1. LIGA ST. DORAST U 19
15. kolo: Prešov – Košice hrajú 20. 4.
18. kolo: Trenčín - Dun. Streda 3:3, B. Bystrica – Prešov 0:0, Nitra – Michalovce 1:0, Košice – Žilina 3:3, Trnava – Slovan 1:1, Senica – Podbrezová 1:1, Bardejov – Senec 2:2.
1. Nitra 18 16 1 1 48:13 49
2. Trenčín 18 12 2 4 42:28 38
3. Michalovce 18 10 1 7 35:27 31
4. Slovan 18 8 5 5 30:25 29
5. Senica 18 9 1 8 28:23 28
6. Podbrezová 18 9 1 8 32:32 28
7. Trnava 18 5 7 6 22:19 22
8. Žilina 18 6 4 8 31:32 22
9. Senec 18 5 7 6 24:27 22
10. Košice 17 6 4 7 25:34 22
11. D. Streda 18 4 5 9 17:23 17
12. Prešov 17 3 5 9 14:27 14
13. B. Bystrica 18 3 5 10 16:38 14
14. Bardejov 18 3 4 11 21:37 13
1. LIGA ML. DORAST U 17
14. kolo: FC Nitra – B. Bystrica a Žilina – Senec odložili na 6. 4.
17. kolo: Trenčín – Žilina hrajú 21. 4.
18. kolo: Michalovce - B. Bystrica 3:0, Žilina – Košice 6:0, Prešov – Senica 3:0, Podbrezová – Nitra 3:0, Dun. Streda – Bardejov 5:0, Senec – Trnava 1:2, Slovan – Trenčín hrajú 13. 4.
1. Žilina 16 14 2 0 61:11 44
2. Prešov 18 10 3 5 34:23 33
3. Trnava 18 10 2 6 31:26 32
4. Trenčín 16 10 1 5 39:22 31
5. B. Bystrica 17 9 4 4 27:15 31
6. Slovan 17 8 4 5 40:27 28
7. Senica 18 7 5 6 22:22 26
8. D. Streda 18 6 4 8 25:36 22
9. Košice 18 6 1 11 22:60 22
10. Michalovce 18 5 4 9 17:24 19
11. Podbrezová 18 5 3 10 20:29 18
12. Nitra 17 4 5 8 17:25 17
13. Bardejov 18 3 2 13 15:45 11
14. Senec 17 2 4 11 12:37 10
1. LIGA ML. DORAST U 16
14. kolo: FC Nitra – B. Bystrica a Žilina – Senec odložili na 6. 4.
17. kolo: Trenčín – Žilina hrajú 21. 4.
18. kolo: Senec – Trnava 6:1, Michalovce - B. Bystrica 2:0, Žilina – Košice 3:0, Prešov – Senica 0:2, Podbrezová – Nitra 1:2, Dun. Streda – Bardejov 4:0, Slovan – Trenčín hrajú 13. 4.
1. Slovan 17 14 1 2 76:12 43
2. Senica 18 11 4 3 33:19 37
3. Žilina 16 11 3 2 37:14 36
4. Trenčín 16 11 2 3 45:18 35
5. D. Streda 18 10 3 5 39:31 33
6. Prešov 18 9 4 5 29:24 31
7. Podbrezová 18 8 4 6 22:17 28
8. Nitra 17 6 4 7 28:30 22
9. Michalovce 18 4 7 7 22:21 19
10. Trnava 18 4 5 9 18:35 17
11. B. Bystrica 17 3 4 10 19:43 13
12. Bardejov 18 4 0 14 19:51 12
13. Košice 18 2 3 13 19:43 9
14. Senec 17 2 2 13 18:63 8
2. LIGA ST. DORAST
16. kolo: Levice – Inter odložili na 26. 4.
20. kolo: Topoľčany – Púchov 1:0 (0:0), 56. Slovák, Dubnica – Lok. Trnava 1:0 (0:0), 87. Mosorjak, Skalica – Vráble 0:1, Levice – ČFK Nitra 3:1, Nové Zámky – Inter 0:2, Komárno – Karlova Ves 0:1, Malacky – Myjava 2:1, Domino Bratislava – Horná Nitra 2:2.
1. Vráble 20 14 3 3 54:22 45
2. Myjava 20 11 5 4 36:24 38
3. Horná Nitra 20 11 4 5 58:34 37
4. Inter 19 11 3 5 45:18 36
5. Karl. Ves 20 11 3 6 49:27 36
6. Malacky 20 11 2 7 37:30 35
7. Púchov 20 9 5 6 26:23 32
8. Skalica 20 8 5 7 43:32 29
9. Lok. Trnava 20 7 6 7 24:20 27
10. Topoľčany 20 8 2 10 39:39 26
11. Komárno 20 7 3 10 31:45 24
12. Dubnica 20 7 1 12 34:42 22
13. Domino 20 6 4 10 32:54 22
14. ČFK Nitra 20 5 1 14 17:45 16
15. Levice 19 3 4 12 19:49 13
16. N. Zámky 20 4 1 15 17:57 13
2. LIGA ML. DORAST
16. kolo: Levice – Inter odložili na 26. 4.
19. kolo: Horná Nitra – Topoľčany hostia nenastúpili,.
20. kolo: Topoľčany – Púchov 0:0, Dubnica – Lok. Trnava 1:0 (0:0), 58. Nosický, Levice – ČFK Nitra 2:0, Skalica – Vráble 3:0, Komárno – Karlova Ves 3:0, Nové Zámky – Inter 0:4, Malacky – Myjava 0:5, Domino – Horná Nitra 1:0.
1. Myjava 20 18 1 1 83:18 55
2. Lok. Trnava 20 12 4 4 32:15 40
3. Skalica 20 11 3 6 43:24 36
4. Dubnica 20 11 2 7 44:28 35
5. Inter 19 9 6 4 38:19 33
6. Vráble 20 9 4 7 47:35 31
7. Horná Nitra 20 9 3 8 52:33 30
8. Topoľčany 20 9 3 8 34:26 30
9. ČFK Nitra 20 8 3 9 28:34 27
10. Komárno 20 8 3 9 43:50 27
11. Karl. Ves 20 6 5 9 29:42 23
12. Malacky 20 6 4 10 37:41 22
13. Púchov 20 5 6 9 31:37 21
14. Levice 19 6 3 10 28:44 21
15. Domino 20 5 3 12 22:42 18
16. N. Zámky 20 0 1 19 8:111 1
3. LIGA ST. DORAST
16. kolo: Kanianka – Partizánske 1:0.
20. kolo: Šaľa - Pov. Bystrica 2:0 (1:0), 2. Račkovic, 74. Haberland, Nové Mesto – Brvnište 16:0 (5:0), 17., 22. a 46. Miklovič, 15. a 76. a 79. Zámečník, 8. a 56. Prosňanský, 40. a 55. Jantošovič, 70. a 80. Lopušan, 85. a 89. Mašán, 53. Hrevúš, 58. Fabián (11 m), Galanta – Vrbové 1:0, Sereď – Bánovce 4:3, Šamorín – Partizánske 2:1, J. Bohunice – Šurany 2:1, Kanianka – Piešťany 0:5, Hlohovec mal voľno.
1. Pov. Bystrica 19 15 1 3 60:10 46
2. Šaľa 19 15 0 4 68:15 45
3. Sereď 19 13 3 3 51:22 42
4. Bánovce 18 11 0 7 43:21 33
5. Vrbové 19 9 4 6 30:20 31
6. Šurany 18 10 1 7 33:33 31
7. Piešťany 18 8 5 5 37:28 29
8. N. Mesto 18 7 7 4 50:25 28
9. J. Bohunice 19 8 1 10 31:41 25
10. Partizánske 19 7 1 11 32:40 22
11. Šamorín 19 6 1 12 28:51 19
12. Galanta 19 5 3 11 25:42 18
13. Brvnište 19 4 2 13 22:78 14
14. Hlohovec 18 3 4 11 21:57 13
15. Kanianka 19 2 1 16 13:61 7
.
3. LIGA ML. DORAST
16. kolo: Kanianka – Partizánske 1:6.
20. kolo: Šaľa - Pov. Bystrica 2:0 (1:0), 19. Tóth (11 m), 73. Jaroš (63. Tóth nepremenil 11 – tku), Nové Mesto – Brvnište 6:0 (4:0), 18., 22., 37. a 60. Švrčič, 23. Macko, 79. Moravčík, Galanta – Vrbové 1:0, Sereď – Bánovce 6:0, Šamorín – Partizánske 1:2, J. Bohunice – Šurany 4:1, Kanianka – Piešťany 0:9, Hlohovec mal voľno.
1. Piešťany 18 14 3 1 70:18 45
2. Partizánske 19 12 5 2 64:26 41
3. Šaľa 19 13 2 4 61:27 41
4. Sereď 19 12 2 5 52:31 38
5. Galanta 19 11 2 6 54:38 35
6. Vrbové 19 10 1 8 40:25 31
7. Šamorín 19 9 3 7 41:29 30
8. Šurany 18 9 1 8 39:31 28
9. Hlohovec 18 7 5 6 37:22 26
10. Pov. Bystrica 19 7 5 7 35:35 26
11. Bánovce 18 6 4 8 28:28 22
12. N. Mesto 18 6 0 12 26:81 18
13. J. Bohunice 19 4 1 14 40:63 13
14. Brvnište 19 1 2 16 19:64 5
15. Kanianka 19 0 2 17 11:99 2
4. LIGA DORAST
20. kolo: Papradno - Beluša 0:3 (0:1), 21. Moško, 61. Šebík, 82. Turza, N. Dubnica - Tr. Stankovce 3:1 (0:1), 56. Makiš, 65. Vojvodík, 89. Bukovčák – 33. Pavlis, Borčice – Bošany 5:0 (2:0), 32. a 69. Sameš, 11. A. Bartoš, 60. Švitel, 67. Hudcovský, Led. Rovne - D. Vestenice odložené na 6. 4. o 15.30 h, N. Rudno – Nemšová 1:1, Dolná Súča – Kúty 1:5,
Holíč a Boleráz mali voľno.
1. Borčice 18 12 6 0 72:12 42
2. Kúty 17 11 2 4 40:25 35
3. N. Dubnica 18 10 3 5 49:29 33
4. L. Rovne 16 10 3 3 37:20 33
5. Beluša 17 10 1 6 40:29 31
6. Papradno 18 10 1 7 36:33 31
7. N. Rudno 18 8 4 6 44:32 28
8. Tr. Stankovce 17 7 0 10 43:41 21
9. Bošany 17 6 2 9 20:38 20
10. Nemšová 17 4 5 8 24:39 17
11. D. Vestenice 16 5 0 11 29:40 15
12. Holíč 17 4 3 10 21:55 15
13. D. Súča 17 3 3 11 28:62 12
14. Boleráz 17 2 3 12 17:45 9
5. LIGA DORAST
16. kolo: Stará Turá - Nedožery-Brezany odložené na 16. 4..
17. kolo: Streženice - Prečín 1:4 (0:3), 68. Šlesár – 3. a 65. Daniel Kopinec, 4. a 36. Galát (druhý z 11 m).
19. kolo: Nedožery-Brezany – Opatová odložené na 6. 4.
20. kolo: Domaniža - Chynorany 3:1 (3:1), 1. a 31. Uhlárik, 37. Masničák – 32. Rajnoha, Bošáca – Ladce 1:1 (1:1), 30. Hulvák – 36. Haluska, Častkovce – Streženice 4:2 (3:1), 25. a 75. T. Feranec, 24. Kačany (11 m), 43. M. Feranec – 3. D. Štrbák, 80. Cigánik, Košeca - Nedožery-Brezany 2:2 (1:1), 28. K. Karlík, 57. Fusko – 36. Urík, 49. Karabinoš, Prečín – Klát. N. Ves 2:2 (1:0), 33. Bírošík, 81. Galát – 82. a 84. Zajíc, Selec - Tr. Turná 0:4, Stará Turá – Drietoma 2:5, Opatová mala voľno.
1. Drietoma 19 14 2 3 62:26 44
2. Tr. Turná 19 14 1 4 70:29 43
3. Chynorany 19 12 4 3 52:26 40
4. Opatová 17 12 0 5 67:32 36
5. Košeca 19 10 4 5 35:26 34
6. Domaniža 19 10 1 8 52:55 31
7. Streženice 19 7 4 8 44:45 25
8. Kl. N. Ves 19 6 6 7 41:46 24
9. Nedožery 17 6 4 7 57:42 22
10. Prečín 18 6 4 8 40:32 22
11. Bošáca 19 6 4 9 46:47 22
12. Ladce 19 6 4 9 38:44 22
13. Častkovce 18 4 1 13 34:75 13
14. Selec 18 3 2 13 19:74 11
15. St. Turá 17 1 1 15 13:70 4
1. LIGA ST. ŽIACI U 15
14. kolo: Púchov - Senica odložené na 12. 4. o 14. h, Spartak Trnava – Inter odložili na 13. 4.
16. kolo: Levice – Inter hrajú 20. 4.
18. kolo: Púchov – Slovan 1:1 (0:0), 55. Sakala – 64. Strelec, Levice – FC Nitra 0:0, Spartak Trnava – PFA ViOn Zl. Moravce 8:0, Dun. Streda – Myjava 4:1, Senec – Horná Nitra 1:4, Karlova Ves – Trenčín 0:3, Inter – Senica 1:4.
1. Spartak Trnava 17 15 1 1 77:4 46
2. Slovan 18 14 2 2 66:12 44
3. Trenčín 18 14 2 2 68:19 44
4. Senica 17 9 4 4 46:17 31
5. FC Nitra 18 9 3 6 36:22 30
6. Dun. Streda 18 9 2 7 28:29 29
7. Karl. Ves 18 8 3 7 28:27 27
8. Inter 16 7 3 6 37:25 24
9. Myjava 18 6 2 10 21:39 20
10. Levice 17 4 3 10 13:54 15
11. Horná Nitra 18 4 2 12 12:71 14
12. PFA ViOn 18 3 2 13 12:57 11
13. Senec 18 2 3 13 21:58 9
14. Púchov 17 2 2 13 12:43 8
1. LIGA ST. ŽIACI U 14
14. kolo: Púchov - Senica odložené na 12. 4. o 16. h, Spartak Trnava – Inter odložili na 13. 4.
16. kolo: Levice – Inter hrajú 20. 4.
18. kolo: Púchov – Slovan 0:8 (0:4), 21. a 70. Bartoš, 47. a 57. Jamrich, 2. Šouc, 29. Čerepkai, 34. Vician, 55. Matzenauer, Levice – FC Nitra 0:2, Spartak Trnava – PFA ViOn Zl. Moravce 0:1, Dun. Streda – Myjava 2:0, Senec – Horná Nitra 2:0, Karlova Ves – Trenčín 1:1, Inter – Senica 0:1.
1. Slovan 18 15 2 1 106:11 47
2. FC Nitra 18 12 3 3 71:14 39
3. Senica 17 12 2 3 56:12 38
4. Spartak Trnava 17 11 3 3 69:13 36
5. Dun. Streda 18 10 2 6 47:40 32
6. Senec 18 8 5 5 31:33 29
7. Inter 16 8 3 5 23:18 27
8. Karl. Ves 18 8 3 7 31:31 27
9. Trenčín 18 8 2 8 43:38 26
10. PFA ViOn 18 6 3 9 20:54 21
11. Púchov 17 3 1 13 11:71 10
12. Myjava 18 2 2 14 14:53 8
13. Levice 17 1 4 12 9:64 7
14. Horná Nitra 18 1 1 16 8:87 4
1. LIGA ML. ŽIACI U 13
14. kolo: Inter – Spartak Trnava hrajú 20. 4., Horná Nitra – Dun. Streda 7:16.
15. kolo: Senec – Trenčín 2:15.
18. kolo: Myjava – Púchov 10:4 (6:2), 5., 10. a 15. Horniak, 47. a 53. Krahulec, 14. Nešťák, 23. Gulán, 25. Novotný, 35. Bocán, 45. Handžiu – 3. Gabriš, 12. Brezina, 42. Kľúčik, 57. Kres, FC Nitra – Inter 10:2, Horná Nitra – Levice 5:3, Senica – Senec 12:3, Slovan – Karlova Ves 12:2, PFA ViOn – Spartak Trnava odložili na 2. 5, Trenčín – Dun. Streda odložili na 28. 4.
1. Slovan 18 17 0 1 218:73 51
2. Spartak Trnava 17 14 0 3 201:52 42
3. FC Nitra 18 14 0 4 172:63 42
4. Dun. Streda 17 13 0 4 161:82 39
5. Trenčín 16 12 0 4 197:75 36
6. PFA ViOn 17 11 0 6 149:84 33
7. Senica 18 8 1 9 126:105 25
8. Senec 17 8 0 9 116:122 24
9. Karl. Ves 18 8 0 10 110:143 24
10. Inter 18 6 2 10 88:131 20
11. Horná Nitra 18 6 0 12 93:182 18
12. Myjava 18 2 0 16 42:164 6
13. Levice 18 1 1 16 61:179 4
14. Púchov 18 1 0 17 56:335 3
1. LIGA ML. ŽIACI U 12
14. kolo: Horná Nitra – Dun. Streda 8:11. Inter – Spartak Trnava hrajú 20. 4.
15. kolo: Senec – Trenčín 4:12.
18. kolo: Myjava – Púchov 5:10 (2:2), 29. a 48. Handžiu, 26. Svinkásek, 47. Bies, 53. Drobný – 16., 35., 38., 41. a 55. Krajčík, 10. Hošták, 34. Tuček, 40. Porubčan (11 m), 42. Mynář, 46. Mozsi, FC Nitra – Inter 16:1, Horná Nitra – Levice 15:6, Senica – Senec 2:1, Slovan – Karlova Ves 18:6, PFA ViOn Zl. Moravce – Spartak Trnava odložili na 2. 5., Trenčín – Dun. Streda odložili na 28. 4.
1. Slovan 18 17 0 1 263:71 51
2. Trenčín 16 14 1 1 235:63 43
3. FC Nitra 18 13 0 5 190:86 39
4. Senica 18 12 2 4 181:110 38
5. Karl. Ves 18 10 1 7 129:135 31
6. Spartak Trnava 17 9 1 7 156:122 28
7. Dun. Streda 17 9 1 7 139:111 28
8. Horná Nitra 18 9 0 9 168:168 27
9. PFA ViOn 17 6 3 8 110:125 21
10. Senec 17 6 2 9 86:90 20
11. Inter 18 6 0 12 101:167 18
12. Púchov 18 4 1 13 125:184 13
13. Levice 18 2 0 16 74:238 6
14. Myjava 18 0 0 18 35:322 0
2. LIGA ST. ŽIACI
20. kolo: Dubnica - ČFK Nitra 4:0 (2:0), 9. a 70. Dohnanský (druhý z 11 m), 33. a 37. Matúš, Pov. Bystrica - Komárno 3:0 (3:0), 27. Motošický, 29. Piaček, 33. Blaško, Šaľa – Skalica 3:0, Partizánske – Topoľčany 4:2, Lok. Trnava – Šamorín 3:0, Trebatice – Nové Zámky 0:1, Piešťany – Trenčín B 0:2, Galanta mala voľno.
1. Dubnica 18 17 1 0 84:8 52
2. Pov. Bystrica 18 12 3 3 42:16 39
3. N. Zámky 19 12 1 6 53:32 37
4. Lok. Trnava 19 11 3 5 50:32 36
5. Galanta 18 10 2 6 48:25 32
6. Komárno 18 8 5 5 41:30 29
7. Šaľa 19 9 2 8 33:37 29
8. Skalica 19 8 3 8 42:56 27
9. Trenčín B 19 8 2 9 44:34 26
10. Topoľčany 19 7 1 11 44:49 22
11. Trebatice 18 6 3 9 25:30 21
12. ČFK Nitra 19 5 2 12 24:43 17
13. Piešťany 19 4 2 13 15:71 14
14. Šamorín 19 3 3 13 15:44 12
15. Partizánske 19 3 1 15 29:82 10
Gabčíkovo sa odhlásilo zo súťaže.
.
2. LIGA ML. ŽIACI
20. kolo: Dubnica - ČFK Nitra 1:13 (0:6), 60. Hajdina – 23., 30. a 50. Szöllösy, 7. a 31. Záhon, 9. a 58. Berec, 17. a 51. Svoreň, 38. a 52. Sitár, 16. Palotaš, 35. Hanakovič,
Pov. Bystrica - Komárno 1:9 (0:4), 43. Klabník – 21., 24., 32., 49. a 55. Lacza, 10. Hanáček, 18. Németh, 50. Czikora, 60. Sánta, Šaľa – Skalica 1:2, Partizánske – Topoľčany 1:1, Lok. Trnava – Šamorín 1:0, Trebatice – Nové Zámky 0:0. Piešťany – Trenčín B 0:15, Galanta mala voľno.
1. Lok. Trnava 19 15 3 1 69:10 48
2. ČFK Nitra 19 15 1 3 64:15 46
3. Šaľa 19 13 0 6 59:28 39
4. Trenčín B 19 12 2 5 115:35 38
5. Galanta 18 12 2 4 47:24 38
6. Skalica 19 12 1 6 69:47 37
7. Komárno 18 10 4 4 62:31 34
8. Partizánske 19 10 4 5 55:27 34
9. Šamorín 19 8 3 8 38:41 27
10. Topoľčany 19 7 1 11 53:49 22
11. N. Zámky 19 4 3 12 37:76 15
12. Dubnica 18 4 1 13 38:85 13
13. Pov. Bystrica 18 3 0 15 24:95 9
14. Piešťany 19 2 0 17 14:136 6
15. Trebatice 18 0 1 17 15:60 1
Gabčíkovo sa odhlásilo zo súťaže.
.
.
3. LIGA ST. ŽIACI
16. kolo: N. Dubnica – N. Mesto 0:4 (0:1), 48. a 64. Čirák, 11. Adamkovič, 43. Adamovic,
Ilava - Led. Rovne 3:3 (2:2), 29., 33. a 53. Majchút – 26. a 52. Páleš, 3. Šudík, Nováky – Beluša 4:3 (2:2), 5., 25., 41. a 53. Záhorský – 22. a 65. P. Sehnoutek, 16. D. Sehnoutek, Dubnica B - Bánovce 0:4 (0:1), 26., 37. a 60, Šiko, 41. Rédeky, Nemšová – N. Rudno 13:1,
N. Pravno – Soblahov 2:3, D. Vestenice – Kanianka 0:1.
1. Nemšová 16 16 0 0 109:15 48
2. N. Mesto 16 14 0 2 73:14 42
3. Bánovce 16 12 2 2 88:14 38
4. N. Dubnica 16 9 1 6 36:31 28
5. Nováky 16 8 3 5 41:51 27
6. Dubnica B 16 8 2 6 43:24 26
7. Ilava 16 8 2 6 36:52 26
8. D. Vestenice 16 7 1 8 34:41 22
9. L. Rovne 16 5 4 7 40:51 19
10. Soblahov 16 5 0 11 40:79 15
11. Beluša 16 3 3 10 23:48 12
12. N. Pravno 16 2 2 12 23:53 8
13. Kanianka 16 2 2 12 16:75 8
14. N. Rudno 16 0 4 12 15:69 4
3. LIGA ML. ŽIACI
16. kolo: N. Dubnica - Nové Mesto 0:1 (0:1), 9. Vajdík, Ilava - Led. Rovne 0:8 (0:5), 8., 13. a 49. Vrábel, 5. a 23. Provazník, 19. Vajdík, 39. Schwamberger, 56. Gabriš, Nováky – Beluša 3:1 (1:0), 14. a 37. Bizub, 33. Baránek – 44. Prostredný, Dubnica B - Bánovce 2:5 (1:1), 4. Jambrich, 42. Hora – 27. a 37. Laššo, 36. a 43. Fraňo, 47. Tretinár, Nemšová – N. Rudno 3:5, N. Pravno – Soblahov 2:1, D. Vestenice – Kanianka 0:8.
1. Bánovce 16 15 1 0 121:18 46
2. Dubnica B 16 13 1 2 98:20 40
3. N. Pravno 16 10 4 2 58:20 34
4. L. Rovne 16 11 1 4 72:39 34
5. Kanianka 16 10 2 4 69:27 32
6. Nemšová 16 9 2 5 66:46 29
7. N. Mesto 16 8 1 7 72:41 25
8. N. Rudno 16 7 1 8 48:55 22
9. N. Dubnica 16 6 3 7 52:47 21
10. Ilava 16 4 2 10 60:71 14
11. Beluša 16 3 1 12 38:80 10
12. Soblahov 16 2 1 13 27:100 7
13. Nováky 16 2 0 14 27:124 6
14. D. Vestenice 16 2 0 14 20:142 6