Utorok, 9. august, 2022 | Meniny má Ľubomíra

Ako hrala futbalová mládež?

Kompletný sumár všetkých mládežníckych futbalových líg od staršieho dorastu až po najmladšie prípravky.

1. LIGA STARŠÍ DORAST U 19

3. kolo: Žilina – Podbrezová 5:3, B. Bystrica – Bardejov 1:2, Trnava – Košice 1:0, Michalovce - Dun. Streda 1:0, Senica – Prešov 2:0, Slovan – Ružomberok 2:0, Trenčín – FC Nitra hrajú v utorok.

1. Senica                      3         2          1          0          7:3       7

2. Michalovce               3         2          1          0          2:0       7

3. Bardejov                  3         1          2          0          3:2       5

4. Trnava                      3         1          2          0          2:1       5

SkryťVypnúť reklamu

5. Trenčín                     2         1          1          0          6:4       4

6. Ružomberok             3         1          1          1          5:5       4

7. Žilina                        2         1          0          1          6:6       3

8. Prešov                      3         1          0          2          4:5       3

9. Slovan                      2         1          0          1          3:4       3

10. Podbrezová            3         0          2          1          4:6       2

11. FC Nitra                1         0          1          0          2:2       1

12. B. Bystrica             2         0          1          1          2:3       1

13. Košice                   3         0          1          2          2:4       1

14. Dun. Streda            3         0          1          2          5:8       1

SkryťVypnúť reklamu

 

                                   

 

 

1. LIGA MLADŠÍ DORAST U 17

1. kolo: Žilina - B. Bystrica 5:0.

3. kolo: Košice – Trnava 1:4, Dun. Streda – Michalovce 3:1, Podbrezová – B. Bystrica 2:0, Bardejov – Žilina 2:1, Nitra – Slovan 2:1, Prešov – Senica 0:1, Ružomberok – Trenčín 1:0.

1. Žilina                        3         2          0          1          8:2       6

2. Ružomberok             2         2          0          0          4:0       6

3. Podbrezová              3         2          0          1          3:2       6

4. Michalovce               3         1          1          1          8:6       4

5. Dun. Streda              2         1          1          0          3:1       4

6. Bardejov                  2         1          1          0          4:3       4

SkryťVypnúť reklamu

7. Senica                      2         1          1          0          2:1       4

8. Trenčín                     3         1          1          1          1:1       4

9. FC Nitra                  3         1          1          1          5:7       4

10. Trnava                    2         1          0          1          4:2       3

11. Slovan                    2         1          0          1          3:2       3

12. Prešov                    3         0          0          3          0:4       0

13. Košice                   3         0          1          2          3:10     1

13. B. Bystrica 3          0          1          2          3:10     1

 

 

1. LIGA MLADŠÍ DORAST U 16

1. kolo: Žilina - B. Bystrica 5:1.

3. kolo: Košice – Trnava 0:1, Dun. Streda – Michalovce 6:1, Podbrezová – B. Bystrica 0:0, Bardejov – Žilina 0:7, Nitra – Slovan 2:3, Prešov – Senica 0:1, Ružomberok – Trenčín 1:4.

1. Žilina                        3         3          0          0          13:1     9

2. Trenčín                     3         3          0          0          11:2     9

3. Slovan                      2         2          0          0          5:2       6

4. Michalovce               3         2          0          1          6:7       6

5. Trnava                      2         1          1          0          2:1       4

6. FC Nitra                  3         1          1          1          7:7       4

7. Dun. Streda              2         1          0          1          6:5       3

8. Senica                      2         1          0          1          1:1       3

9. Košice                     3         1          0          2          1:2       3

10. Podbrezová            3         0          2          1          1:2       2

11. Ružomberok           2         0          1          1          3:6       1

12. B. Bystrica             3         0          1          2          3:8       1

13. Prešov                    3         0          0          3          1:6       0

14. Bardejov                2         0          0          2          1:11     0

 

 

 

2. LIGA STARŠÍ DORAST

16. kolo: Myjava - Pov. Bystrica 3:2 (2:0), 28. a 61. Ebský, 35. Dvorák – 70. a 78. Gáborík, Lok. Trnava – Dubnica 2:1 (1:1), 2. Krajčovič, 56. Sekera – 24. Kutiš, Inter - Púchov 4:2 (2:0), 26. a 48. Neštrák (prvý z 11 m), 20. Šunjevič, 56. Chmúra (11 m) – 60. Gabaj (11 m), 78. Buček, Malacky – N. Zámky 3:0, Gabčíkovo - Levice 10:2, PFA ViOn – Petržalka 4:1, Skalica – Domino 6:1, H. Nitra – Komárno 7:3, Karlova Ves - Topoľčany 1:0.

 5. kolo: Púchov - Pov. Bystrica 2:2 (1:1), 20. Gabaj, 55. Buček – 11. Illo, 75. Baránek, Komárno – Dubnica 5:7 (2:4), 82. a 90. Záborský (prvý z 11 m), 9. Mészáros, 19. vlastný Stanek, 68. Németh – 28. a 53. Bičan, 3. Turza, 15. Kučerka, 33. Mutala, 67. Nomilner, 90. Nosický, Lok. Trnava – PFA ViOn 4:2, Domino – Topoľčany 1:4, Inter – N. Zámky 10:0, H. Nitra – Levice 7:2, Myjava – Gabčíkovo 5:0, Skalica – Petržalka 2:0, Karlova Ves – Malacky 2:1.

1. Skalica         6          6          0          0          26:5     18

2. Myjava        6          5          1          0          23:5     16

3. Lok. Trnava 6          5          0          1          15:9     15

4. Inter 6          4          0          2          24:7     12

5. H. Nitra       6          4          0          2          26:12   12

6. Malacky      6          3          2          1          12:5     11

7. Karl. Ves     5          3          1          1          7:3       10

8. Gabčíkovo   6          2          2          2          15:12   8

9. Dubnica      6          2          2          2          13:11   8

10. Púchov      6          2          2          2          9:9       8

11. Pov. Bystrica       6          2          1          3          15:15   7

12. PFA ViOn 6          2          1          3          9:9       7

13. Petržalka    5          2          0          3          10:13   6

14. Topoľčany 6          2          0          4          7:14     6

15. Komárno   6          1          1          4          16:29   4

16. Domino      6          0          2          4          2:15     2

17. Levice        6          0          1          5          4:34     1

18. N. Zámky  6          0          0          6          1:27     0

 

 

2. LIGA MLADŠÍ DORAST

16. kolo: Myjava - Pov. Bystrica 2:1 (2:0), 10. Udvorka, 17. Kusý – 70. Gálik, Lok. Trnava – Dubnica 0:0, Inter - Púchov 5:1 (1:0), 58. 62. Kliman, 11. Baláž (11 m), 42. Brunner, 52. Lörincz – 48. Pavlovič, Malacky – N. Zámky 0:0, Gabčíkovo - Levice 3:0, PFA ViOn – Petržalka 1:3, Skalica – Domino 1:2, H. Nitra – Komárno 5:0, Karlova Ves - Topoľčany 0:3.

5. kolo: Púchov - Pov. Bystrica 1:2 (1:2), 19. Ocelík – 32. Marejka, 34. Gálik, Komárno – Dubnica 4:2 (1:0), 24. a 50. Beke, 59. Gál, 74. Ollé – 44. Dohnanský, 72. Martinek, Lok. Trnava – PFA ViOn 5:1, Inter – N. Zámky 10:1, H. Nitra – Levice 4:0, Domino – Topoľčany 2:1, Myjava – Gabčíkovo 3:0, Skalica – Petržalka 1:1, Karlova Ves – Malacky 2:2.

1. Inter 6          6          0          0          28:3     18

2. Myjava        6          6          0          0          20:2     18

3. H. Nitra       6          4          1          1          20:13   13

4. Gabčíkovo   6          4          0          2          15:8     12

5. Lok. Trnava 6          3          2          1          15:6     11

6. Domino        6          3          1          2          11:9     10

7. PFA ViOn   6          3          0          3          9:12     9

8. Petržalka      5          2          2          1          13:7     8

9. Topoľčany   6          2          2          2          9:10     8

10. Karl. Ves   5          2          1          2          12:9     7

11. Komárno   6          2          1          3          10:15   7

12. Skalica       6          1          3          2          7:8       6

13. Dubnica    6          1          1          4          4:11     4

14. Pov. Bystrica       6          1          1          4          8:16     4

15. N. Zámky  6          1          1          4          6:22     4

16. Levice        6          1          1          4          6:23     4

17. Malacky    6          0          3          3          5:14     3

18. Púchov      6          1          0          5          6:16     3

 

 

3. LIGA STARŠÍ DORAST

1. kolo: Nové Mesto – Brvnište 1:6 (1:6), nedohrané pre malý počet domácich hráčov, 15. Bošanský – 13. a 35. J. Zboran, 23. a 43. Jeleník, 28. P. Chovančík, 40. K. Hároník, ČFK Nitra - Bánovce 1:2, Šaľa - Hlohovec 6:1, Sereď - Partizánske 5:0, Piešťany - Galanta 5:3, Šurany - Šamorín 1:6, J. Bohunice – Krakovany 4:3.

5. kolo: Brvnište - Krakovany 5:1 (4:1), 6. K. Hároník, 19. E. Slámka, 29. P. Chovančík, 44. J. Zboran, 81. Šepeš – 26. Machač, Piešťany – ČFK Nitra 2:0, Šamorín – Galanta 5:4, Sereď – Bánovce 2:3, J. Bohunice – Šaľa 2:3, Šurany – Hlohovec 1:0, N. Mesto – Partizánske odložili na 6. 11.

1. Šamorín       5          4          1          0          30:12   13

2. Bánovce      5          4          1          0          14:7     13

3. Šaľa 5          4          0          1          17:9     12

4. Piešťany      5          4          0          1          12:6     12

5. Sereď          5          3          0          2          23:8     9

6. J. Bohunice  5          3          0          2          19:12   9

7. Partizánske  4          3          0          1          13:8     9

8. Brvnište     5          2          1          2          15:14   7

9. Šurany         5          2          0          3          6:17     6

10. Galanta      5          1          1          3          16:18   4

11. Krakovany 5          1          0          4          15:15   3

12. N. Mesto   4          1          0          3          9:29     3

13. ČFK Nitra 5          0          0          5          4:19     0

14. Hlohovec   5          0          0          5          1:20     0

 

 

 

3. LIGA MLADŠÍ DORAST

1. kolo: Nové Mesto – Brvnište 3:3 (2:0), 5., 10. a 78. Bončo – 45. Martinka, 58. Balušík, 68. Kuchár, ČFK Nitra - Bánovce 5:1, Šaľa - Hlohovec 5:0, Sereď - Partizánske 1:1, Piešťany - Galanta 3:2, Šurany - Šamorín 1:2, J. Bohunice - Krakovany 1:4.

5. kolo: Brvnište - Krakovany 2:0 (1:0), 36. a 54. Klabník, Piešťany – ČFK Nitra 4:1, Šurany – Hlohovec 5:1, Šamorín – Galanta 3:1, J. Bohunice – Šaľa 1:2, Sereď – Bánovce 0:0. N. Mesto – Partizánske odložili na 6. 11.

1. Šamorín       5          5          0          0          18:3     15

2. Šaľa 5          5          0          0          18:5     15

3. Piešťany      5          4          1          0          12:3     13

4. Krakovany   5          3          0          2          13:7     9

5. ČFK Nitra   5          2          1          2          13:10   7

6. Partizánske  4          1          3          0          9:2       6

7. Galanta        5          2          0          3          12:8     6

8. Sereď          5          1          3          1          5:6       6

9. Šurany         5          1          1          3          9:11     4

10. Bánovce    5          1          1          3          7:11     4

11. Brvnište   5          1          1          3          6:15     4

12. N. Mesto   4          1          1          2          4:17     4

13. Hlohovec   5          1          0          4          4:14     3

14. J. Bohunice            5          0          0          5          2:20     0

 

 

 

4. LIGA DORAST

1. kolo: Led. Rovne – Vrbové 3:0 kontumačne hostia neprišli, D. Vestenice - N. Dubnica 2:2 (2:1), 6. a 42. Matejovič – 14. a 76. Makiš, Kanianka – Borčice 0:0, Beluša - Tr. Turná 12:1 (7:1), 12., 34., 40. a 72. Pilát, 10. a 20. Hrubo, 62. a 76. Hlúbik, 38. Bulejčík, 42. Mušák, 59. P. Sehnoutek, 82. Bielik – 15. Lipták, Nemšová - Tr. Stankovce 4:2, D. Súča - N. Rudno 1:7, Bošany – Kúty 1:5, Holíč - Mokrý Háj 2:8.

5. kolo: Beluša - Kúty 1:0 (1:0), 33. Pilát (11 m), Kanianka - N. Dubnica 3:2 (2:1), 44. a 67. Šimo, 15. Vážan – 28. Pupiš (11 m), 87. vlastný Šnirc, Holíč - Led. Rovne 0:12 (0:0), 54., 55. a 83. Kojtal, 67., 68. a 82. Gašpárek, 53. a 62. Piaček, 59. Páleš, 70. Egly, 77. Novotný, 87. Pihík, Tr. Stankovce - Borčice 1:4 (0:3), 72. Pavlis – 13. a 18. Štefánek (druhý z 11 m), 34. Ješko, 57. Smolka, Tr. Turná - Mokrý Háj 2:3, Bošany - D. Vestenice 3:3, Nemšová - N. Rudno 6:1, Dolná Súča – Vrbové 5:1.

1. Led. Rovne            5          5          0          0          35:4     15

2. Beluša        5          4          0          1          25:4     12

3. Kúty            5          4          0          1          20:3     12

4. N. Rudno     5          4          0          1          19:8     12

5. Mokrý Háj   5          4          0          1          18:15   12

6. N. Dubnica 5          3          1          1          15:6     10

7. Nemšová     5          3          0          2          22:7     9

8. Borčice       5          2          2          1          7:5       8

9. D. Vestenice            5          2          2          1          17:17   8

10. Tr. Turná   4          1          1          2          7:17     4

11. Kanianka   5          1          1          3          4:18     4

12. Tr. Stankovce        5          1          0          4          11:21   3

13. D. Súča     5          1          0          4          9:21     3

14. Bošany      5          0          1          4          6:19     1

15. Vrbové      4          0          0          4          2:18     0

16. Holíč          5          0          0          5          3:37     0

 

 

5. LIGA DORAST

1. kolo: Klát. N. Ves – Domaniža 4:0 (1:0), 45., 68. a 74. Halmo, 86. Lacika, Častkovce – Prečín 4:1 (1:1), 56. a 63. T. Feranec, 43. Rigó, 50. Kačany (11 m), 69. T. Feranec nepremenil 11 – tku) – 19. Škultéty, Streženice – Nedožery-Brezany 2:10 (1:6), 45. Šlesár, 56. D. Štrbák – 17., 29. a 42. Drška, 12. Klopan, 25. Cicko, 28. Vážan, 47. Kavka, 51. Solnica, 78. Urík, 87. Pavlusík, Košeca – Ladce 2:0 (1:0), 3. Beňo, 78. Rafaj, H. Poruba – Bošáca 3:0 (2:0), 2. Juríček, 43. T. Dražkovec, 56. Kodaj, Selec – Turani 0:5, Melčice-Lieskové – Drietoma 3:2, Chynorany - Stará Turá 2:0.

5. kolo: H. Poruba - Nedožery-Brezany 1:1 (1:0), 40. T. Dražkovec – 76. Maťaš, Selec – Ladce 5:2 (2:1), 34. a 63. Šišovský, 49. a 71. Zaťko, 25. Ondrášek – 45. Bratina, 72. M. Haluska, Turani – Domaniža 6:0 (3:0), 6. Janček, 8. Adásek, 19. Rybnikár, 47. Selecký, 49. Ťulák, 78. Hornák, Bošáca – Prečín 1:2 (0:1), 76. Kukuča – 21. Herco, 50. Orávik, Košeca – Chynorany 2:1 (1:1), 11. Lacko, 65. Rafaj – 30. Ladický, Streženice – Drietoma 0:7 (0:3), 6., 10., 76. a 83. Bečár, 29. Ďurikovič, 65. Urban, 77. Bulko, Klát. N. Ves – Melčice-Lieskové 7:1, Častkovce - Stará Turá 5:3.

1. Nedožery     5          4          1          0          21:4     13

2. H. Poruba   5          4          1          0          11:3     13

3. Košeca       5          4          0          1          11:8     12

4. Selec           5          3          1          1          16:11   10

5. Kl. N. Ves   5          3          0          2          17:8     9

6. Chynorany   4          3          0          1          14:5     9

7. Turani          5          3          0          2          15:7     9

8. Častkovce   5          3          0          2          15:19   9

9. Drietoma      5          2          1          2          15:8     7

10. Melčice      4          2          0          2          11:14   6

11. Prečín       5          2          0          3          8:11     6

12. St. Turá     4          1          0          3          6:10     3

13. Domaniža 5          1          0          4          11:20   3

14. Bošáca      5          0          2          3          4:12     2

15. Ladce       5          0          0          5          7:18     0

16. Streženice            4          0          0          4          4:28     0

 

1. LIGA STARŠÍ ŽIACI U 15

2. kolo: Spartak Trnava – Trenčín 0:2.

3. kolo: Karlova Ves – Púchov 1:1 (1:0), 24. Foltýn – 45. Štiblárik, FC Nitra – PFA ViOn 9:1, Dun. Streda – Levice 2:1, Slovan – Spartak Trnava 6:0, Senica – Horná Nitra 10:1, Inter – Myjava 1:0, Trenčín – Petržalka 3:0.

1. Slovan         3          3          0          0          21:0     9

2. Trenčín        3          3          0          0          18:0     9

3. Senica          3          3          0          0          17:2     9

4. Dun. Streda 3          3          0          0          11:4     9

5. Karl. Ves     3          2          1          0          5:1       7

6. FC Nitra      3          2          0          1          11:3     6

7. Inter 3          1          0          2          1:2       3

8. Petržalka      3          1          0          2          2:6       3

9. Levice          3          1          0          2          2:6       3

10. Spartak Trnava      3          1          0          2          3:9       3

11. Púchov      3          0          1          2          4:7       1

12. Myjava      3          0          0          3          1:9       0

13. PFA ViOn 3          0          0          3          2:16     0

14. Horná Nitra           3          0          0          3          1:34     0

 

 

 

1. LIGA STARŠÍ ŽIACI U 14

2. kolo: Spartak Trnava – Trenčín 5:2.

3. kolo: Karlova Ves – Púchov 3:0 (3:0), 7. a 30. Makuch, 35. Závodský, FC Nitra - PFA ViOn 10:0, Dun. Streda - Levice 6:0, Slovan – Spartak Trnava 5:3, Senica – H. Nitra 5:1, Inter - Myjava 3:0, Trenčín - Petržalka 4:0.

1. FC Nitra      3          3          0          0          25:1     9

2. Dun. Streda 3          3          0          0          24:0     9

3. Senica          3          3          0          0          15:2     9

4. Slovan         3          3          0          0          15:3     9

5. Inter 3          2          1          0          9:2       7

6. Spartak Trnava        3          2          0          1          11:7     6

7. Trenčín        3          2          0          1          7:5       6

8. Karl. Ves     3          1          1          1          6:7       4

9. Petržalka      3          0          1          2          1:8       1

10. Myjava      3          0          1          2          2:16     1

11. Horná Nitra           3          0          0          3          1:11     0

12. Levice        3          0          0          3          2:18     0

13. PFA ViOn 3          0          0          3          0:17     0

14. Púchov      3          0          0          3          0:21     0

 

 

           

 

1. LIGA MLADŠÍ ŽIACI U 13

3. kolo: Púchov – Inter 8:10 (1:4), 34. a 55. V. Baláž, 30. Klúčik, 31. Jurenková, 33. Mynář, 37. B. Chleban, 52. Zlocha, 59. Krajčík – 11., 27. a 55. Hric, 23. a 41. Tomašech, 45. a 52. Aidi, 13. Brix, 31. Kovár, 55. Alex, PFA ViOn - FC Nitra 0:14, Levice - Dun. Streda 6:19, Myjava - Karlova Ves 3:17, H. Nitra - Senica 2:8, Petržalka - Slovan 0:51, Spartak Trnava - Trenčín 5:7.

1. Slovan         3          3          0          0          101:7   9

2. Senica          3          3          0          0          37:12   9

3. Spartak Trnava        3          2          0          1          64:11   6

4. Trenčín        3          2          0          1          62:21   6

5. FC Nitra      2          2          0          0          27:0     6

6. Dun. Streda 2          2          0          0          29:10   6

7. Inter 3          2          0          1          36:21   6

8. Karl. Ves     3          2          0          1          31:31   6

9. H. Nitra       3          1          0          2          19:41   3

10. Púchov      2          0          0          2          8:23     0

11. Levice        2          0          0          2          13:30   0

12. Myjava      3          0          0          3          9:45     0

13. PFA ViOn 3          0          0          3          7:57     0

14. Petržalka    3          0          0          3          3:137   0

 

 

 

 

1. LIGA MLADŠÍ ŽIACI U 12

3. kolo: Púchov – Inter 5:4 (1:2), Mišík 3, Krasňan, Minarech, PFA ViOn - FC Nitra 1:16, Levice - Dun. Streda 1:14, H. Nitra - Senica 14:0, Petržalka - Slovan 2:19, Spartak Trnava - Trenčín 10:20, Myjava - Karlova Ves nehlásili.

1. H. Nitra       3          3          0          0          43:12   9

2. Dun. Streda 2          2          0          0          34:2     6

3. Inter 3          2          0          1          40:10   6

4. Slovan         3          2          0          1          41:21   6

5. Senica          3          2          0          1          22:19   6

6. Púchov        2          2          0          0          12:9     6

7. Petržalka      3          2          0          1          14:28   6

8. FC Nitra      2          1          0          1          21:8     3

9. Spartak Trnava        3          1          0          2          33:30   3

10. Trenčín      3          1          0          2          32:29   3

11. Levice        2          0          0          2          3:21     0

12. Karl. Ves   2          0          0          2          7:28     0

13. PFA ViOn 3          0          0          3          8:50     0

14. Myjava      2          0          0          2          2:45     0

 

2. LIGA STARŠÍ ŽIACI

16. kolo: Hlohovec - Pov. Bystrica 4:0 (1:0), 5. Gálik, 36. Spáčil, 49. Karaba, 61. Kubička, Topoľčany – Dubnica 4:2 (0:2), 41. Peterský, 46. Varinský (11 m), 53. Žikavský, 57. Cifra – 21. a 33. Sepahyar, Sereď – Bánovce 2:0, Galanta - Šaľa 0:2, Trebatice - Gabčíkovo 3:0, Komárno - Skalica 3:1, N. Zámky - Piešťany 3:1, ČFK Nitra - Trenčín B 5:3, Partizánske - Lok. Trnava 1:0.

5. kolo: Galanta - Pov. Bystrica 4:1 (0:1), 40. Varga, 44. Vígh, 47. Ondreák, 61. Laššú – 34. M. Lehotský, Trenčín B – Dubnica 1:2 (1:2), 10. Fabuš – 13. a 26. Sepahyar, ČFK Nitra – Gabčíkovo 7:2, Šaľa – Skalica 2:5, Komárno – Sereď 3:2, Topoľčany – Hlohovec 2:3, N. Zámky – Bánovce 2:6, Partizánske – Trebatice 2:6, Piešťany – Lok. Trnava 0:2.

1. Hlohovec     6          6          0          0          16:5     18

2. Komárno     6          5          0          1          18:9     15

3. ČFK Nitra   6          3          2          1          20:14   11

4. Skalica         6          3          2          1          15:11   11

5. Partizánske  6          3          1          2          17:15   10

6. Lok. Trnava 6          3          1          2          8:8       10

7. Galanta        6          3          0          3          15:8     9

8. Šaľa 6          3          0          3          13:16   9

9. Pov. Bystrica         6          3          0          3          10:17   9

10. Trenčín B   6          2          2          2          17:12   8

11. N. Zámky  6          2          2          2          14:11   8

12. Sereď        6          2          2          2          12:11   8

13. Trebatice   6          2          1          3          11:7     7

14. Topoľčany 6          2          1          3          14:11   7

15. Bánovce    6          2          1          3          14:14   7

16. Dubnica    6          1          0          5          9:25     3

17. Piešťany    6          0          2          4          9:18     2

18. Gabčíkovo 6          0          1          5          5:25     1

 

 

2. LIGA MLADŠÍ ŽIACI

16. kolo: Hlohovec - Pov. Bystrica 1:9 (0:4), 48. Pastorek – 7., 10., 28. a 57. Chupáč, 25., 50., 56. a 57. Kostelanský, 32. Čapliar, Topoľčany – Dubnica 1:11 (1:5), 24. Kollár – 20., 22. a 33. Bičan, 26., 47. a 58. A. Miakiš, 48., 50. a 54. Holíček, 2. Jambrich, 23. Gellér, Sereď – Bánovce 1:8, Galanta - Šaľa 1:2, Trebatice - Gabčíkovo 9:0, Komárno - Skalica 0:2, N. Zámky - Piešťany 3:3, ČFK Nitra - Trenčín B 1:19, Partizánske - Lok. Trnava 2:8.

5. kolo: Galanta - Pov. Bystrica 2:5 (1:4), 23. Berecky, 43. Horváth – 10., 13. a 52. Chupáč, 4. a 20. Kostelanský, Trenčín B – Dubnica 6:0 (2:0), 23. a 25. Gogora, 38. a 54. Murko, 39. a 56. Praženka, 5. kolo: ČFK Nitra – Gabčíkovo 2:5, Šaľa – Skalica 2:3, Komárno – Sereď 8:0, Topoľčany – Hlohovec 11:1, N. Zámky – Bánovce 5:4, Partizánske – Trebatice 0:6, Piešťany – Lok. Trnava 1:1.

1. Skalica         6          6          0          0          32:7     18

2. Trenčín B     6          5          0          1          67:7     15

3. Trebatice     6          5          0          1          49:10   15

4. Pov. Bystrica         6          5          0          1          36:7     15

5. Komárno     6          5          0          1          25:5     15

6. N. Zámky    6          4          1          1          22:20   13

7. Dubnica      6          4          0          2          35:15   12

8. Bánovce      6          4          0          2          22:10   12

9. Lok. Trnava 6          3          1          2          26:16   10

10. Šaľa          6          3          0          3          10:20   9

11. Piešťany    6          2          2          2          17:11   8

12. Gabčíkovo 6          1          2          3          16:29   5

13. Topoľčany 6          1          1          4          16:28   4

14. Galanta      6          1          0          5          8:19     3

15. Sereď        6          1          0          5          13:59   3

16. Partizánske            6          0          1          5          10:36   1

17. Hlohovec   6          0          0          6          9:51     0

18. ČFK Nitra 6          0          0          6          5:68     0

 

 

3. LIGA STARŠÍ ŽIACI

2. kolo: Nemšová - Led. Rovne 3:0 (2:0), 7. a 17. Ondráš, 56. Pagáč, N. Dubnica - Nové Mesto 1:4 (0:3), 63. Kaliňák – 23. Helbych, 26. Adamovic, 29. Vido, 65. Pastorek, Horovce - N. Pravno odložené na 15. 9., Kanianka - N. Rudno 1:1, Nováky mali voľno.

1. Kanianka     2          1          1          0          4:3       4

2. Nováky       1          1          0          0          6:3       3

3. Nemšová     1          1          0          0          3:0       3

4. N. Mesto     2          1          0          1          4:3       3

5. Led. Rovne            2          1          0          1          2:3       3

6. N. Rudno     2          0          2          0          3:3       2

7. N. Dubnica 2          0          1          1          3:6       1

8. N. Pravno    1          0          0          1          2:3       0

9. Horovce     1          0          0          1          3:6       0

 

3. LIGA MLADŠÍ ŽIACI

1. kolo: N. Mesto - Led. Rovne 3:0 kontumačne. N. Pravno – Kanianka 0:0.

2. kolo: Nemšová - Led. Rovne 2:4 (1:2), 17. Prchlík, 41. Mitáš (11 m) – 16., 28. a 52. Vrábel, 44. Gorelka, N. Dubnica - Nové Mesto 0:9 (0:4), 18., 39., 47. a 56. Oravec, 10., 21. a 42. Novotný, 28. a 53. Melicher, Horovce - N. Pravno odložené na 15. 9., Kanianka - N. Rudno 8:7, Nováky mali voľno.

1. N. Mesto     2          2          0          0          12:0     6

2. Kanianka     2          1          1          0          8:7       4

3. N. Rudno     2          1          0          1          14:10   3

4. Nováky       1          1          0          0          5:1       3

5. Led. Rovne            2          1          0          1          4:5       3

6. N. Pravno    1          0          1          0          0:0       1         

7. Nemšová     1          0          0          1          2:4       0

8. Horovce     1          0          0          1          1:5       0

9. N. Dubnica 2          0          0          2          2:16     0

 

1. LIGA ŽIAČKY

1. kolo:  Topoľčany - Horná Nitra 0:7.

2. kolo: Bánovce - Pov. Bystrica 1:8 (0:3), 60. Škerdová – 17., 28., 39., 40. a 58. Kardošová, 15. Sirvoňová, 66. Miková, 69. Hozáková, Dubnica a Beluša mali voľno, Horná Nitra – Trenčín 7:1, Tr. Teplice – Topoľčany odložené na 27. 9.  

1. H. Nitra       2          2          0          0          14:1     6

2. Bánovce      2          1          0          1          15:8     3

3. Pov. Bystrica         1          1          0          0          8:1       3

4. Trenčín        2          1          0          1          3:8       3

5. Tr. Teplice   0          0          0          0          0:0       0

6. Beluša        1          0          0          1          1:2       0

7. Topoľčany   1          0          0          1          0:7       0

8. Dubnica       1          0          0          1          0:14     0

 

 

PRÍPRAVKY B LIGA U11

1. kolo: Pov. Bystrica mala voľno, Partizánske – Topoľčany 8:3, Bánovce – Kanianka 4:5.

1. Partizánske  1          1          0          0          8:3       3

2. Kanianka     1          1          0          0          5:4       3

3. Pov. Bystrica         0          0          0          0          0:0       0

4. Bánovce      1          0          0          1          4:5       0

5. Topoľčany   1          0          0          1          3:8       0

 

PRÍPRAVKY B LIGA U10

1. kolo: Pov. Bystrica mala voľno, Partizánske – Topoľčany 4:10, Bánovce mali voľno.

1. Topoľčany   1          1          0          0          10:4     3

2. Pov. Bystrica         0          0          0          0          0:0       0

3. Bánovce      0          0          0          0          0:0       0

4. Partizánske  1          0          0          1          4:10     0

 

PRÍPRAVKY B LIGA U11

1. kolo: Pov. Bystrica mala voľno, Partizánske – Topoľčany 1:11, Bánovce – Kanianka 20:6.

1. Bánovce      1          1          0          0          20:6     3

2. Topoľčany   1          1          0          0          11:1     3

3. Pov. Bystrica         0          0          0          0          0:0       0

4. Partizánske  1          0          0          1          1:11     0

5. Kanianka     1          0          0          1          6:20     0

 

6. LIGA DORAST

3. kolo: Tuchyňa – Mikušovce 2:0 (0:0), 80. a 84. Fabuš, D. Kočkovce – Plevník 3:2 (1:1), 3. a 79. Janec, 60. Pavlík – 45. Majštiník, 82. Čičút, Dohňany – Udiča 0:7 (0:2), 2., 82. a 88. N. Beník, 45. J. Trško, 57. Melicherík, 66. Mituník, 70. M. Hájek, Jasenica – Sverepec 4:5 (3:5), 8. a 45. Smataník, 36. B. Krasňan, 69. Gaban (11 m) – 4., 10. a 41. Drieňovský, 23. Šuvara, 32. Marejka, Lysá mala voľno.

 

1. Udiča           3          3          0          0          15:0     9

2. Sverepec     3          3          0          0          13:7     9

3. Plevník         3          2          0          1          10:5     6

4. Jasenica       3          1          0          2          8:10     3

5. Lysá            2          1          0          1          6:8       3

6. D. Kočkovce           2          1          0          1          3:6       3

7. Tuchyňa       3          1          0          2          4:8       3

8. Mikušovce   3          0          0          3          2:9       0

9. Dohňany      2          0          0          2          0:8       0

 

4. LIGASTARŠÍ ŽIACI SEVER

2. kolo: Plevník – Prečín odložené na 15. 9., Galbavý Matej – 0903 175 994

 (Galbavý),.

3. kolo: Prečín – D. Mariková 3:1 (2:0), 5. P. Rojko, 15. Orávik, 37. Mamis – 46. Gapko, Domaniža – Plevník 7:4 (4:1), 28., 33. a 38. Dánek, 31., 66. a 68. Dalibor Marko, 19. Denis Marko – 52. a 59. Špitálny, 4. Gaňa, 69. Lazar, Udiča – Pružina 1:0 (1:0), 24. L. Trško, Papradno – Sverepec 7:0 (2:0), 11., 20., 61. a 67. Šamaj, 49. a 55. K. Jandúch, 41. Cabadaj, Jasenica mala voľno.

1. Udiča           3          3          0          0          5:1       9

2. Papradno     3          2          0          1          14:4     6

3. Pružina         3          2          0          1          10:1     6

4. Plevník         2          1          0          1          13:8     3

5. Prečín          1          1          0          0          3:1       3

6. Jasenica       2          1          0          1          2:1       3

7. Domaniža     2          1          0          1          7:13     3

8. Sverepec     3          0          0          3          0:10     0

9. D. Mariková            3          0          0          3          3:18     0         

4. LIGA STARŠÍ ŽIACI JUH

3. kolo: H. Poruba – Lazy 1:10 (1:6), 23. T. Staňo – 20., 39. a 62. Staník, 28., 32. a 68. Luliak, 2. Hybký, 11. Ľ. Štefánik, 34. D. Štefánik, 51. Pončík, Hradčan Lednica – Košeca 8:0 (3:0), 28.  a 41. Matúš, 23. Zbranek, 31. Ivaniš, 36. E. Majerko, 38. Ľ. Cíbik, 57. T. Majerko, 59. Bielik, Ladce - Ilava 2:4 (1:1), 28. Adamec, 68. Ježík – 19., 56. a 65. Majchút, 69. Poliak, Beluša - Borčice /Bolešov 27:0 (13:0), 15., 28., 51. a 70. D. Sehnoutek, 20., 34., 39. a 43. Masár, 25., 26., 50. a 61. Slávik, 8., 38. a 59. Bednár, 29. a 47. Štefún, 41. a 46. Kačenka, 5. vlastný Pohorelcová, 19. vlastný Holiček, 17. Lamačka, 22. vlastný Vavruš, 31. Prostredný, 57. Mičuda, 65. vlastný Hlásny, 68. Synák, Dohňany mali voľno.

1. Beluša          3          2          1          0          33:0     7

2. Hr. Lednica  2          2          0          0          12:1     6

3. Ilava 3          2          0          1          17:7     6

4. Lazy 3          1          2          0          12:3     5

5. Košeca        3          1          1          1          11:11   4

6. Ladce          2          1          0          1          17:4     3

7. Dohňany      2          1          0          1          17:7     3

8. H. Poruba    3          0          0          3          3:31     0

9. Borčice        3          0          0          3          1:59     0

 

4. LIGA MLADŠÍ ŽIACI

3. kolo: Dubnica – Kolačín 17:0 (6:0), 51., 53., 55. a 57. Holíček, 29., 33. a 42. A. Miakiš,  3. a 40. Kováč, 14. a 38. Hora, 28. a 35. Kobezda, 39. a 50. Jambrich, 20. Kunda, 25. Hajdina, Ilava – D. Kočkovce 2:4 (1:2), 28. Kiška, 50. Bagin – 25., 30., 44. a 54. Hudec, FC Púchov mal voľno. JOZEF ŠPROCHA

1. Dubnica       3          3          0          0          55:2     9

2. FC Púchov  2          1          0          1          7:5       3

3. Kolačín        2          1          0          1          4:19     3

4. D. Kočkovce           3          1          0          2          7:29     3

5. Ilava 2          0          0          2          2:20     0

 

 

PRÍPRAVKY STRED

2. kolo: Hradčan Lednica (usporiadateľ): Hradčan Lednica - Horovce B 2:2 (1:2), 8. a 30. Chudada – 11. Greguška, 15. Kolek, Horovce B – Visolaje 4:3 (1:2), 5. Janíček, 19. Mikulová, 24. Greguška, 29. Kolek – 1. a 26. Janek, 7. S. Chleban, Hradčan Lednica – Visolaje 2:3 (1:1), 14. a 30. Chudada (druhý z 11 m) – 15. a 27. Janek (prvý z 11 m), 25. S. Chleban.
Streženice (usporiadateľ): Streženice – Beluša 0:8 (0:4), 5., 9. a 29. Mišík, 8. Prostredný, 11. Buchta, 20. Huňačka, 22. Ročiak, 26. Zbín, Beluša - Horovce A 9:3 (4:1), 2., 3. a 29. Mišík, 13. a 23. Buchta, 19. a 20. Zbín, 5. Prostredný, 24. Ročiak - 27. a 30. T. Cíbik, 8. Machara, Streženice – Horovce A 2:1 (2:1), 1. a 12. Trník – 5. T. Cíbik.

 

1. Beluša          4          4          0          0          29:4     12

2. Visolaje       4          3          0          1          13:8     9

3. Horovce B   4          2          1          1          8:11     7

4. Streženice    4          2          0          2          5:15     6

5. Hr. Lednica  4          0          1          3          6:14     1

6. Horovce A   4          0          0          4          6:15     0

 

PRÍPRAVKY SEVER
2. kolo:
Sverepec (usporiadateľ): Sverepec - D. Mariková 1:4 (1:2), 10. Adamovič – 11., 14. a 20. Bakala, 23. Britvík, Domaniža – Praznov 10:0 (4:0), 4., 14., 18., 25. a 30. Kohút, 10. a 21. Krabáč, 11. Kučík, 22. Čelko, 29. Donát, Sverepec – Praznov 4:1 (2:1), 1., 14. a 23. Pavlík, 21. P. Ondráš – 15. Majtán, D. Mariková – Domaniža 0:6 (0:3), 5., 13. a 26. Kohút, 9., 21. a 22. Pavlovič, Sverepec – Domaniža 0:4 (0:2), 8. Pavlovič, 10. Krabáč, 20. Kohút, 25. Čelko, Praznov – D. Mariková 1:5 (1:2), 29. Šaradín – 9., 12. a 29. Britvík, 21. Bakala, 22. Šikulincová.
Šebešťanová (usporiadateľ): Šebešťanová - Pov. Bystrica 0:2 (0:2), 10. a 11. B. Žilinský, Podmanín – Prečín 5:0 (3:0), 5., 7., 10. a 18. R. Kostelanský, 25. Urík, Šebešťanová – Prečín 4:0 (4:0), 3. a 13. Kaprálik, 1. Zemančík, 9. M. Pavlík, Podmanín – Pov. Bystrica 0:4 (0:3), 4. Holma, 6. B. Žilinský, 14. Hybben, 26. vlastný J. Kostelanský, Šebešťanová – Podmanín 4:0 (2:0), 3., 10. a 21. M. Pavlík,29. Ragula, Pov. Bystrica – Prečín 9:0 (6:0), 5. a 7. Holma, 3. Kuciak, 4. B. Žilinský, 10. Valica,13. Hybben, 20. Kolek, 22. Kotačka, 28. Kubáň. 

3. kolo: Pov. Bystrica (usporiadateľ): Pov. Bystrica – Domaniža 0:4 (0:2), 11. a 28. Pavlovič, 5. Čelko, 25. Kohút, Podmanín - D. Mariková 2:7 (2:2), 6. a 9. Košút – 3., 5., 19., 22., 23. a 27. Bakala, 29. Baniar, Pov. Bystrica – D. Mariková 5:2 (2:1), 8. a 27. Kuciak, 5. Kubáň, 16. P. Hybben, 29. Holma – 4. Bakala, 21. Rágula, Domaniža – Podmanín 7:0 (2:0), 13. a 17. Pavlovič, 5. Kohút, 18. Krabáč, 20. Čelko, 24. Jasenovský, 30. Vančová, Pov. Bystrica – Podmanín 10:1 (7:1), 2. a 3. Holma, 4. a 11. B. Žilinský, 13. a 15. Valica, 13. a 30. P. Žilinský, 16. Kubáň, 17. Kotačka, Domaniža – D. Mariková 5:0 (1:0), 11.  a21. Kohút, 17. a 20. Vančová, 30. Lednický.

 (Galbavý, Horečný)

1. Domaniža     9          8          0          1          60:4     24

2. Pov. Bystrica           9          8          0          1          58:10   24

3. D. Mariková            9          4          2          3          23:23   14

4. Šebešťanová           6          3          0          3          13:28   9

5. Podmanín     9          2          1          6          15:39   7

6. Sverepec     6          1          2          3          7:12     5

7. Prečín          6          1          1          4          5:24     4

8. Praznov       6          0          0          6          7:49     0

 

PRÍPRAVKY JUH

1. kolo: Kolačín - H. Poruba, H. Poruba – Kolačín, Košeca – Dulov, Dulov – Košeca, Ilava – Dubnica, Dubnica – Ilava, Borčice – Ladce, Ladce – Borčice.    

 

 

2. kolo: H. Poruba – Ladce 2:2 (1:0), 2. Ličko, 27. Kodaj – 27. a 30. Koyš, Ladce - H. Poruba 3:1 (1:0), 20. a 25. Koyš, 9. Král – 23. Janco, Dubnica – Borčice 7:0 (3:0), 6. a 13. Mutala, 19. a 25. Púček, 2. Velacek, 23. Teplička, 27. T. Šimko, Borčice – Dubnica 0:10 (0:3), 8., 10. a 30. Púček, 20. a 28. Bednár, 6. Vrábel, 16. Mutala, 18. Velacek, 24. Jacko, 25. Teplička, Dulov – Ilava 2:3 (0:2), 22. a 26. Barek – 15. a 20. Kiška, 6. Živčic, Ilava – Dulov 6:3 (5:1), 2., 6., 9. a 11. Kiška, 14. Ondrášik, 18. Bagin – 12., 20. a 25. Barek, Kolačín – Košeca 2:1 (1:1), 15. Mlynek, 21. Hnančíček – 9. Pikna, Košeca – Kolačín 2:1 (1:0), 11. Bartoš, 25. Pikna – 30. Mlynek.

1. Dubnica       2          2          0          0          17:0     6

2. Ilava 2          2          0          0          9:5       6

3. Ladce          2          1          1          0          5:3       4

4. Košeca        2          1          0          1          3:3       3

5. Kolačín        2          1          0          1          3:3       3

6. H. Poruba    2          0          1          1          3:5       1

6. Dulov           2          0          0          2          5:9       0

8. Borčice        2          0          0          2          0:17     0         

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

           

 

 

 

 

 

 

Najčítanejšie na My Považská

Inzercia - Tlačové správy

  1. Prehľad a automatizácia
  2. Odomknite si články na mobile a počítači. Stačí jedno predplatné
  3. Pláže Dominikánskej republiky kraľujú medzi najlepšími na svete
  4. Kde u nás kúpite domácke potraviny
  5. Na Oravskej priehrade s Kalim aj Spievankovom. Vidíme sa naživo
  6. 100 ovocných druhov, ktoré u nás dokážeme pestovať
  7. Dráčik nepúta príbehom, ale perlami ducha
  8. Pozrite si, kedy hrá futbalové zápasy vaše mesto či dedina
  1. Prehľad a automatizácia
  2. Dopyt v Bratislave mierne klesol, ceny však stále rástli
  3. Šéf PLANEO: Budúcnosť obchodu je v službách
  4. Čo robiť, aby dieťa neskončilo v nemocnici s črevnou virózou?
  5. Odomknite si články na mobile a počítači. Stačí jedno predplatné
  6. Goralské folklórne slávnosti po prvýkrát priamo v horách
  7. Za vysokou spotrebou sa často skrýva zlá kondícia motora
  8. Ktoré regionálne projekty podporí Nadácia COOP Jednota?
  1. Pláže Dominikánskej republiky kraľujú medzi najlepšími na svete 10 452
  2. 100 ovocných druhov, ktoré u nás dokážeme pestovať 10 341
  3. Dráčik nepúta príbehom, ale perlami ducha 7 740
  4. Miliónová autorka Táňa K. Vasilková: Po úspechu som netúžila 3 931
  5. Kde u nás kúpite domácke potraviny 3 315
  6. Pozrite si, kedy hrá futbalové zápasy vaše mesto či dedina 2 500
  7. Odomknite si články na mobile a počítači. Stačí jedno predplatné 1 812
  8. Na Oravskej priehrade s Kalim aj Spievankovom. Vidíme sa naživo 1 694

Blogy SME

  1. Irena Šimuneková: Na výlet s deťmi - Zubria zvernica a Pstruhový raj Topoľčianky
  2. Júlia Piraňa Mikolášiková: Policajt z NAKA, ktorý pomohol zavrieť piťovcov, upozornil na svedkov klamárov
  3. Michala Guľasová: Katja Pantzar - Fínske štastie – knižná recenzia
  4. Miroslav Ferkl: Čo môže byť ešte horšie?
  5. Martina Paulenová: Naše deti nepoznajú televíziu ani YouTube
  6. Miriam Studeničová: Fantastické a neuveriteľné informácie o fenoméne ľudskej radosti
  7. Kristína Jakubičková: Kniha dokáže aj zachrániť život(y)
  8. Peter Fiabáne: Ak chceme mestá bez billboardov, volební kandidáti by mali ísť príkladom
  1. Věra Tepličková: A to je koniec, vážení! Čaká nás už len zima, hlad a beznádej... Ak nezasiahne Matovič... 127 110
  2. Martin Sústrik: Korupcia v ruskej armáde 27 219
  3. Tomáš Harustiak: Kto šetrí ma za tri / Ako vyžiť z minimálnej mzdy ? / Dá sa vyžiť z minimálnej mzdy ? / Prečo Slováci nemajú peniaze / Ako vyžiť z dôchodku / 11 321
  4. Ján Šeďo: Očovčania majú do zajtra hladovku, obchod "stráži" medveď ! 10 020
  5. Jana Melišová: Svet sa zmenil... 6 093
  6. Post Bellum SK: Dovolenka v Juhoslávii ako príležitosť na emigráciu 4 291
  7. Post Bellum SK: Hromady mŕtvych a nočné mory o Varšavskom povstaní 3 670
  8. Vladimir Skala: Padá bankový sektor v Číne? 3 356
  1. Monika Nagyova: Moja babka zažila kvôli podvodníkom trýznivé minúty, ktoré by neželala nikomu.
  2. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 45. - Arktída - Posledná plavba lode Karluk 3/3 - Návrat do civilizácie, 1914
  3. Jiří Ščobák: Kde dnes môžeme ušetriť? Znížiť spotrebu a náklady?
  4. Jiří Ščobák: Proč bychom si měli zapamatovat jméno Anna Chadimová? Co nám po ní zůstalo?
  5. Martina Hilbertová: Márnivé dcéry z Bratislavy: Ružinovská televízia - pod kontrolou politikov
  6. Jiří Ščobák: Krásne a zaujímavé historické poistné zmluvy: Existovala aj čisto slovenská poisťovňa? A čo bola „zmluva odvážna“?
  7. Monika Nagyova: O žene, ktorá milovala rúško
  8. Martina Hilbertová: Márnivé dcéry z Bratislavy: Novomestská parkovacia: Firma bez kontroly, ktorá nepodnikala, iba míňala
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Považská Bystrica a Púchov - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Považská

Spoločnosť OKAY je už viac ako štvrťstoročie významným predajcom elektra a nábytku.


10 h

Poznáme výhercov veľkej záhradkárskej súťaže.


8. aug

V úvodnom kole oblastných futbalových súťaží sa v premiére medzi oblastnou elitou neroztriasli kolená futbalistom Praznova. V Podmaníne exceloval trojgólový Peter Gardian. Zaujímavé duely sa hrali aj na ďalších ihriskách. Prekvapenie víkendu sa udialo v Lysej pod Makytou.


7. aug
Plevník (v žltom) inkasoval v Zemianskych Kostoľanoch päťkrát.

V prvom kole nového ročníka futbalových súťaží sa odohrali zaujímavé zápasy. Nepríjemný začiatok v Beluši, kde musel ísť von brankár a jeden hráč skončil v nemocnici, výprask Brvnišťa a Plevníka či Udiča s nováčikovským elánom, toto všetko sa odohralo na ihriskách považskobystrického regiónu.


7. aug

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Lukáš sa zo stanovačky nevrátil, zomrel po páde zo skaly.


14 h

O post župana zabojuje Jaroslav Baška, Peter Máťoš a Anton Kysel.


8. aug

39-ročný muž je nezvestný od včerajšieho rána.


(tn) 12 h

Bariéru medzi autami a posedením na okraji cesty bude tvoriť mobilná zeleň.


7 h

Blogy SME

  1. Irena Šimuneková: Na výlet s deťmi - Zubria zvernica a Pstruhový raj Topoľčianky
  2. Júlia Piraňa Mikolášiková: Policajt z NAKA, ktorý pomohol zavrieť piťovcov, upozornil na svedkov klamárov
  3. Michala Guľasová: Katja Pantzar - Fínske štastie – knižná recenzia
  4. Miroslav Ferkl: Čo môže byť ešte horšie?
  5. Martina Paulenová: Naše deti nepoznajú televíziu ani YouTube
  6. Miriam Studeničová: Fantastické a neuveriteľné informácie o fenoméne ľudskej radosti
  7. Kristína Jakubičková: Kniha dokáže aj zachrániť život(y)
  8. Peter Fiabáne: Ak chceme mestá bez billboardov, volební kandidáti by mali ísť príkladom
  1. Věra Tepličková: A to je koniec, vážení! Čaká nás už len zima, hlad a beznádej... Ak nezasiahne Matovič... 127 110
  2. Martin Sústrik: Korupcia v ruskej armáde 27 219
  3. Tomáš Harustiak: Kto šetrí ma za tri / Ako vyžiť z minimálnej mzdy ? / Dá sa vyžiť z minimálnej mzdy ? / Prečo Slováci nemajú peniaze / Ako vyžiť z dôchodku / 11 321
  4. Ján Šeďo: Očovčania majú do zajtra hladovku, obchod "stráži" medveď ! 10 020
  5. Jana Melišová: Svet sa zmenil... 6 093
  6. Post Bellum SK: Dovolenka v Juhoslávii ako príležitosť na emigráciu 4 291
  7. Post Bellum SK: Hromady mŕtvych a nočné mory o Varšavskom povstaní 3 670
  8. Vladimir Skala: Padá bankový sektor v Číne? 3 356
  1. Monika Nagyova: Moja babka zažila kvôli podvodníkom trýznivé minúty, ktoré by neželala nikomu.
  2. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 45. - Arktída - Posledná plavba lode Karluk 3/3 - Návrat do civilizácie, 1914
  3. Jiří Ščobák: Kde dnes môžeme ušetriť? Znížiť spotrebu a náklady?
  4. Jiří Ščobák: Proč bychom si měli zapamatovat jméno Anna Chadimová? Co nám po ní zůstalo?
  5. Martina Hilbertová: Márnivé dcéry z Bratislavy: Ružinovská televízia - pod kontrolou politikov
  6. Jiří Ščobák: Krásne a zaujímavé historické poistné zmluvy: Existovala aj čisto slovenská poisťovňa? A čo bola „zmluva odvážna“?
  7. Monika Nagyova: O žene, ktorá milovala rúško
  8. Martina Hilbertová: Márnivé dcéry z Bratislavy: Novomestská parkovacia: Firma bez kontroly, ktorá nepodnikala, iba míňala

Už ste čítali?

SkryťZatvoriť reklamu