I. LIGA DORAST
23. kolo: Pov. Bystrica – Partizánske 3:4 (0:1, 2:1, 1:2), Ondrásky 2, A. Maríkovec, Brezno – Dubnica 1:8 (0:2, 1:3, 0:3), Jakubík 3, Hús 2, Vachramejev 2, Švec, Púchov mal voľno, Trebišov – Senica 5:6 sn, D. Kubín – Piešťany 0:9, Michalovce - HOBA Bratislava 7:1, Bardejov – Levice 2:11.
24. kolo Púchov – Partizánske 3:1 (0:0, 1:0, 2:1), Jeluš 2, Černota, D. Kubín – Dubnica 2:9 (0:3, 0:2, 2:4), Jakubík 3, Halgoš 2, Kvasnica 2, Vladimirov, Hús, Pov. Bystrica mala voľno, Trebišov – HOBA Bratislava 3:2, Brezno – Piešťany 1:8, Michalovce – Senica 5:7, Bardejov a Levice mali voľno.
1. Piešťany 20 16 2 2 104:38 52
2. Michalovce 22 16 1 5 114:57 49
3. Senica 17 12 4 1 85:50 43
4. Púchov 20 13 2 5 126:58 42
5. Dubnica 17 12 2 3 87:37 38
6. HOBA 20 11 2 7 95:58 36
7. Levice 20 7 5 8 103:84 28
8. Partizánske 17 8 0 9 72:57 24
9. Pov. Bystrica 16 7 1 8 83:64 23
10. Trebišov 18 4 3 11 54:114 16
11. Brezno 16 3 2 11 55:109 12
12. D. Kubín 21 2 1 18 34:162 8
13. Bardejov 20 1 1 18 42:134 4
14. Prievidza 6 0 0 6 6:38 0
I. LIGA 9 HT
12. kolo: Púchov - Brezno 9:7 (2:3, 4:1, 3:3), Deneš 2, Krajč 2, Ilenčík 2, P. Ladecký 2, Kašlík, Žilina - L. Mikuláš 3:2, Zvolen – Lučenec 17:1, B. Bystrica – Martin 1:4.
13. kolo: Martin – Púchov 3:7 (2:0, 1:2, 0:5), Jeluš 3, Kašlík, Deneš, Kováčik, Krajč, Brezno – Zvolen 0:7, Lučenec - L. Mikuláš 1:6, B. Bystrica – Žilina 4:3.
1. Púchov 13 9 0 4 77:39 18
2. Zvolen 13 9 0 4 72:48 18
3. Púchov 13 9 0 4 77:39 18
4. L. Mikuláš 13 7 1 5 56:33 15
5. Martin 13 6 3 4 50:44 15
6. B. Bystrica 13 7 0 6 54:48 14
7. Brezno 13 2 0 11 30:77 4
8. Lučenec 13 1 1 11 29:113 3
I. LIGA 8 HT
12. kolo: Púchov - Brezno 8:3 (6:1, 0:1, 2:1), Krajčovič 4, L. Halušková 2, Urban, D. Hajas, Žilina - L. Mikuláš 10:0, Zvolen – Lučenec 8:0, B. Bystrica – Martin 3:5.
13. kolo: Martin – Púchov 0:5 (0:0, 0:3, 0:2), Januščák 2, Putala, Urban, Jesenský, Brezno – Zvolen 4:5, Lučenec - L. Mikuláš 1:12, B. Bystrica – Žilina 4:6.
1. Žilina 13 12 1 0 108:19 25
2. Zvolen 13 9 1 3 69:44 17
3. Martin 13 8 1 4 60:43 17
4. Púchov 13 6 1 6 58:44 13
5. L. Mikuláš 13 6 0 7 60:56 12
6. Brezno 13 4 2 7 43:86 10
7. B. Bystrica 13 3 2 8 51:58 8
8. Lučenec 13 0 0 13 19:115 0
I. LIGA 7 HT
12. kolo: Brezno - Púchov 6:6 (2:2, 2:3, 2:1), Moravanský 4, R. Halušková, Šmigura, Lučenec - Zvolen 0:6, L. Mikuláš - Žilina 9:5, Martin - B. Bystrica 8:4.
13. kolo: Púchov – Martin 5:3 (4:1, 1:1, 0:1), Moravanský 2, Šmigura 2, R. Halušková, L. Mikuláš – Lučenec 8:3, Zvolen – Brezno 13:1, Žilina - B. Bystrica 4:2.
1. Zvolen 13 9 0 4 73:46 18
2. Martin 13 8 2 3 72:49 18
3. L. Mikuláš 13 7 3 3 73:59 17
4. Žilina 13 8 1 4 73:60 17
5. B. Bystrica 13 6 1 6 65:60 13
6. Púchov 13 4 3 6 46:51 11
7. Brezno 13 4 2 7 65:81 10
8. Lučenec 13 0 0 13 35:96 0
I. LIGA 6 HT
12. kolo: Brezno - Púchov 3:4 (0:2, 1:1, 2:1), Žemla 2, Krajčoviech, M. Hajas, Lučenec - Zvolen 2:6, L. Mikuláš - Žilina 3:8, Martin - B. Bystrica 11:2.
13. kolo: Púchov – Martin 4:0 (1:0, 0:0, 3:0), Žemla, Pišoja, Ondrášik, Vojtek, L. Mikuláš – Lučenec 3:8, Zvolen – Brezno 10:5, Žilina - B. Bystrica 3:3.
1. Martin 13 12 0 1 114:29 24
2. Púchov 13 11 0 2 92:30 22
3. Zvolen 13 11 0 2 99:42 22
4. Brezno 13 5 0 8 55:65 10
5. Žilina 13 4 1 8 42:72 9
6. Lučenec 13 4 0 9 58:87 8
7. B. Bystrica 13 2 2 9 44:81 6
8. L. Mikuláš 13 1 1 11 28:129 3
2. LIGA SŽ 9 + 8
10. kolo: Detva - Dubnica 1:7 (0:1, 0:1, 1:5), Plavecký 2, Slugeň 2, Faktor, Prna, Kopáč, Ružomberok – Pov. Bystrica 2:0 (0:0, 2:0, 0:0), Prievidza - D. Kubín 2:3, R. Sobota - Námestovo 3:3.
11. kolo: D. Kubín – Dubnica 4:8 (1:4, 0:1, 3:3), Prna 2, D. Slugeň, Plavecký, Kopáč, Bajčík, P. Slugeň, Húska, Pov. Bystrica - R. Sobota 5:0 kontumačne, hostia neprišli, Ružomberok – Detva 6:4, Námestovo – Prievidza 4:6.
1. Ružomberok 11 11 0 0 103:20 22
2. Dubnica 11 10 0 1 91:23 20
3. Pov. Bystrica 11 8 0 3 60:27 16
4. D. Kubín 11 5 1 5 47:61 11
5. Prievidza 11 3 2 6 41:55 8
6. Detva 11 2 2 7 40:69 6
7. Námestovo 11 0 3 8 23:68 3
8. R. Sobota 11 0 2 9 15:97 2
2. LIGA MŽ 7 + 6
10. kolo: Detva - Dubnica 15:5 (1:4, 7:1, 7:0), Mišák 3, Hruška, Duhár, Ružomberok – Pov. Bystrica 2:10 (0:2, 0:5, 2:3), Šimík 3, Migila 3, Grbál, Hrubo, Tamáši, Ščasník, Prievidza - D. Kubín 6:3, R. Sobota - Námestovo 2:5.
11. kolo: D. Kubín - Dubnica nehlásili, Pov. Bystrica - R. Sobota 5:0 kontumačne, hostia neprišli, Ružomberok – Detva 7:3, Námestovo – Prievidza 3:5.
1. Pov. Bystrica 11 11 0 0 93:21 22
2. Ružomberok 11 7 1 3 70:50 15
3. Prievidza 11 6 1 4 46:47 13
4. Dubnica 10 5 0 5 66:51 10
5. D. Kubín 10 4 0 6 45:54 8
6. Detva 11 2 3 6 53:72 7
7. Námestovo 11 3 0 8 32:68 6
8. R. Sobota 11 2 1 8 23:64 5