Pondelok, 25. január, 2021 | Meniny má GejzaKrížovkyKrížovky

4. LIGA 19. kolo

Dubnica B – Hrnčiarovce 4:1 (3:0) Prvý polčas sa hral v réžii domácich, ktorí prevahu vyjadrili rýchlymi gólmi. Sokol v 11. min pekne obstrelil brankára a otvoril skóre.

Dubnica B – Hrnčiarovce 4:1 (3:0)
Prvý polčas sa hral v réžii domácich, ktorí prevahu vyjadrili rýchlymi gólmi. Sokol v 11. min pekne obstrelil brankára a otvoril skóre. V 14. min po Zimenovej strele, ktorú brankár vyrazil, sa najlepšie zorientoval Filo a bolo 2:0. O päť minút po rohu Škultéty hlavou zvýšil už na 3:0. V 64. Sokol po peknej akcii prehodil aj brankára - 4:0. Hostia sa dočkali v 75. min, kedy po skrumáži dorazil Minčic zblízka loptu do siete. Domáci mali ešte niekoľko šancí, ale Filo, Augustíni, ani ďalší ich nevyužili. Diváci museli byť spokojní s peknou hrou, ktorú predviedli obaja súperi. Dubnica B: Kopčan (Meliš), Zimen, Škultéty, Decký, Ondráš, Jonáš, Švikruha, Gábor, Augutíni (Orságh), Filo, Sokol (Bortel). Hrnčiarovce: Čambal, Siterský, Mihálik, Vido, Kvetan, Habiňák, Ďuračka (Nekacovič), Mišovič (Vnuk), Kitta (Mikula), Minčic, Kurinec. ŽK: Kurinec. (škr)
Tovarníky - Domaniža
0:0.
Diváci veľa pekného futbalu nevideli. Hra bola nesúrodá, rozháraná a odvíjala medzi pokutovými územiami. Oba celky vyprodukovali množstvo nepresných prihrávok. To vyhovovalo najmä hosťom, ktorí neboli vôbec nebezpeční. Keďže aj domáci sa smerom dopredu trápili a nevedeli si s ich deštrukciou poradiť, gól v zápase nepadol. Za zmienku stojí len jediná akcia Balážika v 10. min, ktorý nezakončil presne samostatný prienik. R Petránek, 54. Továrniky: Mikuláš - Gál, Lacika, Bošanský, Bystriansky, Hájovský, Vaňovič, Fráter, Meluš, Bulák (83. Hroššo), Balážik. Domaniža: Bartek - Marcel Kvaššay, P. Kardoš (84. Pavlík), Ušiak, Marián Augustín, Košík, J. Kardoš (90. Marek Kvaššay), Miroslav Kvaššay (67. Štefánik), Milan Augustín, Lagin, Svoboda.
Ďalšie výsledky: Čereňany – Chtelnica 3:2 (2:1), Moravany – Partizánske 3:1 (1:1), Vrbové – Častkovce 1:0 (1:0), Chynorany – H. Streda 4:1 (2:1), Šimonovany – N. Pravno 0:2 (0:1).
1. Prievidza B 17 11 3 3 39:18 36
2. Vrbové 17 11 2 4 44:11 35
3. Dubnica B 17 10 4 3 45:17 34
4. Chynorany 17 10 2 5 35:22 32
5. Partizánske 16 9 3 4 29:17 30
6. Častkovce 17 8 2 7 27:25 26
7. Domaniža 17 7 4 6 36:22 25
8. Moravany 17 7 2 8 31:27 23