Futbal mládež31
1. LIGA STARŠÍ DORAST U 19
8. kolo: Nitra – Žilina 2:1, Senica – Michalovce 2:2, Ružomberok – Košice 5:1, Prešov – Podbrezová 2:1, Dun. Streda – Bardejov 1:0, Slovan - B. Bystrica 3:2, Trenčín – Trnava 1:0.
1. Nitra 7 5 2 0 19:7 17
2. Ružomberok 7 5 1 1 23:10 16
3. Michalovce 8 4 3 1 14:6 15
4. Trnava 8 4 2 2 8:8 14
5. Trenčín 8 4 2 2 17:19 14
6. Žilina 8 3 1 4 18:13 10
7. Prešov 8 3 1 4 8:11 10
8. Dun. Streda 8 2 3 3 12:12 9
9. Senica 7 2 3 2 14:15 9
10. Bardejov 8 2 3 3 8:11 9
11. Podbrezová 8 2 2 4 15:17 8
12. B. Bystrica 8 2 2 4 9:12 8
13. Slovan 7 2 2 3 10:14 8
14. Košice 8 0 1 7 6:26 1
1. LIGA MLADŠÍ DORAST U 17
4. kolo: B. Bystrica – Slovan 1:4.
8. kolo: B. Bystrica – Senica 0:7, Michalovce – Trenčín 0:1, Trnava – Slovan 1:1, Žilina – Nitra 3:1, Podbrezová – Ružomberok 1:0, Bardejov – Prešov 2:1, Košice – Dun. Streda 1:3.
1. Žilina 8 7 0 1 23:4 21
2. Podbrezová 8 6 0 2 11:5 18
3. Dun. Streda 8 5 1 2 16:9 16
4. Ružomberok 8 5 1 2 9:6 16
5. Nitra 8 4 2 2 14:14 14
6. Slovan 7 4 1 2 14:7 13
7. Trenčín 7 4 1 2 10:4 13
8. Bardejov 8 2 2 4 11:18 8
9. Michalovce 8 1 4 3 13:14 7
10. Trnava 8 2 1 5 8:10 7
11. Senica 8 2 1 5 11:14 7
12. Prešov 8 2 1 5 5:10 7
13. B. Bystrica 8 1 2 5 9:26 5
14. Košice 8 0 3 5 8:21 3
1. LIGA MLADŠÍ DORAST U 16
4. kolo: B. Bystrica – Slovan 1:5.
8. kolo: B. Bystrica – Senica 3:2, Michalovce – Trenčín 0:4, Trnava – Slovan 0:1, Žilina – Nitra 7:0, Podbrezová – Ružomberok 2:2, Bardejov – Prešov 0:2, Košice – Dun. Streda 2:2.
1. Žilina 8 7 0 1 35:10 21
2. Slovan 7 7 0 0 25:4 21
3. Trnava 8 6 1 1 19:5 19
4. Trenčín 7 5 2 0 21:5 17
5. Senica 8 4 1 3 12:12 13
6. Podbrezová 8 3 3 2 12:5 12
7. Michalovce 8 4 0 4 12:23 12
8. Košice 8 2 2 4 7:10 8
9. Ružomberok 8 2 2 4 10:15 8
10. B. Bystrica 8 2 2 4 10:19 8
11. Dun. Streda 8 2 1 5 14:24 7
12. Nitra 8 1 2 5 13:24 5
13. Prešov 8 1 0 7 9:17 3
14. Bardejov 8 1 0 7 2:28 3
2. LIGA STARŠÍ DORAST
17. kolo: Petržalka – Malacky 0:0.
11. kolo: Pov. Bystrica - Nové Zámky 6:0 (1:0), 32. a 55. Gáborík, 72. A. Valient, 75. Herco, 76. J. Al Sabri, 90. Čiernik, Púchov - Myjava 1:3 (1:1), 36. Marman – 40. a 85. Dvorák, 86. Zmeko, Dubnica – Levice 4:1 (1:1), 35. Svatík, 49. Mutala, 60. Závadský, 80. Krajinčák – 7. Guláš, Komárno – PFA ViOn 1:2, Topoľčany – Petržalka 1:2, Horná Nitra – Gabčíkovo 0:3, Skalica – Lok. Trnava 2:0, Domino Bratislava – Malacky 1:3, Inter – Karlova Ves 3:0.
1. Myjava 13 12 1 0 54:8 37
2. Skalica 13 10 0 3 48:13 30
3. Inter 13 9 0 4 40:13 27
4. PFA ViOn 13 8 1 4 29:23 25
5. Topoľčany 13 8 0 5 22:22 24
6. Púchov 13 7 2 4 37:18 23
7. H. Nitra 13 6 1 6 41:29 19
8. Pov. Bystrica 12 6 1 5 32:21 19
9. Malacky 13 5 4 4 23:20 19
10. Petržalka 13 6 1 6 21:24 19
11. Karl. Ves 12 6 1 5 19:24 19
12. Dubnica 13 5 3 5 32:20 18
13. Gabčíkovo 13 5 3 5 27:25 18
14. Lok. Trnava 13 5 2 6 21:26 17
15. Komárno 13 4 1 8 37:48 13
16. Domino 13 1 2 10 16:34 5
17. Levice 13 1 1 11 11:65 4
18. N. Zámky 13 0 0 13 3:80 0
2. LIGA MLADŠÍ DORAST
17. kolo: Petržalka – Malacky 2:0.
11. kolo: Pov. Bystrica - Nové Zámky 1:0 (1:0), 21. V. Gálik, Púchov - Myjava 0:8 (0:4), 16., 58. a 64. Karika, 24. Kusý, 31. Udvorka, 5. Buzay, 62. vlastný Brezina, 69. vlastný Pavlovič, Dubnica - Levice 7:0 (3:0), 3., 69. a 75. P. Sehnoutek, 28. Martinek, 38. Martin Vrábel, 45. Štefánek, 50. Matúš, Komárno – PFA ViOn 0:2, Topoľčany – Petržalka 2:1, Horná Nitra – Gabčíkovo 1:6, Skalica – Lok. Trnava 1:2, Domino – Malacky 4:0, Inter – Karl. Ves 2:1.
1. Myjava 13 11 2 0 49:5 35
2. Inter 13 10 1 2 46:13 31
3. Petržalka 13 9 2 2 29:13 29
4. Gabčíkovo 13 9 0 4 36:15 27
5. Lok. Trnava 13 7 5 1 28:12 26
6. Domino 13 8 1 4 33:15 25
7. PFA ViOn 13 8 1 4 22:18 25
8. Horná Nitra 13 7 2 4 37:28 23
9. Topoľčany 13 6 2 5 27:23 20
10. Komárno 13 5 2 6 19:25 17
11. Dubnica 13 5 1 7 27:22 16
12. Karl. Ves 12 3 3 6 20:26 12
13. Skalica 13 1 5 7 13:22 8
14. Malacky 13 1 5 7 10:35 8
15. Levice 13 2 2 9 12:48 8
16. Pov. Bystrica 12 2 1 9 12:35 7
17. N. Zámky 13 2 1 10 12:53 7
18. Púchov 13 2 0 11 17:41 6
3. LIGA STARŠÍ DORAST
11. kolo: Brvnište - J. Bohunice 0:2 (0:2), 13. Hrabovský, 15. Rajnic, Krakovany – ČFK Nitra 1:3, Šamorín – Sereď 1:1, Galanta – Šaľa 4:1, Šurany – Bánovce 1:4, Nové Mesto – Piešťany 0:1, Partizánske – Hlohovec 2:0.
1. Bánovce 11 9 2 0 38:15 29
2. Šamorín 10 8 2 0 44:14 26
3. Sereď 10 6 1 3 42:16 19
4. Partizánske 10 6 1 3 25:21 19
5. Piešťany 11 6 1 4 20:19 19
6. J. Bohunice 11 6 0 5 34:27 18
7. Šaľa 10 6 0 4 24:17 18
8. Brvnište 11 4 3 4 24:28 15
9. Šurany 10 5 0 5 17:28 15
10. Galanta 11 3 2 6 38:37 11
11. N. Mesto 10 3 0 7 23:47 9
12. Krakovany 11 2 1 8 22:33 7
13. ČFK Nitra 11 2 1 8 21:38 7
14. Hlohovec 11 1 0 10 10:42 3
3. LIGA MLADŠÍ DORAST
11. kolo: Brvnište - J. Bohunice 5:0 (1:0), 57., 58. a 78. Klabník, 7. Martinka, 79. Gabriš, Krakovany – ČFK Nitra 2:3, Šamorín – Sereď 2:1, Galanta – Šaľa 4:0, Šurany – Bánovce 1:2, Nové Mesto – Piešťany 2:5, Partizánske – Hlohovec 3:1.
1. Piešťany 11 9 1 1 41:11 28
2. Šamorín 10 8 0 2 32:11 24
3. Šaľa 10 8 0 2 33:13 24
4. Galanta 11 6 1 4 26:13 19
5. Partizánske 10 5 3 2 24:11 18
6. Bánovce 11 5 2 4 18:20 17
7. Krakovany 11 5 1 5 23:19 16
8. ČFK Nitra 11 5 1 5 20:20 16
9. Brvnište 11 4 1 6 18:32 13
10. N. Mesto 10 4 1 5 16:31 13
11. Sereď 10 3 3 4 21:16 12
12. Šurany 10 2 2 6 17:29 8
13. Hlohovec 11 1 1 9 11:34 4
14. J. Bohunice 11 0 1 10 8:48 1
4. LIGA DORAST
11. kolo: Beluša – Bošany 7:2 (3:1), 26. a 70. Bielik (druhý z 11 m), 42. a 68. Pilát, 62. a 89. Binka, 10. Hrubo – 12. Báleš, 75. Šubjak, Borčice - Led. Rovne 1:1 (1:1), 36. Chrenko – 44. Pihík, Mokrý Háj – N. Dubnica 2:3 (1:0), 22. a 62. Kopálek – 58. a 80. Pupiš, 75. Jašík, Tr. Stankovce – D. Vestenice 6:1, Tr. Turná - Dolná Súča 3:1, Nemšová – Holíč 10:0, Kúty – N. Rudno 1:2, Kanianka mala voľno.
1. Beluša 11 9 0 2 54:12 27
2. Nemšová 11 8 1 2 50:13 25
3. Kúty 10 8 0 2 40:10 24
4. N. Rudno 11 7 1 3 27:18 22
5. Led. Rovne 10 6 1 3 47:17 19
6. N. Dubnica 11 5 2 4 25:22 17
7. Borčice 10 4 4 2 18:11 16
8. Tr. Turná 10 5 1 4 25:29 16
9. Mokrý Háj 10 5 0 5 29:32 15
10. Bošany 10 3 2 5 27:31 11
11. D. Vestenice 10 3 2 5 24:34 11
12. Tr. Stankovce 10 2 1 7 15:36 7
13. Holíč 10 2 0 8 12:58 6
14. Kanianka 10 1 1 8 8:39 4
15. D. Súča 10 1 0 9 11:50 3
Vrbové bolo po troch kontumáciách vylúčené zo súťaže
5. LIGA DORAST
11. kolo: Domaniža - Stará Turá 2:1 (0:0), 51. Kolár, 83. Fapšo – 65. Žoldák, H. Poruba – Klát. N. Ves 1:2 (1:2), 22. T. Dražkovec – 4. Halmo, 33. Krajčík, Selec – Košeca 0:2 (0:2), 20. Rafaj, 39. Lacko, Turani – Streženice 2:3 (1:2), 42. Ťulák, 75. Klimáček – 35. Suder, 44. Pojezdal, 58. D. Štrbák, Ladce – Nedožery-Brezany 0:3 (0:1), 3. Vážan, 49. Urík, 72. Maťaš, Prečín – Melčice-Lieskové 9:1 (4:0), 5., 25. a 83. Bírošík, 60., 64. a 66. Orávik (prvý z 11 m), 4. N. Krabáč, 40. Herco, 76. Pavlík - 52. Vilímek (11 m), Bošáca – Chynorany 0:4, Častkovce – Drietoma 5:2.
1. Nedožery 11 10 1 0 56:5 31
2. Chynorany 11 10 0 1 46:11 30
3. Častkovce 11 8 0 3 40:36 24
4. H. Poruba 11 7 2 2 23:11 23
5. Košeca 11 6 3 2 21:16 21
6. Kl. N. Ves 11 6 1 4 27:20 19
7. Prečín 11 5 0 6 30:27 15
8. Turani 11 4 1 6 25:28 13
9. Selec 11 4 1 6 22:40 13
10. St. Turá 11 4 0 7 24:24 12
11. Domaniža 11 4 0 7 22:34 12
12. Melčice 11 3 2 6 25:39 11
13. Streženice 11 3 1 7 22:46 10
14. Drietoma 11 2 2 7 21:25 8
15. Ladce 11 2 1 8 12:28 7
16. Bošáca 11 1 3 7 10:36 6
1. LIGA STARŠÍ ŽIACI U 15
8. kolo: PFA ViOn – Púchov 0:3 (0:1), 4. a 48. Matejka, 36. Králik, Senica – FC Nitra 2:1, Petržalka – Levice 2:1, Slovan – Dun. Streda 3:0, Trenčín – Karlova Ves 1:0, Horná Nitra – Myjava 2:1, Spartak Trnava – Inter 0:1.
1. Senica 8 7 0 1 33:8 21
2. Slovan 8 6 1 1 37:5 19
3. FC Nitra 8 5 1 2 28:6 16
4. Trenčín 8 5 1 2 28:10 16
5. Karl. Ves 8 5 1 2 13:5 16
6. Inter 8 4 1 3 7:3 13
7. Dun. Streda 8 4 0 4 17:17 12
8. Spartak Trnava 8 3 1 4 7:15 10
9. Petržalka 8 3 1 4 6:18 10
10. Púchov 8 2 3 3 13:13 9
11. Levice 8 2 2 4 8:12 8
12. PFA ViOn 8 2 0 6 8:27 6
13. Myjava 8 1 0 7 8:21 3
14. Horná Nitra 8 1 0 7 4:57 3
1. LIGA STARŠÍ ŽIACI U 14
8. kolo: PFA ViOn – Púchov 3:1 (3:0), 5. Šútor, 16. Rák, 26. Zolder – 41. Klúčik, Senica – FC Nitra 0:0, Slovan – Dun. Streda 0:1, Petržalka – Levice 1:3, Trenčín – Karlova Ves 1:0, Horná Nitra – Myjava 1:1, Spartak Trnava – Inter 5:2.
1. Dun. Streda 8 7 0 1 44:5 21
2. FC Nitra 8 6 1 1 42:6 19
3. Inter 8 6 1 1 29:11 19
4. Spartak Trnava 8 6 1 1 24:11 19
5. Slovan 8 6 0 2 25:7 18
6. Senica 8 4 1 3 18:10 13
7. Trenčín 8 4 0 4 15:20 12
8. Karl. Ves 8 2 3 3 10:11 9
9. PFA ViOn 8 3 0 5 8:22 9
10. Levice 8 3 0 5 9:24 9
11. Myjava 8 1 2 5 5:22 5
12. Petržalka 8 1 1 6 4:16 4
13. Púchov 8 1 0 7 5:34 3
14. Horná Nitra 8 0 2 6 5:44 2
1. LIGA MLADŠÍ ŽIACI U 13
8. kolo: Púchov - Horná Nitra 7:13 (5:4), 2. a 48. Porubčan, 7. Jurenková, 10. V. Baláž, 19. Klúčik, 25. Tuček, 60. Gabriš – 10., 16., 23., 36. a 43. Horvát, 11. a 42. Uhliar, 32. a 48. Perniš, 40. Jurík, 55. Kurbel (11 m), 57. Vlnieška, 59. Dzurík, Dun. Streda – Trenčín 2:1, Karlova Ves – Senica 3:5, Inter – Spartak Trnava 1:17, Myjava – Petržalka 6:8, Levice - PFA ViOn 5:4, FC Nitra – Slovan 2:4.
1. Slovan 8 7 0 1 145:27 21
2. Dun. Streda 8 7 0 1 107:20 21
3. Trenčín 8 6 0 2 94:34 18
4. Inter 8 6 0 2 87:48 18
5. Senica 8 6 0 2 69:47 18
6. FC Nitra 7 5 0 2 85:10 15
7. Spartak Trnava 7 4 0 3 97:40 12
8. Horná Nitra 8 3 0 5 51:83 9
9. Levice 8 3 0 5 46:83 9
10. Karl. Ves 8 2 1 5 56:69 7
11. Púchov 8 2 1 5 56:86 7
12. PFA ViOn 8 2 0 6 24:95 6
13. Petržalka 8 1 0 7 13:227 3
14. Myjava 8 0 0 8 26:87 0
1. LIGA MLADŠÍ ŽIACI U 12
7. kolo: Slovan – Senica 19:0.
8. kolo: Púchov - Horná Nitra 3:2 (1:1), 24. Nosáľ, 44. Krasňan, 50. Mitaš – 3. Čavoj, 56. Málek, FC Nitra – Slovan 4:10, Levice – PFA ViOn 1:5, Dun. Streda – Trenčín 5:7, Karlova Ves – Senica 5:6, Inter – Spartak Trnava 9:4, Myjava – Petržalka 1:14.
1. Púchov 8 7 0 1 73:26 21
2. Inter 8 6 1 1 76:20 19
3. Slovan 8 6 0 2 125:41 18
4. Trenčín 8 5 1 2 94:57 16
5. FC Nitra 7 4 1 2 119:42 13
6. Dun. Streda 8 4 1 3 74:31 13
7. Horná Nitra 8 4 1 3 86:63 13
8. Petržalka 8 4 1 3 43:61 13
9. Senica 8 4 0 4 48:80 12
10. Spartak Trnava 7 3 0 4 59:68 9
11. PFA ViOn 8 2 0 6 29:90 6
12. Karl. Ves 8 1 1 6 54:97 4
13. Levice 8 1 1 6 24:91 4
14. Myjava 8 0 0 8 21:158 0
2. LIGA STARŠÍ ŽIACI
10. kolo: Komárno – Galanta 5:1.
11. kolo: Dubnica – Gabčíkovo 1:0 (0:0), 38. Cingel, Skalica - Pov. Bystrica 7:0 (2:0), 48. a 70. Pukančík, 13. Zelenka, 22. Kocák, 55. Vašíček, 59. Borúfka, 66. Petrúfka, ČFK Nitra – Partizánske 5:0, Šaľa – Komárno 3:1, Nové Zámky – Sereď 0:2, Galanta – Topoľčany 1:2, Trenčín B – Hlohovec 1:1, Piešťany – Trebatice 0:4, Lok. Trnava – Bánovce 0:3.
1. Hlohovec 13 10 2 1 30:11 32
2. Komárno 13 10 0 3 35:17 30
3. Trebatice 13 8 2 3 42:10 26
4. Skalica 13 8 2 3 30:19 26
5. Sereď 13 6 5 2 27:15 23
6. ČFK Nitra 13 7 2 4 34:23 23
7. Lok. Trnava 13 6 1 6 22:21 19
8. Trenčín B 13 5 3 5 33:26 18
9. N. Zámky 13 5 3 5 26:23 18
10. Topoľčany 13 4 3 6 22:24 15
11. Galanta 13 5 0 8 27:30 15
12. Partizánske 13 4 3 6 24:30 15
13. Šaľa 13 4 3 6 22:32 15
14. Piešťany 13 3 4 6 18:27 13
15. Pov. Bystrica 13 4 1 8 18:42 13
16. Bánovce 13 3 3 7 24:31 12
17. Dubnica 13 4 0 9 18:42 12
18. Gabčíkovo 13 1 3 9 10:39 6
2. LIGA MLADŠÍ ŽIACI
10. kolo: Komárno – Galanta 1:2.
11. kolo: Dubnica – Gabčíkovo 4:1 (1:0), 15. Bičan, 42. Štefanec, 50. Kobezda, 55. Lacher – 58. Dömény, Skalica - Pov. Bystrica 6:2 (4:0), 2. a 3. Kajánek, 39. a 59. Koštuřík, 18. Masár, 25. Urbánek – 41. Chupáč, 50. Čapliar, ČFK Nitra – Partizánske 1:3, Šaľa – Komárno 1:5, Nové Zámky – Sereď 6:0, Galanta – Topoľčany 2:2, Trenčín B – Hlohovec 6:2, Piešťany – Trebatice 0:1, Lok. Trnava – Bánovce 5:0.
1. Trenčín B 13 11 1 1 105:17 34
2. Skalica 13 11 0 2 67:15 33
3. Komárno 13 11 0 2 53:13 33
4. Dubnica 13 10 0 3 78:24 30
5. Lok. Trnava 13 9 1 3 56:26 28
6. N. Zámky 13 9 1 3 47:29 28
7. Trebatice 13 8 3 2 73:26 27
8. Šaľa 13 7 1 5 36:36 22
9. Pov. Bystrica 13 7 0 6 55:38 21
10. Bánovce 13 6 1 6 46:42 19
11. Piešťany 13 4 2 7 31:33 14
12. Galanta 13 3 3 7 32:38 12
13. Topoľčany 13 3 2 8 28:47 11
14. Gabčíkovo 13 2 3 8 24:52 9
15. ČFK Nitra 13 2 1 10 14:95 7
16. Sereď 13 2 0 11 26:108 6
17. Partizánske 13 1 2 10 22:82 5
18. Hlohovec 13 0 1 12 16:88 1
3. LIGA STARŠÍ ŽIACI
8. kolo: Nemšová – Horovce 3:1 (2:1), 9. Kula, 27. Chlebana, 47. Pagáč – 2. M. Šatka, N. Pravno - Led. Rovne 0:2 (0:0), 43. Rosina, 45. Szekely, Nováky - Nová Dubnica 10:1 (3:1), 55., 56. a 70. Záhorský, 21. a 49. Hanus, 26. a 63. Hrdý, 29. Fergel, 42. Kopčan, 64. Baránek – 10. Pecuš, N. Rudno - Nové Mesto 2:3, Kanianka mala voľno.
1. Nemšová 7 6 1 0 26:6 19
2. Led. Rovne 7 5 1 1 19:7 16
3. Kanianka 7 3 2 2 15:14 11
4. N. Pravno 7 3 1 3 17:12 10
5. Nováky 7 3 0 4 24:19 9
6. Horovce 8 3 0 5 17:18 9
7. N. Mesto 7 3 0 4 14:18 9
8. N. Rudno 7 2 2 3 12:19 8
9. N. Dubnica 7 0 1 6 7:38 1
3. LIGA MLADŠÍ ŽIACI
8. kolo: Nemšová – Horovce 2:2 (1:1), 15. a 54. Mitáš – 25. Martinko, 58. J. Šatka, N. Pravno - Led. Rovne 3:2 (1:1), 38. a 48. Gebrlín, 21. Zbiňovec – 22. Chudada, 55. Vrábel, Nováky - Nová Dubnica 4:2 (2:1), 1. a 15. Bizub, 50. Poništiak, 56. Vážan – 14. Szabo, 52. Sýkora, N. Rudno - Nové Mesto 0:4, Nemšová – Horovce 2:2 (1:1), 15. a 54. Mitáš – 25. Martinko, 58. J. Šatka, Kanianka mala voľno.
1. N. Mesto 7 6 0 1 25:4 18
2. N. Pravno 7 5 1 1 25:9 16
3. Kanianka 7 4 2 1 19:12 14
4. Led. Rovne 7 4 1 2 26:12 13
5. Nováky 7 4 0 3 23:16 12
6. Nemšová 7 3 1 3 16:17 10
7. N. Rudno 7 2 0 5 24:37 6
8. N. Dubnica 7 1 0 6 8:34 3
9. Horovce 8 0 1 7 11:36 1
1. LIGA ŽIAČKY
7. kolo: Trenčín – Dubnica 5:0 (1:0), 22. a 59. Škultétyová, 63. Nedorostová, 68. Prekopová, 69. Laginová, Beluša - Bánovce 5:0 (3:0), 2., 17. a 39. Chlebanová, 34. Huťová, 66. Čviriková, Pov. Bystrica mala voľno, Horná Nitra - Tr. Teplice 5:0, Topoľčany mali voľno.
1. Pov. Bystrica 5 5 0 0 31:3 15
2. H. Nitra 5 5 0 0 27:1 15
3. Beluša 6 4 0 2 26:6 12
4. Trenčín 7 4 0 3 23:18 12
5. Bánovce 5 3 0 2 30:16 9
6. Tr. Teplice 5 1 0 4 7:28 3
7. Topoľčany 7 1 0 6 3:35 3
8. Dubnica 6 0 0 6 0:40 0
PRÍPRAVKY ZSFZ A LIGA U11
4. kolo: Senica – H. Nitra 17:13.
5. kolo: Trenčín – Púchov 6:4 (3:2), Čmelo 3, Vavrík, Myjava – Senica 19:28, H. Nitra mala voľno.
1. Púchov 4 3 0 1 78:38 9
2. Trenčín 4 3 0 1 55:52 9
3. Senica 4 2 0 2 61:71 6
4. Myjava 4 1 0 3 80:90 3
5. H. Nitra 4 1 0 3 44:67 3
PRÍPRAVKY ZSFZ A LIGA U10
4. kolo: Senica – H. Nitra 13:31.
5. kolo: Trenčín – Púchov nehlásili, Myjava – Senica 8:11, H. Nitra mala voľno.
1. H. Nitra 4 4 0 0 168:40 12
2. Trenčín 3 2 0 1 93:51 6
3. Senica 4 2 0 2 64:109 6
4. Púchov 3 1 0 2 51:81 3
5. Myjava 4 0 0 4 40:135 0
PRÍPRAVKY ZSFZ A LIGA U 9
4. kolo: Senica – H. Nitra 5:16.
5. kolo: Trenčín – Púchov 24:12, Dubový 3, Mynář 2, Potač 2, Roder, Belák, Loffler, Duchoň, Ondrička, Myjava – Senica 6:14, H. Nitra mala voľno.
1. H. Nitra 4 3 0 1 73:37 9
2. Trenčín 4 2 1 1 61:47 7
3. Senica 4 2 1 1 47:38 7
4. Myjava 4 1 1 2 41:63 4
5. Púchov 4 0 1 3 37:71 1
PRÍPRAVKY ZSFZ B LIGA U11
5. kolo: Topoľčany – Pov. Bystrica 12:3 (6:1), 1., 5. a 12. Illáš, 22. a 35. F. Jánoš, 53. a 55. Benko, 6. Bačík, 26. Michalík, 38. Macek, 40. Žembera, 46. V. Jánoš - , Kanianka – 1., 37. a 52. Tomana, Partizánske 1:16, Bánovce mali voľno.
1. Partizánske 4 4 0 0 49:6 12
2. Topoľčany 4 3 0 1 30:23 9
3. Pov. Bystrica 4 2 0 2 27:37 6
4. Kanianka 4 1 0 3 18:52 3
5. Bánovce 4 0 0 4 14:26 0
PRÍPRAVKY ZSFZ B LIGA U10
5. kolo: Topoľčany – Pov. Bystrica 6:4 (4:2), 4., 14. a 50. Priecel, 6. a 18. Košecký, 31. Krajčík – 2. a 47. B. Žilinský, 8. Kuciak, 33. Valica, Partizánske a Bánovce mali voľno.
1. Topoľčany 3 3 0 0 25:13 9
2. Bánovce 3 2 0 1 26:15 6
3. Pov. Bystrica 3 1 0 2 21:17 3
4. Partizánske 3 0 0 3 13:40 0
PRÍPRAVKY ZSFZ B LIGA U9
5. kolo: Topoľčany – Pov. Bystrica 3:1 (1:1), 11. a 56. Flimmel, 39. Tejzer - 8. Lefík, Kanianka – Partizánske 10:8, Bánovce mali voľno.
1. Topoľčany 4 4 0 0 48:19 12
2. Bánovce 4 3 0 1 47:27 9
3. Pov. Bystrica 4 2 0 2 26:12 6
4. Kanianka 4 1 0 3 23:53 3
5. Partizánske 4 0 0 4 11:44 0
6. LIGA DORAST
9. kolo: Lysá – Mikušovce 6:0 (2:0), 41. a 82. Riedel, 63. a 77. Repka, 34. D. Panáček, 68. Nošík, Jasenica – Dohňany 1:0 (0:0), 87. Ondrásky (11 m), Sverepec – D. Kočkovce 1:0 (0:0), 74. Jakubek (11 m), Udiča – Plevník 4:1 (3:0), 16. N. Beník, 30. Melicherík, 35. Matušík, 86. R. Cigánik – 50. Belanský, Tuchyňa mala voľno.
1. Udiča 8 8 0 0 41:3 24
2. Sverepec 8 6 0 2 29:18 18
3. D. Kočkovce 8 4 1 3 18:12 13
4. Plevník 8 4 0 4 27:21 12
5. Tuchyňa 8 4 0 4 22:22 12
6. Dohňany 8 3 1 4 11:16 10
7. Lysá 8 3 0 5 24:28 9
8. Jasenica 8 3 0 5 12:27 9
9. Mikušovce 8 0 0 8 3:40 0
4. LIGASTARŠÍ ŽIACI SEVER
9. kolo: Udiča – D. Mariková 5:0 (1:0), 32. a 48. Humpolík, 63. a 65. L. Trško, 59. Šesták, Papradno – Jasenica 2:0 (0:0), 40. a 66. L. Jandúch, Sverepec – Domaniža 1:0 (0:0), 38. Richtárik, Pružina – Prečín 9:0 (6:0), 24., 27. a 34. Turza, 12. a 16. Gábriš, 7. Kardošová, 38. Seko, 50. Hrkota (11 m), 58. Olšovský (11 m), Plevník mal voľno.
1. Udiča 8 8 0 0 38:1 24
2. Pružina 8 7 0 1 37:5 21
3. Papradno 8 6 0 2 36:11 18
4. Jasenica 8 4 0 4 32:12 12
5. Domaniža 8 4 0 4 20:29 12
6. Sverepec 8 2 2 4 16:20 8
7. Plevník 8 2 0 6 22:43 6
8. Prečín 8 1 1 6 8:51 4
9. D. Mariková 8 0 1 7 9:46 1
4. LIGA STARŠÍ ŽIACI JUH
9. kolo: Dohňany – Lazy 0:0, Beluša – Ladce 0:2 (0:0), 42. a 67. Češko, Borčice /Bolešov – Hradčan Lednica 0:17 (0:7), 11., 31., 37. 43. a 61. Ivaniš, 17., 38., 53. a 57. T. Majerko, 7., 20. a 22. Ľ. Cíbik, 13., 44. a 48. E. Majerko, 63. Bielik, 67. Matúš, Ilava – Košeca 4:7 (2:6), 34. a 53. Majchút, 11. Roháč, 62. Tomašík – 25., 32. a 68. Žilka, 19. a 23. Kolesányi, 10. M. Palček, 12. Frýdecký, H. Poruba mala voľno.
1. Hr. Lednica 8 7 0 1 56:3 21
2. Beluša 8 6 1 1 67:3 19
3. Košeca 8 5 1 2 32:20 16
4. Ladce 8 5 0 3 43:15 15
5. Ilava 8 5 0 3 44:24 15
6. Lazy 8 2 3 3 25:14 9
7. Dohňany 8 2 1 5 24:20 7
8. H. Poruba 8 1 0 7 14:82 3
9. Borčice 8 0 0 8 1:125 0
4. LIGA MLADŠÍ ŽIACI
9. kolo: Ilava – Kolačín 3:1 (2:0), 22. a 27. Bagin, 41. Burýšek – 55. Briestenský, FC Púchov /Lúky - Dubnica 1:6 (1:4), 6. Mišúnová – 3., 28. a 45. Kováč, 11. Korienek, 21. Kobezda, 55. Chlebana, D. Kočkovce mali voľno.
1. Dubnica 8 8 0 0 93:4 24
2. Kolačín 7 4 0 3 15:35 12
3. Ilava 7 3 0 4 10:30 9
4. D. Kočkovce 7 2 0 5 11:37 6
5. FC Púchov 7 1 0 6 9:32 3
PRÍPRAVKY STRED
Beluša – Hradčan Lednica 9:1 (4:1), 12., 13. a 18. Buchta, 10. a 20. Mišík, 27. a 29. Huňačka, 6. Zaťko, 17. Ročiak – 14. Matúš.
1. Beluša 10 10 0 0 65:8 30
2. Visolaje 10 6 1 3 31:22 19
3. Streženice 10 5 2 3 20:25 17
4. Horovce B 10 4 1 5 13:33 13
5. Hr. Lednica 9 1 2 6 12:32 5
6. Horovce A 9 0 0 9 9:30 0
PRÍPRAVKY JUH
7. kolo: Ladce – Ilava 1:1 (0:0), 27. Král – 22. Ondrášik, Ilava – Ladce 2:2 (0:2), 22. a 23. Holbus – 3. a 8. Král, Dubnica – Košeca 10:0 (7:0), 6., 10. a 25. Brunner, 8., 29. a 30. Teplička, 4. a 11. Červeň, 2. Jankech, 13. Šimko, Košeca – Dubnica 1:8 (1:3), 11. Bartoš – 15., 18., 22. a 29. Teplička, 17. a 25. Šimko, 2. Miletskyj, 14. Púček.
1. Dubnica 14 13 1 0 115:7 40
2. Borčice 14 9 2 3 27:23 29
3. Ilava 14 8 3 3 40:27 27
4. Košeca 14 7 2 5 34:32 23
5. Kolačín 14 5 3 6 20:26 18
6. Dulov 14 5 1 8 23:44 16
7. Ladce 14 1 3 10 14:70 6
8. H. Poruba 14 0 1 13 7:51 1