Sobota, 25. november, 2017 | Meniny má Katarína
Pridajte si svoje mesto

Druhé miesto aj záchrana

Pohľad na III. futbalovú ligu rečou čísel.

Derby Dubnice (v modrom) s Púchovom. (Zdroj: JŠ)

KONEČNÁ TABUĽKA

1. Šamorín       32        20        6          6          61:32   66        (+18)

2. Púchov        32        18        6          8          53:29   60        (+12)

3. Trnava C     32        18        4          10        68:40   58        (+10)

4. Veľký Meder          32        16        9          7          52:39   57        (+9)

5. Nemšová     32        14        9          9          46:34   51        (+3)

6. DAC B/Vrak.          32        14        9          9          41:30   51        (+3)

7. Horná Nitra 32        14        5          13        51:45   47        (-1)

8. V. Ludince   32        12        11        9          44:39   47        (-1)

9. Komárno     32        13        7          12        51:51   46        (-2)

10. Nové Zámky         32        11        9          12        43:39   42        (-6)

11. Led. Rovne            32        13        3          16        37:44   42        (-6)

12. Galanta      32        12        6          14        51:60   39        (-6)

13. Vráble       32        9          9          14        30:45   36        (-12)

14. Topoľčany 32        9          7          16        31:55   31        (-14)

15. Dubnica     32        6          12        14        27:43   30        (-18)

16. Neded       32        6          9          17        40:62   27        (-21)

17. Palárikovo 32        2          9          21        23:62   15        (-33)

Topoľčanom a Galante odrátali 3 b. Gabčíkovo odstúpilo.

JESEŇ

1. Veľký Meder          16        11        3          2          33:11   36        (+9)

2. Šamorín       16        10        3          3          26:12   33        (+6)

3. Púchov        16        9          4          3          29:11   31        (+7)

4. Horná Nitra 16        9          4          3          31:22   31        (+10)

5. Nemšová     16        9          3          4          25:15   30        (+6)

6. Trnava C     16        9          2          5          38:20   29        (+2)

7. DAC B/Vrakúň       16        8          5          3          20:10   29        (+8)

8. Galanta        16        7          5          4          31:25   26        (-1)

9. Led. Rovne  16        7          1          8          20:26   22        (-2)

10. Nové Zámky         16        6          3          7          21:21   21        (-6)

11. V. Ludince 16        4          8          4          17:21   20        (-4)

12. Neded       16        2          7          7          22:31   13        (-11)

13. Dubnica     16        1          9          6          13:27   12        (-9)

14. Topoľčany 16        2          5          9          10:25   11        (-10)

15. Vráble       16        2          4          10        9:22     10        (-11)

16. Komárno   16        2          3          11        19:42   9          (-18)

17. Palárikovo 16        2          3          11        12:35   9          (-12)

JAR

1. Komárno     16        11        4          1          32:9     37        (+16)

2. Šamorín       16        10        3          3          35:20   33        (+12)

3. Trnava C     16        9          2          5          30:20   29        (+8)

4. Púchov        16        9          2          5          24:18   29        (+5)

5. V. Ludince   16        8          3          5          27:18   27        (+3)

6. Vráble         16        7          5          4          21:23   26        (-1)

7. DAC B/Vrakúň       16        6          4          6          21:20   22        (-5)

8. Nové Zámky           16        5          6          5          22:18   21        (0)

9. Nemšová     16        5          6          5          21:19   21        (-3)

10. Veľký Meder        16        5          6          5          19:28   21        (0)

11. Led. Rovne            16        6          2          8          17:18   20        (-4)

12. Topoľčany 16        7          2          7          21:30   20        (-4)

13. Dubnica     16        5          3          8          14:16   18        (-9)

14. Horná Nitra           16        5          1          10        20:23   16        (-11)

15. Neded       16        4          2          10        18:31   14        (-10)

16. Galanta      16        5          1          10        20:35   13        (-5)

17. Palárikovo 16        0          6          10        11:27   6          (-21)

DOMA

1. Veľký Meder          16        13        1          2          31:11   40

2. Púchov        16        12        2          2          34:9     38

3. Trnava C     16        11        3          2          41:11   36

4. Šamorín       16        11        3          2          37:11   36

5. Nemšová     16        9          5          2          27:12   32

6. Galanta        16        9          3          4          34:28   30

7. Nové Zámky           16        7          5          4          24:15   26

8. Horná Nitra 16        8          2          6          26:18   26

9. Komárno     16        7          4          5          28:20   25

10. V. Ludince 16        6          6          4          20:18   24

11. DAC B/Vrakúň     16        6          5          5          22:16   23

12. Led. Rovne            16        7          2          7          21:22   23

13. Vráble       16        5          6          5          20:21   21

14. Topoľčany 16        6          2          8          16:25   20

15. Neded       16        4          5          7          22:26   17

16. Dubnica     16        2          6          8          16:26   12

17. Palárikovo 16        1          5          10        14:27   8

VONKU

1. Šamorín       16        9          3          4          24:21   30

2. DAC B/Vrakúň       16        8          4          4          19:14   28

3. V. Ludince   16        6          5          5          24:21   23

4. Púchov        16        6          4          6          19:20   22

5. Trnava C     16        7          1          8          27:29   22

6. Horná Nitra 16        6          3          7          25:27   21

7. Komárno     16        6          3          7          23:31   21

8. Nemšová     16        5          4          7          19:22   19

9. Led. Rovne  16        6          1          9          16:22   19

10. Dubnica     16        4          6          6          11:17   18

11. Veľký Meder        16        3          8          5          21:28   17

12. Nové Zámky         16        4          4          8          19:24   16

13. Vráble       16        4          3          9          10:24   15

14. Topoľčany 16        3          5          8          15:30   14

15. Galanta      16        3          3          10        17:32   12

16. Neded       16        2          4          10        18:36   10

17. Palárikovo 16        1          4          11        9:35     7

BILANCIA

V 272 zápasoch padlo spolu 749 gólov. Priemer na jeden zápas je 2,75 gólu. Sumár: 124 víťazstiev domácich, 65 remíz, 83 výhier hostí. Celkové skóre: 433:316, pomer bodov: 437:314.

REKORDY SEZÓNY

Najvyššie domáce víťazstvo: Komárno – Veľký Meder 7:1, Púchov – Komárno 6:0.

Najvyššia výhra hostí: Galanta – Horná Nitra 0:5 v 21. kole, Vráble – Dubnica 0:5 v 32. kole, Dubnica – Nové Zámky 1:5 v 29. kole.

Najvyššia remíza: Komárno – Neded 3:3, Neded – Galanta 3:3, Dubnica – Neded 3:3, V. Ludince – Komárno 3:3.

Najviac gólov v zápase: Galanta – Komárno 5:4 .

Najčastejší výsledok: 1:1 (27x), 0:1, 0:0 (24x), 1:0 (23x), 3:0, 2:0 (19x), 0:2 (16x), 2:1 (15x), 3:1 (14x).

Najzriedkavejší výsledok: 7:1, 6:0, 5:4, 3:4, 1:5, 1:4 (1x).

Zápasy bez inkasovaného gólu: Púchov 14 z., Nemšová a Veľký Meder 13, Vráble, Šamorín a DAC B/Vrakúň 12, Komárno, Dubnica, Trnava C a H. Nitra 11, N. Zámky 10, V. Ludince a Topoľčany 9, Galanta a Led. Rovne 7, Palárikovo 5, Neded 3.

Zápasy bez streleného gólu: Dubnica 16 z., Topoľčany 15, Vráble a Palárikovo 14, Led. Rovne 12, N. Zámky 11, Galanta, DAC B/Vrakúň, V. Ludince, Neded, Púchov, Nemšová a H. Nitra 10, Komárno 6, Šamorín, V. Meder a Trnava C 4.

Najdlhšie víťazné série: Trnava C 9 z. (15.-24. kolo), DAC B/Vrakúň 4 z. (16.-19. kolo), Trnava C 5 z. (5.-10. kolo), Galanta 4 z. (13.-16. kolo), Šamorín 4 z. (24.-27. kolo), Vráble 4 z. (27.-30. kolo), Komárno 4 z. (31.-34. kolo).

Série bez prehry: Komárno 13 z. (9-4-0, 21.-34. kolo), Nové Zámky 10 z. (4-6-0, 22.-31. kolo), DAC B/Vrakúň 9 z. (7-2-0, 11.-19. kolo), Horná Nitra 9 z. (6-3-0, 1.-9. kolo), Neded 9 z. (2-7-0, 7.-15. kolo), Púchov 7 z. (5-2-0, 3.-9. kolo), Veľký Meder 7 z. (4-3-0, 12.-18. kolo).

Série bez víťazstva: Palárikovo 26 (!) z. (0-9-17, 8.-34. kolo), Vráble 12 z. (0-5-7, 7.-18. kolo), Dubnica 12 z. (0-7-5, 1.-13. kolo), Dubnica 10 z. (0-4-6, 15.-25. kolo), Neded 9 z. (0-3-6, 1.-9. kolo), Neded 9 z. (0-1-8, 17.-25. kolo), Topoľčany 9 z. (0-2-7, 8.-16. kolo), Komárno 8 z. (0-2-6, 6.-13. kolo).

Série bez bodu: Neded 7 z. (17.-23. kolo), Palárikovo 7 z. (9.-15. kolo), Vráble 6 z. (11.-16. kolo), Topoľčany 6 z. (11.-16. kolo).

KONTUMÁCIE

1. kolo: Topoľčany – N. Zámky 0:3 kontumačne, 9. kolo: Púchov – Dubnica 3:0 kontumačne, 19. kolo: Komárno – Púchov 3:0 kontumačne.

STRELCI

16 – Hlavna (Trnava C).

15 – Košút (N. Zámky).

14 – Pikulík (Trnava C).

13 – Gajdošík (Púchov).

12 – Ád. Mészáros (V. Meder)

11 – Faragó (Komárno), Kuba (Šamorín).

9 – Bublák (H. Nitra).

8 – Zelenický (H. Nitra), Szórád (Komárno), R. Cingel (V. Ludince), M. Szabó (V. Meder 2, Komárno 6).

7 – Valachovič (Neded), Pilát (Púchov), Cs. Horváth (Šamorín), Juhász (Trnava C), Predajniansky (V. Ludince).

6 – Belkovics, Kondrlík (DAC B), Mojto (Dubnica), Korman (Galanta), Turančík (H. Nitra), Zvoncsár (Komárno 4, Palárikovo 2), Detko, Lipták, Vávra (Led. Rovne), Kalmár (Neded), Kingsley Iheme (Neded), Wesley (Nemšová), Jose Da Silva, Mezovský, Mikuš (Šamorín), Rama Salim (Topoľčany), D. Herák (Trnava C), Čtvrtníček (V. Meder), Nurković (Vráble).

5 – Štefula (Dubnica), Blaščik, Žák (Galanta), Matuškovič (H. Nitra), Púček (Led. Rovne), V. Kráľ (N. Zámky), Jakubjak (Neded 3, Galanta 2), Holiš (Nemšová), Gamboš, Pastorek, Svorada (Púchov), Pončák (Šamorín), Vahagn Militosjan (Topoľčany), J. Horváth (Trnava C), Hlaváčik (V. Ludince), L. Szöcs (V. Meder).

4 – Černák, Nguekam (DAC B), Števček (Dubnica), Elvis, G. Kováč (Galanta), Halmeš, Obžera, Pekár, Viktory (H. Nitra), Aliko Bala, Kvasnička, Vlček (Nemšová), Krcho (Palárikovo 3, Neded 1), Bartoš, Rypák (Púchov), Leonel (Šamorín), Hovsepjan (Topoľčany), L. Vido (Trnava C), Dobiaš, Konvický (V. Ludince), Králik, Szöllös, Z. Bognár (V. Meder), Gavrilović (Vráble).

3 – Ágh (DAC B), Habšuda, Štefánek (Dubnica), Eliáš, Kočiš, Prágai, Winkler (Galanta), Bilyk, Uzola (Komárno), Riečičiar (Led. Rovne), Bombicz, Ešek (N. Zámky), M. Husár (Neded), Amrich, Holíček, Komorovský (Nemšová), J. Janso, Vencel (Palárikovo), Zuziak (Púchov), Dos Santos (Šamorín), Kutiš (Topoľčany 1, Palárikovo 2), Rusinko (Topoľčany 2, Palárikovo 1), Švajlen (Topoľčany 2, Palárikovo 1), Rajník (Topoľčany), Magdolen (Trnava C), Ahmad, T. Varga (V. Ludince), Obert (V. Meder 2, Komárno 1), Brath, Hamar, T. Feješ (Vráble).

2 – An. Mészáros, L. Tóth, Lénárth, Trajcsik, V. Horváth (DAC B), Baša, Blaho, Kim Leakyun, Pellet, Štajer (Galanta), Drozd, Oškrobaný (H. Nitra), Podlucký (Komárno), Copko, Hruška, Chmelík, Pilný (Led. Rovne), Fehervári, Illés, Lovska, Tokar (N. Zámky), Obassi (Neded), Guba, Holúbek, Mikeš (Nemšová), Gejdoš, Petrović (Palárikovo), Ágh, Čemba, Joao Vitor, Špánik (Šamorín), Jakubík, Ventúra (Topoľčany), Tran Anh (Trnava C), Smiknya, Soboňa, Straňák (V. Ludince), Zs. Németh (V. Meder 1, Komárno 1), Jorík (V. Meder), Advigov, Balko, Tužinský (Vráble).

1 – Csóka, Fedor, Kubik, P. Nagy, Pagáč, Polák, Szelle, Zsigmond (DAC B), Čurik, Hlatký, Minárik, Púpala, Suchý, Turza, Vaculík (Dubnica), Bumbera, O. Janso, Rusňák, Sung Ho Lim (Galanta), Thanh (Horná Nitra), Adámik, Gonzáles, Kuruc, M. Mészáros, P. Kováč, Szántó, T. Tóth (Komárno), Čiernik, Híreš, Kollár (Led. Rovne), Čeredničenko, Kurej, P. Horáček, Šušpanov, Švajda, Vašek (N. Zámky), Ambruš, D. Galbavý, Gányovics, Hambalek, Herceg, Jakabovič, Kukučka, Marko, R. Prúčny, Rehák, Zahraničnyj (Neded), E. Prekop, Lawrence, P. Kochan, Ranko, Richtárech, Schet, Schiszler (Nemšová), Hausleitner, Konopásek, Kubala, Letko, Markusek (Palárikovo), Brezničan, Hrnko, Riška, Zavadzan (Púchov), A. Pinte, Csölle, Kassiano, Krištan, Thiago (Šamorín), Baláž, Matejov, R. Števko, Slovák (Topoľčany), D. Ujlaky, Doka, Duračka, Ďuriš, Dzíbela, Kovársky, Krajčovič, Ravas, Richnák (Trnava C), Belanský, Kubala, Mikula, Sásik (V. Ludince), Bíró, Buka, D. Bališ, Gagić, Kunovský, Musil, Pisár, Rožník, Štrbák, T. Hanzel (V. Meder), Brajović, Hlaváč, Sombat, Zrubec (Vráble).

Kontumačné góly: Komárno, N. Zámky a Púchov 3.

Vlastné góly (v prospech): Komárno 2, Nemšová, Trnava C, Vráble a Neded po 1.


  1. Väzenie pre časť skupiny z Považia známej ako „dvojičky“ 89
  2. Pov. Bystrica privíta súpera z Čiernej Hory Foto 78
  3. Považskobystričania zvládli prvý pohárový zápas Foto 73
  4. Nabúral na diaľnici, bol opitý 73
  5. Hľadajú strateného Braňa 66
  6. Nevestu nedoviedol len pred oltár 49
  7. Hokejové derby malo jednoznačný priebeh Foto 45
  8. Kedysi v podniku pracovali tisícky ľudí 34
  9. Bábätká z považskobystrického regiónu Foto 24
  10. Aj keď nesnežilo, v Púchove sneh mali Foto 24

Riešime za Vás

Stromy
Považská Bystrica

Stromy

V riešení
Považská Bystrica

Kosenie

V riešení
Pridaj svoj podnet

Najčítanejšie správy

Považská Bystrica

Väzenie pre časť skupiny z Považia známej ako „dvojičky“

Nepodmienečné tresty odňatia slobody na päť až deväť rokov vymeral dnes senát na pracovisku Špecializovaného trestného súdu (ŠTS) v Banskej Bystrici pre sedem osôb, ktoré priznali spáchanie trestných činov založenia, zosnovania a podporovania zločineckej skupiny a drogový zločin.

Pov. Bystrica privíta súpera z Čiernej Hory

V piatok 24. a v sobotu 25. 11. odohrajú hádzanári Pov. Bystrice doma oba duely 3. kola Challenge cupu

Považskobystričania zvládli prvý pohárový zápas

V úvodnom zápase 3. kola hádzanárskeho Challenge cupu sa na Považí predstavil nezdolaný líder čiernohorskej ligy.

Nabúral na diaľnici, bol opitý

Dlhší čas si nepojazdí Novodubničan Milan. Dokonca mu hrozí väzenie.

Hľadajú strateného Braňa

Polícia vyhlásila pátranie po nezvestnom 43-ročnom Branislavovi Smatanovi. O pomoc žiada aj verejnosť.

Blízke regióny

Slovák získal v Nemecku vzácnu trofej. Váži šesť kilogramov (+FOTO)

Najskôr ani neovládal nemčinu. Dvadsaťšesťročný futbalový brankár Tomáš Pipíška získal prestížne ocenenie.

Vodičov čaká čiastočná uzávierka cesty I/11

Polícia upozorňuje na čiastočnú uzávierku cesty I/11 v katastri Kysuckého Nového Mesta a Poviny v dĺžke maximálne 800 metrov.

V Zákopčí pri požiari možno uhorel miestny podnikateľ

K obrovskej tragédii došlo v obci Zákopčie. Horelo tam osobné motorové vozidlo, v ktorom zrejme zahynul 54-ročný miestny podnikateľ.

FOTO: Muž vykradol recepciu penzióna, pri sebe mal drogy

Bratislavčanovi hrozí až desaťročné väzenie.

Ľuďom bez domova má pomôcť prečkať zimu vojenský stan

Kapacita nocľahárne pre ľudí bez domova je nedostatočná. Okrem humanitárnej pomoci by mohol problém s miestom čiastočne vyriešiť aj vojenský stan.

Všetky správy

Prieskum AKO: Parlamentné voľby by vyhral Smer, Matovič s Kollárom predbehli SNS

Kotlebova strana sa by sa podľa prieskumu dostala až na šieste miesto.

Teroristi v Egypte zabili už 235 ľudí

Letisko v Káhire je plné vojakov a policajtov, v krajine vyhlásili štátny smútok.

Vkladné knižky kedysi využívala mafia. Aké sú lepšie investície

Čo urobiť s veľkou sumou našetrených peňazí a čo robiť, ak si chcem šetriť každý mesiac po troche? Denník SME sa pokúsil objasniť niektoré známejšie druhy sporenia.

Ján Richter má čoskoro opustiť ministerské kreslo, nahradiť ho má Raši

Funkciu ministra vnútra i podpredsedu strany si zrejme udrží Robert Kaliňák.

Kam vyraziť