Streda, 21. február, 2018 | Meniny má Eleonóra

Vo Sverepci nedohrali, D. Breznica zabrala

Sumár 7. a 8. futbalovej ligy

Zápas vo Sverepci sa hral iba polčas, pretože domáci, ktorých bolo iba osem, mali zranených hráčov a ich počet klesol pod sedem, čím súper z Dohnian vyhral kontumačne.

Praznov zabojoval u nováčika, a keď dvakrát dotiahol náskok Lazov, odviezol si bod.

V Pružine chýbala Visolajom k výhre minúta a nakoniec doplatili aj na zahodenú jedenástku za stavu 0:1.

M. Lednice sa presvedčujú, že ani v nižšej súťaži to nebudú mať jednoduché. Ambiciózny Kvašov si po výhre 3:1 odviezol tri body.

D. Mariková ešte hodinu pred koncom prehrávala so Šebešťanovou, no v priebehu štyroch minút sa dostala do vedenia, o ktorú ju šesť minút pred koncom pripravil Fusko.

D. Breznica v prvých troch kolách ako jediná nebodovala, no proti Podvažiu si to bohato vynahradila. K výhre 5:0 výrazne prispel autor hetriku P. Ilavský.

Kolačín, ktorý mal až do nedele plný bodový zisk, doma zaváhal s Pruským. Po rýchlom góle inkasovali jeho hráči po prestávke ďalšie tri a tým prišli o prvé miesto.

7. LIGA MUŽI

4. kolo: Lazy – Praznov 2:2 (1:1), 11. a 50. Mácsai (prvý z 11 m) – 29. M. Kostelanský, 76. J. Šamaj, Sverepec – Dohňany 0:4 (0:4), nedohrané pre malý počet hráčov domácich, 15. a 31. Zigo, 19. Pavlis, 25. Jancík, Pružina – Visolaje 1:1 (0:1), 90. A. Fabuš – 28. R. Sviečka (83. R. Sviečka nepremenil 11 - tku), M. Lednice – Kvašov 1:3 (0:1), 68. Ľ. Kardoš – 23. Düreš, 65. Revák, 82. F. Kováč, D. Mariková – Šebešťanová 2:2 (0:1), 60. Mihálik, 64. Vajdík – 12. Mičúch, 86. Fusko, D. Breznica – Podvažie 5:0 (3:0), 15., 44. a 79. P. Ilavský, 30. Lencsés, 89. Kozák, Kolačín – Pruské 0:4 (0:1), 61. a 72. Bér, 3. Branický, 48. Lukáč.

9. M. Lednice  4          1          1          2          6:14     4

10. D. Breznica            4          1          0          3          8:7       3

11. Šebešťanová         4          0          3          1          6:7       3

12. Podvažie    4          1          0          3          7:13     3

13. Sverepec   4          1          0          3          3:10     3

14. Praznov     4          0          2          2          4:15     2

Trstie, ktoré sa prihlásilo na poslednú chvíľu bolo blízko k druhej výhre, no v Kameničanom sa podarilo dve minúty pred koncom vyrovnať.

Rezerva Horoviec zaskočila Orlové gólom v prvej minúte a vedenie si udržiavala až do 65. min. Domáci dali potom tri góly a spolu s prvými Mikušovcami majú plný počet bodov.

Mikušovce sa natrápili proti Lednici a o ich výhre rozhodol vlastný gól. V závere mohli poistiť výhru, ale nepremenili jedenástku.

Červený Kameň nenašiel recept na defenzívu FC Púhchov, ktorému stačil gól Makasa na výhru.

Prejta si poradila doma s Bodinou a Vrchteplá nedala šancu rezerve Bolešova.

8. LIGA MUŽI

2. kolo: Kameničany – Trstie 1:1 (0:0), 88. Horváth – 50. Hričo, Orlové – Horovce B 3:1 (0:1), 65. Kalás (11 m), 69. Mrišo, 85. D. Sárinec – 1. Chupáč, Č. Kameň – FC Púchov 0:1 (0:0), 54. Makas, Prejta – Bodiná 2:0 (1:0), 33. Koťan, 75. Hric, Vrchteplá – Bolešov B 4:1 (3:0), 10. a 50. T. Dobrodenka, 7. Michálek, 33. Adamec – 70. Kobela, Mikušovce – Lednica 1:0 (1:0), 44. vlastný Baláž, (79. Sondor (Mikušovce nepremenil 11 – tku).

9. Bolešov B    2          0          1          1          3:6       1

10. Kameničany           2          0          1          1          1:6       1

11. Č. Kameň  2          0          0          2          2:5       0

12. Horovce B 2          0          0          2          4:8       0