Sobota, 20. január, 2018 | Meniny má Dalibor
Pridajte si svoje mesto

Druhé miesto aj záchrana

Pohľad na III. futbalovú ligu rečou čísel.

Derby Dubnice (v modrom) s Púchovom. (Zdroj: JŠ)

KONEČNÁ TABUĽKA

1. Šamorín       32        20        6          6          61:32   66        (+18)

2. Púchov        32        18        6          8          53:29   60        (+12)

3. Trnava C     32        18        4          10        68:40   58        (+10)

4. Veľký Meder          32        16        9          7          52:39   57        (+9)

5. Nemšová     32        14        9          9          46:34   51        (+3)

6. DAC B/Vrak.          32        14        9          9          41:30   51        (+3)

7. Horná Nitra 32        14        5          13        51:45   47        (-1)

8. V. Ludince   32        12        11        9          44:39   47        (-1)

9. Komárno     32        13        7          12        51:51   46        (-2)

10. Nové Zámky         32        11        9          12        43:39   42        (-6)

11. Led. Rovne            32        13        3          16        37:44   42        (-6)

12. Galanta      32        12        6          14        51:60   39        (-6)

13. Vráble       32        9          9          14        30:45   36        (-12)

14. Topoľčany 32        9          7          16        31:55   31        (-14)

15. Dubnica     32        6          12        14        27:43   30        (-18)

16. Neded       32        6          9          17        40:62   27        (-21)

17. Palárikovo 32        2          9          21        23:62   15        (-33)

Topoľčanom a Galante odrátali 3 b. Gabčíkovo odstúpilo.

JESEŇ

1. Veľký Meder          16        11        3          2          33:11   36        (+9)

2. Šamorín       16        10        3          3          26:12   33        (+6)

3. Púchov        16        9          4          3          29:11   31        (+7)

4. Horná Nitra 16        9          4          3          31:22   31        (+10)

5. Nemšová     16        9          3          4          25:15   30        (+6)

6. Trnava C     16        9          2          5          38:20   29        (+2)

7. DAC B/Vrakúň       16        8          5          3          20:10   29        (+8)

8. Galanta        16        7          5          4          31:25   26        (-1)

9. Led. Rovne  16        7          1          8          20:26   22        (-2)

10. Nové Zámky         16        6          3          7          21:21   21        (-6)

11. V. Ludince 16        4          8          4          17:21   20        (-4)

12. Neded       16        2          7          7          22:31   13        (-11)

13. Dubnica     16        1          9          6          13:27   12        (-9)

14. Topoľčany 16        2          5          9          10:25   11        (-10)

15. Vráble       16        2          4          10        9:22     10        (-11)

16. Komárno   16        2          3          11        19:42   9          (-18)

17. Palárikovo 16        2          3          11        12:35   9          (-12)

JAR

1. Komárno     16        11        4          1          32:9     37        (+16)

2. Šamorín       16        10        3          3          35:20   33        (+12)

3. Trnava C     16        9          2          5          30:20   29        (+8)

4. Púchov        16        9          2          5          24:18   29        (+5)

5. V. Ludince   16        8          3          5          27:18   27        (+3)

6. Vráble         16        7          5          4          21:23   26        (-1)

7. DAC B/Vrakúň       16        6          4          6          21:20   22        (-5)

8. Nové Zámky           16        5          6          5          22:18   21        (0)

9. Nemšová     16        5          6          5          21:19   21        (-3)

10. Veľký Meder        16        5          6          5          19:28   21        (0)

11. Led. Rovne            16        6          2          8          17:18   20        (-4)

12. Topoľčany 16        7          2          7          21:30   20        (-4)

13. Dubnica     16        5          3          8          14:16   18        (-9)

14. Horná Nitra           16        5          1          10        20:23   16        (-11)

15. Neded       16        4          2          10        18:31   14        (-10)

16. Galanta      16        5          1          10        20:35   13        (-5)

17. Palárikovo 16        0          6          10        11:27   6          (-21)

DOMA

1. Veľký Meder          16        13        1          2          31:11   40

2. Púchov        16        12        2          2          34:9     38

3. Trnava C     16        11        3          2          41:11   36

4. Šamorín       16        11        3          2          37:11   36

5. Nemšová     16        9          5          2          27:12   32

6. Galanta        16        9          3          4          34:28   30

7. Nové Zámky           16        7          5          4          24:15   26

8. Horná Nitra 16        8          2          6          26:18   26

9. Komárno     16        7          4          5          28:20   25

10. V. Ludince 16        6          6          4          20:18   24

11. DAC B/Vrakúň     16        6          5          5          22:16   23

12. Led. Rovne            16        7          2          7          21:22   23

13. Vráble       16        5          6          5          20:21   21

14. Topoľčany 16        6          2          8          16:25   20

15. Neded       16        4          5          7          22:26   17

16. Dubnica     16        2          6          8          16:26   12

17. Palárikovo 16        1          5          10        14:27   8

VONKU

1. Šamorín       16        9          3          4          24:21   30

2. DAC B/Vrakúň       16        8          4          4          19:14   28

3. V. Ludince   16        6          5          5          24:21   23

4. Púchov        16        6          4          6          19:20   22

5. Trnava C     16        7          1          8          27:29   22

6. Horná Nitra 16        6          3          7          25:27   21

7. Komárno     16        6          3          7          23:31   21

8. Nemšová     16        5          4          7          19:22   19

9. Led. Rovne  16        6          1          9          16:22   19

10. Dubnica     16        4          6          6          11:17   18

11. Veľký Meder        16        3          8          5          21:28   17

12. Nové Zámky         16        4          4          8          19:24   16

13. Vráble       16        4          3          9          10:24   15

14. Topoľčany 16        3          5          8          15:30   14

15. Galanta      16        3          3          10        17:32   12

16. Neded       16        2          4          10        18:36   10

17. Palárikovo 16        1          4          11        9:35     7

BILANCIA

V 272 zápasoch padlo spolu 749 gólov. Priemer na jeden zápas je 2,75 gólu. Sumár: 124 víťazstiev domácich, 65 remíz, 83 výhier hostí. Celkové skóre: 433:316, pomer bodov: 437:314.

REKORDY SEZÓNY

Najvyššie domáce víťazstvo: Komárno – Veľký Meder 7:1, Púchov – Komárno 6:0.

Najvyššia výhra hostí: Galanta – Horná Nitra 0:5 v 21. kole, Vráble – Dubnica 0:5 v 32. kole, Dubnica – Nové Zámky 1:5 v 29. kole.

Najvyššia remíza: Komárno – Neded 3:3, Neded – Galanta 3:3, Dubnica – Neded 3:3, V. Ludince – Komárno 3:3.

Najviac gólov v zápase: Galanta – Komárno 5:4 .

Najčastejší výsledok: 1:1 (27x), 0:1, 0:0 (24x), 1:0 (23x), 3:0, 2:0 (19x), 0:2 (16x), 2:1 (15x), 3:1 (14x).

Najzriedkavejší výsledok: 7:1, 6:0, 5:4, 3:4, 1:5, 1:4 (1x).

Zápasy bez inkasovaného gólu: Púchov 14 z., Nemšová a Veľký Meder 13, Vráble, Šamorín a DAC B/Vrakúň 12, Komárno, Dubnica, Trnava C a H. Nitra 11, N. Zámky 10, V. Ludince a Topoľčany 9, Galanta a Led. Rovne 7, Palárikovo 5, Neded 3.

Zápasy bez streleného gólu: Dubnica 16 z., Topoľčany 15, Vráble a Palárikovo 14, Led. Rovne 12, N. Zámky 11, Galanta, DAC B/Vrakúň, V. Ludince, Neded, Púchov, Nemšová a H. Nitra 10, Komárno 6, Šamorín, V. Meder a Trnava C 4.

Najdlhšie víťazné série: Trnava C 9 z. (15.-24. kolo), DAC B/Vrakúň 4 z. (16.-19. kolo), Trnava C 5 z. (5.-10. kolo), Galanta 4 z. (13.-16. kolo), Šamorín 4 z. (24.-27. kolo), Vráble 4 z. (27.-30. kolo), Komárno 4 z. (31.-34. kolo).

Série bez prehry: Komárno 13 z. (9-4-0, 21.-34. kolo), Nové Zámky 10 z. (4-6-0, 22.-31. kolo), DAC B/Vrakúň 9 z. (7-2-0, 11.-19. kolo), Horná Nitra 9 z. (6-3-0, 1.-9. kolo), Neded 9 z. (2-7-0, 7.-15. kolo), Púchov 7 z. (5-2-0, 3.-9. kolo), Veľký Meder 7 z. (4-3-0, 12.-18. kolo).

Série bez víťazstva: Palárikovo 26 (!) z. (0-9-17, 8.-34. kolo), Vráble 12 z. (0-5-7, 7.-18. kolo), Dubnica 12 z. (0-7-5, 1.-13. kolo), Dubnica 10 z. (0-4-6, 15.-25. kolo), Neded 9 z. (0-3-6, 1.-9. kolo), Neded 9 z. (0-1-8, 17.-25. kolo), Topoľčany 9 z. (0-2-7, 8.-16. kolo), Komárno 8 z. (0-2-6, 6.-13. kolo).

Série bez bodu: Neded 7 z. (17.-23. kolo), Palárikovo 7 z. (9.-15. kolo), Vráble 6 z. (11.-16. kolo), Topoľčany 6 z. (11.-16. kolo).

KONTUMÁCIE

1. kolo: Topoľčany – N. Zámky 0:3 kontumačne, 9. kolo: Púchov – Dubnica 3:0 kontumačne, 19. kolo: Komárno – Púchov 3:0 kontumačne.

STRELCI

16 – Hlavna (Trnava C).

15 – Košút (N. Zámky).

14 – Pikulík (Trnava C).

13 – Gajdošík (Púchov).

12 – Ád. Mészáros (V. Meder)

11 – Faragó (Komárno), Kuba (Šamorín).

9 – Bublák (H. Nitra).

8 – Zelenický (H. Nitra), Szórád (Komárno), R. Cingel (V. Ludince), M. Szabó (V. Meder 2, Komárno 6).

7 – Valachovič (Neded), Pilát (Púchov), Cs. Horváth (Šamorín), Juhász (Trnava C), Predajniansky (V. Ludince).

6 – Belkovics, Kondrlík (DAC B), Mojto (Dubnica), Korman (Galanta), Turančík (H. Nitra), Zvoncsár (Komárno 4, Palárikovo 2), Detko, Lipták, Vávra (Led. Rovne), Kalmár (Neded), Kingsley Iheme (Neded), Wesley (Nemšová), Jose Da Silva, Mezovský, Mikuš (Šamorín), Rama Salim (Topoľčany), D. Herák (Trnava C), Čtvrtníček (V. Meder), Nurković (Vráble).

5 – Štefula (Dubnica), Blaščik, Žák (Galanta), Matuškovič (H. Nitra), Púček (Led. Rovne), V. Kráľ (N. Zámky), Jakubjak (Neded 3, Galanta 2), Holiš (Nemšová), Gamboš, Pastorek, Svorada (Púchov), Pončák (Šamorín), Vahagn Militosjan (Topoľčany), J. Horváth (Trnava C), Hlaváčik (V. Ludince), L. Szöcs (V. Meder).

4 – Černák, Nguekam (DAC B), Števček (Dubnica), Elvis, G. Kováč (Galanta), Halmeš, Obžera, Pekár, Viktory (H. Nitra), Aliko Bala, Kvasnička, Vlček (Nemšová), Krcho (Palárikovo 3, Neded 1), Bartoš, Rypák (Púchov), Leonel (Šamorín), Hovsepjan (Topoľčany), L. Vido (Trnava C), Dobiaš, Konvický (V. Ludince), Králik, Szöllös, Z. Bognár (V. Meder), Gavrilović (Vráble).

3 – Ágh (DAC B), Habšuda, Štefánek (Dubnica), Eliáš, Kočiš, Prágai, Winkler (Galanta), Bilyk, Uzola (Komárno), Riečičiar (Led. Rovne), Bombicz, Ešek (N. Zámky), M. Husár (Neded), Amrich, Holíček, Komorovský (Nemšová), J. Janso, Vencel (Palárikovo), Zuziak (Púchov), Dos Santos (Šamorín), Kutiš (Topoľčany 1, Palárikovo 2), Rusinko (Topoľčany 2, Palárikovo 1), Švajlen (Topoľčany 2, Palárikovo 1), Rajník (Topoľčany), Magdolen (Trnava C), Ahmad, T. Varga (V. Ludince), Obert (V. Meder 2, Komárno 1), Brath, Hamar, T. Feješ (Vráble).

2 – An. Mészáros, L. Tóth, Lénárth, Trajcsik, V. Horváth (DAC B), Baša, Blaho, Kim Leakyun, Pellet, Štajer (Galanta), Drozd, Oškrobaný (H. Nitra), Podlucký (Komárno), Copko, Hruška, Chmelík, Pilný (Led. Rovne), Fehervári, Illés, Lovska, Tokar (N. Zámky), Obassi (Neded), Guba, Holúbek, Mikeš (Nemšová), Gejdoš, Petrović (Palárikovo), Ágh, Čemba, Joao Vitor, Špánik (Šamorín), Jakubík, Ventúra (Topoľčany), Tran Anh (Trnava C), Smiknya, Soboňa, Straňák (V. Ludince), Zs. Németh (V. Meder 1, Komárno 1), Jorík (V. Meder), Advigov, Balko, Tužinský (Vráble).

1 – Csóka, Fedor, Kubik, P. Nagy, Pagáč, Polák, Szelle, Zsigmond (DAC B), Čurik, Hlatký, Minárik, Púpala, Suchý, Turza, Vaculík (Dubnica), Bumbera, O. Janso, Rusňák, Sung Ho Lim (Galanta), Thanh (Horná Nitra), Adámik, Gonzáles, Kuruc, M. Mészáros, P. Kováč, Szántó, T. Tóth (Komárno), Čiernik, Híreš, Kollár (Led. Rovne), Čeredničenko, Kurej, P. Horáček, Šušpanov, Švajda, Vašek (N. Zámky), Ambruš, D. Galbavý, Gányovics, Hambalek, Herceg, Jakabovič, Kukučka, Marko, R. Prúčny, Rehák, Zahraničnyj (Neded), E. Prekop, Lawrence, P. Kochan, Ranko, Richtárech, Schet, Schiszler (Nemšová), Hausleitner, Konopásek, Kubala, Letko, Markusek (Palárikovo), Brezničan, Hrnko, Riška, Zavadzan (Púchov), A. Pinte, Csölle, Kassiano, Krištan, Thiago (Šamorín), Baláž, Matejov, R. Števko, Slovák (Topoľčany), D. Ujlaky, Doka, Duračka, Ďuriš, Dzíbela, Kovársky, Krajčovič, Ravas, Richnák (Trnava C), Belanský, Kubala, Mikula, Sásik (V. Ludince), Bíró, Buka, D. Bališ, Gagić, Kunovský, Musil, Pisár, Rožník, Štrbák, T. Hanzel (V. Meder), Brajović, Hlaváč, Sombat, Zrubec (Vráble).

Kontumačné góly: Komárno, N. Zámky a Púchov 3.

Vlastné góly (v prospech): Komárno 2, Nemšová, Trnava C, Vráble a Neded po 1.


  1. Lednické Rovne robia Slovensku vo svete reklamu Foto 434
  2. Nákladné autá ohrozujú obyvateľov 193
  3. Páčili sa skrinky, aj že nemajú pavúky 99
  4. Bábätká z považskobystrického regiónu Foto 53
  5. Primátor vetoval uznesenie, škola peniaze nedostane 48
  6. Dajte si pozor na vietor i poľadovicu 44
  7. Pov. Bystrica aj Dubnica zaskočili domácich 41
  8. Na diaľnici boli rušné chvíle Foto 35
  9. Bola snehová nádielka. Spustia menšie vleky? 33
  10. Krátky návrat k roku 2017 veselo i vážne (III.) 27

Najčítanejšie správy

Považská Bystrica

Lednické Rovne robia Slovensku vo svete reklamu

Obec Lednické Rovne je vďaka sklárskej spoločnosti RONA dedina, ktorá sa presadzuje v celom svete a robí obrovskú reklamu celej našej krajine.

Nákladné autá ohrozujú obyvateľov

Situácia v Hornom Milochove je zlá. Ľudia hovoria, že sú rukojemníkmi výstavby železnice, pri ktorej sa zanedbalo vybudovanie obslužnej cesty. Spísali petíciu, hovoria aj o živej reťazi.

Páčili sa skrinky, aj že nemajú pavúky

Na škôlkarov z Papradna čakalo začiatkom roka prekvapenie. Po prázdninách už sa nevrátili do starých priestorov škôlky, ale nových v základnej škole.

Bábätká z považskobystrického regiónu

Fotografie bábätiek z považskobystrickej a trenčianskej pôrodnice

Primátor vetoval uznesenie, škola peniaze nedostane

Dubnický primátor vetoval ďalšie uznesenie o poskytnutí dotácie pre súkromnú základnú umeleckú školu. Na prelomenie veta majú poslanci dva mesiace od schválenia uznesenia.

Blízke regióny

Lovecká sezóna sa skončila. Neveľká populácia vlkov v Malej Fatre vyviazla bez ujmy

Na území národného parku Malá Fatra žijú asi len dve malé vlčie svorky.

Hlavný ťah na Prievidzu bol ráno ochromený. Policajti vyčíslili predbežné škody

Nehoda sa stala na hlavnom ťahu, no komplikácie spôsobovala aj v centre mesta.

V Trenčíne vybudujú zážitkový park pre autistov

Oddychový a stimulačný park chcú sprístupniť aj deťom z okolia.

Neďaleko Prievidze horela chatka. Počas zásahu hrozil výbuch

V jednej z prievidzských obcí horela záhradná chatka. Hasiči požiar zlikvidovali za necelú hodinu a pol.

Ľudia z Kubrice zostali bez autobusov

Autobus číslo jedenásť, ktorý premáva medzi Trenčínom a Kubricou skončil v utorok popoludní krátko pred 14. hodinou v mimo cesty, vozidlo bolo naklonené v plote rodinného domu.

Všetky správy

Rybáriková: Keby mi to niekto povedal, pošlem ho na liečenie

Slovenská tenistka postúpila už do osemfinále Australian Open. Tak ďaleko nikdy nebola.

Najväčší tender tretej Ficovej vlády sa blíži do finále

ŽSR chcú modernizovať úsek za Bratislavou za viac než 300 miliónov eur.

Je až na konci svetovej päťdesiatky. Prečo cena Ronalda rapídne klesla?

Je to ako s nehnuteľnosťami. Ceny najlepších futbalistov určujú trh a kvalita.

Ďalšia šanca na referendum o brexite? Podporil ho Blair aj Farage

Aj Briti si myslia, že ak by o brexite hlasovali druhýkrát, rozhodli by inak.

Sagan sa nestane celkovým víťazom Tour Down Under, piatu etapu vyhral Porte

Slovenský cyklista ostal lídrom bodovacej súťaže.