Nedeľa, 18. august, 2019 | Meniny má Elena, Helena

Ako hrala futbalová mládež?

Kompletné výsledky všetkých mládežníckych futbalových líg

1. LIGA STARŠÍ DORAST U 19

5. kolo: Trenčín - Ružomberok 2:6, Senica – Slovan 2:2.

6. kolo: Slovan – Michalovce 1:3, Nitra – Trnava 5:1, Košice – Podbrezová 2:6, D. Streda – Žilina 4:1, Ružomberok – Bardejov 4:2, Prešov - B. Bystrica 2:1, Trenčín – Senica 5:3.

1. Ružomberok             6         4          1          1          18:9     13

2. Trnava                      6         4          1          1          7:6       13

3. Nitra                        5         3          2          0          14:6     11

Článok pokračuje pod video reklamou

4. Michalovce               6         3          2          1          7:4       11

5. Trenčín                     6         3          2          1          16:14   11

6. B. Bystrica               6         2          2          2          7:6       8

7. Senica                      6         2          2          2          12:13   8

8. Žilina                        6         2          1          3          14:11   7

9. Podbrezová              6         2          1          3          13:14   7

10. Prešov                    6         2          1          3          6:7       7

11. Bardejov                6         1          3          2          6:9       6

12. Dun. Streda            6         1          2          3          10:11   5

13. Slovan                    5         1          1          3          6:11     4

14. Košice                   6         0          1          5          4:19     1         

                               

 

 

1. LIGA MLADŠÍ DORAST U 17

2. kolo: Slovan – Ružomberok 0:1.

6. kolo: B. Bystrica – Trenčín 0:1, Bardejov – Košice 2:2, Podbrezová – Dun. Streda 3:1, Žilina – Prešov 2:0, Trnava – Ružomberok 0:1, Michalovce – Nitra 1:1, Senica – Slovan 0:2.

1. Ružomberok             6         5          1          0          9:2       16

2. Žilina                        6         5          0          1          17:3     15

3. Podbrezová              6         5          0          1          9:3       15

4. Nitra                        6         3          2          1          11:11   11

5. Dun. Streda              6         3          1          2          9:8       10

6. Michalovce               6         1          4          1          11:9     7

7. Trenčín                     5         2          1          2          4:4       7

8. Slovan 4                   2         0          2          5:3       6

9. Trnava                      6         2          0          4          7:7       6

10. Bardejov                6         1          2          3          9:13     5

11. Senica                    6         1          1          4          4:9       4

12. Prešov                    6         1          1          4          2:7       4

13. B. Bystrica             5         1          1          3          7:14     4

14. Košice                   6         0          2          4          6:17     2

 

1. LIGA MLADŠÍ DORAST U 16

2. kolo: Slovan – Ružomberok 5:0.

6. kolo: B. Bystrica – Trenčín 0:3, Bardejov – Košice 1:0, Podbrezová – Dun. Streda 1:0,  Žilina – Prešov 4:2, Trnava – Ružomberok 1:0, Senica – Slovan 0:3, Michalovce – Nitra 1:0.

1. Žilina                        6         6          0          0          28:8     18

2. Trnava                      6         5          1          0          15:2     16

3. Trenčín                     5         4          1          0          16:4     13

4. Slovan                      4         4          0          0          13:2     12

5. Senica                      6         4          0          2          9:8       12

6. Michalovce               6         4          0          2          11:13   12

7. Podbrezová              6         2          2          2          9:3       8

8. Košice                     6         2          0          4          4:7       6

9. Nitra                        6         1          2          3          11:13   5

10. B. Bystrica             5         1          1          3          5:11     4

11. Ružomberok           6         1          1          4          6:13     4

12. Dun. Streda            6         1          0          5          11:22   3

13. Bardejov                6         1          0          5          2:25     3

14. Prešov                    6         0          0          6          7:16     0

 

2. LIGA STARŠÍ DORAST

9. kolo: Púchov – PFA ViOn 5:0 (2:0), 19., 36. A 82. Červený, 55. Valašík, 87. Buček (11 m), Topoľčany - Pov. Bystrica 2:1 (1:0), 22. Mondek (11 m), 49. Mikula – 80. Krčmárik,  Dubnica - Nové Zámky 8:0 (1:0), 62., 64. a 84. Mosorjak, 67. a 90. Bičan, 10. Pišta, 47. Závadský, 52. Kučerka, Domino Bratislava – Levice 1:2, Lok. Trnava – Gabčíkovo 1:2, Komárno – Petržalka 2:0, Horná Nitra – Karlova Ves 5:1, Skalica – Myjava 0:1, Inter – Malacky 2:1.

1. Myjava        11        10        1          0          49:7     31

2. Skalica         11        9          0          2          44:10   27

3. Inter 11        8          0          3          37:11   24

4. Púchov        11        7          2          2          35:11   23

5. Topoľčany   11        7          0          4          20:20   21

6. PFA ViOn   11        6          1          4          24:20   19

7. Horná Nitra 11        6          0          5          40:25   18

8. Pov. Bystrica         10        5          1          4          25:19   16

9. Lok. Trnava 11        5          1          5          20:23   16

10. Karl. Ves   10        5          1          4          16:19   16

11. Dubnica    11        4          3          4          28:18   15

12. Gabčíkovo 11        3          3          5          22:24   12

13. Malacky    10        3          3          4          16:18   12

14. Petržalka    10        4          0          6          18:23   12

15. Komárno   11        3          1          7          32:44   10

16. Domino      11        1          2          8          13:28   5

17. Levice        11        1          1          9          8:57     4

18. N. Zámky  11        0          0          11        3:73     0

 

2. LIGA MLADŠÍ DORAST

9. kolo: Púchov – PFA ViOn 0:1 (0:1), 26. Gahír, Topoľčany - Pov. Bystrica 6:2 (2:1), 6. a 50. Korman, 12. a 70. Davidovič, 43. Kyčerka, 53. Húdok – 7. a 60. Marejka, Dubnica - Nové Zámky 4:0 (3:0), 26. Martin Vrábel, 33. Kusovský, 38. Štefánek, 66. Matúš, Domino Bratislava – Levice 4:0, Lok. Trnava – Gabčíkovo 1:0, Komárno – Petržalka 0:2, Horná Nitra – Karlova Ves 5:0. Skalica – Myjava 0:4, Inter – Malacky 8:0.

1. Myjava        11        9          2          0          36:4     29

2. Inter 11        9          1          1          43:7     28

3. Horná Nitra 11        7          2          2          35:19   23

4. Petržalka      10        7          2          1          23:10   23

5. PFA ViOn   11        7          1          3          20:17   22

6. Gabčíkovo   11        7          0          4          25:14   21

7. Lok. Trnava 11        5          5          1          23:10   20

8. Domino Ba  11        6          1          4          28:15   19

9. Komárno     11        5          1          5          18:22   16

10. Topoľčany 11        4          2          5          22:22   14

11. Dubnica    11        4          1          6          19:19   13

12. Karl. Ves   10        3          2          5          17:22   11

13. Skalica       11        1          4          6          10:18   7

14. Levice        11        2          1          8          11:40   7

15. N. Zámky  11        2          1          8          12:49   7

16. Púchov      11        2          0          9          16:29   6

17. Malacky    10        0          5          5          6:28     5

18. P. Bystrica           10        1          1          8          11:30   4

 

 

3. LIGA STARŠÍ DORAST

9. kolo: Brvnište – Šaľa 1:0 (1:0), 35. Ľ. Hároník (86. Lajš – Brvnište nepremenil 11 – tku), Šamorín – ČFK Nitra 2:0, Šurany – J. Bohunice 4:2, Galanta – Hlohovec 9:2, Nové Mesto – Sereď 3:2, Piešťany – Bánovce 2:2, Krakovany – Partizánske 4:2.

1. Šamorín       9          8          1          0          43:13   25

2. Bánovce      9          7          2          0          30:12   23

3. Šaľa 9          6          0          3          23:13   18

4. Sereď          8          5          0          3          35:15   15

5. Brvnište     9          4          3          2          24:20   15

6. Šurany         8          5          0          3          15:22   15

7. Partizánske  8          4          1          3          20:21   13

8. Piešťany      9          4          1          4          17:18   13

9. J. Bohunice  9          4          0          5          27:25   12

10. N. Mesto   8          3          0          5          21:41   9

11. Galanta      9          2          2          5          30:30   8

12. Krakovany 9          2          1          6          23:28   7

13. Hlohovec   9          1          0          8          9:38     3

14. ČFK Nitra 9          0          1          8          12:33   1

 

3. LIGA MLADŠÍ DORAST

9. kolo: Brvnište – Šaľa 0:5 (0:3), 22. a 35. Marček, 31. a 60. Vizváry, 73. Hučko, Šamorín – ČFK Nitra 2:3, Šurany – J. Bohunice 5:5, Galanta – Hlohovec 2:2, Nové Mesto – Sereď 0:3, Piešťany – Bánovce 7:0, Krakovany – Partizánske 2:0.

1. Šaľa 9          8          0          1          33:9     24

2. Piešťany      9          7          1          1          29:9     22

3. Šamorín       9          7          0          2          30:10   21

4. Krakovany   9          5          1          3          20:12   16

5. Bánovce      9          4          2          3          15:16   14

6. Galanta        9          4          1          4          20:13   13

7. ČFK Nitra   9          4          1          4          17:16   13

8. Sereď          8          3          3          2          17:10   12

9. N. Mesto     8          3          1          4          12:26   10

10. Partizánske            8          2          3          3          15:11   9

11. Šurany       8          2          2          4          16:20   8

12. Brvnište   9          2          1          6          9:29     7

13. Hlohovec   9          1          1          7          9:28     4

14. J. Bohunice            9          0          1          8          8:41     1

 

4. LIGA DORAST

9. kolo: Beluša – D. Vestenice 3:1 (1:1), 22., 71. a 76. Pilát – 15. Bago, Tr. Turná - Led. Rovne 6:0 (3:0), 2. a 32. Ďuriš, 6. a 84. Hrušovský, 71. Orčo, 90. Prekop, Tr. Stankovce – N. Dubnica 1:0 (0:0), 65. Novák, Borčice – N. Rudno 3:1 (1:0), 24. Štefánek, 53. Šimák, 74. Masár – 81. Hronec, Nemšová - Dolná Súča 5:0, Kanianka – Bošany 1:6, Mokrý Háj – Kúty 2:5, Holíč mal voľno.

1. Kúty            9          8          0          1          39:8     24

2. Beluša        9          7          0          2          37:9     21

3. Nemšová     9          7          0          2          39:12   21

4. N. Rudno     9          5          1          3          23:16   16

5. Led. Rovne            8          5          0          3          42:15   15

6. Mokrý Háj   8          5          0          3          26:27   15

7. Borčice       8          4          2          2          17:10   14

8. N. Dubnica 9          4          1          4          22:20   13

9. D. Vestenice            9          3          2          3          23:27   11

10. Bošany      8          3          1          4          24:23   10

11. Tr. Turná   8          3          1          4          21:28   10

12. Tr. Stankovce        8          1          1          6          8:31     4

13. Kanianka   9          1          1          7          8:38     4

14. D. Súča     8          1          0          7          9:37     3

15. Holíč          8          1          0          7          11:48   3

Vrbové bolo po troch kontumáciách vylúčené zo súťaže

 

 

5. LIGA DORAST

7. kolo: Bošáca – Ladce 2:1 (1:0), 18. a 90. Kukuča – 87. Letko.

9. kolo: Domaniža - Ladce 1:2 (1:2), 6. Augustín – 18. a 23. Češko, Prečín - Nedožery-Brezany 0:3 (0:1), 25. Maťaš, 50, Cicko, 80. Vážan (62. Solnica nepremenil 11 - tku), H. Poruba - Streženice 4:0 (2:0), 4. a 81. Juríček, 41. T. Dražkovec, 53. Ševčík, Častkovce – Košeca 3:2 (1:2), 34. M. Feranec, 67. T. Feranec, 87. Rigó – 23. Gábel, 26. Lacko, Klát. N. Ves – Drietoma 2:1, Turani – Melčice-Lieskové 1:1, Selec – Chynorany 0:10, Bošáca - Stará Turá 1:4.

1. Nedožery     9          8          1          0          49:5     25

2. Chynorany   9          8          0          1          36:10   24

3. H. Poruba   9          7          1          1          22:9     22

4. Častkovce   9          6          0          3          31:33   18

5. Košeca       9          5          2          2          19:16   17

6. Kl. N. Ves   9          5          1          3          24:15   16

7. Turani          9          4          1          4          22:19   13

8. Selec           9          4          1          4          22:35   13

9. Prečín         9          4          0          5          20:18   12

10. Melčice      9          3          1          5          21:27   10

11. St. Turá     9          3          0          6          15:21   9

12. Domaniža 9          3          0          6          20:29   9

13. Drietoma    9          2          1          6          19:20   7

14. Ladce       9          2          0          7          12:25   6

15. Bošáca      9          1          2          6          7:29     5

16. Streženice            9          1          1          7          16:44   4

 

1. LIGA STARŠÍ ŽIACI U 15

6. kolo: Petržalka – Púchov 0:0, Trenčín – FC Nitra 0:2, PFA ViOn – Inter 1:0, Levice – Myjava 3:0, Spartak Trnava – Dun. Streda 1:0, Horná Nitra – Karlova Ves 1:2, Slovan – Senica 4:1.

1. Slovan         6          5          1          0          34:4     16

2. Karl. Ves     6          5          1          0          13:2     16

3. Senica          6          5          0          1          26:6     15

4. FC Nitra      6          4          1          1          26:4     13

5. Dun. Streda 6          4          0          2          16:8     12

6. Trenčín        6          3          1          2          21:9     10

7. Inter 6          2          1          3          2:3       7

8. Levice          6          2          1          3          5:8       7

9. Spartak Trnava        6          2          1          3          5:14     7

10. Petržalka    6          2          1          3          3:12     7

11. PFA ViOn 6          2          0          4          6:21     6

12. Púchov      6          1          2          3          8:11     5

13. Myjava      6          0          0          6          4:17     0

14. Horná Nitra           6          0          0          6          2:52     0

 

 

1. LIGA STARŠÍ ŽIACI U 14

6. kolo: Petržalka – Púchov 2:1 (1:0), 35. Daniel, 49. Bugala -  59. A. Palček (11 m), Trenčín – FC Nitra 2:4, PFA ViOn – Inter 1:2, Spartak Trnava – Dun. Streda 3:1, Levice – Myjava 2:1, Horná Nitra – Karlova Ves 1:1, Slovan – Senica 2:0.

1. Slovan         6          6          0          0          24:4     18

2. Inter 6          5          1          0          19:5     16

3. FC Nitra      6          5          0          1          40:5     15

4. Dun. Streda 6          5          0          1          38:4     15

5. Spartak Trnava        6          5          0          1          19:9     15

6. Senica          6          3          0          3          17:10   9

7. Trenčín        6          3          0          3          13:15   9

8. Karl. Ves     6          2          2          2          10:10   8

9. Petržalka      6          1          1          4          3:12     4

10. Myjava      6          1          1          4          4:19     4

11. PFA ViOn 6          1          0          5          3:21     3

12. Levice        6          1          0          5          4:23     3

13. Púchov      6          1          0          5          4:29     3

14. Horná Nitra           6          0          1          5          3:35     1

 

         

 

1. LIGA MLADŠÍ ŽIACI U 13

6. kolo: Púchov – Levice 14:5 (7:3), 35., 39., 45. a 56. V. Baláž, 11., 15. a 25. B. Chleban, 28. a 59. Gabriš, 29. a 44. Mozsi (prvý z 11 m), 2. Porubčan, 23. Krajčík (11 m), 48. Staňo – 7. Pastorok, 16. Flašík (11 m), 20. Urblík, 55. Beňo, 56. Bača (11 m), Myjava – PFA ViOn 2:3, Dun. Streda – Petržalka 27:0, Karlova Ves – Slovan 3:6, Inter – Horná Nitra 9:4, Senica – Trenčín 3:11, FC Nitra – Spartak Trnava hrajú 19. 10.

1. Dun. Streda 6          6          0          0          101:13 18

2. Slovan         6          5          0          1          125:24 15

3. FC Nitra      5          5          0          0          83:3     15

4. Trenčín        6          5          0          1          90:32   15

5. Inter 6          5          0          1          64:29   15

6. Senica          6          5          0          1          63:28   15

7. Karl. Ves     6          2          1          3          47:53   7

8. Púchov        6          2          1          3          43:64   7

9. Spartak Trnava        5          2          0          3          74:35   6

10. Levice        6          1          0          5          30:73   3

11. Horná Nitra           6          1          0          5          28:76   3

12. PFA ViOn 6          1          0          5          11:84   3

13. Myjava      6          0          0          6          20:69   0

14. Petržalka    6          0          0          6          3:199   0

 

 

1. LIGA MLADŠÍ ŽIACI U 12

6. kolo: Púchov – Levice 11:1 (4:1), 4. a 45. Mišík, 19. a 30. Mitaš, 41. a 57. Ernek, 22. Nosáľ, 37. Krasňan, 39. Keznikl, 46. Štefanec - 9. Juhás, Myjava – PFA ViOn 3:11, Dun. Streda – Petržalka 4:6. Inter – Horná Nitra 7:3, Senica – Trenčín 3:17. Karlova Ves – Slovan nehlásili, FC Nitra – Spartak Trnava hrajú 19. 10.

1. Inter 6          5          0          1          66:15   15

2. Púchov        6          5          0          1          61:23   15

3. Dun. Streda 6          4          1          1          66:19   13

4. FC Nitra      5          4          0          1          104:21 12

5. Trenčín        6          4          0          2          76:41   12

6. Horná Nitra 6          3          1          2          60:59   10

7. Slovan         5          3          0          2          70:35   9

8. Senica          6          3          0          3          42:56   9

9. Petržalka      6          3          0          3          28:59   9

10. Spartak Trnava      5          2          0          3          50:56   6

11. Karl. Ves   5          1          0          4          41:59   3

12. PFA ViOn 6          1          0          5          23:80   3

13. Levice        6          1          0          5          17:80   3

14. Myjava      6          0          0          6          19:120 0

 

2. LIGA STARŠÍ ŽIACI

9. kolo: Dubnica - Skalica 0:2 (0:1), 29. Rosypálek, 53. Riška, Lok. Trnava - Pov. Bystrica 5:2 (3:2), 2., 22. a 51. Orihel, 6. Burian, 60. Katona (11 m) – 29. Uriča, 35. Kadáček, ČFK Nitra – Komárno 2:0, Šaľa – Trebatice 0:6, Partizánske – Sereď 1:1, Piešťany – Gabčíkovo 3:0, Nové Zámky – Topoľčany 3:0, Galanta – Hlohovec 0:3, Trenčín B – Bánovce 2:1.

1. Hlohovec     11        9          1          1          27:10   28

2. Komárno     11        9          0          2          29:13   27

3. Skalica         11        7          2          2          23:15   23

4. ČFK Nitra   11        6          2          3          28:21   20

5. N. Zámky    11        5          3          3          26:19   18

6. Trebatice     10        5          2          3          27:9     17

7. Trenčín B     11        5          2          4          32:19   17

8. Sereď          11        4          5          2          21:15   17

9. Lok. Trnava 11        5          1          5          18:18   16

10. Galanta      10        5          0          5          24:18   15

11. Pov. Bystrica       11        4          1          6          16:32   13

12. Partizánske            11        3          3          5          22:25   12

13. Piešťany    11        3          3          5          17:22   12

14. Šaľa          11        3          3          5          19:29   12

15. Topoľčany 11        2          3          6          18:22   9

16. Bánovce    11        2          2          7          20:30   8

17. Gabčíkovo 11        1          3          7          10:34   6

18. Dubnica    11        2          0          9          14:40   6

 

 

2. LIGA MLADŠÍ ŽIACI

9. kolo: Dubnica - Skalica 1:3 (0:1), 34. Kobezda – 29. Kajánek, 53. Urbánek, 60. Gutschnitz (11 m), Lok. Trnava - Pov. Bystrica 5:4 (3:2), 4. a 50. Hegyi, 15. Bukovec, 25. Straka, 56. Salviany – 8. a 39. Kostelanský, 6. Motošický, 46. Chupáč, ČFK Nitra – Komárno 1:7, Nové Zámky – Topoľčany 1:0, Partizánske – Sereď 2:5, Šaľa – Trebatice 2:2, Galanta – Hlohovec 11:0, Piešťany – Gabčíkovo 8:0, Trenčín B – Bánovce 10:0.

1. Trenčín B     11        10        0          1          94:10   30

2. Komárno     11        10        0          1          47:10   30

3. Skalica         11        9          0          2          50:11   27

4. Dubnica      11        8          0          3          70:23   24

5. Lok. Trnava 11        7          1          3          49:25   22

6. N. Zámky    11        7          1          3          33:29   22

7. Pov. Bystrica         11        7          0          4          53:28   21

8. Trebatice     10        6          2          2          62:19   20

9. Šaľa 11        6          1          4          28:31   19

10. Bánovce    11        5          1          5          41:36   16

11. Piešťany    11        4          2          5          30:27   14

12. Topoľčany 11        3          1          7          26:43   10

13. Gabčíkovo 11        2          3          6          22:46   9

14. Galanta      10        2          2          6          26:30   8

15. Sereď        11        2          0          9          24:91   6

16. ČFK Nitra 11        1          1          9          11:92   4

17. Partizánske            11        0          2          9          19:73   2

18. Hlohovec   11        0          1          10        14:75   1

 

3. LIGA STARŠÍ ŽIACI

4. kolo: Kanianka - Led. Rovne 0:0.

6. kolo: Horovce – N. Dubnica 5:0 (3:0), 19. a 55. Toman, 9. M. Šatka, 11. Zuzík, 66. Pilný, Led. Rovne mali voľno, Nováky - Nové Mesto 3:0, Nemšová – Kanianka 5:1, N. Pravno – N. Rudno 5:1.

1. Nemšová     5          4          1          0          17:5     13

2. Led. Rovne            5          3          1          1          11:5     10

3. Horovce     6          3          0          3          16:12   9

4. N. Rudno     5          2          2          1          10:10   8

5. Kanianka     6          2          2          2          12:14   8

6. N. Pravno    5          2          1          2          13:8     7

7. Nováky       5          2          0          3          12:12   6

8. N. Mesto     5          2          0          3          9:12     6

9. N. Dubnica 6          0          1          5          6:28     1

 

 

3. LIGA MLADŠÍ ŽIACI

4. kolo: Kanianka - Led. Rovne 1:1 (0:0), 52. Cmarko – 57. Vajdík.

6. kolo: Horovce – N. Dubnica 1:2 (1:1), 8. J. Šatka – 19. Tabačár, 59. Molnár, Led. Rovne mali voľno, Nováky - Nové Mesto 1:2, Nemšová – Kanianka 3:1, N. Pravno – N. Rudno 8:1.

1. N. Pravno    5          4          1          0          22:5     13

2. N. Mesto     5          4          0          1          19:4     12

3. Kanianka     6          3          2          1          15:12   11

4. Led. Rovne            5          3          1          1          18:8     10

5. Nováky       5          3          0          2          18:8     9

6. N. Rudno     5          2          0          3          24:27   6

7. Nemšová     5          2          0          3          8:15     6

8. N. Dubnica 6          1          0          5          6:30     3

9. Horovce     6          0          0          6          9:30     0

 

1. LIGA ŽIAČKY

2. kolo: Tr. Teplice – Topoľčany 6:0.  

5. kolo: Trenčín - Pov. Bystrica 1:3 (1:1), 35. Laginová – 16., 55. a 63. Kardošová, Beluša - Horná Nitra 0:4 (0:2), 22. a 63. Tkáčiková, 16. Kurinová, 65. Jalakšová, Topoľčany – Dubnica 2:0 (2:0), 7. a 24. Petrovová, Bánovce a Tr. Teplice mali voľno.

 

1. Pov. Bystrica         5          5          0          0          31:3     15

2. Bánovce      4          3          0          1          30:11   9

3. H. Nitra       3          3          0          0          18:1     9

4. Trenčín        5          2          0          3          13:18   6

5. Beluša        3          1          0          2          7:6       3

6. Tr. Teplice   3          1          0          2          7:12     3

7. Topoľčany   5          1          0          4          3:27     3

8. Dubnica      4          0          0          4          0:31     0

 

PRÍPRAVKY ZSFZ A LIGA U11

3. kolo: H. Nitra – Púchov 11:22 (7:14), 2., 12. a 29. Mečiar, 33., 41. a 44. Svrček, 9. Zábojník, 15. Šinko, 17. Ďuriš, 26. Konoradský, 60. Lajčiak – 1., 15., 21., 35., 39., 49., 53.  a 60. Čmelo, 10., 19., 25. a 41. S. Baláž, 13., 20. a 27. Miko, 4. a 11. Papučiar, 22. a 28. Vavrík, 29. Vrábel, 35. Jánovský, 50. Paliesek, Senica mala voľno.

4. kolo: Púchov – Myjava 31:15 (10:6), 2., 18., 31., 32., 44., 54. a 59. S. Baláž, 3., 34., 35., 46., 47. a 55. Vavrík, 4., 37., 42., 43. a 49. Držka, 7., 37., 50. a 58. Vričan, 12., 20., 47. a 58. Ďurovec, 10. a 56. Čmelo, 23. Miko, 25. Vrábel, 39. Galko – 4., 34., 40. a 51. Černák, 26., 28., 40. a 56. Šarudi, 9. a 53. Jozefák, 18. a 44. Michálik, 43. a 59. Horniaček, 15. Parči, Senica – H. Nitra hrajú 9. 10., Trenčín mal voľno.

1. Púchov        3          3          0          0          74:32   9

2. Trenčín        3          2          0          1          49:48   6

3. Myjava        3          1          0          2          61:62   3

4. H. Nitra       3          1          0          2          31:50   3

5. Senica          2          0          0          2          16:39   0

 

 

PRÍPRAVKY ZSFZ A LIGA U10

1. kolo: Senica – Trenčín 9:56.

4. kolo: Púchov – Myjava 28:18 (11:9), 1., 6., 11., 19., 20., 26., 34., 35., 46. a 50. Talda, 8., 9., 36., 37., 41. a 44. Mušák, 5., 21., 30. a 47. Veteška, 3., 28. a 48. Tvarožek, 21., 44. a 46. Sirvoň, 28. A. Vráblik, 37. Šurian – 3., 8., 14. a 42. Batka, 7., 31., 38. a 48. Sládek, 16., 33. a 45. Kováč, 21., 39. a 42. Jankových, 22. a 45. Dolinek, 15. R. Vráblik, 25. Durec, Senica – H. Nitra hrajú 9. 10., Trenčín mal voľno.

1. H. Nitra       3          3          0          0          137:27 9

2. Trenčín        3          2          0          1          93:51   6

3. Púchov        3          1          0          2          51:81   3

4. Senica          2          1          0          1          40:70   3

5. Myjava        3          0          0          3          32:124 0

 

PRÍPRAVKY ZSFZ A LIGA U 9

1. kolo: Senica – Trenčín 11:11.

3. kolo: H. Nitra – Púchov 19:6 (10:3), 7., 13., 31., 37. a 47. Mjartan, 2., 19.  a 27. Dorotík, 2. a 21. Bakai, 2. a 29. Mikula, 15. a 15.. Hečlo, 1. Šinko, 28. Matejovič, 29. Nemček, 34. Gono, 46. vlastný Cíbik – 6.  a 15. Mynář, 33. a 36. Loffler, 13. Duchoň, 26. Dubový, Myjava – Trenčín 13:9, Senica mala voľno.

4. kolo: Púchov – Myjava 13:13 (6:7), 2., 18. a 40. Dubový, 8., 20. a 45. Potač, 28., 36. a 49. Loffler, 6. Repka, 15. Mynář, 27. Kmecík, 42. Chudý – 2., 4., 10., 12., 22., 25. 30., 38. a 40. Bartoš, 20., 43. a 48. Jozefák, 32. Štefka, Senica – H. Nitra hrajú 9. 10.,Trenčín mal voľno.

1. H. Nitra       3          2          0          1          57:32   6

2. Senica          2          1          1          0          26:17   4

3. Trenčín        3          1          1          1          37:35   4

4. Myjava        3          1          1          1          35:49   4

5. Púchov        3          0          1          2          25:47   1

 

PRÍPRAVKY ZSFZ B LIGA U11

4. kolo: Pov. Bystrica – Kanianka 19:4, B. Žilinský 6, Valica 5, Kuciak 3, Holma, Chudý, Valachovič, Chyla, Tomana, Partizánske – Bánovce 8:2, Topoľčany mali voľno.

1. Partizánske  3          3          0          0          33:5     9

2. Topoľčany   3          2          0          1          24:20   6

3. Pov. Bystrica         3          2          0          1          24:25   6

4. Kanianka     3          1          0          2          17:36   3

5. Bánovce      4          0          0          4          14:26   0

 

 

PRÍPRAVKY ZSFZ B LIGA U10

4. kolo: Pov. Bystrica mala voľno, Partizánske – Bánovce 3:16, Topoľčany mali voľno.

1. Bánovce      3          2          0          1          26:15   6

2. Topoľčany   2          2          0          0          19:9     6

3. Pov. Bystrica         2          1          0          1          17:11   3

4. Partizánske  3          0          0          3          13:40   0

 

PRÍPRAVKY ZSFZ B LIGA U9

4. kolo: Pov. Bystrica – Kanianka 9:1, Ružička 2, Klužák 2, P. Žilinský, Podolan, Harciník, Šibík, Možucha, Partizánske – Bánovce 0:10, Topoľčany mali voľno.

1. Topoľčany   3          3          0          0          45:18   9

2. Bánovce      4          3          0          1          47:27   9

3. Pov. Bystrica           3          2          0          1          25:9     6

4. Partizánske  3          0          0          3          3:34     0

5. Kanianka     3          0          0          3          13:45   0

 

MINICHAMPIONS

V základnom kole, ktorého usporiadateľom bolo Kovo Beluša, bojovalo päť dievčenských tímov o jedno postupové miesto.

Výsledky: Beluša – Dubnica 4:1, Beluša – Trenčín 6:0, Beluša – Tr. Teplice 3:2, Beluša – H. Nitra 1:6, Dubnica – Trenčín 0:6, Dubnica – Tr. Teplice 0:6, Dubnica – H. Nitra 1:2, Trenčín – Tr. Teplice 5:7, Trenčín – H. Nitra 4:3, Tr. Teplice – H. Nitra 0:3.

1. H. Nitra       4          3          0          1          14:6     9

2. Beluša        4          3          0          1          14:9     9

3. Tr. Teplice   4          2          0          2          15:11   6

4. Trenčín        4          2          0          2          15:16   6

5. Dubnica      4          0          0          4          2:18     0

 

6. LIGA DORAST

7. kolo: Dohňany – Mikušovce 1:0 (1:0), 14. Jánoško, Lysá – D. Kočkovce 1:4 (1:2), 35. Repka – 14. a 82. Lacko, 20. Kováčik, 86. vlastný Janíček, Jasenica – Tuchyňa 3:2 (2:0), 12. Gaban, 32. Smataník, 77. Moravík – 49. a 81. Fabuš, Sverepec – Plevník 3:1 (1:0), 44. a 67. Drieňovský, 87. Kubačka (11 m) – 51. Kurus, Udiča mala voľno.

1. Udiča           6          6          0          0          27:1     18

2. Sverepec     6          5          0          1          26:12   15

3. Plevník         7          4          0          3          26:17   12

4. D. Kočkovce           6          3          1          2          15:11   10

5. Tuchyňa       7          3          0          4          16:20   9

6. Dohňany      6          2          1          3          6:14     7

7. Lysá            6          2          0          4          17:23   6

8. Jasenica       6          2          0          4          11:24   6

9. Mikušovce   6          0          0          6          2:24     0

 

4. LIGASTARŠÍ ŽIACI SEVER

7. kolo: Jasenica – D. Mariková 9:2 (4:2), 14., 30., 38. a 54. Pavlík, 18. a 42. Mikušík, 3. Pleško, 51. Babuša, 70. Vališík – 13. Gapko, 34. Šikulinec, Udiča – Domaniža 6:0 (2:0), 55. a 58. Šesták, 3. vlastný Král, 21. Miková, 37. Matušík (11 m), 68. L. Trško, Papradno – Prečín 9:0 (4:0), 9., 16., 26., 45. a 52. Cabadaj, 24. a 47. K. Jandúch, 55. a 60. Šamaj, Sverepec – Plevník 10:2 (4:0), 11., 19. a 42. Richtárik, 17. a 37. Milan Košút, 44. a 46. Briestenský, 13. Wallenfels, 38. Rojko, 62. Králik – 52. Prášek, 56. Slašťan, Pružina mala voľno.

1. Udiča           6          6          0          0          29:1     18

2. Pružina         6          5          0          1          26:4     15

3. Jasenica       6          4          0          2          32:6     12

4. Papradno     6          4          0          2          30:10   12

5. Domaniža     6          4          0          2          19:24   12

6. Plevník         7          2          0          5          21:41   6

7. Sverepec     6          1          1          4          13:18   4

8. Prečín          6          1          0          5          6:40     3

9. D. Mariková            7          0          1          6          9:41     1         

4. LIGA STARŠÍ ŽIACI JUH

7. kolo: Ladce – Lazy 4:0 (1:0), 64. a 70. T. Kováč, 7. Ježík, 52. Kvasnička, Dohňany – Hradčan Lednica 0:4 (0:0), 59. a 62. A. Hochla, 57. Matúš, 66. Ivaniš, Beluša – H. Poruba 19:0 (9:0), 15., 21., 23. 30., 61. a 65. D. Sehnoutek, 17., 27., 33., 42. 53. a 55. Štefún, 44., 58. a 69. Slávik, 2., a 67. Bednár, 13. Lamačka, 51. Synák, Borčice /Bolešov – Košeca 0:9 (0:4), 2., 3., 24. a 36. Žilka, 43. a 60. Čepák, 27. Kolesányi, 68. Belian, 69. Špánik, Ilava mala voľno.

1. Hr. Lednica  6          6          0          0          39:1     18

2. Beluša          6          5          1          0          65:1     16

3. Košeca        7          4          1          2          25:16   13

4. Ilava 6          4          0          2          36:17   12

5. Ladce          6          3          0          3          36:13   9

6. Lazy 6          2          2          2          25:10   8

7. Dohňany      6          2          0          4          22:15   6

8. H. Poruba    7          0          0          7          3:82     0

9. Borčice        6          0          0          6          1:97     0

 

4. LIGA MLADŠÍ ŽIACI

7. kolo: Dubnica - D. Kočkovce 3:0 kontumačne, hostia neprišli, FC Púchov /Lúky – Kolačín 0:2 (0:1), 27. Kaštíl, 47. Falath, Ilava mala voľno.

 

JOZEF ŠPROCHA

1. Dubnica       6          6          0          0          74:3     18

2. Kolačín        5          4          0          1          14:19   12

3. D. Kočkovce           6          2          0          4          11:34   6

4. FC Púchov  6          1          0          5          8:26     3

5. Ilava 5          1          0          4          4:29     3

 

 

PRÍPRAVKY STRED

 

5. kolo: Streženice - Hradčan Lednica 2:2 (0:2), 21. Trník, 30. Jurík – 2. Šimo, 6. Chudada, Hradčan Lednica - Streženice 0:2 (0:0), 24. Škripec, 30. Rídzik.
1. Beluša          8          8          0          0          52:6     24

2. Visolaje       10        6          1          3          31:22   19
3. Streženice    10        5          2          3          20:25   17

4. Horovce B   10        4          1          5          13:33   13

5. Hr. Lednica  8          1          2          5          11:23   5

6. Horovce A   8          0          0          8          8:26     0

 

PRÍPRAVKY SEVER
4. kolo:
Podmanín (usporiadateľ): Podmanín – Sverepec 2:3 (1:2), 5. a 24. R. Kostelanský – 10. a 20. Ďurovský, 13. A. Ondráš, Šebešťanová – Domaniža 1:10 (0:5), 29. Kaprálik – 6., 12., 24. a 25. Kohút, 9., 15. a 23. Pavlovič, 3. Vančová, 17. Dratnal, 18. Valachová, Podmanín – Domaniža 0:10 (0:9), 3., 7., 9. a 11.a 15. Pavlovič, 1., 13. a 23. Kohút, 4. Michal Marko,10. Dratnal, Sverepec – Šebešťanová 2:3 (1:3), 11. Pavlík, 22. Križanová – 6. a 12. Kaprálik, 4. D. Pulen, Podmanín – Šebešťanová 1:4 (0:4), 22. R. Kostelanský – 2. M. Pavlík, 7. Lehocký, 11. V. Pavlík, 15. D. Pulen, Domaniža – Sverepec 9:1 (5:0), 4., 12., 13. a 17. Kohút, 5. a 15. Pavlovič, 19. a 24. Michal Marko, 26. Vančová – 18. Pavlík.
D. Mariková (usporiadateľ): D. Mariková – Prečín 3:0 (1:0), 15. a 20. Britvík, 22. Rágula, Pov. Bystrica – Praznov 9:0 (3:0), 16., 24. a 27. Hybben, 7. a 11. Kotačka, 22. a 30. Petrík, 13. vlastný Gajdoš, 29. Novotný, D. Mariková – Pov. Bystrica 2:0 (1:0), 10. Kopinec, 24. Bakala, Prečín - Praznov 0:5 (0:3), 8., 14. a 15. Šaradín, 16. a 23. Kubiš.

1. Domaniža     14        13        0          1          108:7   39

2. Pov. Bystrica           14        11        1          2          84:15   34

3. D. Mariková            14        9          2          3          45:24   29

4. Šebešťanová           14        7          1          6          34:58   22

5. Sverepec     14        4          3          7          21:46   15

6. Podmanín     14        4          1          9          24:60   13

7. Praznov       14        2          0          12        25:77   6

8. Prečín          14        1          2          11        12:66   5

 

PRÍPRAVKY JUH

5. kolo: Borčice – Košeca 0:0, Košeca - Borčice 1:3 (1:1), 7. Žilka – 21. a 26. Ďuriš, 10. Vilaim Holiček.

6. kolo: H. Poruba  - Dulov 0:1 (0:0), 16. Barek, Dulov - H. Poruba 4:0 (2:0), 13. a 24. Barek, 14. Provazník, 30. Trenčan, Kolačín - Dubnica 1:2 (1:2), 11. Hnaníček – 2. Behan, 3. Milčík, Dubnica – Kolačín 1:1 (0:1), 23. Behan – 14. Hnaníček, Košeca – Ladce 5:1 (1:0), 24., 25. a 29. Bartoš, 8. Žilka, 21. Pikna – 30. Nagy, Ladce – Košeca 1:8 (1:3), 6. Nagy – 1. a 27. Žilka, 26. a 29. Fišer, 5. Pikna, 15. Mikloš, 25. Bartoš, 30. Kutej, Ilava - Borčice 0:3 (0:0), 24. a 26. M. Kňažek, 29. Vratko Holiček, Borčice – Ilava 2:3 (0:1), 26. Habšuda, 30. Vratko Holiček – 15. a 21. Kameništiak, 23. Ondrášik.

1. Dubnica       12        11        1          0          97:6     34

2. Ilava 12        8          1          3          37:24   25

3. Košeca        12        7          2          3          33:14   23

4. Borčice        12        7          2          3          20:23   23

5. Kolačín        12        5          2          5          18:22   17

6. Dulov           12        4          0          8          19:42   12

7. Ladce          12        1          1          10        11:67   4

8. H. Poruba    12        0          1          11        7:44     1

 

 

 

           

 

 

 

 

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.

Inzercia - Tlačové správy

  1. Barbados, Portoriko: Plavte sa Južným Karibikom (letenka v cene)
  2. Posezónna špeciálna ponuka na špičkové japonské klimatizácie
  3. Do čoho obliekate svoje deti? Nekvalitnými materiálmi im škodíte
  4. Horúčavy na Slovensku budú častejšie. Koľko stupňov dosiahnu?
  5. Mesto Košice hľadá riaditeľov mestských podnikov
  6. Hodnotenie profesionála: Aká je dovolenka v Mexiku?
  7. V bankovom svete prežijú len tí, ktorí inovujú
  8. V prvom roku fixný výnos až 8,5 % ročne
  9. Kaufland potvrdil pozíciu lídra v ponuke slovenských výrobkov
  10. Parkovací asistent VW vám pomôže, keď už stratíte nervy
  1. Barbados, Portoriko: Plavte sa Južným Karibikom (letenka v cene)
  2. Posezónna špeciálna ponuka na špičkové japonské klimatizácie
  3. FOKUS očnú optiku a FOKUS optik kúpil MiddleCap Group S.A.
  4. Na horúčavy myslite už pri stavbe domu
  5. Do čoho obliekate svoje deti? Nekvalitnými materiálmi im škodíte
  6. Pracovisko treba vymyslieť nanovo
  7. Horúčavy na Slovensku budú častejšie. Koľko stupňov dosiahnu?
  8. Electric vehicles - which kind to choose?
  9. Mesto Košice hľadá riaditeľov mestských podnikov
  10. Svetový úspech v šprint quadrathlone
  1. Horúčavy na Slovensku budú častejšie. Koľko stupňov dosiahnu? 11 923
  2. Hodnotenie profesionála: Aká je dovolenka v Mexiku? 8 962
  3. Do čoho obliekate svoje deti? Nekvalitnými materiálmi im škodíte 7 982
  4. Last minute tipy: All inclusive dovolenka na Severnom Cypre 6 683
  5. Barbados, Portoriko: Plavte sa Južným Karibikom (letenka v cene) 6 387
  6. Na horúčavy myslite už pri stavbe domu 5 170
  7. Malebné severné Taliansko: Hory, jazerá, krásne mestá aj móda 4 840
  8. Farma v Krtíši je stredoeurópskym unikátom. Majiteľ neberie plat 4 760
  9. Dovolenka na Malorke: Tipy na hotely pre rodiny s deťmi 4 479
  10. V prvom roku fixný výnos až 8,5 % ročne 4 122

Téma: Futbal


Pozrite si tiež články z hlavnej témy Futbal  na sport.sme.sk

Hlavné správy z SME | MY Považská - aktuálne správy

Včely sa dorozumievajú tancom

Včelári z celého Považia i spoza českej hranice sa zišli na tradičnej Včelárskej nedeli v Mestečku neďaleko Púchova. Predávali výrobky i pomôcky, oceňovali zaslúžilých členov a hlavne veľa diskutovali o svojom koníčku.

Za zaujímavým výletom netreba cestovať ďaleko

Banícky skanzen, rôzne múzeá, zrúcaniny hradov aj moderné únikové hry nájdete v okrese Prievidza.

Technické moto múzeum v Lehote pod Vtáčnikom.

Počas hodov na Rozkvete uvedú do života aj nové zvony

Práce na obnove kaplnky po požiari finišujú. Všetko bude do hodov pripravené.

Peáce na oprave schodov ku kaplnke.

Na dva dni uzavrú cestu

Medzi Nimnicou a Udičou na jeden deň úplne uzavrú cestu. obchádzka z Púchova do Považskej Bystrice povedie cez Sverepec

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Do Trnavy mieri významný investor z automobilového sektora

Magneti Marelli Slovakia plánuje v Trnave otvoriť svoju centrálu s administratívou.

Farníkom v Leštinách hrozila dvojmiliónová pokuta. Poškodili kostol

Pamiatku UNESCO natreli načierno. O výšku pokuty sa evanjelický cirkevný zbor súdi s pamiatkármi.

Na Svätoplukovom námestí v Nitre vytvoria potok, využijú nezmyselný svah

Prázdnu vydláždenú plochu oživí aj zeleň, mobiliár a nápisy na zemi.

Vybrali SME

Už ste čítali?