Sobota, 5. december, 2020 | Meniny má OtoKrížovkyKrížovky

Ako hrala futbalová mládež?

Kompletný prehľad všetkých mládežníckych futbalových súťaží.

1. LIGA STARŠÍ DORAST U 19

1. kolo: Slovan – Prešov 1:4.

2. kolo: Ružomberok – Žilina 3:1, Bardejov – Trnava 1:1, Podbrezová - B. Bystrica 1:1, Dun. Streda – Senica 1:3, Košice – Michalovce 0:1, Prešov – Trenčín 0:2, Nitra – Slovan hrajú 21. 9.

1. Trenčín                     2         1          1          0          6:4       4

2. Ružomberok             2         1          1          0          5:3       4

2. Senica                      2         1          1          0          5:3       4

4. Michalovce               2         1          1          0          1:0       4

Skryť Vypnúť reklamu

5. Prešov                      2         1          0          1          4:3       3

6. Trnava                      2         0          2          0          1:1       2

6. Podbrezová              2         0          2          0          1:1       2

6. Bardejov                  2         0          2          0          1:1       2

9. Nitra                        1         0          1          0          2:2       1

10. B. Bystrica             1         0          1          0          1:1       1

11. Košice                   2         0          1          1          2:3       1

12. Dun. Streda            2         0          1          1          5:7       1

13. Žilina                      1         0          0          1          1:3       0

Skryť Vypnúť reklamu

14. Slovan                    1         0          0          1          1:4       0         

 

 

1. LIGA MLADŠÍ DORAST U 17

2. kolo: Žilina – Podbrezová 2:0, Michalovce – Košice 5:1, B. Bystrica – Nitra 3:3, Trenčín – Prešov 1:0, Senica – Dun. Streda hrajú 6. 9., Trnava – Bardejov hrajú 24. 9., Slovan – Ružomberok hrajú 27. 9.

1. Michalovce               2         1          1          0          7:3       4

2. Trenčín                     2         1          1          0          1:0       4

3. Ružomberok             1         1          0          0          3:0       3

4. Slovan 1                   1         0          0          2:0       3

4. Žilina                        1         1          0          0          2:0       3

6. Podbrezová              2         1          0          1          1:2       3

Skryť Vypnúť reklamu

7. B. Bystrica               1         0          1          0          3:3       1

8. Bardejov                  1         0          1          0          2:2       1

9. Senica                      1         0          1          0          1:1       1

10. Dun. Streda            1         0          1          0          0:0       1

11. Nitra                      2         0          1          1          3:6       1

12. Košice                   2         0          1          1          2:6       1

13. Trnava                    1         0          0          1          0:1       0

14. Prešov                    2         0          0          2          0:3       0         

 

 

1. LIGA MLADŠÍ DORAST U 16

2. kolo: Žilina – Podbrezová 1:0, Michalovce – Košice 1:0, B. Bystrica – Nitra 2:3, Trenčín – Prešov 3:1, Senica – Dun. Streda hrajú 6. 9., Trnava – Bardejov hrajú 24. 9., Slovan – Ružomberok hrajú 27. 9.

1. Trenčín                     2         2          0          0          7:1       6

2. Michalovce               2         2          0          0          5:1       6

3. Nitra                        2         1          1          0          5:4       4

4. Slovan                      1         1          0          0          2:0       3

5. Žilina                        1         1          0          0          1:0       3

6. Košice                     2         1          0          1          1:1       3

7. Ružomberok             1         0          1          0          2:2       1

8. Trnava                      1         0          1          0          1:1       1

9. Podbrezová              2         0          1          1          1:2       1

10. B. Bystrica             1         0          0          1          2:3       0

11. Senica                    1         0          0          1          0:1       0

12. Bardejov                1         0          0          1          1:4       0

13. Prešov                    2         0          0          2          1:5       0

14. Dun. Streda            1         0          0          1          0:4       0         

 

 

 

2. LIGA STARŠÍ DORAST

4. kolo: Pov. Bystrica - Inter 4:1 (2:0), 15., 27. a 62. Gáborík, 80. A. Valient – 70. Kaman, Topoľčany – Púchov 2:1 (1:1), 23. Sabo, 81. Mondek – 7. Buček, Dubnica – Domino Bratislava 0:0, PFA ViOn – Karlova Ves 1:0, Gabčíkovo – Komárno 3:3, Levice – Lok. Trnava 0:5, Nové Zámky – Skalica 0:3, Petržalka – Horná Nitra 3:2, Malacky – Myjava 1:1.

1. Skalica         4          4          0          0          18:4     12

2. Myjava        4          3          1          0          15:3     10

3. Lok. Trnava 4          3          0          1          9:6       9

4. Malacky      4          2          2          0          8:3       8

5. Púchov        4          2          1          1          7:5       7

6. Inter 4          2          0          2          12:7     6

  Horná Nitra   4          2          0          2          12:7     6

8. Petržalka      3          2          0          1          9:7       6

9. Pov. Bystrica           4          2          0          2          11:10   6

10. Dubnica     4          1          2          1          5:4       5

11. Gabčíkovo 4          1          2          1          5:5       5

12. Karl. Ves   3          1          1          1          4:2       4

13. PFA ViOn 4          1          1          2          3:4       4

14. Komárno   4          1          1          2          8:15     4

15. Topoľčany 4          1          0          3          3:12     3

16. Domino      4          0          2          2          0:5       2

17. Levice        4          0          1          3          0:17     1

18. N. Zámky  4          0          0          4          1:14     0

 

 

 

 

2. LIGA MLADŠÍ DORAST

4. kolo: Pov. Bystrica - Inter 1:5 (0:1), 60. Gálik – 44. a 63. Baláž, 15. Brunner, 68. Vaktor, 77. Lörincz, Topoľčany – Púchov 2:0 (2:0), 22. Korman, 33. Németh, Dubnica – Domino Bratislava 0:2 (0:1), 27. Hodál, 44. Korienek, PFA ViOn – Karlova Ves 3:2, Levice – Lok. Trnava 3:2, Gabčíkovo – Komárno 5:1, Nové Zámky – Skalica 3:1, Petržalka – Horná Nitra 7:0, Malacky – Myjava 0:4.

1. Myjava        4          4          0          0          15:1     12

2. Inter 4          4          0          0          13:1     12

3. Gabčíkovo   4          3          0          1          12:5     9

4. PFA ViOn   4          3          0          1          7:4       9

5. Lok. Trnava 4          2          1          1          10:5     7

6. Horná Nitra 4          2          1          1          11:13   7

7. Karl. Ves     3          2          0          1          10:4     6

8. Skalica         4          1          2          1          5:5       5

9. Topoľčany   4          1          2          1          5:8       5

10. Petržalka    3          1          1          1          9:5       4

11. Domino      4          1          1          2          7:7       4

12. Komárno   4          1          1          2          6:8       4

13. Levice        4          1          1          2          6:16     4

14. Púchov      4          1          0          3          4:9       3

15. Dubnica     4          1          0          3          2:7       3

16. N. Zámky  4          1          0          3          5:12     3

17. Pov. Bystrica         4          0          1          3          5:13     1

18. Malacky    4          0          1          3          3:12     1

 

 

3. LIGA STARŠÍ DORAST

3. kolo: Galanta – Brvnište 2:2 (0:2), 57. a 75. Lenárt (druhý z 11 m) – 20. E. Slámka, 23. Jeleník, ČFK Nitra – J. Bohunice 2:6, Šaľa – Sereď 5:3, Bánovce – Šamorín 3:3, Partizánske – Šurany 6:0, Krakovany – Nové Mesto 10:1, Hlohovec – Piešťany 0:1.

1. Partizánske  3          3          0          0          13:3     9

2. Šamorín       3          2          1          0          19:7     7

3. Bánovce      3          2          1          0          9:4       7

4. Sereď          3          2          0          1          16:5     6

5. J. Bohunice  3          2          0          1          13:6     6

6. Šaľa 3          2          0          1          8:6       6

7. Piešťany      3          2          0          1          5:3       6

8. Galanta        3          1          1          1          9:8       4

9. Krakovany   3          1          0          2          11:6     3

10. Šurany       3          1          0          2          4:11     3

11. N. Mesto   3          1          0          2          8:23     3

12. Brvnište     3          0          1          2          4:12     1

13. ČFK Nitra 3          0          0          3          3:15     0

14. Hlohovec   3          0          0          3          0:13     0

 

 

 

3. LIGA MLADŠÍ DORAST

3. kolo: Galanta – Brvnište 4:0 (3:0), 8. a 30. Grunza, 4. vlastný Gabriš, 74. Czödör, ČFK Nitra – J. Bohunice 4:0, Šaľa – Sereď 4:1, Bánovce – Šamorín 1:2, Partizánske – Šurany 1:1, Krakovany – Nové Mesto 7:0, Hlohovec – Piešťany 0:2.

1. Šamorín       3          3          0          0          13:1     9

2. Šaľa 3          3          0          0          11:4     9

3. Piešťany      3          2          1          0          5:0       7

4. Galanta        3          2          0          1          9:2       6

5. Krakovany   3          2          0          1          9:4       6

6. Partizánske  3          1          2          0          8:1       5

7. ČFK Nitra   3          1          1          1          7:5       4

8. Sereď          3          1          1          1          4:5       4

9. Bánovce      3          1          0          2          6:6       3

10. Hlohovec   3          1          0          2          3:4       3

11. N. Mesto   3          1          0          2          1:14     3

12. Šurany       3          0          1          2          3:8       1

13. Brvnište     3          0          0          3          1:12     0

14. J. Bohunice            3          0          0          3          0:14     0

 

 

 

4. LIGA DORAST

3. kolo: N. Dubnica - Holíč 6:0 (3:0), 16., 27., 38. a 90. Pupiš, 67. Makiš, 68. Homola, Led. Rovne - Bošany 7:1 (4:1), 41., 45. a 67. Gašpárek, 25. a 60. Páleš, 5. Kojtal, 90. Novotný – 30. Kalina, Borčice - Tr. Turná 1:1 (0:1), 70. Štefánek – 21. Bečka, Mokrý Háj – Beluša 2:0 (0:0), 59. Sloboda, 61. vlastný Binka, D. Vestenice - Dolná Súča 6:2, Kúty – Nemšová 2:1, N. Rudno – Kanianka 7:0, Vrbové - Tr. Stankovce 0:6.

1. Led. Rovne  3          3          0          0          20:4     9

2. Kúty            3          3          0          0          15:1     9

3. N. Rudno     3          3          0          0          11:1     9

4. N. Dubnica  3          3          0          0          11:1     9

5. Beluša          3          2          0          1          12:3     6

6. D. Vestenice            3          2          0          1          12:12   6

7. Mokrý Háj   3          2          0          1          7:11     6

8. Tr. Turná     2          1          1          0          4:2       4

9. Borčice        3          1          1          1          3:4       4

10. Nemšová   3          1          0          2          12:4     3

11. Tr. Stankovce        3          1          0          2          8:13     3

12. Bošany      3          0          0          3          2:11     0

13. Vrbové      2          0          0          2          1:10     0

14. D. Súča     3          0          0          3          3:13     0

15. Kanianka   3          0          0          3          1:16     0

16. Holíč          3          0          0          3          1:17     0

 

 

5. LIGA DORAST

2. kolo: Chynorany – Drietoma 4:2.

3. kolo: Melčice-Lieskové – Košeca 3:4 (2:3), 2. Kusenda, 15. Kašša, 86. Fabián – 4. Laskovič, 17. Demura, 45. Lacko, 59. Beňo, Ladce – H. Poruba 1:2 (0:1), 56. I. Kandráč – 18. Niko, 78. Martin Staňo, Selec – Domaniža 5:1 (2:1), 3., 47. a 80. Ondrášek, 30. a 76. Zaťko – 31. Almásy, Chynorany – Streženice 7:1 (4:1), 3., 16. a 54. Neubauer, 32. a 35. Rajnoha, 62. a 77. Magdolen – 25. Šlesár, Prečín – Turani 4:0 (0:0), 60. a 85. Pavlík, 63. Daniel Kopinec, 72. Gardian, Stará Turá – Klát. N. Ves 2:1, Drietoma – Bošáca 1:1, Nedožery-Brezany – Častkovce 3:0 kontumačne, hostia neprišli.

1. Nedožery     3          3          0          0          10:1     9

2. H. Poruba    3          3          0          0          7:2       9

3. Selec           3          2          1          0          11:4     7

4. Chynorany   2          2          0          0          11:3     6

5. Košeca        3          2          0          1          7:7       6

6. Drietoma      3          1          1          1          6:5       4

7. Melčice        2          1          0          1          7:5       3

8. Domaniža     3          1          0          2          11:10   3

9. St. Turá       2          1          0          1          3:3       3

10. Kl. N. Ves 3          1          0          2          6:7       3

11. Prečín        3          1          0          2          5:6       3

12. Turani        3          1          0          2          4:7       3

13. Častkovce 3          1          0          2          6:15     3

14. Bošáca      3          0          2          1          3:7       2

15. Ladce        3          0          0          3          5:11     0

16. Streženice  2          0          0          2          2:11     0

 

1. LIGA STARŠÍ ŽIACI U 15

2. kolo: Púchov - Dun. Streda 2:4 (0:3), 38. a 39. Králik – 12. a 65. Bögi, 5. Vrábeľ, 24. Herman, Levice – FC Nitra 1:0, PFA ViOn – Senica 1:3, Petržalka – Inter 1:0, Horná Nitra – Slovan 0:11, Myjava – Karlova Ves 0:3, Spartak Trnava – Trenčín hrajú v stredu.

1. Slovan         2          2          0          0          15:0     6

2. Dun. Streda 2          2          0          0          9:3       6

3. Senica          2          2          0          0          7:1       6

4. Karl. Ves     2          2          0          0          4:0       6

5. Trenčín        1          1          0          0          13:0     3

6. Spartak Trnava        1          1          0          0          3:1       3

7. FC Nitra      2          1          0          1          2:2       3

8. Petržalka      2          1          0          1          2:3       3

9. Levice          2          1          0          1          1:4       3

10. Inter           2          0          0          2          0:2       0

11. Púchov      2          0          0          2          3:6       0

12. PFA ViOn 2          0          0          2          1:7       0

13. Myjava      2          0          0          2          1:8       0

14. Horná Nitra           2          0          0          2          0:24     0

 

 

1. LIGA STARŠÍ ŽIACI U 14

2. kolo: Púchov - Dun. Streda 0:7 (0:2), 22., 41., 61. a 65. Švec (prvý z 11 m), 9. Urban, 52. Szolgai (11 m), 69. Csóka, Levice – FC Nitra 1:4, PFA ViOn – Senica 0:2, Petržalka – Inter 1:1, Horná Nitra – Slovan 0:5, Myjava – Karlova Ves 2:2, Spartak Trnava – Trenčín hrajú v stredu.

1. Dun. Streda 2          2          0          0          18:0     6

2. FC Nitra      2          2          0          0          15:1     6

3. Slovan         2          2          0          0          10:0     6

4. Senica          2          2          0          0          10:1     6

5. Inter 2          1          1          0          6:2       4

6. Spartak Trnava        1          1          0          0          3:0       3

7. Trenčín        1          1          0          0          1:0       3

8. Petržalka      2          0          1          1          1:4       1

9. Karl. Ves     2          0          1          1          3:7       1

10. Myjava      2          0          1          1          2:13     1

11. Horná Nitra           2          0          0          2          0:6       0

12. PFA ViOn 2          0          0          2          0:7       0

13. Levice        2          0          0          2          2:12     0

14. Púchov      2          0          0          2          0:18     0

 

           

 

1. LIGA MLADŠÍ ŽIACI U 13

2. kolo: Dun. Streda – Púchov odložené na 7. 9., Senica – PFA ViOn 18:3, Trenčín – Petržalka 47:2, Inter – Myjava 18:2, Karlova Ves – Spartak Trnava 3:20, Slovan – Horná Nitra 25:3, FC Nitra – Levice odložili na 15. 9.

1. Spartak Trnava        2          2          0          0          59:4     6

2. Slovan         2          2          0          0          50:7     6

3. Senica          2          2          0          0          29:10   6

4. Trenčín        2          1          0          1          55:16   3

5. Inter 2          1          0          1          26:13   3

6. FC Nitra      1          1          0          0          13:0     3

7. Dun. Streda 1          1          0          0          10:4     3

8. Karl. Ves     2          1          0          1          14:28   3

9. Horná Nitra 2          1          0          1          17:33   3

10. Levice        1          0          0          1          7:11     0

11. Púchov      1          0          0          1          0:13     0

12. Myjava      2          0          0          2          6:28     0

13. PFA ViOn 2          0          0          2          7:43     0

14. Petržalka    2          0          0          2          3:86     0

 

 

 

1. LIGA MLADŠÍ ŽIACI U 12

2. kolo: Dun. Streda – Púchov odložené na 7. 9., Senica – PFA ViOn 15:3, Trenčín – Petržalka 3:5, Inter – Myjava 25:1, Karlova Ves – Spartak Trnava 3:17, Slovan – Horná Nitra 3:15, FC Nitra 12 – Levice odložili na 15. 9.

1. Inter 2          2          0          0          36:5     6

2. Horná Nitra 2          2          0          0          29:12   6

3. Senica          2          2          0          0          22:5     6

4. Petržalka      2          2          0          0          12:9     6

5. Dun. Streda 1          1          0          0          20:1     3

6. Sp. Trnava   2          1          0          1          23:10   3

7. Slovan         2          1          0          1          22:19   3

8. Púchov        1          1          0          0          7:5       3

9. FC Nitra      1          0          0          1          5:7       0

10. Levice        1          0          0          1          2:7       0

11. Trenčín      2          0          0          2          12:19   0

12. Karl. Ves   2          0          0          2          7:28     0

13. PFA ViOn 2          0          0          2          7:34     0

14. Myjava      2          0          0          2          2:45     0

 

 

2. LIGA STARŠÍ ŽIACI

4. kolo: Dubnica - Šaľa 1:4 (0:2), 57. Barták – 2. a 4. Laczko, 49. a 67. Lacek, Pov. Bystrica - ČFK Nitra 3:1 (2:0), 24. Mikloš, 30. Kadáček, 54. Steiner – 50. Sitár, Sereď – Piešťany 4:4, Gabčíkovo – Nové Zámky 1:1, Skalica – Galanta 1:0, Trebatice – Topoľčany 2:2, Hlohovec – Komárno 3:0, Lok. Trnava – Trenčín B 0:4, Bánovce – Partizánske 3:3.

1. Hlohovec     4          4          0          0          9:3       12

2. Komárno     4          3          0          1          12:6     9

3. Pov. Bystrica           4          3          0          1          9:9       9

4. Trenčín B     4          2          2          0          13:5     8

5. Skalica         4          2          2          0          9:6       8

6. Partizánske  4          2          1          1          14:9     7

7. Lok. Trnava 4          2          1          1          6:7       7

8. Galanta        4          2          0          2          11:5     6

9. Šaľa 4          2          0          2          9:11     6

10. N. Zámky  4          1          2          1          9:4       5

11. Sereď        4          1          2          1          8:8       5

12. ČFK Nitra 4          1          2          1          8:9       5

13. Topoľčany 4          1          1          2          8:6       4

14. Bánovce    4          1          1          2          8:10     4

15. Piešťany    4          0          2          2          8:13     2

16. Trebatice   4          0          1          3          2:5       1

17. Gabčíkovo 4          0          1          3          3:15     1

18. Dubnica     4          0          0          4          5:20     0

 

 

 

2. LIGA MLADŠÍ ŽIACI

4. kolo: Dubnica - Šaľa 6:1 (3:0), 13. a 14. Asani, 25. A. Miakiš, 52. Golej, 57. Kobezda, 59. Bičan – 42. Horváth, Pov. Bystrica - ČFK Nitra 10:0 (3:0), 32., 35., 36., 54. a 54. Kostelanský, 21., 25. a 59. Chupáč, 23. Čapliar, 53. Krajči, Sereď – Piešťany 1:9, Gabčíkovo – Nové Zámky 2:5, Trebatice – Topoľčany 9:0, Hlohovec – Komárno 1:5, Skalica – Galanta 6:0, Lok. Trnava – Trenčín B 1:10, Bánovce – Partizánske 5:1.

1. Skalica         4          4          0          0          27:5     12

2. Komárno     4          4          0          0          17:3     12

3. Trenčín B     4          3          0          1          42:6     9

4. Trebatice     4          3          0          1          34:10   9

5. Pov. Bystrica           4          3          0          1          22:4     9

6. Dubnica       4          3          0          1          24:8     9

7. Bánovce      4          3          0          1          10:4     9

8. N. Zámky    4          3          0          1          14:13   9

9. Piešťany      4          2          0          2          13:7     6

10. Lok. Trnava           4          2          0          2          17:13   6

11. Šaľa          4          2          0          2          6:16     6

12. Galanta      4          1          0          3          5:12     3

13. Sereď        4          1          0          3          12:43   3

14. Gabčíkovo 4          0          2          2          11:18   2

15. Topoľčany 4          0          1          3          4:16     1

16. Partizánske            4          0          1          3          8:22     1

17. Hlohovec   4          0          0          4          7:31     0

18. ČFK Nitra 4          0          0          4          2:44     0

 

 

3. LIGA STARŠÍ ŽIACI

1. kolo: Nové Mesto - Led. Rovne 0:2 (0:1), 31. Strapko, 67. Šudík, N. Rudno – N. Dubnica 2:2 (1:1), 35. Mikula, 67. Krpelan – 10. Pecuš, 66. vlastný Bačík, Nováky – Horovce 6:3 (2:1), 31., 37., 43. a 50. Záhorský, 24. Pavkeje, 41. Kopčan – 16. Zuzík, 46. Cíbik, 70. Šatka,N. Pravno – Kanianka 2:3, Nemšová mala voľno, D. Vestenice sa odhlásili zo súťaže.

1. Nováky       1          1          0          0          6:3       3

2. Led. Rovne  1          1          0          0          2:0       3

3. Kanianka     1          1          0          0          3:2       3

4. N. Rudno     1          0          1          0          2:2       1

5. N. Dubnica  1          0          1          0          2:2       1

6. Nemšová     0          0          0          0          0:0       0

7. N. Pravno    1          0          0          1          2:3       0

8. N. Mesto     1          0          0          1          0:2       0

9. Horovce      1          0          0          1          3:6       0

 

3. LIGA MLADŠÍ ŽIACI

1. kolo: N. Mesto - Led. Rovne odložené, N. Rudno – N. Dubnica 7:2 (4:0), 4., 8., 10., 50., 55. a 58. Javorček, 11. Barta – 45. Tabačár, 56. Krajči, Nováky – Horovce 5:1 (1:0), 25.a 42. Žigmund, 36. Kišš, 51. Hrdý, 52. Bizub – 58. Ježo, N. Pravno – Kanianka odložené na 1. 9., Nemšová mala voľno, D. Vestenice sa odhlásili zo súťaže.

1. N. Rudno     1          1          0          0          7:2       3

2. Nováky       1          1          0          0          5:1       3

3. N. Mesto     0          0          0          0          0:0       0

4. Nemšová     0          0          0          0          0:0       0

5. N. Pravno    0          0          0          0          0:0       0         

6. Kanianka     0          0          0          0          0:0       0

7. Led. Rovne  0          0          0          0          0:0       0

8. Horovce      1          0          0          1          1:5       0

9. N. Dubnica  1          0          0          1          2:7       0

 

1. LIGA ŽIAČKY

1. kolo: Trenčín – Beluša 2:1 (1:1), 16. Nedorostová, 51. Prekopová – 21. Chlebanová,  Bánovce – Dubnica 14:0 (6:0), 10., 12., 15., 19., 32, 56., 58. a 65. Škerdová, 37. a 57. Banáková, 40. a 69. Buláková, 8. Vedejová, 45. Domčeková, Pov. Bystrica - Tr. Teplice hrajú 23. 9., Topoľčany - Horná Nitra hrajú 30. 8.

1. Bánovce      1          1          0          0          14:0     3

2. Trenčín        1          1          0          0          2:1       3

3. Pov. Bystrica           0          0          0          0          0:0       0

4. Tr. Teplice   0          0          0          0          0:0       0

5. Topoľčany   0          0          0          0          0:0       0

6. H. Nitra       0          0          0          0          0:0       0

7. Beluša          1          0          0          1          1:2       0

8. Dubnica       1          0          0          1          0:14     0

 

6. LIGA DORAST

2. kolo: Mikušovce – Jasenica 2:3 (1:1), 7. Monček, 65. Budjač – 39. Smataník, 67. Ondrásky, 79. Gaban, Sverepec – Lysá 7:3 (3:2), 29., 32. a 37. Drieňovský, 48., 70. a 85. J. Illo, 76. Rychtárik – 9. a 50. D. Panáček (druhý z 11 m), 2. Chodúr, Udiča – D. Kočkovce 4:0 (2:0), 16. Melicherík, 32. M. Hájek, 51. R. Cigánik, 54. K. Beník, Plevník – Tuchyňa 4:2 (2:0), 14. a 16. Nemčík, 69. Majštiník, 82. P. Pajger – 48. Fabuš, 85. Gažo, Dohňany mali voľno.

1. Udiča           2          2          0          0          8:0       6

2. Plevník         2          2          0          0          8:2       6

3. Sverepec     2          2          0          0          8:3       6

4. Jasenica       2          1          0          1          4:5       3

5. Lysá            2          1          0          1          6:8       3

6. Dohňany      1          0          0          1          0:1       0

7. D. Kočkovce           1          0          0          1          0:4       0

8. Mikušovce   2          0          0          2          2:7       0

9. Tuchyňa       2          0          0          2          2:8       0

 

4. LIGASTARŠÍ ŽIACI SEVER

2. kolo: D. Mariková – Papradno 1:6 (0:1), 69. Žiačik (11 m) -21., 41. a 46. Šamaj, 54. a 64. Zboranová, 66. K. Jandúch, Sverepec – Udiča 0:1 (0:0), 56. L. Trško, Pružina – Jasenica 1:0 (0:0), 39. Kardošová, Plevník – Prečín odložené, Galbavý Matej – 0903 175 994

 (Galbavý), Domaniža mala voľno.

1. Pružina         2          2          0          0          10:0     6

2. Udiča           2          2          0          0          4:1       6

3. Plevník         1          1          0          0          9:1       3

4. Papradno     2          1          0          1          7:4       3

5. Jasenica       2          1          0          1          2:1       3

6. Prečín          0          0          0          0          0:0       0

7. Sverepec     2          0          0          2          0:3       0

8. Domaniža     1          0          0          1          0:9       0

9. D. Mariková            2          0          0          2          2:15     0         

 

4. LIGA STARŠÍ ŽIACI JUH

2. kolo: Lazy – Beluša 0:0, Borčice /Bolešov – Dohňany 1:17 (0:8), 52. Remšík – 4., 7., 42., 48. a 51. Janíček, 17., 22. a 60. Klinovský, 24., 27. a 46. Ivaniš, 32., 44. a 65. P. Haluška, 12. a 68. Matej, 38. Balogh, Ilava – Lednica 1:4 (1:1), 17. Majchút – 28. a 38. Zbranek, 40. a 64. Ivaniš, Košeca – H. Poruba 9:1 (6:0), 25., 35. a 69. Frýdecký, 5. a 7. Kolesányi, 11. a 32. Čepák, 49. Rafaj, 66. Žilka – 48. T. Staňo, Ladce mali voľno.

1. Košeca        2          1          1          0          11:3     4

2. Beluša          2          1          1          0          6:0       4

3. Ladce          1          1          0          0          15:0     3

4. Dohňany      2          1          0          1          17:7     3

5. Ilava 2          1          0          1          13:5     3

6. Hr. Lednica  1          1          0          0          4:1       3

7. Lazy 2          0          2          0          2:2       2

8. H. Poruba    2          0          0          2          2:21     0

9. Borčice        2          0          0          2          1:32     0

 

4. LIGA MLADŠÍ ŽIACI

1. kolo: FC Púchov – D. Kočkovce 5:1 (2:0), 16. a 53. Ježovitz, 14. Cabúková, 37. Janoško, 51. Mišúnová – 48. Urban.

2. kolo: D. Kočkovce – Dubnica 2:22 (1:13), 19. a 38. Ižvolt – 8., 12., 22., 40. a 53. A. Miakiš, 13., 47., 54., 56. a 59. Kováč, 6., 17. a 57. Hajdina, 25., 27. a 49. Jambrich, 4. Hora, 18. Gellér, 20. Korienek, 21. Asani, 29. Bičan, 35. Pagáč, Kolačín – FC Púchov 4:2 (0:1), 32. a 49. Briestenský, 34. a 40. Šinko – 13. Bednár, 44. Katreňák, Ilava mala voľno.

 

1. Dubnica       2          2          0          0          38:2     6

2. FC Púchov  2          1          0          1          7:5       3

3. Kolačín        1          1          0          0          4:2       3

4. Ilava 1          0          0          1          0:16     0

5. D. Kočkovce           2          0          0          2          3:27     0

 

 

PRÍPRAVKY STRED

1. kolo: Hradčan Lednica (usporiadateľ): Hradčan Lednica – Beluša 1:7 (0:3), 25. Matúš – 18. a 18. Mišík, 1. Ročiak, 4. Buchta, 11. Maček (11 m), 17. Huňačka, 27. Zbín, Beluša - Horovce B 5:0 (3:0), 7. a 10. a 25. Zbín, 13. Ročiak, 25. Huňačka, Hradčan Lednica – Horovce B 1:2 (1:1), 11. Chudada – 15. Mikula, 27. Mikulová.

Horovce A (usporiadateľ): Horovce A – Visolaje 1:2 (0:1), 16. R. Cíbik – 1. Hijová, 16. Krško, Visolaje – Streženice 5:1 (5:1), 2., 5. a 6. Janek, 1. Kula, 4. S. Chleban – 4. Drábik, Horovce A - Streženice 1:2 (1:2), 5. Magdík – 1. Škripec, 1. Medňanská.

1. Beluša          2          2          0          0          12:1     6

2. Visolaje       2          2          0          0          7:2       6

3. Streženice    2          1          0          1          3:6       3

4. Horovce B   2          1          0          1          2:6       3

5. Horovce A   2          0          0          2          2:4       0

6. Hr. Lednica  2          0          0          2          2:9       0

 

PRÍPRAVKY SEVER
1. kolo: Prečín (usporiadateľ):
Prečín – Podmanín 2:4 (2:1), L. Kostelanský, Tomana - R. Kostelanský 3, J. Kostelanský, Sverepec - D. Mariková 0:0, Prečín – Sverepec 1:0 (0:0), Uhlárik, Podmanín – D. Mariková 1:3 (1:1), R. Kostelanský – Bakala 3, Prečín – D. Mariková 2:2 (2:2), Čelková, Bodzan - Bakala 2, Sverepec – Podmanín 2:2 (0:1), Križan, Hoferica – R. Kostelanský 2.

           

Domaniža (usporiadateľ): Domaniža - Pov. Bystrica 2:3 (1:2), 14. Michal Marko, 23. Kohút – 13. a 13. Valica, 21. Holma, Šebešťanová – Praznov 5:4 (3:2), 1., 11., 13. a 18. Zemančík, 20. Kaprálik – 3. a 16. Šaradín, 7. a 30. Miškech, Domaniža – Praznov 11:1 (7:0), 3., 12., 20. a 22. Kohút, 9., 9. a 19. Pavlovič, 2. a 14. Michal Marko, 13. a 29. Dratnal - 27. Šaradín, Pov. Bystrica – Šebešťanová 11:0 (8:0), 1., 3., 11. a 12. B. Žilinský, 8. a 15. Valica, 6. Holma, 10. Bandúr, 18. Kubáň, 22. Babinec, 28. Kotačka, Domaniža – Šebešťanová 11:0 (6:0), 5., 9., 17. a 27. Michal Marko, 14., 16., 28. a 29. Kohút, 3. Pavlovič, 7. Dratnal, 12. Čelko, Pov. Bystrica – Praznov 14:1 (6:1), 7., 15., 19., 21. a 28. Valica, 24., 27. a 30. P. Hybben, 2. a 4. B. Žilinský, 3. a 28. Kuciak, 9. Holma, 29. Babinec - 17. Miškech. 

1. Pov. Bystrica           3          3          0          0          28:3     9

2. Domaniža     3          2          0          1          24:4     6

3. D. Mariková            3          1          2          0          5:3       5

4. Podmanín     3          1          1          1          7:7       4

5. Prečín          3          1          1          1          5:6       4

6. Šebešťanová           3          1          0          2          5:26     3

7. Sverepec     3          0          2          1          2:3       2

8. Praznov       3          0          0          3          5:30     0

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Na výpadok elektriny vás môže upozorniť aj SMS
  2. Ako inovácie menia naše návyky? Čo už dnes môžete robiť inak
  3. Mikuláš s Majkom Spiritom? Môžete si ho užiť u vás doma
  4. Štedré dni s Niké: Vyhraj lyže s podpisom Petry Vlhovej!
  5. Do Turecka sa dostanete bezpečne z Bratislavy bez potreby testu
  6. Tip na vianočný darček? Kvalitný zrak so zľavou 1 000 €
  7. Budeme môcť v budúcnosti pracovať len z domu?
  8. 8 inšpirácií, ako využiť zvyšky jedla a nič nevyhodiť
  9. Slovenské „šampanské“, za ktorým sa skrýva príbeh lásky
  10. Vianočné vydanie magazínu SME Ženy
  1. Mikuláš s Majkom Spiritom? Môžete si ho užiť u vás doma
  2. Väčšina fajčiarov dalo deťom cigarety, ak si vypýtali
  3. Podcast: Jeden lístok, veľa tratí
  4. Čo musíte vedieť, ak chcete prežiť Vianoce v zdraví a so svojimi
  5. Nová škôlka 21. storočia na Kramároch
  6. Do Turecka sa dostanete bezpečne z Bratislavy bez potreby testu
  7. Štedré dni s Niké: Vyhraj lyže s podpisom Petry Vlhovej!
  8. Tento výťah si poradí aj s tým najužším schodiskom
  9. Prvá 2-stupňová akumulátorová snehová fréza na trhu
  10. COOP Jednota je najdôveryhodnejším slovenským predajcom potravín
  1. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny 15 780
  2. Slnko a teplo aj cez sviatky: Do Egypta sa vracajú dovolenkári 13 835
  3. Slovenská firma reformuje tradičné multimiliardové odvetvie 9 760
  4. Kaufland na Slovensku testoval novinku, ktorú zavádza v Európe 9 674
  5. Viete, aká je skutočná cena smartfónu? Číslo vás prekvapí 9 268
  6. Aká je chémia vôní 9 181
  7. ARÓNIA najsilnejšia prírodná prevencia proti respiračným vírusom 8 631
  8. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 8 609
  9. Bezpečná dovolenka v exotike: Maldivy sú prešpikované zážitkami 8 053
  10. Vianočné vydanie magazínu SME Ženy 7 784
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Považská Bystrica a Púchov - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Považská

História Streženíc siaha do čias Keltov

I keď prvá písomná zmienka o obci Streženice pochádza zo začiatku 15. storočia, archeologické nálezy dokazujú, že osídlenie tam bolo už v keltských časoch.

Polmiliónový dlh na daniach. Skoro som okoktavel, spomína niekdajší talent Michal Jonáš

Mal 16 rokov, keď nastúpil v druhej lige za Senicu. Čoho sa chytil, to premenil na zlato. Prvý štart za Senicu, Dubnicu i v seniorskej reprezentácií okorenil gólom. V Liberci dlhým autom vyzval ku gólovému zakončeniu Nezmara.

Michal Jonáš (vpravo) pri premiére v najvyššej slovneskej futbalovej súťaži v drese Dubnice nad Váhom.

Rekonštrukcia Orlovského mosta finišuje, tvoria sa kolóny

Dopravní policajti z Považskej Bystrice upozorňujú motoristov, že v súvislosti s dokončovacími prácami na rekonštrukcii Orlovského mosta sa z dôvodu odovzdávania stavby vytvárajú

Ilustračné foto.

Polícia apeluje na chodcov a cyklistov, aby nosili reflexné prvky

Neosvetlený cyklista i chodec na ceste bez reflexných prvkov je v tomto období veľkým rizikom.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Na stanici v Nitre napadli muža po tom, ako upozornil na rúško

Incident sa stal v čakárni na autobusovej stanici.

Zdravotná sestra z Čadce prekonala COVID-19: Myslela som si, že zomriem

Pri pociťovaní príznakov sa začala liečiť sama. Bola to chyba.

Aktualizované o vyjadrenie Park Snow Donovaly a predsedu NR SR

Na Donovaloch otvorili lyžiarsku sezónu. Nie je jasné, ako dlho potrvá

Minister Doležal konštatoval, že minimálne do pondelka (7. 12.) môžu byť otvorené všetky lyžiarske strediská. Na pandemickej komisii očakáva vecnú a konštruktívnu diskusiu o osude tohtoročnej lyžiarskej sezóny.

AKTUÁLNE: V Čadci našli ďalších utečencov

Ich strastiplná cesta sa skončila na Kysuciach.

Už ste čítali?