Futbalová škola Victory Ilava a MFK Dubnica nad Váhom pripravili projekt Zimnej ligy v kategórií U 11, ročník narodenia 2006 a mladší. Hrá sa formou dvoch turnajov, druhý sa uskutočnil v dubnickej hale 3. decembra. Prví štyria z každej skupiny postúpili do finálového turnaja, ktorý sa hrá vyraďovacím systémom 21. januára 2017.
Turnaja sa pre chorobu nezúčastnili chlapci Kovo Beluša a ich výsledky boli kontumované.
SKUPINA A
MFK Dubnica modrí - Kovo Beluša 3:0 kontumačne, Lokomotíva Trnava - FC Petržalka akadémia 0:4, MFK D. Kubín - Kovo Beluša 3:0 kontumačne, MFK Dubnica modrí – FC petrýžalka akadémia 6:1, Teplička 3, Brunner 2, Šimko, Lokomotíva Trnava - MFK D. Kubín 0:4, Kovo Beluša - FC Petržalka akadémia 0:3 kontumačne, Lokomotíva Trnava - MFK Dubnica modrí 1:8, Teplička 3, Šimko 2,Vrábel, Bednár, Púček, MFK D. Kubín - FC Petržalka akadémia 4:1, Kovo Beluša - Lokomotíva Trnava 0:3 kontumačne, MFK Dubnica modrí - MFK D. Kubín 1:1, Teplička.
1. Dubnica modrí 4 3 1 0 18:3 10
2. D. Kubín 4 3 1 0 12:2 10
3. Petržalka 4 2 0 2 9:10 6
4. Lok. Trnava 4 1 0 3 4:16 3
5. Beluša 4 0 0 4 0:12 0
SKUPINA B
MFK Dubnica n/Váhom červení – MFK Ilava 3:1, Šimko, Langer, Hornák, Royaldom Častkovce - Tempo Partizánske 1:0, Inter Bratislava - MFK Ilava 2:0, MFK Dubnica červení - Tempo Partizánske 1:6, Hornák, Royaldom Častkovce - Inter Bratislava 0:0, MFK Ilava - Tempo Partizánske 0:5, Royaldom Častkovce - MFK Dubnica červení 4:1, Langer, Inter Bratislava - Tempo Partizánske 0:0, MFK Ilava - Royaldom Častkovce 0:8, MFK Dubnica červení - Inter Bratislava 2:1, Šimko, Hornák.
1. Častkovce 4 3 1 0 13:1 10
2. Partizánske 4 2 1 1 11:2 7
3. Dubnica čer. 4 2 0 2 7:12 6
4. Inter 4 1 2 1 3:2 5
5. Ilava 4 0 0 4 1:18 0
MFK Dubnica modrí: Alex Húdok, Jakub Brunner, Timotej Teplička, Timur Šimko, lukáš Púček, Denis Bednár, Adam Vrábel
Góly: Teplička - 7, T. Šimko - 3, Brunner – 2, Púček - 1, Bednár – 1, Vrábel- 1, 3 x kontumačné góly.
MFK Dubnica červení: Daniel Jacko, Lukáš Hornák, Leon Šimko, Jozef Štefíček, Filip Berky, Jakub Hlatký, Romanko Lap Tran Van, Tobiáš Červeň, Norbert Langer.
Góly: Hornák - 3, Langer - 2, L. Šimko – 2.
Tréner Juraj Bútora.
Poradie po ščítaní bodov z oboch turnajov, do finálového kola postúpili prvé štyri tímy z každej skupiny.
Skupina A:
1. Dubnica modrí 8 7 1 0 32:5 22
2. D. Kubín 8 6 1 1 34:11 19
3. Petržalka 8 4 0 4 22:18 12
4. Lok. Trnava 8 2 0 6 8:28 6
5. Beluša 8 0 0 8 1:36 0
Skupina B:
1. Partizánske 8 6 1 1 30:3 19
2. Častkovce 8 5 2 1 25:7 17
3. Inter 8 3 3 2 15:6 12
4. Dubnica červení 8 3 0 5 10:24 9
5. Ilava 8 0 0 8 3:43 0