Sobota, 12. jún, 2021 | Meniny má ZlatkoKrížovkyKrížovky

Ako hrala futbalová mládež?

Kompletný prehľad výsledkov všetkcýh mládežníckych futbalových súťaží.

1. LIGA ST. DORAST U 19

23. kolo: Senec – Senica 4:1.

25. kolo: Košice - B. Bystrica 0:5, Trenčín – Nitra 1:3, Trnava – Senica 1:1, Bardejov – Prešov 2:1, Senec – Podbrezová 2:0, Slovan – Michalovce 4:2, Dun. Streda – Žilina 2:0.

1. Nitra                        25       20        2          3          62:20   62

2. Slovan                      25       14        6          5          48:33   48

3. Trenčín                     26       15        3          8          54:42   48

4. Senica                      26       12        4          10        43:35   40

Skryť Vypnúť reklamu

5. Michalovce               25       10        6          9          46:41   36

6. Senec                       25       9          7          9          37:37   34

7. Trnava                      25       8          9          8          31:28   33

8. Podbrezová              25       9          3          13        35:48   30

9. Žilina                        25       8          5          12        39:44   29

10. B. Bystrica             25       7          7          11        28:43   28

11. Dun. Streda            25       7          6          12        29:30   27

12. Košice                   25       7          6          12        33:52   27

13. Bardejov                25       7          5          13        36:50   26

14. Prešov                    25       5          7          12        21:39   22

Skryť Vypnúť reklamu

 

1. LIGA ML. DORAST U 17

23. kolo: Košice – Trenčín 2:5.

25. kolo: Senica – Trnava 3:2, Michalovce – Slovan 1:0, Podbrezová – Senec 1:1, Prešov – Bardejov 1:1, Nitra – Trenčín 3:0, B. Bystrica – Košice 3:1, Žilina – Dun. Streda 7:2.

1. Žilina                        25       20        3          2          91:19   63

2. Trenčín                     25       18        1          6          66:33   55

3. Prešov                      24       13        5          6          47:26   44

4. Trnava                      25       14        2          9          46:37   44

5. Slovan                      25       13        4          8          57:35   43

6. B. Bystrica               25       12        5          8          41:32   41

7. Senica                      25       11        5          9          33:33   38

Skryť Vypnúť reklamu

8. Košice                     25       9          2          14        35:63   29

9. Michalovce               25       7          7          11        20:32   28

10. Dun. Streda            25       7          6          12        30:54   27

11. Nitra                      25       5          9          11        22:36   24

12. Podbrezová            25       6          5          14        23:40   23

13. Bardejov                25       5          4          16        25:54   19

14. Senec                     24       2          6          16        12:54   12

 

1. LIGA ML. DORAST U 16

23. kolo: Košice – Trenčín 1:2.

25. kolo: Senica – Trnava 3:1, Prešov – Bardejov 4:0, Michalovce – Slovan 0:1, Podbrezová – Senec 4:0, Nitra – Trenčín 0:3, B. Bystrica – Košice 0:2, Žilina – Dun. Streda 3:4.

1. Slovan                      25       21        2          2          93:14   65

2. Trenčín                     25       18        3          4          73:31   57

3. Žilina                        25       15        6          4          64:29   51

4. Senica                      25       15        6          4          49:26   51

5. Dun. Streda              25       13        4          8          50:43   43

6. Prešov                      24       11        6          7          35:27   39

7. Podbrezová              25       10        5          10        30:27   35

8. Nitra                        25       9          7          9          43:41   34

9. Trnava                      25       8          6          11        32:46   30

10. Michalovce             25       5          11        9          29:29   26

11. Košice                   25       5          3          17        34:57   18

12. B. Bystrica             25       3          7          15        23:62   16

13. Bardejov                25       4          1          20        22:71   13

14. Senec                     24       2          3          19        26:100 9

 

 

2. LIGA ST. DORAST

28. kolo: Malacky – Púchov hrajú 8. 6. o 14. h, Dubnica – Levice 3:2 (1:2), 10. a 60. Gašpar, 67. Pišta (80. Pišta nepremenil 11 – tku) – 6. a 37. Kupča, Lok. Trnava – PFA ViOn Vráble 0:1, Nové Zámky – Skalica 1:3, Domino Bratislava – Topoľčany 0:1, Horná Nitra – ČFK Nitra 5:0, Myjava – Komárno 1:0, Inter – Karlova Ves 4:2.

1. Vráble         28        21        4          3          93:29   67

2. Malacky      27        18        2          7          58:37   56

3. Myjava        28        15        6          7          52:33   51

4. H. Nitra       28        15        5          8          74:41   50

5. Skalica         28        14        6          8          65:39   48

6. Karl. Ves     27        14        5          8          64:38   47

7. Púchov        27        14        5          8          42:31   47

8. Inter 28        14        4          10        64:38   46

9. Domino        28        11        5          12        42:62   38

10. Dubnica     28        11        3          14        50:56   36

11. Lok. Trnava           28        9          8          11        36:37   35

12. Topoľčany 28        11        2          15        49:60   35

13. Komárno   28        10        3          15        45:57   33

14. N. Zámky  27        5          1          21        24:91   16

15. ČFK Nitra 28        4          3          21        22:81   15

16. Levice        28        3          4          21        29:79   13

 

 

2. LIGA ML. DORAST

28. kolo: Malacky – Púchov hrajú 8. 6. o 16.30 h, Dubnica – Levice 1:0 (1:0), 27. Meliš – 73. Mäsiar, Lok. Trnava – PFA ViOn Vráble 1:1, Domino Bratislava – Topoľčany 4:2, Horná Nitra – ČFK Nitra 6:1, Nové Zámky – Skalica 0:5, Myjava – Komárno 4:0, Inter – Karlova Ves 4:3.

1. Myjava        28        25        2          1          103:22 77

2. Dubnica       28        18        3          7          61:33   57

3. Skalica         28        16        3          9          60:35   51

4. Inter 28        15        6          7          58:38   51

5. Lok. Trnava 28        14        7          7          47:29   49

6. Vráble         28        12        7          9          68:43   43

7. Topoľčany   28        12        4          12        52:44   40

8. Horná Nitra 28        12        3          13        67:47   39

9. Komárno     28        11        4          13        61:70   37

10. ČFK Nitra 28        10        4          14        38:53   34

11. Púchov      27        9          6          12        51:48   33

12. Malacky    27        10        3          14        43:50   33

13. Levice        28        9          5          14        41:67   32

14. Domino      28        8          4          16        37:56   28

15. Karl. Ves   27        7          6          14        39:59   27

16. N. Zámky  27        0          1          26        9:141   1

 

 

 

3. LIGA ST. DORAST

28. kolo: Brvnište – Hlohovec 2:0 (1:0), 28. E. Slámka, 83. M. Chovančík,  Pov. Bystrica mala voľno, Nové Mesto – Šurany 4:1, Šamorín – Sereď 1:0, Šaľa – Kanianka 3:0 kontumačne, hostia nepricestovali, Galanta – J. Bohunice 0:2, Partizánske – Piešťany 0:2, Vrbové – Bánovce 1:4.

1. Pov. Bystrica           26        22        1          3          82:13   67

2. Šaľa 26        22        0          4          97:17   66

3. Sereď          26        16        3          7          83:35   51

4. N. Mesto     26        14        7          5          79:35   49

5. Bánovce      26        15        1          10        65:32   46

6. Piešťany      26        13        5          8          54:39   44

7. J. Bohunice  26        11        2          13        45:56   35

8. Vrbové        27        10        4          13        44:47   34

9. Šurany         26        11        1          14        37:62   34

10. Šamorín     25        10        1          14        53:57   31

11. Partizánske            27        10        1          16        50:56   31

12. Galanta      26        9          3          14        33:52   30

13. Hlohovec   25        6          4          15        38:79   22

14. Brvnište     26        6          2          18        30:107 20

15. Kanianka   26        2          1          23        14:117 7

 

 

 

 

3. LIGA ML. DORAST

28. kolo: Brvnište – Hlohovec 1:3 (1:2), 20. N. Baláž – 31. Žemla, 37. Slížik, 44. Pavlík, Pov. Bystrica mala voľno, Galanta – J. Bohunice 1:7, Nové Mesto – Šurany 1:3, Šamorín – Sereď 3:1, Šaľa – Kanianka 3:0 kontumačne, hostia nepricestovali. Partizánske – Piešťany 2:2, Vrbové – Bánovce 1:1.

1. Piešťany      26        20        4          2          105:27 64

2. Partizánske  27        15        9          3          88:37   54

3. Šaľa 26        17        2          7          73:42   53

4. Galanta        26        15        3          8          71:51   48

5. Šamorín       25        14        4          7          65:32   46

6. Sereď          26        14        3          9          65:45   45

7. Vrbové        27        13        3          11        59:39   42

8. Hlohovec     25        11        6          8          64:32   39

9. Pov. Bystrica           26        11        6          9          60:43   39

10. Šurany       26        12        2          12        52:46   38

11. Bánovce    26        7          8          11        36:44   29

12. J. Bohunice            26        9          1          16        92:79   28

13. N. Mesto   26        6          1          19        32:148 19

14. Brvnište     26        2          3          21        26:81   9

15. Kanianka   26        0          3          23        14:156 3

 

4. LIGA DORAST

28. kolo: Papradno – N. Rudno 1:1 (1:1), 32. Jeleník – 29. Adamec, Led. Rovne – Borčice 3:2 (1:2), 28. Hajný, 65. Gašpárek, 90. Kamenický (11 m) – 4. Machara, 32. Štefánek (11 m), Boleráz – N. Dubnica 2:5 (0:5), 71,. Zelenay, 80. Jurovatý – 16. a 41. Pupiš, 19. a 31. Vojvodík, 13. Bukovčák, Beluša – Holíč 3:1 (1:0), 35. R. Hlúbik, 48. Bielik, 82. Binka (15. Bulejčík a 52. Medvedík nepremenili 11 – tku) – 69. Žáček, D. Vestenice - Tr. Stankovce 5:3, Kúty – Bošany odložené, Nemšová a D. Súča mali voľno.

1. Borčice        24        17        6          1          110:17 57

2. L. Rovne      25        17        3          5          65:34   54

3. Kúty            23        16        2          5          61:32   50

4. N. Dubnica  24        15        3          6          73:34   48

5. Beluša          24        13        3          8          61:43   42

6. Papradno     25        11        2          12        43:64   35

7. N. Rudno     24        9          6          9          51:47   33

8. Tr. Stankovce          24        10        1          13        67:61   31

9. Nemšová     24        7          6          11        46:57   27

10. Bošany      23        8          2          13        29:51   26

11. Holíč          25        7          3          15        32:79   24

12. D. Vestenice          24        7          1          16        43:62   22

13. Boleráz      25        5          4          16        32:67   19

14. D. Súča     24        4          4          16        33:98   16

 

5. LIGA DORAST

28. kolo: Opatová – Domaniža 4:2 (1:1), 49. a 54. F. Husár (druhý z 11 m), 28. M. Husár, 85. Kadlecaj – 23. Masničák, 60. J. Haviar, Častkovce – Prečín 13:2 (3:2), 32., 59., 65. a 70. T. Feranec, 46., 63. a 83. Torák, 42. a 56. Rigó, 87. a 89. M. Feranec, 38. Kačany (11 m), 67. Žiška – 1. a 28. Galát, Košeca – Drietoma 0:8 (0:7), 8., 22. a 76. Bečár, 3. Shulha, 10. Švehla, 32. Ozimý, 38. Urban (11 m), 43. Hlísta, Streženice - Chynorany 1:7 (0:6), 83. Šlesár - 18., 33. a 89. Neubauer, 1. a 8. Ondrejkovič, , 5. Magdolen (11 m), 39. Rajnoha (11 m),  Ladce mali voľno, Selec – St. Turá 4:3, Tr. Turná - Klátova Nová Ves 4:2, Nedožery-Brezany – Bošáca 6:2.

.

 

1. Tr. Turná     26        20        1          5          108:48 61

2. Opatová      26        19        0          7          116:51 57

3. Chynorany   26        17        6          3          83:31   57

4. Drietoma      26        17        3          8          84:42   54

5. Domaniža     27        15        2          10        82:71   47

6. Košeca        26        12        4          10        43:51   40

7. Nedožery     26        11        6          9          84:55   39

8. Prečín          26        10        4          12        62:66   34

9. Kl. N. Ves   26        9          6          11        65:69   33

10. Ladce        26        8          6          12        57:73   30

11. Streženice  26        8          5          13        58:81   29

12. Bošáca      27        7          5          15        52:83   26

13. Selec         26        7          2          17        39:97   23

14. Častkovce 26        6          3          17        64:105 21

15. St. Turá     26        2          3          21        25:99   9

 

 

1. LIGA ST. ŽIACI U 15

22. kolo: Inter - Slovan 2:0.

24. kolo: Levice – PFA ViOn Zl. Moravce 1:5.

25. kolo: Myjava - Senica 0:1.

26. kolo: FC Nitra – Púchov 5:2 (2:1), 6. Hambálek, 16. Gerši, 47. Sabo, 51. Tariška, 59. Čapkovič – 10. Sakala, 65. Vajdík, PFA ViOn Zl. Moravce - Slovan 0:6, Levice - Trenčín 0:8, Senica - Dun. Streda 3:1, Inter - Karlova Ves 0:2, Senec – Spartak Trnava 0:11, Horná Nitra – Myjava 0:3.

KONEČNÁ TABUĽKA

1. Spartak Trnava        26        21        3          2          113:10 66

2. Trenčín        26        20        3          3          96:29   63

3. Slovan         26        19        4          3          87:17   61

4. Senica          26        13        8          5          60:25   47

5. FC Nitra      26        13        4          9          55:35   43

6. Dun. Streda 26        13        4          9          45:39   43

7. Karl. Ves     26        12        3          11        39:39   39

8. Inter 26        11        4          11        43:35   37

9. Myjava        26        11        4          11        43:45   37

10. Púchov      26        5          5          16        25:60   20

11. Levice        26        5          4          17        17:80   19

12. PFA ViOn 26        5          3          18        23:79   18

13. Horná Nitra           26        4          3          19        13:92   15

14. Senec        26        2          4          20        24:98   10

 

1. LIGA ST. ŽIACI U 14

22. kolo: Inter - Slovan 0:0.

24. kolo: Levice – PFA ViOn Zl. Moravce 2:0.

25. kolo: Myjava – Senica 0:5.

26. kolo: FC Nitra – Púchov 4:0 (2:0), 12. Michalka, 20. Pekár, 43. Nabout, 54. Javro, PFA ViOn Zl. Moravce – Slovan 3:1, Levice – Trenčín 3:3. Inter – Karlova Ves 0:3, Senec – Spartak Trnava 0:5, Horná Nitra – Myjava 1:3. Senica – Dun. Streda 4:2.

KONEČNÁ TABUĽKA

1. Slovan         26        21        3          2          129:16 66

2. Senica          26        20        2          4          96:20   62

3. FC Nitra      26        16        4          6          92:22   52

4. Spartak Trnava        26        15        4          7          86:23   49

5. Dun. Streda 26        14        4          8          63:52   46

6. Karl. Ves     26        13        3          10        54:41   42

7. Trenčín        26        11        6          9          75:50   39

8. Inter 26        11        5          10        38:32   38

9. Senec          26        10        7          9          39:55   37

10. PFA ViOn 26        10        3          13        33:80   33

11. Levice        26        4          7          15        20:85   19

12. Myjava      26        5          2          19        25:69   17

13. Púchov      26        4          2          20        18:103 14

14. Horná Nitra           26        1          2          23        10:130 5

 

 

1. LIGA ML. ŽIACI U 13

 

26. kolo: Púchov – FC Nitra 1:21 (1:11), 6. Lupták – 2., 23., 24., 27., 39., 45. a 48. Neštrák, 8., 48. a 49. Gerši, 8. a 37. Kozma, 17. a 42. Kóša, 19. a 59. Čaládi, 50. a 54. Manduch, 2. Rumanovský, 7. Šmatlák, 10. Kudlička, Trenčín - Levice 13:0, Myjava - Horná Nitra 3:2, Karlova Ves - Inter 4:3, Spartak Trnava – Senec 8:3. Dun. Streda - Senica hrajú 6. 6. Slovan – PFA ViOn Zl. Moravce 15:2.

1. Slovan         26        24        0          2          313:103           72

2. Spartak Trnava        26        22        0          4          294:88 66

3. FC Nitra      26        21        0          5          280:88 63

4. Trenčín        26        20        1          5          314:111           61

5. Dun. Streda 25        18        0          7          249:124           54

6. PFA ViOn   26        15        1          10        193:147           46

7. Karl. Ves     26        13        0          13        155:183           39

8. Senica          25        11        1          13        165:149           34

9. Senec          26        10        0          16        157:200           30

10. Inter           26        8          2          16        126:189           26

11. Horná Nitra           26        7          0          19        126:263           21

12. Myjava      26        5          0          21        54:222 15

13. Levice        26        2          1          23        92:267 7

14. Púchov      26        2          0          24        77:461 6

 

 

    

 

 

1. LIGA ML. ŽIACI U 12

26. kolo: Púchov – FC Nitra 4:8 (2:4), 6. Híreš, 28. Baláž, 55. Solík, 58. Krajčík – 14., 18., 36. a 51. Demian, 11. a 14. Halo, 42. Bečica, 46. Keresztesi (25. Demian nepremenil 11 – tku), Trenčín - Levice 21:1, Myjava - Horná Nitra 9:13, Karlova Ves - Inter 8:4, Spartak Trnava – Senec 5:3. Dun. Streda - Senica hrajú 6. 6. Slovan – PFA ViOn Zl. Moravce 6:4.

1. Trenčín        26        24        1          1          393:86 73

2. Slovan         26        23        1          2          367:101           70

3. FC Nitra      26        19        0          7          256:125           57

4. Spartak Trnava        26        16        1          9          242:177           49

5. Senica          25        15        2          8          228:161           47

6. Dun. Streda 25        14        1          10        196:169           43

7. Karl. Ves     26        13        1          12        187:200           40

8. Senec          26        10        4          12        138:134           34

9. Horná Nitra 26        11        0          15        215:243           33

10. PFA ViOn 26        9          3          14        155:194           30

11. Inter           26        10        0          16        166:228           30

12. Púchov      26        6          2          18        165:263           20

13. Levice        26        3          0          23        93:373 9

14. Myjava      26        0          0          26        61:408 0

 

2. LIGA ST. ŽIACI

28. kolo: Dubnica - Šaľa 2:0 (1:0), 5. Dohnanský, 46. Habšuda, Pov. Bystrica - Skalica 0:2 (0:0), 37. Vašíček, 68. Drbal, ČFK Nitra – Topoľčany 2:0, Nové Zámky – Šamorín 4:0, Galanta – Trenčín B 5:0, Komárno – Piešťany 2:1, Trebatice – Partizánske 13:0, Lok. Trnava mala voľno.

1. Dubnica       26        25        1          0          127:11 76

2. N. Zámky    26        16        2          8          75:42   50

3. Lok. Trnava 26        14        4          8          63:44   46

4. Pov. Bystrica           26        14        4          8          50:33   46

5. Komárno     26        12        8          6          60:39   44

6. Galanta        26        13        3          10        66:38   42

7. Šaľa 27        13        3          11        48:47   42

8. Skalica         26        11        4          11        56:76   37

9. Trebatice     26        10        5          11        49:38   35

10. Trenčín B   26        10        4          12        67:50   34

11. ČFK Nitra 26        10        2          14        36:55   32

12. Topoľčany 26        9          1          16        53:67   28

13. Šamorín     26        5          5          16        24:60   20

14. Piešťany    26        5          3          18        21:92   18

15. Partizánske            27        4          1          22        36:139 13

Gabčíkovo sa odhlásilo zo súťaže.

 

 

2. LIGA ML. ŽIACI

28. kolo: Dubnica - Šaľa 1:5 (1:0), 12. Kramlík – 48., 54. a 59. Rojka (druhý z 11 m), 46. Farkaš, 58. Szöcs, Pov. Bystrica - Skalica 3:5 (2:2), 3. a 57. Chupáč, 27. Čapliar – 30. a 56. Gajdúšek, 29. Urbánek, 34. Kumpan, 48. Kos, ČFK Nitra – Topoľčany 7:0, Nové Zámky – Šamorín 6:1, Galanta – Trenčín B 5:5, Komárno – Piešťany 9:0, Trebatice – Partizánske 0:5,  Lok. Trnava mala voľno.

1. Lok. Trnava 26        19        5          2          91:17   62

2. ČFK Nitra   26        19        3          4          97:25   60

3. Šaľa 27        19        0          8          95:40   57

4. Skalica         26        18        1          7          94:67   55

5. Partizánske  27        16        5          6          88:42   53

6. Galanta        26        16        4          6          78:49   52

7. Trenčín B     26        15        4          7          140:51 49

8. Komárno     26        14        5          7          93:50   47

9. Šamorín       26        11        4          11        57:65   37

10. Topoľčany 26        9          2          15        63:71   29

11. Dubnica     26        6          2          18        61:116 20

12. N. Zámky  26        5          3          18        50:101 18

13. Pov. Bystrica         26        5          1          20        44:126 16

14. Trebatice   26        2          1          23        25:78   7

15. Piešťany    26        2          0          24        16:194 6

Gabčíkovo sa odhlásilo zo súťaže.

 

 

 

3. LIGA ST. ŽIACI

24. kolo: N. Pravno – Beluša 2:2 (0:1), 59. Štefan (11 m), 67. Balčirák – 23. P. Sehnoutek, 56. Belobrad, Led. Rovne - Bánovce 0:4 (0:3), 27. a 33. Šiko, 14. Šiko, 43. Brida, Kanianka – N. Dubnica 1:1 (0:1), 44. Šimo – 23. Jašík, Nemšová – Ilava 15:0 (15:0), 1. 8. a 22. Pagáč, 4. a 7. Belka, 10. a 28. Švec, 18. a 25. Mikuš, 5. Patka, 16. Ambrož, 17. Hudek, 19. Novosad, 21. Repa, 31. Chlebana, Soblahov - Dubnica B 2:6 (1:2), 4. Jedinák, 50. Mišák – 20. a 60. Slivka, 30. a 70. T. Dražkovec, 45. Štiblárik, 67. Olešňan, N. Rudno – N. Mesto 3:2, D. Vestenice – Nováky 0:2.

1. Nemšová     24        22        1          1          148:27 67

2. Bánovce      24        20        2          2          146:20 62

3. N. Mesto     24        20        0          4          103:24 60

4. N. Dubnica  24        13        4          7          48:36   43

5. Nováky       24        12        3          9          54:74   39

6. Dubnica B    23        11        3          9          60:39   36

7. L. Rovne      24        9          4          11        63:76   31

8. D. Vestenice            23        10        1          12        43:58   31

9. Ilava 24        9          2          13        42:102 29

10. Beluša        24        6          5          13        40:67   23

11. N. Pravno  24        6          3          15        46:71   21

12. Soblahov   24        7          0          17        54:108 21

13. Kanianka   24        2          4          18        30:102 10

14. N. Rudno   24        2          4          18        24:97   10

 

3. LIGA ML. ŽIACI

22. kolo: N. Rudno – Beluša 4:0 (2:0), 18., 47. a 55. Horváth, 25. Hogaj.

24. kolo: N. Pravno – Beluša 6:0 (4:0), 8. a 29. Gebrlín, 6. Tipul, 28. Mečiar, 39. Štefan, 60. Bílik, Led. Rovne - Bánovce 1:7 (1:3), 24. Vrábel (34. Vrábel nepremenil 11 - tku) - 12., 35. a 37. Laššo, 9. a 37. Štrauch, 10. Žikla, 44. Fraňo, Kanianka – N. Dubnica 0:1 (0:0), 42. Záhorský, Nemšová – Ilava 3:6 (2:3), 14. Húdek, 25. vlastný Šlapák, 57. Mičko – 24., 33. a 44. Kukučka, 23. a 54. Roháč, 15. Kiška, Soblahov - Dubnica B 1:10 (0:4), 58. Červenka – 26., 39., 47. a 50. Lacher, 4., 21. a 53. Hajdina, 27. Bičan, 35. Kobezda, 57. Hajnovič, N. Rudno – N. Mesto 1:3, D. Vestenice – Nováky 0:14.

1. Bánovce      24        23        1          0          200:28 70

2. Dubnica B    23        18        1          4          135:37 55

3. N. Pravno    24        17        4          3          83:28   55

4. L. Rovne      24        16        1          7          105:58 49

5. N. Mesto     24        15        1          8          121:51 46

6. N. Rudno     24        12        1          11        95:72   37

7. Kanianka     24        11        3          10        79:50   36

8. N. Dubnica  24        11        3          10        76:59   36

9. Nemšová     24        9          2          13        83:91   29

10. Nováky     24        7          0          17        65:147 21

11. Ilava          24        6          2          16        87:126 20

12. Beluša        24        5          2          17        51:117 17

13. Soblahov   24        4          1          19        39:145 13

14. D. Vestenice          23        2          0          21        26:236 6

 

                                           

 

 

ŽIAČKY I. LIGA.

8. kolo: Tr. Teplice – Pov. Bystrica 3:2 (2:1), 16. a 28. Harvilová, 45. Panáková – 8. a 51. Kardošová.

13. kolo: Dubnica – Pov. Bystrica 1:8 (0:4), 39. Praženková – 3., 6., 19. a 36. Kardošová, 22., 43. a 48. Hozáková, 40. Pružinská, Tr. Teplice – Beluša 8:0 (5:0), 8., 10. a 43. Panáková, 5. a 53. Harvilová, 20. a 60. Richtárechová, 19. Bieliková,  H. Nitra – Trenčín 11:0, Topoľčany – Bánovce 2:6.

1. H. Nitra       13        12        0          1          103:14 36

2. Tr. Teplice   12        11        0          1          107:20 33

3. Pov. Bystrica           13        10        0          3          72:13   30

4. Trenčín        13        6          1          6          17:52   19

5. Beluša          13        3          2          8          18:42   11

6. Bánovce      13        3          1          9          16:98   10

7. Topoľčany   12        2          0          10        12:46   6

8. Dubnica       13        2          0          11        6:66     6

 

PRÍPRAVKY U 11

12. kolo: Dubnica – Púchov 2:12, Púček 2 - Minarech 6, Krasňan 3, Obšivan, Solík, Jurík.

13. kolo: Pov. Bystrica – Dubnica 7:5 (4:4), Mičúch 5, Motošický, Krajči - Lacher 2, Mutala 2, Garyani, Partizánske – Skalica 3:6.

1. Púchov        12        11        0          1          122:23 33

2. H. Nitra       12        10        0          2          102:29 30

3. Skalica         12        8          0          4          77:29   24

4. Partizánske  13        6          0          7          71:80   18

5. Bánovce      12        5          0          7          27:47   15

6. Dubnica       13        5          0          8          51:97   15

7. Myjava        11        3          0          8          59:106 9

8. Pov. Bystrica           13        1          0          12        18:116 3

 

 

PRÍPRAVKY U 10

12. kolo: Dubnica – Púchov 1:12 (0:5), T. Šimko - Baláž 5, Jánovský 2, Držka 2, Miko 2, Sapák.

13. kolo: Pov. Bystrica – Dubnica 8:3 (2:1), Valica 3, Hybben 3, Tománek, Kubáň - Hornák 2, Turza, Partizánske – Skalica 4:1.

1. H. Nitra       12        11        0          1          210:63 33

2. Partizánske  13        11        0          2          115:30 33

3. Púchov        12        9          0          3          141:82 27

4. Bánovce      12        6          0          6          98:77   18

5. Skalica         12        4          0          8          83:84   12

6. Myjava        11        4          0          7          68:121 12

7. Dubnica       13        2          0          11        41:96   6

8. Pov. Bystrica           13        2          0          11        33:234 6

                                                          

 

PRÍPRAVKY U 9

12. kolo: Dubnica – Púchov 6:17, Behan 2, Jurášek, Puček, Turza, Vanek - Veteška 4, Talda 3, Mušák 3, Sekáč 3, Vráblik 2, Šesták, Šurian.

13. kolo: Pov. Bystrica – Dubnica 5:4 (3:1), Holma 2, Lefík, Šibík, B. Žilinský - Behan 2, Jurášek, Kopilec, Partizánske – Skalica 6:1.

 

1. H. Nitra       12        11        0          1          260:56 33

2. Púchov        12        10        0          2          190:81 30

3. Myjava        11        7          0          4          113:121           21

4. Pov. Bystrica           13        5          2          6          72:110 17

5. Dubnica       13        4          1          8          92:97   13

6. Bánovce      12        4          1          7          109:224           13

7. Partizánske  13        3          2          8          55:72   11

8. Skalica         12        2          0          10        61:188 6

 

6. LIGA DORAST

24. kolo: Jasenica - H. Poruba 2:4 (0:2), Smataník, Pavlík - Babčan 2, Pučkovica, Mihálik, Tuchyňa – Plevník 1:1 (1:1), P. Hrehuš – Škrabák, Bolešov - Praznov /Podmanín 4:2 (2:0), Šimák 3 (jeden z 11 m), Visolajský – M. Kostelanský 2, D. Kočkovce – Pruské 2:0 (0:0), Bajza, Ivaniš, Udiča – Sverepec 11:0 (4:0), M. Trško 2, Mituník 2, Okrutský 2, N. Beník, Harvánek, J. Trško, Melicherík, Matušík, Prejta – Lysá 8:4 (5:2), Koníček 5, Sliva, Majtán, Malovec (11 m) - Repka 3, D. Panáček, Dohňany mali voľno.

 

1. H. Poruba    22        17        2          3          85:23   53

2. Udiča           22        15        5          2          80:25   50

3. Plevník         22        15        3          4          70:24   48

4. Tuchyňa       22        13        2          7          43:23   41

5. Pruské         22        12        4          6          59:31   40

6. D. Kočkovce           22        10        2          10        50:42   32

7. Prejta           23        9          3          11        47:53   30

8. Lysá            22        8          4          10        58:70   28

9. Jasenica       23        7          3          13        25:53   24

10. Sverepec   22        7          2          13        36:67   23

11. Dohňany    22        6          3          13        39:47   21

12. Praznov     22        3          4          15        36:85   13

13. Bolešov     22        3          1          18        22:107 10

Kolačín odstúpil zo súťaže a jeho výsledky boli anulované

 

4. LIGA ŽIACI

24. kolo: Jasenica – Dohňany 3:1 (1:0), Vícena, Moravík, Janáček – Proč, D. Mariková – Plevník 3:9 (1:3), Zábojník, Orgoník, M. Huličiak – Čičút 4, Nemčík 3, Mičo, Václavík,  Papradno – Sverepec 3:1 (2:0), Šamaj 2, Šištík – Biel (11 m), Ladce – Košeca 2:4 (1:1), T. Kováč, Letko – Gábel 3, Laskovič, Pružina – Lysá 6:0 (1:0), Kardošová 2, Turza, V. Gálik, Gabriš, B. Gálik, Prečín mal voľno.

1. Udiča           21        19        1          1          104:17 58

2. Košeca        22        17        4          1          111:23 55

3. Plevník         22        16        1          5          147:38 49

4. Ladce          22        15        0          7          92:41   45

5. Dohňany      23        13        4          6          68:37   43

6. Pružina         22        10        4          8          71:56   34

7. D. Mariková            23        8          4          11        53:59   28

8. Papradno     22        8          2          12        44:54   26

9. Domaniža     21        8          2          11        67:87   26

10. Jasenica     22        8          1          13        47:88   25

11. Lysá          22        4          2          16        22:81   14

12. Prečín        22        4          1          17        39:85   13

13. Sverepec   22        0          0          22        5:202   0

 

 

 

5. LIGA ŽIACI

19. kolo: Zubák – Horovce 0:11 (0:4), Pilný 4, Mičuda 2, Šatka 2, Ježo, Murín, Gereg, Borčice /Bolešov – Mikušovce 0:8 (0:4), Sepahyar 4, P. Pagáč 2, Kvasnička 2, H. Poruba - Hradčan Lednica 1:2 (1:1), Ovšák – Matúš, Ľ. Cíbik, Lazy mali voľno.

 

1. H. Poruba    16        10        4          2          75:18   34

2. Mikušovce   16        11        1          4          56:16   34

3. Horovce      16        9          3          4          63:22   30

4. Lazy 16        7          2          7          53:47   23

5. Hr. Lednica  16        6          4          6          42:20   22

6. Zubák          17        5          2          10        33:75   17

7. Borčice        17        1          0          16        13:133 3

 

 

PRÍPRAVKY

O 1. – 15. MIESTO

 

3. kolo:

Skupina A Hradčan Lednica: Hradčan Lednica - Koš. Podhradie /Košeca 1:1 (1:1), Herák – Rafaj, Beluša – Visolaje 3:1 (1:0), Štefanec 2, Zbín – Janek, Hradčan Lednica – Visolaje 5:2 (3:2), Herák 3, Chudada, Ľ. Cíbik - Janek 2, Koš. Podhradie /Košeca – Beluša 1:1 (1:0), Rafaj – Mišík, Hradčan Lednica – Beluša 2:0 (2:0), Herák, Červený, Visolaje - Koš. Podhradie /Košeca 1:4 (0:3), Kula - Mojto, Kutej, Škrovánek, Pikna.           

                                                                     

Skupina C Kolačín: Kolačín – Sverepec 1:5 (1:2), Počiatek - Ernek 3, Mitaš, Mišík,

 

 

5. kolo:

Skupina A Kvašov /Horovce: Kvašov /Horovce – Borčice 3:1 (1:0), Kolek 2, Bartošek – Kňažek, Sverepec – Visolaje 2:1 (1:0), Ernek, Mitaš – Janek, Kvašov /Horovce – Visolaje 2:1 (2:0), Kolek 2 – Janek, Borčice – Sverepec 0:4 (0:3), Kováč 3, Ernek, Kvašov /Horovce – Sverepec 0:3 (0:1), Mitaš 3, Visolaje – Borčice 2:2 (1:1), Chleban, Janek – Pohorelec 2.

 

Skupina C Beluša: Beluša – Kolačín 1:1 (0:1), Ročiak – Šinko, FC Púchov – Udiča 2:0 (1:0), Katreňák, Ježovitz, Beluša – Udiča 5:0 (4:0), Ročiak 2, Prostredný, Zbínová, Huňačka, FC Púchov – Kolačín 0:0, Beluša – FC Púchov 1:0 (1:0), Prostredný, Kolačín – Udiča 7:3 (3:1), Šinko 3, Briestenský 3, Mlynek – Sirvoň 2, Harbas.

 

Skupina D D. Kočkovce: D. Kočkovce - Koš. Podhradie /Košeca 4:2 (3:0), Koncový 3, Papučiar – M. Palček, Rafaj, D. Kočkovce - Domaniža /M. Lednice 0:4 (0:2), Pavlovič 2, Michal Marko, Krčmárik, Koš. Podhradie /Košeca - Domaniža /M. Lednice 1:3 (1:2), M. Palček – Pavlovič 3.

1. Sverepec     12        12        0          0          84:10   36

2. Domaniža     14        10        1          3          39:14   31

3. Beluša          14        9          2          3          50:21   29

4. K. Podhradie           14        7          3          4          46:28   24

5. Kolačín        12        6          4          2          22:14   22

6. Kvašov        14        4          4          6          24:31   16

7. Borčice        14        4          4          6          26:39   16

8. FC Púchov  14        4          4          6          18:34   16

9. Hr. Lednica  11        3          4          4          11:13   13

10. D. Kočkovce         11        4          1          6          18:25   13

11. Zubák        11        3          3          5          25:32   12

12. Visolaje     14        3          3          8          21:32   12

13. Brvnište     8          3          1          4          20:21   10

14. Udiča         14        3          1          10        18:51   10

15. Ilava          11        1          1          9          17:73   4

           

O 16. - 22. miesto

3. kolo:

Skupina A Horovce: Horovce – Prečín 3:2 (1:1), F. Cíbik, F. Veliký, T. Cíbik – Michalík, Michálek, Dulov - D. Mariková 1:4 (1:1), Borový – Bakala, Britvík, Gabko, Zapalač, Horovce – Dulov 2:2 (0:2), D. Veliký, J. Gažo – Borový 2, Prečín – D. Mariková 0:5 (0:4), Gabko 2, Bakala 2, Britvík, Horovce – D. Mariková 0:4 (0:1), Britvík 3, Bakala, Prečín - Dulov 1:1 (0:1), Michalík – Borový.

 

Dohrávky:

Streženice – Horovce 3:2 (1:1), Trník, Drábik, Mikas – Gažo 2, Horovce – Streženice 2:1 (1:0), Machara, T. Cíbik – Trník, Ladce – Dulov 3:4 (2:1), Homola 2, Šándor – Borový 2, Barek, Žilinka, Dulov - Ladce 5:3 (3:1), Borový 3, Žilinka, Provazník – Koyš 2, Šándor.

16. D. Mariková          12        11        1          0          60:3     34

17. Dulov         12        6          3          3          29:27   21

18. Prečín        12        6          1          5          26:24   19

19. Horovce    12        5          2          5          23:27   17

20. Streženice  10        4          2          4          21:13   14

21. Ladce        10        1          1          8          13:47   4

22. Šebešťanová         10        1          0          9          12:43   3

Inzercia - Tlačové správy

  1. Málokto im verí. Prekvapia Slováci na futbalovom EURO 2020?
  2. Desať hotelov v destináciách, ktoré sú toto leto favoritmi
  3. P. Lednický: Koronavírus tu už zostane, musíme si na to zvyknúť
  4. Čo robiť v Tatrách, keď počasie pokazí plány?
  5. Sme vodná veľmoc a napriek tomu vody dovážame
  6. Ako sa z nenásytných Bödörovcov stal symbol oligarchie
  7. 4 veci, ktoré potrebujete vedieť o bezpečnosti elektromobilov
  8. Od zmesi plynov po sofistikovanú kvapalinu
  9. Počuli ste už o zelenej hypotéke? Ušetríte s ňou až trikrát
  10. Tipy a triky na spracovanie letného ovocia
  1. Ako kedysi vyzerali bratislavské mýta? Bol tam cintorín aj sady
  2. Desať hotelov v destináciách, ktoré sú toto leto favoritmi
  3. Málokto im verí. Prekvapia Slováci na futbalovom EURO 2020?
  4. P. Lednický: Koronavírus tu už zostane, musíme si na to zvyknúť
  5. Čo robiť v Tatrách, keď počasie pokazí plány?
  6. Sme vodná veľmoc a napriek tomu vody dovážame
  7. Prešovský McDonald’s podržal zamestnancov počas pandémie
  8. Hrajte futbal ako Valábik! Lopty rozdáva po celom Slovensku
  9. Medzi zateplením minerálnou vlnou a PUR penou sú veľké rozdiely
  10. Ako sa z nenásytných Bödörovcov stal symbol oligarchie
  1. Sme vodná veľmoc a napriek tomu vody dovážame 9 769
  2. Dnes ma živí instagram, hovorí bývalá tanečníčka Katarína Jakeš 8 943
  3. Počuli ste už o zelenej hypotéke? Ušetríte s ňou až trikrát 8 466
  4. 4 veci, ktoré potrebujete vedieť o bezpečnosti elektromobilov 8 144
  5. Osem výnimočných slovenských hotelov pre zaslúžený odpočinok 8 098
  6. Tostov palác - moderné bývanie s atmosférou historických Košíc 7 635
  7. Málokto im verí. Prekvapia Slováci na futbalovom EURO 2020? 7 574
  8. Ako sa z nenásytných Bödörovcov stal symbol oligarchie 7 058
  9. Desať hotelov v destináciách, ktoré sú toto leto favoritmi 6 994
  10. Obľubovali ste termínované vklady? Spoznajte alternatívy 6 971
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Považská Bystrica a Púchov - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Považská

Gang páchal predovšetkým drogovú, ale aj inú trestnú činnosť od roku 2010 na území Trenčianskeho a Žilinského kraja v mestách Púchov, Považská Bystrica, Ilava, Dubnica nad Váhom, Trenčín či Žilina a v ich okolí.


SITA 11. jún
Róbert Boženík ako mladší žiak Terchovej. Stojí v hornom rade druhý sprava, jeho prvý tréner Marián Zajac stojí v hornom rade prvý zľava.

Michal Ďuriš, Stanislav Lobotka, Róbert Boženík, Peter Pekarík a ich inšpiratívne príbehy.


10. jún
Na tému elektrobicykle a ich údržba sme sa rozprávali s cykloexpertom Petrom Kaczorom z Intersportu.

Radí cykloexpert Peter Kaczor z Intersportu.


11. jún

41-ročný vodič mal naponáhlo.


10. jún

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Na mieste nehody zasahoval vrtuľník.


TASR 11 h

Aj keď na Slovensku sú takmer všetky pavúky jedovaté, stepník patrí k tým s prudším jedom. Odborníčka však ubezpečuje, že stretnúť takéhoto pavúka je pomerne vzácne a rovnako vzácne je aj to, žeby človeka uštipol. Pri pohryznutí nedôjde k ohrozeniu života.


11. jún

Auto sa čelne zrazilo s autobusom medzi Pukancom a Uhliskami.


11. jún

Minister povedal, že za istých okolností bude možné čerpať zdroje z plánu obnovy historických verejných budov. Podľa jedného z variantov mala byť pôvodná historická budova zbúraná.


11. jún

Už ste čítali?