Pondelok, 25. január, 2021 | Meniny má GejzaKrížovkyKrížovky

Ako hrala futbalová mládež?

Výsledky všetkých mládežníckych futbalových líg.

2. LIGA STARŠÍ DORAST

2. kolo: Petržalka – Karlova Ves 5:1.

17. kolo: Dubnica - Horná Nitra 2:0 (1:0), 10. a 61. Mutala, Púchov - Gabčíkovo 3:1 (1:0), 10. Kendy, 57. Buček, 71. Gabaj – 49. Šándor, Pov. Bystrica - Karlova Ves hrajú 19. 10., Levice - PFA ViOn 1:7, Komárno - Skalica 1:7, Topoľčany - Lok. Trnava 2:1, Nové Zámky - Myjava 0:12, Dubnica - Horná Nitra 2:0, Domino Bratislava – Inter 1:4.

8. kolo: Levice – Púchov 0:6 (0:1), 69. a 86. Hurta, 17. Buček, 50. Haviar, 52. Červený, 70. Marman, Pov. Bystrica - Dubnica 2:1 (1:0), 1. a 75. Gáborík – 87. Nomilner, PFA ViOn – Inter 2:1, Nové Zámky – Komárno 0:9, Gabčíkovo – Topoľčany 0:3, Petržalka – Domino Bratislava 3:1, Myjava – Horná Nitra 5:1, Malacky – Skalica 0:4, Karlova Ves – Lok. Trnava 5:0.

Skryť Vypnúť reklamu

1. Myjava        10        9          1          0          48:7     28

2. Skalica         10        9          0          1          44:9     27

3. Inter 10        7          0          3          35:10   21

4. Púchov        10        6          2          2          30:11   20

5. PFA ViOn   10        6          1          3          24:15   19

6. Topoľčany   10        6          0          4          18:19   18

7. Pov. Bystrica         9          5          1          3          24:17   16

8. Karl. Ves     9          5          1          3          15:14   16

9. Lok. Trnava 10        5          1          4          19:21   16

10. Horná Nitra           10        5          0          5          35:24   15

11. Dubnica     10        3          3          4          20:18   12

Skryť Vypnúť reklamu

12. Malacky    9          3          3          3          15:16   12

13. Petržalka    9          4          0          5          18:21   12

14. Gabčíkovo 10        2          3          5          20:23   9

15. Komárno   10        2          1          7          30:44   7

16. Domino      10        1          2          7          12:26   5

17. Levice        10        0          1          9          6:56     1

18. N. Zámky  10        0          0          10        3:65     0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2. LIGA MLADŠÍ DORAST

2. kolo: Petržalka – Karlova Ves 2:1.

17. kolo: Dubnica - Horná Nitra 2:3 (1:1), 20. a 43. Dohnanský (druhý z 11 m) – 4. a 76. Šorman, 52. Sekerka, Púchov - Gabčíkovo 0:3 (0:1), 29. Tamás, 51. Szilágyi, 69. Krázel, Pov. Bystrica - Karlova Ves hrajú 19. 10., Levice - PFA ViOn 1:3, Komárno - Skalica 2:1, Topoľčany - Lok. Trnava 1:4, Nové Zámky - Myjava 0:7, Domino Bratislava – Inter 1:2.

Skryť Vypnúť reklamu

8. kolo: Levice – Púchov 3:7 (3:2), 7. a 42. Meňuš (druhý z 11 m), 15. Coloň – 4., 46. a 52. Krajčík, 25. Mičúch, 43. Ciesar, 77. Ocelík, 79. Pavlovič, Pov. Bystrica - Dubnica 1:5 (0:2), 80. Brigant – 18. a 60. P. Sehnoutek, 27. Martinek, 48. vlastný J. Trško, 77. Martin Vrábel, 8. kolo: PFA ViOn – Inter 2:2, Nové Zámky – Komárno 1:4, Gabčíkovo – Topoľčany 3:2, Petržalka – Domino Bratislava 3:1, Myjava – Horná Nitra 1:1, Malacky – Skalica 1:1, Karlova Ves – Lok. Trnava 2:2.

1. Myjava        10        8          2          0          32:4     26

2. Inter 10        8          1          1          35:7     25

3. Gabčíkovo   10        7          0          3          25:13   21

4. Horná Nitra 10        6          2          2          30:19   20

5. Petržalka      9          6          2          1          21:10   20

6. PFA ViOn   10        6          1          3          19:17   19

7. Lok. Trnava 10        4          5          1          22:10   17

8. Domino        10        5          1          4          24:15   16

9. Komárno     10        5          1          4          18:20   16

10. Karl. Ves   9          3          2          4          17:17   11

11. Topoľčany 10        3          2          5          16:20   11

12. Dubnica    10        3          1          6          15:19   10

13. Skalica       10        1          4          5          10:14   7

14. Levice        10        2          1          7          11:36   7

15. N. Zámky  10        2          1          7          12:45   7

16. Púchov      10        2          0          8          16:28   6

17. Malacky    9          0          5          4          6:20     5

18. Pov. Bystrica       9          1          1          7          9:24     4

 

 

 

 

 

 

 

 

3. LIGA STARŠÍ DORAST

7. kolo: Šurany – Šaľa 2:1.

8. kolo: ČFK Nitra – Brvnište 3:3 (2:2), 30. Škobla Poljak, 38. vlastný P. Chovančík, 85. Hoffej – 17. a 21. Ľ. Hároník, 65. Maríkovec (11 m), Šaľa – Nové Mesto 3:1, Hlohovec – Šamorín 0:3, Partizánske – Galanta 3:2, Sereď – Šurany odložili na 6. 11. Bánovce – Krakovany 6:1, J. Bohunice – Piešťany 3:0.

1. Šamorín       8          7          1          0          41:13   22

2. Bánovce      8          7          1          0          28:10   22

3. Šaľa 8          6          0          2          23:12   18

4. Sereď          7          5          0          2          33:12   15

5. Partizánske  7          4          1          2          18:17   13

6. J. Bohunice  8          4          0          4          25:21   12

7. Brvnište     8          3          3          2          23:20   12

8. Piešťany      8          4          0          4          15:16   12

9. Šurany         7          4          0          3          11:20   12

10. N. Mesto   7          2          0          5          18:39   6

11. Galanta      8          1          2          5          21:28   5

12. Krakovany 8          1          1          6          19:26   4

13. Hlohovec   8          1          0          7          7:29     3

14. ČFK Nitra 8          0          1          7          12:31   1

 

 

 

 

 

3. LIGA MLADŠÍ DORAST

7. kolo: Šurany – Šaľa 1:4.

8. kolo: ČFK Nitra – Brvnište 3:0 (2:0), 1. Civáň, 6. Benc, 67. Pristáš, Šaľa – Nové Mesto 1:2, Hlohovec – Šamorín 1:5, Partizánske – Galanta 0:3, Bánovce – Krakovany 1:1, J. Bohunice – Piešťany 0:5. Sereď – Šurany odložili na 6. 11.

1. Šamorín       8          7          0          1          28:7     21

2. Šaľa 8          7          0          1          28:9     21

3. Piešťany      8          6          1          1          22:9     19

4. Bánovce      8          4          2          2          15:9     14

5. Krakovany   8          4          1          3          18:12   13

6. Galanta        8          4          0          4          18:11   12

7. ČFK Nitra   8          3          1          4          14:14   10

8. N. Mesto     7          3          1          3          12:23   10

9. Partizánske  7          2          3          2          15:9     9

10. Sereď        7          2          3          2          14:10   9

11. Šurany       7          2          1          4          11:15   7

12. Brvnište   8          2          1          5          9:24     7

13. Hlohovec   8          1          0          7          7:26     3

14. J. Bohunice            8          0          0          8          3:36     0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4. LIGA DORAST

8. kolo: Led. Rovne - Beluša 0:3 (0:1), 55. a 80. Pilát, 37. Hrubo, Nová Dubnica - Tr. Turná 4:3 (3:1), 13. a 32. Pupiš, 14. Homola, 53. Šlapka – 20. Hrušovský, 49. Ďuriš, 70. Bečka, Kúty – Borčice 3:2 (2:2), 14. Vávra, 39. Daniel, 59. Sirka – 11. Štefánek, 29. Masár,D. Vestenice – Nemšová 3:5, Bošany – Holíč 7:1, N. Rudno - Tr. Stankovce 0:0,

Vrbové - Mokrý Háj 0:3 kontumačne, Dolná Súča – Kanianka 3:2.

1. Kúty            8          7          0          1          34:6     21

2. Led. Rovne            8          6          0          2          45:9     18

3. Beluša        8          6          0          2          34:8     18

4. Nemšová     8          6          0          2          34:12   18

5. Mokrý Háj   8          6          0          2          27:22   18

6. N. Rudno     8          5          1          2          22:13   16

7. Borčice       8          4          2          2          19:9     14

8. D. Vestenice            8          4          2          2          26:25   14

9. N. Dubnica 8          4          1          3          22:19   13

10. Bošany      8          3          1          4          21:22   10

11. Tr. Turná   8          3          1          4          19:28   10

12. D. Súča     8          2          0          6          14:33   6

13. Tr. Stankovce        8          1          1          6          13:31   4

14. Kanianka   8          1          1          6          7:32     4

15. Holíč          8          1          0          7          11:48   3

16. Vrbové      8          0          0          8          2:33     0

 

 

5. LIGA DORAST

8. kolo: Ladce - Prečín 1:0 (0:0), 75. Kandráč (11 m), Drietoma – Domaniža 1:3 (1:3), 10. Bahelka – 27. I. Sádecký, 39. Jurkovič, 43. Chovanec, Chynorany - Horná Poruba 2:0 (2:0), 24. Bezák, 42. Ondrejkovič, Košeca - Klátova Nová Ves 2:2 (0:1), 52. Beňo, 66. Lacko – 38. Halmo, 65. Debnár, Streženice – Častkovce 6:7 (3:3), 41., 62. a 63. Šlesár, 9. a 89. Gálik, 35. Karlubík (11 m) – 22., 45. a 87. Kačany (prvý a tretí z 11 m), 37. Ferančík, 52. Baranec, 60. vlastný Kuvik, 70. Kunik, Melčice-Lieskové – Selec 4:2, Nedožery-Brezany – Bošáca 8:0, Stará Turá – Turani 3:1.

1. Nedožery     8          7          1          0          46:5     22

2. Chynorany   8          7          0          1          26:10   21

3. H. Poruba   8          6          1          1          18:9     19

4. Košeca       8          5          2          1          17:13   17

5. Častkovce   8          5          0          3          28:31   15

6. Kl. N. Ves   8          4          1          3          22:14   13

7. Selec           8          4          1          3          22:25   13

8. Prečín         8          4          0          4          20:15   12

9. Turani          8          4          0          4          21:18   12

10. Melčice      8          3          0          5          20:26   9

11. Domaniža 8          3          0          5          19:27   9

12. Drietoma    8          2          1          5          18:18   7

13. St. Turá     8          2          0          6          11:20   6

14. Streženice            8          1          1          6          16:40   4

15. Ladce        7          1          0          6          9:22     3

16. Bošáca     7          0          2          5          4:24     2

 

1. LIGA STARŠÍ ŽIACI U 15

5. kolo: Myjava – Púchov 3:4 (1:2), 13. a 49. Bartoš, 47. Kosík – 17. Matejka, 30. Mikoláš, 58. Belobrad, 65. Králik, FC Nitra – Spartak Trnava 1:1, Karlova Ves – PFA ViOn 4:0, Dun. Streda – Horná Nitra 4:0, Inter – Levice 0:0. Senica – Trenčín 4:0, Slovan – Petržalka 6:0.

1. Senica          5          5          0          0          25:2     15

2. Slovan         5          4          1          0          30:3     13

3. Karl. Ves     5          4          1          0          11:1     13

4. Dun. Streda 5          4          0          1          16:7     12

5. FC Nitra      5          3          1          1          24:4     10

6. Trenčín        5          3          1          1          21:7     10

7. Inter 5          2          1          2          2:2       7

8. Petržalka      5          2          0          3          3:12     6

9. Púchov        5          1          1          3          8:11     4

10. Levice        5          1          1          3          2:8       4

11. Spartak Trnava      5          1          1          3          4:14     4

12. PFA ViOn 5          1          0          4          5:21     3

13. Myjava      5          0          0          5          4:14     0

14. Horná Nitra           5          0          0          5          1:50     0

 

 

 

 

1. LIGA STARŠÍ ŽIACI U 14

5. kolo: Myjava – Púchov 0:1 (0:0), 37. Vyhnička, FC Nitra – Spartak Trnava 0:2, Karlova Ves – PFA ViOn 1:2, Dun. Streda – Horná Nitra 12:1, Inter – Levice 2:0, Senica – Trenčín 1:3, Slovan – Petržalka 2:0.

1. Dun. Streda 5          5          0          0          37:1     15

2. Slovan         5          5          0          0          22:4     15

3. Inter 5          4          1          0          17:4     13

4. FC Nitra      5          4          0          1          36:3     12

5. Spartak Trnava        5          4          0          1          16:8     12

6. Senica          5          3          0          2          17:8     9

7. Trenčín        5          3          0          2          11:11   9

8. Karl. Ves     5          2          1          2          9:9       7

9. Myjava        5          1          1          3          3:17     4

10. PFA ViOn 5          1          0          4          2:19     3

11. Púchov      5          1          0          4          3:27     3

12. Petržalka    5          0          1          4          1:11     1

13. Levice        5          0          0          5          2:22     0

14. Horná Nitra           5          0          0          5          2:34     0

 

 

 

 

           

 

1. LIGA MLADŠÍ ŽIACI U 13

5. kolo: Púchov - Karlova Ves 8:8 (4:4), 11. a 41. B. Chleban, 25. a 60. Mynář, 14. Porubčan, 21. Staňo, 42. Mozsi, 58. Jurenková – 6., 35., 44. a 48. Lednár, 1. a 26. Srpoň, 15. Fraňo, 46. Vavríček, Petržalka - FC Nitra 0:21, Trenčín – Slovan 9:3, PFA ViOn – Inter 1:10, Horná Nitra - Dun. Streda 3:7, Levice – Myjava 8:4, Spartak Trnava – Senica 5:9.

1. FC Nitra      5          5          0          0          83:3     15

2. Dun. Streda 5          5          0          0          74:13   15

3. Senica          5          5          0          0          60:17   15

4. Slovan         5          4          0          1          119:21 12

5. Trenčín        5          4          0          1          79:29   12

6. Inter 5          4          0          1          55:25   12

7. Karl. Ves     5          2          1          2          44:47   7

8. Spartak Trnava        5          2          0          3          74:35   6

9. Púchov        5          1          1          3          29:59   4

10. Levice        5          1          0          4          25:59   3

11. Horná Nitra           5          1          0          4          24:67   3

12. Myjava      5          0          0          5          18:66   0

13. PFA ViOn 5          0          0          5          8:82     0

14. Petržalka    5          0          0          5          3:172   0

 

 

 

 

 

 

1. LIGA MLADŠÍ ŽIACI U 12

5. kolo: Púchov - Karlova Ves 11:4 (5:2), 21., 23. a 37. Ernek, 19. a 50. Mišík, 6. Janček, 14. Solík, 39. Štefanec, 50. Jurík, 58. Mitaš, 59. Nosáľ – 24. Matiaško, 26. Józsa, 33. Kot, 55. Denko (11 m), Petržalka – FC Nitra 4:14, PFA ViOn – Inter 1:9, Horná Nitra – Dun. Streda 6:6, Levice – Myjava 11:3, Trenčín – Slovan 13:7, Spartak Trnava – Senica 16:4.

1. Dun. Streda 5          4          1          0          62:13   13

2. FC Nitra      5          4          0          1          104:21 12

3. Inter 5          4          0          1          59:12   12

4. Púchov        5          4          0          1          50:22   12

5. Horná Nitra 5          3          1          1          57:52   10

6. Slovan         5          3          0          2          70:35   9

7. Trenčín        5          3          0          2          59:38   9

8. Senica          5          3          0          2          39:39   9

9. Spartak Trnava        5          2          0          3          50:56   6

10. Petržalka    5          2          0          3          22:55   6

11. Karl. Ves   5          1          0          4          41:59   3

12. Levice        5          1          0          4          16:69   3

13. PFA ViOn 5          0          0          5          12:77   0

14. Myjava      5          0          0          5          16:109 0

 

 

 

 

 

 

 

2. LIGA STARŠÍ ŽIACI

8. kolo: Sereď – Dubnica 5:1 (3:0), 29. a 59. Mikláš, 7. Polák, 23. Franta, 55. Gavalec – 69. Drobena, Pov. Bystrica - Piešťany 0:0, Hlohovec – ČFK Nitra 2:0, Bánovce – Šaľa 4:4, Gabčíkovo – Trenčín B 3:1, Topoľčany – Partizánske 1:1, Komárno – Nové Zámky 3:0, Skalica – Lok. Trnava 2:1, Trebatice – Galanta odložili na 5. 10.

1. Komárno     10        9          0          1          29:11   27

2. Hlohovec     10        8          1          1          24:10   25

3. Skalica         10        6          2          2          21:15   20

4. ČFK Nitra   10        5          2          3          26:21   17

5. Sereď          10        4          4          2          20:14   16

6. Galanta        9          5          0          4          24:15   15

7. N. Zámky    10        4          3          3          23:19   15

8. Trenčín B     10        4          2          4          30:18   14

9. Trebatice     9          4          2          3          21:9     14

10. Lok. Trnava           10        4          1          5          13:16   13

11. Pov. Bystrica       10        4          1          5          14:27   13

12. Šaľa          10        3          3          4          19:23   12

13. Partizánske            10        3          2          5          21:24   11

14. Topoľčany 10        2          3          5          18:19   9

15. Piešťany    10        2          3          5          14:22   9

16. Bánovce    10        2          2          6          19:28   8

17. Gabčíkovo 10        1          3          6          10:31   6

18. Dubnica    10        2          0          8          14:38   6

 

 

 

 

 

 

 

2. LIGA MLADŠÍ ŽIACI

8. kolo: Sereď – Dubnica 3:11 (0:6), 32. Hodúr, 37. Javor, 48. Tóth – 8., 11. a 46. Asani, 10., 31. a 49. Štefanec, 16. T. Lacher, 18. A. Miakiš, 27. Hajdina, 39. Jambrich, 58. Bičan,

Pov. Bystrica - Piešťany 6:1 (4:1), 14., 16., 36. a 55. Chupáč, 1. Kostelanský, 18. Kadák – 10. Daňhel, Hlohovec – ČFK Nitra 1:4, Gabčíkovo – Trenčín B 2:4, Topoľčany – Partizánske 7:1, Komárno – Nové Zámky 2:0, Bánovce – Šaľa 2:4, Skalica – Lok. Trnava 0:2, Trebatice – Galanta odložili na 5. 10.

1. Trenčín B     10        9          0          1          84:10   27

2. Komárno     10        9          0          1          40:9     27

3. Dubnica      10        8          0          2          69:20   24

4. Skalica         10        8          0          2          47:10   24

5. Pov. Bystrica         10        7          0          3          49:23   21

6. Trebatice     9          6          1          2          60:17   19

7. Lok. Trnava 10        6          1          3          44:21   19

8. N. Zámky    10        6          1          3          32:29   19

9. Šaľa 10        6          0          4          26:29   18

10. Bánovce    10        5          1          4          41:26   16

11. Piešťany    10        3          2          5          22:27   11

12. Topoľčany 10        3          1          6          26:42   10

13. Gabčíkovo 10        2          3          5          22:38   9

14. Galanta      9          1          2          6          15:30   5

15. ČFK Nitra 10        1          1          8          10:85   4

16. Sereď        10        1          0          9          19:89   3

17. Partizánske            10        0          2          8          17:68   2

18. Hlohovec   10        0          1          9          14:64   1

 

 

 

 

 

 

3. LIGA STARŠÍ ŽIACI

5. kolo: Led. Rovne - Horovce 2:1 (1:0), 29. a 52. Rác – 60. Zuzík, Nová Dubnica – Kanianka 1:6 (0:3), 67. Pecuš – 24. a 53. Veselý, 22. Mazáň, 33. Ertel, 44. Krnčok, 46. Radošinský (11 m), N. Rudno – Nováky 3:2, N. Pravno – Nemšová 2:2, Nové Mesto malo voľno.

 

1. Nemšová     4          3          1          0          12:4     10

2. Led. Rovne            4          3          0          1          11:5     9

3. N. Rudno     4          2          2          0          9:5       8

4. Kanianka     4          2          1          1          11:9     7

5. N. Mesto     4          2          0          2          9:9       6

6. Horovce     5          2          0          3          11:12   6

7. N. Pravno    4          1          1          2          8:7       4

8. Nováky       4          1          0          3          9:12     3

9. N. Dubnica 5          0          1          4          6:23     1

 

 

3. LIGA MLADŠÍ ŽIACI

5. kolo: Led. Rovne - Horovce 6:1 (2:1), 1., 3., 40., 55. a 58. Vrábel, 34. Vajdík – 4. Ježo,  

Nová Dubnica – Kanianka 1:3 (0:3), 51. Molnár – 1. a 6. Martinec, 18. Cmarko, N. Rudno – Nováky 2:6, N. Pravno – Nemšová 6:0, Nové Mesto malo voľno.

1. N. Pravno    4          3          1          0          14:4     10

2. Kanianka     4          3          1          0          13:8     10

3. N. Mesto     4          3          0          1          17:3     9

4. Nováky       4          3          0          1          17:6     9

5. Led. Rovne            4          3          0          1          17:7     9

6. N. Rudno     4          2          0          2          23:19   6

7. Nemšová     4          1          0          3          5:14     3

8. Horovce     5          0          0          5          8:28     0

9. N. Dubnica 5          0          0          5          4:29     0

 

1. LIGA ŽIAČKY

1. kolo: Pov. Bystrica - Tr. Teplice 5:1 (2:0), 17., 26. a 64. Kardošová, 53. a 60. Hozáková – 38. Richtárechová.

1. Pov. Bystrica         4          4          0          0          28:2     12

2. Bánovce      4          3          0          1          30:11   9

3. H. Nitra       2          2          0          0          14:1     6

4. Trenčín        4          2          0          2          12:15   6

5. Beluša        2          1          0          1          7:2       3

6. Tr. Teplice   2          0          0          2          1:12     0

7. Topoľčany   3          0          0          3          1:21     0

8. Dubnica      3          0          0          3          0:29     0

 

PRÍPRAVKY ZSFZ A LIGA U11

3. kolo: Myjava – Trenčín 36:15, Senica mala voľno.

 

1. Trenčín        3          2          0          1          50:49   6

2. Myjava        2          0          0          1          47:32   3

3. Púchov        1          1          0          0          21:6     3

4. H. Nitra       2          1          0          1          20:28   3

5. Senica          2          0          0          2          16:39   0

 

 

PRÍPRAVKY ZSFZ A LIGA U10

3. kolo: H. Nitra – Púchov 32:9 (14:6), 1., 5., 10., 20., 22., 45. a 49. Repka, 11., 15., 21., 44. a 50. Šušoliak, 6., 24., 29. a 30. Mišiak, 28., 33. a 38. Krpelan, 33., 39. a 40. Medzihorský, 11. a 12. Kopál, 15. a 45. Duchovič, 19. Žiak, 27. Petic, 36. Strmenský, 41. Gatial, 45. Lahký, 49. Oršula – 5., 10., 15. a 19. Veteška, 41. a 50. Talda, 14. Sekáč, 22. Satinová, 29. Tvarožek, Myjava – Trenčín 9:24, Senica mala voľno.

1. H. Nitra       3          3          0          0          135:27 9

2. Senica          1          1          0          0          31:14   3

3. Trenčín        2          1          0          1          37:40   3

4. Púchov        2          0          0          2          23:63   0

5. Myjava        2          0          0          2          14:86   0

 

PRÍPRAVKY ZSFZ A LIGA U 9

3. kolo: Senica mala voľno.

1. H. Nitra       2          1          0          1          38:26   3

2. Senica          1          1          0          0          15:6     3

3. Trenčín        1          1          0          0          17:11   3

4. Púchov        1          0          0          1          6:15     0

5. Myjava        1          0          0          1          9:27     0

 

PRÍPRAVKY ZSFZ B LIGA U11

3. kolo: Kanianka – Topoľčany 8:13, Partizánske malo voľno.

1. Partizánske  2          2          0          0          25:3     6

2. Topoľčany   3          2          0          1          24:20   6

3. Kanianka     2          1          0          1          13:17   3

4. Pov. Bystrica         2          1          0          1          5:21     3

5. Bánovce      3          0          0          3          12:18   0

 

 

PRÍPRAVKY ZSFZ B LIGA U10

3. kolo: Topoľčany a Partizánske mali voľno.

1. Topoľčany   2          2          0          0          19:9     6

2. Pov. Bystrica         2          1          0          1          17:11   3

3. Bánovce      2          1          0          1          10:12   3

4. Partizánske  2          0          0          2          10:24   0

 

PRÍPRAVKY ZSFZ B LIGA U9

3. kolo: Kanianka – Topoľčany 6:16, Partizánske malo voľno.

1. Topoľčany   3          3          0          0          45:18   9

2. Bánovce      3          2          0          1          37:27   6         

3. Pov. Bystrica         2          1          0          1          16:8     3

4. Partizánske  2          0          0          2          3:24     0

5. Kanianka     2          0          0          2          12:36   0

 

6. LIGA DORAST

6. kolo: Udiča – Sverepec 4:1 (3:1), 18., 22. a 50. Mituník, 11. R. Cigánik (11 m) – 2. Drieňovský, Plevník – Jasenica 9:0 (3:0), 29., 39., 50. a 67. Čičút, 44. P. Hehejík, 48. P. Pajger, 76. Hanulík, 82. J. Hehejík, 84. Slaninka, Tuchyňa – Lysá 4:1 (1:1), 40. Daňo, 47. Fabuš (11 m), 64. P. Hrehuš, 72. Gažo – 38. Chodúr, D. Kočkovce – Dohňany 0:0, Mikušovce mali voľno.

1. Udiča           6          6          0          0          27:1     18

2. Sverepec     5          4          0          1          23:11   12

3. Plevník         6          4          0          2          25:14   12

4. Tuchyňa       6          3          0          3          14:17   9

5. D. Kočkovce           5          2          1          2          11:10   7

6. Lysá            5          2          0          3          16:19   6

7. Dohňany      5          1          1          3          5:14     4

8. Jasenica       5          1          0          4          8:22     3

9. Mikušovce   5          0          0          5          2:23     0

 

4. LIGASTARŠÍ ŽIACI SEVER

6. kolo: D. Mariková – Pružina 0:6 (0:2), 42. a 56. Kvasnica, 53. a 63. Turza, 30. Kardošová, 34. B. Gálik, Plevník – Papradno 0:5 (0:3), 13., 30. a 63. Cabadaj, 31. Šamaj, 70. L. Jandúch, Prečín – Udiča 0:9 (0:2), 27., 38. a 40. L. Trško, 19. a 51. Vaňko, 37. a 65. Humpolík, 56. a 66. Miková, Domaniža – Jasenica 3:2 (2:1), 29. a 63. Dánek, 22. Krajčí – 12. a 38. Pavlík, Sverepec mal voľno.

1. Pružina         6          5          0          1          26:4     15

2. Udiča           5          5          0          0          23:1     15

3. Domaniža     5          4          0          1          19:18   12

4. Jasenica       5          3          0          2          23:4     9

5. Papradno     5          3          0          2          21:10   9

6. Plevník         6          2          0          4          19:31   6

7. Prečín          5          1          0          4          6:31     3

8. Sverepec     5          0          1          4          3:16     1

9. D. Mariková            6          0          1          5          7:32     1         

 

4. LIGA STARŠÍ ŽIACI JUH

6. kolo: Ilava - Borčice /Bolešov 16:0 (7:0), 5., 13., 16., 20., 21., 34., 37., 45., 60. a 70. Majchút, 50. a 56. Poliak, 27. Híreš, 47. Bagin, 64. Černecký, 67. Lysák, Košeca – Beluša 1:3 (0:2), 47. Žilka – 25. Lamačka, 29. Slávik, 70. Rúček, H. Poruba – Dohňany 0:5 (0:5), 5. Matej, 10. Balogh, 12. Ofúkaný, 20. Janíček, 31. Ivaniš, Hradčan Lednica – Ladce 6:0 (5:0), 5., 26., 37. a 48. A. Hochla (tretí z 11 m), 35. T. Majerko (11 m), 63. Červený, Lazy mali voľno.

1. Hr. Lednica  5          5          0          0          35:1     15

2. Beluša          5          4          1          0          46:1     13

3. Ilava 6          4          0          2          36:17   12

4. Košeca        6          3          1          2          16:16   10

5. Lazy 5          2          2          1          25:6     8

6. Ladce          5          2          0          3          32:13   6

7. Dohňany      5          2          0          3          22:11   6

8. H. Poruba    6          0          0          6          3:63     0

9. Borčice        5          0          0          5          1:88     0

 

4. LIGA MLADŠÍ ŽIACI

6. kolo: D. Kočkovce - FC Púchov /Lúky 4:0 (2:0), 29., 56. a 59. Hudec, 20. Lezzani, Ilava – Dubnica 0:3 (0:2), 10. a 59. Garyani, 24. Kováč, Kolačín mal voľno.

1. Dubnica       5          5          0          0          71:3     15

2. Kolačín        4          3          0          1          12:19   9

3. D. Kočkovce           5          2          0          3          11:31   6

4. FC Púchov  5          1          0          4          8:24     3

5. Ilava 5          1          0          4          4:29     3

 

 

PRÍPRAVKY STRED

4. kolo: 5. kolo: Visolaje – Beluša 1:3 (0:2), 27. S. Chleban – 6. a 29. Zbín, 4. Mišík, Beluša - Visolaje 7:1 (7:1), 1., 5., 6., 10., 10., 14. a 15. Zbín – 13. Palkech, Streženice - Hradčan Lednica, Horovce A - Horovce B 0:1 (0:0), 23. Mikula, Horovce B – Horovce A 2:0 (1:0), 12. Greguška, 28. Egly.
1. Beluša          8          8          0          0          52:6     24

2. Visolaje       10        6          1          3          31:22   19
3. Streženice    8          4          1          3          16:23   13

4. Horovce B   10        4          1          5          13:33   13

5. Hr. Lednica  6          1          1          4          9:19     4

6. Horovce A   8          0          0          8          8:26     0

 

PRÍPRAVKY SEVER
5. kolo: Prečín – Domaniža 0:10 (0:4),
4., 16., 17., 24. a 26. Pavlovič, 9., 10. a 25. Kohút, 5. a 30. Michal Marko, Domaniža - Prečín 9:1 (4:0), 2., 11., 16. a 18. Pavlovič, 13., 17., 26. a 30. Kohút, 1. Michal Marko – 27. L. Kostelanský, Pov. Bystrica – Sverepec 9:1 (4:1), 20., 29. a 30. B. Žilinský, 7. a 23. Chudý, 3. Kuciak, 13. Kubáň, 15. Valica, 25. P. Žilinský – 5. Pavlík, Sverepec – Pov. Bystrica 0:6 (0:3), 12. a 30. Chudý, 7. Valica, 9. Kuciak, 18. Kubáň, 28. Chovanec, Podmanín – Praznov 3:2 (2:0), 3., 15. a 22. R. Kostelanský – 19. a 21. Šaradín, Praznov - Podmanín 2:3 (2:1), 13. a 15. Šaradín - 9., 22. a 28. R. Kostelanský.

1. Pov. Bystrica           12        10        1          1          75:13   31

2. Domaniža     11        10        0          1          79:5     30

3. D. Mariková            12        7          2          3          40:24   23

4. Šebešťanová           11        5          1          5          26:45   16

5. Podmanín     11        4          1          6          21:43   13

6. Sverepec     11        3          3          5          15:32   12

7. Prečín          12        1          2          9          12:58   5

8. Praznov       12        1          0          11        20:68   3

 

PRÍPRAVKY JUH

1. kolo: Ilava – Dubnica 1:5 (1:2), 8. Kameništiak - 2., 4. a 28. Vrábel, 16. Velacek, 23. Bednár, Dubnica – Ilava 4:1 (2:1), 2. Teplička, 4. T. Šimko, 22. Jankech, 23. Velacek – 8. Kameništiak.    
4. kolo: H. Poruba  - Dubnica 1:7 (1:3), 7. Janco – 2., 4., 8. a 23. Behan, 21. a 26. Jurášek, 30. N. Púček,   Dubnica - H. Poruba 8:1 (6:0), 5. a 11. Turza, 2. vlastný Janco, 3. Milčík, 8.  Jurášek, 15. Remo, 16. Behan, 30. Duvač – 19. K. Puček, Dulov – Ladce 5:1 (5:0), 4., 5. a 9. Barek, 3. Provazník, 13. Jamrich – 27. Král, Ladce - Dulov 1:3 (1:2), 9. Čechutý – 3. Hrutka, 13. Barek, 18. Mazán, Kolačín – Borčice 0:2 (0:0), 22. Ďuriš, 25. R. Kňažek, Borčice – Kolačín 1:1 (0:0), 26. Chlebana – 24. Hanníček.

 

5. kolo: Ilava - H. Poruba 2:0 (1:0), 14. Pružinec, 22. Ondrášik, H. Poruba - Ilava 0:6 (0:3), 6., 17. a 26. Kameništiak, 8., 10. a 20. Kiška, Ladce – Kolačín 1:2 (1:1), 3. Král – 9. Ciffra, 25. Čačko (11 m), Kolačín - Ladce 1:0 (1:0), 12. Hnaníček, Dubnica – Dulov 11:0 (6:0), 6., 17. a 18. Hornák, 9., 11. a 15. Mutala, 7. a 23. Teplička, 2. T. Šimko, 21. Velacek, 28. Tran Van, Dulov - Dubnica 0:7 (0:3), 8. a 24. T. Šimko, 12. a 25. Teplička, 5. Mutala, 23. Brunner, 28. Velacek.

1. Dubnica       10        10        0          0          94:4     24

2. Ilava 10        7          1          2          34:19   22

3. Košeca        8          5          1          2          19:9     16

4. Kolačín        10        5          1          4          16:19   16

5. Borčice        8          5          1          2          12:19   16

6. Dulov           10        2          0          8          14:42   6

7. Ladce          10        1          1          8          9:54     4

8. H. Poruba    10        0          1          9          7:39     1

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  2. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  3. Vynašli sme sa aj v čase korony. 3D showroom očaril klientov.
  4. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  5. Absolventi Paneurópskej vysokej školy majú takmer najvyšší plat
  6. Pandemická kríza urobila obrovské PR online vzdelávaniu
  7. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  8. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  9. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  10. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  1. INEKO: Základná škola v Svätom Jure je najlepšia na Slovensku
  2. Absolventi Paneurópskej vysokej školy majú takmer najvyšší plat
  3. Pandemická kríza urobila obrovské PR online vzdelávaniu
  4. Operatívny lízing zmierni dopady krízy na váš biznis
  5. Stravné pre živnostníkov teraz najvýhodnejšie
  6. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  7. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  8. Hygge ako životný štýl
  9. Vynašli sme sa aj v čase korony. 3D showroom očaril klientov.
  10. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  1. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste? 41 706
  2. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 32 432
  3. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji 14 776
  4. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 9 274
  5. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 8 862
  6. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 8 782
  7. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 329
  8. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 7 286
  9. Ohlúpli sme počas Covid roka? 7 162
  10. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 7 025
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Považská Bystrica a Púchov - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Považská

Odberné miesto na covid.

Víkendové testovanie na ochorenie COVID-19 využilo v desiatich odberových miestach na území Púchova 5 869 ľudí.

3 h
ilustračné foto

Počas nedeľného testovacieho dňa prišlo výrazne menej ľudí. Viaceré obce však väčšinou testovali len počas soboty. POzitivita bola na podobnej úrovni ako v sobotu.

4 h
Mobilné odberové miesto v Domaniži

Obec Domaniža je jedinou v Považskobystrickom okrese, kde majú mobilné odberné miesto na antigénové testovanie. Využili ho už počas víkendového (23. - 24. 1.

4 h
ilustračné foto

V považskobystrickej nemocnici začal klesať počet pacientov hospitalizovaných kvôli Covid-19. Pribúdajú však pacienti, ktorí sú vo vážnom stave.

4 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Mestá a obce v okrese Prievidza postupne zverejňujú počty ľudí, ktorí využili skríningové testovanie v ich obci.

17 h

Polícia prenasledovala auto z Oravy až na Liptov. Komjatnou už vodič neprešiel.

23. jan

Petra inšpirovala k textu tragédia. Na Oravskej priehrade sa utopili bratranci.

24. jan

Pozitivita je zatiaľ nízka.

23. jan

Už ste čítali?