Piatok, 22. september, 2017 | Meniny má Móric
Pridajte si svoje mesto

Ako hrala futbalová mládež?

Kompletné výsledky všetkých mládežníckych futbalových líg

1. LIGA STARŠÍ DORAST U 19

7. kolo: Michalovce – Trenčín 5:0, Bardejov – Košice 2:1, Podbrezová - Dun. Streda 1:1, Žilina – Prešov 3:0, B. Bystrica – Nitra 0:3, Trnava – Slovan 1:1, Senica – Ružomberok odložené na 9. 11..

1. Nitra            6          4          2          0          17:6     14

2. Michalovce  7          4          2          1          12:4     14

3. Trnava         7          4          2          1          8:7       14

4. Ružomberok            6          4          1          1          18:9     13

5. Trenčín        7          3          2          2          16:19   11

6. Žilina            7          3          1          3          17:11   10

7. Bardejov      7          2          3          2          8:10     9

8. Podbrezová 7          2          2          3          14:15   8

9. Senica          6          2          2          2          12:13   8

10. B. Bystrica 7          2          2          3          7:9       8

11. Prešov       7          2          1          4          6:10     7

12. Dun. Streda           7          1          3          3          11:12   6

13. Slovan       6          1          2          3          7:12     5

14. Košice       7          0          1          6          5:21     1         

                                   

               

 

 

1. LIGA MLADŠÍ DORAST U 17

7. kolo: Košice – B. Bystrica 1:1, Dun. Streda – Bardejov 4:0, Prešov – Podbrezová 2:1, Ružomberok – Žilina 0:3, Nitra – Trnava 2:0, Trenčín – Senica 5:0, Slovan – Michalovce 4:2.

1. Žilina            7          6          0          1          20:3     18

2. Ružomberok            7          5          1          1          9:5       16

3. Podbrezová 7          5          0          2          10:5     15

4. Nitra            7          4          2          1          13:11   14

5. Dun. Streda 7          4          1          2          13:8     13

6. Trenčín        6          3          1          2          9:4       10

7. Slovan         5          3          0          2          9:5       9

8. Michalovce  7          1          4          2          13:13   7

9. Prešov         7          2          1          4          4:8       7

10. Trnava       7          2          0          5          7:9       6

11. B. Bystrica 6          1          2          3          8:15     5

12. Bardejov    7          1          2          4          9:17     5

13. Senica        7          1          1          5          4:14     4

14. Košice       7          0          3          4          7:18     3

 

I. LIGA MLADŠÍ DORAST U 16

 

7. kolo: Košice – B. Bystrica 1:1, Dun. Streda – Bardejov 1:0, Prešov – Podbrezová 0:1, Slovan – Michalovce 6:1, Nitra – Trnava 2:4, Trenčín – Senica 1:1, Ružomberok – Žilina 2:0.

1. Trnava         7          6          1          0          19:4     19

2. Žilina            7          6          0          1          28:10   18

3. Slovan         5          5          0          0          19:3     15

4. Trenčín        6          4          2          0          17:5     14

5. Senica          7          4          1          2          10:9     13

6. Michalovce  7          4          0          3          12:19   12

7. Podbrezová 7          3          2          2          10:3     11

8. Košice         7          2          1          4          5:8       7

9. Ružomberok            7          2          1          4          8:13     7

10. Dun. Streda           7          2          0          5          12:22   6

11. Nitra          7          1          2          4          13:17   5

12. B. Bystrica 6          1          2          3          6:12     5

13. Bardejov    7          1          0          6          2:26     3

14. Prešov       7          0          0          7          7:17     0

 

2. LIGA STARŠÍ DORAST

10. kolo: Gabčíkovo - Pov. Bystrica 2:1 (0:0), 54. Simon, 75. Modrovics – 80. Pavlík, Petržalka – Dubnica 1:0 (1:0), 17. Bončo, Malacky – Púchov 4:1 (3:1), 32. a 40. Čeřovský, 27. Velický, 55. vlastný Šimko – 22. Buček, PFA ViOn – Domino Bratislava 3:2, Levice – Komárno 2:4, Nové Zámky – Topoľčany 0:1, Lok. Trnava – Horná Nitra 1:1, Myjava – Inter 2:0, Karlova Ves – Skalica 3:2.

1. Myjava        12        11        1          0          51:7     34

2. Skalica         12        9          0          3          46:13   27

3. Inter 12        8          0          4          37:13   24

4. Topoľčany   12        8          0          4          21:20   24

5. Púchov        12        7          2          3          36:15   23

6. PFA ViOn   12        7          1          4          27:22   22

7. Horná Nitra 12        6          1          5          41:26   19

8. Karl. Ves     11        6          1          4          19:21   19

9. Lok. Trnava 12        5          2          5          21:24   17

10. Pov. Bystrica       11        5          1          5          26:21   16

11. Dubnica    12        4          3          5          28:19   15

12. Malacky    11        4          3          4          20:19   15

13. Gabčíkovo 12        4          3          5          24:25   15

14. Petržalka    11        5          0          6          19:23   15

15. Komárno   12        4          1          7          36:46   13

16. Domino      12        1          2          9          15:31   5

17. Levice        12        1          1          10        10:61   4

18. N. Zámky  12        0          0          12        3:74     0

 

2. LIGA MLADŠÍ DORAST

10. kolo: Gabčíkovo - Pov. Bystrica 5:0 (2:0), 70. a 77. Vércse, 8. Szilágyi, 31. Tóth, 66. Tamás, Petržalka – Dubnica 3:1 (1:0), 15. Puškár, 52. Hegyi, 79. Ďurovka – 77. Derka, Malacky – Púchov 4:1 (2:1), 3. Horváth, 12. Lipták, 45. Repaský, 62. Rajoš – 25. Haviar, PFA ViOn – Domino Bratislava 0:1, Levice – Komárno 1:1, Nové Zámky – Topoľčany 0:3, Lok. Trnava – Horná Nitra 3:1, Myjava – Inter 5:1, Karlova Ves – Skalica 2:2.

1. Myjava        12        10        2          0          41:5     32

2. Inter 12        9          1          2          44:12   28

3. Petržalka      11        8          2          1          26:11   26

4. Gabčíkovo   12        8          0          4          30:14   24

5. Lok. Trnava 12        6          5          1          26:11   23

6. Horná Nitra 12        7          2          3          36:22   23

7. Domino        12        7          1          4          29:15   22

8. PFA ViOn   12        7          1          4          20:18   22

9. Topoľčany   12        5          2          5          25:22   17

10. Komárno   12        5          2          5          19:23   17

11. Dubnica    12        4          1          7          20:22   13

12. Karl. Ves   11        3          3          5          19:24   12

13. Skalica       12        1          5          6          12:20   8

14. Malacky    11        1          5          5          10:29   8

15. Levice        12        2          2          8          12:41   8

16. N. Zámky  12        2          1          9          12:52   7

17. Púchov      12        2          0          10        17:33   6

18. Pov. Bystrica       11        1          1          9          11:35   4

 

3. LIGA STARŠÍ DORAST

10. kolo: Sereď – Brvnište 6:0 (3:0), 7., 21. a 70. Jankto, 25. a 50. Sokol, 60. Bosý, ČFK Nitra – Galanta 6:4, Piešťany – Šurany 2:1, Hlohovec – Krakovany 1:2, Bánovce – Partizánske 4:2, J. Bohunice – Nové Mesto 5:2. Šaľa – Šamorín odložili na 25. 10.

1. Bánovce      10        8          2          0          34:14   26

2. Šamorín       9          8          1          0          43:13   25

3. Sereď          9          6          0          3          41:15   18

4. Šaľa 9          6          0          3          23:13   18

5. Partizánske  9          5          1          3          23:21   16

6. Piešťany      10        5          1          4          19:19   16

7. J. Bohunice  10        5          0          5          32:27   15

8. Brvnište     10        4          3          3          24:26   15

9. Šurany         9          5          0          4          16:24   15

10. N. Mesto   9          3          0          6          23:46   9

11. Galanta      10        2          2          6          34:36   8

12. Krakovany 10        2          1          7          21:30   7

13. ČFK Nitra 10        1          1          8          18:37   4

14. Hlohovec   10        1          0          9          10:40   3

 

3. LIGA MLADŠÍ DORAST

10. kolo: Sereď – Brvnište 3:4 (0:3), 63. a 65. Kavoň, 46. Brodanský – 18. a 59. Gabriš, 5. A. Slámka, 37. R. Jandúch, ČFK Nitra – Galanta 0:2 (0:1), Hlohovec – Krakovany 1:3 (0:0), Piešťany – Šurany 7:0 (3:0). Bánovce – Partizánske 1:3, J. Bohunice – Nové Mesto 0:2. Šaľa – Šamorín odložili na 25. 10.

1. Piešťany      10        8          1          1          36:9     25

2. Šaľa 9          8          0          1          33:9     24

3. Šamorín       9          7          0          2          30:10   21

4. Galanta        10        5          1          4          22:13   16

5. Krakovany   10        5          1          4          21:16   16

6. Partizánske  9          4          3          2          21:10   15

7. Bánovce      10        4          2          4          16:19   14

8. ČFK Nitra   10        4          1          5          17:18   13

9. N. Mesto     9          4          1          4          14:26   13

10. Sereď        9          3          3          3          20:14   12

11. Brvnište   10        3          1          6          13:32   10

12. Šurany       9          2          2          5          16:27   8

13. Hlohovec   10        1          1          8          10:31   4

14. J. Bohunice            10        0          1          9          8:43     1

 

4. LIGA DORAST

10. kolo: N. Dubnica - Borčice 0:0, Led. Rovne - Tr. Stankovce 4:1 (2:1), 26. a 33. Gašpárek, 49. Bednár, 77. Páleš – 64. Repka, Dolná Súča – Beluša 1:10 (0:6), 80. Oláš – 16., 35. a 82. Pilát, 30., 43. a 44. Hrubo, 1. a 65. R. Hlúbik, 63. Bulejčík, 70. vlastný Ondrišák, D. Vestenice - Tr. Turná 0:1, Bošany – Nemšová 1:1, N. Rudno - Mokrý Háj 2:1, Holíč – Kanianka 1:0, Kúty mali voľno.

1. Beluša        10        8          0          2          47:10   24

2. Kúty            9          8          0          1          39:8     24

3. Nemšová     10        7          1          2          40:13   22

4. N. Rudno     10        6          1          3          25:17   19

5. Led. Rovne            9          6          0          3          46:16   18

6. Borčice       9          4          3          2          17:10   15

7. Mokrý Háj   9          5          0          4          27:29   15

8. N. Dubnica 10        4          2          4          22:20   14

9. Tr. Turná     9          4          1          4          22:28   13

10. Bošany      9          3          2          4          25:24   11

11. D. Vestenice          9          3          2          4          23:28   11

12. Holíč          9          2          0          7          12:48   6

13. Tr. Stankovce        9          1          1          7          9:35     4

14. Kanianka   10        1          1          8          8:39     4

15. D. Súča     9          1          0          8          10:47   3

Vrbové bolo po troch kontumáciách vylúčené zo súťaže

 

5. LIGA DORAST

10. kolo: Nedožery-Brezany – Domaniža 4:0 (2:0), 38. a 75. Drška (druhý z 11 m), 29. Kavka, 61. Maťaš (38. Maťaš nepremenil 11 – tku), Stará Turá – Prečín 8:1 (4:1), 3., 7., 15. a 40. Harmady, 76. Druk, 76. Žoldák, 80. Otrubný, 88. Tanglmayer – 26. Jaroš, Drietoma – Ladce 0:0, Streženice - Selec 3:0 kontumačne, hostia neprišli, Košeca - Horná Poruba 0:0, Melčice-Lieskové – Bošáca 3:3, Chynorany – Turani 6:1, Klát. N. Ves – Častkovce 1:4.

1. Nedožery     10        9          1          0          53:5     28

2. Chynorany   10        9          0          1          42:11   27

3. H. Poruba   10        7          2          1          22:9     23

4. Častkovce   10        7          0          3          35:34   21

5. Košeca       10        5          3          2          19:16   18

6. Kl. N. Ves   10        5          1          4          25:19   16

7. Turani          10        4          1          5          23:25   13

8. Selec           10        4          1          5          22:38   13

9. St. Turá       10        4          0          6          23:22   12

10. Prečín       10        4          0          6          21:26   12

11. Melčice      10        3          2          5          24:30   11

12. Domaniža 10        3          0          7          20:33   9

13. Drietoma    10        2          2          6          19:20   8

14. Ladce       10        2          1          7          12:25   7

15. Streženice            10        2          1          7          19:44   7

16. Bošáca      10        1          3          6          10:32   6

 

1. LIGA STARŠÍ ŽIACI U 15

7. kolo: Púchov – Levice 2:2 (1:1), 13. Guzma, 64. Mikoláš – 16. Michalovič, 57. Miček, FC Nitra – Slovan 1:0, Myjava – PFA ViOn 3:2, Dun. Streda – Trenčín 1:6, Senica – Petržalka 5:1, Karlova Ves – Spartak Trnava 0:2, Inter – Horná Nitra 4:0.

1. Senica          7          6          0          1          31:7     18

2. Slovan         7          5          1          1          34:5     16

3. FC Nitra      7          5          1          1          27:4     16

4. Karl. Ves     7          5          1          1          13:4     16

5. Trenčín        7          4          1          2          27:10   13

6. Dun. Streda 7          4          0          3          17:14   12

7. Inter 7          3          1          3          6:3       10

8. Spartak Trnava        7          3          1          3          7:14     10

9. Levice          7          2          2          3          7:10     8

10. Petržalka    7          2          1          4          4:17     7

11. Púchov      7          1          3          3          10:13   6

12. PFA ViOn 7          2          0          5          8:24     6

13. Myjava      7          1          0          6          7:19     3

14. Horná Nitra           7          0          0          7          2:56     0

 

1. LIGA STARŠÍ ŽIACI U 14

7. kolo: Púchov – Levice 4:1 (1:1), 5. a 37. A. Palček, 7. a 26. Vyhnička – 15. Nagy, FC Nitra – Slovan 2:1, Myjava – PFA ViOn 0:2, Dun. Streda – Trenčín 5:1, Senica – Petržalka 1:0, Karlova Ves – Spartak Trnava 0:0, Inter – Horná Nitra 8:1.

1. Inter 7          6          1          0          27:6     19

2. Dun. Streda 7          6          0          1          43:5     18

3. FC Nitra      7          6          0          1          42:6     18

4. Slovan         7          6          0          1          25:6     18

5. Spartak Trnava        7          5          1          1          19:9     16

6. Senica          7          4          0          3          18:10   12

7. Karl. Ves     7          2          3          2          10:10   9

8. Trenčín        7          3          0          4          14:20   9

9. PFA ViOn   7          2          0          5          5:21     6

10. Levice        7          2          0          5          6:23     6

11. Petržalka    7          1          1          5          3:13     4

12. Myjava      7          1          1          5          4:21     4

13. Púchov      7          1          0          6          4:31     3

14. Horná Nitra           7          0          1          6          4:43     1

        

 

1. LIGA MLADŠÍ ŽIACI U 13

7. kolo: PFA ViOn – Púchov 9:6 (7:1), Porubčan 2, Jurenková, Mózsi, V. Baláž, Tuček, Trenčín – FC Nitra 3:0, Levice – Karlova Ves 11:6, Spartak Trnava – Dun. Streda 6:4, Slovan – Senica 16:1, Petržalka – Inter 2:22, Horná Nitra – Myjava 10:0.

1. Slovan         7          6          0          1          141:25 18

2. Dun. Streda 7          6          0          1          105:19 18

3. Trenčín        7          6          0          1          93:32   18

4. Inter 7          6          0          1          86:31   18

5. FC Nitra      6          5          0          1          83:6     15

6. Senica          7          5          0          2          64:44   15

7. Spartak Trnava        6          3          0          3          80:39   9

8. Karl. Ves     7          2          1          4          53:64   7

9. Púchov        7          2          1          4          49:73   7

10. Levice        7          2          0          5          41:79   6

11. Horná Nitra           7          2          0          5          38:76   6

12. PFA ViOn 7          2          0          5          20:90   6

13. Myjava      7          0          0          7          20:79   0

14. Petržalka    7          0          0          7          5:221   0

 

1. LIGA MLADŠÍ ŽIACI U 12

7. kolo: PFA ViOn – Púchov 1:9 (0:5), Ernek 3, Nosáľ 2, Krasňan, Mišík, Janček, Miščík, Trenčín – FC Nitra 11:11, PFA ViOn – Púchov 1:9, Levice – Karlova Ves 6:6, Spartak Trnava – Dun. Streda 5:3, Horná Nitra – Myjava 24:1, Petržalka – Inter 1:1, Slovan – Senica nehlásili.

1. Púchov        7          6          0          1          70:24   18

2. Inter 7          5          1          1          67:16   16

3. FC Nitra      6          4          1          1          115:32 13

4. Dun. Streda 7          4          1          2          69:24   13

5. Trenčín        7          4          1          2          87:52   13

6. Horná Nitra 7          4          1          2          84:60   13

7. Slovan         6          4          0          2          96:37   12

8. Petržalka      7          3          1          3          29:60   10

9. Spartak Trnava        6          3          0          3          55:59   9

10. Senica        6          3          0          3          42:56   9

11. Karl. Ves   7          1          1          5          49:91   4

12. Levice        7          1          1          5          23:86   4

13. PFA ViOn 7          1          0          6          24:89   3

14. Myjava      7          0          0          7          20:144 0

 

 

2. LIGA STARŠÍ ŽIACI

8. kolo: Trebatice – Galanta 5:1.

10. kolo: Pov. Bystrica – Dubnica 2:3 (2:0), 6. Lehotský, 16. Mikloš – 52. Sokolík, 54. Kukučka, 67. Olešňan, Topoľčany – ČFK Nitra 2:1, Partizánske – Nové Zámky 2:0, Sereď – Skalica 4:0, Hlohovec – Šaľa 2:0, Gabčíkovo – Lok. Trnava 0:4, Trebatice – Trenčín B 6:0, Bánovce – Piešťany 1:1, Komárno – Galanta hrajú v utorok.

1. Hlohovec     12        10        1          1          29:10   31

2. Komárno     11        9          0          2          29:13   27

3. Trebatice     12        7          2          3          38:10   23

4. Skalica         12        7          2          3          23:19   23

5. Sereď          12        5          5          2          25:15   20

6. ČFK Nitra   12        6          2          4          29:23   20

7. Lok. Trnava 12        6          1          5          22:18   19

8. N. Zámky    12        5          3          4          26:21   18

9. Trenčín B     12        5          2          5          32:25   17

10. Galanta      11        5          0          6          25:23   15

11. Partizánske            12        4          3          5          24:25   15

12. Piešťany    12        3          4          5          18:23   13

13. Pov. Bystrica       12        4          1          7          18:35   13

14. Topoľčany 12        3          3          6          20:23   12

15. Šaľa          12        3          3          6          19:31   12

16. Bánovce    12        2          3          7          21:31   9

17. Dubnica    12        3          0          9          17:42   9

18. Gabčíkovo 12        1          3          8          10:38   6

 

2. LIGA MLADŠÍ ŽIACI

8. kolo: Trebatice – Galanta 5:2.

10. kolo: Pov. Bystrica – Dubnica 0:4 (0:1), 57. a 59. Lacher, 7. Jambrich, 58. Štefanec, Topoľčany – ČFK Nitra 0:2, Partizánske – Nové Zámky 0:8, Gabčíkovo – Lok. Trnava 1:2, Sereď – Skalica 2:11, Hlohovec – Šaľa 0:7, Trebatice – Trenčín B 5:5, Bánovce – Piešťany 5:1, Komárno – Galanta hrajú v utorok.

1. Trenčín B     12        10        1          1          99:15   31

2. Skalica         12        10        0          2          61:13   30

3. Komárno     11        10        0          1          47:10   30

4. Dubnica      12        9          0          3          74:23   27

5. Lok. Trnava 12        8          1          3          51:26   25

6. N. Zámky    12        8          1          3          41:29   25

7. Trebatice     12        7          3          2          72:26   24

8. Šaľa 12        7          1          4          35:31   22

9. Pov. Bystrica         12        7          0          5          53:32   21

10. Bánovce    12        6          1          5          46:37   19

11. Piešťany    12        4          2          6          31:32   14

12. Topoľčany 12        3          1          8          26:45   10

13. Gabčíkovo 12        2          3          7          23:48   9

14. Galanta      11        2          2          7          28:35   8

15. ČFK Nitra 12        2          1          9          13:92   7

16. Sereď        12        2          0          10        26:102 6

17. Partizánske            12        0          2          10        19:81   2

18. Hlohovec   12        0          1          11        14:82   1

 

3. LIGA STARŠÍ ŽIACI

7. kolo: Kanianka – Horovce 3:0 (0:0), 48. a 56. Ambróz,69. Ďuriš, Led. Rovne - Nováky 6:2 (3:0), 6. a 29. Strapko, 52. a 62. Rác, 2. Šudík, 46. Rosina – 39. Hrdý, 43. Fergel, N. Dubnica mala voľno, N. Pravno - Nové Mesto 4:2, N. Rudno - Nemšová 0:6.

1. Nemšová     6          5          1          0          23:5     16

2. Led. Rovne            6          4          1          1          17:7     13

3. Kanianka     7          3          2          2          15:14   11

4. N. Pravno    6          3          1          2          17:10   10

5. Horovce     7          3          0          4          16:15   9

6. N. Rudno     6          2          2          2          10:16   8

7. Nováky       6          2          0          4          14:18   6

8. N. Mesto     6          2          0          4          11:16   6

9. N. Dubnica 6          0          1          5          6:28     1

 

 

3. LIGA MLADŠÍ ŽIACI

7. kolo: Kanianka – Horovce 4:0 (1:0), 21., 47. a 53. Cmarko, 34. Šorman, Led. Rovne - Nováky 6:1 (5:1), 26., 27. a 52. Vrábel, 9. a 10. Bórový, 24. Vajdík (11 m) – 1. Žigmund, 

N. Dubnica mala voľno, N. Pravno - Nové Mesto 0:2, N. Rudno - Nemšová 0:6.

1. N. Mesto     6          5          0          1          21:4     15

2. Kanianka     7          4          2          1          19:12   14

3. Led. Rovne  6          4          1          1          24:9     13

4. N. Pravno    6          4          1          1          22:7     13

5. Nováky       6          3          0          3          19:14   9

6. Nemšová     6          3          0          3          14:15   9

7. N. Rudno     6          2          0          4          24:33   6

8. N. Dubnica 6          1          0          5          6:30     3

9. Horovce     7          0          0          7          9:34     0

 

1. LIGA ŽIAČKY

6. kolo: Dubnica - Horná Nitra 0:4 (0:2), 8. a 43. Kurinová, 22. Tkáčiková, 51. Mihaliková,  

Tr. Teplice - Beluša 0:11 (0:2), 11., 41., 43., 50., 51., 64. a 66. Huťová, 25., 37., 39. a 48. Chlebanová, Pov. Bystrica mala voľno, Topoľčany – Trenčín 0:5, Bánovce mali voľno.

9. kolo: Beluša - Topoľčany 3:0 (2:0), 25. a 34. Chlebanová, 39. Štefúnová.

1. Pov. Bystrica         5          5          0          0          31:3     15

2. H. Nitra       4          4          0          0          22:1     12

3. Bánovce      4          3          0          1          30:11   9

4. Beluša        5          3          0          2          21:6     9

5. Trenčín        6          3          0          3          18:18   9

6. Tr. Teplice   4          1          0          3          7:23     3

7. Topoľčany   7          1          0          6          3:35     3

8. Dubnica      5          0          0          5          0:35     0

 

6. LIGA DORAST

8. kolo: Mikušovce – Udiča 1:10 (1:7), 40. Dohnanský (28. Gašpar nepremenil 11 – tku) – 11.  a 47. M. Hájek, 16. a 19. Melicherík, 25. a 82. P. Cigánik, 31. a 35. R. Cigánik, 41. V. Matušík, 67. N. Beník, Tuchyňa – Sverepec 6:2 (3:0), 44. a 83. Fabuš, 9. P. Hrehuš,  14. Daňo, 58. Backo, 74. Štefanec – 69. a 86. Martinka, D. Kočkovce – Jasenica 3:0 kontumačne, hostia neprišli, Dohňany – Lysá 5:1 (2:0), 26. a 43. Granzer, 74. Jánoško, 81. Bodzík, 85. Blažej – 54. Riedel, Plevník mal voľno.

1. Udiča           7          7          0          0          37:2     21

2. Sverepec     7          5          0          2          28:18   15

3. D. Kočkovce           7          4          1          2          18:11   13

4. Plevník         7          4          0          3          26:17   12

5. Tuchyňa       8          4          0          4          22:22   12

6. Dohňany      7          3          1          3          11:15   10

7. Lysá            7          2          0          5          18:28   6

8. Jasenica       7          2          0          5          11:27   6

9. Mikušovce   7          0          0          7          3:34     0

 

4. LIGASTARŠÍ ŽIACI SEVER

8. kolo: Plevník – Pružina 1:2 (0:0), 49. Meško – 51. Kolek, 90. Jakubech, Prečín – Sverepec 2:2 (1:1), 5. a 69. Klabník – 14. Briestenský, 64. Richtárik, Domaniža – Papradno 1:4 (1:1), 8. Krajči – 16. a 41. Zdurjenčík, 60. a 63. J. Cabadaj, Jasenica – Udiča 0:4 (0:1), 8. a 69. Miková, 52. a 66. L. Trško, D. Mariková mala voľno.

1. Udiča           7          7          0          0          33:1     21

2. Pružina         7          6          0          1          28:5     18

3. Papradno     7          5          0          2          34:11   15

4. Jasenica       7          4          0          3          32:10   12

5. Domaniža     7          4          0          3          20:28   12

6. Plevník         8          2          0          6          22:43   6

7. Sverepec     7          1          2          4          15:20   5

8. Prečín          7          1          1          5          8:42     4

9. D. Mariková            7          0          1          6          9:41     1         

 

4. LIGA STARŠÍ ŽIACI JUH

8. kolo: Lazy – Ilava 0:4 (0:3), 8., 9., 19. a 63. Majchút, H. Poruba - Borčice /Bolešov 11:0 (4:0), 6., 14., 35., 47., 50. a 62. Matej, 12. a 68. Zachar, 37. Čuga, 40. T. Ličko, 65. Ratica, Hradčan Lednica – Beluša 0:2 (0:2), 21. a 35. Bednár (druhý z 11 m), Ladce – Dohňany 5:2 (2:1), 6., 17. a 58. T. Kováč, 36. Adamec, 41. Bratina  - 23. Janíček, 51. Ivaniš, Košeca mala voľno.

1. Beluša          7          6          1          0          67:1     19

2. Hr. Lednica  7          6          0          1          39:3     18

3. Ilava 7          5          0          2          40:17   15

4. Košeca        7          4          1          2          25:16   13

5. Ladce          7          4          0          3          41:15   12

6. Lazy 7          2          2          3          25:14   8

7. Dohňany      7          2          0          5          24:20   6

8. H. Poruba    8          1          0          7          14:82   3

9. Borčice        7          0          0          7          1:108   0

 

4. LIGA MLADŠÍ ŽIACI

8. kolo: Kolačín – Dubnica 0:13 (0:5), 1. a 19. Teplička, 35. a 59. Kováč, 38. a 56. Bednár, 41. a 60. Húdok, 3. Garyani, 4. Vrábel, 16. Kunda, 32. Brunner, 52. Mutala, D. Kočkovce – Ilava 0:3 (0:0), 46. a 50. Bagin, 43. Kameništiak, FC Púchov /Lúky mal voľno.

1. Dubnica       7          7          0          0          87:3     21

2. Kolačín        6          4          0          2          14:32   12

3. Ilava 6          2          0          4          7:29     6

4. D. Kočkovce           7          2          0          5          11:37   6

5. FC Púchov  6          1          0          5          8:26     3

 

 

PRÍPRAVKY STRED

Turnaj Beluša: Beluša - Horovce A 4:1 (2:1), 3. a 18. Ročiak, 7. Mišík, 23. Zaťko – 12. D. Veliký.

1. Beluša          9          9          0          0          56:7     27

2. Visolaje       10        6          1          3          31:22   19
3. Streženice    10        5          2          3          20:25   17

4. Horovce B   10        4          1          5          13:33   13

5. Hr. Lednica  8          1          2          5          11:23   5

6. Horovce A   9          0          0          9          9:30     0

 

PRÍPRAVKY JUH

7. kolo: Borčice - H. Poruba 5:0 (2:0), 10., 14. a 20. Ďuriš, 26. a 27. Habšuda, H. Poruba - Borčice 0:2 (0:1), 12. Viliam Holiček, 26. Vratko Holiček,  Dulov – Kolačín 1:1 (1:0), 13. Barek – 20. Patka, Kolačín – Dulov 1:3 (1:1), 13. Samul – 6. a 21. Mazán, 24. Jamrich.

1. Dubnica       12        11        1          0          97:6     34

2. Borčice        14        9          2          3          27:23   29

3. Ilava 12        8          1          3          37:24   25

4. Košeca        12        7          2          3          33:14   23

5. Kolačín        14        5          3          6          20:26   18

6. Dulov           14        5          1          8          23:44   16

7. Ladce          12        1          1          10        11:67   4

8. H. Poruba    14        0          1          13        7:51     1

 

U 9

Turnaj v FC Púchov /Lúky:

1. kolo: FC Púchov /Lúky – N. Dubnica 3:6 (1:2), Bednár 2, Katreňák – Jordán 2, Barcík, Jančovič, Kováč, Cyprian, Ladce – Pov. Bystrica 4:0 (1:0), Didek 2, Král 2, FC Púchov /Lúky – Ladce 2:2 (2:1), Bednár 2 – Král 2, Ladce – N. Dubnica 1:1 (0:1), Nagy – Jančovič, N. Dubnica – Pov. Bystrica 6:1 (3:0), Cyprian 2, Kováč 2, Jordán, Hanták – Lezo, FC Púchov /Lúky – Pov. Bystrica 1:0 (0:0), Katreňák.

1. N. Dubnica  3          2          1          0          13:5     7

2. Ladce          3          1          2          0          7:3       5

3. FC Púchov  3          1          1          1          6:8       4

4. Pov. Bystrica           3          0          0          3          1:11     0

5. Horovce      0          0          0          0          0:0       0

6. Praznov       0          0          0          0          0:0       0

 


  1. Zajtra bude v meste jarmok 314
  2. Dubnický nováčik budí od úvodu rešpekt 211
  3. Voľby sa blížia. Viete, kto kandiduje za váš okres? 178
  4. Nimnicu s Púchovom spojí štvorkilometrová cyklotrasa 152
  5. Cez víkend do Púchova len obchádzkou 109
  6. Nezaregistrovali dvoch kandidátov na poslancov 80
  7. Voľby do VÚC 2017 Púchov: Zoznam kandidátov na poslancov 73
  8. V oblasti bolo odložených viacero zápasov 72
  9. Voľby do VÚC 2017 Považská Bystrica: Zoznam kandidátov na poslancov 65
  10. Kandidujú najmä hlavy samospráv 64

Najčítanejšie správy

Považská Bystrica

Zajtra bude v meste jarmok

V Považskej Bystrici býva jarmok už tradične začiatkom jesene. Mesto bude plné stánkov, pripravený je kultúrny program pred mestkým úradom.

Dubnický nováčik budí od úvodu rešpekt

V 1. hokejovej lige sa hralo 3. kolo, Dubnica hostila Michalovce, Pov. Bystrica hrala v Skalici

Voľby sa blížia. Viete, kto kandiduje za váš okres?

O zložení krajského zastupiteľstva a predsedovi samosprávneho kraja rozhodnú občania vo voľbách 4. novembra. Pozrite si, ktorý kandiduje v okresoch Považská Bystrica, Púchov a Ilava.

Nimnicu s Púchovom spojí štvorkilometrová cyklotrasa

Púchov s Kúpeľmi Nimnica spojí štvorkilometrová cyklotrasa. Postaví ju spoločnosť Strabag, s ktorou v utorok podpísal zmluvu Trenčiansky samosprávny kraj, ktorý je investorom.

Cez víkend do Púchova len obchádzkou

Počas víkendu bude cesta druhej triedy z Považskej Bystrice do Púchova uzatvorená. Dôvodom je výstavba železnice.

Blízke regióny

Basketbalistu Prievidze Chrisa Perryho zadržali. Dopustil sa viacerých trestných činov

V súčasnosti s ním policajti robia potrebné procesné úkony.

Kysučan sa zrejme zastrelil podomácky vyrobenou zbraňou

Včera otriasla kysuckou obcou Nesluša tragická správa. V rodinnom dome našli 47-ročného muža, ktorý si pravdepodobne siahol na život.

Voľby do VÚC 2017 Trenčín: Zoznam kandidátov na poslancov

Úplný zoznam kandidátov uchádzajúcich sa o poslanecký mandát v zastupiteľstve Trenčianskeho samosprávneho kraja za okres Trenčín.

Radovan sa rútil Trenčínom. Do pôrodnice mu doprovod robila polícia

Policajti uplynulý utorok spozorovali auto, ktorého vodič sa rútil po Bratislavskej ulici v Trenčíne a nebezpečne predbiehal ostatné autá.

Voľby do VÚC 2017 Čadca: Zoznam kandidátov na poslancov

Do župy kandiduje 47 záujemcov o post poslanca. Krúžkovať budeme ôsmich.

Všetky správy

V Banskej Bystrici dnes otvorili najmodernejšiu autobusovú stanicu na Slovensku

Dopravná časť je v testovacej prevádzke, majetkom mesta sa stane po zápise na list vlastníctva.

Geológ: Ochladili Zem a vyhubili ľudí. Našu planétu čaká supererupcia

Výbuch supervulkánu by bol aj dnes katastrofický, hovorí geochronológ Martin Danišík, ktorý publikoval v prestížnom vedeckom časopise.

Armádny generál: Termíny sú šibeničné, zmluvu na migy budeme musieť predĺžiť

Udržanie starých stíhačiek bude drahé, Rusi si môžu zapýtať viac. Nebo by nám však dočasne mohli ochrániť aj Česi či Poliaci.

Prieskum Focus: Vládne strany oslabujú

Smer oslabil o takmer dve percentá. Do parlamentu by sa dostalo aj KDH.

Kam vyraziť