Štvrtok, 19. júl, 2018 | Meniny má Dušana

Domáci štyrikrát otočili nepriaznivý stav

Sumár 7. a 8. futbalovej ligy

Až v 7. kole doteraz vedúci Kvašov prvýkrát zaváhal, keď doma nečakane remizoval s Kolačínom. Súper viedol, ale domáci po prestávke stihli už iba vyrovnať.

Nováčik z Lazov začal v Podvaží nebojácne a do prestávky viedol 0:2. V druhom polčase domáci zabrali a štyrmi gólmi v rozpätí štvrťhodiny dokonale zápas otočili.

Pruské, bojujúce o popredné priečky, začalo v šebešťanovej rýchlym gólom, ale to bolo všetko, pretože potom už skórovali iba domáci.

Visolaje s nováčikom z D. Breznice inkasovali tesne pred prestávkou gól z jedenástky na 2:1, no v druhom polčase výhru poistili dvoma gólmi.

Dohňany to nemali s D. Marikovou jednoduché, ale Jancík na začiatku druhého polčasu dal víťazný gól.

M. Lednice potvrdili, že majú najslabšiu obranu v súťaži. V Praznove to dlho nevyzeralo na ich debakel, ale domácim stačilo po prestávke šestnásť minút na strelenie štyroch gólov, čo ich odlepilo od poslednej priečky.

Derby vo Sverepci začali lepšie hostia z Pružiny gólom už v 2. minúte. Domáci sa presadili až po prestávke a tesnou výhrou potešili fanúšikov.

7. LIGA MUŽI

7. kolo: Podvažie – Lazy 4:2 (0:2), 52. a 60. Majerčík, 61. Zelenák, 67. Š. Martinka – 17. Kmošena, 28. Maslák, Šebešťanová – Pruské 3:1 (2:1), 23. a 78. K. Petrík, 45. Jurdík – 8. Lukáč, Kvašov – Kolačín 1:1 (0:1), 53. Revák – 33. Marušinec, Visolaje – D. Breznica 4:1 (2:1), 10. a 25. Kujaník, 78. Baránek, 87. Krála – 44. P. Ilavský (11 m), Dohňany – D. Mariková 2:1 (1:1), 23. Zigo, 51. Jancík – 38. Vajdík, Praznov – M. Lednice 5:0 (1:0), 13. a 62. P. Šaradín, 52. Brigant, 64. R. Šaradín, 68. P. Tomana, Sverepec – Pružina 2:1 (0:1), 54. Kasman, 66. Kubiš – 2. Kardoš.

13. M. Lednice            7          1          2          4          10:27   5

14. D. Breznica            7          1          0          6          9:17     3

Vedúce Mikušovce nezaváhali v Lúkach, kde si poradili s Fan clubom Púchov a naviac pri dvojgólovom vedení ešte nepremenili aj jedenástku.

Tabuľkou stále vyššie stúpajú Kameničany, čo potvrdili v susedskom derby v Bolešove, kde nedali šancu domácej rezerve.

Diváci v Bodinej si opäť prišli na svoje, pretože o dramatičnosť núdza nebola. Hostia z Lednice išli do kabín s jednogólovým vedením, ktoré hneď po príchode zvýraznili premenenou jedenástkou. Domáci zapli naplno a troma gólmi za desať minút otočili na 3:2.

Horovce B gólom v závere zdolali Vrchteplú a tiež pokračujú vo víťaznej sérii po slabšom začiatku.

Orlové hostilo posledný Červený Kameň a šance súpera na prvý bodový zisk zmarilo už po štvrťhodine dvoma gólmi.

Trstie pokračuje v získavaní bodov, tentoraz si poradilo doma s Prejtou. Hostia sa ujali vedenia, no domáci do prestávky z penalty vyrovnali a po prestávke získali dvojgólové vedenie. Prejta štvrťhodinu pred koncom dala druhý gól, ale vyrovnať sa jej už nepodarilo.

8. LIGA MUŽI

5. kolo: Bolešov B – Kameničany 1:5 (0:1), 63. Hutyra – 39., 66. a 74. J. Buday, 53. a 60. P. Slávik, Bodiná – Hradčan Lednica 3:2 (0:1), 53. Krabáč, 57. Tomašík (11 m), 63. Uhlárik – 22. Kapusta, 46. M. Ilavský (11 m), FC Púchov – Mikušovce 0:2 (0:1), 19. Sondor, 46. Konárik (52. Polacký nepremenil 11 – tku), Horovce B – Vrchteplá 2:1 (1:1), 15. Jankovič, 81. Janíček – 34. Minarčík, Trstie – Prejta 3:2 (1:1), 35. Pružinec (11 m), 47. Mikušík, 56. Hričo - 21. Ondrušík, 75. Žiaček, Orlové – Č. Kameň 3:0 (2:0), 15. a 69. Mrišo, 17. Urík.

10. Bolešov B  5          1          1          3          6:15     4

11. Hr. Lednica           5          1          0          4          3:7       3

12. Č. Kameň  5          0          0          5          5:14     0

1. Infografika: Slováci minuli na Pohode historicky najviac peňazí
  2. OMV robí dovolenku pre vodičov oddychom
  3. S kreditkou začína pohodová dovolenka už na letisku
  4. Zmrzlina v Mekáči má u nás kratšiu záruku ako v Rakúsku. Prečo?
  5. Aká je ideálna vlhkosť a teplota v byte? Výskum hovorí jasne
  6. Veríte brusniciam pri zápaloch močových ciest? Nemusia stačiť
  7. Vyberiete si radšej romantický Paríž alebo slnečné Nice?
  8. Dobrú chuť: Letné šaláty a bizarné praktiky food fotografie
  9. O asistovanej reprodukcii sa šíri množstvo zavádzajúcich tvrdení
  10. Pivovar Šariš rozdá tisíce eur, o časti peňazí rozhodnú ľudia
  1. OMV robí dovolenku pre vodičov oddychom
  5. Dubravské Čerešne majú sladké prekvapenie pre najrýchlejších!
  6. Aká je ideálna vlhkosť a teplota v byte? Výskum hovorí jasne
  7. Veríte brusniciam pri zápaloch močových ciest? Nemusia stačiť
  8. Infografika: Slováci minuli na Pohode historicky najviac peňazí
  9. Vyberiete si radšej romantický Paríž alebo slnečné Nice?

Seoyon oplatil Rossoneri vlaňajšiu prehru + FOTO

V Dolnom Moštenci sa konal turnaj v malom futbale.

Tipy na voľné chvíle

Ponuka podujatí je bohatá. Stačí si len vybrať.

Visolaje sa konečne predviedli

Seriál SMHL šiestym kolom pokračoval v Lednických Rovniach. Počas celého dňa mali družstvá veľmi vyrovnané podmienky a skvelú kulisu divákov.

Pokúsili sa platiť falošnými peniazmi, polícia ich ihneď zadržala (+FOTO)

Ivan a Božena mali vyrábať bankovky v hodnote sto a päťsto eur.