1. LIGA STARŠÍ DORAST U 19
5. kolo: Trenčín - Ružomberok 2:6, Senica – Slovan 2:2.
6. kolo: Slovan – Michalovce 1:3, Nitra – Trnava 5:1, Košice – Podbrezová 2:6, D. Streda – Žilina 4:1, Ružomberok – Bardejov 4:2, Prešov - B. Bystrica 2:1, Trenčín – Senica 5:3.
1. Ružomberok 6 4 1 1 18:9 13
2. Trnava 6 4 1 1 7:6 13
3. Nitra 5 3 2 0 14:6 11
4. Michalovce 6 3 2 1 7:4 11
5. Trenčín 6 3 2 1 16:14 11
6. B. Bystrica 6 2 2 2 7:6 8
7. Senica 6 2 2 2 12:13 8
8. Žilina 6 2 1 3 14:11 7
9. Podbrezová 6 2 1 3 13:14 7
10. Prešov 6 2 1 3 6:7 7
11. Bardejov 6 1 3 2 6:9 6
12. Dun. Streda 6 1 2 3 10:11 5
13. Slovan 5 1 1 3 6:11 4
14. Košice 6 0 1 5 4:19 1
1. LIGA MLADŠÍ DORAST U 17
2. kolo: Slovan – Ružomberok 0:1.
6. kolo: B. Bystrica – Trenčín 0:1, Bardejov – Košice 2:2, Podbrezová – Dun. Streda 3:1, Žilina – Prešov 2:0, Trnava – Ružomberok 0:1, Michalovce – Nitra 1:1, Senica – Slovan 0:2.
1. Ružomberok 6 5 1 0 9:2 16
2. Žilina 6 5 0 1 17:3 15
3. Podbrezová 6 5 0 1 9:3 15
4. Nitra 6 3 2 1 11:11 11
5. Dun. Streda 6 3 1 2 9:8 10
6. Michalovce 6 1 4 1 11:9 7
7. Trenčín 5 2 1 2 4:4 7
8. Slovan 4 2 0 2 5:3 6
9. Trnava 6 2 0 4 7:7 6
10. Bardejov 6 1 2 3 9:13 5
11. Senica 6 1 1 4 4:9 4
12. Prešov 6 1 1 4 2:7 4
13. B. Bystrica 5 1 1 3 7:14 4
14. Košice 6 0 2 4 6:17 2
1. LIGA MLADŠÍ DORAST U 16
2. kolo: Slovan – Ružomberok 5:0.
6. kolo: B. Bystrica – Trenčín 0:3, Bardejov – Košice 1:0, Podbrezová – Dun. Streda 1:0, Žilina – Prešov 4:2, Trnava – Ružomberok 1:0, Senica – Slovan 0:3, Michalovce – Nitra 1:0.
1. Žilina 6 6 0 0 28:8 18
2. Trnava 6 5 1 0 15:2 16
3. Trenčín 5 4 1 0 16:4 13
4. Slovan 4 4 0 0 13:2 12
5. Senica 6 4 0 2 9:8 12
6. Michalovce 6 4 0 2 11:13 12
7. Podbrezová 6 2 2 2 9:3 8
8. Košice 6 2 0 4 4:7 6
9. Nitra 6 1 2 3 11:13 5
10. B. Bystrica 5 1 1 3 5:11 4
11. Ružomberok 6 1 1 4 6:13 4
12. Dun. Streda 6 1 0 5 11:22 3
13. Bardejov 6 1 0 5 2:25 3
14. Prešov 6 0 0 6 7:16 0
2. LIGA STARŠÍ DORAST
9. kolo: Púchov – PFA ViOn 5:0 (2:0), 19., 36. A 82. Červený, 55. Valašík, 87. Buček (11 m), Topoľčany - Pov. Bystrica 2:1 (1:0), 22. Mondek (11 m), 49. Mikula – 80. Krčmárik, Dubnica - Nové Zámky 8:0 (1:0), 62., 64. a 84. Mosorjak, 67. a 90. Bičan, 10. Pišta, 47. Závadský, 52. Kučerka, Domino Bratislava – Levice 1:2, Lok. Trnava – Gabčíkovo 1:2, Komárno – Petržalka 2:0, Horná Nitra – Karlova Ves 5:1, Skalica – Myjava 0:1, Inter – Malacky 2:1.
1. Myjava 11 10 1 0 49:7 31
2. Skalica 11 9 0 2 44:10 27
3. Inter 11 8 0 3 37:11 24
4. Púchov 11 7 2 2 35:11 23
5. Topoľčany 11 7 0 4 20:20 21
6. PFA ViOn 11 6 1 4 24:20 19
7. Horná Nitra 11 6 0 5 40:25 18
8. Pov. Bystrica 10 5 1 4 25:19 16
9. Lok. Trnava 11 5 1 5 20:23 16
10. Karl. Ves 10 5 1 4 16:19 16
11. Dubnica 11 4 3 4 28:18 15
12. Gabčíkovo 11 3 3 5 22:24 12
13. Malacky 10 3 3 4 16:18 12
14. Petržalka 10 4 0 6 18:23 12
15. Komárno 11 3 1 7 32:44 10
16. Domino 11 1 2 8 13:28 5
17. Levice 11 1 1 9 8:57 4
18. N. Zámky 11 0 0 11 3:73 0
2. LIGA MLADŠÍ DORAST
9. kolo: Púchov – PFA ViOn 0:1 (0:1), 26. Gahír, Topoľčany - Pov. Bystrica 6:2 (2:1), 6. a 50. Korman, 12. a 70. Davidovič, 43. Kyčerka, 53. Húdok – 7. a 60. Marejka, Dubnica - Nové Zámky 4:0 (3:0), 26. Martin Vrábel, 33. Kusovský, 38. Štefánek, 66. Matúš, Domino Bratislava – Levice 4:0, Lok. Trnava – Gabčíkovo 1:0, Komárno – Petržalka 0:2, Horná Nitra – Karlova Ves 5:0. Skalica – Myjava 0:4, Inter – Malacky 8:0.
1. Myjava 11 9 2 0 36:4 29
2. Inter 11 9 1 1 43:7 28
3. Horná Nitra 11 7 2 2 35:19 23
4. Petržalka 10 7 2 1 23:10 23
5. PFA ViOn 11 7 1 3 20:17 22
6. Gabčíkovo 11 7 0 4 25:14 21
7. Lok. Trnava 11 5 5 1 23:10 20
8. Domino Ba 11 6 1 4 28:15 19
9. Komárno 11 5 1 5 18:22 16
10. Topoľčany 11 4 2 5 22:22 14
11. Dubnica 11 4 1 6 19:19 13
12. Karl. Ves 10 3 2 5 17:22 11
13. Skalica 11 1 4 6 10:18 7
14. Levice 11 2 1 8 11:40 7
15. N. Zámky 11 2 1 8 12:49 7
16. Púchov 11 2 0 9 16:29 6
17. Malacky 10 0 5 5 6:28 5
18. P. Bystrica 10 1 1 8 11:30 4
3. LIGA STARŠÍ DORAST
9. kolo: Brvnište – Šaľa 1:0 (1:0), 35. Ľ. Hároník (86. Lajš – Brvnište nepremenil 11 – tku), Šamorín – ČFK Nitra 2:0, Šurany – J. Bohunice 4:2, Galanta – Hlohovec 9:2, Nové Mesto – Sereď 3:2, Piešťany – Bánovce 2:2, Krakovany – Partizánske 4:2.
1. Šamorín 9 8 1 0 43:13 25
2. Bánovce 9 7 2 0 30:12 23
3. Šaľa 9 6 0 3 23:13 18
4. Sereď 8 5 0 3 35:15 15
5. Brvnište 9 4 3 2 24:20 15
6. Šurany 8 5 0 3 15:22 15
7. Partizánske 8 4 1 3 20:21 13
8. Piešťany 9 4 1 4 17:18 13
9. J. Bohunice 9 4 0 5 27:25 12
10. N. Mesto 8 3 0 5 21:41 9
11. Galanta 9 2 2 5 30:30 8
12. Krakovany 9 2 1 6 23:28 7
13. Hlohovec 9 1 0 8 9:38 3
14. ČFK Nitra 9 0 1 8 12:33 1
3. LIGA MLADŠÍ DORAST
9. kolo: Brvnište – Šaľa 0:5 (0:3), 22. a 35. Marček, 31. a 60. Vizváry, 73. Hučko, Šamorín – ČFK Nitra 2:3, Šurany – J. Bohunice 5:5, Galanta – Hlohovec 2:2, Nové Mesto – Sereď 0:3, Piešťany – Bánovce 7:0, Krakovany – Partizánske 2:0.
1. Šaľa 9 8 0 1 33:9 24
2. Piešťany 9 7 1 1 29:9 22
3. Šamorín 9 7 0 2 30:10 21
4. Krakovany 9 5 1 3 20:12 16
5. Bánovce 9 4 2 3 15:16 14
6. Galanta 9 4 1 4 20:13 13
7. ČFK Nitra 9 4 1 4 17:16 13
8. Sereď 8 3 3 2 17:10 12
9. N. Mesto 8 3 1 4 12:26 10
10. Partizánske 8 2 3 3 15:11 9
11. Šurany 8 2 2 4 16:20 8
12. Brvnište 9 2 1 6 9:29 7
13. Hlohovec 9 1 1 7 9:28 4
14. J. Bohunice 9 0 1 8 8:41 1
4. LIGA DORAST
9. kolo: Beluša – D. Vestenice 3:1 (1:1), 22., 71. a 76. Pilát – 15. Bago, Tr. Turná - Led. Rovne 6:0 (3:0), 2. a 32. Ďuriš, 6. a 84. Hrušovský, 71. Orčo, 90. Prekop, Tr. Stankovce – N. Dubnica 1:0 (0:0), 65. Novák, Borčice – N. Rudno 3:1 (1:0), 24. Štefánek, 53. Šimák, 74. Masár – 81. Hronec, Nemšová - Dolná Súča 5:0, Kanianka – Bošany 1:6, Mokrý Háj – Kúty 2:5, Holíč mal voľno.
1. Kúty 9 8 0 1 39:8 24
2. Beluša 9 7 0 2 37:9 21
3. Nemšová 9 7 0 2 39:12 21
4. N. Rudno 9 5 1 3 23:16 16
5. Led. Rovne 8 5 0 3 42:15 15
6. Mokrý Háj 8 5 0 3 26:27 15
7. Borčice 8 4 2 2 17:10 14
8. N. Dubnica 9 4 1 4 22:20 13
9. D. Vestenice 9 3 2 3 23:27 11
10. Bošany 8 3 1 4 24:23 10
11. Tr. Turná 8 3 1 4 21:28 10
12. Tr. Stankovce 8 1 1 6 8:31 4
13. Kanianka 9 1 1 7 8:38 4
14. D. Súča 8 1 0 7 9:37 3
15. Holíč 8 1 0 7 11:48 3
Vrbové bolo po troch kontumáciách vylúčené zo súťaže
5. LIGA DORAST
7. kolo: Bošáca – Ladce 2:1 (1:0), 18. a 90. Kukuča – 87. Letko.
9. kolo: Domaniža - Ladce 1:2 (1:2), 6. Augustín – 18. a 23. Češko, Prečín - Nedožery-Brezany 0:3 (0:1), 25. Maťaš, 50, Cicko, 80. Vážan (62. Solnica nepremenil 11 - tku), H. Poruba - Streženice 4:0 (2:0), 4. a 81. Juríček, 41. T. Dražkovec, 53. Ševčík, Častkovce – Košeca 3:2 (1:2), 34. M. Feranec, 67. T. Feranec, 87. Rigó – 23. Gábel, 26. Lacko, Klát. N. Ves – Drietoma 2:1, Turani – Melčice-Lieskové 1:1, Selec – Chynorany 0:10, Bošáca - Stará Turá 1:4.
1. Nedožery 9 8 1 0 49:5 25
2. Chynorany 9 8 0 1 36:10 24
3. H. Poruba 9 7 1 1 22:9 22
4. Častkovce 9 6 0 3 31:33 18
5. Košeca 9 5 2 2 19:16 17
6. Kl. N. Ves 9 5 1 3 24:15 16
7. Turani 9 4 1 4 22:19 13
8. Selec 9 4 1 4 22:35 13
9. Prečín 9 4 0 5 20:18 12
10. Melčice 9 3 1 5 21:27 10
11. St. Turá 9 3 0 6 15:21 9
12. Domaniža 9 3 0 6 20:29 9
13. Drietoma 9 2 1 6 19:20 7
14. Ladce 9 2 0 7 12:25 6
15. Bošáca 9 1 2 6 7:29 5
16. Streženice 9 1 1 7 16:44 4
1. LIGA STARŠÍ ŽIACI U 15
6. kolo: Petržalka – Púchov 0:0, Trenčín – FC Nitra 0:2, PFA ViOn – Inter 1:0, Levice – Myjava 3:0, Spartak Trnava – Dun. Streda 1:0, Horná Nitra – Karlova Ves 1:2, Slovan – Senica 4:1.
1. Slovan 6 5 1 0 34:4 16
2. Karl. Ves 6 5 1 0 13:2 16
3. Senica 6 5 0 1 26:6 15
4. FC Nitra 6 4 1 1 26:4 13
5. Dun. Streda 6 4 0 2 16:8 12
6. Trenčín 6 3 1 2 21:9 10
7. Inter 6 2 1 3 2:3 7
8. Levice 6 2 1 3 5:8 7
9. Spartak Trnava 6 2 1 3 5:14 7
10. Petržalka 6 2 1 3 3:12 7
11. PFA ViOn 6 2 0 4 6:21 6
12. Púchov 6 1 2 3 8:11 5
13. Myjava 6 0 0 6 4:17 0
14. Horná Nitra 6 0 0 6 2:52 0
1. LIGA STARŠÍ ŽIACI U 14
6. kolo: Petržalka – Púchov 2:1 (1:0), 35. Daniel, 49. Bugala - 59. A. Palček (11 m), Trenčín – FC Nitra 2:4, PFA ViOn – Inter 1:2, Spartak Trnava – Dun. Streda 3:1, Levice – Myjava 2:1, Horná Nitra – Karlova Ves 1:1, Slovan – Senica 2:0.
1. Slovan 6 6 0 0 24:4 18
2. Inter 6 5 1 0 19:5 16
3. FC Nitra 6 5 0 1 40:5 15
4. Dun. Streda 6 5 0 1 38:4 15
5. Spartak Trnava 6 5 0 1 19:9 15
6. Senica 6 3 0 3 17:10 9
7. Trenčín 6 3 0 3 13:15 9
8. Karl. Ves 6 2 2 2 10:10 8
9. Petržalka 6 1 1 4 3:12 4
10. Myjava 6 1 1 4 4:19 4
11. PFA ViOn 6 1 0 5 3:21 3
12. Levice 6 1 0 5 4:23 3
13. Púchov 6 1 0 5 4:29 3
14. Horná Nitra 6 0 1 5 3:35 1
1. LIGA MLADŠÍ ŽIACI U 13
6. kolo: Púchov – Levice 14:5 (7:3), 35., 39., 45. a 56. V. Baláž, 11., 15. a 25. B. Chleban, 28. a 59. Gabriš, 29. a 44. Mozsi (prvý z 11 m), 2. Porubčan, 23. Krajčík (11 m), 48. Staňo – 7. Pastorok, 16. Flašík (11 m), 20. Urblík, 55. Beňo, 56. Bača (11 m), Myjava – PFA ViOn 2:3, Dun. Streda – Petržalka 27:0, Karlova Ves – Slovan 3:6, Inter – Horná Nitra 9:4, Senica – Trenčín 3:11, FC Nitra – Spartak Trnava hrajú 19. 10.
1. Dun. Streda 6 6 0 0 101:13 18
2. Slovan 6 5 0 1 125:24 15
3. FC Nitra 5 5 0 0 83:3 15
4. Trenčín 6 5 0 1 90:32 15
5. Inter 6 5 0 1 64:29 15
6. Senica 6 5 0 1 63:28 15
7. Karl. Ves 6 2 1 3 47:53 7
8. Púchov 6 2 1 3 43:64 7
9. Spartak Trnava 5 2 0 3 74:35 6
10. Levice 6 1 0 5 30:73 3
11. Horná Nitra 6 1 0 5 28:76 3
12. PFA ViOn 6 1 0 5 11:84 3
13. Myjava 6 0 0 6 20:69 0
14. Petržalka 6 0 0 6 3:199 0
1. LIGA MLADŠÍ ŽIACI U 12
6. kolo: Púchov – Levice 11:1 (4:1), 4. a 45. Mišík, 19. a 30. Mitaš, 41. a 57. Ernek, 22. Nosáľ, 37. Krasňan, 39. Keznikl, 46. Štefanec - 9. Juhás, Myjava – PFA ViOn 3:11, Dun. Streda – Petržalka 4:6. Inter – Horná Nitra 7:3, Senica – Trenčín 3:17. Karlova Ves – Slovan nehlásili, FC Nitra – Spartak Trnava hrajú 19. 10.
1. Inter 6 5 0 1 66:15 15
2. Púchov 6 5 0 1 61:23 15
3. Dun. Streda 6 4 1 1 66:19 13
4. FC Nitra 5 4 0 1 104:21 12
5. Trenčín 6 4 0 2 76:41 12
6. Horná Nitra 6 3 1 2 60:59 10
7. Slovan 5 3 0 2 70:35 9
8. Senica 6 3 0 3 42:56 9
9. Petržalka 6 3 0 3 28:59 9
10. Spartak Trnava 5 2 0 3 50:56 6
11. Karl. Ves 5 1 0 4 41:59 3
12. PFA ViOn 6 1 0 5 23:80 3
13. Levice 6 1 0 5 17:80 3
14. Myjava 6 0 0 6 19:120 0
2. LIGA STARŠÍ ŽIACI
9. kolo: Dubnica - Skalica 0:2 (0:1), 29. Rosypálek, 53. Riška, Lok. Trnava - Pov. Bystrica 5:2 (3:2), 2., 22. a 51. Orihel, 6. Burian, 60. Katona (11 m) – 29. Uriča, 35. Kadáček, ČFK Nitra – Komárno 2:0, Šaľa – Trebatice 0:6, Partizánske – Sereď 1:1, Piešťany – Gabčíkovo 3:0, Nové Zámky – Topoľčany 3:0, Galanta – Hlohovec 0:3, Trenčín B – Bánovce 2:1.
1. Hlohovec 11 9 1 1 27:10 28
2. Komárno 11 9 0 2 29:13 27
3. Skalica 11 7 2 2 23:15 23
4. ČFK Nitra 11 6 2 3 28:21 20
5. N. Zámky 11 5 3 3 26:19 18
6. Trebatice 10 5 2 3 27:9 17
7. Trenčín B 11 5 2 4 32:19 17
8. Sereď 11 4 5 2 21:15 17
9. Lok. Trnava 11 5 1 5 18:18 16
10. Galanta 10 5 0 5 24:18 15
11. Pov. Bystrica 11 4 1 6 16:32 13
12. Partizánske 11 3 3 5 22:25 12
13. Piešťany 11 3 3 5 17:22 12
14. Šaľa 11 3 3 5 19:29 12
15. Topoľčany 11 2 3 6 18:22 9
16. Bánovce 11 2 2 7 20:30 8
17. Gabčíkovo 11 1 3 7 10:34 6
18. Dubnica 11 2 0 9 14:40 6
2. LIGA MLADŠÍ ŽIACI
9. kolo: Dubnica - Skalica 1:3 (0:1), 34. Kobezda – 29. Kajánek, 53. Urbánek, 60. Gutschnitz (11 m), Lok. Trnava - Pov. Bystrica 5:4 (3:2), 4. a 50. Hegyi, 15. Bukovec, 25. Straka, 56. Salviany – 8. a 39. Kostelanský, 6. Motošický, 46. Chupáč, ČFK Nitra – Komárno 1:7, Nové Zámky – Topoľčany 1:0, Partizánske – Sereď 2:5, Šaľa – Trebatice 2:2, Galanta – Hlohovec 11:0, Piešťany – Gabčíkovo 8:0, Trenčín B – Bánovce 10:0.
1. Trenčín B 11 10 0 1 94:10 30
2. Komárno 11 10 0 1 47:10 30
3. Skalica 11 9 0 2 50:11 27
4. Dubnica 11 8 0 3 70:23 24
5. Lok. Trnava 11 7 1 3 49:25 22
6. N. Zámky 11 7 1 3 33:29 22
7. Pov. Bystrica 11 7 0 4 53:28 21
8. Trebatice 10 6 2 2 62:19 20
9. Šaľa 11 6 1 4 28:31 19
10. Bánovce 11 5 1 5 41:36 16
11. Piešťany 11 4 2 5 30:27 14
12. Topoľčany 11 3 1 7 26:43 10
13. Gabčíkovo 11 2 3 6 22:46 9
14. Galanta 10 2 2 6 26:30 8
15. Sereď 11 2 0 9 24:91 6
16. ČFK Nitra 11 1 1 9 11:92 4
17. Partizánske 11 0 2 9 19:73 2
18. Hlohovec 11 0 1 10 14:75 1
3. LIGA STARŠÍ ŽIACI
4. kolo: Kanianka - Led. Rovne 0:0.
6. kolo: Horovce – N. Dubnica 5:0 (3:0), 19. a 55. Toman, 9. M. Šatka, 11. Zuzík, 66. Pilný, Led. Rovne mali voľno, Nováky - Nové Mesto 3:0, Nemšová – Kanianka 5:1, N. Pravno – N. Rudno 5:1.
1. Nemšová 5 4 1 0 17:5 13
2. Led. Rovne 5 3 1 1 11:5 10
3. Horovce 6 3 0 3 16:12 9
4. N. Rudno 5 2 2 1 10:10 8
5. Kanianka 6 2 2 2 12:14 8
6. N. Pravno 5 2 1 2 13:8 7
7. Nováky 5 2 0 3 12:12 6
8. N. Mesto 5 2 0 3 9:12 6
9. N. Dubnica 6 0 1 5 6:28 1
3. LIGA MLADŠÍ ŽIACI
4. kolo: Kanianka - Led. Rovne 1:1 (0:0), 52. Cmarko – 57. Vajdík.
6. kolo: Horovce – N. Dubnica 1:2 (1:1), 8. J. Šatka – 19. Tabačár, 59. Molnár, Led. Rovne mali voľno, Nováky - Nové Mesto 1:2, Nemšová – Kanianka 3:1, N. Pravno – N. Rudno 8:1.
1. N. Pravno 5 4 1 0 22:5 13
2. N. Mesto 5 4 0 1 19:4 12
3. Kanianka 6 3 2 1 15:12 11
4. Led. Rovne 5 3 1 1 18:8 10
5. Nováky 5 3 0 2 18:8 9
6. N. Rudno 5 2 0 3 24:27 6
7. Nemšová 5 2 0 3 8:15 6
8. N. Dubnica 6 1 0 5 6:30 3
9. Horovce 6 0 0 6 9:30 0
1. LIGA ŽIAČKY
2. kolo: Tr. Teplice – Topoľčany 6:0.
5. kolo: Trenčín - Pov. Bystrica 1:3 (1:1), 35. Laginová – 16., 55. a 63. Kardošová, Beluša - Horná Nitra 0:4 (0:2), 22. a 63. Tkáčiková, 16. Kurinová, 65. Jalakšová, Topoľčany – Dubnica 2:0 (2:0), 7. a 24. Petrovová, Bánovce a Tr. Teplice mali voľno.
1. Pov. Bystrica 5 5 0 0 31:3 15
2. Bánovce 4 3 0 1 30:11 9
3. H. Nitra 3 3 0 0 18:1 9
4. Trenčín 5 2 0 3 13:18 6
5. Beluša 3 1 0 2 7:6 3
6. Tr. Teplice 3 1 0 2 7:12 3
7. Topoľčany 5 1 0 4 3:27 3
8. Dubnica 4 0 0 4 0:31 0
PRÍPRAVKY ZSFZ A LIGA U11
3. kolo: H. Nitra – Púchov 11:22 (7:14), 2., 12. a 29. Mečiar, 33., 41. a 44. Svrček, 9. Zábojník, 15. Šinko, 17. Ďuriš, 26. Konoradský, 60. Lajčiak – 1., 15., 21., 35., 39., 49., 53. a 60. Čmelo, 10., 19., 25. a 41. S. Baláž, 13., 20. a 27. Miko, 4. a 11. Papučiar, 22. a 28. Vavrík, 29. Vrábel, 35. Jánovský, 50. Paliesek, Senica mala voľno.
4. kolo: Púchov – Myjava 31:15 (10:6), 2., 18., 31., 32., 44., 54. a 59. S. Baláž, 3., 34., 35., 46., 47. a 55. Vavrík, 4., 37., 42., 43. a 49. Držka, 7., 37., 50. a 58. Vričan, 12., 20., 47. a 58. Ďurovec, 10. a 56. Čmelo, 23. Miko, 25. Vrábel, 39. Galko – 4., 34., 40. a 51. Černák, 26., 28., 40. a 56. Šarudi, 9. a 53. Jozefák, 18. a 44. Michálik, 43. a 59. Horniaček, 15. Parči, Senica – H. Nitra hrajú 9. 10., Trenčín mal voľno.
1. Púchov 3 3 0 0 74:32 9
2. Trenčín 3 2 0 1 49:48 6
3. Myjava 3 1 0 2 61:62 3
4. H. Nitra 3 1 0 2 31:50 3
5. Senica 2 0 0 2 16:39 0
PRÍPRAVKY ZSFZ A LIGA U10
1. kolo: Senica – Trenčín 9:56.
4. kolo: Púchov – Myjava 28:18 (11:9), 1., 6., 11., 19., 20., 26., 34., 35., 46. a 50. Talda, 8., 9., 36., 37., 41. a 44. Mušák, 5., 21., 30. a 47. Veteška, 3., 28. a 48. Tvarožek, 21., 44. a 46. Sirvoň, 28. A. Vráblik, 37. Šurian – 3., 8., 14. a 42. Batka, 7., 31., 38. a 48. Sládek, 16., 33. a 45. Kováč, 21., 39. a 42. Jankových, 22. a 45. Dolinek, 15. R. Vráblik, 25. Durec, Senica – H. Nitra hrajú 9. 10., Trenčín mal voľno.
1. H. Nitra 3 3 0 0 137:27 9
2. Trenčín 3 2 0 1 93:51 6
3. Púchov 3 1 0 2 51:81 3
4. Senica 2 1 0 1 40:70 3
5. Myjava 3 0 0 3 32:124 0
PRÍPRAVKY ZSFZ A LIGA U 9
1. kolo: Senica – Trenčín 11:11.
3. kolo: H. Nitra – Púchov 19:6 (10:3), 7., 13., 31., 37. a 47. Mjartan, 2., 19. a 27. Dorotík, 2. a 21. Bakai, 2. a 29. Mikula, 15. a 15.. Hečlo, 1. Šinko, 28. Matejovič, 29. Nemček, 34. Gono, 46. vlastný Cíbik – 6. a 15. Mynář, 33. a 36. Loffler, 13. Duchoň, 26. Dubový, Myjava – Trenčín 13:9, Senica mala voľno.
4. kolo: Púchov – Myjava 13:13 (6:7), 2., 18. a 40. Dubový, 8., 20. a 45. Potač, 28., 36. a 49. Loffler, 6. Repka, 15. Mynář, 27. Kmecík, 42. Chudý – 2., 4., 10., 12., 22., 25. 30., 38. a 40. Bartoš, 20., 43. a 48. Jozefák, 32. Štefka, Senica – H. Nitra hrajú 9. 10.,Trenčín mal voľno.
1. H. Nitra 3 2 0 1 57:32 6
2. Senica 2 1 1 0 26:17 4
3. Trenčín 3 1 1 1 37:35 4
4. Myjava 3 1 1 1 35:49 4
5. Púchov 3 0 1 2 25:47 1
PRÍPRAVKY ZSFZ B LIGA U11
4. kolo: Pov. Bystrica – Kanianka 19:4, B. Žilinský 6, Valica 5, Kuciak 3, Holma, Chudý, Valachovič, Chyla, Tomana, Partizánske – Bánovce 8:2, Topoľčany mali voľno.
1. Partizánske 3 3 0 0 33:5 9
2. Topoľčany 3 2 0 1 24:20 6
3. Pov. Bystrica 3 2 0 1 24:25 6
4. Kanianka 3 1 0 2 17:36 3
5. Bánovce 4 0 0 4 14:26 0
PRÍPRAVKY ZSFZ B LIGA U10
4. kolo: Pov. Bystrica mala voľno, Partizánske – Bánovce 3:16, Topoľčany mali voľno.
1. Bánovce 3 2 0 1 26:15 6
2. Topoľčany 2 2 0 0 19:9 6
3. Pov. Bystrica 2 1 0 1 17:11 3
4. Partizánske 3 0 0 3 13:40 0
PRÍPRAVKY ZSFZ B LIGA U9
4. kolo: Pov. Bystrica – Kanianka 9:1, Ružička 2, Klužák 2, P. Žilinský, Podolan, Harciník, Šibík, Možucha, Partizánske – Bánovce 0:10, Topoľčany mali voľno.
1. Topoľčany 3 3 0 0 45:18 9
2. Bánovce 4 3 0 1 47:27 9
3. Pov. Bystrica 3 2 0 1 25:9 6
4. Partizánske 3 0 0 3 3:34 0
5. Kanianka 3 0 0 3 13:45 0
MINICHAMPIONS
V základnom kole, ktorého usporiadateľom bolo Kovo Beluša, bojovalo päť dievčenských tímov o jedno postupové miesto.
Výsledky: Beluša – Dubnica 4:1, Beluša – Trenčín 6:0, Beluša – Tr. Teplice 3:2, Beluša – H. Nitra 1:6, Dubnica – Trenčín 0:6, Dubnica – Tr. Teplice 0:6, Dubnica – H. Nitra 1:2, Trenčín – Tr. Teplice 5:7, Trenčín – H. Nitra 4:3, Tr. Teplice – H. Nitra 0:3.
1. H. Nitra 4 3 0 1 14:6 9
2. Beluša 4 3 0 1 14:9 9
3. Tr. Teplice 4 2 0 2 15:11 6
4. Trenčín 4 2 0 2 15:16 6
5. Dubnica 4 0 0 4 2:18 0
6. LIGA DORAST
7. kolo: Dohňany – Mikušovce 1:0 (1:0), 14. Jánoško, Lysá – D. Kočkovce 1:4 (1:2), 35. Repka – 14. a 82. Lacko, 20. Kováčik, 86. vlastný Janíček, Jasenica – Tuchyňa 3:2 (2:0), 12. Gaban, 32. Smataník, 77. Moravík – 49. a 81. Fabuš, Sverepec – Plevník 3:1 (1:0), 44. a 67. Drieňovský, 87. Kubačka (11 m) – 51. Kurus, Udiča mala voľno.
1. Udiča 6 6 0 0 27:1 18
2. Sverepec 6 5 0 1 26:12 15
3. Plevník 7 4 0 3 26:17 12
4. D. Kočkovce 6 3 1 2 15:11 10
5. Tuchyňa 7 3 0 4 16:20 9
6. Dohňany 6 2 1 3 6:14 7
7. Lysá 6 2 0 4 17:23 6
8. Jasenica 6 2 0 4 11:24 6
9. Mikušovce 6 0 0 6 2:24 0
4. LIGASTARŠÍ ŽIACI SEVER
7. kolo: Jasenica – D. Mariková 9:2 (4:2), 14., 30., 38. a 54. Pavlík, 18. a 42. Mikušík, 3. Pleško, 51. Babuša, 70. Vališík – 13. Gapko, 34. Šikulinec, Udiča – Domaniža 6:0 (2:0), 55. a 58. Šesták, 3. vlastný Král, 21. Miková, 37. Matušík (11 m), 68. L. Trško, Papradno – Prečín 9:0 (4:0), 9., 16., 26., 45. a 52. Cabadaj, 24. a 47. K. Jandúch, 55. a 60. Šamaj, Sverepec – Plevník 10:2 (4:0), 11., 19. a 42. Richtárik, 17. a 37. Milan Košút, 44. a 46. Briestenský, 13. Wallenfels, 38. Rojko, 62. Králik – 52. Prášek, 56. Slašťan, Pružina mala voľno.
1. Udiča 6 6 0 0 29:1 18
2. Pružina 6 5 0 1 26:4 15
3. Jasenica 6 4 0 2 32:6 12
4. Papradno 6 4 0 2 30:10 12
5. Domaniža 6 4 0 2 19:24 12
6. Plevník 7 2 0 5 21:41 6
7. Sverepec 6 1 1 4 13:18 4
8. Prečín 6 1 0 5 6:40 3
9. D. Mariková 7 0 1 6 9:41 1
4. LIGA STARŠÍ ŽIACI JUH
7. kolo: Ladce – Lazy 4:0 (1:0), 64. a 70. T. Kováč, 7. Ježík, 52. Kvasnička, Dohňany – Hradčan Lednica 0:4 (0:0), 59. a 62. A. Hochla, 57. Matúš, 66. Ivaniš, Beluša – H. Poruba 19:0 (9:0), 15., 21., 23. 30., 61. a 65. D. Sehnoutek, 17., 27., 33., 42. 53. a 55. Štefún, 44., 58. a 69. Slávik, 2., a 67. Bednár, 13. Lamačka, 51. Synák, Borčice /Bolešov – Košeca 0:9 (0:4), 2., 3., 24. a 36. Žilka, 43. a 60. Čepák, 27. Kolesányi, 68. Belian, 69. Špánik, Ilava mala voľno.
1. Hr. Lednica 6 6 0 0 39:1 18
2. Beluša 6 5 1 0 65:1 16
3. Košeca 7 4 1 2 25:16 13
4. Ilava 6 4 0 2 36:17 12
5. Ladce 6 3 0 3 36:13 9
6. Lazy 6 2 2 2 25:10 8
7. Dohňany 6 2 0 4 22:15 6
8. H. Poruba 7 0 0 7 3:82 0
9. Borčice 6 0 0 6 1:97 0
4. LIGA MLADŠÍ ŽIACI
7. kolo: Dubnica - D. Kočkovce 3:0 kontumačne, hostia neprišli, FC Púchov /Lúky – Kolačín 0:2 (0:1), 27. Kaštíl, 47. Falath, Ilava mala voľno.
JOZEF ŠPROCHA
1. Dubnica 6 6 0 0 74:3 18
2. Kolačín 5 4 0 1 14:19 12
3. D. Kočkovce 6 2 0 4 11:34 6
4. FC Púchov 6 1 0 5 8:26 3
5. Ilava 5 1 0 4 4:29 3
PRÍPRAVKY STRED
5. kolo: Streženice - Hradčan Lednica 2:2 (0:2), 21. Trník, 30. Jurík – 2. Šimo, 6. Chudada, Hradčan Lednica - Streženice 0:2 (0:0), 24. Škripec, 30. Rídzik.
1. Beluša 8 8 0 0 52:6 24
2. Visolaje 10 6 1 3 31:22 19
3. Streženice 10 5 2 3 20:25 17
4. Horovce B 10 4 1 5 13:33 13
5. Hr. Lednica 8 1 2 5 11:23 5
6. Horovce A 8 0 0 8 8:26 0
PRÍPRAVKY SEVER
4. kolo: Podmanín (usporiadateľ): Podmanín – Sverepec 2:3 (1:2), 5. a 24. R. Kostelanský – 10. a 20. Ďurovský, 13. A. Ondráš, Šebešťanová – Domaniža 1:10 (0:5), 29. Kaprálik – 6., 12., 24. a 25. Kohút, 9., 15. a 23. Pavlovič, 3. Vančová, 17. Dratnal, 18. Valachová, Podmanín – Domaniža 0:10 (0:9), 3., 7., 9. a 11.a 15. Pavlovič, 1., 13. a 23. Kohút, 4. Michal Marko,10. Dratnal, Sverepec – Šebešťanová 2:3 (1:3), 11. Pavlík, 22. Križanová – 6. a 12. Kaprálik, 4. D. Pulen, Podmanín – Šebešťanová 1:4 (0:4), 22. R. Kostelanský – 2. M. Pavlík, 7. Lehocký, 11. V. Pavlík, 15. D. Pulen, Domaniža – Sverepec 9:1 (5:0), 4., 12., 13. a 17. Kohút, 5. a 15. Pavlovič, 19. a 24. Michal Marko, 26. Vančová – 18. Pavlík.
D. Mariková (usporiadateľ): D. Mariková – Prečín 3:0 (1:0), 15. a 20. Britvík, 22. Rágula, Pov. Bystrica – Praznov 9:0 (3:0), 16., 24. a 27. Hybben, 7. a 11. Kotačka, 22. a 30. Petrík, 13. vlastný Gajdoš, 29. Novotný, D. Mariková – Pov. Bystrica 2:0 (1:0), 10. Kopinec, 24. Bakala, Prečín - Praznov 0:5 (0:3), 8., 14. a 15. Šaradín, 16. a 23. Kubiš.
1. Domaniža 14 13 0 1 108:7 39
2. Pov. Bystrica 14 11 1 2 84:15 34
3. D. Mariková 14 9 2 3 45:24 29
4. Šebešťanová 14 7 1 6 34:58 22
5. Sverepec 14 4 3 7 21:46 15
6. Podmanín 14 4 1 9 24:60 13
7. Praznov 14 2 0 12 25:77 6
8. Prečín 14 1 2 11 12:66 5
PRÍPRAVKY JUH
5. kolo: Borčice – Košeca 0:0, Košeca - Borčice 1:3 (1:1), 7. Žilka – 21. a 26. Ďuriš, 10. Vilaim Holiček.
6. kolo: H. Poruba - Dulov 0:1 (0:0), 16. Barek, Dulov - H. Poruba 4:0 (2:0), 13. a 24. Barek, 14. Provazník, 30. Trenčan, Kolačín - Dubnica 1:2 (1:2), 11. Hnaníček – 2. Behan, 3. Milčík, Dubnica – Kolačín 1:1 (0:1), 23. Behan – 14. Hnaníček, Košeca – Ladce 5:1 (1:0), 24., 25. a 29. Bartoš, 8. Žilka, 21. Pikna – 30. Nagy, Ladce – Košeca 1:8 (1:3), 6. Nagy – 1. a 27. Žilka, 26. a 29. Fišer, 5. Pikna, 15. Mikloš, 25. Bartoš, 30. Kutej, Ilava - Borčice 0:3 (0:0), 24. a 26. M. Kňažek, 29. Vratko Holiček, Borčice – Ilava 2:3 (0:1), 26. Habšuda, 30. Vratko Holiček – 15. a 21. Kameništiak, 23. Ondrášik.
1. Dubnica 12 11 1 0 97:6 34
2. Ilava 12 8 1 3 37:24 25
3. Košeca 12 7 2 3 33:14 23
4. Borčice 12 7 2 3 20:23 23
5. Kolačín 12 5 2 5 18:22 17
6. Dulov 12 4 0 8 19:42 12
7. Ladce 12 1 1 10 11:67 4
8. H. Poruba 12 0 1 11 7:44 1