Utorok, 1. december, 2020 | Meniny má EdmundKrížovkyKrížovky

Ako hrala futbalová mládež?

Kompletný sumár výsledkov všetkých mládežníckych futbalových líg

1. LIGA STARŠÍ DORAST U 19

5. kolo: Podbrezová – Bardejov 3:1, B. Bystrica - Dun. Streda 1:1, Žilina – Košice 7:0, Michalovce – FC Nitra 2:3, Trnava – Prešov 1:0, Trenčín - Ružomberok hrajú 27. 9., Senica – Slovan hrajú 28. 9.

1. Trnava                      4         3          1          0          4:1       10

2. FC Nitra                  4         2          2          0          9:5       8

3. Trenčín                     4         2          2          0          9:5       8

4. B. Bystrica               5         2          2          1          6:4       8

Skryť Vypnúť reklamu

5. Michalovce               5         2          2          1          4:3       8

6. Žilina                        5         2          1          2          13:7     7

7. Ružomberok             4         2          1          1          8:5       7

8. Senica                      4         2          1          1          7:6       7

9. Bardejov                  5         1          3          1          4:5       6

10. Prešov                    5         1          1          3          4:6       4

11. Podbrezová            4         1          1          2          7:10     4

12. Slovan                    3         1          0          2          3:6       3

13. Dun. Streda            5         0          2          3          6:10     2

14. Košice                   5         0          1          4          2:13     1         

Skryť Vypnúť reklamu

 

 

 

                                   

 

 

1. LIGA MLADŠÍ DORAST U 17

5. kolo: FC Nitra – Senica 2:1, Ružomberok – Michalovce 2:2, Prešov – Trnava 2:1, Dun. Streda – Žilina 0:3, Košice – Podbrezová 0:1, Bardejov – B. Bystrica 3:4, Slovan – Trenčín odložili na 8. 11.

1. Žilina                        5         4          0          1          15:3     12

2. Podbrezová              5         4          0          1          6:2       12

3. Ružomberok             4         3          1          0          7:2       10

4. Dun. Streda              5         3          1          1          8:5       10

5. Nitra                        5         3          1          1          10:10   10

6. Michalovce               5         1          3          1          10:8     6

Skryť Vypnúť reklamu

7. Trnava                      5         2          0          3          7:6       6

8. Trenčín                     4         1          1          2          3:4       4

9. Senica                      5         1          1          3          4:7       4

10. Prešov                    5         1          1          3          2:5       4

11. Bardejov                5         1          1          3          7:11     4

12. B. Bystrica             4         1          1          2          7:13     4

13. Slovan                    2         1          0          1          3:2       3

14. Košice                   5         0          1          4          4:15     1

 

 

 

 

1. LIGA MLADŠÍ DORAST U 16

5. kolo: FC Nitra – Senica 2:3, Ružomberok – Michalovce 3:0, Prešov – Trnava 1:2, Dun. Streda – Žilina 3:7, Košice – Podbrezová 1:0, Bardejov – B. Bystrica 0:2, Slovan – Trenčín odložili na 8. 11.

1. Žilina                        5         5          0          0          24:6     15

2. Trnava                      5         4          1          0          14:2     13

3. Senica                      5         4          0          1          9:5       12

4. Trenčín                     4         3          1          0          13:4     10

5. Michalovce               5         3          0          2          10:13   9

6. Slovan                      2         2          0          0          5:2       6

7. Košice                     5         2          0          3          4:6       6

8. Podbrezová              5         1          2          2          8:3       5

9. Nitra                        5         1          2          2          11:12   5

10. Ružomberok           4         1          1          2          6:7       4

11. B. Bystrica             4         1          1          2          5:8       4

12. Dun. Streda            5         1          0          4          11:21   3

13. Prešov                    5         0          0          5          5:12     0

14. Bardejov                5         0          0          5          1:25     0

 

 

 

 

 

 

2. LIGA STARŠÍ DORAST

7. kolo: Komárno - Pov. Bystrica 1:4 (1:1), 8. Pócs – 25., 59. a 84. Gáborík, 83. Čiernik, Púchov - Petržalka 3:0 (1:0), 37. Zavadzan, 50. Valašík, 72. Červený (56. Strelčík nepremenil 11 – tku), Dubnica - Topoľčany 1:2 (1:1), 44. Nomilner – 26. Mondek, 76. Rybánsky, Skalica – PFA ViOn 1:2, Karlova Ves – Gabčíkovo 2:1, Domino Bratislava – Nové Zámky 8:1, Horná Nitra – Malacky 5:1, Lok. Trnava – Myjava 1:3. Inter – Levice 3:0 kontumačne.

1. Myjava        8          7          1          0          31:6     22

2. Skalica         8          7          0          1          33:8     21

3. Inter 8          6          0          2          30:7     18

4. Lok. Trnava 8          5          1          2          18:14   16

5. Horná Nitra 8          5          0          3          34:17   15

6. Púchov        8          4          2          2          21:10   14

7. Pov. Bystrica         8          4          1          3          22:16   13

8. PFA ViOn   8          4          1          3          15:13   13

9. Karl. Ves     7          4          1          2          9:9       13

10. Malacky    8          3          3          2          15:12   12

11. Topoľčany 8          4          0          4          13:18   12

12. Gabčíkovo 8          2          3          3          19:17   9

13. Dubnica    8          2          3          3          17:16   9

14. Petržalka    7          2          0          5          10:19   6

15. Domino      8          1          2          5          10:19   5

16. Komárno   8          1          1          6          20:37   4

17. Levice        8          0          1          7          5:43     1

18. N. Zámky  8          0          0          8          3:44     0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2. LIGA MLADŠÍ DORAST

7. kolo: Komárno - Pov. Bystrica 2:0 (1:0), 38. Jokel, 63. Gažo, Púchov - Petržalka 1:2 (0:1), 72. Krajčík – 40. Krisztín, 52. Pollák, Dubnica - Topoľčany 3:1 (2:0), 24. Dohnanský, 35. Kováčik, 52. P. Sehnoutek – 44. Húdok, Skalica – PFA ViOn 1:2, Karlova Ves – Gabčíkovo 2:1, Domino Bratislava – Nové Zámky 10:1, Lok. Trnava – Myjava 1:1, Horná Nitra – Malacky 5:0, Inter – Levice 3:0 kontumačnei.

1. Myjava        8          7          1          0          24:3     22

2. Inter 8          7          0          1          31:4     21

3. Domino        8          5          1          2          22:10   16

4. Horná Nitra 8          5          1          2          26:16   16

5. Gabčíkovo   8          5          0          3          19:11   15

6. PFA ViOn   8          5          0          3          14:14   15

7. Petržalka      7          4          2          1          16:8     14

8. Lok. Trnava 8          3          4          1          16:7     13

9. Topoľčany   8          3          2          3          13:13   11

10. Karl. Ves   7          3          1          3          14:13   10

11. Komárno   8          3          1          4          12:18   10

12. Dubnica    8          2          1          5          8:15     7

13. Levice        8          2          1          5          7:26     7

14. N. Zámky  8          2          1          5          11:34   7

15. Skalica       8          1          3          4          8:11     6

16. Pov. Bystrica       8          1          1          6          8:19     4

17. Malacky    8          0          4          4          5:19     4

18. Púchov      8          1          0          7          9:22     3

 

 

 

 

 

 

 

 

3. LIGA STARŠÍ DORAST

7. kolo: Brvnište - Hlohovec 4:2 (1:1), 4. J. Zboran, 48. M. Maríkovec, 67. P. Chovančík, 82. Jeleník – 44. a 77. Masaryk, Nové Mesto – ČFK Nitra 6:3, Šamorín – Partizánske 6:1, Galanta – Krakovany 3:3, Piešťany – Sereď 3:5, Brvnište – Hlohovec 4:2, J. Bohunice – Bánovce 2:4. Šurany – Šaľa odložili na štvrtok.

1. Šamorín       7          6          1          0          38:13   19

2. Bánovce      7          6          1          0          22:9     19

3. Sereď          7          5          0          2          33:12   15

4. Šaľa 6          5          0          1          19:9     15

5. Piešťany      7          4          0          3          15:13   12

6. Brvnište     7          3          2          2          20:17   11

7. Partizánske  6          3          1          2          15:15   10

8. J. Bohunice  7          3          0          4          22:21   9

9. Šurany         6          3          0          3          9:19     9

10. N. Mesto   6          2          0          4          17:36   6

11. Galanta      7          1          2          4          19:25   5

12. Krakovany 7          1          1          5          18:20   4

13. Hlohovec   7          1          0          6          7:26     3

14. ČFK Nitra 7          0          0          7          9:28     0

 

 

 

 

3. LIGA MLADŠÍ DORAST

7. kolo: Brvnište - Hlohovec 2:0 (2:0), 12. a 19. Makuka, Nové Mesto – ČFK Nitra 1:3, Šamorín – Partizánske 3:0, Galanta – Krakovany 2:1, Piešťany – Sereď 4:1, J. Bohunice – Bánovce 1:3. Šurany – Šaľa odložili na štvrtok.

1. Šaľa 6          6          0          0          23:6     18

2. Šamorín       7          6          0          1          23:6     18

3. Piešťany      7          5          1          1          17:9     16

4. Bánovce      7          4          1          2          14:8     13

5. Krakovany   7          4          0          3          17:11   12

6. Partizánske  6          2          3          1          15:6     9

7. Galanta        7          3          0          4          15:11   9

8. Sereď          7          2          3          2          14:10   9

9. Šurany         6          2          1          3          10:11   7

10. ČFK Nitra 7          2          1          4          11:14   7

11. N. Mesto   6          2          1          3          10:22   7

12. Brvnište   7          2          1          4          9:21     7

13. Hlohovec   7          1          0          6          6:21     3

14. J. Bohunice            7          0          0          7          3:31     0

 

 

 

 

 

 

 

 

4. LIGA DORAST

2. kolo: Vrbové - Tr. Turná 0:4.

7. kolo: Beluša – N. Dubnica 5:2 (4:2), 11. a 35. Pilát, 16. Hlúbik, 27. Šebík, 76. Hrubo – 38. Makiš, 45. Pupiš, Borčice - Mokrý Háj 5:1 (3:0), 5. a 75. Masár, 28. vlastný Sloboda, 43. Šimák, 81. Štefánek – 55. Sloboda, Nemšová - Led. Rovne 2:1 (2:1), 3. Mikuš, 6. Vavruš – 35. Novotný (11 m),  Tr. Stankovce – Kúty 0:5, Tr. Turná – N. Rudno 4:1, Bošany – Vrbové 3:0 kontumačne, Kanianka – D. Vestenice 1:2, Holíč - Dolná Súča 5:0.

1. Led. Rovne            7          6          0          1          45:6     18

2. Kúty            7          6          0          1          31:4     18

3. Beluša        7          5          0          2          31:8     15

4. Nemšová     7          5          0          2          29:9     15

5. N. Rudno     7          5          0          2          22:13   15

6. Mokrý Háj   7          5          0          2          24:22   15

7. Borčice       7          4          2          1          17:6     14

8. D. Vestenice            7          4          2          1          23:20   14

9. N. Dubnica 7          3          1          3          18:16   10

10. Tr. Turná   7          3          1          3          16:24   10

11. Bošany      7          2          1          4          14:21   7

12. Kanianka   7          1          1          5          5:29     4

13. Tr. Stankovce        7          1          0          6          13:31   3

14. D. Súča     7          1          0          6          11:31   3

15. Holíč          7          1          0          6          10:41   3

16. Vrbové      7          0          0          7          2:30     0

 

 

5. LIGA DORAST

2. kolo: Stará Turá - Streženice 0:2 (0:0), 80. Šlesár, 83. D. Štrbák, Melčice-Lieskové - Chynorany 1:3.

6. kolo: Drietoma – Prečín 2:6 (1:2), 6. Hodulík, 51. Bečár – 72. a 85. Bírošík, 8. Herco, 39. Orávik (11 m), 66. Gardian, 89. Valík.

7. kolo: Klát. N. Ves – Streženice 2:1 (0:1), 72. Bílek, 73. Lacika (61. Halmo nepremenil 11 – tku) – 30. Brečka, H. Poruba - Melčice-Lieskové 4:2 (2:0), 2. a 44. Juríček, 48. Martin Staňo, 78. T. Dražkovec – 60. Martinus, 65. Bakoš, Prečín – Domaniža 6:1 (4:1), 12., 50. a 89. Pavlík, 25. Istenák, 34. Gardian, 40. N. Krabáč – 43. Masničák (11 m), Košeca – Drietoma 1:0 (0:0), 51. Lacko (19. Lacko nepremenil 11 – tku). Bošáca – Ladce nehralo sa pre nespôsobilý terén, Selec - Stará Turá 4:0, Častkovce – Chynorany 3:4, Nedožery-Brezany – Turani 7:1.

1. Nedožery     7          6          1          0          38:5     19

2. H. Poruba   7          6          1          0          18:7     19

3. Chynorany   7          6          0          1          24:10   18

4. Košeca       7          5          1          1          15:11   16

5. Selec           7          4          1          2          20:21   13

6. Kl. N. Ves   7          4          0          3          20:12   12

7. Prečín         7          4          0          3          20:14   12

8. Turani          7          4          0          3          20:15   12

9. Častkovce   7          4          0          3          21:25   12

10. Drietoma    7          2          1          4          17:15   7

11. Melčice      7          2          0          5          16:24   6

12. Domaniža 7          2          0          5          16:26   6

13. Streženice            7          1          1          5          10:33   4

14. St. Turá     7          1          0          6          8:19     3

15. Bošáca      6          0          2          4          4:16     2

16. Ladce       6          0          0          6          8:22     0

 

 

 

 

           

 

1. LIGA MLADŠÍ ŽIACI U 13

2. kolo: FC Nitra – Levice 16:1.

5. kolo:

1. Slovan         4          4          0          0          116:12 12

2. FC Nitra      4          4          0          0          62:3     12

3. Dun. Streda 4          4          0          0          67:10   12

4. Senica          4          4          0          0          51:12   12

5. Trenčín        4          3          0          1          70:26   9

6. Inter 4          3          0          1          45:24   9

7. Spartak Trnava        4          2          0          2          69:26   6

8. Karl. Ves     4          2          0          2          36:39   6

9. Púchov        4          1          0          3          21:51   3

10. Horná Nitra           4          1          0          3          21:60   3

11. Levice        4          0          0          4          17:55   0

12. Myjava      4          0          0          4          14:58   0

13. PFA ViOn 4          0          0          4          7:72     0

14. Petržalka    4          0          0          4          3:151   0

 

 

 

 

 

1. LIGA MLADŠÍ ŽIACI U 12

2. kolo: FC Nitra – Levice 35:1.

5. kolo: Myjava - Púchov 5:25,  Mišík 5, Ernek 5, Minarech 2, Miščík 2, Krasňan 2, Solík 2, Štefanec 2, Brezáni, Nosáľ, Mitaš, Janček, T. Francisci.

1. Dun. Streda 4          4          0          0          56:7     12

2. FC Nitra      4          3          0          1          90:17   9

3. Slovan         4          3          0          1          63:22   9

4. Inter 4          3          0          1          50:11   9

5. Púchov        4          3          0          1          39:18   9

6. Senica          4          3          0          1          35:23   9

7. Horná Nitra 4          3          0          1          51:46   9

8. Trenčín        4          2          0          2          46:31   6

9. Petržalka      4          2          0          2          18:41   6

10. Spartak Trnava      4          1          0          3          34:52   3

11. Karl. Ves   3          0          0          3          9:42     0

12. PFA ViOn 4          0          0          4          11:68   0

13. Levice        4          0          0          4          5:66     0

14. Myjava      3          0          0          3          7:70     0

 

 

 

 

 

 

 

 

2. LIGA STARŠÍ ŽIACI

17. kolo: Pov. Bystrica - Komárno 1:3 (0:3), 65. Mikloš – 4. Bott, 17. Kováč, 35. Lukacsovics, Dubnica - Partizánske 3:2 (2:0), 19. Drobena, 35. Cingel (11 m), 36. Sepahyar – 44. a 62. Repa, Piešťany - ČFK Nitra 0:4, Šaľa - Sereď 0:0, Trenčín B - Galanta 6:1, Lok. Trnava - Nové Zámky 2:4, Skalica - Topoľčany 2:1,  Gabčíkovo - Hlohovec 2:2, Bánovce - Trebatice 0:3.

7. kolo: Trenčín B - Pov. Bystrica 5:0 (2:0), 39. a 52. Kubiš, 12. Cyprian, 22. Prekop, 46. Fabuš, Lok. Trnava – Dubnica 2:1 (0:0), 45. Rippel, 65. Katona – 42. Cingel, Šaľa - Gabčíkovo 0:0, Topoľčany - Sereď 2:2, Galanta - Bánovce 5:1, ČFK Nitra - Trebatice 0:5, Partizánske - Komárno 1:2, Nové Zámky - Hlohovec 3:1, Piešťany - Skalica 1:0.

1. Komárno     9          8          0          1          26:11   24

2. Hlohovec     9          7          1          1          22:10   22

3. ČFK Nitra   9          5          2          2          26:19   17

4. Skalica         9          5          2          2          19:14   17

5. Galanta        9          5          0          4          24:15   15

6. N. Zámky    9          4          3          2          23:16   15

7. Trenčín B     9          4          2          3          29:15   14

8. Trebatice     9          4          2          3          21:9     14

9. Sereď          9          3          4          2          15:13   13

10. Lok. Trnava           9          4          1          4          12:14   13

11. Pov. Bystrica       9          4          0          5          14:27   12

12. Šaľa          9          3          2          4          15:19   11

13. Partizánske            9          3          1          5          20:23   10

14. Topoľčany 9          2          2          5          17:18   8

15. Piešťany    9          2          2          5          14:22   8

16. Bánovce    9          2          1          6          15:24   7

17. Dubnica    9          2          0          7          13:33   6

18. Gabčíkovo 9          0          3          6          7:30     3

 

 

 

 

 

2. LIGA MLADŠÍ ŽIACI

17. kolo: Pov. Bystrica - Komárno 3:5 (2:2), 8. a 29. Chupáč, 60. Čapliar – 42. a 55. Konc, 17. Tóth, 25. Pavlík, 47. Fonód, Dubnica - Partizánske 14:1 (5:0), 2., 23. a 49. Jambrich, 48., 50. a 53. A. Miakiš, 13. a 38. Dobias, 55. a 60. Golej, 5. Kobezda, 19. Bičan, 35. Korienek, 58. Lacher – 45. Petreje, Šaľa - Sereď 6:2, Trenčín B - Galanta 5:1, Piešťany - ČFK Nitra 4:0, Lok. Trnava - Nové Zámky 5:2, Gabčíkovo – Hlohovec 1:0, Skalica – Topoľčany 11:0, Bánovce - Trebatice 2:8.

7. kolo: Trenčín B - Pov. Bystrica 7:0 (5:0), 10., 29., 30. a 50. Gogora, 6. Ďorďai, 21. Svedek, 55. Hudek, Lok. Trnava – Dubnica 1:3 (0:1), 47. Salviani – 25. Gellér, 35. Kobezda, 38. Štefanec, Šaľa - Gabčíkovo 3:1, ČFK Nitra - Trebatice 1:1, Galanta - Bánovce 4:4, Nové Zámky - Hlohovec 4:0, Partizánske - Komárno 1:7, Topoľčany - Sereď 3:1, Piešťany - Skalica 0:4.

1. Trenčín B     9          8          0          1          80:8     24

2. Skalica         9          8          0          1          47:8     24

3. Komárno     9          8          0          1          38:9     24

4. Dubnica      9          7          0          2          58:17   21

5. Trebatice     9          6          1          2          60:17   19

6. N. Zámky    9          6          1          2          32:27   19

7. Pov. Bystrica         9          6          0          3          43:22   18

8. Lok. Trnava 9          5          1          3          42:21   16

9. Bánovce      9          5          1          3          39:22   16

10. Šaľa          9          5          0          4          22:27   15

11. Piešťany    9          3          2          4          21:21   11

12. Gabčíkovo 9          2          3          4          20:34   9

13. Topoľčany 9          2          1          6          19:41   7

14. Galanta      9          1          2          6          15:30   5

15. Sereď        9          1          0          8          16:78   3

16. Partizánske            9          0          2          7          16:61   2

17. Hlohovec   9          0          1          8          13:60   1

18. ČFK Nitra 9          0          1          8          6:84     1

 

 

 

 

 

3. LIGA STARŠÍ ŽIACI

2. kolo: Horovce - N. Pravno 2:1 (0:1), 41. Toman, 50. Zuzík – 13. Gros.

4. kolo: Nemšová – N. Dubnica 4:1 (1:0), 15. a 51. Kula (druhý z 11 m), 40. a 55. Pagáč (10. Vavruš nepremenil 11 – tku) – 65. Pecuš, Horovce - Nové Mesto 5:0 (4:0), 15. a 22. Cíbik, 23. a 34. Zuzík, 63. M. Šatka, Kanianka - Led. Rovne odložené na 29. 9., Nováky – N. Pravno 0:3, N. Rudno malo voľno.

1. Nemšová     3          3          0          0          10:2     9

2. Led. Rovne            3          2          0          1          9:4       6

3. Horovce     4          2          0          2          10:10   6

4. N. Mesto     4          2          0          2          9:9       6

5. N. Rudno     3          1          2          0          6:3       5

6. Kanianka     3          1          1          1          5:8       4

7. N. Pravno    3          1          0          2          6:5       3

8. Nováky       3          1          0          2          7:9       3

9. N. Dubnica 4          0          1          3          5:17     1

 

 

3. LIGA MLADŠÍ ŽIACI

2. kolo: Horovce - N. Pravno 2:5 (1:1), 15. a 39. Bartošek – 31. a 45. Gebrlín, 7. Tipul, 49. Machajdík, 53. Lahký.

4. kolo: Nemšová – N. Dubnica 3:0 (0:0), 40. Vavrúš, 45. Chlebana, 53. Belka, Horovce - Nové Mesto 1:5 (1:3), 27. Ježo – 4. Novotný, 11. Melicher, 18. vlastný J. Šatka, 47. Šupka, 57. Vlček, Kanianka - Led. Rovne odložené na 29., 9., Nováky – N. Pravno 2:3, N. Rudno malo voľno.

1. N. Mesto     4          3          0          1          17:3     9

2. N. Pravno    3          2          1          0          8:4       7

3. Kanianka     3          2          1          0          10:7     7

4. N. Rudno     3          2          0          1          21:13   6

5. Nováky       3          2          0          1          11:4     6

6. Led. Rovne            3          2          0          1          11:6     6

7. Nemšová     3          1          0          2          5:8       3

8. Horovce     4          0          0          4          7:22     0

9. N. Dubnica 4          0          0          4          3:26     0

 

1. LIGA ŽIAČKY

4. kolo: Dubnica - Beluša 0:6 (0:4), 8., 20., 28., 30. a 64. Chlebanová, 52. Čviriková, Pov. Bystrica - Topoľčany 6:0 (5:0), 23., 34. a 57. Kardošová, 5. a 22. Miková, 30. Martincová, Bánovce – Trenčín 7:2, Tr. Teplice a Horná Nitra mali voľno.

1. Pov. Bystrica         3          3          0          0          23:1     9

2. Bánovce      4          3          0          1          30:11   9

3. H. Nitra       2          2          0          0          14:1     6

4. Trenčín        4          2          0          2          12:15   6

5. Beluša        2          1          0          1          7:2       3

6. Tr. Teplice   1          0          0          1          0:7       0

7. Topoľčany   3          0          0          3          1:21     0

8. Dubnica      3          0          0          3          0:29     0

 

PRÍPRAVKY ZSFZ A LIGA U11

1. kolo: H. Nitra – Myjava 17:11.

2. kolo: Trenčín – H. Nitra 17:3, Myjava mala voľno.

 

1. Trenčín        2          2          0          0          35:13   6

2. Púchov        1          1          0          0          21:6     3

3. H. Nitra       2          1          0          1          20:28   3

4. Myjava        1          0          0          1          11:17   0

5. Senica          2          0          0          2          16:39   0

 

 

PRÍPRAVKY ZSFZ A LIGA U10

1. kolo: H. Nitra – Myjava 72:5.

2. kolo: Trenčín – H. Nitra 13:31, Myjava mala voľno.

1. H. Nitra       2          2          0          0          103:18 6

2. Senica          1          1          0          0          31:14   3

3. Púchov        1          0          0          1          14:31   0

4. Trenčín        1          0          0          1          13:31   0

5. Myjava        1          0          0          1          5:72     0

 

PRÍPRAVKY ZSFZ A LIGA U 9

1. kolo: H. Nitra – Myjava 27:9.

2. kolo: Trenčín – H. Nitra 17:11, Myjava mala voľno.

1. H. Nitra       2          1          0          1          38:26   3

2. Senica          1          1          0          0          15:6     3

3. Trenčín        1          1          0          0          17:11   3

4. Púchov        1          0          0          1          6:15     0

5. Myjava        1          0          0          1          9:27     0

 

PRÍPRAVKY ZSFZ B LIGA U11

2. kolo: Pov. Bystrica - Partizánske 0:17 (0:7), 1., 2., 23., 25. a 31. Valach, 39., 57. a 60. Jančovič, 8. a 42. Kotes, 26. a 45. Stručka, 27. a 44. Vavro, 35. a 54. Čangel, 49. Šamko,

3. kolo: Bánovce – Pov. Bystrica 4:5 (2:3), 10. Matejov, 28. Rusňák, 40. Ilko, 56. Marko – 5. a 36. Tomana, 15. Kotačka, 20. Chyla, 52. Chudý, Kanianka – Topoľčany hrajú 25. 9., Partizánske malo voľno.

1. Partizánske  2          2          0          0          25:3     6

2. Kanianka     1          1          0          0          5:4       3

3. Topoľčany   2          1          0          1          11:12   3

4. Pov. Bystrica         2          1          0          1          5:21     3

5. Bánovce      3          0          0          3          12:18   0

 

 

PRÍPRAVKY ZSFZ B LIGA U10

2. kolo: Pov. Bystrica - Partizánske 14:6 (9:2), 2., 12., 18., 24., 32. a 45. B. Žilinský, 15., 19., 22., 29. a 38. Valica, 8. Petrík, 20. Moravík, 26. Valachovič – 27., 28. a 33. Gregor, 13. Haring, 16. Křen, 40. Tadial..

3. kolo: Bánovce – Pov. Bystrica 5:3 (2:1), 20., 30. a 45. Slovák, 10. Kráľ, 42. Hudec – 15. Hybben, 33. Kuciak, 40. Valica, Topoľčany a Partizánske mali voľno.

1. Topoľčany   2          2          0          0          19:9     6

2. Pov. Bystrica         2          1          0          1          17:11   3

3. Bánovce      2          1          0          1          10:12   3

4. Partizánske  2          0          0          2          10:24   0

 

PRÍPRAVKY ZSFZ B LIGA U9

2. kolo: Pov. Bystrica - Partizánske 13:2 (5:1), 2., 29. a 33. Lefík, 8. a 46. Možucha, 11. a 38. Klužák, 16. a 18. Ružička, 40. a 42. Podolan, 27. Šibík, 44. P. Žilinský – 13. Vilar, 31. Šuma.

3. kolo: Bánovce – Pov. Bystrica 6:3 (3:2), 7. a 40. Pupala, 10. a 47. Adamus, 20. Molnár, 33. Rusňák – 3. Šibík, 15. Možucha, 30. Ružička, Kanianka – Topoľčany hrajú 25. 9., Partizánske malo voľno.

 

1. Topoľčany   2          2          0          0          29:12   6

2. Bánovce      3          2          0          1          37:27   6         

3. Pov. Bystrica         1          1          0          0          16:8     3

4. Kanianka     1          0          0          1          6:20     0

5. Partizánske  2          0          0          2          3:24     0

 

6. LIGA DORAST

5. kolo: D. Kočkovce – Mikušovce 5:0 (4:0), 38. a 44. Janec, 12. Ivaniš, 23. Lacko, 87. Návoj, Dohňany – Tuchyňa 5:2 (2:2), 69. a 74. Čmelo, 21. Proč, 27. Granzer, 61. Gabko (29. Hanes nepremenil 11 – tku) – 36. a 45. Daňo (prvý z 11 m), Lysá – Plevník 9:2 (4:1), 110., 29., 49., 60., 72. a 73. Chodúr. 32. a 80. Vraník, 39. Riedel – 13. Čičút, 84. Majštiník, Jasenica – Udiča 0:3 (0:0), 51. Matušík, 59. Melicherík, 90. vlastný G. Kalaš, Sverepec mal voľno.

 

1. Udiča           5          5          0          0          23:0     15

2. Sverepec     4          4          0          0          22:7     12

3. Plevník         5          3          0          2          16:14   9

4. D. Kočkovce           4          2          0          2          11:10   6

5. Lysá            4          2          0          2          15:15   6

6. Tuchyňa       5          2          0          3          10:16   6

7. Jasenica       4          1          0          3          8:13     3

8. Dohňany      4          1          0          3          5:14     3

9. Mikušovce   5          0          0          5          2:23     0

 

4. LIGASTARŠÍ ŽIACI SEVER

2. kolo: Plevník – Prečín 6:2 (5:1), 15. a 21. Slašťan, 2. Gaňa, 27. Meško, 29. Rúrik, 50. Prášek – 30. Mamis, 67. M. Kostelanský.

5. kolo.: Domaniža – D. Mariková 6:2 (2:0), 20., 41. a 48. Dalibor Marko, 33. Danek, 36. Krajčí, 66. Húdek – 53. Gabko, 62. Gapko, Jasenica – Prečín 12:0 (7:0), 7., 16., 30., 43., 54., 57. a 65. Pavlík, 22., 31. a 42. Zemančík, 15. a 23. Mikušík, Udiča – Plevník 9:0 (5:0), 6., 12. a 50. L. Trško, 14. a 47. Miková, 49. a 69. Šesták, 3. Kaniak, 21. Vaňko, Sverepec – Pružina 1:4 (1:3), 34. Košút – 23. a 52. Kardošová, 13. Kvasnica, 16. Seko, Papradno malo voľno.

1. Pružina         5          4          0          1          20:4     12

2. Udiča           4          4          0          0          14:1     12

3. Jasenica       4          3          0          1          21:1     9

4. Domaniža     4          3          0          1          16:16   9

5. Papradno     4          2          0          2          16:10   6

6. Plevník         5          2          0          3          19:26   6

7. Prečín          4          1          0          3          6:22     3

8. Sverepec     5          0          1          4          3:16     1

9. D. Mariková            5          0          1          4          7:26     1         

 

4. LIGA STARŠÍ ŽIACI JUH

5. kolo: Hradčan Lednica – Lazy 3:0 (2:0), 34. a 65. T. Majerko, 15. Matúš, Ladce – H. Poruba 13:0 (9:0), 2., 15., 30., 34. a 57. Adamec, 13. a 27. Ježík, 21. a 40. K. Kováč, 9. T. Kováč, 25. Jesenský, 39. Kvasnička, 57. Petráš, Dohňany – Košeca 0:1 (0:0), 55. Žilka (11 m), Beluša – Ilava 10:0 (7:0), 5., 7., 15. a 19. Štefún, 3., 10. a 12. D. Sehnoutek, 46. Prostredný, 55. vlastný Majchút, 57. Masár, Borčice /Bolešov mali voľno.

1. Hr. Lednica  4          4          0          0          29:1     12

2. Beluša          4          3          1          0          43:0     10

3. Košeca        5          3          1          1          15:13   10

4. Ilava 5          3          0          2          20:17   9

5. Lazy 5          2          2          1          25:6     8

6. Ladce          4          2          0          2          32:7     6

7. Dohňany      4          1          0          3          17:11   3

8. H. Poruba    5          0          0          5          3:58     0

9. Borčice        4          0          0          4          1:72     0

 

4. LIGA MLADŠÍ ŽIACI

5. kolo: FC Púchov /Lúky - Ilava 0:2 (0:1), (60. Cabúková nepremenila 11 – tku) - 14. Černecký, 55. Burýšek (42. Antala nepremenil 11 – tku), D. Kočkov ce – Kolačín 0:2 (0:1), 26. Briestenský, 38. Falath, Dubnica mala voľno.

1. Dubnica       4          4          0          0          68:3     12

2. Kolačín        4          3          0          1          12:19   9

3. FC Púchov  4          1          0          3          8:20     3

4. Ilava 4          1          0          3          4:26     3

5. D. Kočkovce           4          1          0          3          7:31     3

 

 

PRÍPRAVKY STRED

Oprava: Beluša – Streženice 5:0 (1:0), 11., 20. a 21. Zbín, 16. vlastný Jurík, 27. Mišiak – predtým bolo nesprávne uvedené 0:5.

1. Beluša          6          6          0          0          42:4     18

2. Visolaje       6          5          0          1          22:9     15

3. Streženice    6          3          0          3          10:21   9

4. Horovce B   6          2          1          3          9:24     7

5. Hr. Lednica  6          1          1          4          9:19     4

6. Horovce A   6          0          0          6          8:23     0

 

PRÍPRAVKY SEVER
D. Mariková (usporiadateľ):
D. Mariková – Praznov 7:0 (4:0), 3., 7., 11. a 11. Britvík, 16., 17. a 18. Bakala, Pov. Bystrica – Prečín 2:2 (1:2), 9. a 19. Petrík – 2. L. Kostelanský, 10. Prostináková.

Dvojzápas: Šebešťanová - D. Mariková 1:5 (1:0), 10. Lehocký – 16. a 18. Bakala, 20. Britvík, 23. Zapalač, 26. Sekeráš,  D. Mariková - Šebešťanová 5:0 (2:0), 11., 25. a 28. Britvík, 4. Bakala, 17. Baniar.
1. Pov. Bystrica           10        8          1          1          60:12   25

2. Domaniža     9          8          0          1          60:4     24

3. D. Mariková            12        7          2          3          40:24   23

4. Šebešťanová           11        5          1          5          26:45   16

5. Sverepec     9          3          3          3          14:17   12

6. Podmanín     9          2          1          6          15:39   7

7. Prečín          10        1          2          7          11:39   5

8. Praznov       10        1          0          9          16:62   3

 

PRÍPRAVKY JUH

1. kolo: Kolačín - H. Poruba 3:1 (1:1), 6. Prostinák, 23. Mlynek, 29. Dobiaš – 1. Janco, H. Poruba – Kolačín 0:2 (0:2), 2. a 4. Mlynek, Košeca – Dulov 5:0 (2:0), 6. a 28. Pikna, 12. Bartoš, 22. Žilka, 26. Kutej, Dulov – Košeca 1:4 (0:3), 22. Barek – 9. Žilka, 13. Bartoš, 14. Kutaj, 20. Pikna, Borčice – Ladce 3:0 (0:0), 24. a 29. Viliam Holiček, 20. Ďuriš, Ladce – Borčice 1:2 (0:1), 23. Koyš – 11. a 28. Ďuriš.    
4. kolo: Košeca – Ilava 1:1 (0:0), 22. Kolembus (11 m) – 20. Sluka, Ilava – Košeca 3:0 (0:0), 18. Kiška, 27. Prekop, 30. Sluka.

1. Ilava 6          5          1          0          24:10   16

2. Košeca        8          5          1          2          19:9     16

3. Dubnica       4          4          0          0          52:0     12

4. Borčice        6          4          0          2          9:18     12

5. Kolačín        6          3          0          3          12:15   9

6. Ladce          6          1          1          4          6:43     4

7. H. Poruba    6          0          1          5          5:16     1

8. Dulov           6          0          0          6          6:22     0

           

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

           

 

 

 

 

 

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. METROPOLIS prináša mestské bývanie vo vysokom štandarde
  2. ARÓNIA najsilnejšia prírodná prevencia proti respiračným vírusom
  3. Slovensko spoznalo najlepšie farmy minulého roka
  4. Máte problémy s trávením? Známy gastroenterológ radí ako na ne
  5. Ako inovácie menia naše návyky? Čo už dnes môžete robiť inak
  6. Nástrahy online vyučovania, o ktorých sa nehovorí
  7. Slovenské „šampanské“, za ktorým sa skrýva príbeh lásky
  8. Vianočné vydanie magazínu SME Ženy
  9. Zdravé varenie: zábava pre celú rodinu
  10. Venujte na Vianoce darček plný informácií
  1. Detský čaj COOP Jednoty získal unikátne medzinárodné ocenenie
  2. FMMR svojím výskumom reaguje na aktuálne živé témy
  3. Slovenské „šampanské“, za ktorým sa skrýva príbeh lásky
  4. Vianočné vydanie magazínu SME Ženy
  5. Novinka medzi prefabrikátmi
  6. Virtuálne prechádzky ako pomoc turistom pri orientácií
  7. 3D virtuálne prechádzky pozdĺž maďarsko-slovenských hraníc
  8. METROPOLIS prináša mestské bývanie vo vysokom štandarde
  9. The future of M&A in Europe
  10. Prvé zamestnanie: 3 veci, na ktoré by ste nemali zabudnúť
  1. Slovenská firma reformuje tradičné multimiliardové odvetvie 34 658
  2. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny 15 401
  3. Slnko a teplo aj cez sviatky: Do Egypta sa vracajú dovolenkári 15 368
  4. Aká je chémia vôní 11 100
  5. Kaufland na Slovensku testoval novinku, ktorú zavádza v Európe 9 317
  6. Viete, aká je skutočná cena smartfónu? Číslo vás prekvapí 8 757
  7. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 8 671
  8. Bývanie v meste predlžuje život 8 250
  9. Bezpečná dovolenka v exotike: Maldivy sú prešpikované zážitkami 7 712
  10. Čo ovplyvňuje chuť kačacieho mäsa? Tieto dve veci 5 846
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Považská Bystrica a Púchov - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Považská

Školy sa podľa Grohlinga od 7. decembra neotvoria

Minister školstva dostal za úlohu pripraviť tretí návrh, ako dospieť k otvoreniu škôl od 8. januára.

Minister školstva Branislav Gröhling.

Otužilci z Podhradského mora sa zimy neboja

V studenej vode sú ako doma. Otužilcov z Podhradského mora vedie ROMAN KLINČÚCH (49). Ten o otužovaní tela aj mysle porozprával na Snow Film Feste v kine Mier.

Pribudlo 1254 nakazených a 29 úmrtí, vyliečilo sa takmer tritisíc

PCR testy v pondelok odhalili 1 254 nakazených koronavírusom, laboratóriá otestovali 7 991 vzoriek. Počet úmrtí pacientov na COVID-19 stúpol o 29, na Slovensku tak ochoreniu podľahlo už 868 ľudí. Vyliečilo sa ďalších 2 818 osôb. Národné centrum zdravotníckych informácií o tom informovalo na webe covid-19.nczisk.sk.

#MYtozvladneme

ONLINE DISKUSIA: Prohibícia hazardu? Správne riešenie alebo krok vedľa?

Diskusiu vysielame live vo štvrtok 3. decembra o 18.00 hod. Novela zákona o hazardných hrách dala do rúk miest a obcí možnosť zakázať na svojom území hazardné hry aj bez petície občanov. Odborníci varujú pred týmto krokom a poukazujú na vznik viacerých nebezpečenstviev.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Kamión narazil do reštaurácie a pohostinstva (+VIDEO)

Vodič pravdepodobne za volantom zaspal, havaroval v centre Tvrdošína.

V Zámkoch otvorili nové nákupné centrum

Pre návštevníkov je k dispozícii osem obchodných prevádzok.

Už ste čítali?