Piatok, 22. september, 2017 | Meniny má Móric
Pridajte si svoje mesto

Ako hrala futbalová mládež?

Kompletný sumár výsledkov všetkých mládežníckych futbalových líg

1. LIGA STARŠÍ DORAST U 19

5. kolo: Podbrezová – Bardejov 3:1, B. Bystrica - Dun. Streda 1:1, Žilina – Košice 7:0, Michalovce – FC Nitra 2:3, Trnava – Prešov 1:0, Trenčín - Ružomberok hrajú 27. 9., Senica – Slovan hrajú 28. 9.

1. Trnava                      4         3          1          0          4:1       10

2. FC Nitra                  4         2          2          0          9:5       8

3. Trenčín                     4         2          2          0          9:5       8

4. B. Bystrica               5         2          2          1          6:4       8

5. Michalovce               5         2          2          1          4:3       8

6. Žilina                        5         2          1          2          13:7     7

7. Ružomberok             4         2          1          1          8:5       7

8. Senica                      4         2          1          1          7:6       7

9. Bardejov                  5         1          3          1          4:5       6

10. Prešov                    5         1          1          3          4:6       4

11. Podbrezová            4         1          1          2          7:10     4

12. Slovan                    3         1          0          2          3:6       3

13. Dun. Streda            5         0          2          3          6:10     2

14. Košice                   5         0          1          4          2:13     1         

 

 

 

                                   

 

 

1. LIGA MLADŠÍ DORAST U 17

5. kolo: FC Nitra – Senica 2:1, Ružomberok – Michalovce 2:2, Prešov – Trnava 2:1, Dun. Streda – Žilina 0:3, Košice – Podbrezová 0:1, Bardejov – B. Bystrica 3:4, Slovan – Trenčín odložili na 8. 11.

1. Žilina                        5         4          0          1          15:3     12

2. Podbrezová              5         4          0          1          6:2       12

3. Ružomberok             4         3          1          0          7:2       10

4. Dun. Streda              5         3          1          1          8:5       10

5. Nitra                        5         3          1          1          10:10   10

6. Michalovce               5         1          3          1          10:8     6

7. Trnava                      5         2          0          3          7:6       6

8. Trenčín                     4         1          1          2          3:4       4

9. Senica                      5         1          1          3          4:7       4

10. Prešov                    5         1          1          3          2:5       4

11. Bardejov                5         1          1          3          7:11     4

12. B. Bystrica             4         1          1          2          7:13     4

13. Slovan                    2         1          0          1          3:2       3

14. Košice                   5         0          1          4          4:15     1

 

 

 

 

1. LIGA MLADŠÍ DORAST U 16

5. kolo: FC Nitra – Senica 2:3, Ružomberok – Michalovce 3:0, Prešov – Trnava 1:2, Dun. Streda – Žilina 3:7, Košice – Podbrezová 1:0, Bardejov – B. Bystrica 0:2, Slovan – Trenčín odložili na 8. 11.

1. Žilina                        5         5          0          0          24:6     15

2. Trnava                      5         4          1          0          14:2     13

3. Senica                      5         4          0          1          9:5       12

4. Trenčín                     4         3          1          0          13:4     10

5. Michalovce               5         3          0          2          10:13   9

6. Slovan                      2         2          0          0          5:2       6

7. Košice                     5         2          0          3          4:6       6

8. Podbrezová              5         1          2          2          8:3       5

9. Nitra                        5         1          2          2          11:12   5

10. Ružomberok           4         1          1          2          6:7       4

11. B. Bystrica             4         1          1          2          5:8       4

12. Dun. Streda            5         1          0          4          11:21   3

13. Prešov                    5         0          0          5          5:12     0

14. Bardejov                5         0          0          5          1:25     0

 

 

 

 

 

 

2. LIGA STARŠÍ DORAST

7. kolo: Komárno - Pov. Bystrica 1:4 (1:1), 8. Pócs – 25., 59. a 84. Gáborík, 83. Čiernik, Púchov - Petržalka 3:0 (1:0), 37. Zavadzan, 50. Valašík, 72. Červený (56. Strelčík nepremenil 11 – tku), Dubnica - Topoľčany 1:2 (1:1), 44. Nomilner – 26. Mondek, 76. Rybánsky, Skalica – PFA ViOn 1:2, Karlova Ves – Gabčíkovo 2:1, Domino Bratislava – Nové Zámky 8:1, Horná Nitra – Malacky 5:1, Lok. Trnava – Myjava 1:3. Inter – Levice 3:0 kontumačne.

1. Myjava        8          7          1          0          31:6     22

2. Skalica         8          7          0          1          33:8     21

3. Inter 8          6          0          2          30:7     18

4. Lok. Trnava 8          5          1          2          18:14   16

5. Horná Nitra 8          5          0          3          34:17   15

6. Púchov        8          4          2          2          21:10   14

7. Pov. Bystrica         8          4          1          3          22:16   13

8. PFA ViOn   8          4          1          3          15:13   13

9. Karl. Ves     7          4          1          2          9:9       13

10. Malacky    8          3          3          2          15:12   12

11. Topoľčany 8          4          0          4          13:18   12

12. Gabčíkovo 8          2          3          3          19:17   9

13. Dubnica    8          2          3          3          17:16   9

14. Petržalka    7          2          0          5          10:19   6

15. Domino      8          1          2          5          10:19   5

16. Komárno   8          1          1          6          20:37   4

17. Levice        8          0          1          7          5:43     1

18. N. Zámky  8          0          0          8          3:44     0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2. LIGA MLADŠÍ DORAST

7. kolo: Komárno - Pov. Bystrica 2:0 (1:0), 38. Jokel, 63. Gažo, Púchov - Petržalka 1:2 (0:1), 72. Krajčík – 40. Krisztín, 52. Pollák, Dubnica - Topoľčany 3:1 (2:0), 24. Dohnanský, 35. Kováčik, 52. P. Sehnoutek – 44. Húdok, Skalica – PFA ViOn 1:2, Karlova Ves – Gabčíkovo 2:1, Domino Bratislava – Nové Zámky 10:1, Lok. Trnava – Myjava 1:1, Horná Nitra – Malacky 5:0, Inter – Levice 3:0 kontumačnei.

1. Myjava        8          7          1          0          24:3     22

2. Inter 8          7          0          1          31:4     21

3. Domino        8          5          1          2          22:10   16

4. Horná Nitra 8          5          1          2          26:16   16

5. Gabčíkovo   8          5          0          3          19:11   15

6. PFA ViOn   8          5          0          3          14:14   15

7. Petržalka      7          4          2          1          16:8     14

8. Lok. Trnava 8          3          4          1          16:7     13

9. Topoľčany   8          3          2          3          13:13   11

10. Karl. Ves   7          3          1          3          14:13   10

11. Komárno   8          3          1          4          12:18   10

12. Dubnica    8          2          1          5          8:15     7

13. Levice        8          2          1          5          7:26     7

14. N. Zámky  8          2          1          5          11:34   7

15. Skalica       8          1          3          4          8:11     6

16. Pov. Bystrica       8          1          1          6          8:19     4

17. Malacky    8          0          4          4          5:19     4

18. Púchov      8          1          0          7          9:22     3

 

 

 

 

 

 

 

 

3. LIGA STARŠÍ DORAST

7. kolo: Brvnište - Hlohovec 4:2 (1:1), 4. J. Zboran, 48. M. Maríkovec, 67. P. Chovančík, 82. Jeleník – 44. a 77. Masaryk, Nové Mesto – ČFK Nitra 6:3, Šamorín – Partizánske 6:1, Galanta – Krakovany 3:3, Piešťany – Sereď 3:5, Brvnište – Hlohovec 4:2, J. Bohunice – Bánovce 2:4. Šurany – Šaľa odložili na štvrtok.

1. Šamorín       7          6          1          0          38:13   19

2. Bánovce      7          6          1          0          22:9     19

3. Sereď          7          5          0          2          33:12   15

4. Šaľa 6          5          0          1          19:9     15

5. Piešťany      7          4          0          3          15:13   12

6. Brvnište     7          3          2          2          20:17   11

7. Partizánske  6          3          1          2          15:15   10

8. J. Bohunice  7          3          0          4          22:21   9

9. Šurany         6          3          0          3          9:19     9

10. N. Mesto   6          2          0          4          17:36   6

11. Galanta      7          1          2          4          19:25   5

12. Krakovany 7          1          1          5          18:20   4

13. Hlohovec   7          1          0          6          7:26     3

14. ČFK Nitra 7          0          0          7          9:28     0

 

 

 

 

3. LIGA MLADŠÍ DORAST

7. kolo: Brvnište - Hlohovec 2:0 (2:0), 12. a 19. Makuka, Nové Mesto – ČFK Nitra 1:3, Šamorín – Partizánske 3:0, Galanta – Krakovany 2:1, Piešťany – Sereď 4:1, J. Bohunice – Bánovce 1:3. Šurany – Šaľa odložili na štvrtok.

1. Šaľa 6          6          0          0          23:6     18

2. Šamorín       7          6          0          1          23:6     18

3. Piešťany      7          5          1          1          17:9     16

4. Bánovce      7          4          1          2          14:8     13

5. Krakovany   7          4          0          3          17:11   12

6. Partizánske  6          2          3          1          15:6     9

7. Galanta        7          3          0          4          15:11   9

8. Sereď          7          2          3          2          14:10   9

9. Šurany         6          2          1          3          10:11   7

10. ČFK Nitra 7          2          1          4          11:14   7

11. N. Mesto   6          2          1          3          10:22   7

12. Brvnište   7          2          1          4          9:21     7

13. Hlohovec   7          1          0          6          6:21     3

14. J. Bohunice            7          0          0          7          3:31     0

 

 

 

 

 

 

 

 

4. LIGA DORAST

2. kolo: Vrbové - Tr. Turná 0:4.

7. kolo: Beluša – N. Dubnica 5:2 (4:2), 11. a 35. Pilát, 16. Hlúbik, 27. Šebík, 76. Hrubo – 38. Makiš, 45. Pupiš, Borčice - Mokrý Háj 5:1 (3:0), 5. a 75. Masár, 28. vlastný Sloboda, 43. Šimák, 81. Štefánek – 55. Sloboda, Nemšová - Led. Rovne 2:1 (2:1), 3. Mikuš, 6. Vavruš – 35. Novotný (11 m),  Tr. Stankovce – Kúty 0:5, Tr. Turná – N. Rudno 4:1, Bošany – Vrbové 3:0 kontumačne, Kanianka – D. Vestenice 1:2, Holíč - Dolná Súča 5:0.

1. Led. Rovne            7          6          0          1          45:6     18

2. Kúty            7          6          0          1          31:4     18

3. Beluša        7          5          0          2          31:8     15

4. Nemšová     7          5          0          2          29:9     15

5. N. Rudno     7          5          0          2          22:13   15

6. Mokrý Háj   7          5          0          2          24:22   15

7. Borčice       7          4          2          1          17:6     14

8. D. Vestenice            7          4          2          1          23:20   14

9. N. Dubnica 7          3          1          3          18:16   10

10. Tr. Turná   7          3          1          3          16:24   10

11. Bošany      7          2          1          4          14:21   7

12. Kanianka   7          1          1          5          5:29     4

13. Tr. Stankovce        7          1          0          6          13:31   3

14. D. Súča     7          1          0          6          11:31   3

15. Holíč          7          1          0          6          10:41   3

16. Vrbové      7          0          0          7          2:30     0

 

 

5. LIGA DORAST

2. kolo: Stará Turá - Streženice 0:2 (0:0), 80. Šlesár, 83. D. Štrbák, Melčice-Lieskové - Chynorany 1:3.

6. kolo: Drietoma – Prečín 2:6 (1:2), 6. Hodulík, 51. Bečár – 72. a 85. Bírošík, 8. Herco, 39. Orávik (11 m), 66. Gardian, 89. Valík.

7. kolo: Klát. N. Ves – Streženice 2:1 (0:1), 72. Bílek, 73. Lacika (61. Halmo nepremenil 11 – tku) – 30. Brečka, H. Poruba - Melčice-Lieskové 4:2 (2:0), 2. a 44. Juríček, 48. Martin Staňo, 78. T. Dražkovec – 60. Martinus, 65. Bakoš, Prečín – Domaniža 6:1 (4:1), 12., 50. a 89. Pavlík, 25. Istenák, 34. Gardian, 40. N. Krabáč – 43. Masničák (11 m), Košeca – Drietoma 1:0 (0:0), 51. Lacko (19. Lacko nepremenil 11 – tku). Bošáca – Ladce nehralo sa pre nespôsobilý terén, Selec - Stará Turá 4:0, Častkovce – Chynorany 3:4, Nedožery-Brezany – Turani 7:1.

1. Nedožery     7          6          1          0          38:5     19

2. H. Poruba   7          6          1          0          18:7     19

3. Chynorany   7          6          0          1          24:10   18

4. Košeca       7          5          1          1          15:11   16

5. Selec           7          4          1          2          20:21   13

6. Kl. N. Ves   7          4          0          3          20:12   12

7. Prečín         7          4          0          3          20:14   12

8. Turani          7          4          0          3          20:15   12

9. Častkovce   7          4          0          3          21:25   12

10. Drietoma    7          2          1          4          17:15   7

11. Melčice      7          2          0          5          16:24   6

12. Domaniža 7          2          0          5          16:26   6

13. Streženice            7          1          1          5          10:33   4

14. St. Turá     7          1          0          6          8:19     3

15. Bošáca      6          0          2          4          4:16     2

16. Ladce       6          0          0          6          8:22     0

 

 

 

 

           

 

1. LIGA MLADŠÍ ŽIACI U 13

2. kolo: FC Nitra – Levice 16:1.

5. kolo:

1. Slovan         4          4          0          0          116:12 12

2. FC Nitra      4          4          0          0          62:3     12

3. Dun. Streda 4          4          0          0          67:10   12

4. Senica          4          4          0          0          51:12   12

5. Trenčín        4          3          0          1          70:26   9

6. Inter 4          3          0          1          45:24   9

7. Spartak Trnava        4          2          0          2          69:26   6

8. Karl. Ves     4          2          0          2          36:39   6

9. Púchov        4          1          0          3          21:51   3

10. Horná Nitra           4          1          0          3          21:60   3

11. Levice        4          0          0          4          17:55   0

12. Myjava      4          0          0          4          14:58   0

13. PFA ViOn 4          0          0          4          7:72     0

14. Petržalka    4          0          0          4          3:151   0

 

 

 

 

 

1. LIGA MLADŠÍ ŽIACI U 12

2. kolo: FC Nitra – Levice 35:1.

5. kolo: Myjava - Púchov 5:25,  Mišík 5, Ernek 5, Minarech 2, Miščík 2, Krasňan 2, Solík 2, Štefanec 2, Brezáni, Nosáľ, Mitaš, Janček, T. Francisci.

1. Dun. Streda 4          4          0          0          56:7     12

2. FC Nitra      4          3          0          1          90:17   9

3. Slovan         4          3          0          1          63:22   9

4. Inter 4          3          0          1          50:11   9

5. Púchov        4          3          0          1          39:18   9

6. Senica          4          3          0          1          35:23   9

7. Horná Nitra 4          3          0          1          51:46   9

8. Trenčín        4          2          0          2          46:31   6

9. Petržalka      4          2          0          2          18:41   6

10. Spartak Trnava      4          1          0          3          34:52   3

11. Karl. Ves   3          0          0          3          9:42     0

12. PFA ViOn 4          0          0          4          11:68   0

13. Levice        4          0          0          4          5:66     0

14. Myjava      3          0          0          3          7:70     0

 

 

 

 

 

 

 

 

2. LIGA STARŠÍ ŽIACI

17. kolo: Pov. Bystrica - Komárno 1:3 (0:3), 65. Mikloš – 4. Bott, 17. Kováč, 35. Lukacsovics, Dubnica - Partizánske 3:2 (2:0), 19. Drobena, 35. Cingel (11 m), 36. Sepahyar – 44. a 62. Repa, Piešťany - ČFK Nitra 0:4, Šaľa - Sereď 0:0, Trenčín B - Galanta 6:1, Lok. Trnava - Nové Zámky 2:4, Skalica - Topoľčany 2:1,  Gabčíkovo - Hlohovec 2:2, Bánovce - Trebatice 0:3.

7. kolo: Trenčín B - Pov. Bystrica 5:0 (2:0), 39. a 52. Kubiš, 12. Cyprian, 22. Prekop, 46. Fabuš, Lok. Trnava – Dubnica 2:1 (0:0), 45. Rippel, 65. Katona – 42. Cingel, Šaľa - Gabčíkovo 0:0, Topoľčany - Sereď 2:2, Galanta - Bánovce 5:1, ČFK Nitra - Trebatice 0:5, Partizánske - Komárno 1:2, Nové Zámky - Hlohovec 3:1, Piešťany - Skalica 1:0.

1. Komárno     9          8          0          1          26:11   24

2. Hlohovec     9          7          1          1          22:10   22

3. ČFK Nitra   9          5          2          2          26:19   17

4. Skalica         9          5          2          2          19:14   17

5. Galanta        9          5          0          4          24:15   15

6. N. Zámky    9          4          3          2          23:16   15

7. Trenčín B     9          4          2          3          29:15   14

8. Trebatice     9          4          2          3          21:9     14

9. Sereď          9          3          4          2          15:13   13

10. Lok. Trnava           9          4          1          4          12:14   13

11. Pov. Bystrica       9          4          0          5          14:27   12

12. Šaľa          9          3          2          4          15:19   11

13. Partizánske            9          3          1          5          20:23   10

14. Topoľčany 9          2          2          5          17:18   8

15. Piešťany    9          2          2          5          14:22   8

16. Bánovce    9          2          1          6          15:24   7

17. Dubnica    9          2          0          7          13:33   6

18. Gabčíkovo 9          0          3          6          7:30     3

 

 

 

 

 

2. LIGA MLADŠÍ ŽIACI

17. kolo: Pov. Bystrica - Komárno 3:5 (2:2), 8. a 29. Chupáč, 60. Čapliar – 42. a 55. Konc, 17. Tóth, 25. Pavlík, 47. Fonód, Dubnica - Partizánske 14:1 (5:0), 2., 23. a 49. Jambrich, 48., 50. a 53. A. Miakiš, 13. a 38. Dobias, 55. a 60. Golej, 5. Kobezda, 19. Bičan, 35. Korienek, 58. Lacher – 45. Petreje, Šaľa - Sereď 6:2, Trenčín B - Galanta 5:1, Piešťany - ČFK Nitra 4:0, Lok. Trnava - Nové Zámky 5:2, Gabčíkovo – Hlohovec 1:0, Skalica – Topoľčany 11:0, Bánovce - Trebatice 2:8.

7. kolo: Trenčín B - Pov. Bystrica 7:0 (5:0), 10., 29., 30. a 50. Gogora, 6. Ďorďai, 21. Svedek, 55. Hudek, Lok. Trnava – Dubnica 1:3 (0:1), 47. Salviani – 25. Gellér, 35. Kobezda, 38. Štefanec, Šaľa - Gabčíkovo 3:1, ČFK Nitra - Trebatice 1:1, Galanta - Bánovce 4:4, Nové Zámky - Hlohovec 4:0, Partizánske - Komárno 1:7, Topoľčany - Sereď 3:1, Piešťany - Skalica 0:4.

1. Trenčín B     9          8          0          1          80:8     24

2. Skalica         9          8          0          1          47:8     24

3. Komárno     9          8          0          1          38:9     24

4. Dubnica      9          7          0          2          58:17   21

5. Trebatice     9          6          1          2          60:17   19

6. N. Zámky    9          6          1          2          32:27   19

7. Pov. Bystrica         9          6          0          3          43:22   18

8. Lok. Trnava 9          5          1          3          42:21   16

9. Bánovce      9          5          1          3          39:22   16

10. Šaľa          9          5          0          4          22:27   15

11. Piešťany    9          3          2          4          21:21   11

12. Gabčíkovo 9          2          3          4          20:34   9

13. Topoľčany 9          2          1          6          19:41   7

14. Galanta      9          1          2          6          15:30   5

15. Sereď        9          1          0          8          16:78   3

16. Partizánske            9          0          2          7          16:61   2

17. Hlohovec   9          0          1          8          13:60   1

18. ČFK Nitra 9          0          1          8          6:84     1

 

 

 

 

 

3. LIGA STARŠÍ ŽIACI

2. kolo: Horovce - N. Pravno 2:1 (0:1), 41. Toman, 50. Zuzík – 13. Gros.

4. kolo: Nemšová – N. Dubnica 4:1 (1:0), 15. a 51. Kula (druhý z 11 m), 40. a 55. Pagáč (10. Vavruš nepremenil 11 – tku) – 65. Pecuš, Horovce - Nové Mesto 5:0 (4:0), 15. a 22. Cíbik, 23. a 34. Zuzík, 63. M. Šatka, Kanianka - Led. Rovne odložené na 29. 9., Nováky – N. Pravno 0:3, N. Rudno malo voľno.

1. Nemšová     3          3          0          0          10:2     9

2. Led. Rovne            3          2          0          1          9:4       6

3. Horovce     4          2          0          2          10:10   6

4. N. Mesto     4          2          0          2          9:9       6

5. N. Rudno     3          1          2          0          6:3       5

6. Kanianka     3          1          1          1          5:8       4

7. N. Pravno    3          1          0          2          6:5       3

8. Nováky       3          1          0          2          7:9       3

9. N. Dubnica 4          0          1          3          5:17     1

 

 

3. LIGA MLADŠÍ ŽIACI

2. kolo: Horovce - N. Pravno 2:5 (1:1), 15. a 39. Bartošek – 31. a 45. Gebrlín, 7. Tipul, 49. Machajdík, 53. Lahký.

4. kolo: Nemšová – N. Dubnica 3:0 (0:0), 40. Vavrúš, 45. Chlebana, 53. Belka, Horovce - Nové Mesto 1:5 (1:3), 27. Ježo – 4. Novotný, 11. Melicher, 18. vlastný J. Šatka, 47. Šupka, 57. Vlček, Kanianka - Led. Rovne odložené na 29., 9., Nováky – N. Pravno 2:3, N. Rudno malo voľno.

1. N. Mesto     4          3          0          1          17:3     9

2. N. Pravno    3          2          1          0          8:4       7

3. Kanianka     3          2          1          0          10:7     7

4. N. Rudno     3          2          0          1          21:13   6

5. Nováky       3          2          0          1          11:4     6

6. Led. Rovne            3          2          0          1          11:6     6

7. Nemšová     3          1          0          2          5:8       3

8. Horovce     4          0          0          4          7:22     0

9. N. Dubnica 4          0          0          4          3:26     0

 

1. LIGA ŽIAČKY

4. kolo: Dubnica - Beluša 0:6 (0:4), 8., 20., 28., 30. a 64. Chlebanová, 52. Čviriková, Pov. Bystrica - Topoľčany 6:0 (5:0), 23., 34. a 57. Kardošová, 5. a 22. Miková, 30. Martincová, Bánovce – Trenčín 7:2, Tr. Teplice a Horná Nitra mali voľno.

1. Pov. Bystrica         3          3          0          0          23:1     9

2. Bánovce      4          3          0          1          30:11   9

3. H. Nitra       2          2          0          0          14:1     6

4. Trenčín        4          2          0          2          12:15   6

5. Beluša        2          1          0          1          7:2       3

6. Tr. Teplice   1          0          0          1          0:7       0

7. Topoľčany   3          0          0          3          1:21     0

8. Dubnica      3          0          0          3          0:29     0

 

PRÍPRAVKY ZSFZ A LIGA U11

1. kolo: H. Nitra – Myjava 17:11.

2. kolo: Trenčín – H. Nitra 17:3, Myjava mala voľno.

 

1. Trenčín        2          2          0          0          35:13   6

2. Púchov        1          1          0          0          21:6     3

3. H. Nitra       2          1          0          1          20:28   3

4. Myjava        1          0          0          1          11:17   0

5. Senica          2          0          0          2          16:39   0

 

 

PRÍPRAVKY ZSFZ A LIGA U10

1. kolo: H. Nitra – Myjava 72:5.

2. kolo: Trenčín – H. Nitra 13:31, Myjava mala voľno.

1. H. Nitra       2          2          0          0          103:18 6

2. Senica          1          1          0          0          31:14   3

3. Púchov        1          0          0          1          14:31   0

4. Trenčín        1          0          0          1          13:31   0

5. Myjava        1          0          0          1          5:72     0

 

PRÍPRAVKY ZSFZ A LIGA U 9

1. kolo: H. Nitra – Myjava 27:9.

2. kolo: Trenčín – H. Nitra 17:11, Myjava mala voľno.

1. H. Nitra       2          1          0          1          38:26   3

2. Senica          1          1          0          0          15:6     3

3. Trenčín        1          1          0          0          17:11   3

4. Púchov        1          0          0          1          6:15     0

5. Myjava        1          0          0          1          9:27     0

 

PRÍPRAVKY ZSFZ B LIGA U11

2. kolo: Pov. Bystrica - Partizánske 0:17 (0:7), 1., 2., 23., 25. a 31. Valach, 39., 57. a 60. Jančovič, 8. a 42. Kotes, 26. a 45. Stručka, 27. a 44. Vavro, 35. a 54. Čangel, 49. Šamko,

3. kolo: Bánovce – Pov. Bystrica 4:5 (2:3), 10. Matejov, 28. Rusňák, 40. Ilko, 56. Marko – 5. a 36. Tomana, 15. Kotačka, 20. Chyla, 52. Chudý, Kanianka – Topoľčany hrajú 25. 9., Partizánske malo voľno.

1. Partizánske  2          2          0          0          25:3     6

2. Kanianka     1          1          0          0          5:4       3

3. Topoľčany   2          1          0          1          11:12   3

4. Pov. Bystrica         2          1          0          1          5:21     3

5. Bánovce      3          0          0          3          12:18   0

 

 

PRÍPRAVKY ZSFZ B LIGA U10

2. kolo: Pov. Bystrica - Partizánske 14:6 (9:2), 2., 12., 18., 24., 32. a 45. B. Žilinský, 15., 19., 22., 29. a 38. Valica, 8. Petrík, 20. Moravík, 26. Valachovič – 27., 28. a 33. Gregor, 13. Haring, 16. Křen, 40. Tadial..

3. kolo: Bánovce – Pov. Bystrica 5:3 (2:1), 20., 30. a 45. Slovák, 10. Kráľ, 42. Hudec – 15. Hybben, 33. Kuciak, 40. Valica, Topoľčany a Partizánske mali voľno.

1. Topoľčany   2          2          0          0          19:9     6

2. Pov. Bystrica         2          1          0          1          17:11   3

3. Bánovce      2          1          0          1          10:12   3

4. Partizánske  2          0          0          2          10:24   0

 

PRÍPRAVKY ZSFZ B LIGA U9

2. kolo: Pov. Bystrica - Partizánske 13:2 (5:1), 2., 29. a 33. Lefík, 8. a 46. Možucha, 11. a 38. Klužák, 16. a 18. Ružička, 40. a 42. Podolan, 27. Šibík, 44. P. Žilinský – 13. Vilar, 31. Šuma.

3. kolo: Bánovce – Pov. Bystrica 6:3 (3:2), 7. a 40. Pupala, 10. a 47. Adamus, 20. Molnár, 33. Rusňák – 3. Šibík, 15. Možucha, 30. Ružička, Kanianka – Topoľčany hrajú 25. 9., Partizánske malo voľno.

 

1. Topoľčany   2          2          0          0          29:12   6

2. Bánovce      3          2          0          1          37:27   6         

3. Pov. Bystrica         1          1          0          0          16:8     3

4. Kanianka     1          0          0          1          6:20     0

5. Partizánske  2          0          0          2          3:24     0

 

6. LIGA DORAST

5. kolo: D. Kočkovce – Mikušovce 5:0 (4:0), 38. a 44. Janec, 12. Ivaniš, 23. Lacko, 87. Návoj, Dohňany – Tuchyňa 5:2 (2:2), 69. a 74. Čmelo, 21. Proč, 27. Granzer, 61. Gabko (29. Hanes nepremenil 11 – tku) – 36. a 45. Daňo (prvý z 11 m), Lysá – Plevník 9:2 (4:1), 110., 29., 49., 60., 72. a 73. Chodúr. 32. a 80. Vraník, 39. Riedel – 13. Čičút, 84. Majštiník, Jasenica – Udiča 0:3 (0:0), 51. Matušík, 59. Melicherík, 90. vlastný G. Kalaš, Sverepec mal voľno.

 

1. Udiča           5          5          0          0          23:0     15

2. Sverepec     4          4          0          0          22:7     12

3. Plevník         5          3          0          2          16:14   9

4. D. Kočkovce           4          2          0          2          11:10   6

5. Lysá            4          2          0          2          15:15   6

6. Tuchyňa       5          2          0          3          10:16   6

7. Jasenica       4          1          0          3          8:13     3

8. Dohňany      4          1          0          3          5:14     3

9. Mikušovce   5          0          0          5          2:23     0

 

4. LIGASTARŠÍ ŽIACI SEVER

2. kolo: Plevník – Prečín 6:2 (5:1), 15. a 21. Slašťan, 2. Gaňa, 27. Meško, 29. Rúrik, 50. Prášek – 30. Mamis, 67. M. Kostelanský.

5. kolo.: Domaniža – D. Mariková 6:2 (2:0), 20., 41. a 48. Dalibor Marko, 33. Danek, 36. Krajčí, 66. Húdek – 53. Gabko, 62. Gapko, Jasenica – Prečín 12:0 (7:0), 7., 16., 30., 43., 54., 57. a 65. Pavlík, 22., 31. a 42. Zemančík, 15. a 23. Mikušík, Udiča – Plevník 9:0 (5:0), 6., 12. a 50. L. Trško, 14. a 47. Miková, 49. a 69. Šesták, 3. Kaniak, 21. Vaňko, Sverepec – Pružina 1:4 (1:3), 34. Košút – 23. a 52. Kardošová, 13. Kvasnica, 16. Seko, Papradno malo voľno.

1. Pružina         5          4          0          1          20:4     12

2. Udiča           4          4          0          0          14:1     12

3. Jasenica       4          3          0          1          21:1     9

4. Domaniža     4          3          0          1          16:16   9

5. Papradno     4          2          0          2          16:10   6

6. Plevník         5          2          0          3          19:26   6

7. Prečín          4          1          0          3          6:22     3

8. Sverepec     5          0          1          4          3:16     1

9. D. Mariková            5          0          1          4          7:26     1         

 

4. LIGA STARŠÍ ŽIACI JUH

5. kolo: Hradčan Lednica – Lazy 3:0 (2:0), 34. a 65. T. Majerko, 15. Matúš, Ladce – H. Poruba 13:0 (9:0), 2., 15., 30., 34. a 57. Adamec, 13. a 27. Ježík, 21. a 40. K. Kováč, 9. T. Kováč, 25. Jesenský, 39. Kvasnička, 57. Petráš, Dohňany – Košeca 0:1 (0:0), 55. Žilka (11 m), Beluša – Ilava 10:0 (7:0), 5., 7., 15. a 19. Štefún, 3., 10. a 12. D. Sehnoutek, 46. Prostredný, 55. vlastný Majchút, 57. Masár, Borčice /Bolešov mali voľno.

1. Hr. Lednica  4          4          0          0          29:1     12

2. Beluša          4          3          1          0          43:0     10

3. Košeca        5          3          1          1          15:13   10

4. Ilava 5          3          0          2          20:17   9

5. Lazy 5          2          2          1          25:6     8

6. Ladce          4          2          0          2          32:7     6

7. Dohňany      4          1          0          3          17:11   3

8. H. Poruba    5          0          0          5          3:58     0

9. Borčice        4          0          0          4          1:72     0

 

4. LIGA MLADŠÍ ŽIACI

5. kolo: FC Púchov /Lúky - Ilava 0:2 (0:1), (60. Cabúková nepremenila 11 – tku) - 14. Černecký, 55. Burýšek (42. Antala nepremenil 11 – tku), D. Kočkov ce – Kolačín 0:2 (0:1), 26. Briestenský, 38. Falath, Dubnica mala voľno.

1. Dubnica       4          4          0          0          68:3     12

2. Kolačín        4          3          0          1          12:19   9

3. FC Púchov  4          1          0          3          8:20     3

4. Ilava 4          1          0          3          4:26     3

5. D. Kočkovce           4          1          0          3          7:31     3

 

 

PRÍPRAVKY STRED

Oprava: Beluša – Streženice 5:0 (1:0), 11., 20. a 21. Zbín, 16. vlastný Jurík, 27. Mišiak – predtým bolo nesprávne uvedené 0:5.

1. Beluša          6          6          0          0          42:4     18

2. Visolaje       6          5          0          1          22:9     15

3. Streženice    6          3          0          3          10:21   9

4. Horovce B   6          2          1          3          9:24     7

5. Hr. Lednica  6          1          1          4          9:19     4

6. Horovce A   6          0          0          6          8:23     0

 

PRÍPRAVKY SEVER
D. Mariková (usporiadateľ):
D. Mariková – Praznov 7:0 (4:0), 3., 7., 11. a 11. Britvík, 16., 17. a 18. Bakala, Pov. Bystrica – Prečín 2:2 (1:2), 9. a 19. Petrík – 2. L. Kostelanský, 10. Prostináková.

Dvojzápas: Šebešťanová - D. Mariková 1:5 (1:0), 10. Lehocký – 16. a 18. Bakala, 20. Britvík, 23. Zapalač, 26. Sekeráš,  D. Mariková - Šebešťanová 5:0 (2:0), 11., 25. a 28. Britvík, 4. Bakala, 17. Baniar.
1. Pov. Bystrica           10        8          1          1          60:12   25

2. Domaniža     9          8          0          1          60:4     24

3. D. Mariková            12        7          2          3          40:24   23

4. Šebešťanová           11        5          1          5          26:45   16

5. Sverepec     9          3          3          3          14:17   12

6. Podmanín     9          2          1          6          15:39   7

7. Prečín          10        1          2          7          11:39   5

8. Praznov       10        1          0          9          16:62   3

 

PRÍPRAVKY JUH

1. kolo: Kolačín - H. Poruba 3:1 (1:1), 6. Prostinák, 23. Mlynek, 29. Dobiaš – 1. Janco, H. Poruba – Kolačín 0:2 (0:2), 2. a 4. Mlynek, Košeca – Dulov 5:0 (2:0), 6. a 28. Pikna, 12. Bartoš, 22. Žilka, 26. Kutej, Dulov – Košeca 1:4 (0:3), 22. Barek – 9. Žilka, 13. Bartoš, 14. Kutaj, 20. Pikna, Borčice – Ladce 3:0 (0:0), 24. a 29. Viliam Holiček, 20. Ďuriš, Ladce – Borčice 1:2 (0:1), 23. Koyš – 11. a 28. Ďuriš.    
4. kolo: Košeca – Ilava 1:1 (0:0), 22. Kolembus (11 m) – 20. Sluka, Ilava – Košeca 3:0 (0:0), 18. Kiška, 27. Prekop, 30. Sluka.

1. Ilava 6          5          1          0          24:10   16

2. Košeca        8          5          1          2          19:9     16

3. Dubnica       4          4          0          0          52:0     12

4. Borčice        6          4          0          2          9:18     12

5. Kolačín        6          3          0          3          12:15   9

6. Ladce          6          1          1          4          6:43     4

7. H. Poruba    6          0          1          5          5:16     1

8. Dulov           6          0          0          6          6:22     0

           

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

           

 

 

 

 

 


  1. Zajtra bude v meste jarmok 316
  2. Dubnický nováčik budí od úvodu rešpekt 211
  3. Voľby sa blížia. Viete, kto kandiduje za váš okres? 178
  4. Nimnicu s Púchovom spojí štvorkilometrová cyklotrasa 152
  5. Cez víkend do Púchova len obchádzkou 109
  6. Nezaregistrovali dvoch kandidátov na poslancov 80
  7. Voľby do VÚC 2017 Púchov: Zoznam kandidátov na poslancov 78
  8. V oblasti bolo odložených viacero zápasov 72
  9. Voľby do VÚC 2017 Považská Bystrica: Zoznam kandidátov na poslancov 68
  10. Kandidujú najmä hlavy samospráv 64

Riešime za Vás

Považská Bystrica

Katastrofálna cesta v Hornom Moštenci

V riešení
Stromy
Považská Bystrica

Stromy

V riešení
Pridaj svoj podnet

Najčítanejšie správy

Považská Bystrica

Zajtra bude v meste jarmok

V Považskej Bystrici býva jarmok už tradične začiatkom jesene. Mesto bude plné stánkov, pripravený je kultúrny program pred mestkým úradom.

Dubnický nováčik budí od úvodu rešpekt

V 1. hokejovej lige sa hralo 3. kolo, Dubnica hostila Michalovce, Pov. Bystrica hrala v Skalici

Voľby sa blížia. Viete, kto kandiduje za váš okres?

O zložení krajského zastupiteľstva a predsedovi samosprávneho kraja rozhodnú občania vo voľbách 4. novembra. Pozrite si, ktorý kandiduje v okresoch Považská Bystrica, Púchov a Ilava.

Nimnicu s Púchovom spojí štvorkilometrová cyklotrasa

Púchov s Kúpeľmi Nimnica spojí štvorkilometrová cyklotrasa. Postaví ju spoločnosť Strabag, s ktorou v utorok podpísal zmluvu Trenčiansky samosprávny kraj, ktorý je investorom.

Cez víkend do Púchova len obchádzkou

Počas víkendu bude cesta druhej triedy z Považskej Bystrice do Púchova uzatvorená. Dôvodom je výstavba železnice.

Blízke regióny

Basketbalistu Prievidze Chrisa Perryho zadržali. Dopustil sa viacerých trestných činov

V súčasnosti s ním policajti robia potrebné procesné úkony.

Kysučan sa zrejme zastrelil podomácky vyrobenou zbraňou

Včera otriasla kysuckou obcou Nesluša tragická správa. V rodinnom dome našli 47-ročného muža, ktorý si pravdepodobne siahol na život.

Voľby do VÚC 2017 Trenčín: Zoznam kandidátov na poslancov

Úplný zoznam kandidátov uchádzajúcich sa o poslanecký mandát v zastupiteľstve Trenčianskeho samosprávneho kraja za okres Trenčín.

Radovan sa rútil Trenčínom. Do pôrodnice mu doprovod robila polícia

Policajti uplynulý utorok spozorovali auto, ktorého vodič sa rútil po Bratislavskej ulici v Trenčíne a nebezpečne predbiehal ostatné autá.

Voľby do VÚC 2017 Čadca: Zoznam kandidátov na poslancov

Do župy kandiduje 47 záujemcov o post poslanca. Krúžkovať budeme ôsmich.

Všetky správy

V Banskej Bystrici dnes otvorili najmodernejšiu autobusovú stanicu na Slovensku

Dopravná časť je v testovacej prevádzke, majetkom mesta sa stane po zápise na list vlastníctva.

Geológ: Ochladili Zem a vyhubili ľudí. Našu planétu čaká supererupcia

Výbuch supervulkánu by bol aj dnes katastrofický, hovorí geochronológ Martin Danišík, ktorý publikoval v prestížnom vedeckom časopise.

Armádny generál: Termíny sú šibeničné, zmluvu na migy budeme musieť predĺžiť

Udržanie starých stíhačiek bude drahé, Rusi si môžu zapýtať viac. Nebo by nám však dočasne mohli ochrániť aj Česi či Poliaci.

Prieskum Focus: Vládne strany oslabujú

Smer oslabil o takmer dve percentá. Do parlamentu by sa dostalo aj KDH.

Kam vyraziť