Program futbalových zápasov na nedeľu 12. marca

3. LIGA

14.30 h

Led. Rovne - V. Ludince

Tretí sklári (39 bodov) privítajú 9. tím , ktorý má o desať bodov menej. Domáci budú chcieť uspieť po minulotýždňovej prehre s Komárnom. Jesenný zápas skončil výhrou V. Ludiniec 4:2 (2:1). Púček v prvom polčase vyrovnával na 1:1 a Detko v 90. min zmiernil prehru na 2:4.

Gabčíkovo - Beluša

Štvrtá Beluša (35 bodov) zavíta na pôdu dvanásteho Gabčíkova. Doma vyhrala Beluša 1:0 (1:0) gólom P. Mišutku.

4. LIGA

14.30 h

Nová Dubnica - Domaniža

Súboj siedmeho s desiatym, keď obe mužstvá delí od seba iba skóre. V bláznivom jesennom dueli Domaniža prehrala doma 3:4 (1:0). Domáci viedli po góle Sádeckého, no po prestávke vyrovnal Jakúbek. Na gól Miroslava Kvaššaya reagovali hostia gólmi Držíka, Vaška a Behana a Svoboda v závere už iba znížil..

Prečín - Vrbové

Posledný Prečín (11 bodov) po minulotýždňovej domácej strate so Šimonovanmi privíta jedenáste Vrbové (17 bodov), Jesenný duel vyhralo Vrbové 4:2 (3:2). Už v 6. min bolo 2:0, potom znížil Vrábel a pred prestávkou Ľ. Gajdošík upravil na 3:2. Výhru domácich potvrdil v 70. min Andrísek.

5. LIGA

14.30 h

Horovce ˗ Plevník

Domáci, ktorí sú na piatom mieste (28 bodov) sa netaja postupovými ambíciami. V ceste im stojí jedenástky Plevník, ktorý má o jedenásť bodov menej. na jeseň bola v Plevníku remíza 1:1 (0:0). Plevník viedol gólom Dodeka, za Horovce vyrovnal Gašparek.

Podolie ˗ Ladce

V súboji tímov z dolnej polovice tabuľka hostí 15. Podolie (11 bodov) dvanáste Ladce (15 bodov). Ladčania doma na jeseň vyhrali 3:0 (1:0). Skóre otváral z jedenástky Martinka, po prestávke sa pridali Ondrašík a P. Oťahel.

Opatová ˗ Streženice

Posledný tím tabuľky ešte nevyhral (6 bodov), súper Streženíc, Opatová, je šiesty s 24 bodmi. Streženice doma na jeseň remizovali 2:2 (1:0), keď po góloch Šprtu a Mariána Loduhu viedli ešte v 70. min 2:0. Súper však šesť minút pred koncom zmaril domácim víťaznú radosť.

Cígeľ ˗ Brvnište

Brvnište, ktoré je na 8. mieste s 22 bodmi sa predstaví v Cígli, ktorý je tretí (33 bodov) iba o skóre za vedúcou Kaniankou a V. Uhercami. Brvnišťu jesenný duel nevyšiel a prehrali 3:4 (1:4). Po góle Kamdema bleskovo vyrovnal Mário Hároník, ale už v 30. min hostia viedli 1:4. Hoci v druhom polčase Mário Hároník v priebehu dvoch minút skompletizoval hetrik - 3:4, v záverečnej polhodiny sa už stav nezmenil.

2. LIGA ST. a ML. DORAST

10. a 12.30 h Dubnica - Skalica

5. LIGA DORAST

12. h Nedožery-Brezany ˗ Streženice

13. h Domaniža - Klát. N. Ves

14. Prečín - Častkovce (UT Pov. Bystrica)

9. Dáma s pávím pierkom
  10. Slovensko zasiahla vlna nárastu dopytu po produktoch na kĺby!
  10. Spoznajte Olomouc – univerzitné mesto a svoju budúcnosť 5 228

V nedeľu popoludní hasiči zasahovali na považskobystrickom sídlisku SNP pri požiari bytu. Udalosť sa zaobišla bez zranení.

58m

Pozrite si milé zábery našich najmenších.

28. feb
Radoslav Augustín vpravo.

Mal našliapnuté do veľkého futbalu. Darilo sa mu v mládežníckych kategóriách Slovana Bratislava, belasí ho však viackrát sklamali. RADOSLAV AUGUSTÍN ešte pre radosť kope šiestu ligu.