Piatok, 12. august, 2022 | Meniny má Darina

Ako hrala futbalová mládež?

Sumár výsledkov mládežníckych futbalových líg od 1. ligy až po najnižšiu oblastnú súťaž.

1. LIGA STARŠÍ DORAST U 19

1. kolo: FC Nitra – Ružomberok 2::2, Slovan – Prešov hrajú 23. 8., Trenčín - Dun. Streda 4:4, Senica – VSS Košice 2:2, Michalovce – Bardejov 0:0, Trnava – Podbrezová 0:0, B. Bystrica – Žilina odložené na 6. 9.

 

1. LIGA MLADŠÍ DORAST U 17

1. kolo: Žilina - B. Bystrica odložené na 31. 8., Podbrezová – Trnava 1:0, Michalovce - Bardejov 2:2, VSS Košice – Senica 1:1, Dun. Streda – Trenčín 0:0, Prešov – Slovan 0:2, Ružomberok - FC Nitra 3:0.

 

 

1. LIGA MLADŠÍ DORAST U 16

1. kolo: Žilina - B. Bystrica odložené na 31. 8., Podbrezová – Trnava 1:1, Michalovce – Bardejov 4:1, VSS Košice – Senica 1:0, Dun. Streda – Trenčín 0:4, Prešov – Slovan 0:2, Ružomberok - FC Nitra 2:2.

SkryťVypnúť reklamu

 

 

2. LIGA STARŠÍ DORAST

1. kolo: Karlova Ves - Nové Zámky 4:1.

3. kolo: Skalica - Pov. Bystrica 6:2 (2:1), 41. a 67. Ondriš, 19. Populhár, 47. Hollý, 55. Nemečkay, 74. Mášik – 39. Gáborík, 54. Borovička, Púchov - Dubnica 1:1 (0:0), 73. Buček – 75. Svatík, Myjava – PFA ViOn 2:1, Karlova Ves – Levice 0:0, Malacky – Gabčíkovo 2:1, Horná Nitra – Nové Zámky 6:0, Domino Bratislava – Komárno 0:3, Inter – Topoľčany 2:0, Lok. Trnava – Petržalka 1:5.

1. Myjava        3          3          0          0          14:2     9

2. Skalica         3          3          0          0          15:4     9

3. Malacky      3          2          1          0          7:2       7

4. Púchov        3          2          1          0          6:3       7

5. Inter 3          2          0          1          11:3     6

SkryťVypnúť reklamu

6. H. Nitra       3          2          0          1          10:4     6

7. Lok. Trnava 3          2          0          1          4:6       6

8. Karl. Ves     2          1          1          0          4:1       4

9. Dubnica       3          1          1          1          5:4       4

10. Gabčíkovo 3          1          1          1          2:2       4

11. Petržalka    2          1          0          1          6:5       3

12. Pov. Bystrica         3          1          0          2          7:9       3

13. Komárno   3          1          0          2          5:12     3

14. PFA ViOn 3          0          1          2          2:4       1

15. Domino      3          0          1          2          0:5       1

16. Levice        3          0          1          2          0:12     1

SkryťVypnúť reklamu

17. Topoľčany 3          0          0          3          1:11     0

18. N. Zámky  3          0          0          3          1:11     0

 

2. LIGA MLADŠÍ DORAST

1. kolo: Karlova Ves - Nové Zámky 3:1.

3. kolo: Skalica - Pov. Bystrica 1:1 (1:0), 33. Šurek – 42. Gálik, Púchov - Dubnica 0:1 (0:0), 75. Matúš, Myjava – PFA ViOn 1:0, Malacky – Gabčíkovo 0:3, Karlova Ves – Levice 5:0, Domino Bratislava – Komárno 1:1, Horná Nitra – Nové Zámky 3:0, Inter – Topoľčany 5:0, Lok. Trnava – Petržalka 1:1.

1. Myjava        3          3          0          0          11:1     9

2. Inter 3          3          0          0          8:0       9

3. Lok. Trnava 3          2          1          0          8:2       7

4. Horná Nitra 3          2          1          0          11:6     7

5. Karl. Ves     2          2          0          0          8:1       6

6. Gabčíkovo   3          2          0          1          7:4       6

7. PFA ViOn   3          2          0          1          4:2       6

8. Skalica         3          1          2          0          4:2       5

9. Komárno     3          1          1          1          5:3       4

10. Púchov      3          1          0          2          4:7       3

11. Dubnica     3          1          0          2          2:5       3

12. Topoľčany 3          0          2          1          3:8       2

13. Domino      3          0          1          2          5:7       1

14. Petržalka    2          0          1          1          2:5       1

15. Pov. Bystrica         3          0          1          2          4:8       1

16. Malacky    3          0          1          2          3:8       1

17. Levice        3          0          1          2          3:14     1

18. N. Zámky  3          0          0          3          2:11     0

 

3. LIGA STARŠÍ DORAST

2. kolo: Brvnište - Šamorín 1:6 (0:3), 50. Ilko – 21., 43. a 59. Bujka, 8. Lima, 48. Bolyo, 63. Nachtnebel, Sereď – ČFK Nitra 6:0, Šaľa – Bánovce 0:2, Nové Mesto – Galanta 4:3, Šurany – Krakovany 2:1, Piešťany – Partizánske 1:3, J. Bohunice – Hlohovec 5:0.

1. Sereď          2          2          0          0          13:0     6

2. Šamorín       2          2          0          0          16:4     6

3. Bánovce      2          2          0          0          6:1       6

4. Partizánske  2          2          0          0          7:3       6

5. J. Bohunice  2          1          0          1          7:4       3

6. Galanta        2          1          0          1          7:6       3

7. Piešťany      2          1          0          1          4:3       3

8. Šaľa 2          1          0          1          3:3       3

9. Šurany         2          1          0          1          4:5       3

10. N. Mesto   2          1          0          1          7:13     3

11. Krakovany 2          0          0          2          1:5       0

12. Brvnište     2          0          0          2          2:10     0

13. ČFK Nitra 2          0          0          2          1:9       0

14. Hlohovec   2          0          0          2          0:12     0

 

 

3. LIGA MLADŠÍ DORAST

2. kolo: Brvnište - Šamorín 0:4 (0:0), 62. a 80. Gajvola, 65. Hesko, 69. Bögi, Sereď – ČFK Nitra 1:1, Šaľa – Bánovce 3:1, Šurany – Krakovany 1:2, Nové Mesto – Galanta 1:0, J. Bohunice – Hlohovec 0:3, Piešťany – Partizánske 0:0.

1. Šamorín       2          2          0          0          11:0     6

2. Šaľa 2          2          0          0          7:3       6

3. Partizánske  2          1          1          0          7:0       4

4. Piešťany      2          1          1          0          3:0       4

5. Sereď          2          1          1          0          3:1       4

6. Galanta        2          1          0          1          5:2       3

7. Bánovce      2          1          0          1          5:4       3

8. Hlohovec     2          1          0          1          3:2       3

9. Krakovany   2          1          0          1          2:4       3

10. N. Mesto   2          1          0          1          1:7       3

11. ČFK Nitra 2          0          1          1          3:5       1

12. Šurany       2          0          0          2          2:7       0

13. Brvnište     2          0          0          2          1:8       0

14. J. Bohunice            2          0          0          2          0:10     0

 

 

4. LIGA DORAST

2. kolo: Bošany – N. Dubnica 1:2 (0:1), 73. Gábriš – 30. Šlapka, 52. Homola, Dolná Súča - Led. Rovne 1:4 (0:1), 69. Oláš – 18. Páleš, 79. Piaček, 81. Melišík, 89. Egly, Beluša – Borčice 2:0 (1:0), 41. a 50. Pilát, D. Vestenice – Vrbové 4:1, Tr. Turná - Tr. Stankovce 3:1, Nemšová - Mokrý Háj 10:0, Kanianka – Kúty 0:4, Holíč – N. Rudno 1:2.

1. Kúty            2          2          0          0          13:0     6

2. Beluša          2          2          0          0          12:1     6

3. Led. Rovne  2          2          0          0          13:3     6

4. N. Dubnica  2          2          0          0          5:1       6

5. N. Rudno     2          2          0          0          4:1       6

6. Nemšová     2          1          0          1          11:2     3

7. Tr. Turná     1          1          0          0          3:1       3

8. Borčice        2          1          0          1          2:3       3

9. D. Vestenice            2          1          0          1          6:10     3

10. Mokrý Háj 2          1          0          1          5:11     3

11. Bošany      2          0          0          2          1:4       0

12. Vrbové      1          0          0          1          1:4       0

13. D. Súča     2          0          0          2          1:7       0

14. Kanianka   2          0          0          2          1:9       0

15. Holíč          2          0          0          2          1:11     0

16. Tr. Stankovce        2          0          0          2          2:13     0

 

5. LIGA DORAST

2. kolo: Častkovce – Ladce 4:3 (3:0), 2. T. Feranec, 11. vlastný Cvopa, 33. Žiška, 68. M. Feranec – 74. a 87. Bratina, 62. Pravda, Horná Poruba - Domaniža 3:1 (1:0), 35. Ovšák, 67. Matúš Staňo, 87. T. Dražkovec – 57. Dúbravka, Selec – Prečín 4:1 (1:1), 20. Ondrášek, 57. Šišovský, 67. Zaťko, 78. Zovčák – 35. Orávik, Košeca - Stará Turá 2:1 (1:0), 6. Briestenský, 51. vlastný Brnák – 61. Púchly, Streženice – Melčice-Lieskové 1:4 (1:2), 44. D. Štrbák – 11. a 21. Kašša, 62. Žiška (11 m), 75. Kusenda, Nedožery-Brezany – Klát. N. Ves 4:0, Turani – Bošáca 4:0, Chynorany – Drietoma hrajú 23. 8..

1. Nedožery     2          2          0          0          7:1       6

2. H. Poruba    2          2          0          0          5:1       6

3. Selec           2          1          1          0          6:3       4

4. Domaniža     2          1          0          1          10:5     3

5. Melčice        1          1          0          0          4:1       3

6. Drietoma      1          1          0          0          3:0       3

7. Turani          2          1          0          1          4:3       3

8. Kl. N. Ves   2          1          0          1          5:5       3

9. Košeca        2          1          0          1          3:4       3

10. Častkovce 2          1          0          1          6:12     3

11. Bošáca      2          0          1          1          2:6       1

12. Chynorany 0          0          0          0          0:0       0

13. St. Turá     1          0          0          1          1:2       0

14. Streženice  1          0          0          1          1:4       0

15. Ladce        2          0          0          2          4:9       0

16. Prečín        2          0          0          2          1:6       0

 

1. LIGA STARŠÍ ŽIACI U 15

1. kolo: FC Nitra – Púchov 2:1 (2:1), 6. Sabo, 13. Javro – 16. Belás (11 m), Spartak Trnava – Petržalka 3:1, Trenčín – H. Nitra 13:0, Slovan – Zl. Moravce /Vráble 4:0, Senica – Levice 4:0, D. Streda – Myjava 5:1, Karl. Ves – Inter 1:0.

1. Trenčín        1          1          0          0          13:0     3

2. D. Streda     1          1          0          0          5:1       3

3. Slovan         1          1          0          0          4:0       3

4. Senica          1          1          0          0          4:0       3

5. Spartak Trnava        1          1          0          0          3:1       3

6. FC Nitra      1          1          0          0          2:1       3

7. Karl. Ves     1          1          0          0          1:0       3

8. Púchov        1          0          0          1          1:2       0

9. Inter 1          0          0          1          0:1       0

10. Petržalka    1          0          0          1          1:3       0

11. Myjava      1          0          0          1          1:5       0

12. Zl. Moravce           1          0          0          1          0:4       0

13. Levice        1          0          0          1          0:4       0

14. H. Nitra     1          0          0          1          0:13     0

 

 

1. LIGA STARŠÍ ŽIACI U 14

1. kolo: FC Nitra – Púchov 11:0 (6:0), 1., 6. a 18. Neštrák, 44., 45. a 60. Tvrdík, 4. a 9. Šmatlák, 19. Kudlička, 40. Čaládi, 69. Czako, Spartak Trnava – Petržalka 3:0, Trenčín – H. Nitra 1:0, Slovan – Zl. Moravce /Vráble 5:0, Senica – Levice 8:1, D. Streda – Myjava 11:0, Karl. Ves – Inter 1:5.

1. FC Nitra      1          1          0          0          11:0     3

2. D. Streda     1          1          0          0          11:0     3

3. Senica          1          1          0          0          8:1       3

4. Slovan         1          1          0          0          5:0       3

5. Inter 1          1          0          0          5:1       3

6. Spartak Trnava        1          1          0          0          3:0       3

7. Trenčín        1          1          0          0          1:0       3

8. H. Nitra       1          0          0          1          0:1       0

9. Petržalka      1          0          0          1          0:3       0

10. Karl. Ves   1          0          0          1          1:3       0

11. Zl. Moravce           1          0          0          1          0:5       0

12. Levice        1          0          0          1          1:8       0

13. Púchov      1          0          0          1          0:11     0

14. Myjava      1          0          0          1          0:11     0

           

 

1. LIGA MLADŠÍ ŽIACI U 13

1. kolo: Púchov – FC Nitra 0:13 (0:6), 3., 23. a 25. Kuna, 35., 55. a 58. Demian, 14. a 47. Bečica, 55. a 59. Ölvecký, 1. Keresztesi, 2. Minka, 57. Halo, Inter – Karl. Ves 8:11, Myjava – D. Streda 4:10, Levice – Senica 7:11, Zl. Moravce /Vráble – Slovan 4:25, H. Nitra – Trenčín 14:8, Petržalka – Spartak Trnava 1:39.

 

 

1. LIGA MLADŠÍ ŽIACI U 12

1. kolo: Púchov – FC Nitra 7:5 (5:3), 22. a 27. Mišík, 25. a 55. Ernek, 4. T. Francisty, 11. Miščík, 40. Mišúr – 27. a 50. Dulay (druhý z 11 m), 2. Čurilla, 18. Kysucký, 35. Komora,

Inter – Karl. Ves 11:4, Myjava – D. Streda 1:20, Levice – Senica 2:7, Zl. Moravce /Vráble – Slovan 4:19, H. Nitra – Trenčín 14:9, Petržalka – Spartak Trnava 7:6.

 

 

2. LIGA STARŠÍ ŽIACI

1. kolo: Komárno – Gabčíkovo 7:1, ČFK Nitra - Lok. Trnava 1:1.

3. kolo: Galanta – Dubnica 6:2 (3:2), 21., 55. a 65. Ondreák, 17. Laššú, 20. Varga, 69. Nagy – 32. a 34. Kramlík, Nové Zámky - Pov. Bystrica 0:2 (0:0), 14. Steiner, 33. Kadáček, ČFK Nitra – Skalica 3:3, Šaľa – Lok. Trnava 1:3, Hlohovec – Sereď 2:1, Partizánske – Gabčíkovo 3:1, Komárno – Trebatice 1:0, Topoľčany – Bánovce 0:1, Trenčín B – Piešťany 2:2.

1. Komárno     3          3          0          0          12:3     9

2. Hlohovec     3          3          0          0          6:3       9

3. Lok. Trnava 3          2          1          0          6:3       7

4. Galanta        3          2          0          1          11:4     6

5. Partizánske  3          2          0          1          11:6     6

6. Pov. Bystrica           3          2          0          1          6:8       6

7. Trenčín B     3          1          2          0          9:5       5

8. Skalica         3          1          2          0          8:6       5

9. ČFK Nitra   3          1          2          0          7:6       5

10. N. Zámky  3          1          1          1          8:3       4

11. Sereď        3          1          1          1          4:4       4

12. Topoľčany 3          1          0          2          6:4       3

13. Bánovce    3          1          0          2          5:7       3

14. Šaľa          3          1          0          2          5:10     3

15. Piešťany    3          0          1          2          4:9       1

16. Trebatice   3          0          0          3          0:3       0

17. Dubnica     3          0          0          3          4:16     0

18. Gabčíkovo 3          0          0          3          2:14     0

 

 

2. LIGA MLADŠÍ ŽIACI

1. kolo: Komárno – Gabčíkovo 5:1, ČFK Nitra - Lok. Trnava 0:12.

3. kolo: Galanta – Dubnica 2:3 (0:3), 37. Berecky, 53. Varga – 1. Korienek, 11. Jambrich, 17. Bičan, Nové Zámky - Pov. Bystrica 4:3 (2:3), 3. a 47. Hrabovský, 16. Bíro, 41. Miklovics – 5. Kostelanský, 14. Jurkech, 27. Chupáč, ČFK Nitra – Skalica 1:10, Šaľa – Lok. Trnava 3:1, Hlohovec – Sereď 1:8, Partizánske – Gabčíkovo 4:4, Komárno – Trebatice 5:1, Topoľčany – Bánovce 0:1, Trenčín B – Piešťany 1:3.

1. Skalica         3          3          0          0          21:5     9

2. Komárno     3          3          0          0          12:2     9

3. Trenčín B     3          2          0          1          32:5     6

4. Trebatice     3          2          0          1          25:10   6

5. Lok. Trnava 3          2          0          1          16:3     6

6. Dubnica       3          2          0          1          18:7     6

7. Pov. Bystrica           3          2          0          1          12:4     6

8. Bánovce      3          2          0          1          5:3       6

9. N. Zámky    3          2          0          1          9:11     6

10. Šaľa          3          2          0          1          5:10     6

11. Galanta      3          1          0          2          5:6       3

12. Piešťany    3          1          0          2          4:6       3

13. Sereď        3          1          0          2          11:34   3

14. Gabčíkovo 3          0          2          1          9:13     2

15. Topoľčany 3          0          1          2          4:7       1

16. Partizánske            3          0          1          2          7:17     1

17. Hlohovec   3          0          0          3          6:26     0

18. ČFK Nitra 3          0          0          3          2:34     0

 

6. LIGA DORAST

1. kolo: Plevník – Mikušovce 4:0 (3:0), 10. Pajger, 20. Nemčík, 29. Majštiník, 76. Kurus, Tuchyňa – Udiča 0:4 (0:1), 36. N. Beník, 60. Kališík, 80. Melicherík, 85. M. Hájek, Dohňany – Sverepec 0:1 (0:0), 20. Illo, Lysá – Jasenica 3:1 (1:1), 47. a 81. D. Panáček, 5. Repka – 20. Ondrásky (11 m), D. Kočkovce mali voľno.

1. Udiča           1          1          0          0          4:0       3

2. Plevník         1          1          0          0          4:0       3

3. Lysá            1          1          0          0          3:1       3

4. Sverepec     1          1          0          0          1:0       3

5. D. Kočkovce           0          0          0          0          0:0       0

6. Dohňany      1          0          0          1          0:1       0

7. Jasenica       1          0          0          1          1:3       0

8. Tuchyňa       1          0          0          1          0:4       0

9. Mikušovce   1          0          0          1          0:4       0

 

4. LIGASTARŠÍ ŽIACI SEVER

1. kolo: Plevník – D. Mariková 9:1 (5:0), 20., 25., 50. a 61. Meško, 3. a 28. Gaňa, 42. a 48. Špitálny, 30. Prášek – 46. Žbodák, Domaniža – Pružina 0:9 (0:4), 22., 31. a 57. Turza, 6. Gábriš, 34. Kvasnica, 51. Kardošová, 55. Zibura, 63. Kostka, 68. Zachar, Jasenica – Sverepec 2:0 (2:0), 7. a 22. Pavlík, Udiča – Papradno 3:1 (2:1), 24. Šesták, 28. L. Trško, 61. Gálik – 3. Zboranová, Prečín mal voľno.

1. Domaniža     1          1          0          0          9:0       3

2. Plevník         1          1          0          0          9:1       3

3. Udiča           1          1          0          0          3:1       3

4. Jasenica       1          1          0          0          2:0       3

5. Prečín          0          0          0          0          0:0       0

6. Papradno     1          0          0          1          1:3       0

7. Sverepec     1          0          0          1          0:2       0

8. D. Mariková            1          0          0          1          1:9       0         

9. Domaniža     1          0          0          1          0:9       0

 

 

4. LIGA STARŠÍ ŽIACI JUH

1. kolo: Košeca – Lazy 2:2 (1:1), 9. a 57. A. Palček – 5. Juršták, 60. D. Štefánik, H. Poruba – Ilava 1:12 (0:6), 57. Čuga – 19., 29., 49. a 68. Lysák, 4. a 25. Hajas, 16. a 36. Tomašík, 35. a 55. Roháč, 46. Srnec, 60. Vytlačil, Ladce – Borčice /Bolešov 15:0 (6:0), 22., 42., 47. a 50. Bratina, 10., 30. a 62. Ježík, 22., 29. a 57. M. Adamec, 34. a 59. Jesenský, 65. Kvasnička, 67. Češko, 70. Koyš (11 m), Dohňany – Beluša 0:6 (0:1), 62. a 65. D. Sehnoutek, 55. a 68. Bednár (prvý z 11 m), 23. Prostredný, 58. Slávik, Hradčan Lednica mal voľno.

1. Ladce          1          1          0          0          15:0     3

2. Ilava 1          1          0          0          12:1     3

3. Beluša          1          1          0          0          6:0       3

4. Košeca        1          0          1          0          2:2       1

5. Lazy 1          0          1          0          2:2       1         

6. Hr. Lednica  0          0          0          0          0:0       0

7. Dohňany      1          0          0          1          0:6       0

8. H. Poruba    1          0          0          1          1:12     0

9. Borčice        1          0          0          1          0:15     0

 

4. LIGA MLADŠÍ ŽIACI

1. kolo: FC Púchov – D. Kočkovce odložené na 24. 8. o 18. h, Hriadel – 0903 423 239

 (Hriadel o 15. h v Lúkach), Dubnica – Ilava 16:0 (7:0), 3., 37. a 46. A. Miakiš, 16., 26. a 54. Hora, 25., 45. a 58. T. Lacher, 9. a 41. Pagáč, 35. a 52. Gellér, 11. Vozňák, 20. Kováč, 59. Hajdina, Kolačín mal voľno.

1. Dubnica       1          1          0          0          16:0     3

2. Kolačín        0          0          0          0          0:0       0

3. FC Púchov  0          0          0          0          0:0       0

4. D. Kočkovce           0          0          0          0          0:0       0

5. Ilava 1          0          0          1          0:16     0

 

 

 

 

 

 

 

Najčítanejšie na My Považská

Inzercia - Tlačové správy

  1. Shell: So znižovaním emisií to myslíme vážne
  2. Domčeky trulli mali byť dočasným bývaním v snahe neplatiť dane
  3. Energetici prinavrátia Pečnianskemu lesu pôvodnú biodiverzitu
  4. Najbohatšie mesto v stredoveku, divoký západ na Slovensku
  5. Kam príde, tam vypredá. Nitran vymýšľal vlastný cider dva roky
  6. Kupón na cestu do Thajska, USA a Vietnamu so zľavou 888 eur
  7. Prehľad a automatizácia
  8. Odomknite si články na mobile a počítači. Stačí jedno predplatné
  1. Domčeky trulli mali byť dočasným bývaním v snahe neplatiť dane
  2. Energetici prinavrátia Pečnianskemu lesu pôvodnú biodiverzitu
  3. Z vývoja paliva pre Formulu 1 ťažia aj bežní vodiči
  4. Trenčín potrebuje nový impulz!
  5. Shell: So znižovaním emisií to myslíme vážne
  6. Sezóna slovenského ovocia je v plnom prúde
  7. Kupón na cestu do Thajska, USA a Vietnamu so zľavou 888 eur
  8. Najbohatšie mesto v stredoveku, divoký západ na Slovensku
  1. Kam príde, tam vypredá. Nitran vymýšľal vlastný cider dva roky 13 761
  2. Pláže Dominikánskej republiky kraľujú medzi najlepšími na svete 10 297
  3. Najbohatšie mesto v stredoveku, divoký západ na Slovensku 9 451
  4. Kupón na cestu do Thajska, USA a Vietnamu so zľavou 888 eur 7 512
  5. 100 ovocných druhov, ktoré u nás dokážeme pestovať 5 280
  6. Dráčik nepúta príbehom, ale perlami ducha 3 779
  7. Kde u nás kúpite domácke potraviny 3 680
  8. Miliónová autorka Táňa K. Vasilková: Po úspechu som netúžila 2 401

Blogy SME

  1. Ján Serbák: Zaujímavosti zo storočných novín (12. - 18.8.1922)
  2. Lórant Kulík: Na marhuľovom festivale v Gönci platili jednotné ceny: Slováci prišli ochutnať marhule, džem a pálenku
  3. Miroslav Galovič: Slovenské Černobyle XXVII / Cykloleto 2022. Časť 2 - Varínske ruiny.
  4. Jozef Sitko: Tajomstvo môjho dlhého veku
  5. Irena Šimuneková: Na výlet s deťmi - hrad Hrušov
  6. Irena Šimuneková: Voda
  7. Marcel Horný: Košúty 2, časť štvrtá : Kapela
  8. Štefan Vidlár: Politický starobinec
  1. Věra Tepličková: A to je koniec, vážení! Čaká nás už len zima, hlad a beznádej... Ak nezasiahne Matovič... 129 254
  2. Tomáš Harustiak: Kto šetrí ma za tri / Ako vyžiť z minimálnej mzdy ? / Dá sa vyžiť z minimálnej mzdy ? / Prečo Slováci nemajú peniaze / Ako vyžiť z dôchodku / 12 630
  3. Martin Sústrik: Korupcia v ruskej armáde 12 227
  4. Ján Šeďo: Očovčania majú do zajtra hladovku, obchod "stráži" medveď ! 10 183
  5. Post Bellum SK: Dovolenka v Juhoslávii ako príležitosť na emigráciu 8 530
  6. Jozef Drahovský: Priechod na druhý svet je v Bratislave 6 284
  7. Monika Nagyova: Moja babka zažila kvôli podvodníkom trýznivé minúty, ktoré by neželala nikomu. 5 303
  8. Ingrid Tkáčiková: Poslanec Kuriak, ďakujem, že viem to, čo na Slovensku nechcem 3 353
  1. Monika Nagyova: Moja babka zažila kvôli podvodníkom trýznivé minúty, ktoré by neželala nikomu.
  2. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 45. - Arktída - Posledná plavba lode Karluk 3/3 - Návrat do civilizácie, 1914
  3. Jiří Ščobák: Kde dnes môžeme ušetriť? Znížiť spotrebu a náklady?
  4. Jiří Ščobák: Proč bychom si měli zapamatovat jméno Anna Chadimová? Co nám po ní zůstalo?
  5. Martina Hilbertová: Márnivé dcéry z Bratislavy: Ružinovská televízia - pod kontrolou politikov
  6. Monika Nagyova: O žene, ktorá milovala rúško
  7. Jiří Ščobák: Krásne a zaujímavé historické poistné zmluvy: Existovala aj čisto slovenská poisťovňa? A čo bola „zmluva odvážna“?
  8. Martina Hilbertová: Márnivé dcéry z Bratislavy: Novomestská parkovacia: Firma bez kontroly, ktorá nepodnikala, iba míňala
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Považská Bystrica a Púchov - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Považská

Považskobystrickému cestovateľovi a dobrodruhovi Romanovi Klinčúchovi so spolulezcami zo Záskalia dovolil životunebezpečný žľab výstup na európsky majestát.


14 h
Futbalisti Lednice (v bielom) minulú sezónu nedohrali.

V oblastnej ôsmej lige sa do jesennej časti zapojilo trinásť tímov. V kluboch nastali hráčske aj trénerské zmeny.


18 h

Prvý tiket spolu s kompasom fanúšika nájdete v aktuálnom vydaní MY Novín.


(red) 21 h
ilustračná foto

Iba traja kandidáti zverejnili svoj transparentný účet, je to pritom ich povinnosť.


10. aug

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Jeden muž sa pobytu za mrežami vyhýba už 14 rokov.


24 h

Väčšina hľadaných sa skrýva, pretože na nich bol vydaný príkaz na zatknutie.


21 h

Najstaršie sú z obdobia zhruba päťtisíc rokov pred naším letopočtom.


10. aug

Vodič Hyundaia prešiel do protismeru, čelne sa zrazil s kamiónom.


17 h

Blogy SME

  1. Ján Serbák: Zaujímavosti zo storočných novín (12. - 18.8.1922)
  2. Lórant Kulík: Na marhuľovom festivale v Gönci platili jednotné ceny: Slováci prišli ochutnať marhule, džem a pálenku
  3. Miroslav Galovič: Slovenské Černobyle XXVII / Cykloleto 2022. Časť 2 - Varínske ruiny.
  4. Jozef Sitko: Tajomstvo môjho dlhého veku
  5. Irena Šimuneková: Na výlet s deťmi - hrad Hrušov
  6. Irena Šimuneková: Voda
  7. Marcel Horný: Košúty 2, časť štvrtá : Kapela
  8. Štefan Vidlár: Politický starobinec
  1. Věra Tepličková: A to je koniec, vážení! Čaká nás už len zima, hlad a beznádej... Ak nezasiahne Matovič... 129 254
  2. Tomáš Harustiak: Kto šetrí ma za tri / Ako vyžiť z minimálnej mzdy ? / Dá sa vyžiť z minimálnej mzdy ? / Prečo Slováci nemajú peniaze / Ako vyžiť z dôchodku / 12 630
  3. Martin Sústrik: Korupcia v ruskej armáde 12 227
  4. Ján Šeďo: Očovčania majú do zajtra hladovku, obchod "stráži" medveď ! 10 183
  5. Post Bellum SK: Dovolenka v Juhoslávii ako príležitosť na emigráciu 8 530
  6. Jozef Drahovský: Priechod na druhý svet je v Bratislave 6 284
  7. Monika Nagyova: Moja babka zažila kvôli podvodníkom trýznivé minúty, ktoré by neželala nikomu. 5 303
  8. Ingrid Tkáčiková: Poslanec Kuriak, ďakujem, že viem to, čo na Slovensku nechcem 3 353
  1. Monika Nagyova: Moja babka zažila kvôli podvodníkom trýznivé minúty, ktoré by neželala nikomu.
  2. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 45. - Arktída - Posledná plavba lode Karluk 3/3 - Návrat do civilizácie, 1914
  3. Jiří Ščobák: Kde dnes môžeme ušetriť? Znížiť spotrebu a náklady?
  4. Jiří Ščobák: Proč bychom si měli zapamatovat jméno Anna Chadimová? Co nám po ní zůstalo?
  5. Martina Hilbertová: Márnivé dcéry z Bratislavy: Ružinovská televízia - pod kontrolou politikov
  6. Monika Nagyova: O žene, ktorá milovala rúško
  7. Jiří Ščobák: Krásne a zaujímavé historické poistné zmluvy: Existovala aj čisto slovenská poisťovňa? A čo bola „zmluva odvážna“?
  8. Martina Hilbertová: Márnivé dcéry z Bratislavy: Novomestská parkovacia: Firma bez kontroly, ktorá nepodnikala, iba míňala

Už ste čítali?

SkryťZatvoriť reklamu