Piatok, 12. august, 2022 | Meniny má Darina

Ako hrala futbalová mládež?

1. LIGA ST. DORAST U 19

24. kolo: B. Bystrica – Žilina 2:0, Podbrezová – Slovan 0:2, Senica – Bardejov 6:1, FC Nitra – Trnava 1:2, Košice – Trenčín 1:3, Prešov – Senec 1:3, Michalovce - Dun. Streda 2:2.

1. Nitra            24        19        2          3          59:19   59

2. Trenčín        25        15        3          7          53:39   48

3. Slovan         24        13        6          5          44:31   45

4. Senica          24        12        3          9          41:30   39

5. Michalovce  24        10        6          8          44:37   36

SkryťVypnúť reklamu

6. Trnava         24        8          8          8          30:27   32

7. Podbrezová 24        9          3          12        35:46   30

8. Žilina            24        8          5          11        39:42   29

9. Senec          23        7          7          9          31:36   28

10. Košice       24        7          6          11        33:47   27

11. B. Bystrica 24        6          7          11        23:43   25

12. D. Streda   24        6          6          12        27:30   24

13. Bardejov    24        6          5          13        34:49   23

14. Prešov       24        5          7          11        20:37   22

 

1. LIGA ML. DORAST U 17

23. kolo: Senica – Senec 2:0.

24. kolo: Slovan – Podbrezová 2:0, Trenčín - B. Bystrica 5:2, Dun. Streda – Košice 2:2, Trnava – FC Nitra 2:0, Bardejov – Senica 2:0, Žilina – Michalovce 1:2, Senec – Prešov hrajú 2. 6.

SkryťVypnúť reklamu

1. Žilina            25        20        3          2          91:19   63

2. Trenčín        23        17        1          5          61:28   52

3. Trnava         24        14        2          8          44:34   44

4. Slovan         24        13        4          7          57:35   43

5. Prešov         23        13        4          6          46:25   43

6. B. Bystrica   24        11        5          8          38:31   38

7. Senica          24        10        5          9          30:31   35

8. Košice         23        8          2          13        32:75   29

9. D. Streda     25        7          6          12        30:54   27

10. Michalovce            24        6          7          11        19:32   25

11. Podbrezová           24        6          4          14        22:39   22

SkryťVypnúť reklamu

12. Nitra          24        4          9          11        19:36   21

13. Bardejov    24        5          3          16        24:53   18

14. Senec        23        2          5          16        12:53   11

 

 

1. LIGA ML. DORAST U 16

23. kolo: Senica – Senec 4:1.

24. kolo: Slovan – Podbrezová 2:0, Trenčín - B. Bystrica 3:1, Dun. Streda – Košice 4:2, Trnava – FC Nitra 1:1, Bardejov – Senica 0:2, Žilina – Michalovce 2:2, Senec – Prešov hrajú 2. 6.

1. Slovan         24        20        2          2          92:14   62

2. Trenčín        23        16        3          4          68:25   51

3. Žilina            25        15        6          4          64:29   51

4. Senica          24        14        6          4          46:25   48

5. Dun. Streda 25        13        4          8          50:43   43

6. Prešov         23        10        6          7          31:27   36

7. Nitra            24        9          7          8          43:38   34

8. Podbrezová 24        9          5          10        26:27   32

9. Trnava         24        8          6          10        31:43   30

10. Michalovce            24        5          11        8          29:28   26

11. B. Bystrica 24        3          7          14        23:60   16

12. Košice       23        4          3          16        31:55   15

13. Bardejov    24        4          1          19        22:67   13

14. Senec        23        2          3          18        26:96   9

 

 

 

2. LIGA ST. DORAST

25. kolo: Skalica – Topoľčany 4:0.

26. kolo:  Malacky – Horná Nitra 2:1.

27. kolo: Skalica – Dubnica 4:1 (2:1), 3. Milota, 38. Mareš, 66. Velický, 90. Biskupič (74. mareš nepremenil 11 – tku) – 40. Pišta (48. Vangel nepremenil 11 – tku), Púchov - Horná Nitra 2:1 (2:1), 1. Veteška, 34. Hrnko – 18. vlastný Šimko, Vráble – Inter 5:2, ČFK Nitra – Lok. Trnava 2:2, Komárno – Nové Zámky 7:1, Topoľčany – Malacky 1:2, Levice – Domino Bratislava 0:1, Karlova Ves – Myjava 1:1.

1. Vráble         27        20        4          3          92:29   64

2. Malacky      27        18        2          7          58:37   56

3. Myjava        27        14        6          7          51:33   48

4. H. Nitra       27        14        5          8          69:41   47

5. Karl. Ves     26        14        5          7          62:34   47

6. Púchov        27        14        5          8          42:31   47

7. Skalica         27        13        6          8          62:38   45

8. Inter 27        13        4          10        60:36   43

9. Domino        27        11        5          11        42:61   38

10. Lok. Trnava           27        9          8          10        36:36   35

11. Dubnica     27        10        3          14        47:54   33

12. Komárno   27        10        3          14        45:56   33

13. Topoľčany 27        10        2          15        48:60   32

14. N. Zámky  26        5          1          20        23:88   16

15. ČFK Nitra 27        4          3          20        22:76   15

16. Levice        27        3          4          20        27:76   13

 

2. LIGA ML. DORAST

25. kolo: Skalica – Topoľčany 1:2.

26. kolo:  Malacky – Horná Nitra 2:0.

27. kolo: Skalica – Dubnica 1:1 (1:0), 11. Ivánek – 78. Kučerka, Púchov - Horná Nitra 4:0 (2:0), 7., 26. a 63. Kvaššay, 53. Gabaj, Vráble – Inter 3:0, ČFK Nitra – Lok. Trnava 0:0, Komárno – N. Zámky 6:1, Levice – Domino Bratislava 2:1, Topoľčany – Malacky 1:2, Karlova Ves – Myjava 1:1.

1. Myjava        27        24        2          1          99:22   74

2. Dubnica       27        17        3          7          58:33   54

3. Skalica         27        15        4          8          56:33   49

4. Inter 27        14        6          7          54:35   48

5. Lok. Trnava 27        14        6          7          46:28   48

6. Vráble         27        12        6          9          67:42   42

7. Topoľčany   27        12        4          11        50:40   40

8. Komárno     27        11        4          12        61:66   37

9. H. Nitra       27        11        3          13        61:46   36

10. ČFK Nitra 27        10        4          13        37:47   34

11. Púchov      27        9          6          12        51:48   33

12. Malacky    27        10        3          14        43:50   33

13. Levice        27        9          4          14        40:66   31

14. Karl. Ves   26        7          6          13        36:55   27

15. Domino      27        7          4          16        33:54   25

16. N. Zámky  26        0          1          25        9:136   1

 

 

3. LIGA ST. DORAST

27. kolo: Piešťany - Pov. Bystrica 0:1 (0:0), 49. Baránek, Brvnište malo voľno, Sereď – Galanta 5:0, Hlohovec – Šaľa 0:10, Kanianka – Šamorín 0:12, Šurany – Vrbové 2:0, Bánovce – Partizánske 6:1, J. Bohunice – Nové Mesto 0:5.

1. Pov. Bystrica           26        22        1          3          82:13   67

2. Šaľa 25        21        0          4          94:17   63

3. Sereď          25        16        3          6          83:34   51

4. N. Mesto     25        13        7          5          75:34   46

5. Bánovce      25        14        1          10        61:31   43

6. Piešťany      25        12        5          8          52:39   41

7. Vrbové        26        10        4          12        43:43   34

8. Šurany         25        11        1          13        36:58   34

9. J. Bohunice  25        10        2          13        43:56   32

10. Partizánske            26        10        1          15        50:54   31

11. Galanta      25        9          3          13        33:50   30

12. Šamorín     24        9          1          14        52:57   28

13. Hlohovec   24        6          4          14        38:77   22

14. Brvnište     25        5          2          18        28:107 17

15. Kanianka   25        2          1          22        14:114 7

 

 

 

3. LIGA ML. DORAST

27. kolo: Piešťany - Pov. Bystrica 4:2 (1:0), 14. Janotík, 45. Rusnák, 61. Blahuta, 79. Psalman – 58. Pavlík, 62. J. Al Sabri, Brvnište malo voľno, Sereď – Galanta 0:2, Hlohovec – Šaľa 1:3, Kanianka – Šamorín 1:14, Šurany – Vrbové 3:2, Bánovce – Partizánske 2:2, J. Bohunice – Nové Mesto 18:1. 

1. Piešťany      25        20        3          2          103:25 63

2. Partizánske  26        15        8          3          86:35   53

3. Šaľa 25        16        2          7          70:42   50

4. Galanta        25        15        3          7          70:44   48

5. Sereď          25        14        3          8          64:42   45

6. Šamorín       24        13        4          7          62:31   43

7. Vrbové        26        13        2          11        58:38   41

8. Pov. Bystrica           26        11        6          9          60:43   39

9. Hlohovec     24        10        6          8          61:31   36

10. Šurany       25        11        2          12        49:45   35

11. Bánovce    25        7          7          11        35:43   28

12. J. Bohunice            25        8          1          16        85:78   25

13. N. Mesto   25        6          1          18        31:145 19

14. Brvnište     25        2          3          20        25:78   9

15. Kanianka   25        0          3          22        14:153 3

 

4. LIGA DORAST

27. kolo: Borčice - Dolná Súča 10:1 (5:0), 16., 23., 45. a 75. Sameš, 7. A. Bartoš, 41. Sirotný, 52. Švitel, 57. Machara, 72. Štefánek, 78. Chrenko – 57. Oláš, Nemšová – Beluša 4:6 (0:4), 51. Ďuriš, 62. Beňo (11 m), 77. Masár, 87. Adamát – 28. a 89. Polacký, 7. Škulec, 20. Moško, 30. Šebík, 71. Hrubo, Nová Dubnica - Led. Rovne 3:2 (0:1), 60. Vojvodík, 71. Makiš, 90. Šukala – 15. a 87. Gašpárek, Papradno malo voľno, Bošany – D. Vestenice 2:0, Tr. Stankovce – Boleráz 6:0, Holíč – Kúty 0:7, N. Rudno malo voľno.

1. Borčice        23        17        6          0          108:14 57

2. L. Rovne      24        16        3          5          62:32   51

3. Kúty            23        16        2          5          61:32   50

4. N. Dubnica  23        14        3          6          68:32   45

5. Beluša          23        12        3          8          58:42   39

6. Papradno     24        11        1          12        42:63   34

7. N. Rudno     23        9          5          9          50:46   32

8. Tr. Stankovce          23        10        1          12        64:56   31

9. Nemšová     24        7          6          11        46:57   27

10. Bošany      23        8          2          13        29:51   26

11. Holíč          24        7          3          14        31:76   24

12. D. Vestenice          23        6          1          16        38:59   19

13. Boleráz      24        5          4          15        30:62   19

14. D. Súča     24        4          4          16        33:98   16

 

5. LIGA DORAST

27. kolo: Prečín – Selec 3:0 kontumačne, hostia neprišli, Domaniža - Častkovce 5:0 (1:0), 66., 75. a 78. Uhlárik, 35. Fapšo, 54. Lednický, Ladce - Nedožery-Brezany 1:5 (0:1), 83. J. Haluska – 30. vlastný Kvasnica, 46. Zbiňovec, 60. Cicko, 71. Karabinoš, 81. Drška, Klát. N. Ves – Streženice 6:2 (2:1), 10., 31. a 47. Streicher (druhý z 11 m), 58. a 65. Štepo, 87. Zajíc (37. Streicher nepremenil 11 – tku) – 9. a 75. D. Štrbák, Stará Turá – Košeca 3:0 (1:0), 35. Žák, 67. Szekfu, 70. Klimáček, Bošáca – Opatová 0:14, Drietoma - Tr. Turná 3:5, Chynorany mali voľno.

 

1. Tr. Turná     25        19        1          5          104:46 58

2. Opatová      25        18        0          7          112:49 54

3. Chynorany   25        16        6          3          76:30   54

4. Drietoma      25        16        3          8          76:42   51

5. Domaniža     26        15        2          9          80:67   47

6. Košeca        25        12        4          9          43:43   40

7. Nedožery     25        10        6          9          78:53   36

8. Prečín          25        10        4          11        60:53   34

9. Kl. N. Ves   25        9          6          10        63:65   33

10. Ladce        26        8          6          12        57:73   30

11. Streženice  25        8          5          12        57:74   29

12. Bošáca      26        7          5          14        50:77   26

13. Selec         25        6          2          17        35:94   20

14. Častkovce 25        5          3          17        51:103 18

15. St. Turá     25        2          3          20        22:95   9

 

 

1. LIGA ST. ŽIACI U 15

21. kolo: Trenčín – Inter 3:0.

23. kolo: Púchov – Spartak Trnava 1:5 (0:1), 55. Krajčík – 38., 46. a 59. Csáno, 21. a 62. Nebyla.

25. kolo: Púchov - Inter 1:0 (0:0), 65. Krajčík (11 m), Dun. Streda – FC Nitra 1:2, Trenčín – PFA ViOn Zl. Moravce 7:0, Spartak Trnava - Levice 6:0, Karlova Ves – Senec 4:0, Slovan - Horná Nitra 5:0, Myjava - Senica hrajú 25. 5.

26. kolo: Senica – Dun. Streda 3:1.

1. Spartak Trnava        25        20        3          2          102:10 63

2. Trenčín        25        19        3          3          88:29   60

3. Slovan         24        18        4          2          81:15   58

4. Senica          25        12        8          5          59:25   44

5. Dun. Streda 26        13        4          9          45:39   43

6. FC Nitra      25        12        4          9          50:33   40

7. Karl. Ves     25        11        3          11        37:39   36

8. Inter 24        10        4          10        41:33   34

9. Myjava        24        10        4          10        40:44   34

10. Púchov      25        5          5          15        23:55   20

11. Levice        24        5          4          15        16:67   19

12. PFA ViOn 24        4          3          17        18:72   15

13. Horná Nitra           25        4          3          18        13:89   15

14. Senec        25        2          4          19        24:87   10

 

 

1. LIGA ST. ŽIACI U 14

21. kolo: Trenčín – Inter 3:3.

23. kolo: Púchov – Spartak Trnava 0:6 (0:2), 2. a 46. Vrška, 26. a 68. Filkorn, 45. Balažovič (11 m), 66. Slimák.

25. kolo: Púchov - Inter 2:0 (1:0), 35. Jandušík (11 m), 38. Baláž, Dun. Streda – FC Nitra 3:0, Trenčín – PFA ViOn Zl. Moravce 13:2, Spartak Trnava – Levice 0:1, Karlova Ves – Senec 8:1, Slovan – Horná Nitra 5:0, Myjava – Senica hrajú 25. 5.

26. kolo: Senica – Dun. Streda 4:2.

1. Slovan         24        21        2          1          128:13 65

2. Senica          25        19        2          4          91:20   59

3. FC Nitra      25        15        4          6          88:22   49

4. Spartak Trnava        25        14        4          7          81:23   46

5. D. Streda     26        14        4          8          63:52   46

6. Karl. Ves     25        12        3          10        51:41   39

7. Trenčín        25        11        5          9          72:47   38

8. Inter 24        11        4          9          38:29   37

9. Senec          25        10        7          8          39:50   37

10. PFA ViOn 24        9          3          12        30:77   30

11. Levice        24        3          6          15        15:82   15

12. Myjava      24        4          2          18        22:63   14

13. Púchov      25        4          2          19        18:99   14

14. Horná Nitra           25        1          2          22        9:127   5

 

 

1. LIGA ML. ŽIACI U 13

 

25. kolo: Inter – Púchov 7:3 (3:3), 5. a 49. Nemec, 8. a 60. Hasoň, 16. a 46. Čongrády, 35. Lenharčík – 2. a 19. Kurej, 21. Gabriš, FC Nitra – Dun. Streda 12:2, PFA ViOn Zl. Moravce – Trenčín 8:8, Levice – Spartak Trnava 1:22, Senec – Karlova Ves 5:9, Horná Nitra – Slovan 3:9, Senica – Myjava 0:1.

1. Slovan         25        23        0          2          298:101           69

2. Spartak Trnava        25        21        0          4          286:85 63

3. FC Nitra      25        20        0          5          259:87 60

4. Trenčín        25        19        1          5          301:111           58

5. Dun. Streda 25        18        0          7          249:124           54

6. PFA ViOn   25        15        1          9          191:132           46

7. Karl. Ves     25        12        0          13        151:180           36

8. Senica          25        11        1          13        165:149           34

9. Senec          25        10        0          15        154:192           30

10. Inter           25        8          2          15        123:185           26

11. Horná Nitra           25        7          0          18        124:260           21

12. Myjava      25        4          0          21        51:220 12

13. Levice        25        2          1          22        92:254 7

14. Púchov      25        2          0          23        76:440 6

 

       

 

 

1. LIGA ML. ŽIACI U 12

25. kolo: Inter – Púchov 20:5, FC Nitra – Dun. Streda 8:4, PFA ViOn – Trenčín 0:16, Levice – Spartak Trnava 2:18, Senec – Karlova Ves 9:5, H. Nitra – Slovan 3:9, Senica – Myjava 12:4.

1. Trenčín        25        23        1          1          372:85 70

2. Slovan         25        22        1          2          361:97 67

3. FC Nitra      25        18        0          7          248:121           54

4. Senica          25        15        2          8          228:161           47

5. Sp. Trnava   25        15        1          9          237:174           46

6. Dun. Streda 25        14        1          10        196:169           43

7. Karl. Ves     25        12        1          12        179:196           37

8. Senec          25        10        4          11        135:129           34

9. Horná Nitra 25        10        0          15        202:234           30

10. PFA ViOn 25        9          3          13        151:188           30

11. Inter           25        10        0          15        165:220           30

12. Púchov      25        6          2          17        161:255           20

13. Levice        25        3          0          22        92:352 9

14. Myjava      25        0          0          25        52:395 0

 

 

 

2. LIGA ST. ŽIACI

26. kolo: Šaľa - Pov. Bystrica 3:1 (2:1), 5. Hučko, 6. Krajačič, 46. Kovács – 12. Piaček, Partizánske – Dubnica 1:12 (0:8), 65. Repa – 10. a 22. Floriš, 30. a 70. Matúš, 32. a 35. Vrábel, 37. a 62. Dohnanský, 15. vlastný Grznár, 23. Martinek, 35. Štefánek, 46. Derka, Skalica – ČFK Nitra 5:3, Šamorín – Galanta 2:1, Trenčín B – Komárno 1:3, Topoľčany – Nové Zámky 3:6, Lok. Trnava – Trebatice 2:3, Piešťany mali voľno.

1. Dubnica       25        24        1          0          125:11 73

2. N. Zámky    25        15        2          8          71:42   47

3. Lok. Trnava 26        14        4          8          63:44   46

4. Pov. Bystrica           25        14        4          7          50:31   46

5. Šaľa 26        13        3          10        48:45   42

6. Komárno     25        11        8          6          58:38   41

7. Galanta        25        12        3          10        61:38   39

8. Trenčín B     25        10        4          11        67:45   34

9. Skalica         25        10        4          11        54:76   34

10. Trebatice   25        9          5          11        36:38   32

11. ČFK Nitra 25        9          2          14        34:55   29

12. Topoľčany 25        9          1          15        53:65   28

13. Šamorín     25        5          5          15        24:56   20

14. Piešťany    25        5          3          17        20:90   18

15. Partizánske            26        4          1          21        36:126 13

Gabčíkovo sa odhlásilo zo súťaže.

 

2. LIGA ML. ŽIACI

26. kolo: Šaľa - Pov. Bystrica 3:1 (2:0), 24. a 28. Lavo, 37. Farkaš – 51. Hlobík, Partizánske – Dubnica 4:3 (1:0), 15. a 60. Karásek, 32. Svitok, 36. Procházka (9. Svitok nepremenil 11 – tku) – 38. Palkovič, 51. Kramlík, 55. Lacher, Skalica – ČFK Nitra 1:10, Šamorín – Galanta 4:6, Trenčín B – Komárno 3:6, Topoľčany – Nové Zámky 2:1, Lok. Trnava – Trebatice 1:0, Piešťany mali voľno.

1. Lok. Trnava 26        19        5          2          91:17   62

2. ČFK Nitra   25        18        3          4          90:25   57

3. Šaľa 26        18        0          8          90:39   54

4. Skalica         25        17        1          7          89:64   52

5. Galanta        25        16        3          6          73:44   51

6. Partizánske  26        15        5          6          83:42   50

7. Trenčín B     25        15        3          7          135:46 48

8. Komárno     25        13        5          7          84:50   44

9. Šamorín       25        11        4          10        56:59   37

10. Topoľčany 25        9          2          14        63:64   29

11. Dubnica     25        6          2          17        60:111 20

12. P. Bystrica 25        5          1          19        41:121 16

13. N. Zámky  25        4          3          18        44:100 15

14. Trebatice   25        2          1          22        25:73   7

15. Piešťany    25        2          0          23        16:185 6

Gabčíkovo sa odhlásilo zo súťaže.

 

 

3. LIGA ST. ŽIACI

23. kolo: Beluša - Led. Rovne 2:3 (0:0), 59. a 62. P. Sehnoutek – 43., 44. a 66. Páleš (tretí z 11 m), Ilava – N. Pravno 2:7 (1:1), 30. vlastný Krebes, 36. Štefanec – 41., 43., 50. a 58. Štefan, 26. a 48. Protschka, 37. vlastný Mazaň, N. Dubnica - Soblahov 1:0 (0:0), 49. Pecuš, Dubnica B – D. Vestenice odložené na 1. 6., Bánovce – N. Rudno 9:1, Nováky – Nemšová 0:4, N. Mesto – Kanianka 5:3.

1. Nemšová     23        21        1          1          133:27 64

2. N. Mesto     23        20        0          3          101:21 60

3. Bánovce      23        19        2          2          142:20 59

4. N. Dubnica  23        13        3          7          47:35   42

5. Nováky       23        11        3          9          52:74   36

6. Dubnica B    22        10        3          9          54:37   33

7. L. Rovne      23        9          4          10        63:72   31

8. D. Vestenice            22        10        1          11        43:56   31

9. Ilava 23        9          2          12        42:87   29

10. Beluša        23        6          4          13        38:65   22

11. Soblahov   23        7          0          16        52:102 21

12. N. Pravno  23        6          2          15        44:69   20

13. Kanianka   23        2          3          18        29:101 9

14. N. Rudno   23        1          4          18        21:95   7

 

3. LIGA ML. ŽIACI

23. kolo: Ilava – N. Pravno 2:4 (1:2), 7. Roháč, 50. Kukučka – 23. Miková, 24. Gebrlín, 37. Flimel, 46. Mečiar, Beluša - Led. Rovne 0:9 (0:2), 11., 37., 42. a 51. Vrábel, 20., 34., 35. a 38. Schwamberger, 59. Harmecký, N. Dubnica – Soblahov 0:2 (0:2), 10. a 25. Šedivý, Dubnica B – D. Vestenice odložené na 1. 6., Bánovce – N. Rudno 8:4, Nováky – Nemšová 5:3, Nové Mesto – Kanianka 4:1.

1. Bánovce      23        22        1          0          193:27 67

2. Dubnica B    22        17        1          4          125:36 52

3. N. Pravno    23        16        4          3          77:28   52

4. L. Rovne      23        16        1          6          104:51 49

5. N. Mesto     23        14        1          8          118:50 43

6. Kanianka     23        11        3          9          79:49   36

7. N. Rudno     22        11        1          10        90:69   34

8. N. Dubnica  23        10        3          10        75:59   33

9. Nemšová     23        9          2          12        80:85   29

10. Nováky     23        6          0          17        51:147 18

11. Ilava          23        5          2          16        81:123 17

12. Beluša        22        5          2          15        51:107 17

13. Soblahov   23        4          1          18        38:135 13

14. D. Vestenice          22        2          0          20        26:222 6

                                          

 

 

ŽIAČKY I. LIGA.

11. kolo: H. Nitra – Topoľčany 14:1.

12. kolo: Bánovce - Pov. Bystrica 1:12 (1:4), 27. Bírešová – 13., 22., 53., 57., 62. a 64. Kardošová, 39., 42. a 65. Pružinská, 4. a 30. Miková, 70. Uríková, Beluša - Horná Nitra 1:3 (0:0), 66. Čviriková – 52., 55. a 65. Tipulová, Trenčín – Dubnica 3:0 (2:0), 2. Jandová, 18. Vendžúrová, 39. Jantošovičová, Topoľčany - Tr. Teplice odložené na 31. 5.

1. H. Nitra       12        11        0          1          92:14   33

2. Tr. Teplice   10        9          0          1          96:18   27

3. Pov. Bystrica           11        9          0          2          62:9     27

4. Trenčín        12        6          1          5          17:41   19

5. Beluša          12        3          2          7          18:34   11

6. Bánovce      12        2          1          9          10:96   7

7. Topoľčany   11        2          0          9          10:40   6

8. Dubnica       12        2          0          10        5:58     6

 

PRÍPRAVKY U 11

10. kolo: H. Nitra - Pov. Bystrica 22:0 (10:0).

11. kolo: Púchov – Bánovce 7:0, Jurík 2, Solík 2, Krasňan 2, Obšivan, Myjava – Dubnica 14:1, Gariany, H. Nitra – Skalica 3:0.

12. kolo: Bánovce – Pov. Bystrica 8:0, Dubnica – Púchov hrali 23. 5. o 17. h, Partizánske – H. Nitra 0:9, Skalica – Myjava hrajú 6. 6.

1. Púchov        11        10        0          1          110:21 30

2. H. Nitra       12        10        0          2          102:29 30

3. Skalica         11        7          0          4          71:26   21

4. Partizánske  12        6          0          6          68:74   18

5. Bánovce      12        5          0          7          27:47   15

6. Dubnica       11        5          0          6          44:78   15

7. Myjava        11        3          0          8          59:106 9

8. Pov. Bystrica           12        0          0          12        11:111 0

 

 

PRÍPRAVKY U 10

10. kolo: H. Nitra - Pov. Bystrica 23:2 (11:1), Kubáň, Tománek.

11. kolo: Púchov – Bánovce 28:11, Vavrík 6, Vričan 4, Kušík 4, Držka 3, Čmelo 3, Jánovský 2, Ďurovec 2, Galko, Miko, Baláž, Sapák, Myjava – Dubnica 5:6, Teplička 2, Jacko 2, Puček, Šimko, H. Nitra – Skalica 25:8.

12. kolo: Bánovce – Pov. Bystrica 12:3, Dubnica – Púchov hrali 23. 5. o 17. h, Partizánske – H. Nitra 1:2, Skalica – Myjava hrajú 6. 6.

1. H. Nitra       12        11        0          1          210:63 33

2. Partizánske  12        10        0          2          111:29 30

3. Púchov        11        8          0          3          129:81 24

4. Bánovce      12        6          0          6          98:77   18

5. Skalica         11        4          0          7          82:80   12

6. Myjava        11        4          0          7          68:121 12

7. Dubnica       11        2          0          9          37:76   6

8. Pov. Bystrica           12        1          0          11        25:231 3

                                                          

 

PRÍPRAVKY U 9

10. kolo: H. Nitra - Pov. Bystrica 10:3 (5:2), B. Žilinský 2, Lefík.

11. kolo: Púchov – Bánovce 10:3, Mušák 4, Sekáč 2, Vráblik 2, Tvarožek, Šulík, Myjava – Dubnica 5:2, Duvač 2, H. Nitra – Skalica 33:5.

12. kolo: Bánovce – Pov. Bystrica 14:11, Dubnica – Púchov hrali 23. 5. o 17. h, Partizánske – H. Nitra 1:3, Skalica – Myjava hrajú 6. 6.

1. H. Nitra       12        11        0          1          260:56 33

2. Púchov        11        9          0          2          173:75 27

3. Myjava        11        7          0          4          113:121           21

4. Pov. Bystrica           12        4          2          6          67:106 14

5. Dubnica       11        4          1          6          82:75   13

6. Bánovce      12        4          1          7          109:224           13

7. Partizánske  12        2          2          8          49:71   8

8. Skalica         11        2          0          9          60:182 6

 

6. LIGA DORAST

23. kolo: Dohňany - Jasenica 1:2 (0:1), Lukajka – Krasňan 2, Sverepec - Prejta 2:2 (0:2), Šuvara, J. Rychtárik - Koníček, Malovec, Pruské – Udiča 3:1 (1:0), Jurenka 2, Rajník – Mituník, Praznov /Podmanín - D. Kočkovce 1:3 (0:1), J. Šaradín - Ivaniš, Súder, Pilát, Plevník - Bolešov 10:0 (6:0), Urík 3, P. Hehejík, Škrabák, Belanský, Pajger, J. Hehejík, Haladej (11 m), Kurus, H. Poruba – Tuchyňa 0:1 (0:0), Gorelka, Lysá mala voľno.

 

1. H. Poruba    21        16        2          3          81:21   50

2. Plevník         21        15        2          4          69:23   47

3. Udiča           21        14        5          2          69:25   47

4. Pruské         21        12        4          5          59:29   40

5. Tuchyňa       21        13        1          7          42:22   40

6. D. Kočkovce           21        9          2          10        48:42   29

7. Lysá            21        8          4          9          54:62   28

8. Prejta           22        8          3          11        39:49   27

9. Jasenica       22        7          3          12        23:49   24

10. Sverepec   21        7          2          12        36:56   23

11. Dohňany    22        6          3          13        39:47   21

12. Praznov     21        3          4          14        34:81   13

13. Bolešov     21        2          1          18        18:105 7

Kolačín odstúpil zo súťaže a jeho výsledky boli anulované

 

4. LIGA ŽIACI

23. kolo: Lysá - Jasenica 1:2 (1:1), T. Janíček - Moravík, Moravíková (11 m), Košeca - Pružina 3:0 (1:0), A. Palček 2, Gábel, Sverepec - Ladce 0:21 (0:9), T. Kováč 5, Adamec 3, Češko 3, Bratina 3, Kútny 2, M. Haluska 2, R. Kováč, Petráš, Letko, Udiča - Papradno 3:0 (3:0), Hájek 2, Kališík, Plevník - Prečín 14:3 (9:0), Čičút 6, Meško 2, Nemčík 2, Prášek 2,  Mičo, Ciprich – Svitek, Škultéty, Tomana, Dohňany - D. Mariková 3:2 (0:0), Piták 3 – Zábojník, Huličiak, Domaniža mala voľno.

1. Udiča           21        19        1          1          104:17 58

2. Košeca        21        16        4          1          107:21 52

3. Plevník         21        15        1          5          138:35 46

4. Ladce          21        15        0          6          90:37   45

5. Dohňany      22        13        4          5          67:34   43

6. Pružina         21        9          4          8          65:56   31

7. D. Mariková            22        8          4          10        50:50   28

8. Domaniža     21        8          2          11        67:87   26

9. Papradno     21        7          2          12        41:53   23

10. Jasenica     21        7          1          13        44:87   22

11. Lysá          21        4          2          15        22:75   14

12. Prečín        22        4          1          17        39:85   13

13. Sverepec   21        0          0          21        4:199   0

 

 

 

5. LIGA ŽIACI

18. kolo: Lazy – H. Poruba 1:5 (1:5), Bubeník – Hudec 2, R. Staňo 2, Ovšák, Hradčan Lednica – Borčice /Bolešov 3:0 (0:0), Matúš, Hochla, Herák, Mikušovce – Zubák 8:0 (4:0), K. Kvasnička 2, Dohňanský, L. Gašpar, Vršata, Sepahyar, D. Kvasnička, D. Gašpar, Horovce mali voľno.

 

1. H. Poruba    15        10        4          1          74:16   34

2. Mikušovce   15        10        1          4          48:16   31

3. Horovce      15        8          3          4          52:22   27

4. Lazy 16        7          2          7          53:47   23

5. Hr. Lednica  15        5          4          6          40:19   19

6. Zubák          16        5          2          9          33:64   17

7. Borčice        16        1          0          15        13:125 3

 

 

PRÍPRAVKY

O 1. – 15. MIESTO

2. kolo:

Skupina D Sverepec: Sverepec – Ilava 17:2 (6:1), Ernek 5, S. Mišík 5, Pavlík 3, Mitaš 2, M. Francisty 2 - Turza, Bagin, Sverepec – Beluša 6:1 (6:0), S. Mišík 3, Ernek 2, Mitaš - Huťová, Beluša - Ilava 9:3 (1:1), Štefanec 5, Huťová 2, M. Mišík, Ročiak – Kiška, Bagin, Turza.

 

3. kolo:

Skupina B Borčice: Borčice – Ilava 6:1 (1:1), P. Habšuda 5, Pohorelec - Kameništiak, Domaniža/M. Lednice – Udiča 3:1 (2:0), Pavlovič 2, Michal Marko - Sirvoň, Borčice – Udiča 2:2 (1:2), Janeček, P. Habšuda - Miková, Sirvoň, Domaniža/M. Lednice – Ilava 6:0 (3:0), Michal Marko 5, Vančová, Borčice - Domaniža/M. Lednice 2:1 (0:1), Pohorelec 2 - Michal Marko, Ilava – Udiča 5:1 (0:0), Kiška 2, Živčic 2, Turza – Sirvoň.                                                                             

 

4. kolo:

Skupina A Zubák: Zubák - Koš. Podhradie /Košeca 2:1 (0:0), Dubový, vlastný Mojto - Pikna, Sverepec – Udiča 11:2 (7:1), Mišík 4, Ernek 3, Mitaš 3, Pavlík - Harbas, Hrebík, Zubák – Sverepec 1:10 (0:6), Vrabec – Mitaš 3, Mišík 3, Pavlík 2, Dubský, Ernek, Koš. Podhradie /Košeca – Udiča 4:0 (3:0), Kvasnica 3, Rafaj, Zubák – Udiča 5:0 (2:0), Dubový 2, Kanderka 2, Vrabec, Koš. Podhradie /Košeca – Sverepec 2:9 (1:6), Pikna, Kvasnica – Mišík 4, Ernek 3, Mitaš 2,           

 

Skupina B Ilava: Ilava - D. Kočkovce  0:3 (0:1), Urban 2, Koncový, FC Púchov – Visolaje 2:0 (1:0), Ježovitz, Labajová, Ilava – Visolaje 3:3 (2:2), Turza 2, Straňák – Moško 2, Krško, FC Púchov – D. Kočkovce 1:0 (1:0), Ježovitz, Ilava – FC Púchov 2:5 (1:3), Straňák, Sluka- Ježovitz 4, Cabúková, D. Kočkovce – Visolaje 0:3 (0:1), Moško 3.

 

Skupina C Brvnište: Brvnište - Kvašov /Horovce 4:0 (1:0), Nosáľ 2, Vališík, Pavlík, Beluša - Domaniža /M. Lednice 2:3 (2:1), Štefanec 2 - Krčmárik 2, Vančová, Brvnište - Domaniža /M. Lednice 2:2 (2:1), Česák, Nosáľ - Michal Marko, Pavlovič, Beluša - Kvašov /Horovce 8:0 (4:0), Štefanec 4, Ročiak 2, Mišík, Rúček, Brvnište – Beluša 2:5 (2:2), Česák, M. Bednár - Štefanec 2, Ročiak 2, Mišík, Kvašov /Horovce - Domaniža /M. Lednice 1:3 (0:1), Šatka - Michal Marko 2, Krčmárik. 

 

Skupina D Kolačín: Kolačín – Borčice 3:0 (2:0), Šimko 2, Guzoň, Kolačín - Hradčan Lednica 1:0 (0:0), Guzoň, Borčice – Hradčan Lednica 0:0.           

1. Domaniža     12        8          1          3          32:13   25

2. Sverepec     8          8          0          0          70:8     24

3. K. Podhradie           9          6          1          2          37:18   19

4. Beluša          8          6          0          2          39:16   18

5. Kolačín        8          5          2          1          13:5     17

6. Borčice        11        4          3          4          23:30   15

7. Zubák          11        3          3          5          25:32   12

8. FC Púchov  11        3          3          5          16:33   12

9. Visolaje       8          3          2          3          13:14   11

10. Brvnište     8          3          1          4          20:21   10

11. D. Kočkovce         9          3          1          5          14:19   10

12. Kvašov      11        2          4          5          19:26   10

13. Udiča         11        3          1          7          15:37   10

14. Hr. Lednica           8          1          3          4          3:10     6

15. Ilava          11        1          1          9          17:73   4

           

O 16. - 22. miesto

4. kolo:                                                                                                            

Skupina A Streženice: Streženice – Ladce 6:0 (2:0), Trník 3, Drábik 2, Škripek, Prečín – D. Mariková 0:3 (0:0), Žiačik 2, Bakala, Streženice – Prečín 2:0 (1:0), Drábik, Mikas, D. Mariková – Ladce 6:0 (2:0), Gabko 3, Zapalač 2, Bakala, Streženice – D. Mariková 0:0, Ladce – Prečín 3:1 (0:0), Král 2, Nagy – E. Uhlárik.

 

Skupina B Šebešťanová: Šebešťanová /Podvažie – Horovce 1:5 (1:1), Kaprálik - Gažo 4, F. J. Cíbik, Šebešťanová /Podvažie – Dulov 1:3 (0:1), Kaprálik - Borový 3, Horovce - Dulov 1:2 (0:2), R. Cíbik - Borový 2.

 

Dohrávky:

D. Mariková – Šebešťanová /Podvažie 11:0 (6:0), Bakala 3, Britvík 2, Gabko 2, Zapalač 2, Žiačik, Baniar, Šebešťanová /Podvažie- D. Mariková 0:6 (0:3), Bakala 2, Zapalač 2, Baniar, Gabko.

16. D. Mariková          9          8          1          0          47:2     25

17. Prečín        9          6          0          3          23:15   18

18. Dulov         7          4          1          2          16:14   13

19. Streženice  8          3          2          3          17:9     11

20. Horovce    7          3          1          3          14:15   10

21. Ladce        8          1          1          6          7:38     4

22. Šebešťanová         10        1          0          9          12:43   3

 

 

 

 

 

Najčítanejšie na My Považská

Inzercia - Tlačové správy

  1. Shell: So znižovaním emisií to myslíme vážne
  2. Domčeky trulli mali byť dočasným bývaním v snahe neplatiť dane
  3. Energetici prinavrátia Pečnianskemu lesu pôvodnú biodiverzitu
  4. Najbohatšie mesto v stredoveku, divoký západ na Slovensku
  5. Kam príde, tam vypredá. Nitran vymýšľal vlastný cider dva roky
  6. Kupón na cestu do Thajska, USA a Vietnamu so zľavou 888 eur
  7. Prehľad a automatizácia
  8. Odomknite si články na mobile a počítači. Stačí jedno predplatné
  1. Domčeky trulli mali byť dočasným bývaním v snahe neplatiť dane
  2. Energetici prinavrátia Pečnianskemu lesu pôvodnú biodiverzitu
  3. Z vývoja paliva pre Formulu 1 ťažia aj bežní vodiči
  4. Trenčín potrebuje nový impulz!
  5. Shell: So znižovaním emisií to myslíme vážne
  6. Sezóna slovenského ovocia je v plnom prúde
  7. Kupón na cestu do Thajska, USA a Vietnamu so zľavou 888 eur
  8. Najbohatšie mesto v stredoveku, divoký západ na Slovensku
  1. Kam príde, tam vypredá. Nitran vymýšľal vlastný cider dva roky 13 839
  2. Pláže Dominikánskej republiky kraľujú medzi najlepšími na svete 9 717
  3. Najbohatšie mesto v stredoveku, divoký západ na Slovensku 9 613
  4. Kupón na cestu do Thajska, USA a Vietnamu so zľavou 888 eur 7 523
  5. 100 ovocných druhov, ktoré u nás dokážeme pestovať 5 215
  6. Domčeky trulli mali byť dočasným bývaním v snahe neplatiť dane 3 787
  7. Dráčik nepúta príbehom, ale perlami ducha 3 735
  8. Kde u nás kúpite domácke potraviny 3 595

Blogy SME

  1. Peter Gregor: Cena slobody sa vždy počíta iba v stratených ľudských životoch.
  2. Lórant Kulík: Na marhuľovom festivale v Gönci platili jednotné ceny: Slováci prišli ochutnať marhule, džem a pálenku
  3. Miroslav Galovič: Slovenské Černobyle XXVII / Cykloleto 2022. Časť 2 - Varínske ruiny.
  4. Ján Serbák: Zaujímavosti zo storočných novín (12. - 18.8.1922)
  5. Jozef Sitko: Tajomstvo môjho dlhého veku
  6. Irena Šimuneková: Voda
  7. Irena Šimuneková: Na výlet s deťmi - hrad Hrušov
  8. Marcel Horný: Košúty 2, časť štvrtá : Kapela
  1. Věra Tepličková: A to je koniec, vážení! Čaká nás už len zima, hlad a beznádej... Ak nezasiahne Matovič... 129 305
  2. Tomáš Harustiak: Kto šetrí ma za tri / Ako vyžiť z minimálnej mzdy ? / Dá sa vyžiť z minimálnej mzdy ? / Prečo Slováci nemajú peniaze / Ako vyžiť z dôchodku / 13 048
  3. Martin Sústrik: Korupcia v ruskej armáde 11 417
  4. Ján Šeďo: Očovčania majú do zajtra hladovku, obchod "stráži" medveď ! 10 220
  5. Post Bellum SK: Dovolenka v Juhoslávii ako príležitosť na emigráciu 8 603
  6. Jozef Drahovský: Priechod na druhý svet je v Bratislave 7 081
  7. Monika Nagyova: Moja babka zažila kvôli podvodníkom trýznivé minúty, ktoré by neželala nikomu. 5 347
  8. Ingrid Tkáčiková: Poslanec Kuriak, ďakujem, že viem to, čo na Slovensku nechcem 3 354
  1. Monika Nagyova: Moja babka zažila kvôli podvodníkom trýznivé minúty, ktoré by neželala nikomu.
  2. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 45. - Arktída - Posledná plavba lode Karluk 3/3 - Návrat do civilizácie, 1914
  3. Jiří Ščobák: Kde dnes môžeme ušetriť? Znížiť spotrebu a náklady?
  4. Jiří Ščobák: Proč bychom si měli zapamatovat jméno Anna Chadimová? Co nám po ní zůstalo?
  5. Martina Hilbertová: Márnivé dcéry z Bratislavy: Ružinovská televízia - pod kontrolou politikov
  6. Jiří Ščobák: Krásne a zaujímavé historické poistné zmluvy: Existovala aj čisto slovenská poisťovňa? A čo bola „zmluva odvážna“?
  7. Monika Nagyova: O žene, ktorá milovala rúško
  8. Martina Hilbertová: Márnivé dcéry z Bratislavy: Novomestská parkovacia: Firma bez kontroly, ktorá nepodnikala, iba míňala
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Považská Bystrica a Púchov - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Považská

Považskobystrickému cestovateľovi a dobrodruhovi Romanovi Klinčúchovi so spolulezcami zo Záskalia dovolil životunebezpečný žľab výstup na európsky majestát.


15 h
Futbalisti Lednice (v bielom) minulú sezónu nedohrali.

V oblastnej ôsmej lige sa do jesennej časti zapojilo trinásť tímov. V kluboch nastali hráčske aj trénerské zmeny.


19 h

Prvý tiket spolu s kompasom fanúšika nájdete v aktuálnom vydaní MY Novín.


(red) 22 h
ilustračná foto

Iba traja kandidáti zverejnili svoj transparentný účet, je to pritom ich povinnosť.


10. aug

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Jeden muž sa pobytu za mrežami vyhýba už 14 rokov.


11. aug

Väčšina hľadaných sa skrýva, pretože na nich bol vydaný príkaz na zatknutie.


23 h

Vodič Hyundaia prešiel do protismeru, čelne sa zrazil s kamiónom.


19 h

Na Horehroní ožívajú švajčiarske električky.


10. aug

Blogy SME

  1. Peter Gregor: Cena slobody sa vždy počíta iba v stratených ľudských životoch.
  2. Lórant Kulík: Na marhuľovom festivale v Gönci platili jednotné ceny: Slováci prišli ochutnať marhule, džem a pálenku
  3. Miroslav Galovič: Slovenské Černobyle XXVII / Cykloleto 2022. Časť 2 - Varínske ruiny.
  4. Ján Serbák: Zaujímavosti zo storočných novín (12. - 18.8.1922)
  5. Jozef Sitko: Tajomstvo môjho dlhého veku
  6. Irena Šimuneková: Voda
  7. Irena Šimuneková: Na výlet s deťmi - hrad Hrušov
  8. Marcel Horný: Košúty 2, časť štvrtá : Kapela
  1. Věra Tepličková: A to je koniec, vážení! Čaká nás už len zima, hlad a beznádej... Ak nezasiahne Matovič... 129 305
  2. Tomáš Harustiak: Kto šetrí ma za tri / Ako vyžiť z minimálnej mzdy ? / Dá sa vyžiť z minimálnej mzdy ? / Prečo Slováci nemajú peniaze / Ako vyžiť z dôchodku / 13 048
  3. Martin Sústrik: Korupcia v ruskej armáde 11 417
  4. Ján Šeďo: Očovčania majú do zajtra hladovku, obchod "stráži" medveď ! 10 220
  5. Post Bellum SK: Dovolenka v Juhoslávii ako príležitosť na emigráciu 8 603
  6. Jozef Drahovský: Priechod na druhý svet je v Bratislave 7 081
  7. Monika Nagyova: Moja babka zažila kvôli podvodníkom trýznivé minúty, ktoré by neželala nikomu. 5 347
  8. Ingrid Tkáčiková: Poslanec Kuriak, ďakujem, že viem to, čo na Slovensku nechcem 3 354
  1. Monika Nagyova: Moja babka zažila kvôli podvodníkom trýznivé minúty, ktoré by neželala nikomu.
  2. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 45. - Arktída - Posledná plavba lode Karluk 3/3 - Návrat do civilizácie, 1914
  3. Jiří Ščobák: Kde dnes môžeme ušetriť? Znížiť spotrebu a náklady?
  4. Jiří Ščobák: Proč bychom si měli zapamatovat jméno Anna Chadimová? Co nám po ní zůstalo?
  5. Martina Hilbertová: Márnivé dcéry z Bratislavy: Ružinovská televízia - pod kontrolou politikov
  6. Jiří Ščobák: Krásne a zaujímavé historické poistné zmluvy: Existovala aj čisto slovenská poisťovňa? A čo bola „zmluva odvážna“?
  7. Monika Nagyova: O žene, ktorá milovala rúško
  8. Martina Hilbertová: Márnivé dcéry z Bratislavy: Novomestská parkovacia: Firma bez kontroly, ktorá nepodnikala, iba míňala

Už ste čítali?

SkryťZatvoriť reklamu