Pondelok, 25. september, 2017 | Meniny má Vladislav
Pridajte si svoje mesto

Ako hrala futbalová mládež?

Kompletné výsledky mládežníckych súťaží od dorastu až po prípravky

1. LIGA ST. DORAST U 19

19. kolo: Senec – Trnava 1:2.

21. kolo: Žilina – Prešov 2:1.

22. kolo: B. Bystrica – Michalovce 1:1, Podbrezová – Žilina 0:3, Senica – Slovan 1:2, Košice – Bardejov 4:2, Trenčín – Trnava 2:0, Prešov - Dun. Streda 1:0, Nitra – Senec 3:0 (predohrali).

26. kolo: Senica – Trenčín 0:0.

1. Nitra            22        19        1          2          58:17   58

2. Trenčín        23        14        3          6          49:36   45

3. Slovan         22        11        6          5          39:31   39

4. Senica          23        11        3          9          35:29   36

5. Michalovce  22        10        4          8          41:34   34

6. Podbrezová 22        9          3          10        34:39   30

7. Žilina            22        8          4          10        38:39   28

8. Košice         22        7          6          9          31:42   27

9. Trnava         22        6          8          8          26:25   26

10. Senec        22        6          7          9          28:35   25

11. Bardejov    22        6          4          12        33:43   22

12. D. Streda   21        5          5          11        20:26   20

13. Prešov       21        4          7          10        18:31   19

14. B. Bystrica 22        4          7          11        19:42   19

 

1. LIGA ML. DORAST U 17

22. kolo: Trnava – Košice 2:4, D. Streda – Trenčín 0:2, Bardejov - B. Bystrica 1:3, Senec – Nitra 0:0, Žilina – Prešov 0:0, Michalovce – Podbrezová 0:0, Slovan – Senica hrajú v utorok.

1. Žilina            23        19        3          1          87:17   60

2. Trenčín        22        16        1          5          56:26   49

3. Prešov         22        12        4          6          44:25   40

4. B. Bystrica   22        11        5          6          35:23   38

5. Trnava         22        12        2          8          39:33   38

6. Slovan         21        11        4          6          51:32   37

7. Senica          21        9          5          7          27:25   32

8. Košice         22        8          1          13        30:73   28

9. D. Streda     23        7          4          12        28:52   25

10. Podbrezová           22        6          4          12        22:34   22

11. Michalovce            22        5          6          11        17:31   21

12. Nitra          22        4          8          10        19:34   20

13. Bardejov    22        4          2          16        22:53   14

14. Senec        22        2          5          15        12:51   11

 

1. LIGA ML. DORAST U 16

22. kolo: Trnava – Košice 5:3, Dun. Streda – Trenčín 0:2, Bardejov - B. Bystrica 1:1, Senec – Nitra 2:5, Žilina – Prešov 0:0, Michalovce – Podbrezová 2:0, Slovan – Senica hrajú v utorok.

1. Slovan         21        17        2          2          86:14   53

2. Trenčín        22        15        3          4          65:24   48

3. Žilina            23        14        5          4          59:27   47

4. Senica          21        12        6          3          40:21   42

5. D. Streda     23        12        3          8          45:40   39

6. Prešov         22        10        6          6          31:26   36

7. Podbrezová 22        9          5          8          26:22   32

8. Nitra            22        8          6          8          38:37   30

9. Trnava         22        7          5          10        28:41   26

10. Michalovce            22        5          9          8          26:25   24

11. B. Bystrica 22        3          7          12        21:55   16

12. Košice       22        4          3          15        29:51   15

13. Bardejov    22        4          1          17        22:61   13

14. Senec        22        2          3          17        25:92   9

 

2. LIGA ST. DORAST

25. kolo: Púchov - Inter 1:0 (1:0), 31. Vojtek, Karlova Ves – Dubnica 3:0 (2:0), 30. Hrebačka, 33. Brachtl, 56. Hale, Vráble – Nové Zámky 15:0, ČFK Nitra – Myjava 0:8, Levice – Malacky 1:4, Komárno – Domino Bratislava 1:2, Horná Nitra – Lok. Trnava 1:2, Skalica – Topoľčany odložili na 17. 5.

1. Vráble         25        18        4          3          85:26   58

2. Malacky      25        16        2          7          54:35   50

3. Horná Nitra 25        14        5          6          67:37   47

4. Myjava        25        14        5          6          49:30   47

5. Karl. Ves     25        14        3          8          60:33   45

6. Púchov        25        12        5          8          35:28   41

7. Inter 25        12        4          9          51:30   40

8. Skalica         24        11        5          8          53:36   38

9. Lok. Trnava 25        9          7          9          32:29   34

10. Domino      25        10        4          11        40:60   34

11. Dubnica     25        9          3          13        44:50   30

12. Komárno   25        9          3          13        38:53   30

13. Topoľčany 24        9          2          13        45:53   29

14. ČFK Nitra 25        5          1          19        19:66   16

15. N. Zámky  25        5          1          19        22:81   16

16. Levice        25        3          4          18        26:73   13

 

 

2. LIGA ML. DORAST

25. kolo: Púchov - Inter 4:1 (3:0), 11. Socha, 15. Kvaššay, 29. Klučka – 77. Granzer – 41. Lörincz, Karlova Ves – Dubnica 0:2 (0:1), 16. vlastný Šrámek, 68. Meliš, Vráble – Nové Zámky 7:0, ČFK Nitra – Myjava 0:1, Komárno – Domino Bratislava 1:6, Levice – Malacky 0:1, Horná Nitra – Lok. Trnava 3:2, Skalica – Topoľčany odložili na 17. 5.

1. Myjava        25        23        1          1          95:20   70

2. Dubnica       25        16        2          7          54:32   50

3. Skalica         24        14        3          7          53:29   45

4. Lok. Trnava 25        13        5          7          42:26   44

5. Inter 25        12        7          6          49:31   43

6. Vráble         25        11        6          8          63:38   39

7. Horná Nitra 25        11        3          11        61:40   36

8. Topoľčany   24        10        4          10        41:35   34

9. Komárno     25        10        4          11        55:62   34

10. ČFK Nitra 25        10        3          12        35:42   33

11. Púchov      25        8          6          11        45:44   30

12. Malacky    25        8          4          13        40:50   28

13. Levice        25        8          4          13        36:59   28

14. Karl. Ves   25        7          5          13        34:54   26

15. Domino      25        7          4          14        32:51   25

16. N. Zámky  25        0          1          24        8:130   1

 

 

3. LIGA ST. DORAST

25. kolo: Bánovce – Brvnište 7:1 (4:0), 5. a 47. Kmeťo, 40. a 55. Mášik, 17. Turoň, 29. Bilčík, 90. Piešťanský – 82. K. Hároník (78. K. Hároník nepremenil 11 – tku), Šurany - Pov. Bystrica 0:5 (0:4), 5. a 37. J. Valient, 16. Baránek, 23. vlastný Chudý, 55. Gáborík, Piešťany – Šaľa 0:4, Sereď – Nové Mesto 0:2, Hlohovec – Galanta 3:2, Vrbové – Partizánske 1:4, Kanianka – J. Bohunice 1:4. Šamorín mal voľno.

1. Pov. Bystrica           24        20        1          3          79:13   61

2. Šaľa 23        19        0          4          81:16   57

3. Sereď          23        14        3          6          74:32   45

4. N. Mesto     23        11        7          5          65:33   40

5. Bánovce      23        13        1          9          55:28   40

6. Piešťany      23        11        5          7          49:37   38

7. Vrbové        24        10        4          10        42:36   34

8. J. Bohunice  23        10        2          11        41:47   32

9. Šurany         23        10        1          12        34:51   31

10. Partizánske            23        9          1          13        41:45   28

11. Galanta      23        8          3          12        30:45   27

12. Šamorín     23        8          1          14        40:57   25

13. Hlohovec   23        6          4          13        38:67   22

14. Brvnište     24        5          2          17        27:104 17

15. Kanianka   23        2          1          20        14:99   7

 

 

3. LIGA ML. DORAST

25. kolo: Bánovce – Brvnište 3:1 (0:0), 59. Kráľ, 66. Zelenák, 69. Božik (11 m) – 44. Klabník, Šurany - Pov. Bystrica 0:1 (0:0), 55. J. Al Sabri, Hlohovec – Galanta 0:5, Sereď – Nové Mesto 3:0 kontumačne, hostia nenastúpili, Piešťany – Šaľa 9:0, Vrbové – Partizánske 0:0, Kanianka – J. Bohunice 0:19, Šamorín mal voľno.

1. Piešťany      23        18        3          2          94:22   57

2. Šaľa 23        15        2          6          66:39   47

3. Partizánske  23        13        7          3          77:30   46

4. Sereď          23        14        3          6          64:35   45

5. Galanta        23        13        3          7          65:44   42

6. Šamorín       23        12        4          7          48:30   40

7. Vrbové        24        12        2          10        47:33   38

8. Hlohovec     23        10        6          7          60:28   36

9. Pov. Bystrica           24        10        6          8          52:39   36

10. Šurany       23        10        2          11        44:38   32

11. Bánovce    23        7          6          10        33:35   27

12. J. Bohunice            23        6          1          16        62:77   19

13. N. Mesto   23        6          1          16        28:118 19

14. Brvnište     24        2          3          19        24:73   9

15. Kanianka   23        0          3          20        13:136 3

 

 

4. LIGA DORAST

25. kolo: Bošany - Led. Rovne 2:4 (0:0), 77. a 79. Ňaňo – 61. Kojtal, 65. Gašpárek,70. Pihík, 82. Domin, N. Dubnica – Papradno 5:0 (0:0), 55. a 88. Pupiš, 69. a 75. Jánošík (druhý z 11 m), 58. Tadlánek, Beluša – Kúty 2:3 (1:1), 20. Polacký, 65. Hlúbik – 36. a 75. Vávra, 79. Hačunda, Borčice – N. Rudno 5:1 (2:0), 33., 49. a 59. A. Bartoš, 39. a 53. Sameš – 80. Hlinka, Tr. Stankovce - Dolná Súča 9:0, Nemšová – D. Vestenice 6:1, Holíč – Boleráz 1:3. 

 

1. Borčice        21        15        6          0          84:13   51

2. L. Rovne      22        15        3          4          54:27   48

3. Kúty            21        14        2          5          50:31   44

4. N. Dubnica  21        12        3          6          57:30   39

5. Beluša          22        11        3          8          52:38   36

6. Papradno     23        11        1          11        42:50   34

7. N. Rudno     23        9          5          9          50:45   32

8. Tr. Stankovce          21        9          1          11        56:50   28

9. Nemšová     22        7          6          9          41:47   27

10. Bošany      21        7          2          12        26:46   23

11. Holíč          22        6          3          13        27:67   21

12. D. Vestenice          21        6          1          14        36:53   19

13. Boleráz      22        4          4          14        25:55   16

14. D. Súča     22        4          4          14        32:80   16

 

5. LIGA DORAST

25. kolo: Domaniža - Stará Turá 2:1 (1:1), 32. Valjent, 88. J. Haviar – 32. Žák, Ladce - Častkovce 3:3 (2:2), 12. a 75. Kvasnica, 41. J. Haluska – 43. a 54. Feranec, 16. Lechner, Tr. Turná – Streženice 8:3 (4:1), 9., 26., 50. a 56. Hrušovský, 29. a 65. Ďuriš, 39. Sýkora, 85. Horňák – 41. a 80. D. Štrbák, 69. Šlesár, Prečín – Košeca 4:0 (3:0), 2. a 25. Zreničík, 13. a 69. Galát (prvý z 11 m), Bošáca – Selec 0:1, Chynorany – Opatová 3:0, Klát. N. Ves - Nedožery-Brezany 1:4, Drietoma mala voľno.

1. Chynorany   24        16        5          3          74:28   53

2. Tr. Turná     23        17        1          5          95:41   52

3. Drietoma      23        16        2          5          72:36   50

4. Opatová      23        16        0          7          90:49   48

5. Domaniža     24        14        2          8          72:62   44

6. Košeca        23        12        4          7          41:36   40

7. Nedožery     23        9          5          9          71:50   32

8. Ladce          24        8          6          10        56:60   30

9. Kl. N. Ves   24        8          6          10        57:63   30

10. Prečín        23        8          4          11        54:53   28

11. Streženice  23        8          4          11        54:67   28

12. Bošáca      24        7          5          12        49:54   26

13. Selec         23        5          2          16        30:88   17

14. Častkovce 23        4          3          16        42:97   15

15. St. Turá     23        1          3          19        19:92   6

 

 

1. LIGA ST. ŽIACI U 15

19. kolo: Slovan – Karlova Ves 2:0.

22. kolo: Senec - Myjava 0:10.

23. kolo: Púchov – Spartak Trnava hrajú 18. 5. o 14. h, PFA ViOn Zl. Moravce - Horná Nitra 0:0, Dun. Streda – Senec 5:0, Karlova Ves - Levice 2:0, Myjava - Inter 0:0, Trenčín - Senica 3:3, Slovan – FC Nitra 4:1 predohrali.

1. Spartak Trnava        21        17        2          2          86:7     53

2. Slovan         21        16        3          2          73:14   51

3. Trenčín        22        16        3          3          75:28   51

4. Senica          23        11        8          4          56:22   41

5. Dun. Streda 22        12        3          7          40:32   39

6. FC Nitra      23        11        4          8          46:29   37

7. Karl. Ves     23        10        3          10        33:36   33

8. Inter 20        9          4          7          40:28   31

9. Myjava        23        9          4          10        37:42   31

10. Levice        22        5          4          13        16:60   19

11. PFA ViOn 23        4          3          16        18:65   15

12. Horná Nitra           23        4          3          16        12:81   15

13. Púchov      22        3          5          14        19:50   14

14. Senec        22        2          3          17        23:80   9

 

 

1. LIGA ST. ŽIACI U 14

22. kolo: Senec - Myjava 2:0.

23. kolo: Púchov – Spartak Trnava hrajú 18. 5. o 14. h, PFA ViOn Zl. Moravce – Horná Nitra 2:0, Dun. Streda – Senec 1:1, Karlova Ves – Levice 2:0, Myjava – Inter 3:1, Trenčín – Senica 2:3, Slovan – FC Nitra 2:0 predohrali.

1. Slovan         21        18        2          1          118:12 56

2. Senica          23        18        2          3          86:16   56

3. FC Nitra      23        14        4          5          85:19   46

4. Dun. Streda 22        13        3          6          57:45   42

5. Spartak Trnava        21        12        3          6          72:21   39

6. Karl. Ves     23        11        3          9          43:38   36

7. Senec          22        9          7          6          35:38   34

8. Inter 20        10        3          7          33:23   33

9. Trenčín        22        9          4          9          47:42   31

10. PFA ViOn 23        9          3          11        28:64   30

11. Myjava      23        4          2          17        22:60   14

12. Púchov      22        3          2          17        15:90   11

13. Levice        22        1          6          15        13:82   9

14. Horná Nitra           23        1          2          20        9:113   5

 

 

1. LIGA ML. ŽIACI U 13

 

18. kolo: PFA ViOn – Spartak Trnava 3:9.

23. kolo: Levice – Púchov 16:3 (5:1), 3., 38. a 49. Urblík, 3., 32. a 53. Valkovič, 6., 28. a 49. Vinger, 19., 40. a 59. Pištek, 54. a 59. Nagy, 36. Šprlák, 48. Melaga – 55. a 56. B. Chleban, 20. Kurej, FC Nitra – Slovan 6:9, Senica – PFA ViOn Zl. Moravce 9:5, Senec – Dun. Streda 5:12, Horná Nitra – Trenčín 2:20, Inter – Myjava 11:1, Spartak Trnava – Karlova Ves 10:5.

1. Slovan         22        21        0          1          271:87 63

2. Spartak Trnava        22        19        0          3          255:68 57

3. FC Nitra      23        18        0          5          226:85 54

4. Dun. Streda 23        17        0          6          234:111           51

5. Trenčín        21        16        0          5          260:97 48

6. PFA ViOn   23        14        0          9          178:120           42

7. Senica          23        11        1          11        160:134           34

8. Senec          22        10        0          12        143:160           30

9. Karl. Ves     22        10        0          12        133:165           30

10. Inter           23        7          2          14        115:169           23

11. Horná Nitra           23        7          0          16        117:246           21

12. Myjava      23        3          0          20        50:199 9

13. Levice        23        2          1          20        87:224 7

14. Púchov      23        1          0          22        65:429 3

 

        

 

 

1. LIGA ML. ŽIACI U 12

18. kolo: PFA ViOn Zl. Moravce – Spartak Trnava 4:18.

23. kolo: Levice – Púchov 3:8 (0:5), 32. Pištek, 45. Bača, 60. Urblík – 13. a 24. Porubčan, 19. a 35. Kadák, 52. a 57. Tuček, 8. Krajčík, 19. Mozsi, FC Nitra – Slovan 5:10, Senica – PFA ViOn Zl. Moravce 5:7, Senec – Dun. Streda 6:2, Horná Nitra – Trenčín 4:17, Inter – Myjava 12:1, Spartak Trnava – Karlova Ves 14:10.

1. Slovan         22        20        1          1          337:84 61

2. Trenčín        21        19        1          1          321:78 58

3. FC Nitra      23        16        0          7          225:116           48

4. Senica          23        14        2          7          213:150           44

5. Spartak Trnava        22        13        1          8          212:155           40

6. Dun. Streda 23        13        1          9          185:157           40

7. Karl. Ves     22        11        1          10        151:169           34

8. Senec          22        9          3          10        118:108           30

9. PFA ViOn   23        9          3          11        147:164           30

10. Horná Nitra           23        9          0          14        191:221           27

11. Inter           23        9          0          14        141:209           27

12. Púchov      23        6          1          16        153:234           19

13. Levice        23        3          0          20        86:314 9

14. Myjava      23        0          0          23        47:368 0

 

 

2. LIGA ST. ŽIACI

25. kolo: Partizánske - Pov. Bystrica 1:3 (0:1), 61. Gyetvai – 12. Galko, 47. M. Lehotský, 55. Piaček, Piešťany – Dubnica 1:8 (1:2), 18. Hlbocký – 33., 48. a 58. Dohnanský, 5. a 61. Derka, 51. a 70. Štefánek, 37. Matúš, Topoľčany – Komárno 1:3, Skalica – Galanta 4:1, ČFK Nitra – Nové Zámky 1:0, Lok. Trnava – Šaľa 2:1, Trenčín B – Trebatice 3:3, Šamorín mal voľno.

1. Dubnica       23        22        1          0          107:10 67

2. Lok. Trnava 24        14        4          6          61:35   46

3. Pov. Bystrica           23        14        4          5          47:24   46

4. N. Zámky    23        13        2          8          59:38   41

5. Galanta        23        12        3          8          58:33   39

6. Šaľa 24        11        3          10        41:43   36

7. Komárno     23        9          8          6          49:37   35

8. Trenčín B     24        10        4          10        66:42   34

9. Skalica         23        9          4          10        48:67   31

10. Trebatice   23        7          5          11        32:36   26

11. ČFK Nitra 23        8          2          13        27:48   26

12. Topoľčany 23        8          1          14        47:57   25

13. Piešťany    24        5          3          16        20:89   18

14. Šamorín     23        4          5          14        22:49   17

15. Partizánske            24        4          1          19        34:110 13

Gabčíkovo sa odhlásilo zo súťaže.

 

 

2. LIGA ML. ŽIACI

25. kolo: Partizánske - Pov. Bystrica 5:1 (1:1), 37. a 57. Mulina (prvý z 11 m), 7. Kováčik, 40. Čavoj, 55. Svitok – 4. Chupáč, Piešťany – Dubnica 0:8 (0:4), 31., 40., 43. a 54. Kramlík, 8. Lacher, 9. Duvač, 22. Kuzma, 23. Prokop, ČFK Nitra – Nové Zámky 7:0, Topoľčany – Komárno 3:1, Lok. Trnava – Šaľa 1:2, Skalica – Galanta 2:0, Trenčín B – Trebatice 5:0, Šamorín mal voľno.

1. Lok. Trnava 24        17        5          2          86:17   56

2. ČFK Nitra   23        17        2          4          78:22   53

3. Skalica         23        16        1          6          84:52   49

4. Trenčín B     24        15        3          6          132:40 48

5. Šaľa 24        16        0          8          81:37   48

6. Partizánske  24        14        5          5          78:33   47

7. Galanta        23        15        2          6          65:38   47

8. Komárno     23        12        5          6          75:42   41

9. Šamorín       23        10        4          9          47:50   34

10. Topoľčany 23        8          1          14        59:61   25

11. Dubnica     23        6          2          15        57:103 20

12. N. Zámky  23        4          3          16        41:94   15

13. Pov Bystrica          23        5          0          18        38:116 15

14. Piešťany    24        2          0          22        16:179 6

15. Trebatice   23        1          1          21        19:72   4

Gabčíkovo sa odhlásilo zo súťaže.

 

 

3. LIGA ST. ŽIACI

21. kolo: N. Dubnica – Nemšová 2:2 (1:1), 16. Jantošovič, 39. Pecuš – 31. Piatka, 66. Ďuriš, Led. Rovne – N. Rudno 4:1 (2:1), 25. a 33. Páleš, 42. a 58. Strapko – Hronec (11 m), Dubnica B – Ilava 5:0 (3:0), 13., 55. 70. Rešetka (tretí z 11 m), 34. a 48. Štiblárik, Beluša - Kanianka 3:3 (2:2), 16. a 63. Belobrad, 14. Bednár – 2. Ertel, 8. Ambróz, 60. Pristáš, Nováky – N. Pravno 3:2, Bánovce – Soblahov 8:1, Nové Mesto – D. Vestenice 5:0.

 

1. Nemšová     21        19        1          1          123:27 58

2. N. Mesto     21        18        0          3          93:17   54

3. Bánovce      21        17        2          2          126:18 53

4. N. Dubnica  21        12        3          6          46:34   39

5. Dubnica B    21        10        3          8          54:31   33

6. Nováky       21        10        3          8          49:70   33

7. Ilava 21        9          2          10        40:77   29

8. L. Rovne      21        8          4          9          58:64   28

9. D. Vestenice            21        9          1          11        42:56   28

10. Soblahov   21        7          0          14        51:98   21

11. Beluša        21        5          4          12        34:61   19

12. N. Pravno  21        4          2          15        31:65   14

13. Kanianka   21        2          3          16        25:89   9

14. N. Rudno   21        1          4          16        19:84   7

 

3. LIGA ML. ŽIACI

21. kolo: N. Dubnica – Nemšová 2:0 (1:0), 22. a 59. Molnár, Led. Rovne – N. Rudno 2:5 (0:4), 45. Schwamberger, 55. Vrábel – 12. A 15. Blaho, 23. Horváth, 26. Štefák, 50. Javorček, Dubnica B – Ilava 7:1 (2:0), 27., 48. a 52. Lacher, 7. vlastný Šandor, 36. Hajnovič, 56. Kobezda, 59. Kunda – 45. Šandor, Beluša – Kanianka 2:2 (2:1), 14. a 24. Štefanec – 19. Priehoda, 34. Veselý, Nováky – N. Pravno 1:3, Bánovce – Soblahov 15:2, Nové Mesto – D. Vestenice 16:0.

1. Bánovce      21        20        1          0          176:23 61

2. Dubnica B    21        16        1          4          113:30 49

3. L. Rovne      21        15        1          5          94:48   46

4. N. Pravno    21        14        4          3          70:25   46

5. N. Mesto     21        12        1          8          109:47 37

6. Kanianka     21        11        3          7          78:36   36

7. N. Rudno     21        11        1          9          86:61   34

8. N. Dubnica  21        9          3          9          69:56   30

9. Nemšová     21        9          2          10        71:68   29

10. Ilava          21        5          2          14        73:109 17

11. Beluša        21        5          2          14        51:98   17

12. Nováky     21        4          0          17        36:138 12

13. Soblahov   21        3          1          17        34:130 10

14. D. Vestenice          21        2          0          19        25:216 6

 

                                              

 

 

ŽIAČKY I. LIGA.

10. kolo: Beluša - Pov. Bystrica 0:4 (0:4), 2. a 18. Kardošová, 4. Miková, 25. Helebrandová, Topoľčany – Dubnica 0:1 (0:0), 47. Hulényi, Bánovce – Trenčín 4:1,  Tr. Teplice - Horná Nitra 2:5.

1. H. Nitra       10        9          0          1          75:12   27

2. Tr. Teplice   9          8          0          1          80:18   24

3. Pov. Bystrica           9          7          0          2          44:8     21

4. Trenčín        10        5          1          4          14:35   16

5. Beluša          10        3          2          5          17:30   11

6. Bánovce      10        2          1          7          9:68     7

7. Topoľčany   10        2          0          8          9:26     6

8. Dubnica       10        1          0          9          4:55     3

 

PRÍPRAVKY U 11

9. kolo: Dubnica – Bánovce 6:1 (2:0), Teplička 3, Brunner 2, Garyani.

10. kolo: Skalica – Dubnica 21:1 (9:0), Puček, Partizánske - Púchov 1:8 (0:1), Minarech 4, Krasňan 2, Brezáni, Solík, H. Nitra - Pov. Bystrica hrajú 16. 5. o 16.15 h, Bánovce - Myjava hrali po uzávierke.

 

1. Púchov        10        9          0          1          103:21 27

2. Skalica         10        7          0          3          71:23   21

3. H. Nitra       9          7          0          2          68:29   21

4. Partizánske  10        5          0          5          55:62   15

5. Dubnica       10        5          0          5          43:64   15

6. Bánovce      9          3          0          6          15:37   9

7. Myjava        9          2          0          7          42:101 6

8. Pov. Bystrica           9          0          0          9          8:68     0

 

 

PRÍPRAVKY U 10

9. kolo: Dubnica – Bánovce 4:6 (1:2), Vrábel 2, L. Šimko, T. Šimko.

10. kolo: Skalica – Dubnica 4:8 (3:4), Vrábel 2, Jacko 2, A. Mutala 2, Brunner, Bednár, Partizánske - Púchov 7:0 (3:0), H. Nitra - Pov. Bystrica hrajú 16. 5. o 16.15 h, Bánovce - Myjava hrali po uzávierke.

1. Partizánske  10        9          0          1          73:28   27

2. H. Nitra       9          8          0          1          160:52 24

3. Púchov        10        7          0          3          101:70 21

4. Bánovce      9          5          0          4          71:40   15

5. Skalica         10        4          0          6          74:55   12

6. Myjava        9          3          0          6          57:111 9

7. Dubnica       10        1          0          9          31:71   3

8. Pov. Bystrica           9          1          0          8          20:160 3

                                                          

 

PRÍPRAVKY U 9

9. kolo: Dubnica – Bánovce 8:0 (3:0), Turza 2, Behan, Duvač, Milčík, Bagin, Kopilec, Kramlíková.

10. kolo: Skalica – Dubnica 8:4 (3:1), Šimko 3, P. Mutala, Partizánske - Púchov 1:10 (1:5), Mušák 5, Sekáč 3, Vráblik, Tvarožek, H. Nitra - Pov. Bystrica hrajú 16. 5. o 16.15 h, Bánovce - Myjava hrali po uzávierke.

 

1. H. Nitra       9          8          0          1          214:47 24

2. Púchov        10        8          0          2          163:72 24

3. Myjava        9          5          0          4          90:108 15

4. Dubnica       10        4          1          5          80:70   13

5. Pov. Bystrica           9          4          1          4          48:77   13

6. Bánovce      9          3          1          5          81:185 10

7. Partizánske  10        2          1          7          43:63   7

8. Skalica         10        2          0          8          55:149 6

 

6. LIGA DORAST

21. kolo: Lysá – Jasenica 0:1 (0:1), Ondrásky, Sverepec – Dohňany 4:4 (2:3), J. Rychtárik 2, Šuvara, Martinka – vlastný, Hanes, Čvirik, Lukajka, Praznov /Podmanín – Prejta 1:5 (0:0), Helebrand – Koníček 2 (jeden z 11 m), Voříšek, Malovec, Púček, Plevník – Udiča 1:1 (0:1), Pajger – M. Trško, H. Poruba - D. Kočkovce 8:1 (4:1), Mihálik 2, Hofierka 2, Hudec 2, Babčan, Ševčík – Pilát, Tuchyňa – Bolešov 12:0 (5:0), P. Hrehuš 4, Daňo 4, Gospič 2, J. Hrehuš, Gorelka, Pruské malo voľno.

1. H. Poruba    19        15        2          2          76:19   47

2. Udiča           19        13        5          1          64:22   44

3. Plevník         19        13        2          4          58:23   41

4. Pruské         19        11        3          5          53:25   36

5. Tuchyňa       19        11        1          7          38:20   34

6. D. Kočkovce           19        8          2          9          45:40   26

7. Prejta           20        8          1          11        34:44   25

8. Lysá            20        7          4          9          50:62   25

9. Sverepec     20        7          1          12        34:54   22

10. Dohňany    20        6          3          11        38:41   21

11. Jasenica     20        6          3          11        19:45   21

12. Praznov     19        3          4          12        33:74   13

13. Bolešov     19        2          1          16        17:90   7

Kolačín odstúpil zo súťaže a jeho výsledky boli anulované

 

4. LIGA ŽIACI

21. kolo: Košeca – Jasenica 4:0 (1:0), Gábel 3, Janco, Sverepec – Lysá 0:1 (0:0), Matej, Udiča – Pružina 3:2 (1:0), Kališík 2, Gašpárek – Kardošová 2, Plevník – Papradno 5:0 (2:0), Nemčík 2, Ciprich 2, Václavík, Dohňany – Domaniža 4:2 (3:0), Labaj 2, Proč, Matej Vrábel – I. Sádecký, Dánek, D. Mariková – Prečín 4:0 (0:0), Zábojník 3, Žbodák, Ladce mali voľno.

1. Udiča           19        18        1          0          101:15 55

2. Košeca        19        14        4          1          101:21 46

3. Plevník         19        13        1          5          111:31 40

4. Ladce          19        13        0          6          67:37   39

5. Dohňany      20        11        4          5          57:30   37

6. D. Mariková            20        8          4          8          47:43   28

7. Pružina         19        8          4          7          53:53   28

8. Domaniža     20        8          2          10        66:74   26

9. Papradno     20        7          2          11        41:52   23

10. Jasenica     19        5          1          13        38:85   16

11. Lysá          19        4          2          13        21:70   14

12. Prečín        20        4          1          15        34:64   13

13. Sverepec   19        0          0          19        4:166   0

 

 

 

5. LIGA ŽIACI

16. kolo: Lazy – Borčice /Bolešov 4:2 (2:0), Staník, D. Štefánik, 2 x vlastný – Hutyra, Rác, H. Poruba – Zubák 7:2 (3:0), Ovšák 4, R. Staňo 2, Meliš – Zuzík, Zbranek, Mikušovce – Horovce 1:0 (1:0), Vršata, Hradčan Lednica mal voľno.

1. H. Poruba    13        9          4          0          69:14   31

2. Mikušovce   14        9          1          4          40:16   28

3. Horovce      14        7          3          4          42:21   24

4. Lazy 14        7          2          5          51:32   23

5. Zubák          14        5          2          7          32:49   17

6. Hr. Lednica  13        3          4          6          30:18   13

7. Borčice        14        0          0          14        12:122 0

 

 

PRÍPRAVKY

O 1. – 15. MIESTO

2. kolo:

Skupina A Koš. Podhradie /Košeca:  Koš. Podhradie /Košeca – Borčice 8:2 (4:0), Fábik 3, Pikna 2, Rafaj 2, M. Palček – Janeček 2, FC Púchov – Brvnište 1:4 (0:2), Ježovitz - Nosál 2, Smataník, Hoferica, Koš. Podhradie /Košeca – FC Púchov 2:2 (1:2), Bartoš, Rafaj – Ježovitz, Jánoško, Borčice – Brvnište 4:3 (1:2), Janeček 4 - Nosál 3, Koš. Podhradie /Košeca – Brvnište 4:2 (2:1), Kvasnica, Pikna, Škrovánek, Kutej - Nosál, M. Bednár, FC Púchov – Borčice 1:4 (1:2), Mišúnová - Pohorelec 3, Janeček.                                                                           

 

Skupina B Domaniža /M. Lednice: Domaniža /M. Lednice – Kolačín 0:1 (0:0), Briestenský, Zubák – Visolaje 0:2 (0:1), S. Chleban 2, Domaniža /M. Lednice – Zubák 3:1 (1:1), M. Marko 2, Pavlovič – Dubový, Visolaje – Kolačín 1:1 (1:1), Janek – Guzoň, Domaniža /M. Lednice – Visolaje 5:0 (3:0), Michal Marko 2, Pavlovič 2, Lednický, Zubák – Kolačín 0:2 (0:2), F. Falath 2.

 

Skupina C Udiča: Udiča – Kvašov /Horovce 2:1 (1:1), Harbas, Miková – Kolek, D. Kočkovce - Hradčan Lednica 0:1 (0:0), Herák, Udiča – Hradčan Lednica 2:0 (1:0), Miková, Sirvoňová, D. Kočkovce – Kvašov /Horovce 0:2 (0:2), Greguška, Bartošek, Udiča – D. Kočkovce 1:3 (0:0), D. Cigánik – Koncový 2, Vlasatý, Kvašov /Horovce – Hradčan Lednica 1:1 (1:1), Šatka – Šimo. 

 

1. K. Podhradie           6          5          1          0          30:7     16

2. Domaniža     6          4          0          2          14:5     12

3. Kolačín        6          3          2          1          9:5       11

4. Kvašov        8          2          4          2          18:11   10

5. Sverepec     3          3          0          0          17:0     9

6. Beluša          3          3          0          0          14:2     9

7. Udiča           5          3          0          2          9:7       9

8. Visolaje       5          2          1          2          7:9       7

9. D. Kočkovce           6          2          1          3          11:15   7

10. Borčice      6          2          1          3          13:23   7

11. Brvnište     5          2          0          3          12:14   6

12. Zubák        8          1          3          4          17:21   6

13. Hr. Lednica           6          1          2          3          3:9       5

14. FC Púchov            8          0          3          5          8:31     3

15. Ilava          3          0          0          3          1:23     0

           

O 16. - 22. miesto

2. kolo:

Skupina E Streženice: Streženice – Dulov 1:1 (0:1), Mikas – Borový, Prečín - Šebešťanová /Podvažie 2:1 (0:1), Michalík, Oravík - Kaprálik, Streženice - Šebešťanová /Podvažie 5:1 (1:0), Mikas 3, Vráblik, Medňanský – Pulen, Dulov – Prečín 1:3 (0:1), Gorelka - Hrenák 3, Streženice – Prečín 2:4 (2:2), Jurík, Mikas - Čiernik, Michalík, Procházka, Michálek, Šebešťanová /Podvažie - Dulov 2:6 (0:3), Pulen, Kaprálik - Borový 3, Žilinka 2, Barek.

 

Skupina F D. Mariková: D. Mariková – Horovce 7:0 (4:0), Žiačik 2, Britvík 2, Zapalač, Gabko, Kopinec, D. Mariková – Ladce 8:1 (4:1), Britvík 3, Zapalač 2, Gabko 2, Balala - Mosoriak, Horovce - Ladce 2:2 (1:1), Machara, Cíbik – Mosoriak, Čechuty.

                                          

 

16. Prečín        6          6          0          0          22:7     18

17. D. Mariková          4          4          0          0          21:2     12

18. Dulov         5          2          1          2          11:12   7

19. Horovce    5          2          1          2          8:12     7

20. Streženice  5          1          1          3          9:9       4

21. Šebešťanová         6          1          0          5          10:18   3

22. Ladce        5          0          1          4          4:25     1


  1. Nákladné auto sa prevrátilo do záhrady 652
  2. Futbalový program na nedeľu 88
  3. Pacientov už nemusia posielať do iných nemocníc 78
  4. Počuť bolo rôznu hudbu aj spev, deti mali súťaž na bicykloch 68
  5. Voľby do VÚC 2017 Považská Bystrica: Zoznam kandidátov na poslancov 62
  6. Voľby do VÚC 2017 Ilava: Zoznam kandidátov na poslancov 55
  7. Voľby do VÚC 2017 Púchov: Zoznam kandidátov na poslancov 55
  8. Ako dopadlo považské hokejové derby? Foto 40
  9. Bystričania premrhali štvorgólový náskok 32
  10. Zajtra bude v meste jarmok 28

Riešime za Vás

Stromy
Považská Bystrica

Stromy

V riešení
Považská Bystrica

Kosenie

V riešení
Pridaj svoj podnet

Najčítanejšie správy

Považská Bystrica

Nákladné auto sa prevrátilo do záhrady

V považskobystrickej mestskej časti Považská Teplá sa v piatok podvečer prevrátil do záhrady pri rodinnom dome nákladný automobil s hlinou.

Futbalový program na nedeľu

Ponuka na nedeľu 24. septembra je zaujímavá, otázkou, či počasie a terény dovolia všade futbalistom ukázať svoje umenie.

Pacientov už nemusia posielať do iných nemocníc

Na ortopedickom oddelení považskobystrickej nemocnice pribudli novinky. Vďaka jednej z nich desiatkam pacientov ušetria cestu do iného mesta.

Počuť bolo rôznu hudbu aj spev, deti mali súťaž na bicykloch

Na Jasenickom nôtení sa stretli v prvej obci Papradnianskej doliny opäť milovníci folklóru, zborového spevu a country už po siedmykrát, ľudí priťahuje podujatie, ktoré je žánrovo pestré.

Voľby do VÚC 2017 Považská Bystrica: Zoznam kandidátov na poslancov

Voľby sa uskutočnia 4. novembra. Krajské zastupiteľstvo bude mať o dvoch poslancov viac, ich počet sa zvýšil zo 45 na 47. Volebné obdobie bude trvať päť rokov.

Blízke regióny

Bábätká z trenčianskej pôrodnice

Prinášame vám prehľad novorodeniatok, ktoré sme odfotili v trenčianskej nemocnici počas uplynulého týždňa a ich fotky zverejníme aj v pondelňajšom vydaní MY Trenčianskych novín.

V Kocuranoch padla žena z koňa. Zasahovať museli leteckí záchranári

Pre nedostupnosť terénu pre pozemnú záchranku bol žene na pomoc privolaný vrtuľník.

FOTO: Žilinské blatíčko bolo tento rok mimoriadne náročné

Podujatie napísalo tento rok tretiu kapitolu.

Chrisovi Perrymu hrozí za sexuálne násilie dlhoročný trest

Americký basketbalista čelí štyrom vážnym obvineniam. V prípade dokázania viny si odsedí v chládku poriadne dlho.

Všetky správy

Sagan, Sagan a opäť Sagan. Chlapec bez nervov je tretí raz majstrom sveta

Pre mňa je to neuveriteľné, výnimočné, vravel slovenský cyklista.

Dvesto pretekárov bojuje šesť a pol hodiny o titul a vždy vyhrá Sagan

Slovák má najviac víťazstiev, tituly zbiera ako na bežiacom páse a slávneho Merckxa mrzí, že si s ním nemohol zmerať sily, keď sám jazdil.

Merkelová avizuje tvrdé vysporiadanie sa s extrémistami z AfD (minúta po minúte)

V Berlíne ľudia protestovali proti Alternatíve pre Nemecko.

Osobnosti reagujú na triumf Sagana: Jazdec z malej krajiny mení históriu

Slovenský jazdec ako prvý v histórii získal tri tituly na MS za sebou.

Sagan: Bol som zmierený s tým, že nevyhrám

Slovenský cyklista dokázal to, čo sa ešte nikdy nikomu nepodarilo. Tohtoročný šampionát však bol spomedzi víťazných jeho najťažší.

Kam vyraziť