Piatok, 22. september, 2017 | Meniny má Móric
Pridajte si svoje mesto

Ako hrala futbalová mládež?

Kompletné výsledky všetkých mládežníckych súťaží

1. LIGA STARŠÍ DORAST U 19

1. kolo:. B. Bystrica – Žilina 1:0.

3. kolo: Trenčín – FC Nitra 1:1.

4. kolo: Slovan – Trenčín 0:2, FC Nitra – Senica 3:0, Dun. Streda – Trnava 0:1, Košice - B. Bystrica 0:2, Bardejov – Žilina 0:0, Ružomberok – Podbrezová 3:0, Prešov – Michalovce 0:0.

1. Trenčín                     4         2          2          0          9:5       8

2. Michalovce               4         2          2          0          2:0       8

3. Ružomberok             4         2          1          1          8:5       7

4. B. Bystrica               4         2          1          1          5:3       7

5. Trnava                      3         2          1          0          3:1       7

6. Senica                      4         2          1          1          7:6       7

7. Bardejov                  4         1          3          0          3:2       6

8. Nitra                        3         1          2          0          6:3       5

9. Žilina                        4         1          1          2          6:7       4

10. Prešov                    4         1          1          2          4:5       4

11. Slovan                    3         1          0          2          3:6       3

12. D. Streda               4         0          1          3          5:9       1

13. Košice                   4         0          1          3          2:6       1

14. Podbrezová            3         0          1          2          4:9       1

 

 

                                

 

 

1. LIGA MLADŠÍ DORAST U 17

2. kolo: Senica – Dun. Streda 1:3.

4. kolo: Podbrezová – Bardejov 2:0, Žilina – Košice 4:1, Michalovce – Prešov 0:0, Trnava – Dun. Streda 0:2, Trenčín – Nitra 2:3, Senica – Ružomberok 0:1, B. Bystrica – Slovan hrajú 11. 10.

1. Dun. Streda              4         3          1          0          8:2       10

2. Žilina                        4         3          0          1          12:3     9

3. Ružomberok             3         3          0          0          5:0       9

4. Podbrezová              4         3          0          1          5:2       9

5. FC Nitra                  4         2          1          1          8:9       7

6. Trnava                      4         2          0          2          6:4       6

7. Michalovce               4         1          2          1          8:6       5

8. Trenčín                     4         1          1          2          3:4       4

9. Senica                      4         1          1          2          3:5       4

10. Bardejov                4         1          1          2          4:7       4

11. Slovan                    2         1          0          1          3:2       3

12. Prešov                    4         0          1          3          0:4       1

13. B. Bystrica             3         0          1          2          3:10     1

14. Košice                   4         0          1          3          4:14     1

 

 

 

1. LIGA MLADŠÍ DORAST U 16

2. kolo: Senica – Dun. Streda 4:2.

4. kolo: Podbrezová – Bardejov 7:0, Žilina – Košice 4:2, Michalovce – Prešov 4:3, Trnava – Dun. Streda 5:0, Trenčín – FC Nitra 2:2, Senica – Ružomberok 1:0, B. Bystrica – Slovan hrajú 11. 10.

1. Žilina                        4         4          0          0          17:3     12

2. Trnava                      4         3          1          0          12:1     10

3. Trenčín                     4         3          1          0          13:4     10

4. Senica                      4         3          0          1          6:3       9

5. Michalovce               4         3          0          1          10:10   9

6. Slovan                      2         2          0          0          5:2       6

7. Podbrezová              4         1          2          1          8:2       5

8. FC Nitra                  4         1          2          1          9:9       5

9. Košice                     4         1          0          3          3:6       3

10. Dun. Streda            4         1          0          3          8:14     3

11. Ružomberok           3         0          1          2          3:7       1

12. B. Bystrica             3         0          1          2          3:8       1

13. Prešov                    4         0          0          4          4:10     0

14. Bardejov                4         0          0          4          1:23     0

 

 

 

 

 

2. LIGA STARŠÍ DORAST

6. kolo: Gabčíkovo – Dubnica 3:3 (2:1), 24. Kurti, 44. Tóth, 72. Matus – 4. vlastný Vida, 62. Gašpar, 78. Stanek, Pov. Bystrica - Domino Bratislava 3:0 (1:0), 17. a 71. Gáborík, 64. J. Al Sabri, Nové Zámky – Púchov 1:9 (0:5), 54. Holeček – 35., 45. a 66. Buček, 7. a 15. Klučka, 28. Hurta, 47. Kendy, 63. Valašík, 80. Červený, PFA ViOn – Horná Nitra 4:3, Topoľčany – Komárno 4:3, Levice – Skalica 1:6, Petržalka – Inter 0:3, Malacky – Lok. Trnava 2:2, Myjava – Karlova Ves 5:0.

1. Skalica         7          7          0          0          32:6     21

2. Myjava        7          6          1          0          28:5     19

3. Lok. Trnava 7          5          1          1          17:11   16

4. Inter 7          5          0          2          27:7     15

5. Horná Nitra 7          4          0          3          29:16   12

6. Malacky      7          3          3          1          14:7     12

7. Púchov        7          3          2          2          18:10   11

8. Pov. Bystrica         7          3          1          3          18:15   10

9. PFA ViOn   7          3          1          3          13:12   10

10. Karl. Ves   6          3          1          2          7:8       10

11. Gabčíkovo 7          2          3          2          18:15   9

12. Dubnica    7          2          3          2          16:14   9

13. Topoľčany 7          3          0          4          11:17   9

14. Petržalka    6          2          0          4          10:16   6

15. Komárno   7          1          1          5          19:33   4

16. Domino      7          0          2          5          2:18     2

17. Levice        7          0          1          6          5:40     1

18. N. Zámky  7          0          0          7          2:36     0

 

 

 

2. LIGA MLADŠÍ DORAST

6. kolo: Gabčíkovo – Dubnica 3:1 (1:0), 31. Tóth, 51. Szilágyi, 77. Krázel – 71. Kusovský,

Pov. Bystrica - Domino Bratislava 0:1 (0:1), 26. Hodál, Nové Zámky – Púchov 4:2 (2:1), 9. Kucharovič, 24. Palúk, 44. Marusič, 52. Farkaš – 36. Bartoš (11 m), 45. Živčic, PFA ViOn – Horná Nitra 3:1, Levice – Skalica 1:0, Topoľčany – Komárno 3:0, Petržalka – Inter 1:0, Malacky – Lok. Trnava 0:0, Myjava – Karl. Ves 3:0.

1. Myjava        7          7          0          0          23:2     21

2. Inter 7          6          0          1          28:4     18

3. Gabčíkovo   7          5          0          2          18:9     15

4. Horná Nitra 7          4          1          2          21:16   13

5. Domino        7          4          1          2          12:9     13

6. Lok. Trnava 7          3          3          1          15:6     12

7. PFA ViOn   7          4          0          3          12:13   12

8. Petržalka      6          3          2          1          14:7     11

9. Topoľčany   7          3          2          2          12:10   11

10. Karl. Ves   6          2          1          3          12:12   7

11. Komárno   7          2          1          4          10:18   7

12. N. Zámky  7          2          1          4          10:24   7

13. Levice        7          2          1          4          7:23     7

14. Skalica       7          1          3          3          7:9       6

15. Pov. Bystrica       7          1          1          5          8:17     4

16. Malacky    7          0          4          3          5:14     4

17. Dubnica    7          1          1          5          5:14     4

18. Púchov      7          1          0          6          8:20     3

 

 

3. LIGA STARŠÍ DORAST

6. kolo: Partizánske – Brvnište 1:1 (0:1), 60. Streicher – 19 P. Chovančík, ČFK Nitra – Šurany 2:3, Sereď – J. Bohunice 5:1, Šaľa – Piešťany 2:0, Krakovany – Šamorín 0:2, Bánovce – Galanta 4:0, Hlohovec – Nové Mesto 4:2.

1. Šamorín       6          5          1          0          32:12   16

2. Bánovce      6          5          1          0          18:7     16

3. Šaľa 6          5          0          1          19:9     15

4. Sereď          6          4          0          2          28:9     12

5. Piešťany      6          4          0          2          12:8     12

6. Partizánske  5          3          1          1          14:9     10

7. J. Bohunice  6          3          0          3          20:17   9

8. Šurany         6          3          0          3          9:19     9

9. Brvnište     6          2          2          2          16:15   8

10. Galanta      6          1          1          4          16:22   4

11. Krakovany 6          1          0          5          15:17   3

12. Hlohovec   6          1          0          5          5:22     3

13. N. Mesto   5          1          0          4          11:33   3

14. ČFK Nitra 6          0          0          6          6:22     0

 

 

 

3. LIGA MLADŠÍ DORAST

6. kolo: Partizánske – Brvnište 6:1 (3:0), 3., 16., 48. a 53. Igaz, 8. a 42. Baláž – 73. Gabriš, ČFK Nitra – Šurany 0:1, Šaľa – Piešťany 5:1, Sereď – J. Bohunice 8:0, Bánovce – Galanta 2:1, Krakovany – Šamorín 3:2, Hlohovec – Nové Mesto 2:5.

1. Šaľa 6          6          0          0          23:6     18

2. Šamorín       6          5          0          1          20:6     15

3. Piešťany      6          4          1          1          13:8     13

4. Krakovany   6          4          0          2          16:9     12

5. Bánovce      6          3          1          2          11:7     10

6. Partizánske  5          2          3          0          15:3     9

7. Sereď          6          2          3          1          13:6     9

8. Šurany         6          2          1          3          10:11   7

9. N. Mesto     5          2          1          2          9:19     7

10. Galanta      6          2          0          4          13:10   6

11. ČFK Nitra 6          1          1          4          8:13     4

12. Brvnište   6          1          1          4          7:21     4

13. Hlohovec   6          1          0          5          6:19     3

14. J. Bohunice            6          0          0          6          2:28     0

 

 

4. LIGA DORAST

6. kolo: Vrbové – Borčice 0:5 (0:3), 39. a 74. Smolka, 5. Štefánek, 13. Masár, 56. Ješko, N. Rudno – Beluša 2:1 (2:1), 21. Hronec, 36. Cebák – 14. Bielik, N. Dubnica – Nemšová 1:5 (1:3), 25. Pupiš – 10., 35. a 58. Beňo (tretí z 11 m), 9. Vavruš, 72. Palman, Led. Rovne – Kanianka 9:0 (3:0), 17., 25., 58., 63., 70., 81. a 85. Gašpárek, 40. Pihík, 87. Novotný, D. Vestenice – Holíč 4:2, Kúty - Tr. Turná 6:1, Mokrý Háj - Tr. Stankovce 5:2, Dolná Súča – Bošany 2:5.

 

1. Led. Rovne            6          6          0          0          44:4     18

2. Kúty            6          5          0          1          26:4     15

3. N. Rudno     6          5          0          1          21:9     15

4. Mokrý Háj   6          5          0          1          23:17   15

5. Beluša        6          4          0          2          26:6     12

6. Nemšová     6          4          0          2          27:8     12

7. Borčice       6          3          2          1          12:5     11

8. D. Vestenice            6          3          2          1          21:19   11

9. N. Dubnica 6          3          1          2          16:11   10

10. Bošany      6          1          1          4          11:21   4

11. Tr. Turná   5          1          1          3          8:23     4

12. Kanianka   6          1          1          4          4:27     4

13. Tr. Stankovce        6          1          0          5          13:26   3

14. D. Súča     6          1          0          5          11:26   3

15. Vrbové      5          0          0          5          2:23     0

16. Holíč          6          0          0          6          5:41     0

 

 

5. LIGA DORAST

6. kolo: Ladce - Turani 1:4 (1:1), 29. Kandráč (11 m) – 34. Selecký, 51. Klimáček, 74. Hornák, 84. Mila, Domaniža - Bošáca 4:0 (2:0), 9., 28. a 85. Valjent, 64. Dúbravka, Stará Turá - Horná Poruba 2:3 (0:1), 68. Druk, 87. Nemec – 5. a 80. Juríček, 46. T. Dražkovec, Streženice – Košeca 3:3 (0:2), 69. D. Štrbák, 75. Šlesár, 89. Karlubík – 12., 36. a 47. Lacko, Drietoma – Prečín odložené na 14. 9., Melčice-Lieskové – Častkovce 2:3, Chynorany – Klát. N. Ves 3:1, Nedožery-Brezany – Selec 10:0.

1. Nedožery     6          5          1          0          31:4     16

2. H. Poruba   6          5          1          0          14:5     16

3. Košeca       6          4          1          1          14:11   13

4. Turani          6          4          0          2          19:8     12

5. Chynorany   5          4          0          1          17:6     12

6. Častkovce   6          4          0          2          18:21   12

7. Selec           6          3          1          2          16:21   10

8. Kl. N. Ves   6          3          0          3          18:11   9

9. Drietoma      5          2          1          2          15:8     7

10. Prečín       5          2          0          3          8:11     6

11. Melčice      5          2          0          3          13:17   6

12. Domaniža 6          2          0          4          15:20   6

13. St. Turá     5          1          0          4          8:13     3

14. Bošáca      6          0          2          4          4:16     2

15. Streženice            5          0          1          4          7:31     1

16. Ladce       6          0          0          6          8:22     0

 

1. LIGA STARŠÍ ŽIACI U 15

4. kolo: Púchov - Inter 0:1 (0:0), 49. Hedera, PFA ViOn – Dun. Streda 3:1, Horná Nitra – FC Nitra 0:12, Levice – Karlova Ves 0:2, Spartak Trnava – Senica 0:4, Petržalka – Myjava 1:0, Trenčín – Slovan 3:3.

1. Senica          4          4          0          0          21:2     12

2. Slovan         4          3          1          0          24:3     10

3. Trenčín        4          3          1          0          21:3     10

4. Karl. Ves     4          3          1          0          7:1       10

5. FC Nitra      4          3          0          1          23:3     9

6. Dun. Streda 4          3          0          1          12:7     9

7. Inter 4          2          0          2          2:2       6

8. Petržalka      4          2          0          2          3:6       6

9. Levice          4          1          0          3          2:8       3

10. Spartak Trnava      4          1          0          3          3:13     3

11. PFA ViOn 4          1          0          3          5:17     3

12. Púchov      4          0          1          3          4:8       1

13. Myjava      4          0          0          4          1:10     0

14. Horná Nitra           4          0          0          4          1:46     0

 

 

 

 

1. LIGA STARŠÍ ŽIACI U 14

4. kolo: Púchov - Inter 2:6 (2:3), 19. B. Chleban, 32. A. Palček (11 m) – 27., 35. a 55. Krejcar, 18. Čongrády, 64. Nemec, 67. Richter, PFA ViOn – Dun. Streda 0:1, Horná Nitra – FC Nitra 0:11, Levice – Karlova Ves 0:2. Petržalka – Myjava 0:1, Spartak Trnava – Senica 3:1, Trenčín – Slovan 1:5.

1. FC Nitra      4          4          0          0          36:1     12

2. Dun. Streda 4          4          0          0          25:0     12

3. Slovan         4          4          0          0          20:4     12

4. Inter 4          3          1          0          15:4     10

5. Senica          4          3          0          1          16:5     9

6. Spartak Trnava        4          3          0          1          14:8     9

7. Karl. Ves     4          2          1          1          8:7       7

8. Trenčín        4          2          0          2          8:10     6

9. Myjava        4          1          1          2          3:16     4

10. Petržalka    4          0          1          3          1:9       1

11. Levice        4          0          0          4          2:20     0

12. PFA ViOn 4          0          0          4          0:18     0

13. Horná Nitra           4          0          0          4          1:22     0

14. Púchov      4          0          0          4          2:27     0

 

 

 

           

 

1. LIGA MLADŠÍ ŽIACI U 13

2. kolo: Dun. Streda – Púchov 23:0 (8:0), 2., 24., 28. a 42. Kmeťo, 12., 38. a 57. Lovas, 9. a 36. Fatona, 32. a 36. K. Máhr, 41. a 52. T. Máhr, 48. a 51. Csóka, 19. Pápai, 21. vlastný Rybanský, 22. Szikela, 37. Szolgai, 40. Duhaj, 53. Klacsko, 53. Kostka, 56. Marsal,

4. kolo: Myjava - Púchov 5:13 (3:8), B. Chleban 4, Porubčan 3, Tuček, Gabriš, Mušák, Mynář, Jurenková, Mózsi, FC Nitra - Horná Nitra 19:2, Dun. Streda - PFA ViOn 15:0, Karlova Ves – Trenčín 5:8, Inter - Levice 9:3, Slovan – Spartak Trnava 15:5, Senica - Petržalka 14:0.

1. Slovan         4          4          0          0          116:12 12

2. Dun. Streda 4          4          0          0          67:10   12

3. Senica          4          4          0          0          51:12   12

4. Trenčín        4          3          0          1          70:26   9

5. FC Nitra      3          3          0          0          46:2     9

6. Inter 4          3          0          1          45:24   9

7. Spartak Trnava        4          2          0          2          69:26   6

8. Karl. Ves     4          2          0          2          36:39   6

9. Púchov        4          1          0          3          21:51   3

10. Horná Nitra           4          1          0          3          21:60   3

11. Levice        3          0          0          3          16:39   0

12. Myjava      4          0          0          4          14:58   0

13. PFA ViOn 4          0          0          4          7:72     0

14. Petržalka    4          0          0          4          3:151   0

 

 

 

 

 

1. LIGA MLADŠÍ ŽIACI U 12

2. kolo: Dun. Streda – Púchov 4:2 (2:2), 16. Both, 19. Lelkes, 43. Angyal, 55. Virág – 3. Mišík, 28. Brezáni, odložené na 7. 9.,

3. kolo: Púchov – Inter 5:4 (1:1), 7. a 38. Mišík, 33. Ernek, 51. Krasňan, 60. Minárech (11 m), 59. Ernek (nepremenil 11 – tku) – 21. a 31. Petrovaj, 43. a 57. Pápay, Myjava - Karlova Ves 6:28.

4. kolo: Myjava - Púchov 5:25, FC Nitra - Horná Nitra 34:8, Dun. Streda - PFA ViOn 18:3, Inter - Levice 10:1, Karlova Ves – Trenčín 2:14, Slovan – Spartak Trnava 22:1, Senica - Petržalka 13:4.

1. Dun. Streda 4          4          0          0          56:7     12

2. Slovan         4          3          0          1          63:22   9

3. Inter 4          3          0          1          50:11   9

4. Púchov        4          3          0          1          39:18   9

5. Senica          4          3          0          1          35:23   9

6. Horná Nitra 4          3          0          1          51:46   9

7. FC Nitra      3          2          0          1          55:16   6

8. Trenčín        4          2          0          2          46:31   6

9. Petržalka      4          2          0          2          18:41   6

10. Spartak Trnava      4          1          0          3          34:52   3

11. Levice        3          0          0          3          4:31     0

12. Karl. Ves   3          0          0          3          9:42     0

13. PFA ViOn 4          0          0          4          11:68   0

14. Myjava      3          0          0          3          7:70     0

 

 

 

 

 

 

 

 

2. LIGA STARŠÍ ŽIACI

6. kolo: Dubnica - Piešťany 0:4 (0:2), 65. a 69. Ďurák, 15. Kováčik, 31. Štetka, Pov. Bystrica - Šaľa 3:2 (2:2), 17. a 41. Kadáček (druhý z 11 m), 19. Lehotský – 20. Lacek, 35. Laczko, Bánovce – ČFK Nitra 0:2, Sereď – Lok. Trnava 1:0, Gabčíkovo – Galanta 0:3, Trebatice – Nové Zámky 2:2, Komárno – Topoľčany 3:0, Skalica – Trenčín B 2:1, Hlohovec – Partizánske 3:0.

1. Hlohovec     7          7          0          0          19:5     21

2. Komárno     7          6          0          1          21:9     18

3. ČFK Nitra   7          4          2          1          22:14   14

4. Skalica         7          4          2          1          17:12   14

5. Galanta        7          4          0          3          18:8     12

6. Pov. Bystrica         7          4          0          3          13:19   12

7. Sereď          7          3          2          2          13:11   11

8. Partizánske  7          3          1          3          17:18   10

9. Lok. Trnava 7          3          1          3          8:9       10

10. N. Zámky  7          2          3          2          16:13   9

11. Šaľa          7          3          0          4          15:19   9

12. Trenčín B   7          2          2          3          18:14   8

13. Trebatice   7          2          2          3          13:9     8

14. Topoľčany 7          2          1          4          14:14   7

15. Bánovce    7          2          1          4          14:16   7

16. Piešťany    7          1          2          4          13:18   5

17. Dubnica    7          1          0          6          9:29     3

18. Gabčíkovo 7          0          1          6          5:28     1

 

 

 

 

 

2. LIGA MLADŠÍ ŽIACI

6. kolo: Dubnica - Piešťany 6:0 (1:0), 3., 40. a 58. Jambrich, 55. a 59. Kunda, 56. A. Miakiš, Pov. Bystrica - Šaľa 4:3 (2:1), 23. vlastný Fischer, 26. Chupáč, 35. Belušík, 43. Čapliar – 19. a 36. Lászik (prvý z 11 m), 37. Kádár, Gabčíkovo – Galanta 2:2, Bánovce – ČFK Nitra 11:0, Trebatice – Nové Zámky 2:4, Komárno – Topoľčany 1:0, Sereď – Lok. Trnava 0:10, Skalica – Trenčín B 0:1, Hlohovec – Partizánske 4:4.

1. Trenčín B     7          6          0          1          68:7     18

2. Pov. Bystrica         7          6          0          1          40:10   18

3. Skalica         7          6          0          1          32:8     18

4. Komárno     7          6          0          1          26:5     18

5. N. Zámky    7          5          1          1          26:22   16

6. Trebatice     7          5          0          2          51:14   15

7. Dubnica      7          5          0          2          41:15   15

8. Bánovce      7          5          0          2          33:10   15

9. Lok. Trnava 7          4          1          2          36:16   13

10. Šaľa          7          3          0          4          13:24   9

11. Piešťany    7          2          2          3          17:17   8

12. Gabčíkovo 7          1          3          3          18:31   6

13. Galanta      7          1          1          5          10:21   4

14. Topoľčany 7          1          1          5          16:29   4

15. Sereď        7          1          0          6          13:69   3

16. Partizánske            7          0          2          5          14:40   2

17. Hlohovec   7          0          1          6          13:55   1

18. ČFK Nitra 7          0          0          7          5:79     0

 

 

 

 

 

3. LIGA STARŠÍ ŽIACI

3. kolo: N. Rudno – Horovce 3:0 (1:0), 31. Krpelan, 40. Horniak, 50. Mikula, Led. Rovne - Nová Dubnica 7:1 (0:1), 38., 57. a 67. Šudík, 58. a 69. Strapko, 46. Rác, 64. Szekely – 14. Pecuš, Nováky – Nemšová 1:3, Nové Mesto – Kanianka 5:1, N. Pravno malo voľno.

1. Led. Rovne            3          2          0          1          9:4       6

2. N. Mesto     3          2          0          1          9:4       6

3. Nemšová     2          2          0          0          6:1       6

4. N. Rudno     3          1          2          0          6:3       5

5. Kanianka     3          1          1          1          5:8       4

6. Nováky       2          1          0          1          7:6       3

7. N. Dubnica 3          0          1          2          4:13     1

8. N. Pravno    1          0          0          1          2:3       0

9. Horovce     2          0          0          2          3:9       0

 

3. LIGA MLADŠÍ ŽIACI

3. kolo: N. Rudno – Horovce 7:3 (4:2), 5., 48. a 47. Javorček,  10. D. Hogaj, 16. Kluvancová (11 m), 26. S. Hogaj, 53. Barta – 23. Pekar, 30. Kolek, 59. Ježo, Led. Rovne - Nová Dubnica 7:1 (6:0), 11., 14., 18., 19., 27. a 36. Vrábel, 9. Špánik – 36. Krajči, Nováky – Nemšová 4:0,  Nové Mesto – Kanianka 0:2, N. Pravno malo voľno.

1. Kanianka     3          2          1          0          10:7     7

2. N. Mesto     3          2          0          1          12:2     6

3. N. Rudno     3          2          0          1          21:13   6

4. Nováky       2          2          0          0          9:1       6

5. Led. Rovne            3          2          0          1          11:6     6

6. N. Pravno    1          0          1          0          0:0       1         

7. Nemšová     2          0          0          2          2:8       0

8. Horovce     2          0          0          2          4:12     0

9. N. Dubnica 3          0          0          3          3:23     0

 

1. LIGA ŽIAČKY

1. kolo: Pov. Bystrica - Tr. Teplice hrajú 23. 9., .

2. kolo: Tr. Teplice – Topoľčany odložené na 27. 9.  

3. kolo: Pov. Bystrica - Dubnica 9:0 (5:0), 8., 32., 36. a 52. Zboranová, 15. a 20. Hozáková, 34. Miková, 45. Sirvoňová, 57. Cigániková, Beluša mala voľno, Topoľčany – Bánovce 1:8,

Trenčín - Tr. Teplice 7:0, Horná Nitra mala voľno.

1. Pov. Bystrica         2          2          0          0          17:1     6

2. Bánovce      3          2          0          1          23:9     6

3. H. Nitra       2          2          0          0          14:1     6

4. Trenčín        3          2          0          1          10:8     6

5. Beluša        1          0          0          1          1:2       0

6. Tr. Teplice   1          0          0          1          0:7       0

7. Topoľčany   2          0          0          2          1:15     0

8. Dubnica      2          0          0          2          0:23     0

 

PRÍPRAVKY ZSFZ A LIGA U11

1. kolo: Senica – Trenčín 10:18, H. Nitra – Myjava odložené na 15. 9..

2. kolo: Púchov – Senica 21:6 (6:2), Baláž 6, Čmelo 5, Ďurovec 2, Janovský 2, Vavrík 2, Papučiar 2, Sapák, Kušík, Trenčín – H. Nitra so, Myjava mala voľno.

1. Púchov        1          1          0          0          21:6     3

2. Trenčín        1          1          0          0          18:10   3

3. Myjava        0          0          0          0          0:0       0

4. H. Nitra       0          0          0          0          0:0       0

5. Senica          2          0          0          2          16:39   0

 

 

PRÍPRAVKY ZSFZ A LIGA U10

1. kolo: Senica – Trenčín, H. Nitra – Myjava odložené na 15. 9.

2. kolo: Púchov – Senica 14:31 (9:15), Veteška 4,Talda 3,Sekáč 3, Mušák, Vráblik, Šulík, Šurian, Trenčín – H. Nitra so, Myjava mala voľno.

1. Senica          1          1          0          0          31:14   3

2. Trenčín        0          0          0          0          0:0       0

3. H. Nitra       0          0          0          0          0:0       0

4. Myjava        0          0          0          0          0:0       0

5. Púchov        1          0          0          1          14:31   0

 

PRÍPRAVKY ZSFZ A LIGA U 9

1. kolo: Senica – Trenčín, H. Nitra – Myjava odložené na 15. 9.

2. kolo: Púchov – Senica 6:15, Kmecík 2, Chudý 2, Mynář, Löffler, Trenčín – H. Nitra so, Myjava mala voľno.

1. Senica          1          1          0          0          15:6     3

2. Trenčín        0          0          0          0          0:0       0

3. H. Nitra       0          0          0          0          0:0       0

4. Myjava        0          0          0          0          0:0       0

5. Púchov        1          0          0          1          6:15     0

 

PRÍPRAVKY ZSFZ B LIGA U11

2. kolo: Pov. Bystrica - Partizánske hrajú 15. 9., Topoľčany – Bánovce 8:4, Kanianka mala voľno.

1. Partizánske  1          1          0          0          8:3       3

2. Kanianka     1          1          0          0          5:4       3

3. Topoľčany   2          1          0          1          11:12   3

4. Pov. Bystrica         0          0          0          0          0:0       0

5. Bánovce      2          0          0          2          8:13     0

 

PRÍPRAVKY ZSFZ B LIGA U10

2. kolo: Pov. Bystrica - Partizánske hrajú 15. 9., Topoľčany – Bánovce 9:5.

1. Topoľčany   2          2          0          0          19:9     6

2. Pov. Bystrica         0          0          0          0          0:0       0

3. Bánovce      1          0          0          1          5:9       0

4. Partizánske  1          0          0          1          4:10     0

 

PRÍPRAVKY ZSFZ B LIGA U9

2. kolo: Pov. Bystrica - Partizánske hrajú 15. 9., Topoľčany – Bánovce 18:11, Kanianka mala voľno.

1. Topoľčany   2          2          0          0          29:12   6

2. Bánovce      2          1          0          1          31:24   3

3. Pov. Bystrica         0          0          0          0          0:0       0

4. Partizánske  1          0          0          1          1:11     0

5. Kanianka     1          0          0          1          6:20     0

 

6. LIGA DORAST

4. kolo: Mikušovce – Sverepec 0:9 (0:6), 35. a 43. Jakubek (prvý z 11 m), 72. a 78. J. Illo, 9. Drieňovský, 27. Krčmárik, 37. Šuvara (11 m), 40. Marejka, 58. Novosad, Udiča – Lysá 5:0 (3:0), 7. a 74. M. Hájek, 34. N. Beník, 41. Mituník, 54. Melicherík, Plevník – Dohňany 4:0 (3:0), 1. a 2. Čičút, 30. Hehejík, 55. Nemčík, Tuchyňa – D. Kočkovce 4:3 (3:0), 4. a 56. Gažo, 11. Fabuš, 31. P. Poliak – 51. a 88. Lacko, 50. Rybanský, Jasenica mala voľno.

 

 

1. Udiča           4          4          0          0          20:0     12

2. Sverepec     4          4          0          0          22:7     12

3. Plevník         4          3          0          1          14:5     9

4. Tuchyňa       4          2          0          2          8:11     6

5. Jasenica       3          1          0          2          8:10     3

6. D. Kočkovce           3          1          0          2          6:10     3

7. Lysá            3          1          0          2          6:13     3

8. Dohňany      3          0          0          3          0:12     0

9. Mikušovce   4          0          0          4          2:18     0

 

4. LIGASTARŠÍ ŽIACI SEVER

2. kolo: Plevník – Prečín odložené na 15. 9., Galbavý Matej – 0903 175 994

 (Galbavý),.

4. kolo: D. Mariková – Sverepec 2:2 (1:1), 28. Žiaček, 49. Orgoník – 30. a 63. Richtárik, Pružina – Papradno 6:2 (5:0), 28., 32. a 34. Turza, 31. a 45. Kvasnica, 18. Gábriš – 41. a 66. Šamaj (druhý z 11 m), Plevník – Jasenica 0:7 (0:2), 1., 37., 48., 54., 57. a 60. Pavlík, 26. Pleško, Prečín – Domaniža 1:3 (1:1), 28. Čelková – 8. Dánek, 38. Pavlovič, 42. Kohút, Udiča mala voľno.

1. Pružina         4          3          0          1          16:3     9

2. Udiča           3          3          0          0          5:1       9

3. Jasenica       3          2          0          1          9:1       6

4. Papradno     4          2          0          2          16:10   6

5. Domaniža     3          2          0          1          10:14   6

6. Prečín          2          1          0          1          4:4       3

7. Plevník         3          1          0          2          13:15   3

8. Sverepec     4          0          1          3          2:12     1

9. D. Mariková            4          0          1          3          5:20     1         

4. LIGA STARŠÍ ŽIACI JUH

4. kolo: Lazy - Borčice /Bolešov 13:0 (7:0), 4., 26., 27., 42. a 52. Staník, 7. a 12. Hybký, 10. a 60. Ľ. Štefánik, 50. a 64. D. Štefánik, 32. Martinko, 58. Pastva, Ilava – Dohňany 3:0 (0:0), 67. a 69. Majchút, 57. Poliak, Košeca – Ladce 3:2 (2:1), 33. a 58. Kolesányi, 15. Špánik – 4. a 42. Bratina, H. Poruba – Hradčan Lednica 0:14 (0:8), 14., 17., 20., 22., 26., 32. a 56. Ivaniš, 48. a 60. Herák, 6. A. Hochla, 25. E. Majerko, 50. Matúš, 53. T. Majerko, 69. Zbranek, Beluša mala voľno.

1. Hr. Lednica  3          3          0          0          26:1     9

2. Ilava 4          3          0          1          20:7     9

3. Lazy 4          2          2          0          25:3     8

4. Beluša          3          2          1          0          33:0     7

5. Košeca        4          2          1          1          14:13   7

6. Ladce          3          1          0          2          19:7     3

7. Dohňany      3          1          0          2          17:10   3

8. H. Poruba    4          0          0          4          3:45     0

9. Borčice        4          0          0          4          1:72     0

 

4. LIGA MLADŠÍ ŽIACI

4. kolo: Kolačín – Ilava 6:0 (2:0), 41. a 50. Guzoň, 55. a 59. Falath, 15. Mlynek, 30. Briestenský, Dubnica - FC Púchov /Lúky 13:1 (4:0), 10., 29., 46. a 57. A. Miakiš, 7., 37. a 57. Gellér, 56. a 59. Asani, 28. Kováč, 32. Golej, 50. Hora, 55. Hajdina – 52. Cabúková, D. Kočkovce mali voľno.

JOZEF ŠPROCHA

1. Dubnica       4          4          0          0          68:3     12

2. Kolačín        3          2          0          1          10:19   6

3. FC Púchov  3          1          0          2          8:18     3

4. D. Kočkovce           3          1          0          2          7:29     3

5. Ilava 3          0          0          3          2:26     0

 

 

PRÍPRAVKY STRED

3. kolo: Visolaje (usporiadateľ): Visolaje - Hradčan Lednica 4:0 (2:0), 5. a 16. Janek, 8. Kula, 25. S. Chleban, Hradčan Lednica - Horovce A 3:1 (1:0), 2. a 28. Matúš, 23. Chudada – 28. Veliký, Visolaje – Horovce A 5:1 (3:0), 8., 10. a 18. S. Chleban, 3. a 20. Janek – 25. T. Cíbik.
Horovce B (usporiadateľ): Horovce B – Streženice 1:5 (1:3), 17. Mikula – 6. a 22. Suder, 7. Mikas, 11. Václavík, 26. Trník, Beluša – Streženice 5:0 (1:0), 11., 20. a 21. Zbín, 16. vlastný Jurík, 27. Mišiak, Horovce B - Beluša 0:8 (0:3), 2., 15., 25. a 26. Zbín, 12. Ročiak, 17. Mišík, 18. Huňačka, 30. Zbínová.

1. Beluša          6          6          0          0          42:4     18

2. Visolaje       6          5          0          1          22:9     15

3. Streženice    6          3          0          3          10:21   9

4. Horovce B   6          2          1          3          9:24     7

5. Hr. Lednica  6          1          1          4          9:19     4

6. Horovce A   6          0          0          6          8:23     0

 

PRÍPRAVKY SEVER
3. kolo: Praznov (usporiadateľ):
Praznov – Šebešťanová 2:3 (1:1), 8. Šaradín, 18. Majtán – 9. D. Pulen, 17. Kaprálik, 27. Lehocký, Prečín – Sverepec 1:2 (1:1), 14. L. Kostelanský – 7. a 9. Pavlík, Praznov – Sverepec 1:2 (1:1), D. Kostelanský – 11. a 18. Pavlík, Šebešťanová – Prečín 6:2 (3:0), 9. a 19. D. Pulen, 10. a 12. M. Pavlík, 16. a 30. Lehocký – 22. Čelková, 26. L. Kostelanský, Praznov – Prečín 5:1 (1:0), 17., 26. a 27. Šaradín, 6. a 21. Majtán – 25. L. Kostelanský, Sverepec - Šebešťanová 3:3 (2:1), 9. Kaprálik, 22. Hunanová, 30. Hudek – 11., 15. a 27. Pavlík.

 

1. Domaniža     9          8          0          1          60:4     24

2. Pov. Bystrica           9          8          0          1          58:10   24

3. Šebešťanová           9          5          1          3          25:35   16

4. D. Mariková            9          4          2          3          23:23   14

5. Sverepec     9          3          3          3          14:17   12

6. Podmanín     9          2          1          6          15:39   7

7. Prečín          9          1          1          7          9:37     4

8. Praznov       9          1          0          8          16:55   3

 

PRÍPRAVKY JUH

1. kolo: Kolačín - H. Poruba, H. Poruba – Kolačín, Košeca – Dulov, Dulov – Košeca, Ilava – Dubnica, Dubnica – Ilava, Borčice – Ladce, Ladce – Borčice.    

3. kolo: Košeca - H. Poruba 4:1 (4:0), 3. a 12. Bartoš, 8. Pikna, 14. Mikloš – 25. Chovan, H. Poruba – Košeca 0:2 (0:1), 9. a 22. Bartoš, Ilava – Kolačín 7:3 (3:3), 3. a 27. Kameništiak, 16. a 17. Antala, 5. Kiška, 14. Sluka, 22. Bagín – 2. Počiatek, 4. Čačko, 9. Kopčan, Kolačín – Ilava 1:4 (0:1), 21. Mlynek – 1. a 19. Bagín, 16. Kameništiak, 25. Antala, Borčice – Dulov 2:0 (0:0), 26. Habšuda, 28. Viliam Holiček, Dulov - Borčice 0:2 (0:0), 24. Ďuriš, 26. Vratko Holiček, Ladce – Dubnica 0:18 (0:6), 2., 7. a 38. Teplička, 4., 8. a 28. T. Šimko, 20., 31. a 33. Hlatký, 36., 37. a 39. Bednár, 13. a 34. Hornák, 2. vlastný Král, 17. Velacek, 24. Brunner, 26. Jacko, Dubnica – Ladce 17:0 (7:0), 2., 4. a 8. Mutala, 9., 25. a 28. Bednár, 10. a 22. Jankech, 18. a 19. Tran Van, 14. a 29. T. Šimko, 13. Brunner, 20. Hlatký, 21. Berky, 24. Jacko, 29. Teplička.

1. Dubnica       4          4          0          0          52:0     12

2. Ilava 4          4          0          0          20:9     12

3. Košeca        4          3          0          1          9:4       9

4. Borčice        4          2          0          2          4:17     6

5. Ladce          4          1          1          2          5:38     4

6. Kolačín        4          1          0          3          7:14     3

7. H. Poruba    4          0          1          3          4:11     1

8. Dulov           4          0          0          4          5:13     0

           

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

           

 

 

 

 


  1. Zajtra bude v meste jarmok 316
  2. Dubnický nováčik budí od úvodu rešpekt 211
  3. Voľby sa blížia. Viete, kto kandiduje za váš okres? 178
  4. Nimnicu s Púchovom spojí štvorkilometrová cyklotrasa 152
  5. Cez víkend do Púchova len obchádzkou 109
  6. Nezaregistrovali dvoch kandidátov na poslancov 80
  7. Voľby do VÚC 2017 Púchov: Zoznam kandidátov na poslancov 78
  8. V oblasti bolo odložených viacero zápasov 72
  9. Voľby do VÚC 2017 Považská Bystrica: Zoznam kandidátov na poslancov 68
  10. Kandidujú najmä hlavy samospráv 64

Najčítanejšie správy

Považská Bystrica

Zajtra bude v meste jarmok

V Považskej Bystrici býva jarmok už tradične začiatkom jesene. Mesto bude plné stánkov, pripravený je kultúrny program pred mestkým úradom.

Dubnický nováčik budí od úvodu rešpekt

V 1. hokejovej lige sa hralo 3. kolo, Dubnica hostila Michalovce, Pov. Bystrica hrala v Skalici

Voľby sa blížia. Viete, kto kandiduje za váš okres?

O zložení krajského zastupiteľstva a predsedovi samosprávneho kraja rozhodnú občania vo voľbách 4. novembra. Pozrite si, ktorý kandiduje v okresoch Považská Bystrica, Púchov a Ilava.

Nimnicu s Púchovom spojí štvorkilometrová cyklotrasa

Púchov s Kúpeľmi Nimnica spojí štvorkilometrová cyklotrasa. Postaví ju spoločnosť Strabag, s ktorou v utorok podpísal zmluvu Trenčiansky samosprávny kraj, ktorý je investorom.

Cez víkend do Púchova len obchádzkou

Počas víkendu bude cesta druhej triedy z Považskej Bystrice do Púchova uzatvorená. Dôvodom je výstavba železnice.

Blízke regióny

Basketbalistu Prievidze Chrisa Perryho zadržali. Dopustil sa viacerých trestných činov

V súčasnosti s ním policajti robia potrebné procesné úkony.

Kysučan sa zrejme zastrelil podomácky vyrobenou zbraňou

Včera otriasla kysuckou obcou Nesluša tragická správa. V rodinnom dome našli 47-ročného muža, ktorý si pravdepodobne siahol na život.

Voľby do VÚC 2017 Trenčín: Zoznam kandidátov na poslancov

Úplný zoznam kandidátov uchádzajúcich sa o poslanecký mandát v zastupiteľstve Trenčianskeho samosprávneho kraja za okres Trenčín.

Radovan sa rútil Trenčínom. Do pôrodnice mu doprovod robila polícia

Policajti uplynulý utorok spozorovali auto, ktorého vodič sa rútil po Bratislavskej ulici v Trenčíne a nebezpečne predbiehal ostatné autá.

Voľby do VÚC 2017 Čadca: Zoznam kandidátov na poslancov

Do župy kandiduje 47 záujemcov o post poslanca. Krúžkovať budeme ôsmich.

Všetky správy

V Banskej Bystrici dnes otvorili najmodernejšiu autobusovú stanicu na Slovensku

Dopravná časť je v testovacej prevádzke, majetkom mesta sa stane po zápise na list vlastníctva.

Geológ: Ochladili Zem a vyhubili ľudí. Našu planétu čaká supererupcia

Výbuch supervulkánu by bol aj dnes katastrofický, hovorí geochronológ Martin Danišík, ktorý publikoval v prestížnom vedeckom časopise.

Armádny generál: Termíny sú šibeničné, zmluvu na migy budeme musieť predĺžiť

Udržanie starých stíhačiek bude drahé, Rusi si môžu zapýtať viac. Nebo by nám však dočasne mohli ochrániť aj Česi či Poliaci.

Prieskum Focus: Vládne strany oslabujú

Smer oslabil o takmer dve percentá. Do parlamentu by sa dostalo aj KDH.

Kam vyraziť