Utorok, 9. august, 2022 | Meniny má Ľubomíra

Ako hrala hokejová mládež?

Sumár juniorských, dorasteneckých, kadetských a žiackych hokejových líg

1. LIGA JUNIORI

7. kolo: HOBA Bratislava – Piešťany 4:0.

9. kolo: Martin – Púchov 3:0 (1:0, 1:0, 1:0), HOBA Bratislava – Michalovce 7:9, Piešťany – Prešov 4:8.

10. kolo: HOBA Bratislava Prešov 8:4, Piešťany – Michalovce 3:7.

 

1. Martin          8          7          0          1          39:15   21

2. Púchov        8          5          0          3          30:21   15

3. Michalovce  9          5          0          4          36:42   15

4. Prešov         9          4          0          5          45:40   12

SkryťVypnúť reklamu

5. HOBA         8          3          1          4          33:35   10

6. Piešťany      8          0          1          7          24:54   2

 

1. LIGA DORAST

9. kolo: Pov. Bystrica – Dubnica 3:10 (0:6, 0:2, 3:2), Vydra, Bezák, Urbánek – Kvasnica 3, Vachramejev 2, Jacola, Prna, Šúry, Ibolya, Nagy, Púchov mal voľno, Partizánske – Topoľčany 2:4.

10. kolo: Dubnica – Púchov 1:2 (0:0, 0:1, 1:1), Vachramejev – Smolka, P. Ladecký, Topoľčany - Pov. Bystrica 5:1 (2:0, 2:1, 1:0), Kubala, Partizánske malo voľno.

1. Topoľčany   8          6          2          0          35:15   20

2. Púchov        8          3          3          2          29:24   14

3. Dubnica       8          4          0          4          30:21   12

4. Partizánske  8          3          1          4          22:26   11

SkryťVypnúť reklamu

5. Pov. Bystrica           8          1          0          7          19:49   3

 

 

 

KADETI ZÁPAD

6. kolo: Skalica – Piešťany 0:5 kontumačne.

9. kolo: ŠKP Bratislava – Skalica 5:5.

10. kolo: Púchov - ŠKP Bratislava 3:3 (2:0, 1:0, 0:3), P. Ladecký, Rusnák, Krajč, Skalica - HOBA Bratislava 6:2, Levice – Trnava 0:13, Piešťany – Topoľčany 9:3.

11. kolo: Piešťany – Púchov 4:10 (2:2, 1:3, 1:5), M. Putala 3, Januščák 2, Rusnák 2, D. Hajas, Šmigura, Krajčovič,  Topoľčany – Levice 15:3, Trnava – Skalica 4:6, HOBA Bratislava – ŠKP Bratislava 7:3.

1. Trnava         11        9          1          1          80:28   19

2. Púchov        11        7          3          1          84:28   17

3. Skalica         11        6          3          2          53:32   15

4. HOBA         11        5          1          5          54:44   11

SkryťVypnúť reklamu

5. ŠKP                        10        4          2          4          50:36   10

6. Topoľčany   11        3          2          6          61:66   8

7. Piešťany      10        3          0          7          57:59   6

8. Levice          11        0          0          11        16:162 0

 

1. LIGA 8. ROČNÍK

9. kolo: Púchov - Pov. Bystrica 8:1 (4:1, 2:0, 2:0), Mišák 3, Moravanský 2, M. Putala, Suchánek, L. Halušková – Bielik, B. Bystrica - L. Mikuláš 7:4, Brezno – Lučenec 8:3, Žilina – Zvolen 4:5, Martin mal voľno.

5. kolo: Martin – Lučenec 7:1.

1. Púchov        8          6          0          2          54:25   12

2. B. Bystrica   8          5          0          3          39:28   10

3. Zvolen         8          5          0          3          47:37   10

4. Martin          8          5          0          3          40:30   10

5. Žilina            8          5          0          3          33:25   10

6. L. Mikuláš   8          3          2          3          48:44   8

7. Pov. Bystrica           8          3          1          4          38:50   7

8. Brezno         8          2          1          5          41:47   5

9. Lučenec       8          0          0          8          13:67   0

 

1. LIGA 7. ROČNÍK

8. kolo: Púchov - Pov. Bystrica 7:0 (1:0, 2:0, 4:0), F. Pobežal, Svinčák, Ondrášik, Žemla, J. Veteška, Jonák, Lezzani, B. Bystrica - L. Mikuláš 2:5, Brezno – Lučenec 9:1, Žilina – Zvolen 1:14, Martin mal voľno.

5. kolo: Martin – Lučenec 8:2.

1. Martin          8          7          0          1          64:17   14

2. Púchov        8          6          1          1          50:14   13

3. Zvolen         8          5          2          1          59:21   12

4. Brezno         8          6          0          2          49:21   12

5. L. Mikuláš   8          3          1          4          27:38   7

6. Žilina            8          3          0          5          28:38   6

7. Lučenec       8          2          0          6          26:51   4

8. B. Bystrica   8          2          0          6          19:49   4

9. Pov. Bystrica           8          0          0          8          14:85   0

           

 

1. LIGA 6. ROČNÍK

9. kolo: Pov. Bystrica – Púchov 2:8 (0:2, 1:3, 1:3), K. Michalík, Duhár – Kopásek 2, Kováčik 2, Bodjan, M. hajas, Brežný, Toman, L. Mikuláš - B. Bystrica 4:4, Lučenec – Brezno 2:1, Zvolen – Žilina 5:5, Martin mal voľno.

1. Martin          8          7          0          1          67:25   14

2. Púchov        8          6          1          1          46:20   13

3. Žilina            8          5          1          2          47:35   11

4. L. Mikuláš   8          4          1          3          42:28   9

5. Zvolen         8          3          2          3          60:45   8

6. Pov. Bystrica           8          3          0          5          63:49   6

7. Lučenec       8          3          0          5          30:55   6

8. B. Bystrica   8          2          1          5          31:34   5

9. Brezno         8          0          0          8          15:108 0

 

1. LIGA 5. ROČNÍK

9. kolo: Pov. Bystrica – Púchov 6:16 (0:6, 2:3, 4:7), Zábojník 2, Židek 2, Gašpierik, Pauer – T. Pobežal 6, Hazala 2, Vrtiel 2, Urban, D. Ladecký, Cebo, Bodjanová, M. Luhový, Buček, L. Mikuláš - B. Bystrica 4:14, Lučenec – Brezno 7:6, Zvolen – Žilina 4:6, Martin mal voľno.

1. Púchov        8          7          1          0          130:34 15

2. B. Bystrica   8          7          1          0          92:28   15

3. Martin          8          6          0          2          65:38   12

4. Žilina            8          5          0          3          56:49   10

5. L. Mikuláš   8          4          0          4          51:71   8

6. Zvolen         8          2          0          6          51:63   4

7. Lučenec       8          2          0          6          28:102 4

8. Pov. Bystrica           8          1          0          7          40:77   2

9. Brezno         8          1          0          7          26:77   2

 

2. LIGA ST. ŽIACI 8 + 7

6. kolo: Námestovo – Dubnica nehlásili, D. Kubín – Prievidza 5:5, R. Sobota - Orin Detva 5:3, Blesky Detva - Ružomberok 7:4.

1. Blesky Detva           6          6          0          0          43:12   12

2. Ružomberok            6          4          0          2          41:28   8

3. Prievidza      6          3          1          2          32:26   7

4. D. Kubín      6          3          1          2          30:33   7

5. Námestovo  5          2          1          2          20:18   5

6. R. Sobota    6          2          0          4          20:36   4

7. Orin Detva   6          0          2          4          22:36   2

8. Dubnica       5          0          1          4          19:38   1

 

2. LIGA ML. ŽIACI 6 + 5

6. kolo: Námestovo – Dubnica nehlásili, D. Kubín – Prievidza nehlásili, Blesky Detva - Ružomberok 15:0, Orin Detva mala voľno.

1. Blesky Detva           5          4          0          1          61:13   8

2. Orin Detva   5          4          0          1          49:17   8

3. Dubnica       4          3          0          1          36:22   6

4. D. Kubín      5          3          0          2          26:31   6

5. Námestovo  4          1          0          3          18:30   2

6. Ružomberok            5          1          0          4          16:44   2

7. Prievidza      4          0          0          4          10:59   0

 

           

 

 

 

 

 

 

1. LIGA JUNIORI

7. kolo: HOBA Bratislava – Piešťany 4:0.

9. kolo: Martin – Púchov 3:0 (1:0, 1:0, 1:0), HOBA Bratislava – Michalovce 7:9, Piešťany – Prešov 4:8.

10. kolo: HOBA Bratislava Prešov 8:4, Piešťany – Michalovce 3:7.

 

1. Martin          8          7          0          1          39:15   21

2. Púchov        8          5          0          3          30:21   15

3. Michalovce  9          5          0          4          36:42   15

4. Prešov         9          4          0          5          45:40   12

5. HOBA         8          3          1          4          33:35   10

6. Piešťany      8          0          1          7          24:54   2

 

EXTRALIGA DORAST

13. kolo: Košice – Poprad 2:3, Žilina – Slovan 3:0, Nitra – Trnava 3:6, Michalovce –– L. Mikuláš 7:0, Trenčín – Ružinov 7:3, Zvolen – Sp. N. Ves 6:5 pp, Martin – Skalica 2:0, B. Bystrica – Prešov 4:3.

14. kolo: Košice – Poprad nehlásili, Žilina – Slovan 4:5 sn, Nitra – Trnava 2:1, Michalovce –– L. Mikuláš 7:4, Trenčín – Ružinov 3:0, Zvolen – Sp. N. Ves 7:2, Martin – Skalica 3:7, B. Bystrica – Prešov 5:4 pp.

1. Trenčín        16        11        4          1          80:39   40

2. Trnava         16        12        1          3          83:39   38

3. Poprad        15        11        1          3          53:29   35

4. Zvolen         16        10        3          3          57:38   35

5. Slovan         16        8          4          4          61:51   31

6. Nitra            16        8          3          5          49:39   28

7. B. Bystrica   16        6          4          6          53:53   25

8. Martin          16        7          2          7          44:52   25

9. Michalovce  16        6          1          9          59:57   20

10. Košice       15        6          1          8          42:38   19

11. Sp. N. Ves            16        6          1          9          50:58   19

12. Žilina          16        5          3          8          42:54   18

13. Skalica       16        3          4          9          43:74   14

14. Ružinov      16        3          2          11        35:60   13

15. L. Mikuláš16         2          4          10        33:67   11

16. Prešov       16        3          2          11        34:70   11

1. LIGA DORAST

9. kolo: Pov. Bystrica – Dubnica 3:10 (0:6, 0:2, 3:2), Vydra, Bezák, Urbánek – Kvasnica 3, Vachramejev 2, Jacola, Prna, Šúry, Ibolya, Nagy, Púchov mal voľno, Partizánske – Topoľčany 2:4.

10. kolo: Dubnica – Púchov 1:2 (0:0, 0:1, 1:1), Vachramejev – Smolka, P. Ladecký, Topoľčany - Pov. Bystrica 5:1 (2:0, 2:1, 1:0), Kubala, Partizánske malo voľno.

1. Topoľčany   8          6          2          0          35:15   20

2. Púchov        8          3          3          2          29:24   14

3. Dubnica       8          4          0          4          30:21   12

4. Partizánske  8          3          1          4          22:26   11

5. Pov. Bystrica           8          1          0          7          19:49   3

 

KADETI TOP 12

1. kolo: Ružinov – Poprad 0:5 kontumačne.

8. kolo: Trenčín – Žilina 12:1, Prešov – Poprad 1:7, Ružinov – Zvolen nehlásili, Sp. N. Ves – Košice 4:1, Nitra – Martin 4:8, Slovan - B. Bystrica 2:1.

1. Slovan         8          6          2          0          37:14   14

2. Sp. N. Ves  8          7          0          1          34:19   14

3. Martin          8          5          0          3          31:23   10

4. Košice         8          5          0          3          29:25   10

5. Trenčín        8          4          1          3          43:21   9

6. Poprad        8          4          1          3          24:14   9

7. Nitra            8          3          2          3          43:35   8

8. Zvolen         7          3          1          3          29:33   7

9. B. Bystrica   8          3          0          5          21:26   6

10. Ružinov      7          1          1          5          11:34   3

11. Žilina          8          1          0          7          23:48   2

12. Prešov       8          1          0          7          16:49   2

 

KADETI ZÁPAD

6. kolo: Skalica – Piešťany 0:5 kontumačne.

7. kolo: Piešťany -  ŠKP Bratislava hrajú 12. 11.,.

9. kolo: ŠKP Bratislava – Skalica 5:5.

10. kolo: Púchov - ŠKP Bratislava 3:3 (2:0, 1:0, 0:3), P. Ladecký, Rusnák, Krajč, Skalica - HOBA Bratislava 6:2, Levice – Trnava 0:13, Piešťany – Topoľčany 9:3.

11. kolo: Piešťany – Púchov 4:10 (2:2, 1:3, 1:5), M. Putala 3, Januščák 2, Rusnák 2, D. Hajas, Šmigura, Krajčovič,  Topoľčany – Levice 15:3, Trnava – Skalica 4:6, HOBA Bratislava – ŠKP Bratislava 7:3.

1. Trnava         11        9          1          1          80:28   19

2. Púchov        11        7          3          1          84:28   17

3. Skalica         11        6          3          2          53:32   15

4. HOBA         11        5          1          5          54:44   11

5. ŠKP                        10        4          2          4          50:36   10

6. Topoľčany   11        3          2          6          61:66   8

7. Piešťany      10        3          0          7          57:59   6

8. Levice          11        0          0          11        16:162 0

 

1. LIGA 8. ROČNÍK

9. kolo: Púchov - Pov. Bystrica 8:1 (4:1, 2:0, 2:0), Mišák 3, Moravanský 2, M. Putala, Suchánek, L. Halušková – Bielik, B. Bystrica - L. Mikuláš 7:4, Brezno – Lučenec 8:3, Žilina – Zvolen 4:5, Martin mal voľno.

5. kolo: Martin – Lučenec 7:1.

1. Púchov        8          6          0          2          54:25   12

2. B. Bystrica   8          5          0          3          39:28   10

3. Zvolen         8          5          0          3          47:37   10

4. Martin          8          5          0          3          40:30   10

5. Žilina            8          5          0          3          33:25   10

6. L. Mikuláš   8          3          2          3          48:44   8

7. Pov. Bystrica           8          3          1          4          38:50   7

8. Brezno         8          2          1          5          41:47   5

9. Lučenec       8          0          0          8          13:67   0

 

1. LIGA 7. ROČNÍK

8. kolo: Púchov - Pov. Bystrica 7:0 (1:0, 2:0, 4:0), F. Pobežal, Svinčák, Ondrášik, Žemla, J. Veteška, Jonák, Lezzani, B. Bystrica - L. Mikuláš 2:5, Brezno – Lučenec 9:1, Žilina – Zvolen 1:14, Martin mal voľno.

5. kolo: Martin – Lučenec 8:2.

1. Martin          8          7          0          1          64:17   14

2. Púchov        8          6          1          1          50:14   13

3. Zvolen         8          5          2          1          59:21   12

4. Brezno         8          6          0          2          49:21   12

5. L. Mikuláš   8          3          1          4          27:38   7

6. Žilina            8          3          0          5          28:38   6

7. Lučenec       8          2          0          6          26:51   4

8. B. Bystrica   8          2          0          6          19:49   4

9. Pov. Bystrica           8          0          0          8          14:85   0

           

 

1. LIGA 6. ROČNÍK

9. kolo: Pov. Bystrica – Púchov 2:8 (0:2, 1:3, 1:3), K. Michalík, Duhár – Kopásek 2, Kováčik 2, Bodjan, M. hajas, Brežný, Toman, L. Mikuláš - B. Bystrica 4:4, Lučenec – Brezno 2:1, Zvolen – Žilina 5:5, Martin mal voľno.

 

1. Martin          8          7          0          1          67:25   14

2. Púchov        8          6          1          1          46:20   13

3. Žilina            8          5          1          2          47:35   11

4. L. Mikuláš   8          4          1          3          42:28   9

5. Zvolen         8          3          2          3          60:45   8

6. Pov. Bystrica           8          3          0          5          63:49   6

7. Lučenec       8          3          0          5          30:55   6

8. B. Bystrica   8          2          1          5          31:34   5

9. Brezno         8          0          0          8          15:108 0

 

1. LIGA 5. ROČNÍK

9. kolo: Pov. Bystrica – Púchov 6:16 (0:6, 2:3, 4:7), Zábojník 2, Židek 2, Gašpierik, Pauer – T. Pobežal 6, Hazala 2, Vrtiel 2, Urban, D. Ladecký, Cebo, Bodjanová, M. Luhový, Buček, L. Mikuláš - B. Bystrica 4:14, Lučenec – Brezno 7:6, Zvolen – Žilina 4:6, Martin mal voľno.

1. Púchov        8          7          1          0          130:34 15

2. B. Bystrica   8          7          1          0          92:28   15

3. Martin          8          6          0          2          65:38   12

4. Žilina            8          5          0          3          56:49   10

5. L. Mikuláš   8          4          0          4          51:71   8

6. Zvolen         8          2          0          6          51:63   4

7. Lučenec       8          2          0          6          28:102 4

8. Pov. Bystrica           8          1          0          7          40:77   2

9. Brezno         8          1          0          7          26:77   2

 

2. LIGA ST. ŽIACI 8 + 7

6. kolo: Námestovo – Dubnica nehlásili, D. Kubín – Prievidza 5:5, R. Sobota - Orin Detva 5:3, Blesky Detva - Ružomberok 7:4.

1. Blesky Detva           6          6          0          0          43:12   12

2. Ružomberok            6          4          0          2          41:28   8

3. Prievidza      6          3          1          2          32:26   7

4. D. Kubín      6          3          1          2          30:33   7

5. Námestovo  5          2          1          2          20:18   5

6. R. Sobota    6          2          0          4          20:36   4

7. Orin Detva   6          0          2          4          22:36   2

8. Dubnica       5          0          1          4          19:38   1

 

2. LIGA ML. ŽIACI 6 + 5

6. kolo: Námestovo – Dubnica nehlásili, D. Kubín – Prievidza nehlásili, Blesky Detva - Ružomberok 15:0, Orin Detva mala voľno. (JŠ)

1. Blesky Detva           5          4          0          1          61:13   8

2. Orin Detva   5          4          0          1          49:17   8

3. Dubnica       4          3          0          1          36:22   6

4. D. Kubín      5          3          0          2          26:31   6

5. Námestovo  4          1          0          3          18:30   2

6. Ružomberok            5          1          0          4          16:44   2

7. Prievidza      4          0          0          4          10:59   0

 

           

 

 

 

 

 

 

Najčítanejšie na My Považská

Inzercia - Tlačové správy

  1. Prehľad a automatizácia
  2. Odomknite si články na mobile a počítači. Stačí jedno predplatné
  3. Pláže Dominikánskej republiky kraľujú medzi najlepšími na svete
  4. Kde u nás kúpite domácke potraviny
  5. Na Oravskej priehrade s Kalim aj Spievankovom. Vidíme sa naživo
  6. 100 ovocných druhov, ktoré u nás dokážeme pestovať
  7. Dráčik nepúta príbehom, ale perlami ducha
  8. Pozrite si, kedy hrá futbalové zápasy vaše mesto či dedina
  1. Prehľad a automatizácia
  2. Dopyt v Bratislave mierne klesol, ceny však stále rástli
  3. Šéf PLANEO: Budúcnosť obchodu je v službách
  4. Čo robiť, aby dieťa neskončilo v nemocnici s črevnou virózou?
  5. Odomknite si články na mobile a počítači. Stačí jedno predplatné
  6. Goralské folklórne slávnosti po prvýkrát priamo v horách
  7. Za vysokou spotrebou sa často skrýva zlá kondícia motora
  8. Ktoré regionálne projekty podporí Nadácia COOP Jednota?
  1. Pláže Dominikánskej republiky kraľujú medzi najlepšími na svete 10 089
  2. 100 ovocných druhov, ktoré u nás dokážeme pestovať 7 603
  3. Dráčik nepúta príbehom, ale perlami ducha 7 326
  4. Pozrite si, kedy hrá futbalové zápasy vaše mesto či dedina 6 105
  5. Miliónová autorka Táňa K. Vasilková: Po úspechu som netúžila 5 521
  6. Kde u nás kúpite domácke potraviny 2 946
  7. Dobrá správa pre pacientov s cukrovkou 2 419
  8. Držanie peňazí na bežnom účte robí Slovákov chudobnejšími 1 877

Blogy SME

  1. Irena Šimuneková: Na výlet s deťmi - Vrchhora, priehrada Veľké Uherce
  2. Robert Štepaník: diel 72 - rubrika: moje najhranejšie v máji 2022
  3. Petronela Čellárová: Čo sa vlastne stalo
  4. Ján Valchár: Toto už je asi tretia svetová
  5. Tupou Ceruzou: Pohodoví fašisti
  6. Vladimír Krátky: Ch o b o t i n y slovenské ( I. )
  7. Ingrid Tkáčiková: VšZP rodičom pre dieťa ,,naškrabká“ 30 eur ročne na strojček na zuby
  8. Věra Tepličková: Sestry v akcii alebo Keď už blázinec, tak ako u nás v školstve
  1. Věra Tepličková: A to je koniec, vážení! Čaká nás už len zima, hlad a beznádej... Ak nezasiahne Matovič... 121 149
  2. Martin Sústrik: Korupcia v ruskej armáde 27 054
  3. Tomáš Harustiak: Kto šetrí ma za tri / Ako vyžiť z minimálnej mzdy ? / Dá sa vyžiť z minimálnej mzdy ? / Prečo Slováci nemajú peniaze / Ako vyžiť z dôchodku / 10 932
  4. Ján Šeďo: Očovčania majú do zajtra hladovku, obchod "stráži" medveď ! 8 457
  5. Jana Melišová: Svet sa zmenil... 7 407
  6. Vladimir Skala: Padá bankový sektor v Číne? 4 233
  7. Post Bellum SK: Hromady mŕtvych a nočné mory o Varšavskom povstaní 4 016
  8. Jozef Tittel: Psychológia investovania 2 640
  1. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 45. - Arktída - Posledná plavba lode Karluk 3/3 - Návrat do civilizácie, 1914
  2. Jiří Ščobák: Kde dnes môžeme ušetriť? Znížiť spotrebu a náklady?
  3. Martina Hilbertová: Márnivé dcéry z Bratislavy: Ružinovská televízia - pod kontrolou politikov
  4. Jiří Ščobák: Proč bychom si měli zapamatovat jméno Anna Chadimová? Co nám po ní zůstalo?
  5. Jiří Ščobák: Krásne a zaujímavé historické poistné zmluvy: Existovala aj čisto slovenská poisťovňa? A čo bola „zmluva odvážna“?
  6. Monika Nagyova: O žene, ktorá milovala rúško
  7. Martina Hilbertová: Márnivé dcéry z Bratislavy: Novomestská parkovacia: Firma bez kontroly, ktorá nepodnikala, iba míňala
  8. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 44. - Arktída - Posledná plavba lode Karluk 2/3 - Skaza lode Karluk, 1913 - 1914
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Považská Bystrica a Púchov - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Považská

Poznáme výhercov veľkej záhradkárskej súťaže.


14 h

Spolupráca štátu s UNIPHARMOU sa osvedčila a počas pandémie ukázala ako spoľahlivá. Napriek tomu zákonodarcovia uvažujú o zmene, nad ktorou visí množstvo otáznikov, vládnu pochybnosti.


20 h

V úvodnom kole oblastných futbalových súťaží sa v premiére medzi oblastnou elitou neroztriasli kolená futbalistom Praznova. V Podmaníne exceloval trojgólový Peter Gardian. Zaujímavé duely sa hrali aj na ďalších ihriskách. Prekvapenie víkendu sa udialo v Lysej pod Makytou.


7. aug
Plevník (v žltom) inkasoval v Zemianskych Kostoľanoch päťkrát.

V prvom kole nového ročníka futbalových súťaží sa odohrali zaujímavé zápasy. Nepríjemný začiatok v Beluši, kde musel ísť von brankár a jeden hráč skončil v nemocnici, výprask Brvnišťa a Plevníka či Udiča s nováčikovským elánom, toto všetko sa odohralo na ihriskách považskobystrického regiónu.


7. aug

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Takmer 90 km dlhá cyklotrasa vedie horským prostredím s výhľadmi na Kráľovu hoľu.


7. aug

Mesto v odvolaní spochybnilo výpoveď svedka.


18 h

Ani v oblastných futbalových súťažiach nebola núdza o zaujímavé zápasy.


a 1 ďalší 7. aug

Náklady za múku, ryžu alebo olej súpli prevádzkam o tristo percent.


20 h

Blogy SME

  1. Irena Šimuneková: Na výlet s deťmi - Vrchhora, priehrada Veľké Uherce
  2. Robert Štepaník: diel 72 - rubrika: moje najhranejšie v máji 2022
  3. Petronela Čellárová: Čo sa vlastne stalo
  4. Ján Valchár: Toto už je asi tretia svetová
  5. Tupou Ceruzou: Pohodoví fašisti
  6. Vladimír Krátky: Ch o b o t i n y slovenské ( I. )
  7. Ingrid Tkáčiková: VšZP rodičom pre dieťa ,,naškrabká“ 30 eur ročne na strojček na zuby
  8. Věra Tepličková: Sestry v akcii alebo Keď už blázinec, tak ako u nás v školstve
  1. Věra Tepličková: A to je koniec, vážení! Čaká nás už len zima, hlad a beznádej... Ak nezasiahne Matovič... 121 149
  2. Martin Sústrik: Korupcia v ruskej armáde 27 054
  3. Tomáš Harustiak: Kto šetrí ma za tri / Ako vyžiť z minimálnej mzdy ? / Dá sa vyžiť z minimálnej mzdy ? / Prečo Slováci nemajú peniaze / Ako vyžiť z dôchodku / 10 932
  4. Ján Šeďo: Očovčania majú do zajtra hladovku, obchod "stráži" medveď ! 8 457
  5. Jana Melišová: Svet sa zmenil... 7 407
  6. Vladimir Skala: Padá bankový sektor v Číne? 4 233
  7. Post Bellum SK: Hromady mŕtvych a nočné mory o Varšavskom povstaní 4 016
  8. Jozef Tittel: Psychológia investovania 2 640
  1. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 45. - Arktída - Posledná plavba lode Karluk 3/3 - Návrat do civilizácie, 1914
  2. Jiří Ščobák: Kde dnes môžeme ušetriť? Znížiť spotrebu a náklady?
  3. Martina Hilbertová: Márnivé dcéry z Bratislavy: Ružinovská televízia - pod kontrolou politikov
  4. Jiří Ščobák: Proč bychom si měli zapamatovat jméno Anna Chadimová? Co nám po ní zůstalo?
  5. Jiří Ščobák: Krásne a zaujímavé historické poistné zmluvy: Existovala aj čisto slovenská poisťovňa? A čo bola „zmluva odvážna“?
  6. Monika Nagyova: O žene, ktorá milovala rúško
  7. Martina Hilbertová: Márnivé dcéry z Bratislavy: Novomestská parkovacia: Firma bez kontroly, ktorá nepodnikala, iba míňala
  8. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 44. - Arktída - Posledná plavba lode Karluk 2/3 - Skaza lode Karluk, 1913 - 1914

Už ste čítali?

SkryťZatvoriť reklamu