Piatok, 18. august, 2017 | Meniny má Elena, Helena
Pridajte si svoje mesto

Ako hrala futbalová mládež?

Kompletné výsledky všetkých mládežníckych súťaží

1. LIGA STARŠÍ DORAST U 19

1. kolo:. B. Bystrica – Žilina 1:0.

3. kolo: Trenčín – FC Nitra 1:1.

4. kolo: Slovan – Trenčín 0:2, FC Nitra – Senica 3:0, Dun. Streda – Trnava 0:1, Košice - B. Bystrica 0:2, Bardejov – Žilina 0:0, Ružomberok – Podbrezová 3:0, Prešov – Michalovce 0:0.

1. Trenčín                     4         2          2          0          9:5       8

2. Michalovce               4         2          2          0          2:0       8

3. Ružomberok             4         2          1          1          8:5       7

4. B. Bystrica               4         2          1          1          5:3       7

5. Trnava                      3         2          1          0          3:1       7

6. Senica                      4         2          1          1          7:6       7

7. Bardejov                  4         1          3          0          3:2       6

8. Nitra                        3         1          2          0          6:3       5

9. Žilina                        4         1          1          2          6:7       4

10. Prešov                    4         1          1          2          4:5       4

11. Slovan                    3         1          0          2          3:6       3

12. D. Streda               4         0          1          3          5:9       1

13. Košice                   4         0          1          3          2:6       1

14. Podbrezová            3         0          1          2          4:9       1

 

 

                                

 

 

1. LIGA MLADŠÍ DORAST U 17

2. kolo: Senica – Dun. Streda 1:3.

4. kolo: Podbrezová – Bardejov 2:0, Žilina – Košice 4:1, Michalovce – Prešov 0:0, Trnava – Dun. Streda 0:2, Trenčín – Nitra 2:3, Senica – Ružomberok 0:1, B. Bystrica – Slovan hrajú 11. 10.

1. Dun. Streda              4         3          1          0          8:2       10

2. Žilina                        4         3          0          1          12:3     9

3. Ružomberok             3         3          0          0          5:0       9

4. Podbrezová              4         3          0          1          5:2       9

5. FC Nitra                  4         2          1          1          8:9       7

6. Trnava                      4         2          0          2          6:4       6

7. Michalovce               4         1          2          1          8:6       5

8. Trenčín                     4         1          1          2          3:4       4

9. Senica                      4         1          1          2          3:5       4

10. Bardejov                4         1          1          2          4:7       4

11. Slovan                    2         1          0          1          3:2       3

12. Prešov                    4         0          1          3          0:4       1

13. B. Bystrica             3         0          1          2          3:10     1

14. Košice                   4         0          1          3          4:14     1

 

 

 

1. LIGA MLADŠÍ DORAST U 16

2. kolo: Senica – Dun. Streda 4:2.

4. kolo: Podbrezová – Bardejov 7:0, Žilina – Košice 4:2, Michalovce – Prešov 4:3, Trnava – Dun. Streda 5:0, Trenčín – FC Nitra 2:2, Senica – Ružomberok 1:0, B. Bystrica – Slovan hrajú 11. 10.

1. Žilina                        4         4          0          0          17:3     12

2. Trnava                      4         3          1          0          12:1     10

3. Trenčín                     4         3          1          0          13:4     10

4. Senica                      4         3          0          1          6:3       9

5. Michalovce               4         3          0          1          10:10   9

6. Slovan                      2         2          0          0          5:2       6

7. Podbrezová              4         1          2          1          8:2       5

8. FC Nitra                  4         1          2          1          9:9       5

9. Košice                     4         1          0          3          3:6       3

10. Dun. Streda            4         1          0          3          8:14     3

11. Ružomberok           3         0          1          2          3:7       1

12. B. Bystrica             3         0          1          2          3:8       1

13. Prešov                    4         0          0          4          4:10     0

14. Bardejov                4         0          0          4          1:23     0

 

 

 

 

 

2. LIGA STARŠÍ DORAST

6. kolo: Gabčíkovo – Dubnica 3:3 (2:1), 24. Kurti, 44. Tóth, 72. Matus – 4. vlastný Vida, 62. Gašpar, 78. Stanek, Pov. Bystrica - Domino Bratislava 3:0 (1:0), 17. a 71. Gáborík, 64. J. Al Sabri, Nové Zámky – Púchov 1:9 (0:5), 54. Holeček – 35., 45. a 66. Buček, 7. a 15. Klučka, 28. Hurta, 47. Kendy, 63. Valašík, 80. Červený, PFA ViOn – Horná Nitra 4:3, Topoľčany – Komárno 4:3, Levice – Skalica 1:6, Petržalka – Inter 0:3, Malacky – Lok. Trnava 2:2, Myjava – Karlova Ves 5:0.

1. Skalica         7          7          0          0          32:6     21

2. Myjava        7          6          1          0          28:5     19

3. Lok. Trnava 7          5          1          1          17:11   16

4. Inter 7          5          0          2          27:7     15

5. Horná Nitra 7          4          0          3          29:16   12

6. Malacky      7          3          3          1          14:7     12

7. Púchov        7          3          2          2          18:10   11

8. Pov. Bystrica         7          3          1          3          18:15   10

9. PFA ViOn   7          3          1          3          13:12   10

10. Karl. Ves   6          3          1          2          7:8       10

11. Gabčíkovo 7          2          3          2          18:15   9

12. Dubnica    7          2          3          2          16:14   9

13. Topoľčany 7          3          0          4          11:17   9

14. Petržalka    6          2          0          4          10:16   6

15. Komárno   7          1          1          5          19:33   4

16. Domino      7          0          2          5          2:18     2

17. Levice        7          0          1          6          5:40     1

18. N. Zámky  7          0          0          7          2:36     0

 

 

 

2. LIGA MLADŠÍ DORAST

6. kolo: Gabčíkovo – Dubnica 3:1 (1:0), 31. Tóth, 51. Szilágyi, 77. Krázel – 71. Kusovský,

Pov. Bystrica - Domino Bratislava 0:1 (0:1), 26. Hodál, Nové Zámky – Púchov 4:2 (2:1), 9. Kucharovič, 24. Palúk, 44. Marusič, 52. Farkaš – 36. Bartoš (11 m), 45. Živčic, PFA ViOn – Horná Nitra 3:1, Levice – Skalica 1:0, Topoľčany – Komárno 3:0, Petržalka – Inter 1:0, Malacky – Lok. Trnava 0:0, Myjava – Karl. Ves 3:0.

1. Myjava        7          7          0          0          23:2     21

2. Inter 7          6          0          1          28:4     18

3. Gabčíkovo   7          5          0          2          18:9     15

4. Horná Nitra 7          4          1          2          21:16   13

5. Domino        7          4          1          2          12:9     13

6. Lok. Trnava 7          3          3          1          15:6     12

7. PFA ViOn   7          4          0          3          12:13   12

8. Petržalka      6          3          2          1          14:7     11

9. Topoľčany   7          3          2          2          12:10   11

10. Karl. Ves   6          2          1          3          12:12   7

11. Komárno   7          2          1          4          10:18   7

12. N. Zámky  7          2          1          4          10:24   7

13. Levice        7          2          1          4          7:23     7

14. Skalica       7          1          3          3          7:9       6

15. Pov. Bystrica       7          1          1          5          8:17     4

16. Malacky    7          0          4          3          5:14     4

17. Dubnica    7          1          1          5          5:14     4

18. Púchov      7          1          0          6          8:20     3

 

 

3. LIGA STARŠÍ DORAST

6. kolo: Partizánske – Brvnište 1:1 (0:1), 60. Streicher – 19 P. Chovančík, ČFK Nitra – Šurany 2:3, Sereď – J. Bohunice 5:1, Šaľa – Piešťany 2:0, Krakovany – Šamorín 0:2, Bánovce – Galanta 4:0, Hlohovec – Nové Mesto 4:2.

1. Šamorín       6          5          1          0          32:12   16

2. Bánovce      6          5          1          0          18:7     16

3. Šaľa 6          5          0          1          19:9     15

4. Sereď          6          4          0          2          28:9     12

5. Piešťany      6          4          0          2          12:8     12

6. Partizánske  5          3          1          1          14:9     10

7. J. Bohunice  6          3          0          3          20:17   9

8. Šurany         6          3          0          3          9:19     9

9. Brvnište     6          2          2          2          16:15   8

10. Galanta      6          1          1          4          16:22   4

11. Krakovany 6          1          0          5          15:17   3

12. Hlohovec   6          1          0          5          5:22     3

13. N. Mesto   5          1          0          4          11:33   3

14. ČFK Nitra 6          0          0          6          6:22     0

 

 

 

3. LIGA MLADŠÍ DORAST

6. kolo: Partizánske – Brvnište 6:1 (3:0), 3., 16., 48. a 53. Igaz, 8. a 42. Baláž – 73. Gabriš, ČFK Nitra – Šurany 0:1, Šaľa – Piešťany 5:1, Sereď – J. Bohunice 8:0, Bánovce – Galanta 2:1, Krakovany – Šamorín 3:2, Hlohovec – Nové Mesto 2:5.

1. Šaľa 6          6          0          0          23:6     18

2. Šamorín       6          5          0          1          20:6     15

3. Piešťany      6          4          1          1          13:8     13

4. Krakovany   6          4          0          2          16:9     12

5. Bánovce      6          3          1          2          11:7     10

6. Partizánske  5          2          3          0          15:3     9

7. Sereď          6          2          3          1          13:6     9

8. Šurany         6          2          1          3          10:11   7

9. N. Mesto     5          2          1          2          9:19     7

10. Galanta      6          2          0          4          13:10   6

11. ČFK Nitra 6          1          1          4          8:13     4

12. Brvnište   6          1          1          4          7:21     4

13. Hlohovec   6          1          0          5          6:19     3

14. J. Bohunice            6          0          0          6          2:28     0

 

 

4. LIGA DORAST

6. kolo: Vrbové – Borčice 0:5 (0:3), 39. a 74. Smolka, 5. Štefánek, 13. Masár, 56. Ješko, N. Rudno – Beluša 2:1 (2:1), 21. Hronec, 36. Cebák – 14. Bielik, N. Dubnica – Nemšová 1:5 (1:3), 25. Pupiš – 10., 35. a 58. Beňo (tretí z 11 m), 9. Vavruš, 72. Palman, Led. Rovne – Kanianka 9:0 (3:0), 17., 25., 58., 63., 70., 81. a 85. Gašpárek, 40. Pihík, 87. Novotný, D. Vestenice – Holíč 4:2, Kúty - Tr. Turná 6:1, Mokrý Háj - Tr. Stankovce 5:2, Dolná Súča – Bošany 2:5.

 

1. Led. Rovne            6          6          0          0          44:4     18

2. Kúty            6          5          0          1          26:4     15

3. N. Rudno     6          5          0          1          21:9     15

4. Mokrý Háj   6          5          0          1          23:17   15

5. Beluša        6          4          0          2          26:6     12

6. Nemšová     6          4          0          2          27:8     12

7. Borčice       6          3          2          1          12:5     11

8. D. Vestenice            6          3          2          1          21:19   11

9. N. Dubnica 6          3          1          2          16:11   10

10. Bošany      6          1          1          4          11:21   4

11. Tr. Turná   5          1          1          3          8:23     4

12. Kanianka   6          1          1          4          4:27     4

13. Tr. Stankovce        6          1          0          5          13:26   3

14. D. Súča     6          1          0          5          11:26   3

15. Vrbové      5          0          0          5          2:23     0

16. Holíč          6          0          0          6          5:41     0

 

 

5. LIGA DORAST

6. kolo: Ladce - Turani 1:4 (1:1), 29. Kandráč (11 m) – 34. Selecký, 51. Klimáček, 74. Hornák, 84. Mila, Domaniža - Bošáca 4:0 (2:0), 9., 28. a 85. Valjent, 64. Dúbravka, Stará Turá - Horná Poruba 2:3 (0:1), 68. Druk, 87. Nemec – 5. a 80. Juríček, 46. T. Dražkovec, Streženice – Košeca 3:3 (0:2), 69. D. Štrbák, 75. Šlesár, 89. Karlubík – 12., 36. a 47. Lacko, Drietoma – Prečín odložené na 14. 9., Melčice-Lieskové – Častkovce 2:3, Chynorany – Klát. N. Ves 3:1, Nedožery-Brezany – Selec 10:0.

1. Nedožery     6          5          1          0          31:4     16

2. H. Poruba   6          5          1          0          14:5     16

3. Košeca       6          4          1          1          14:11   13

4. Turani          6          4          0          2          19:8     12

5. Chynorany   5          4          0          1          17:6     12

6. Častkovce   6          4          0          2          18:21   12

7. Selec           6          3          1          2          16:21   10

8. Kl. N. Ves   6          3          0          3          18:11   9

9. Drietoma      5          2          1          2          15:8     7

10. Prečín       5          2          0          3          8:11     6

11. Melčice      5          2          0          3          13:17   6

12. Domaniža 6          2          0          4          15:20   6

13. St. Turá     5          1          0          4          8:13     3

14. Bošáca      6          0          2          4          4:16     2

15. Streženice            5          0          1          4          7:31     1

16. Ladce       6          0          0          6          8:22     0

 

1. LIGA STARŠÍ ŽIACI U 15

4. kolo: Púchov - Inter 0:1 (0:0), 49. Hedera, PFA ViOn – Dun. Streda 3:1, Horná Nitra – FC Nitra 0:12, Levice – Karlova Ves 0:2, Spartak Trnava – Senica 0:4, Petržalka – Myjava 1:0, Trenčín – Slovan 3:3.

1. Senica          4          4          0          0          21:2     12

2. Slovan         4          3          1          0          24:3     10

3. Trenčín        4          3          1          0          21:3     10

4. Karl. Ves     4          3          1          0          7:1       10

5. FC Nitra      4          3          0          1          23:3     9

6. Dun. Streda 4          3          0          1          12:7     9

7. Inter 4          2          0          2          2:2       6

8. Petržalka      4          2          0          2          3:6       6

9. Levice          4          1          0          3          2:8       3

10. Spartak Trnava      4          1          0          3          3:13     3

11. PFA ViOn 4          1          0          3          5:17     3

12. Púchov      4          0          1          3          4:8       1

13. Myjava      4          0          0          4          1:10     0

14. Horná Nitra           4          0          0          4          1:46     0

 

 

 

 

1. LIGA STARŠÍ ŽIACI U 14

4. kolo: Púchov - Inter 2:6 (2:3), 19. B. Chleban, 32. A. Palček (11 m) – 27., 35. a 55. Krejcar, 18. Čongrády, 64. Nemec, 67. Richter, PFA ViOn – Dun. Streda 0:1, Horná Nitra – FC Nitra 0:11, Levice – Karlova Ves 0:2. Petržalka – Myjava 0:1, Spartak Trnava – Senica 3:1, Trenčín – Slovan 1:5.

1. FC Nitra      4          4          0          0          36:1     12

2. Dun. Streda 4          4          0          0          25:0     12

3. Slovan         4          4          0          0          20:4     12

4. Inter 4          3          1          0          15:4     10

5. Senica          4          3          0          1          16:5     9

6. Spartak Trnava        4          3          0          1          14:8     9

7. Karl. Ves     4          2          1          1          8:7       7

8. Trenčín        4          2          0          2          8:10     6

9. Myjava        4          1          1          2          3:16     4

10. Petržalka    4          0          1          3          1:9       1

11. Levice        4          0          0          4          2:20     0

12. PFA ViOn 4          0          0          4          0:18     0

13. Horná Nitra           4          0          0          4          1:22     0

14. Púchov      4          0          0          4          2:27     0

 

 

 

           

 

1. LIGA MLADŠÍ ŽIACI U 13

2. kolo: Dun. Streda – Púchov 23:0 (8:0), 2., 24., 28. a 42. Kmeťo, 12., 38. a 57. Lovas, 9. a 36. Fatona, 32. a 36. K. Máhr, 41. a 52. T. Máhr, 48. a 51. Csóka, 19. Pápai, 21. vlastný Rybanský, 22. Szikela, 37. Szolgai, 40. Duhaj, 53. Klacsko, 53. Kostka, 56. Marsal,

4. kolo: Myjava - Púchov 5:13 (3:8), B. Chleban 4, Porubčan 3, Tuček, Gabriš, Mušák, Mynář, Jurenková, Mózsi, FC Nitra - Horná Nitra 19:2, Dun. Streda - PFA ViOn 15:0, Karlova Ves – Trenčín 5:8, Inter - Levice 9:3, Slovan – Spartak Trnava 15:5, Senica - Petržalka 14:0.

1. Slovan         4          4          0          0          116:12 12

2. Dun. Streda 4          4          0          0          67:10   12

3. Senica          4          4          0          0          51:12   12

4. Trenčín        4          3          0          1          70:26   9

5. FC Nitra      3          3          0          0          46:2     9

6. Inter 4          3          0          1          45:24   9

7. Spartak Trnava        4          2          0          2          69:26   6

8. Karl. Ves     4          2          0          2          36:39   6

9. Púchov        4          1          0          3          21:51   3

10. Horná Nitra           4          1          0          3          21:60   3

11. Levice        3          0          0          3          16:39   0

12. Myjava      4          0          0          4          14:58   0

13. PFA ViOn 4          0          0          4          7:72     0

14. Petržalka    4          0          0          4          3:151   0

 

 

 

 

 

1. LIGA MLADŠÍ ŽIACI U 12

2. kolo: Dun. Streda – Púchov 4:2 (2:2), 16. Both, 19. Lelkes, 43. Angyal, 55. Virág – 3. Mišík, 28. Brezáni, odložené na 7. 9.,

3. kolo: Púchov – Inter 5:4 (1:1), 7. a 38. Mišík, 33. Ernek, 51. Krasňan, 60. Minárech (11 m), 59. Ernek (nepremenil 11 – tku) – 21. a 31. Petrovaj, 43. a 57. Pápay, Myjava - Karlova Ves 6:28.

4. kolo: Myjava - Púchov 5:25, FC Nitra - Horná Nitra 34:8, Dun. Streda - PFA ViOn 18:3, Inter - Levice 10:1, Karlova Ves – Trenčín 2:14, Slovan – Spartak Trnava 22:1, Senica - Petržalka 13:4.

1. Dun. Streda 4          4          0          0          56:7     12

2. Slovan         4          3          0          1          63:22   9

3. Inter 4          3          0          1          50:11   9

4. Púchov        4          3          0          1          39:18   9

5. Senica          4          3          0          1          35:23   9

6. Horná Nitra 4          3          0          1          51:46   9

7. FC Nitra      3          2          0          1          55:16   6

8. Trenčín        4          2          0          2          46:31   6

9. Petržalka      4          2          0          2          18:41   6

10. Spartak Trnava      4          1          0          3          34:52   3

11. Levice        3          0          0          3          4:31     0

12. Karl. Ves   3          0          0          3          9:42     0

13. PFA ViOn 4          0          0          4          11:68   0

14. Myjava      3          0          0          3          7:70     0

 

 

 

 

 

 

 

 

2. LIGA STARŠÍ ŽIACI

6. kolo: Dubnica - Piešťany 0:4 (0:2), 65. a 69. Ďurák, 15. Kováčik, 31. Štetka, Pov. Bystrica - Šaľa 3:2 (2:2), 17. a 41. Kadáček (druhý z 11 m), 19. Lehotský – 20. Lacek, 35. Laczko, Bánovce – ČFK Nitra 0:2, Sereď – Lok. Trnava 1:0, Gabčíkovo – Galanta 0:3, Trebatice – Nové Zámky 2:2, Komárno – Topoľčany 3:0, Skalica – Trenčín B 2:1, Hlohovec – Partizánske 3:0.

1. Hlohovec     7          7          0          0          19:5     21

2. Komárno     7          6          0          1          21:9     18

3. ČFK Nitra   7          4          2          1          22:14   14

4. Skalica         7          4          2          1          17:12   14

5. Galanta        7          4          0          3          18:8     12

6. Pov. Bystrica         7          4          0          3          13:19   12

7. Sereď          7          3          2          2          13:11   11

8. Partizánske  7          3          1          3          17:18   10

9. Lok. Trnava 7          3          1          3          8:9       10

10. N. Zámky  7          2          3          2          16:13   9

11. Šaľa          7          3          0          4          15:19   9

12. Trenčín B   7          2          2          3          18:14   8

13. Trebatice   7          2          2          3          13:9     8

14. Topoľčany 7          2          1          4          14:14   7

15. Bánovce    7          2          1          4          14:16   7

16. Piešťany    7          1          2          4          13:18   5

17. Dubnica    7          1          0          6          9:29     3

18. Gabčíkovo 7          0          1          6          5:28     1

 

 

 

 

 

2. LIGA MLADŠÍ ŽIACI

6. kolo: Dubnica - Piešťany 6:0 (1:0), 3., 40. a 58. Jambrich, 55. a 59. Kunda, 56. A. Miakiš, Pov. Bystrica - Šaľa 4:3 (2:1), 23. vlastný Fischer, 26. Chupáč, 35. Belušík, 43. Čapliar – 19. a 36. Lászik (prvý z 11 m), 37. Kádár, Gabčíkovo – Galanta 2:2, Bánovce – ČFK Nitra 11:0, Trebatice – Nové Zámky 2:4, Komárno – Topoľčany 1:0, Sereď – Lok. Trnava 0:10, Skalica – Trenčín B 0:1, Hlohovec – Partizánske 4:4.

1. Trenčín B     7          6          0          1          68:7     18

2. Pov. Bystrica         7          6          0          1          40:10   18

3. Skalica         7          6          0          1          32:8     18

4. Komárno     7          6          0          1          26:5     18

5. N. Zámky    7          5          1          1          26:22   16

6. Trebatice     7          5          0          2          51:14   15

7. Dubnica      7          5          0          2          41:15   15

8. Bánovce      7          5          0          2          33:10   15

9. Lok. Trnava 7          4          1          2          36:16   13

10. Šaľa          7          3          0          4          13:24   9

11. Piešťany    7          2          2          3          17:17   8

12. Gabčíkovo 7          1          3          3          18:31   6

13. Galanta      7          1          1          5          10:21   4

14. Topoľčany 7          1          1          5          16:29   4

15. Sereď        7          1          0          6          13:69   3

16. Partizánske            7          0          2          5          14:40   2

17. Hlohovec   7          0          1          6          13:55   1

18. ČFK Nitra 7          0          0          7          5:79     0

 

 

 

 

 

3. LIGA STARŠÍ ŽIACI

3. kolo: N. Rudno – Horovce 3:0 (1:0), 31. Krpelan, 40. Horniak, 50. Mikula, Led. Rovne - Nová Dubnica 7:1 (0:1), 38., 57. a 67. Šudík, 58. a 69. Strapko, 46. Rác, 64. Szekely – 14. Pecuš, Nováky – Nemšová 1:3, Nové Mesto – Kanianka 5:1, N. Pravno malo voľno.

1. Led. Rovne            3          2          0          1          9:4       6

2. N. Mesto     3          2          0          1          9:4       6

3. Nemšová     2          2          0          0          6:1       6

4. N. Rudno     3          1          2          0          6:3       5

5. Kanianka     3          1          1          1          5:8       4

6. Nováky       2          1          0          1          7:6       3

7. N. Dubnica 3          0          1          2          4:13     1

8. N. Pravno    1          0          0          1          2:3       0

9. Horovce     2          0          0          2          3:9       0

 

3. LIGA MLADŠÍ ŽIACI

3. kolo: N. Rudno – Horovce 7:3 (4:2), 5., 48. a 47. Javorček,  10. D. Hogaj, 16. Kluvancová (11 m), 26. S. Hogaj, 53. Barta – 23. Pekar, 30. Kolek, 59. Ježo, Led. Rovne - Nová Dubnica 7:1 (6:0), 11., 14., 18., 19., 27. a 36. Vrábel, 9. Špánik – 36. Krajči, Nováky – Nemšová 4:0,  Nové Mesto – Kanianka 0:2, N. Pravno malo voľno.

1. Kanianka     3          2          1          0          10:7     7

2. N. Mesto     3          2          0          1          12:2     6

3. N. Rudno     3          2          0          1          21:13   6

4. Nováky       2          2          0          0          9:1       6

5. Led. Rovne            3          2          0          1          11:6     6

6. N. Pravno    1          0          1          0          0:0       1         

7. Nemšová     2          0          0          2          2:8       0

8. Horovce     2          0          0          2          4:12     0

9. N. Dubnica 3          0          0          3          3:23     0

 

1. LIGA ŽIAČKY

1. kolo: Pov. Bystrica - Tr. Teplice hrajú 23. 9., .

2. kolo: Tr. Teplice – Topoľčany odložené na 27. 9.  

3. kolo: Pov. Bystrica - Dubnica 9:0 (5:0), 8., 32., 36. a 52. Zboranová, 15. a 20. Hozáková, 34. Miková, 45. Sirvoňová, 57. Cigániková, Beluša mala voľno, Topoľčany – Bánovce 1:8,

Trenčín - Tr. Teplice 7:0, Horná Nitra mala voľno.

1. Pov. Bystrica         2          2          0          0          17:1     6

2. Bánovce      3          2          0          1          23:9     6

3. H. Nitra       2          2          0          0          14:1     6

4. Trenčín        3          2          0          1          10:8     6

5. Beluša        1          0          0          1          1:2       0

6. Tr. Teplice   1          0          0          1          0:7       0

7. Topoľčany   2          0          0          2          1:15     0

8. Dubnica      2          0          0          2          0:23     0

 

PRÍPRAVKY ZSFZ A LIGA U11

1. kolo: Senica – Trenčín 10:18, H. Nitra – Myjava odložené na 15. 9..

2. kolo: Púchov – Senica 21:6 (6:2), Baláž 6, Čmelo 5, Ďurovec 2, Janovský 2, Vavrík 2, Papučiar 2, Sapák, Kušík, Trenčín – H. Nitra so, Myjava mala voľno.

1. Púchov        1          1          0          0          21:6     3

2. Trenčín        1          1          0          0          18:10   3

3. Myjava        0          0          0          0          0:0       0

4. H. Nitra       0          0          0          0          0:0       0

5. Senica          2          0          0          2          16:39   0

 

 

PRÍPRAVKY ZSFZ A LIGA U10

1. kolo: Senica – Trenčín, H. Nitra – Myjava odložené na 15. 9.

2. kolo: Púchov – Senica 14:31 (9:15), Veteška 4,Talda 3,Sekáč 3, Mušák, Vráblik, Šulík, Šurian, Trenčín – H. Nitra so, Myjava mala voľno.

1. Senica          1          1          0          0          31:14   3

2. Trenčín        0          0          0          0          0:0       0

3. H. Nitra       0          0          0          0          0:0       0

4. Myjava        0          0          0          0          0:0       0

5. Púchov        1          0          0          1          14:31   0

 

PRÍPRAVKY ZSFZ A LIGA U 9

1. kolo: Senica – Trenčín, H. Nitra – Myjava odložené na 15. 9.

2. kolo: Púchov – Senica 6:15, Kmecík 2, Chudý 2, Mynář, Löffler, Trenčín – H. Nitra so, Myjava mala voľno.

1. Senica          1          1          0          0          15:6     3

2. Trenčín        0          0          0          0          0:0       0

3. H. Nitra       0          0          0          0          0:0       0

4. Myjava        0          0          0          0          0:0       0

5. Púchov        1          0          0          1          6:15     0

 

PRÍPRAVKY ZSFZ B LIGA U11

2. kolo: Pov. Bystrica - Partizánske hrajú 15. 9., Topoľčany – Bánovce 8:4, Kanianka mala voľno.

1. Partizánske  1          1          0          0          8:3       3

2. Kanianka     1          1          0          0          5:4       3

3. Topoľčany   2          1          0          1          11:12   3

4. Pov. Bystrica         0          0          0          0          0:0       0

5. Bánovce      2          0          0          2          8:13     0

 

PRÍPRAVKY ZSFZ B LIGA U10

2. kolo: Pov. Bystrica - Partizánske hrajú 15. 9., Topoľčany – Bánovce 9:5.

1. Topoľčany   2          2          0          0          19:9     6

2. Pov. Bystrica         0          0          0          0          0:0       0

3. Bánovce      1          0          0          1          5:9       0

4. Partizánske  1          0          0          1          4:10     0

 

PRÍPRAVKY ZSFZ B LIGA U9

2. kolo: Pov. Bystrica - Partizánske hrajú 15. 9., Topoľčany – Bánovce 18:11, Kanianka mala voľno.

1. Topoľčany   2          2          0          0          29:12   6

2. Bánovce      2          1          0          1          31:24   3

3. Pov. Bystrica         0          0          0          0          0:0       0

4. Partizánske  1          0          0          1          1:11     0

5. Kanianka     1          0          0          1          6:20     0

 

6. LIGA DORAST

4. kolo: Mikušovce – Sverepec 0:9 (0:6), 35. a 43. Jakubek (prvý z 11 m), 72. a 78. J. Illo, 9. Drieňovský, 27. Krčmárik, 37. Šuvara (11 m), 40. Marejka, 58. Novosad, Udiča – Lysá 5:0 (3:0), 7. a 74. M. Hájek, 34. N. Beník, 41. Mituník, 54. Melicherík, Plevník – Dohňany 4:0 (3:0), 1. a 2. Čičút, 30. Hehejík, 55. Nemčík, Tuchyňa – D. Kočkovce 4:3 (3:0), 4. a 56. Gažo, 11. Fabuš, 31. P. Poliak – 51. a 88. Lacko, 50. Rybanský, Jasenica mala voľno.

 

 

1. Udiča           4          4          0          0          20:0     12

2. Sverepec     4          4          0          0          22:7     12

3. Plevník         4          3          0          1          14:5     9

4. Tuchyňa       4          2          0          2          8:11     6

5. Jasenica       3          1          0          2          8:10     3

6. D. Kočkovce           3          1          0          2          6:10     3

7. Lysá            3          1          0          2          6:13     3

8. Dohňany      3          0          0          3          0:12     0

9. Mikušovce   4          0          0          4          2:18     0

 

4. LIGASTARŠÍ ŽIACI SEVER

2. kolo: Plevník – Prečín odložené na 15. 9., Galbavý Matej – 0903 175 994

 (Galbavý),.

4. kolo: D. Mariková – Sverepec 2:2 (1:1), 28. Žiaček, 49. Orgoník – 30. a 63. Richtárik, Pružina – Papradno 6:2 (5:0), 28., 32. a 34. Turza, 31. a 45. Kvasnica, 18. Gábriš – 41. a 66. Šamaj (druhý z 11 m), Plevník – Jasenica 0:7 (0:2), 1., 37., 48., 54., 57. a 60. Pavlík, 26. Pleško, Prečín – Domaniža 1:3 (1:1), 28. Čelková – 8. Dánek, 38. Pavlovič, 42. Kohút, Udiča mala voľno.

1. Pružina         4          3          0          1          16:3     9

2. Udiča           3          3          0          0          5:1       9

3. Jasenica       3          2          0          1          9:1       6

4. Papradno     4          2          0          2          16:10   6

5. Domaniža     3          2          0          1          10:14   6

6. Prečín          2          1          0          1          4:4       3

7. Plevník         3          1          0          2          13:15   3

8. Sverepec     4          0          1          3          2:12     1

9. D. Mariková            4          0          1          3          5:20     1         

4. LIGA STARŠÍ ŽIACI JUH

4. kolo: Lazy - Borčice /Bolešov 13:0 (7:0), 4., 26., 27., 42. a 52. Staník, 7. a 12. Hybký, 10. a 60. Ľ. Štefánik, 50. a 64. D. Štefánik, 32. Martinko, 58. Pastva, Ilava – Dohňany 3:0 (0:0), 67. a 69. Majchút, 57. Poliak, Košeca – Ladce 3:2 (2:1), 33. a 58. Kolesányi, 15. Špánik – 4. a 42. Bratina, H. Poruba – Hradčan Lednica 0:14 (0:8), 14., 17., 20., 22., 26., 32. a 56. Ivaniš, 48. a 60. Herák, 6. A. Hochla, 25. E. Majerko, 50. Matúš, 53. T. Majerko, 69. Zbranek, Beluša mala voľno.

1. Hr. Lednica  3          3          0          0          26:1     9

2. Ilava 4          3          0          1          20:7     9

3. Lazy 4          2          2          0          25:3     8

4. Beluša          3          2          1          0          33:0     7

5. Košeca        4          2          1          1          14:13   7

6. Ladce          3          1          0          2          19:7     3

7. Dohňany      3          1          0          2          17:10   3

8. H. Poruba    4          0          0          4          3:45     0

9. Borčice        4          0          0          4          1:72     0

 

4. LIGA MLADŠÍ ŽIACI

4. kolo: Kolačín – Ilava 6:0 (2:0), 41. a 50. Guzoň, 55. a 59. Falath, 15. Mlynek, 30. Briestenský, Dubnica - FC Púchov /Lúky 13:1 (4:0), 10., 29., 46. a 57. A. Miakiš, 7., 37. a 57. Gellér, 56. a 59. Asani, 28. Kováč, 32. Golej, 50. Hora, 55. Hajdina – 52. Cabúková, D. Kočkovce mali voľno.

JOZEF ŠPROCHA

1. Dubnica       4          4          0          0          68:3     12

2. Kolačín        3          2          0          1          10:19   6

3. FC Púchov  3          1          0          2          8:18     3

4. D. Kočkovce           3          1          0          2          7:29     3

5. Ilava 3          0          0          3          2:26     0

 

 

PRÍPRAVKY STRED

3. kolo: Visolaje (usporiadateľ): Visolaje - Hradčan Lednica 4:0 (2:0), 5. a 16. Janek, 8. Kula, 25. S. Chleban, Hradčan Lednica - Horovce A 3:1 (1:0), 2. a 28. Matúš, 23. Chudada – 28. Veliký, Visolaje – Horovce A 5:1 (3:0), 8., 10. a 18. S. Chleban, 3. a 20. Janek – 25. T. Cíbik.
Horovce B (usporiadateľ): Horovce B – Streženice 1:5 (1:3), 17. Mikula – 6. a 22. Suder, 7. Mikas, 11. Václavík, 26. Trník, Beluša – Streženice 5:0 (1:0), 11., 20. a 21. Zbín, 16. vlastný Jurík, 27. Mišiak, Horovce B - Beluša 0:8 (0:3), 2., 15., 25. a 26. Zbín, 12. Ročiak, 17. Mišík, 18. Huňačka, 30. Zbínová.

1. Beluša          6          6          0          0          42:4     18

2. Visolaje       6          5          0          1          22:9     15

3. Streženice    6          3          0          3          10:21   9

4. Horovce B   6          2          1          3          9:24     7

5. Hr. Lednica  6          1          1          4          9:19     4

6. Horovce A   6          0          0          6          8:23     0

 

PRÍPRAVKY SEVER
3. kolo: Praznov (usporiadateľ):
Praznov – Šebešťanová 2:3 (1:1), 8. Šaradín, 18. Majtán – 9. D. Pulen, 17. Kaprálik, 27. Lehocký, Prečín – Sverepec 1:2 (1:1), 14. L. Kostelanský – 7. a 9. Pavlík, Praznov – Sverepec 1:2 (1:1), D. Kostelanský – 11. a 18. Pavlík, Šebešťanová – Prečín 6:2 (3:0), 9. a 19. D. Pulen, 10. a 12. M. Pavlík, 16. a 30. Lehocký – 22. Čelková, 26. L. Kostelanský, Praznov – Prečín 5:1 (1:0), 17., 26. a 27. Šaradín, 6. a 21. Majtán – 25. L. Kostelanský, Sverepec - Šebešťanová 3:3 (2:1), 9. Kaprálik, 22. Hunanová, 30. Hudek – 11., 15. a 27. Pavlík.

 

1. Domaniža     9          8          0          1          60:4     24

2. Pov. Bystrica           9          8          0          1          58:10   24

3. Šebešťanová           9          5          1          3          25:35   16

4. D. Mariková            9          4          2          3          23:23   14

5. Sverepec     9          3          3          3          14:17   12

6. Podmanín     9          2          1          6          15:39   7

7. Prečín          9          1          1          7          9:37     4

8. Praznov       9          1          0          8          16:55   3

 

PRÍPRAVKY JUH

1. kolo: Kolačín - H. Poruba, H. Poruba – Kolačín, Košeca – Dulov, Dulov – Košeca, Ilava – Dubnica, Dubnica – Ilava, Borčice – Ladce, Ladce – Borčice.    

3. kolo: Košeca - H. Poruba 4:1 (4:0), 3. a 12. Bartoš, 8. Pikna, 14. Mikloš – 25. Chovan, H. Poruba – Košeca 0:2 (0:1), 9. a 22. Bartoš, Ilava – Kolačín 7:3 (3:3), 3. a 27. Kameništiak, 16. a 17. Antala, 5. Kiška, 14. Sluka, 22. Bagín – 2. Počiatek, 4. Čačko, 9. Kopčan, Kolačín – Ilava 1:4 (0:1), 21. Mlynek – 1. a 19. Bagín, 16. Kameništiak, 25. Antala, Borčice – Dulov 2:0 (0:0), 26. Habšuda, 28. Viliam Holiček, Dulov - Borčice 0:2 (0:0), 24. Ďuriš, 26. Vratko Holiček, Ladce – Dubnica 0:18 (0:6), 2., 7. a 38. Teplička, 4., 8. a 28. T. Šimko, 20., 31. a 33. Hlatký, 36., 37. a 39. Bednár, 13. a 34. Hornák, 2. vlastný Král, 17. Velacek, 24. Brunner, 26. Jacko, Dubnica – Ladce 17:0 (7:0), 2., 4. a 8. Mutala, 9., 25. a 28. Bednár, 10. a 22. Jankech, 18. a 19. Tran Van, 14. a 29. T. Šimko, 13. Brunner, 20. Hlatký, 21. Berky, 24. Jacko, 29. Teplička.

1. Dubnica       4          4          0          0          52:0     12

2. Ilava 4          4          0          0          20:9     12

3. Košeca        4          3          0          1          9:4       9

4. Borčice        4          2          0          2          4:17     6

5. Ladce          4          1          1          2          5:38     4

6. Kolačín        4          1          0          3          7:14     3

7. H. Poruba    4          0          1          3          4:11     1

8. Dulov           4          0          0          4          5:13     0

           

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

           

 

 

 

 


  1. Ukázal sklamané Slovensko, ktoré má blízko k extrémizmu 511
  2. Belušu nalomil vlastný gól pri presilovke Foto 233
  3. Medzi Púchovom a Žilinou osobné vlaky nahradia autobusy 224
  4. Na plavárni je havarijná situácia. Otvoria ju? 188
  5. Na úzkej ceste pred autami odskakujú do priekopy 85
  6. V Orlovskom kaštieli vystúpi majster jazzu 80
  7. Protestu prokurátora poslanci nevyhoveli 47
  8. Na prízemí školy je zatiaľ stavenisko 46
  9. Osemkrát trestaný muž hrozil dcére zabitím 40
  10. Nováčikovia začali doma bodovými ziskami 39

Riešime za Vás

Stromy
Považská Bystrica

Stromy

V riešení
Považská Bystrica

Kosenie

V riešení
Pridaj svoj podnet

Najčítanejšie správy

Považská Bystrica

Ukázal sklamané Slovensko, ktoré má blízko k extrémizmu

Mladý fotograf z Považia vyhral Slovak Press Photo v jednej z kategórii za sériu, kde hľadal príčiny narastajúcej podpory extrémizmu. Teraz chce ukázať svetu aj život v uliciach rodného mesta.

Belušu nalomil vlastný gól pri presilovke

V 2. kole Slovnaft cupu hostila treťoligová Beluša doma Zlaté Moravce z najvyššej súťaže.

Medzi Púchovom a Žilinou osobné vlaky nahradia autobusy

Modernizácia železničnej trate si vyžaduje aj obmedzenia vlakovej dopravy. Týkajú sa expresných vlakov do Prahy a osobných vlakov.

Na plavárni je havarijná situácia. Otvoria ju?

Na krytej plavárni zistili priesaky vody z okolia bazéna. Voda poškodila elektroinštaláciu vo viacerých častiach, prenikla aj do strojovne. Stav je vážny, vyžaduje rozsiahlejší zásah.

Na úzkej ceste pred autami odskakujú do priekopy

Medzi Púchovom a Považskou Bystricou realizujú megastavbu, ktorá má priniesť zrýchlenie dopravy po železnici. Obyvateľom Horného Milochova však začalo niekoľko rokov plných útrap.

Blízke regióny

Cestu z Kysuckého Nového Mesta do Žiliny uzatvoria!

Polícia upozorňuje na dnešnú uzávierku cesty. Vodiči pripravte sa na zdržanie.

Bili sa diváci aj hráči. Kluby za futbalovú tragikomédiu zaplatia mastné pokuty

Štadión v Kolačne bude poriadne dlho zatvorený. Trest však nedostali len fanúšikovia, ale i hráči.

V belgickom Essene majú Žilinskú ulicu. Aj vďaka Petrovi Saganovi

Flámske mesto pomenovalo ulice v novej štvrti po partnerských mestách.

V Prievidzi pribudne sto nových pracovných miest

K súčasným šiestim stovkám zamestnancov v prievidzskom závode firmy pribudne ďalších sto.

Posun v dráme na Košovskej: Polícia začala trestné stíhanie na neznámeho páchateľa

Na Košovskej ceste došlo k dráme, kedy páchatelia brutálne zbili muža a zapálili kanceláriu.

Všetky správy

Teroristi zaútočili v Barcelone, zahynulo najmenej 13 ľudí (minúta po minúte)

Dodávka vrazila do davu ľudí v centre mesta. K útoku sa prihlásil Islamský štát.

Španielska polícia zastavila druhý útok, zabila päť útočníkov

Počet obetí útokov v Katalánsku sa zvýšil na 14.

Zabíjala v momente orgazmu. Aj dnes by bola Sharon Stone jediná, kto by si na to trúfol

Základný inštinkt sa dal nakrútiť len bez pudu sebazáchovy.

Ak si kúpite kuracinu v Tescu, môže vás zastaviť esbéeskár

V niektorých predajniach dáva Tesco bezpečnostné prvky nielen na alkohol, ale aj na mäso.

Vajdu zaskočil náhly koniec pri Djokovičovi: Nečakal som to, bolo to divné

Vajda napriek nečakanému koncu spomína na pôsobenie pri Djokovičovi v dobrom.

Kam vyraziť