Sobota, 21. júl, 2018 | Meniny má Daniel

Skvelé! Považskobystričanky sú po jeseni prvé

Sumár záverečného 9. jesenného kola 2. futbalovej ligy žien.

Horná Nitra - Pov. Bystrica 2:4 (1:0)

Hosťujúce hráčky nastúpili bez chorej brankárky Hozákovej, ktorú zastúpila hráčka z poľa Pavlíková a dlhodobo zranenej Valovej. Domáce boli v prvom polčase lepšie a ujali sa vedenia. Po prestávke sa obraz hry zmenil a už v 47. min vyrovnala Krasňanová. Horná Nitra kontrovala o tri minúty druhým gólom, ael v 60. min peknou strelou vyrovnala Drábiková. V 73. min ušla domácej obrane Krasňanová a pridala tretí gól a tá istá hráčky štyri minúty pred koncom dosiahla hetrik. Pov. Bystrica sa po výhre stala jesenným majstrom a prezimuje na prvej priečke.

Góly: 14. Zatlkajová, 50. Majtényiová – 47., 73. a 86. Krasňanová, 60. Drábiková.

H. NITRA: Hanusová – V. Drexlerová, Stančeková, Borčinová, Zatlkajová, Majtényiová (83. Nechalová), Šílová (77. Valúchová), Minichová, Maurerová, Kleinová, Zábojníková (72. Žúborová).

POV. BYSTRICA: Pavlíková – Barenčíková, Kapráliková (46. Lenčéšová), Drblíková (88. Helebrandová), Kyselová, Drábiková (75. Balogová), Mateášiková, Pružinská, Turiaková, Kresáňová, Krasňanová (90. Balogová).

Beluša – Topoľčany 1:2 predohrali

9. kolo: Or. Podzámok – Trenčín 3:2 (3:0), 17. a 42. Mastráková, 1. Čierniková – 70. Benková, 85. Horváthová, Bánovce – Ružomberok 3:3 (2:2), 26. Jakubíková, 41. Poláčeková, 89. N. Griačová – 10. Droppová, 33. Kmeťová, 62. Petercová, L. Mikuláš mal voľno.

3. S kreditkou začína pohodová dovolenka už na letisku
  4. Zmrzlina v Mekáči má u nás kratšiu záruku ako v Rakúsku. Prečo?
  5. Veríte brusniciam pri zápaloch močových ciest? Nemusia stačiť
  6. Aká je ideálna vlhkosť a teplota v byte? Výskum hovorí jasne
  7. Dobrú chuť: Letné šaláty a bizarné praktiky food fotografie
  8. Vyberiete si radšej romantický Paríž alebo slnečné Nice?
  7. S kreditkou začína pohodová dovolenka už na letisku
  8. Zmrzlina v Mekáči má u nás kratšiu záruku ako v Rakúsku. Prečo?
  9. Dubravské Čerešne majú sladké prekvapenie pre najrýchlejších!

Jedno derby v Slovnaft cupe nebude

V pohári bude hrať z regiónu iba deväť tímov.

Staré pieskovisko premenili na netradičné lavičky. Pozrite, ako to vyzerá (+FOTO)

Po výstavbe detského ihriska v Handlovej pri ňom zostali betónové prefabrikáty. Tie mohli byť nebezpečné pre hrajúce sa deti. Mesto z nich teraz spravilo nové lavičky.

Nebojte sa ísť za svojím snom, hovorí mladá podnikateľka

Mladá žena prišla vo svojom meste s niečím novým. Práve to jej pomohlo a jej bistro sa teší veľkej obľube.

V ankete Strom roka súťaží aj jabloň zo Svinnej

Pod starou jabloňou mali vojaci z Rumunska poľnú kuchyňu. Spoločnosť jej v krásnej záhrade robia aj dva podobné mohykány – rovnako stará jabloň a obrovská hruška.

Francúzsky stroj, Belgicko malo na viac ako bronz

Futbalový šampionát v Rusku priniesol množstvo strhujúcich momentov. Z majstrovského titulu sa trocha prekvapujúco tešili Francúzi. Napokon však zaslúžene.