I. LIGA DORAST
31. kolo: HOBA Bratislava – Dubnica 0:5 kontumačne.
32. kolo: Pov. Bystrica – D. Kubín 10:2 (3:0, 4:0, 3:2), Gabčo 3, Čerešňa, A. Maríkovec, Faciník, Bezák, Ondrásky, Mikeš, Kubala, HOBA Bratislava – Dubnica 4:5 pp (1:0, 1:0, 2:4 – 0:1), Hajský 2, Kvasnica 2, Švec, Senica – Piešťany 4:5 sn, Levice – Partizánske 1:6, Bardejov – Trebišov 2:3, Michalovce mali voľno.
33. kolo: Dubnica – Levice 10:2 (3:2, 3:0, 4:0), Hús 3, Maniaček 2, Guriš, Jakubík, Halgoš, Kvasnica, Vachramejev, Michalovce – Pov. Bystrica 8:2 (4:2, 2:0, 2:0), Gabčo, Čerešňa, Trebišov – Púchov 2:11 (0:5, 0:5, 2:1), Haščák 2, Jeluš 2, Gimecký, Černota, Nezník, M. Vanko, N. Gálik, Zovčák, Udovyčenko, Partizánske – HOBA Bratislava 5:4, Brezno – Bardejov 6:2, Piešťany a D. Kubín mali voľno, Senica vyhrala 0:5 kontumačne.
34. kolo: Dubnica – Levice 8:2 (4:1, 2:1, 2:0), Ibolya 2, Jakubík, Švec, Trautenberger, Vetrák, Halgoš, Vladimirov, Michalovce – Pov. Bystrica 8:3 (2:0, 5:1, 1:2), Čerešňa, Ondrásky, Gabčo, Trebišov – Púchov 0:6 (0:1, 0:2, 0:3), Haščák 3, Jeluš 2, Nezník, Partizánske – HOBA Bratislava 5:1, Brezno – Bardejov 5:3, Piešťany a D. Kubín mali voľno, Senica vyhrala 0:5 kontumačne.
1. Piešťany 30 23 5 2 139:57 77
2. Senica 30 20 7 3 145:75 72
3. Michalovce 30 23 1 6 167:64 70
4. Púchov 30 21 3 6 183:70 67
5. Dubnica 30 20 4 6 151:60 65
6. Partizánske 32 20 2 10 140:85 64
7. HOBA 30 16 4 10 141:85 54
8. Levice 32 13 5 14 138:132 46
9. Pov. Bystrica 28 14 2 12 152:97 45
10. Trebišov 28 10 3 15 94:152 34
11. Brezno 28 7 2 19 85:172 24
12. D. Kubín 30 4 1 25 60:231 14
13. Bardejov 32 3 1 28 70:195 10
KM SZĽH ruší dosiahnuté všetky výsledky a skóre družstva dorastencov MŠHK - mládež Prievidza dosiahnuté na ihrisku od 1. kola až do 6. kola vyhlásením kontumačného výsledku 5:0.
Všetkým družstvám, ktoré mali odohrať nasledujúce majstrovské stretnutia s odstupujúcim družstvom MŠHK - mládež Prievidza, bude po ukončení základnej časti do záverečnej tabuľky pripočítané: Skupina východ 6 bodov a skóre 2 x 5:0 a družstvám skupina západ 12. bodov a skóre 4 x 5:0.
I. LIGA 9 HT
18. kolo: Púchov - Lučenec 16:2 (6:1, 5:0, 5:1), Húska 5, Jeluš 4, Deneš 3, Krajč, Rusnák, Ilenčík, Ladecký, Zvolen – L. Mikuláš 2:1, Žilina – Martin 0:5, B. Bystrica – Brezno 7:1.
19. kolo: Brezno – Púchov 2:8 (0:2, 0:2, 2:4), Krajč 4, Rusnák 2, Jeluš, Deneš, Lučenec – Zvolen 1:7, L. Mikuláš – Žilina 3:3, Martin - B. Bystrica 0:1.
20. kolo: Púchov – Martin 2:5 (1:1, 1:3, 0:1), Ilenčík, Krajč, Zvolen – Brezno 8:5, L. Mikuláš – Lučenec 12:2, Žilina - B. Bystrica 5:4.
1. Žilina 20 13 2 5 99:51 28
2. Zvolen 20 14 0 6 104:64 28
3. Púchov 20 13 0 7 115:64 26
4. Martin 20 11 3 6 91:58 25
5. L. Mikuláš 20 10 2 8 95:54 22
6. B. Bystrica 20 11 0 9 88:63 22
7. Lučenec 20 2 1 17 43:183 5
8. Brezno 20 2 0 18 45:144 4
I. LIGA 8 HT
18. kolo: Púchov - Lučenec 11:3 (3:2, 5:1, 3:0), Krajčovič 2, Urban 2, L. Halušková, P. Haluška, Pobežal, Putala, Rusnák, Ďuriš, Martiniuc, Zvolen – L. Mikuláš 6:1, Žilina – Martin 2:1, B. Bystrica – Brezno 3:1.
19. kolo: Brezno – Púchov 3:6 (0:1, 1:4, 2:1), L. Halušková 3, Januščák, Krajčovič, Hajas, Lučenec – Zvolen 0:13, L. Mikuláš – Žilina 6:3, Martin - B. Bystrica 7:0.
20. kolo: Púchov – Martin 3:5 (1:1, 2:2, 0:2), L. Halušková 2, Putala, Zvolen – Brezno 4:2, L. Mikuláš – Lučenec 4:2, Žilina - B. Bystrica 3:1.
1. Žilina 20 17 2 1 155:40 36
2. Zvolen 20 15 1 4 110:60 31
3. Martin 20 13 1 6 94:58 27
4. Púchov 20 9 2 9 97:76 20
5. L. Mikuláš 20 10 0 10 101:91 20
6. B. Bystrica 20 6 2 12 72:84 14
7. Brezno 20 5 2 13 65:136 12
8. Lučenec 20 0 0 20 27:174 0
I. LIGA 7 HT
17. kolo: Martin – Brezno 8:4.
18. kolo: Brezno – B. Bystrica 5:6, L. Mikuláš – Zvolen 6:2.
19. kolo: Púchov – Brezno 5:1 (2:0, 1:0, 2:1), Moravanský 2, R. Halušková, Veteška, Šmigura, Žilina – L. Mikuláš 2:2, Zvolen – Lučenec 3:3, B. Bystrica – Martin 4:4.
20. kolo: Martin – Púchov 7:3 (2:1, 2:1, 3:1), Šmogura, Svinčák, Mišák, Brezno – Zvolen 4:3, Lučenec - L. Mikuláš 1:14, B. Bystrica – Žilina 2:9.
1. Martin 20 14 3 3 111:70 31
2. L. Mikuláš 20 11 4 5 114:79 26
3. Žilina 20 11 3 6 108:81 25
4. Zvolen 20 9 3 8 95:78 21
5. B. Bystrica 20 9 3 8 96:96 21
6. Púchov 20 7 5 8 67:71 19
7. Brezno 20 6 2 12 92:122 14
8. Lučenec 20 1 1 18 52:138 3
I. LIGA 6 HT
17. kolo: Martin – Brezno 8:4.
18. kolo: Brezno – B. Bystrica 9:4, L. Mikuláš – Zvolen 2:9.
19. kolo: Púchov – Brezno 4:3 (2:1, 1:0, 1:2), Jonák, Žemla. Ondrášik, Lezzani, Žilina – L. Mikuláš 8:2, Zvolen – Lučenec 9:2, B. Bystrica – Martin 0:13.
20. kolo: Martin – Púchov 2:0 (0:0, 1:0, 1:0), Brezno – Zvolen 2:5, Lučenec - L. Mikuláš 7:1, B. Bystrica – Žilina 3:11.
1. Martin 20 18 1 1 170:47 37
2. Zvolen 20 17 0 3 147:66 34
3. Púchov 20 15 1 4 130:54 31
4. Brezno 20 9 0 11 92:97 18
5. Lučenec 20 6 2 12 83:118 14
6. Žilina 20 6 1 13 73:104 13
7. B. Bystrica 20 3 4 13 68:133 10
8. L. Mikuláš 20 1 1 18 50:197 3
2. LIGA SŽ 9 + 8
15. kolo: Námestovo - Pov. Bystrica 3:6 (0:2, 1:3, 2:1), J. Maríkovec 2, Markocsy 2, Širo, Urbánek, Dubnica – R. Sobota 18:3 (4:1, 5:1, 9:1), Silčenko 3, Húska 3, Chromiak 3, Hončarenko 2, Krajč 2, Ladecký 2, Kopáč, Prna, Plavecký, D. Kubín - Ružomberok 2:5, Prievidza – Detva 7:3.
16. kolo: Detva - Pov. Bystrica 5:9 (1:2, 0:4, 4:3), Kubala 2, Markocsy 2, A. Gálik 2, Urbánek, Vrbica, J. Maríkovec, Prievidza – Dubnica 2:7 (1:1, 1:2, 0:4), Prna 2, Kuric, Plavecký, Chromiak, Silčenko, Bajčík, R. Sobota - D. Kubín 0:12, Ružomberok – Námestovo 4:0.
17. kolo: Pov. Bystrica – Ružomberok 3:5 (1:1, 2:3, 0:1), Koreník 2, Širo, Dubnica – Detva 4:3 (1:0, 2:1, 1:2), Prna, Chromiak, Silčenko, Mun, Námestovo - R. Sobota 3:2, D. Kubín – Prievidza 0:7.
1. Ružomberok 17 16 0 1 131:37 32
2. Dubnica 17 15 0 2 140:37 30
3. Pov. Bystrica 17 13 0 4 92:47 26
4. Prievidza 17 6 2 9 72:77 14
5. D. Kubín 17 6 1 10 67:87 13
6. Detva 17 3 3 11 61:98 9
7. Námestovo 17 2 4 11 36:93 8
8. R. Sobota 17 1 2 14 27:150 4
2. LIGA MŽ 7 + 6
15. kolo: Námestovo - Pov. Bystrica 0:7 (0:1, 0:1, 0:5), Ščasník 3, Michalík 3, Mikušík, Dubnica – R. Sobota 7:3 (2:2, 3:1, 2:0), Hruška 2, Mišák 2, Bárdoš, Pleva, Vojtech, D. Kubín - Ružomberok 7:4, Prievidza – Detva 6:3.
16. kolo: Detva - Pov. Bystrica 1:14 (0:4, 1:4, 0:6), Šimík 3, Michalík 3, Ščasník 3, Mikušík 2, Križan, Migila, Tamáši, Prievidza – Dubnica 4:8 (1:2, 3:3, 0:3), Hruška 2, Vaňo 2, Juhás, Vonkomer, Mišák, Vojtech, R. Sobota - D. Kubín 0:3, Ružomberok – Námestovo 1:3.
17. kolo: Pov. Bystrica – Ružomberok 6:4 (2:0, 1:3, 3:1), Michalík 2, Brezničan, Grbál, Šimík, Tamáši, Dubnica – Detva 5:4 (3:0, 1:2, 1:2), Juháš 2, Miklovič, Pleva, Bárdoš, Námestovo - R. Sobota 3:1, D. Kubín – Prievidza 8:3.
1. Pov. Bystrica 17 16 0 1 140:34 32
2. Dubnica 17 11 0 6 107:79 22
3. Prievidza 17 10 1 6 73:70 21
4. Ružomberok 17 8 1 8 88:81 17
5. D. Kubín 17 8 1 8 86:86 17
6. Detva 17 4 4 9 76:110 12
7. Námestovo 17 5 0 12 45:98 10
8. R. Sobota 17 2 1 14 32:88 5