
1. Ružomberok 9 9 0 0 95:16 18
2. Dubnica 9 8 0 1 76:18 16
3. Pov. Bystrica 9 7 0 2 55:25 14
4. D. Kubín 9 4 1 4 40:51 9
5. Prievidza 9 2 2 5 33:48 6
6. Detva 9 2 2 5 35:56 6
7. Námestovo 9 0 2 7 16:59 2
8. R. Sobota 9 0 1 8 12:89 1
2. LIGA MŽ 7 + 6
9. kolo: Dubnica – Prievidza 5:7 (1:3, 2:3, 2:1), Vonkomer, Duhák, Mišák, Miklovič, Juhás, Pov. Bystrica – Detva 17:2 (5:0, 6:0, 6:2), Michalík 4, Mikušík 4, Ščasník 3, Šimík 3, Šamaj 2, Tamáši, Námestovo – Ružomberok 2:5, D. Kubín - R. Sobota 4:3.
1. Pov. Bystrica 9 9 0 0 78:19 18
2. Ružomberok 9 6 1 2 61:37 13
3. Dubnica 9 5 0 4 61:36 10
4. Prievidza 9 4 1 4 35:41 9
5. D. Kubín 9 4 0 5 42:48 8
6. Detva 9 1 3 5 35:60 5
7. R. Sobota 9 2 1 6 21:54 5
8. Námestovo 9 2 0 7 24:61 4