1. LIGA STARŠÍ DORAST U 19
1. kolo: Slovan – Prešov 1:4.
2. kolo: Ružomberok – Žilina 3:1, Bardejov – Trnava 1:1, Podbrezová - B. Bystrica 1:1, Dun. Streda – Senica 1:3, Košice – Michalovce 0:1, Prešov – Trenčín 0:2, Nitra – Slovan hrajú 21. 9.
1. Trenčín 2 1 1 0 6:4 4
2. Ružomberok 2 1 1 0 5:3 4
2. Senica 2 1 1 0 5:3 4
4. Michalovce 2 1 1 0 1:0 4
5. Prešov 2 1 0 1 4:3 3
6. Trnava 2 0 2 0 1:1 2
6. Podbrezová 2 0 2 0 1:1 2
6. Bardejov 2 0 2 0 1:1 2
9. Nitra 1 0 1 0 2:2 1
10. B. Bystrica 1 0 1 0 1:1 1
11. Košice 2 0 1 1 2:3 1
12. Dun. Streda 2 0 1 1 5:7 1
13. Žilina 1 0 0 1 1:3 0
14. Slovan 1 0 0 1 1:4 0
1. LIGA MLADŠÍ DORAST U 17
2. kolo: Žilina – Podbrezová 2:0, Michalovce – Košice 5:1, B. Bystrica – Nitra 3:3, Trenčín – Prešov 1:0, Senica – Dun. Streda hrajú 6. 9., Trnava – Bardejov hrajú 24. 9., Slovan – Ružomberok hrajú 27. 9.
1. Michalovce 2 1 1 0 7:3 4
2. Trenčín 2 1 1 0 1:0 4
3. Ružomberok 1 1 0 0 3:0 3
4. Slovan 1 1 0 0 2:0 3
4. Žilina 1 1 0 0 2:0 3
6. Podbrezová 2 1 0 1 1:2 3
7. B. Bystrica 1 0 1 0 3:3 1
8. Bardejov 1 0 1 0 2:2 1
9. Senica 1 0 1 0 1:1 1
10. Dun. Streda 1 0 1 0 0:0 1
11. Nitra 2 0 1 1 3:6 1
12. Košice 2 0 1 1 2:6 1
13. Trnava 1 0 0 1 0:1 0
14. Prešov 2 0 0 2 0:3 0
1. LIGA MLADŠÍ DORAST U 16
2. kolo: Žilina – Podbrezová 1:0, Michalovce – Košice 1:0, B. Bystrica – Nitra 2:3, Trenčín – Prešov 3:1, Senica – Dun. Streda hrajú 6. 9., Trnava – Bardejov hrajú 24. 9., Slovan – Ružomberok hrajú 27. 9.
1. Trenčín 2 2 0 0 7:1 6
2. Michalovce 2 2 0 0 5:1 6
3. Nitra 2 1 1 0 5:4 4
4. Slovan 1 1 0 0 2:0 3
5. Žilina 1 1 0 0 1:0 3
6. Košice 2 1 0 1 1:1 3
7. Ružomberok 1 0 1 0 2:2 1
8. Trnava 1 0 1 0 1:1 1
9. Podbrezová 2 0 1 1 1:2 1
10. B. Bystrica 1 0 0 1 2:3 0
11. Senica 1 0 0 1 0:1 0
12. Bardejov 1 0 0 1 1:4 0
13. Prešov 2 0 0 2 1:5 0
14. Dun. Streda 1 0 0 1 0:4 0
2. LIGA STARŠÍ DORAST
4. kolo: Pov. Bystrica - Inter 4:1 (2:0), 15., 27. a 62. Gáborík, 80. A. Valient – 70. Kaman, Topoľčany – Púchov 2:1 (1:1), 23. Sabo, 81. Mondek – 7. Buček, Dubnica – Domino Bratislava 0:0, PFA ViOn – Karlova Ves 1:0, Gabčíkovo – Komárno 3:3, Levice – Lok. Trnava 0:5, Nové Zámky – Skalica 0:3, Petržalka – Horná Nitra 3:2, Malacky – Myjava 1:1.
1. Skalica 4 4 0 0 18:4 12
2. Myjava 4 3 1 0 15:3 10
3. Lok. Trnava 4 3 0 1 9:6 9
4. Malacky 4 2 2 0 8:3 8
5. Púchov 4 2 1 1 7:5 7
6. Inter 4 2 0 2 12:7 6
Horná Nitra 4 2 0 2 12:7 6
8. Petržalka 3 2 0 1 9:7 6
9. Pov. Bystrica 4 2 0 2 11:10 6
10. Dubnica 4 1 2 1 5:4 5
11. Gabčíkovo 4 1 2 1 5:5 5
12. Karl. Ves 3 1 1 1 4:2 4
13. PFA ViOn 4 1 1 2 3:4 4
14. Komárno 4 1 1 2 8:15 4
15. Topoľčany 4 1 0 3 3:12 3
16. Domino 4 0 2 2 0:5 2
17. Levice 4 0 1 3 0:17 1
18. N. Zámky 4 0 0 4 1:14 0
2. LIGA MLADŠÍ DORAST
4. kolo: Pov. Bystrica - Inter 1:5 (0:1), 60. Gálik – 44. a 63. Baláž, 15. Brunner, 68. Vaktor, 77. Lörincz, Topoľčany – Púchov 2:0 (2:0), 22. Korman, 33. Németh, Dubnica – Domino Bratislava 0:2 (0:1), 27. Hodál, 44. Korienek, PFA ViOn – Karlova Ves 3:2, Levice – Lok. Trnava 3:2, Gabčíkovo – Komárno 5:1, Nové Zámky – Skalica 3:1, Petržalka – Horná Nitra 7:0, Malacky – Myjava 0:4.
1. Myjava 4 4 0 0 15:1 12
2. Inter 4 4 0 0 13:1 12
3. Gabčíkovo 4 3 0 1 12:5 9
4. PFA ViOn 4 3 0 1 7:4 9
5. Lok. Trnava 4 2 1 1 10:5 7
6. Horná Nitra 4 2 1 1 11:13 7
7. Karl. Ves 3 2 0 1 10:4 6
8. Skalica 4 1 2 1 5:5 5
9. Topoľčany 4 1 2 1 5:8 5
10. Petržalka 3 1 1 1 9:5 4
11. Domino 4 1 1 2 7:7 4
12. Komárno 4 1 1 2 6:8 4
13. Levice 4 1 1 2 6:16 4
14. Púchov 4 1 0 3 4:9 3
15. Dubnica 4 1 0 3 2:7 3
16. N. Zámky 4 1 0 3 5:12 3
17. Pov. Bystrica 4 0 1 3 5:13 1
18. Malacky 4 0 1 3 3:12 1
3. LIGA STARŠÍ DORAST
3. kolo: Galanta – Brvnište 2:2 (0:2), 57. a 75. Lenárt (druhý z 11 m) – 20. E. Slámka, 23. Jeleník, ČFK Nitra – J. Bohunice 2:6, Šaľa – Sereď 5:3, Bánovce – Šamorín 3:3, Partizánske – Šurany 6:0, Krakovany – Nové Mesto 10:1, Hlohovec – Piešťany 0:1.
1. Partizánske 3 3 0 0 13:3 9
2. Šamorín 3 2 1 0 19:7 7
3. Bánovce 3 2 1 0 9:4 7
4. Sereď 3 2 0 1 16:5 6
5. J. Bohunice 3 2 0 1 13:6 6
6. Šaľa 3 2 0 1 8:6 6
7. Piešťany 3 2 0 1 5:3 6
8. Galanta 3 1 1 1 9:8 4
9. Krakovany 3 1 0 2 11:6 3
10. Šurany 3 1 0 2 4:11 3
11. N. Mesto 3 1 0 2 8:23 3
12. Brvnište 3 0 1 2 4:12 1
13. ČFK Nitra 3 0 0 3 3:15 0
14. Hlohovec 3 0 0 3 0:13 0
3. LIGA MLADŠÍ DORAST
3. kolo: Galanta – Brvnište 4:0 (3:0), 8. a 30. Grunza, 4. vlastný Gabriš, 74. Czödör, ČFK Nitra – J. Bohunice 4:0, Šaľa – Sereď 4:1, Bánovce – Šamorín 1:2, Partizánske – Šurany 1:1, Krakovany – Nové Mesto 7:0, Hlohovec – Piešťany 0:2.
1. Šamorín 3 3 0 0 13:1 9
2. Šaľa 3 3 0 0 11:4 9
3. Piešťany 3 2 1 0 5:0 7
4. Galanta 3 2 0 1 9:2 6
5. Krakovany 3 2 0 1 9:4 6
6. Partizánske 3 1 2 0 8:1 5
7. ČFK Nitra 3 1 1 1 7:5 4
8. Sereď 3 1 1 1 4:5 4
9. Bánovce 3 1 0 2 6:6 3
10. Hlohovec 3 1 0 2 3:4 3
11. N. Mesto 3 1 0 2 1:14 3
12. Šurany 3 0 1 2 3:8 1
13. Brvnište 3 0 0 3 1:12 0
14. J. Bohunice 3 0 0 3 0:14 0
4. LIGA DORAST
3. kolo: N. Dubnica - Holíč 6:0 (3:0), 16., 27., 38. a 90. Pupiš, 67. Makiš, 68. Homola, Led. Rovne - Bošany 7:1 (4:1), 41., 45. a 67. Gašpárek, 25. a 60. Páleš, 5. Kojtal, 90. Novotný – 30. Kalina, Borčice - Tr. Turná 1:1 (0:1), 70. Štefánek – 21. Bečka, Mokrý Háj – Beluša 2:0 (0:0), 59. Sloboda, 61. vlastný Binka, D. Vestenice - Dolná Súča 6:2, Kúty – Nemšová 2:1, N. Rudno – Kanianka 7:0, Vrbové - Tr. Stankovce 0:6.
1. Led. Rovne 3 3 0 0 20:4 9
2. Kúty 3 3 0 0 15:1 9
3. N. Rudno 3 3 0 0 11:1 9
4. N. Dubnica 3 3 0 0 11:1 9
5. Beluša 3 2 0 1 12:3 6
6. D. Vestenice 3 2 0 1 12:12 6
7. Mokrý Háj 3 2 0 1 7:11 6
8. Tr. Turná 2 1 1 0 4:2 4
9. Borčice 3 1 1 1 3:4 4
10. Nemšová 3 1 0 2 12:4 3
11. Tr. Stankovce 3 1 0 2 8:13 3
12. Bošany 3 0 0 3 2:11 0
13. Vrbové 2 0 0 2 1:10 0
14. D. Súča 3 0 0 3 3:13 0
15. Kanianka 3 0 0 3 1:16 0
16. Holíč 3 0 0 3 1:17 0
5. LIGA DORAST
2. kolo: Chynorany – Drietoma 4:2.
3. kolo: Melčice-Lieskové – Košeca 3:4 (2:3), 2. Kusenda, 15. Kašša, 86. Fabián – 4. Laskovič, 17. Demura, 45. Lacko, 59. Beňo, Ladce – H. Poruba 1:2 (0:1), 56. I. Kandráč – 18. Niko, 78. Martin Staňo, Selec – Domaniža 5:1 (2:1), 3., 47. a 80. Ondrášek, 30. a 76. Zaťko – 31. Almásy, Chynorany – Streženice 7:1 (4:1), 3., 16. a 54. Neubauer, 32. a 35. Rajnoha, 62. a 77. Magdolen – 25. Šlesár, Prečín – Turani 4:0 (0:0), 60. a 85. Pavlík, 63. Daniel Kopinec, 72. Gardian, Stará Turá – Klát. N. Ves 2:1, Drietoma – Bošáca 1:1, Nedožery-Brezany – Častkovce 3:0 kontumačne, hostia neprišli.
1. Nedožery 3 3 0 0 10:1 9
2. H. Poruba 3 3 0 0 7:2 9
3. Selec 3 2 1 0 11:4 7
4. Chynorany 2 2 0 0 11:3 6
5. Košeca 3 2 0 1 7:7 6
6. Drietoma 3 1 1 1 6:5 4
7. Melčice 2 1 0 1 7:5 3
8. Domaniža 3 1 0 2 11:10 3
9. St. Turá 2 1 0 1 3:3 3
10. Kl. N. Ves 3 1 0 2 6:7 3
11. Prečín 3 1 0 2 5:6 3
12. Turani 3 1 0 2 4:7 3
13. Častkovce 3 1 0 2 6:15 3
14. Bošáca 3 0 2 1 3:7 2
15. Ladce 3 0 0 3 5:11 0
16. Streženice 2 0 0 2 2:11 0
1. LIGA STARŠÍ ŽIACI U 15
2. kolo: Púchov - Dun. Streda 2:4 (0:3), 38. a 39. Králik – 12. a 65. Bögi, 5. Vrábeľ, 24. Herman, Levice – FC Nitra 1:0, PFA ViOn – Senica 1:3, Petržalka – Inter 1:0, Horná Nitra – Slovan 0:11, Myjava – Karlova Ves 0:3, Spartak Trnava – Trenčín hrajú v stredu.
1. Slovan 2 2 0 0 15:0 6
2. Dun. Streda 2 2 0 0 9:3 6
3. Senica 2 2 0 0 7:1 6
4. Karl. Ves 2 2 0 0 4:0 6
5. Trenčín 1 1 0 0 13:0 3
6. Spartak Trnava 1 1 0 0 3:1 3
7. FC Nitra 2 1 0 1 2:2 3
8. Petržalka 2 1 0 1 2:3 3
9. Levice 2 1 0 1 1:4 3
10. Inter 2 0 0 2 0:2 0
11. Púchov 2 0 0 2 3:6 0
12. PFA ViOn 2 0 0 2 1:7 0
13. Myjava 2 0 0 2 1:8 0
14. Horná Nitra 2 0 0 2 0:24 0
1. LIGA STARŠÍ ŽIACI U 14
2. kolo: Púchov - Dun. Streda 0:7 (0:2), 22., 41., 61. a 65. Švec (prvý z 11 m), 9. Urban, 52. Szolgai (11 m), 69. Csóka, Levice – FC Nitra 1:4, PFA ViOn – Senica 0:2, Petržalka – Inter 1:1, Horná Nitra – Slovan 0:5, Myjava – Karlova Ves 2:2, Spartak Trnava – Trenčín hrajú v stredu.
1. Dun. Streda 2 2 0 0 18:0 6
2. FC Nitra 2 2 0 0 15:1 6
3. Slovan 2 2 0 0 10:0 6
4. Senica 2 2 0 0 10:1 6
5. Inter 2 1 1 0 6:2 4
6. Spartak Trnava 1 1 0 0 3:0 3
7. Trenčín 1 1 0 0 1:0 3
8. Petržalka 2 0 1 1 1:4 1
9. Karl. Ves 2 0 1 1 3:7 1
10. Myjava 2 0 1 1 2:13 1
11. Horná Nitra 2 0 0 2 0:6 0
12. PFA ViOn 2 0 0 2 0:7 0
13. Levice 2 0 0 2 2:12 0
14. Púchov 2 0 0 2 0:18 0
1. LIGA MLADŠÍ ŽIACI U 13
2. kolo: Dun. Streda – Púchov odložené na 7. 9., Senica – PFA ViOn 18:3, Trenčín – Petržalka 47:2, Inter – Myjava 18:2, Karlova Ves – Spartak Trnava 3:20, Slovan – Horná Nitra 25:3, FC Nitra – Levice odložili na 15. 9.
1. Spartak Trnava 2 2 0 0 59:4 6
2. Slovan 2 2 0 0 50:7 6
3. Senica 2 2 0 0 29:10 6
4. Trenčín 2 1 0 1 55:16 3
5. Inter 2 1 0 1 26:13 3
6. FC Nitra 1 1 0 0 13:0 3
7. Dun. Streda 1 1 0 0 10:4 3
8. Karl. Ves 2 1 0 1 14:28 3
9. Horná Nitra 2 1 0 1 17:33 3
10. Levice 1 0 0 1 7:11 0
11. Púchov 1 0 0 1 0:13 0
12. Myjava 2 0 0 2 6:28 0
13. PFA ViOn 2 0 0 2 7:43 0
14. Petržalka 2 0 0 2 3:86 0
1. LIGA MLADŠÍ ŽIACI U 12
2. kolo: Dun. Streda – Púchov odložené na 7. 9., Senica – PFA ViOn 15:3, Trenčín – Petržalka 3:5, Inter – Myjava 25:1, Karlova Ves – Spartak Trnava 3:17, Slovan – Horná Nitra 3:15, FC Nitra 12 – Levice odložili na 15. 9.
1. Inter 2 2 0 0 36:5 6
2. Horná Nitra 2 2 0 0 29:12 6
3. Senica 2 2 0 0 22:5 6
4. Petržalka 2 2 0 0 12:9 6
5. Dun. Streda 1 1 0 0 20:1 3
6. Sp. Trnava 2 1 0 1 23:10 3
7. Slovan 2 1 0 1 22:19 3
8. Púchov 1 1 0 0 7:5 3
9. FC Nitra 1 0 0 1 5:7 0
10. Levice 1 0 0 1 2:7 0
11. Trenčín 2 0 0 2 12:19 0
12. Karl. Ves 2 0 0 2 7:28 0
13. PFA ViOn 2 0 0 2 7:34 0
14. Myjava 2 0 0 2 2:45 0
2. LIGA STARŠÍ ŽIACI
4. kolo: Dubnica - Šaľa 1:4 (0:2), 57. Barták – 2. a 4. Laczko, 49. a 67. Lacek, Pov. Bystrica - ČFK Nitra 3:1 (2:0), 24. Mikloš, 30. Kadáček, 54. Steiner – 50. Sitár, Sereď – Piešťany 4:4, Gabčíkovo – Nové Zámky 1:1, Skalica – Galanta 1:0, Trebatice – Topoľčany 2:2, Hlohovec – Komárno 3:0, Lok. Trnava – Trenčín B 0:4, Bánovce – Partizánske 3:3.
1. Hlohovec 4 4 0 0 9:3 12
2. Komárno 4 3 0 1 12:6 9
3. Pov. Bystrica 4 3 0 1 9:9 9
4. Trenčín B 4 2 2 0 13:5 8
5. Skalica 4 2 2 0 9:6 8
6. Partizánske 4 2 1 1 14:9 7
7. Lok. Trnava 4 2 1 1 6:7 7
8. Galanta 4 2 0 2 11:5 6
9. Šaľa 4 2 0 2 9:11 6
10. N. Zámky 4 1 2 1 9:4 5
11. Sereď 4 1 2 1 8:8 5
12. ČFK Nitra 4 1 2 1 8:9 5
13. Topoľčany 4 1 1 2 8:6 4
14. Bánovce 4 1 1 2 8:10 4
15. Piešťany 4 0 2 2 8:13 2
16. Trebatice 4 0 1 3 2:5 1
17. Gabčíkovo 4 0 1 3 3:15 1
18. Dubnica 4 0 0 4 5:20 0
2. LIGA MLADŠÍ ŽIACI
4. kolo: Dubnica - Šaľa 6:1 (3:0), 13. a 14. Asani, 25. A. Miakiš, 52. Golej, 57. Kobezda, 59. Bičan – 42. Horváth, Pov. Bystrica - ČFK Nitra 10:0 (3:0), 32., 35., 36., 54. a 54. Kostelanský, 21., 25. a 59. Chupáč, 23. Čapliar, 53. Krajči, Sereď – Piešťany 1:9, Gabčíkovo – Nové Zámky 2:5, Trebatice – Topoľčany 9:0, Hlohovec – Komárno 1:5, Skalica – Galanta 6:0, Lok. Trnava – Trenčín B 1:10, Bánovce – Partizánske 5:1.
1. Skalica 4 4 0 0 27:5 12
2. Komárno 4 4 0 0 17:3 12
3. Trenčín B 4 3 0 1 42:6 9
4. Trebatice 4 3 0 1 34:10 9
5. Pov. Bystrica 4 3 0 1 22:4 9
6. Dubnica 4 3 0 1 24:8 9
7. Bánovce 4 3 0 1 10:4 9
8. N. Zámky 4 3 0 1 14:13 9
9. Piešťany 4 2 0 2 13:7 6
10. Lok. Trnava 4 2 0 2 17:13 6
11. Šaľa 4 2 0 2 6:16 6
12. Galanta 4 1 0 3 5:12 3
13. Sereď 4 1 0 3 12:43 3
14. Gabčíkovo 4 0 2 2 11:18 2
15. Topoľčany 4 0 1 3 4:16 1
16. Partizánske 4 0 1 3 8:22 1
17. Hlohovec 4 0 0 4 7:31 0
18. ČFK Nitra 4 0 0 4 2:44 0
3. LIGA STARŠÍ ŽIACI
1. kolo: Nové Mesto - Led. Rovne 0:2 (0:1), 31. Strapko, 67. Šudík, N. Rudno – N. Dubnica 2:2 (1:1), 35. Mikula, 67. Krpelan – 10. Pecuš, 66. vlastný Bačík, Nováky – Horovce 6:3 (2:1), 31., 37., 43. a 50. Záhorský, 24. Pavkeje, 41. Kopčan – 16. Zuzík, 46. Cíbik, 70. Šatka,N. Pravno – Kanianka 2:3, Nemšová mala voľno, D. Vestenice sa odhlásili zo súťaže.
1. Nováky 1 1 0 0 6:3 3
2. Led. Rovne 1 1 0 0 2:0 3
3. Kanianka 1 1 0 0 3:2 3
4. N. Rudno 1 0 1 0 2:2 1
5. N. Dubnica 1 0 1 0 2:2 1
6. Nemšová 0 0 0 0 0:0 0
7. N. Pravno 1 0 0 1 2:3 0
8. N. Mesto 1 0 0 1 0:2 0
9. Horovce 1 0 0 1 3:6 0
3. LIGA MLADŠÍ ŽIACI
1. kolo: N. Mesto - Led. Rovne odložené, N. Rudno – N. Dubnica 7:2 (4:0), 4., 8., 10., 50., 55. a 58. Javorček, 11. Barta – 45. Tabačár, 56. Krajči, Nováky – Horovce 5:1 (1:0), 25.a 42. Žigmund, 36. Kišš, 51. Hrdý, 52. Bizub – 58. Ježo, N. Pravno – Kanianka odložené na 1. 9., Nemšová mala voľno, D. Vestenice sa odhlásili zo súťaže.
1. N. Rudno 1 1 0 0 7:2 3
2. Nováky 1 1 0 0 5:1 3
3. N. Mesto 0 0 0 0 0:0 0
4. Nemšová 0 0 0 0 0:0 0
5. N. Pravno 0 0 0 0 0:0 0
6. Kanianka 0 0 0 0 0:0 0
7. Led. Rovne 0 0 0 0 0:0 0
8. Horovce 1 0 0 1 1:5 0
9. N. Dubnica 1 0 0 1 2:7 0
1. LIGA ŽIAČKY
1. kolo: Trenčín – Beluša 2:1 (1:1), 16. Nedorostová, 51. Prekopová – 21. Chlebanová, Bánovce – Dubnica 14:0 (6:0), 10., 12., 15., 19., 32, 56., 58. a 65. Škerdová, 37. a 57. Banáková, 40. a 69. Buláková, 8. Vedejová, 45. Domčeková, Pov. Bystrica - Tr. Teplice hrajú 23. 9., Topoľčany - Horná Nitra hrajú 30. 8.
1. Bánovce 1 1 0 0 14:0 3
2. Trenčín 1 1 0 0 2:1 3
3. Pov. Bystrica 0 0 0 0 0:0 0
4. Tr. Teplice 0 0 0 0 0:0 0
5. Topoľčany 0 0 0 0 0:0 0
6. H. Nitra 0 0 0 0 0:0 0
7. Beluša 1 0 0 1 1:2 0
8. Dubnica 1 0 0 1 0:14 0
6. LIGA DORAST
2. kolo: Mikušovce – Jasenica 2:3 (1:1), 7. Monček, 65. Budjač – 39. Smataník, 67. Ondrásky, 79. Gaban, Sverepec – Lysá 7:3 (3:2), 29., 32. a 37. Drieňovský, 48., 70. a 85. J. Illo, 76. Rychtárik – 9. a 50. D. Panáček (druhý z 11 m), 2. Chodúr, Udiča – D. Kočkovce 4:0 (2:0), 16. Melicherík, 32. M. Hájek, 51. R. Cigánik, 54. K. Beník, Plevník – Tuchyňa 4:2 (2:0), 14. a 16. Nemčík, 69. Majštiník, 82. P. Pajger – 48. Fabuš, 85. Gažo, Dohňany mali voľno.
1. Udiča 2 2 0 0 8:0 6
2. Plevník 2 2 0 0 8:2 6
3. Sverepec 2 2 0 0 8:3 6
4. Jasenica 2 1 0 1 4:5 3
5. Lysá 2 1 0 1 6:8 3
6. Dohňany 1 0 0 1 0:1 0
7. D. Kočkovce 1 0 0 1 0:4 0
8. Mikušovce 2 0 0 2 2:7 0
9. Tuchyňa 2 0 0 2 2:8 0
4. LIGASTARŠÍ ŽIACI SEVER
2. kolo: D. Mariková – Papradno 1:6 (0:1), 69. Žiačik (11 m) -21., 41. a 46. Šamaj, 54. a 64. Zboranová, 66. K. Jandúch, Sverepec – Udiča 0:1 (0:0), 56. L. Trško, Pružina – Jasenica 1:0 (0:0), 39. Kardošová, Plevník – Prečín odložené, Galbavý Matej – 0903 175 994
(Galbavý), Domaniža mala voľno.
1. Pružina 2 2 0 0 10:0 6
2. Udiča 2 2 0 0 4:1 6
3. Plevník 1 1 0 0 9:1 3
4. Papradno 2 1 0 1 7:4 3
5. Jasenica 2 1 0 1 2:1 3
6. Prečín 0 0 0 0 0:0 0
7. Sverepec 2 0 0 2 0:3 0
8. Domaniža 1 0 0 1 0:9 0
9. D. Mariková 2 0 0 2 2:15 0
4. LIGA STARŠÍ ŽIACI JUH
2. kolo: Lazy – Beluša 0:0, Borčice /Bolešov – Dohňany 1:17 (0:8), 52. Remšík – 4., 7., 42., 48. a 51. Janíček, 17., 22. a 60. Klinovský, 24., 27. a 46. Ivaniš, 32., 44. a 65. P. Haluška, 12. a 68. Matej, 38. Balogh, Ilava – Lednica 1:4 (1:1), 17. Majchút – 28. a 38. Zbranek, 40. a 64. Ivaniš, Košeca – H. Poruba 9:1 (6:0), 25., 35. a 69. Frýdecký, 5. a 7. Kolesányi, 11. a 32. Čepák, 49. Rafaj, 66. Žilka – 48. T. Staňo, Ladce mali voľno.
1. Košeca 2 1 1 0 11:3 4
2. Beluša 2 1 1 0 6:0 4
3. Ladce 1 1 0 0 15:0 3
4. Dohňany 2 1 0 1 17:7 3
5. Ilava 2 1 0 1 13:5 3
6. Hr. Lednica 1 1 0 0 4:1 3
7. Lazy 2 0 2 0 2:2 2
8. H. Poruba 2 0 0 2 2:21 0
9. Borčice 2 0 0 2 1:32 0
4. LIGA MLADŠÍ ŽIACI
1. kolo: FC Púchov – D. Kočkovce 5:1 (2:0), 16. a 53. Ježovitz, 14. Cabúková, 37. Janoško, 51. Mišúnová – 48. Urban.
2. kolo: D. Kočkovce – Dubnica 2:22 (1:13), 19. a 38. Ižvolt – 8., 12., 22., 40. a 53. A. Miakiš, 13., 47., 54., 56. a 59. Kováč, 6., 17. a 57. Hajdina, 25., 27. a 49. Jambrich, 4. Hora, 18. Gellér, 20. Korienek, 21. Asani, 29. Bičan, 35. Pagáč, Kolačín – FC Púchov 4:2 (0:1), 32. a 49. Briestenský, 34. a 40. Šinko – 13. Bednár, 44. Katreňák, Ilava mala voľno.
1. Dubnica 2 2 0 0 38:2 6
2. FC Púchov 2 1 0 1 7:5 3
3. Kolačín 1 1 0 0 4:2 3
4. Ilava 1 0 0 1 0:16 0
5. D. Kočkovce 2 0 0 2 3:27 0
PRÍPRAVKY STRED
1. kolo: Hradčan Lednica (usporiadateľ): Hradčan Lednica – Beluša 1:7 (0:3), 25. Matúš – 18. a 18. Mišík, 1. Ročiak, 4. Buchta, 11. Maček (11 m), 17. Huňačka, 27. Zbín, Beluša - Horovce B 5:0 (3:0), 7. a 10. a 25. Zbín, 13. Ročiak, 25. Huňačka, Hradčan Lednica – Horovce B 1:2 (1:1), 11. Chudada – 15. Mikula, 27. Mikulová.
Horovce A (usporiadateľ): Horovce A – Visolaje 1:2 (0:1), 16. R. Cíbik – 1. Hijová, 16. Krško, Visolaje – Streženice 5:1 (5:1), 2., 5. a 6. Janek, 1. Kula, 4. S. Chleban – 4. Drábik, Horovce A - Streženice 1:2 (1:2), 5. Magdík – 1. Škripec, 1. Medňanská.
1. Beluša 2 2 0 0 12:1 6
2. Visolaje 2 2 0 0 7:2 6
3. Streženice 2 1 0 1 3:6 3
4. Horovce B 2 1 0 1 2:6 3
5. Horovce A 2 0 0 2 2:4 0
6. Hr. Lednica 2 0 0 2 2:9 0
PRÍPRAVKY SEVER
1. kolo: Prečín (usporiadateľ): Prečín – Podmanín 2:4 (2:1), L. Kostelanský, Tomana - R. Kostelanský 3, J. Kostelanský, Sverepec - D. Mariková 0:0, Prečín – Sverepec 1:0 (0:0), Uhlárik, Podmanín – D. Mariková 1:3 (1:1), R. Kostelanský – Bakala 3, Prečín – D. Mariková 2:2 (2:2), Čelková, Bodzan - Bakala 2, Sverepec – Podmanín 2:2 (0:1), Križan, Hoferica – R. Kostelanský 2.
Domaniža (usporiadateľ): Domaniža - Pov. Bystrica 2:3 (1:2), 14. Michal Marko, 23. Kohút – 13. a 13. Valica, 21. Holma, Šebešťanová – Praznov 5:4 (3:2), 1., 11., 13. a 18. Zemančík, 20. Kaprálik – 3. a 16. Šaradín, 7. a 30. Miškech, Domaniža – Praznov 11:1 (7:0), 3., 12., 20. a 22. Kohút, 9., 9. a 19. Pavlovič, 2. a 14. Michal Marko, 13. a 29. Dratnal - 27. Šaradín, Pov. Bystrica – Šebešťanová 11:0 (8:0), 1., 3., 11. a 12. B. Žilinský, 8. a 15. Valica, 6. Holma, 10. Bandúr, 18. Kubáň, 22. Babinec, 28. Kotačka, Domaniža – Šebešťanová 11:0 (6:0), 5., 9., 17. a 27. Michal Marko, 14., 16., 28. a 29. Kohút, 3. Pavlovič, 7. Dratnal, 12. Čelko, Pov. Bystrica – Praznov 14:1 (6:1), 7., 15., 19., 21. a 28. Valica, 24., 27. a 30. P. Hybben, 2. a 4. B. Žilinský, 3. a 28. Kuciak, 9. Holma, 29. Babinec - 17. Miškech.
1. Pov. Bystrica 3 3 0 0 28:3 9
2. Domaniža 3 2 0 1 24:4 6
3. D. Mariková 3 1 2 0 5:3 5
4. Podmanín 3 1 1 1 7:7 4
5. Prečín 3 1 1 1 5:6 4
6. Šebešťanová 3 1 0 2 5:26 3
7. Sverepec 3 0 2 1 2:3 2
8. Praznov 3 0 0 3 5:30 0