V kategórií prípraviek U10 si v konkurencii šestnástich tímov počínali výborne zverenci Juraja Bútoru z MFK Dubnica obsadili 1. miesto.
Skupina A: SK Breitenfurt (Rak.) - Domino Bratislava 2:0, Akademia Pitkarska Olešnica (Poľ.) - SC Dettwiller (Fr.) 2:0, Olešnica - Breitenfurt 2:0, Dettwiller - Domino Bratislava 0:2, Domino Bratislava - Olešnica 0:2, Breitenfurt - Dettwiller 0:0.
1. Olešnica 3 3 0 0 6:0 9
2. Breitenfurt 3 1 1 1 2:2 4
3. Domino 3 1 0 2 2:4 3
4. Dettwiller 3 0 1 2 0:4 1
Skupina B: UKS Academy Kielczów (Poľ.) - SGV Freiberg (Dán.) 0:1, HSV Klagenfurt (Rak.) - FC Sellier & Bellot Vlašim (Čes.) 0:2, Klagenfurt – Kielczów 2:0, Vlašim - Freiberg 1:1, Freiberg - Klagenfurt 5:0, Kielczów - Vlašim 0:1.
1. Freiberg 3 2 1 0 7:1 7
2. Vlašim 3 2 1 0 4:1 7
3. Klagenfurt 3 1 0 2 2:7 3
4. Kielczów 3 0 0 4 0:4 0
Skupina C: FC Spitz Attnang (Rak.) - MFK Dubnica 2:1, Brunner, APN GKS Tychy (Poľ.) - FA Val de Moder (Fr.) 0:1, Tychy – Attnang 1:0, Val de Moder - Dubnica 1:1, Jacko, Dubnica - Tychy 2:1, Púček,Teplička, Attnang - Val de Moder 0:1.
1. Val de Moder 3 2 1 0 3:1 7
2. Dubnica 3 1 1 1 4:4 4
3. Tychy 3 1 0 2 2:3 3
4. Attnang 3 1 0 2 2:3 3
Skupina D: AKS Cez-Elcho Vyzwolenie (Poľ.) - Tatran Kadaň (Čes.) 1:2, F.C. La Sarraz (Švaj.) - HSV Klagenfurt B (Rak.) 0:2, La Sarraz - Vyzwolenie 1:3, Klagenfurt B - Kadaň 0:0, Kadaň - La Sarraz 6:1, Vyzwolenie - Klagenfurt B 0:1.
1. Kadaň 3 2 1 0 8:2 7
2. Klagenfurt B 3 2 1 0 3:0 7
3. Vyzwolenie 3 1 0 2 4:4 3
4. La Sarraz 3 0 0 3 2:11 0
O 1. – 8. miesto
Skupina A: Vlašim - Val de Moder 2:1, Olešnica - Klagenfurt B 3:1, Olešnica – Vlašim 1:2, Klagenfurt B - Val de Moder 0:1, Val de Moder - Olešnica 3:1, Vlašim - Klagenfurt B 0:0. 1. Vlašim 3 2 1 0 4:2 7
2. Val de Moder 3 2 0 1 5:3 6
3. Olešnica 3 1 0 2 5:6 3
4. Klagenfurt B 3 0 1 2 1:4 1
Skupina B: SGV Freiberg - MFK Dubnica 1:4, Púček 3, Brunner, Breitenfurt - Kadaň 1:3, Breitenfurt - Freiberg 0:2, Tatran Kadaň - MFK Dubnica 0:4, Vrábel 2, Brunner, Púček, MFK Dubnica - SK Breitenfurt 6:1, Teplička 3, Púček 3, Freiberg – Kadaň 1:1.
1. Dubnica 3 3 0 0 14:2 9
2. Freiberg 3 1 1 1 4:5 4
3. Kadaň 3 1 1 1 4:6 4
4. Breitenfurt 3 0 0 3 2:11 0
O 9. – 16. miesto
Skupina C: Kielczów – Tychy 0:3, Domino - La Sarraz 2:0, Domino - Kielczów 2:5, La Sarraz – Tychy 0:3, Tychy – Domino 3:0, Kielczów - La Sarraz 3:0.
1. Tychy 3 3 0 0 9:0 9
2. Kielczów 3 2 0 1 8:5 6
3. Domino 3 1 0 2 4:8 3
4. La Sarraz 3 0 0 3 0:8 0
Skupina D: Klagenfurt A – Atnang 0:5, Dettwiller - Vyzwolenie 0:0, Dettwiller – Klagenfurt A 3:1, Vyzwolenie - Attnang 0:1, Attnang - Dettwiller 3:0, Klagenfurt A - Vyzwolenie 0:2.
1. Attnang 3 3 0 0 9:0 9
2. Vyzwolenie 3 1 1 1 2:1 4
3. Dettwiller 3 1 1 1 3:4 4
4. Klagenfurt A 3 0 0 3 1:10 0
Finále: MFK Dubnica - Sellier&Bellot Vlašim 6:2, Púček 2, Vrábel 2, Bednár, Teplička.
O 3. miesto: Val de Moder – Freiberg 2:0.
MFK Dubnica: Alex Húdok, Denis Bednár, Jakub Brunner, Ján Jankech, Timotej Teplička, Adam Vrábel, Timur Šimko, Tobiáš Červeň, Lukáš Púček, Daniel Jacko, tréner Juraj Bútora.
Góly: Púček – 10, Teplička – 5, Vrábel – 4, Brunner – 3, Bednár – 1, Jacko – 1. TATIANA BRUNNEROVÁ