7. LIGA MUŽI
17. kolo: Pruské – Podvažie 1:2 (0:1), 65. Kuric - 9. Zelenák, 90. Majerčík, Praznov – Sverepec 0:4 (0:2), 34. a 49. M. Dobrodenka, 25. Kopinec (11 m), 64. Hôrkový, Visolaje – Kolačín 3:0 (0:0), 56. Kujaník, 80. Vavrík, 82. Novotný, Kvašov – Dohňany 0:4 (0:1), 5. Kuchárik, 59. Pavlis, 73. Zigo, 82. Jancík, Šebešťanová – Pružina 3:2 (3:0), 22. Ján Zahradník, 29. Mitaš, 35. Mikloš – 66. Vrábel, 84. Blažek, Pov. Bystrica – Podmanín 4:0 (1:0), 18. a 66. Rosina, 55. P. Masaryk, 61. J. Zúbek, D. Mariková mala voľno.
1. Podmanín 15 13 0 2 47:13 39
2. Visolaje 16 10 4 2 43:21 34
3. Pov. Bystrica 15 10 3 2 38:17 33
4. Dohňany 16 8 2 6 34:22 26
5. D. Mariková 15 7 3 5 28:27 24
6. Pružina 16 6 2 8 30:32 20
7. Podvažie 16 6 2 8 26:30 20
8. Kvašov 16 5 5 6 30:35 20
9. Kolačín 16 6 1 9 32:41 19
10. Šebešťanová 15 6 2 7 27:31 17
11. Sverepec 16 4 4 8 26:34 16
12. Pruské 16 4 4 8 23:33 16
13. Praznov 16 1 0 15 20:68 3
Šebešťanová má odrátané 3 body
8. LIGA MUŽI
13. kolo: Č. Kameň – Lazy 3:4 (1:2), 8. Eliaš, 55. Dobrodej, 57. Fus – 3. a 45. Palider, 60. a 88. Mácsai, Dynamo Orlové – Trstie 3:3 (0:3), 55., 58. a 83. Lutišan (35. Lutišan nepremenil 11 – tku - 13. Baninec, 30. J. Brezničan (11 m), 38. Vician, Bolešov B – Bodiná 1:1 (1:0), 20. Šimák – 81. Tomašík, Kameničany - D. Breznica 0:2 (0:1), 9. Lencses, 55. P. Ilavský, Vrchteplá – Prejta 2:0 (2:0), 75. Adamec (11 m), 88. L. Slaninka, FC Púchov – Mikušovce 0:1 (0:0), 81. Budjač.
1. Lazy 13 8 3 2 48:19 27
2. Bodiná 13 7 3 3 25:18 24
3. D. Breznica 13 7 2 4 28:20 23
4. FC Púchov 13 7 2 4 26:18 23
5. Mikušovce 13 7 0 6 22:26 21
6. Vrchteplá 13 5 2 6 24:21 17
7. Trstie 13 4 5 4 21:24 17
8. Bolešov B 13 5 2 6 20:32 17
9. Kameničany 13 5 1 7 30:33 16
10. Prejta 13 4 3 6 20:35 15
11. Č. Kameň 13 3 3 7 26:28 12
12. Orlové 13 1 2 10 12:34 -1
Dynamo Orlové má odrátaných 6 bodov
6. LIGA DORAST
17. kolo: Pruské – Jasenica 6:0 (1:0), Jurenka 3, S. Bartoš 2, Fabuš, Praznov /Podmanín – Sverepec 1:3 (0:0), J. Šaradín – Hrmel, Novosad, Rychtárik, Plevník – Lysá 8:0 (4:0), Urík 4, Kurus, Čičút, Hanulík, Motúz, H. Poruba – Dohňany 1:0 (0:0), Hofierka, Tuchyňa – Kolačín 3:0 kontumačne, hostia neprišli, Bolešov – Prejta 0:4 (0:1), Malovec 2 ( jeden z 11 m), Voříšek, Koníček, D. Kočkovce – Udiča 1:1 (1:1), Pilát – M. Trško.
1. H. Poruba 17 14 2 1 78:15 44
2. Udiča 17 13 3 1 72:18 42
3. Plevník 17 13 1 3 66:18 40
4. Pruské 17 12 1 4 60:20 37
5. Tuchyňa 17 10 0 7 28:18 30
6. D. Kočkovce 17 8 2 7 63:31 26
7. Prejta 17 7 1 9 33:34 22
8. Lysá 17 6 3 8 41:62 21
9. Dohňany 17 6 1 10 37:32 19
10. Sverepec 17 6 0 11 31:42 18
11. Jasenica 17 5 3 9 27:43 18
12. Praznov 17 4 4 9 43:57 16
13. Bolešov 17 4 1 12 33:64 13
14. Kolačín 17 0 0 17 8:166 0
4. LIGA ŽIACI
17. kolo: Udiča – Jasenica 5:0 (2:0), L. Trško 3, Kališík, Turiaková, Plevník – Košeca 2:4 (0:2), Prášek, Nemčík – Gábel 2, Žilka, Laskovič, Dohňany – Lysá 4:0 (3:0), Piták 4, D. Mariková – Pružina 7:0 (3:0), Zábojník 3, Huličiak 3, Mudrák, Prečín – Ladce 0:2 (0:2), T. Kováč, Adamec, Domaniža – Papradno 3:7 (1:2), Svorada 3 – T. Lališ 3, Zboranová 2, L. Jandúch, Šamaj, Sverepec mal voľno.
1. Udiča 15 14 1 0 76:11 43
2. Košeca 16 12 4 0 87:18 40
3. Ladce 16 11 0 5 60:31 33
4. Plevník 15 10 1 4 90:23 31
5. Dohňany 16 8 4 4 47:25 28
6. Pružina 16 7 4 5 45:42 25
7. Domaniža 16 7 1 8 46:61 22
8. D. Mariková 16 6 3 7 37:36 21
9. Papradno 16 6 2 8 37:43 20
10. Prečín 16 4 1 11 31:41 13
11. Lysá 16 3 2 11 19:56 11
12. Jasenica 15 2 1 12 19:75 7
13. Sverepec 15 0 0 15 3:135 0
5. LIGA ŽIACI
12. kolo: Horovce – Zubák 2:1 (1:0), Mičuda, Šatka – Zbranek, Mikušovce - Borčice /Bolešov 8:2 (7:0), Sepahyar 2, Pagáč 2, K. Kvasnička, Gašpárek, Ježík, D. Kvasnička - Rác, Pohorelec, Hradčan Lednica - H. Poruba 0:3 (0:1), Ovšák 2, R. Staňo, Lazy mali voľno.
1. H. Poruba 10 8 2 0 56:10 26
2. Mikušovce 10 6 0 4 33:14 18
3. Lazy 10 5 2 3 39:21 17
4. Horovce 10 5 2 3 24:16 17
5. Zubák 11 4 2 5 24:33 14
6. Hr. Lednica 10 2 4 4 25:14 10
7. Borčice 11 0 0 11 8:101 0