Pondelok, 25. september, 2017 | Meniny má Vladislav
Pridajte si svoje mesto

Ako hrala futbalová mládež?

Výsledky všetkých mládežníckych futbalových líg.

2. LIGA STARŠÍ DORAST

2. kolo: Petržalka – Karlova Ves 5:1.

17. kolo: Dubnica - Horná Nitra 2:0 (1:0), 10. a 61. Mutala, Púchov - Gabčíkovo 3:1 (1:0), 10. Kendy, 57. Buček, 71. Gabaj – 49. Šándor, Pov. Bystrica - Karlova Ves hrajú 19. 10., Levice - PFA ViOn 1:7, Komárno - Skalica 1:7, Topoľčany - Lok. Trnava 2:1, Nové Zámky - Myjava 0:12, Dubnica - Horná Nitra 2:0, Domino Bratislava – Inter 1:4.

8. kolo: Levice – Púchov 0:6 (0:1), 69. a 86. Hurta, 17. Buček, 50. Haviar, 52. Červený, 70. Marman, Pov. Bystrica - Dubnica 2:1 (1:0), 1. a 75. Gáborík – 87. Nomilner, PFA ViOn – Inter 2:1, Nové Zámky – Komárno 0:9, Gabčíkovo – Topoľčany 0:3, Petržalka – Domino Bratislava 3:1, Myjava – Horná Nitra 5:1, Malacky – Skalica 0:4, Karlova Ves – Lok. Trnava 5:0.

1. Myjava        10        9          1          0          48:7     28

2. Skalica         10        9          0          1          44:9     27

3. Inter 10        7          0          3          35:10   21

4. Púchov        10        6          2          2          30:11   20

5. PFA ViOn   10        6          1          3          24:15   19

6. Topoľčany   10        6          0          4          18:19   18

7. Pov. Bystrica         9          5          1          3          24:17   16

8. Karl. Ves     9          5          1          3          15:14   16

9. Lok. Trnava 10        5          1          4          19:21   16

10. Horná Nitra           10        5          0          5          35:24   15

11. Dubnica     10        3          3          4          20:18   12

12. Malacky    9          3          3          3          15:16   12

13. Petržalka    9          4          0          5          18:21   12

14. Gabčíkovo 10        2          3          5          20:23   9

15. Komárno   10        2          1          7          30:44   7

16. Domino      10        1          2          7          12:26   5

17. Levice        10        0          1          9          6:56     1

18. N. Zámky  10        0          0          10        3:65     0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2. LIGA MLADŠÍ DORAST

2. kolo: Petržalka – Karlova Ves 2:1.

17. kolo: Dubnica - Horná Nitra 2:3 (1:1), 20. a 43. Dohnanský (druhý z 11 m) – 4. a 76. Šorman, 52. Sekerka, Púchov - Gabčíkovo 0:3 (0:1), 29. Tamás, 51. Szilágyi, 69. Krázel, Pov. Bystrica - Karlova Ves hrajú 19. 10., Levice - PFA ViOn 1:3, Komárno - Skalica 2:1, Topoľčany - Lok. Trnava 1:4, Nové Zámky - Myjava 0:7, Domino Bratislava – Inter 1:2.

8. kolo: Levice – Púchov 3:7 (3:2), 7. a 42. Meňuš (druhý z 11 m), 15. Coloň – 4., 46. a 52. Krajčík, 25. Mičúch, 43. Ciesar, 77. Ocelík, 79. Pavlovič, Pov. Bystrica - Dubnica 1:5 (0:2), 80. Brigant – 18. a 60. P. Sehnoutek, 27. Martinek, 48. vlastný J. Trško, 77. Martin Vrábel, 8. kolo: PFA ViOn – Inter 2:2, Nové Zámky – Komárno 1:4, Gabčíkovo – Topoľčany 3:2, Petržalka – Domino Bratislava 3:1, Myjava – Horná Nitra 1:1, Malacky – Skalica 1:1, Karlova Ves – Lok. Trnava 2:2.

1. Myjava        10        8          2          0          32:4     26

2. Inter 10        8          1          1          35:7     25

3. Gabčíkovo   10        7          0          3          25:13   21

4. Horná Nitra 10        6          2          2          30:19   20

5. Petržalka      9          6          2          1          21:10   20

6. PFA ViOn   10        6          1          3          19:17   19

7. Lok. Trnava 10        4          5          1          22:10   17

8. Domino        10        5          1          4          24:15   16

9. Komárno     10        5          1          4          18:20   16

10. Karl. Ves   9          3          2          4          17:17   11

11. Topoľčany 10        3          2          5          16:20   11

12. Dubnica    10        3          1          6          15:19   10

13. Skalica       10        1          4          5          10:14   7

14. Levice        10        2          1          7          11:36   7

15. N. Zámky  10        2          1          7          12:45   7

16. Púchov      10        2          0          8          16:28   6

17. Malacky    9          0          5          4          6:20     5

18. Pov. Bystrica       9          1          1          7          9:24     4

 

 

 

 

 

 

 

 

3. LIGA STARŠÍ DORAST

7. kolo: Šurany – Šaľa 2:1.

8. kolo: ČFK Nitra – Brvnište 3:3 (2:2), 30. Škobla Poljak, 38. vlastný P. Chovančík, 85. Hoffej – 17. a 21. Ľ. Hároník, 65. Maríkovec (11 m), Šaľa – Nové Mesto 3:1, Hlohovec – Šamorín 0:3, Partizánske – Galanta 3:2, Sereď – Šurany odložili na 6. 11. Bánovce – Krakovany 6:1, J. Bohunice – Piešťany 3:0.

1. Šamorín       8          7          1          0          41:13   22

2. Bánovce      8          7          1          0          28:10   22

3. Šaľa 8          6          0          2          23:12   18

4. Sereď          7          5          0          2          33:12   15

5. Partizánske  7          4          1          2          18:17   13

6. J. Bohunice  8          4          0          4          25:21   12

7. Brvnište     8          3          3          2          23:20   12

8. Piešťany      8          4          0          4          15:16   12

9. Šurany         7          4          0          3          11:20   12

10. N. Mesto   7          2          0          5          18:39   6

11. Galanta      8          1          2          5          21:28   5

12. Krakovany 8          1          1          6          19:26   4

13. Hlohovec   8          1          0          7          7:29     3

14. ČFK Nitra 8          0          1          7          12:31   1

 

 

 

 

 

3. LIGA MLADŠÍ DORAST

7. kolo: Šurany – Šaľa 1:4.

8. kolo: ČFK Nitra – Brvnište 3:0 (2:0), 1. Civáň, 6. Benc, 67. Pristáš, Šaľa – Nové Mesto 1:2, Hlohovec – Šamorín 1:5, Partizánske – Galanta 0:3, Bánovce – Krakovany 1:1, J. Bohunice – Piešťany 0:5. Sereď – Šurany odložili na 6. 11.

1. Šamorín       8          7          0          1          28:7     21

2. Šaľa 8          7          0          1          28:9     21

3. Piešťany      8          6          1          1          22:9     19

4. Bánovce      8          4          2          2          15:9     14

5. Krakovany   8          4          1          3          18:12   13

6. Galanta        8          4          0          4          18:11   12

7. ČFK Nitra   8          3          1          4          14:14   10

8. N. Mesto     7          3          1          3          12:23   10

9. Partizánske  7          2          3          2          15:9     9

10. Sereď        7          2          3          2          14:10   9

11. Šurany       7          2          1          4          11:15   7

12. Brvnište   8          2          1          5          9:24     7

13. Hlohovec   8          1          0          7          7:26     3

14. J. Bohunice            8          0          0          8          3:36     0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4. LIGA DORAST

8. kolo: Led. Rovne - Beluša 0:3 (0:1), 55. a 80. Pilát, 37. Hrubo, Nová Dubnica - Tr. Turná 4:3 (3:1), 13. a 32. Pupiš, 14. Homola, 53. Šlapka – 20. Hrušovský, 49. Ďuriš, 70. Bečka, Kúty – Borčice 3:2 (2:2), 14. Vávra, 39. Daniel, 59. Sirka – 11. Štefánek, 29. Masár,D. Vestenice – Nemšová 3:5, Bošany – Holíč 7:1, N. Rudno - Tr. Stankovce 0:0,

Vrbové - Mokrý Háj 0:3 kontumačne, Dolná Súča – Kanianka 3:2.

1. Kúty            8          7          0          1          34:6     21

2. Led. Rovne            8          6          0          2          45:9     18

3. Beluša        8          6          0          2          34:8     18

4. Nemšová     8          6          0          2          34:12   18

5. Mokrý Háj   8          6          0          2          27:22   18

6. N. Rudno     8          5          1          2          22:13   16

7. Borčice       8          4          2          2          19:9     14

8. D. Vestenice            8          4          2          2          26:25   14

9. N. Dubnica 8          4          1          3          22:19   13

10. Bošany      8          3          1          4          21:22   10

11. Tr. Turná   8          3          1          4          19:28   10

12. D. Súča     8          2          0          6          14:33   6

13. Tr. Stankovce        8          1          1          6          13:31   4

14. Kanianka   8          1          1          6          7:32     4

15. Holíč          8          1          0          7          11:48   3

16. Vrbové      8          0          0          8          2:33     0

 

 

5. LIGA DORAST

8. kolo: Ladce - Prečín 1:0 (0:0), 75. Kandráč (11 m), Drietoma – Domaniža 1:3 (1:3), 10. Bahelka – 27. I. Sádecký, 39. Jurkovič, 43. Chovanec, Chynorany - Horná Poruba 2:0 (2:0), 24. Bezák, 42. Ondrejkovič, Košeca - Klátova Nová Ves 2:2 (0:1), 52. Beňo, 66. Lacko – 38. Halmo, 65. Debnár, Streženice – Častkovce 6:7 (3:3), 41., 62. a 63. Šlesár, 9. a 89. Gálik, 35. Karlubík (11 m) – 22., 45. a 87. Kačany (prvý a tretí z 11 m), 37. Ferančík, 52. Baranec, 60. vlastný Kuvik, 70. Kunik, Melčice-Lieskové – Selec 4:2, Nedožery-Brezany – Bošáca 8:0, Stará Turá – Turani 3:1.

1. Nedožery     8          7          1          0          46:5     22

2. Chynorany   8          7          0          1          26:10   21

3. H. Poruba   8          6          1          1          18:9     19

4. Košeca       8          5          2          1          17:13   17

5. Častkovce   8          5          0          3          28:31   15

6. Kl. N. Ves   8          4          1          3          22:14   13

7. Selec           8          4          1          3          22:25   13

8. Prečín         8          4          0          4          20:15   12

9. Turani          8          4          0          4          21:18   12

10. Melčice      8          3          0          5          20:26   9

11. Domaniža 8          3          0          5          19:27   9

12. Drietoma    8          2          1          5          18:18   7

13. St. Turá     8          2          0          6          11:20   6

14. Streženice            8          1          1          6          16:40   4

15. Ladce        7          1          0          6          9:22     3

16. Bošáca     7          0          2          5          4:24     2

 

1. LIGA STARŠÍ ŽIACI U 15

5. kolo: Myjava – Púchov 3:4 (1:2), 13. a 49. Bartoš, 47. Kosík – 17. Matejka, 30. Mikoláš, 58. Belobrad, 65. Králik, FC Nitra – Spartak Trnava 1:1, Karlova Ves – PFA ViOn 4:0, Dun. Streda – Horná Nitra 4:0, Inter – Levice 0:0. Senica – Trenčín 4:0, Slovan – Petržalka 6:0.

1. Senica          5          5          0          0          25:2     15

2. Slovan         5          4          1          0          30:3     13

3. Karl. Ves     5          4          1          0          11:1     13

4. Dun. Streda 5          4          0          1          16:7     12

5. FC Nitra      5          3          1          1          24:4     10

6. Trenčín        5          3          1          1          21:7     10

7. Inter 5          2          1          2          2:2       7

8. Petržalka      5          2          0          3          3:12     6

9. Púchov        5          1          1          3          8:11     4

10. Levice        5          1          1          3          2:8       4

11. Spartak Trnava      5          1          1          3          4:14     4

12. PFA ViOn 5          1          0          4          5:21     3

13. Myjava      5          0          0          5          4:14     0

14. Horná Nitra           5          0          0          5          1:50     0

 

 

 

 

1. LIGA STARŠÍ ŽIACI U 14

5. kolo: Myjava – Púchov 0:1 (0:0), 37. Vyhnička, FC Nitra – Spartak Trnava 0:2, Karlova Ves – PFA ViOn 1:2, Dun. Streda – Horná Nitra 12:1, Inter – Levice 2:0, Senica – Trenčín 1:3, Slovan – Petržalka 2:0.

1. Dun. Streda 5          5          0          0          37:1     15

2. Slovan         5          5          0          0          22:4     15

3. Inter 5          4          1          0          17:4     13

4. FC Nitra      5          4          0          1          36:3     12

5. Spartak Trnava        5          4          0          1          16:8     12

6. Senica          5          3          0          2          17:8     9

7. Trenčín        5          3          0          2          11:11   9

8. Karl. Ves     5          2          1          2          9:9       7

9. Myjava        5          1          1          3          3:17     4

10. PFA ViOn 5          1          0          4          2:19     3

11. Púchov      5          1          0          4          3:27     3

12. Petržalka    5          0          1          4          1:11     1

13. Levice        5          0          0          5          2:22     0

14. Horná Nitra           5          0          0          5          2:34     0

 

 

 

 

           

 

1. LIGA MLADŠÍ ŽIACI U 13

5. kolo: Púchov - Karlova Ves 8:8 (4:4), 11. a 41. B. Chleban, 25. a 60. Mynář, 14. Porubčan, 21. Staňo, 42. Mozsi, 58. Jurenková – 6., 35., 44. a 48. Lednár, 1. a 26. Srpoň, 15. Fraňo, 46. Vavríček, Petržalka - FC Nitra 0:21, Trenčín – Slovan 9:3, PFA ViOn – Inter 1:10, Horná Nitra - Dun. Streda 3:7, Levice – Myjava 8:4, Spartak Trnava – Senica 5:9.

1. FC Nitra      5          5          0          0          83:3     15

2. Dun. Streda 5          5          0          0          74:13   15

3. Senica          5          5          0          0          60:17   15

4. Slovan         5          4          0          1          119:21 12

5. Trenčín        5          4          0          1          79:29   12

6. Inter 5          4          0          1          55:25   12

7. Karl. Ves     5          2          1          2          44:47   7

8. Spartak Trnava        5          2          0          3          74:35   6

9. Púchov        5          1          1          3          29:59   4

10. Levice        5          1          0          4          25:59   3

11. Horná Nitra           5          1          0          4          24:67   3

12. Myjava      5          0          0          5          18:66   0

13. PFA ViOn 5          0          0          5          8:82     0

14. Petržalka    5          0          0          5          3:172   0

 

 

 

 

 

 

1. LIGA MLADŠÍ ŽIACI U 12

5. kolo: Púchov - Karlova Ves 11:4 (5:2), 21., 23. a 37. Ernek, 19. a 50. Mišík, 6. Janček, 14. Solík, 39. Štefanec, 50. Jurík, 58. Mitaš, 59. Nosáľ – 24. Matiaško, 26. Józsa, 33. Kot, 55. Denko (11 m), Petržalka – FC Nitra 4:14, PFA ViOn – Inter 1:9, Horná Nitra – Dun. Streda 6:6, Levice – Myjava 11:3, Trenčín – Slovan 13:7, Spartak Trnava – Senica 16:4.

1. Dun. Streda 5          4          1          0          62:13   13

2. FC Nitra      5          4          0          1          104:21 12

3. Inter 5          4          0          1          59:12   12

4. Púchov        5          4          0          1          50:22   12

5. Horná Nitra 5          3          1          1          57:52   10

6. Slovan         5          3          0          2          70:35   9

7. Trenčín        5          3          0          2          59:38   9

8. Senica          5          3          0          2          39:39   9

9. Spartak Trnava        5          2          0          3          50:56   6

10. Petržalka    5          2          0          3          22:55   6

11. Karl. Ves   5          1          0          4          41:59   3

12. Levice        5          1          0          4          16:69   3

13. PFA ViOn 5          0          0          5          12:77   0

14. Myjava      5          0          0          5          16:109 0

 

 

 

 

 

 

 

2. LIGA STARŠÍ ŽIACI

8. kolo: Sereď – Dubnica 5:1 (3:0), 29. a 59. Mikláš, 7. Polák, 23. Franta, 55. Gavalec – 69. Drobena, Pov. Bystrica - Piešťany 0:0, Hlohovec – ČFK Nitra 2:0, Bánovce – Šaľa 4:4, Gabčíkovo – Trenčín B 3:1, Topoľčany – Partizánske 1:1, Komárno – Nové Zámky 3:0, Skalica – Lok. Trnava 2:1, Trebatice – Galanta odložili na 5. 10.

1. Komárno     10        9          0          1          29:11   27

2. Hlohovec     10        8          1          1          24:10   25

3. Skalica         10        6          2          2          21:15   20

4. ČFK Nitra   10        5          2          3          26:21   17

5. Sereď          10        4          4          2          20:14   16

6. Galanta        9          5          0          4          24:15   15

7. N. Zámky    10        4          3          3          23:19   15

8. Trenčín B     10        4          2          4          30:18   14

9. Trebatice     9          4          2          3          21:9     14

10. Lok. Trnava           10        4          1          5          13:16   13

11. Pov. Bystrica       10        4          1          5          14:27   13

12. Šaľa          10        3          3          4          19:23   12

13. Partizánske            10        3          2          5          21:24   11

14. Topoľčany 10        2          3          5          18:19   9

15. Piešťany    10        2          3          5          14:22   9

16. Bánovce    10        2          2          6          19:28   8

17. Gabčíkovo 10        1          3          6          10:31   6

18. Dubnica    10        2          0          8          14:38   6

 

 

 

 

 

 

 

2. LIGA MLADŠÍ ŽIACI

8. kolo: Sereď – Dubnica 3:11 (0:6), 32. Hodúr, 37. Javor, 48. Tóth – 8., 11. a 46. Asani, 10., 31. a 49. Štefanec, 16. T. Lacher, 18. A. Miakiš, 27. Hajdina, 39. Jambrich, 58. Bičan,

Pov. Bystrica - Piešťany 6:1 (4:1), 14., 16., 36. a 55. Chupáč, 1. Kostelanský, 18. Kadák – 10. Daňhel, Hlohovec – ČFK Nitra 1:4, Gabčíkovo – Trenčín B 2:4, Topoľčany – Partizánske 7:1, Komárno – Nové Zámky 2:0, Bánovce – Šaľa 2:4, Skalica – Lok. Trnava 0:2, Trebatice – Galanta odložili na 5. 10.

1. Trenčín B     10        9          0          1          84:10   27

2. Komárno     10        9          0          1          40:9     27

3. Dubnica      10        8          0          2          69:20   24

4. Skalica         10        8          0          2          47:10   24

5. Pov. Bystrica         10        7          0          3          49:23   21

6. Trebatice     9          6          1          2          60:17   19

7. Lok. Trnava 10        6          1          3          44:21   19

8. N. Zámky    10        6          1          3          32:29   19

9. Šaľa 10        6          0          4          26:29   18

10. Bánovce    10        5          1          4          41:26   16

11. Piešťany    10        3          2          5          22:27   11

12. Topoľčany 10        3          1          6          26:42   10

13. Gabčíkovo 10        2          3          5          22:38   9

14. Galanta      9          1          2          6          15:30   5

15. ČFK Nitra 10        1          1          8          10:85   4

16. Sereď        10        1          0          9          19:89   3

17. Partizánske            10        0          2          8          17:68   2

18. Hlohovec   10        0          1          9          14:64   1

 

 

 

 

 

 

3. LIGA STARŠÍ ŽIACI

5. kolo: Led. Rovne - Horovce 2:1 (1:0), 29. a 52. Rác – 60. Zuzík, Nová Dubnica – Kanianka 1:6 (0:3), 67. Pecuš – 24. a 53. Veselý, 22. Mazáň, 33. Ertel, 44. Krnčok, 46. Radošinský (11 m), N. Rudno – Nováky 3:2, N. Pravno – Nemšová 2:2, Nové Mesto malo voľno.

 

1. Nemšová     4          3          1          0          12:4     10

2. Led. Rovne            4          3          0          1          11:5     9

3. N. Rudno     4          2          2          0          9:5       8

4. Kanianka     4          2          1          1          11:9     7

5. N. Mesto     4          2          0          2          9:9       6

6. Horovce     5          2          0          3          11:12   6

7. N. Pravno    4          1          1          2          8:7       4

8. Nováky       4          1          0          3          9:12     3

9. N. Dubnica 5          0          1          4          6:23     1

 

 

3. LIGA MLADŠÍ ŽIACI

5. kolo: Led. Rovne - Horovce 6:1 (2:1), 1., 3., 40., 55. a 58. Vrábel, 34. Vajdík – 4. Ježo,  

Nová Dubnica – Kanianka 1:3 (0:3), 51. Molnár – 1. a 6. Martinec, 18. Cmarko, N. Rudno – Nováky 2:6, N. Pravno – Nemšová 6:0, Nové Mesto malo voľno.

1. N. Pravno    4          3          1          0          14:4     10

2. Kanianka     4          3          1          0          13:8     10

3. N. Mesto     4          3          0          1          17:3     9

4. Nováky       4          3          0          1          17:6     9

5. Led. Rovne            4          3          0          1          17:7     9

6. N. Rudno     4          2          0          2          23:19   6

7. Nemšová     4          1          0          3          5:14     3

8. Horovce     5          0          0          5          8:28     0

9. N. Dubnica 5          0          0          5          4:29     0

 

1. LIGA ŽIAČKY

1. kolo: Pov. Bystrica - Tr. Teplice 5:1 (2:0), 17., 26. a 64. Kardošová, 53. a 60. Hozáková – 38. Richtárechová.

1. Pov. Bystrica         4          4          0          0          28:2     12

2. Bánovce      4          3          0          1          30:11   9

3. H. Nitra       2          2          0          0          14:1     6

4. Trenčín        4          2          0          2          12:15   6

5. Beluša        2          1          0          1          7:2       3

6. Tr. Teplice   2          0          0          2          1:12     0

7. Topoľčany   3          0          0          3          1:21     0

8. Dubnica      3          0          0          3          0:29     0

 

PRÍPRAVKY ZSFZ A LIGA U11

3. kolo: Myjava – Trenčín 36:15, Senica mala voľno.

 

1. Trenčín        3          2          0          1          50:49   6

2. Myjava        2          0          0          1          47:32   3

3. Púchov        1          1          0          0          21:6     3

4. H. Nitra       2          1          0          1          20:28   3

5. Senica          2          0          0          2          16:39   0

 

 

PRÍPRAVKY ZSFZ A LIGA U10

3. kolo: H. Nitra – Púchov 32:9 (14:6), 1., 5., 10., 20., 22., 45. a 49. Repka, 11., 15., 21., 44. a 50. Šušoliak, 6., 24., 29. a 30. Mišiak, 28., 33. a 38. Krpelan, 33., 39. a 40. Medzihorský, 11. a 12. Kopál, 15. a 45. Duchovič, 19. Žiak, 27. Petic, 36. Strmenský, 41. Gatial, 45. Lahký, 49. Oršula – 5., 10., 15. a 19. Veteška, 41. a 50. Talda, 14. Sekáč, 22. Satinová, 29. Tvarožek, Myjava – Trenčín 9:24, Senica mala voľno.

1. H. Nitra       3          3          0          0          135:27 9

2. Senica          1          1          0          0          31:14   3

3. Trenčín        2          1          0          1          37:40   3

4. Púchov        2          0          0          2          23:63   0

5. Myjava        2          0          0          2          14:86   0

 

PRÍPRAVKY ZSFZ A LIGA U 9

3. kolo: Senica mala voľno.

1. H. Nitra       2          1          0          1          38:26   3

2. Senica          1          1          0          0          15:6     3

3. Trenčín        1          1          0          0          17:11   3

4. Púchov        1          0          0          1          6:15     0

5. Myjava        1          0          0          1          9:27     0

 

PRÍPRAVKY ZSFZ B LIGA U11

3. kolo: Kanianka – Topoľčany 8:13, Partizánske malo voľno.

1. Partizánske  2          2          0          0          25:3     6

2. Topoľčany   3          2          0          1          24:20   6

3. Kanianka     2          1          0          1          13:17   3

4. Pov. Bystrica         2          1          0          1          5:21     3

5. Bánovce      3          0          0          3          12:18   0

 

 

PRÍPRAVKY ZSFZ B LIGA U10

3. kolo: Topoľčany a Partizánske mali voľno.

1. Topoľčany   2          2          0          0          19:9     6

2. Pov. Bystrica         2          1          0          1          17:11   3

3. Bánovce      2          1          0          1          10:12   3

4. Partizánske  2          0          0          2          10:24   0

 

PRÍPRAVKY ZSFZ B LIGA U9

3. kolo: Kanianka – Topoľčany 6:16, Partizánske malo voľno.

1. Topoľčany   3          3          0          0          45:18   9

2. Bánovce      3          2          0          1          37:27   6         

3. Pov. Bystrica         2          1          0          1          16:8     3

4. Partizánske  2          0          0          2          3:24     0

5. Kanianka     2          0          0          2          12:36   0

 

6. LIGA DORAST

6. kolo: Udiča – Sverepec 4:1 (3:1), 18., 22. a 50. Mituník, 11. R. Cigánik (11 m) – 2. Drieňovský, Plevník – Jasenica 9:0 (3:0), 29., 39., 50. a 67. Čičút, 44. P. Hehejík, 48. P. Pajger, 76. Hanulík, 82. J. Hehejík, 84. Slaninka, Tuchyňa – Lysá 4:1 (1:1), 40. Daňo, 47. Fabuš (11 m), 64. P. Hrehuš, 72. Gažo – 38. Chodúr, D. Kočkovce – Dohňany 0:0, Mikušovce mali voľno.

1. Udiča           6          6          0          0          27:1     18

2. Sverepec     5          4          0          1          23:11   12

3. Plevník         6          4          0          2          25:14   12

4. Tuchyňa       6          3          0          3          14:17   9

5. D. Kočkovce           5          2          1          2          11:10   7

6. Lysá            5          2          0          3          16:19   6

7. Dohňany      5          1          1          3          5:14     4

8. Jasenica       5          1          0          4          8:22     3

9. Mikušovce   5          0          0          5          2:23     0

 

4. LIGASTARŠÍ ŽIACI SEVER

6. kolo: D. Mariková – Pružina 0:6 (0:2), 42. a 56. Kvasnica, 53. a 63. Turza, 30. Kardošová, 34. B. Gálik, Plevník – Papradno 0:5 (0:3), 13., 30. a 63. Cabadaj, 31. Šamaj, 70. L. Jandúch, Prečín – Udiča 0:9 (0:2), 27., 38. a 40. L. Trško, 19. a 51. Vaňko, 37. a 65. Humpolík, 56. a 66. Miková, Domaniža – Jasenica 3:2 (2:1), 29. a 63. Dánek, 22. Krajčí – 12. a 38. Pavlík, Sverepec mal voľno.

1. Pružina         6          5          0          1          26:4     15

2. Udiča           5          5          0          0          23:1     15

3. Domaniža     5          4          0          1          19:18   12

4. Jasenica       5          3          0          2          23:4     9

5. Papradno     5          3          0          2          21:10   9

6. Plevník         6          2          0          4          19:31   6

7. Prečín          5          1          0          4          6:31     3

8. Sverepec     5          0          1          4          3:16     1

9. D. Mariková            6          0          1          5          7:32     1         

 

4. LIGA STARŠÍ ŽIACI JUH

6. kolo: Ilava - Borčice /Bolešov 16:0 (7:0), 5., 13., 16., 20., 21., 34., 37., 45., 60. a 70. Majchút, 50. a 56. Poliak, 27. Híreš, 47. Bagin, 64. Černecký, 67. Lysák, Košeca – Beluša 1:3 (0:2), 47. Žilka – 25. Lamačka, 29. Slávik, 70. Rúček, H. Poruba – Dohňany 0:5 (0:5), 5. Matej, 10. Balogh, 12. Ofúkaný, 20. Janíček, 31. Ivaniš, Hradčan Lednica – Ladce 6:0 (5:0), 5., 26., 37. a 48. A. Hochla (tretí z 11 m), 35. T. Majerko (11 m), 63. Červený, Lazy mali voľno.

1. Hr. Lednica  5          5          0          0          35:1     15

2. Beluša          5          4          1          0          46:1     13

3. Ilava 6          4          0          2          36:17   12

4. Košeca        6          3          1          2          16:16   10

5. Lazy 5          2          2          1          25:6     8

6. Ladce          5          2          0          3          32:13   6

7. Dohňany      5          2          0          3          22:11   6

8. H. Poruba    6          0          0          6          3:63     0

9. Borčice        5          0          0          5          1:88     0

 

4. LIGA MLADŠÍ ŽIACI

6. kolo: D. Kočkovce - FC Púchov /Lúky 4:0 (2:0), 29., 56. a 59. Hudec, 20. Lezzani, Ilava – Dubnica 0:3 (0:2), 10. a 59. Garyani, 24. Kováč, Kolačín mal voľno.

1. Dubnica       5          5          0          0          71:3     15

2. Kolačín        4          3          0          1          12:19   9

3. D. Kočkovce           5          2          0          3          11:31   6

4. FC Púchov  5          1          0          4          8:24     3

5. Ilava 5          1          0          4          4:29     3

 

 

PRÍPRAVKY STRED

4. kolo: 5. kolo: Visolaje – Beluša 1:3 (0:2), 27. S. Chleban – 6. a 29. Zbín, 4. Mišík, Beluša - Visolaje 7:1 (7:1), 1., 5., 6., 10., 10., 14. a 15. Zbín – 13. Palkech, Streženice - Hradčan Lednica, Horovce A - Horovce B 0:1 (0:0), 23. Mikula, Horovce B – Horovce A 2:0 (1:0), 12. Greguška, 28. Egly.
1. Beluša          8          8          0          0          52:6     24

2. Visolaje       10        6          1          3          31:22   19
3. Streženice    8          4          1          3          16:23   13

4. Horovce B   10        4          1          5          13:33   13

5. Hr. Lednica  6          1          1          4          9:19     4

6. Horovce A   8          0          0          8          8:26     0

 

PRÍPRAVKY SEVER
5. kolo: Prečín – Domaniža 0:10 (0:4),
4., 16., 17., 24. a 26. Pavlovič, 9., 10. a 25. Kohút, 5. a 30. Michal Marko, Domaniža - Prečín 9:1 (4:0), 2., 11., 16. a 18. Pavlovič, 13., 17., 26. a 30. Kohút, 1. Michal Marko – 27. L. Kostelanský, Pov. Bystrica – Sverepec 9:1 (4:1), 20., 29. a 30. B. Žilinský, 7. a 23. Chudý, 3. Kuciak, 13. Kubáň, 15. Valica, 25. P. Žilinský – 5. Pavlík, Sverepec – Pov. Bystrica 0:6 (0:3), 12. a 30. Chudý, 7. Valica, 9. Kuciak, 18. Kubáň, 28. Chovanec, Podmanín – Praznov 3:2 (2:0), 3., 15. a 22. R. Kostelanský – 19. a 21. Šaradín, Praznov - Podmanín 2:3 (2:1), 13. a 15. Šaradín - 9., 22. a 28. R. Kostelanský.

1. Pov. Bystrica           12        10        1          1          75:13   31

2. Domaniža     11        10        0          1          79:5     30

3. D. Mariková            12        7          2          3          40:24   23

4. Šebešťanová           11        5          1          5          26:45   16

5. Podmanín     11        4          1          6          21:43   13

6. Sverepec     11        3          3          5          15:32   12

7. Prečín          12        1          2          9          12:58   5

8. Praznov       12        1          0          11        20:68   3

 

PRÍPRAVKY JUH

1. kolo: Ilava – Dubnica 1:5 (1:2), 8. Kameništiak - 2., 4. a 28. Vrábel, 16. Velacek, 23. Bednár, Dubnica – Ilava 4:1 (2:1), 2. Teplička, 4. T. Šimko, 22. Jankech, 23. Velacek – 8. Kameništiak.    
4. kolo: H. Poruba  - Dubnica 1:7 (1:3), 7. Janco – 2., 4., 8. a 23. Behan, 21. a 26. Jurášek, 30. N. Púček,   Dubnica - H. Poruba 8:1 (6:0), 5. a 11. Turza, 2. vlastný Janco, 3. Milčík, 8.  Jurášek, 15. Remo, 16. Behan, 30. Duvač – 19. K. Puček, Dulov – Ladce 5:1 (5:0), 4., 5. a 9. Barek, 3. Provazník, 13. Jamrich – 27. Král, Ladce - Dulov 1:3 (1:2), 9. Čechutý – 3. Hrutka, 13. Barek, 18. Mazán, Kolačín – Borčice 0:2 (0:0), 22. Ďuriš, 25. R. Kňažek, Borčice – Kolačín 1:1 (0:0), 26. Chlebana – 24. Hanníček.

 

5. kolo: Ilava - H. Poruba 2:0 (1:0), 14. Pružinec, 22. Ondrášik, H. Poruba - Ilava 0:6 (0:3), 6., 17. a 26. Kameništiak, 8., 10. a 20. Kiška, Ladce – Kolačín 1:2 (1:1), 3. Král – 9. Ciffra, 25. Čačko (11 m), Kolačín - Ladce 1:0 (1:0), 12. Hnaníček, Dubnica – Dulov 11:0 (6:0), 6., 17. a 18. Hornák, 9., 11. a 15. Mutala, 7. a 23. Teplička, 2. T. Šimko, 21. Velacek, 28. Tran Van, Dulov - Dubnica 0:7 (0:3), 8. a 24. T. Šimko, 12. a 25. Teplička, 5. Mutala, 23. Brunner, 28. Velacek.

1. Dubnica       10        10        0          0          94:4     24

2. Ilava 10        7          1          2          34:19   22

3. Košeca        8          5          1          2          19:9     16

4. Kolačín        10        5          1          4          16:19   16

5. Borčice        8          5          1          2          12:19   16

6. Dulov           10        2          0          8          14:42   6

7. Ladce          10        1          1          8          9:54     4

8. H. Poruba    10        0          1          9          7:39     1


  1. Nákladné auto sa prevrátilo do záhrady 641
  2. Sklári hostili nezdolanú Dubnicu 154
  3. Voľby do VÚC 2017 Považská Bystrica: Zoznam kandidátov na poslancov 79
  4. Bystričania premrhali štvorgólový náskok 75
  5. Voľby do VÚC 2017 Ilava: Zoznam kandidátov na poslancov 70
  6. Počuť bolo rôznu hudbu aj spev, deti mali súťaž na bicykloch 60
  7. Pacientov už nemusia posielať do iných nemocníc 57
  8. Voľby do VÚC 2017 Púchov: Zoznam kandidátov na poslancov 52
  9. Ako dopadlo považské hokejové derby? Foto 43
  10. Bábätká z považskobystrického regiónu Foto 31

Riešime za Vás

Stromy
Považská Bystrica

Stromy

V riešení
Považská Bystrica

Kosenie

V riešení
Pridaj svoj podnet

Najčítanejšie správy

Považská Bystrica

Nákladné auto sa prevrátilo do záhrady

V považskobystrickej mestskej časti Považská Teplá sa v piatok podvečer prevrátil do záhrady pri rodinnom dome nákladný automobil s hlinou.

Sklári hostili nezdolanú Dubnicu

Sumár a komentáre 7. kola 3. futbalovej ligy

Voľby do VÚC 2017 Považská Bystrica: Zoznam kandidátov na poslancov

Voľby sa uskutočnia 4. novembra. Krajské zastupiteľstvo bude mať o dvoch poslancov viac, ich počet sa zvýšil zo 45 na 47. Volebné obdobie bude trvať päť rokov.

Bystričania premrhali štvorgólový náskok

V hádzanárskej extralige mužov v 4. kole hrala Pov. Bystrica v Hlohovci

Voľby do VÚC 2017 Ilava: Zoznam kandidátov na poslancov

Voľby sa uskutočnia 4. novembra. Krajské zastupiteľstvo bude mať o dvoch poslancov viac, ich počet sa zvýšil zo 45 na 47. Volebné obdobie bude trvať päť rokov.

Blízke regióny

V Kocuranoch padla žena z koňa. Zasahovať museli leteckí záchranári

Pre nedostupnosť terénu pre pozemnú záchranku bol žene na pomoc privolaný vrtuľník.

Diviaky zanechali na ihrisku v Horelici doslova spúšť

Funkcionári a hráči klubu majú hlavu v smútku.

Bábätká z trenčianskej pôrodnice

Prinášame vám prehľad novorodeniatok, ktoré sme odfotili v trenčianskej nemocnici počas uplynulého týždňa a ich fotky zverejníme aj v pondelňajšom vydaní MY Trenčianskych novín.

FOTO: Žilinské blatíčko bolo tento rok mimoriadne náročné

Podujatie napísalo tento rok tretiu kapitolu.

Všetky správy

Sagan, Sagan a opäť Sagan. Chlapec bez nervov je tretí raz majstrom sveta

Pre mňa je to neuveriteľné, výnimočné, vravel slovenský cyklista.

Dvesto pretekárov bojuje šesť a pol hodiny o titul a vždy vyhrá Sagan

Slovák má najviac víťazstiev, tituly zbiera ako na bežiacom páse a slávneho Merckxa mrzí, že si s ním nemohol zmerať sily, keď sám jazdil.

Merkelová avizuje tvrdé vysporiadanie sa s extrémistami z AfD (minúta po minúte)

V Berlíne ľudia protestovali proti Alternatíve pre Nemecko.

Osobnosti reagujú na triumf Sagana: Jazdec z malej krajiny mení históriu

Slovenský jazdec ako prvý v histórii získal tri tituly na MS za sebou.

Kam vyraziť