1. LIGA STARŠÍ DORAST U 19
18. kolo: Bardejov – Podbrezová 1:0, Dun. Streda - B. Bystrica 3:0, Nitra – Michalovce 1:1, Prešov – Trnava 1:1, Ružomberok – Trenčín 0:0, Slovan - Senica 5:0, Košice – Žilina odložili na 17. 5.
1. Nitra 18 12 4 2 38:15 40
2. Michalovce 18 9 7 2 34:18 34
3. Ružomberok 18 8 7 3 37:24 31
4. Žilina 17 8 4 5 41:25 28
5. Trenčín 18 8 4 6 26:27 28
6. Slovan 18 8 3 7 34:25 27
7. Trnava 18 7 6 5 17:18 27
8. Prešov 18 7 5 6 23:25 26
9. Dun. Streda 18 6 6 6 26:22 24
10. B. Bystrica 18 5 5 8 16:25 20
12. Bardejov 18 5 5 8 12:28 20
11. Senica 18 4 5 9 22:35 17
13. Podbrezová 18 4 4 10 22:27 16
14. Košice 17 0 3 14 11:45 3
1. LIGA MLADŠÍ DORAST U 17
18. kolo: Michalovce – Ružomberok 3:2, Trnava – Prešov 0:0, Žilina - Dun. Streda 5:1, Podbrezová – Košice 1:2, B. Bystrica – Bardejov 0:4, Trenčín – Slovan 2:1, Senica – Nitra 0:1.
1. Žilina 17 14 1 2 50:14 43
2. Slovan 18 13 1 4 41:18 37
3. Ružomberok 18 10 4 4 26:17 35
4. Dun. Streda 18 10 3 5 32:24 33
5. Trenčín 18 10 1 7 33:24 31
6. Nitra 18 9 3 6 27:28 30
7. Podbrezová 17 8 2 7 15:17 26
8. Michalovce 18 6 6 6 29:25 24
9. Bardejov 18 6 4 8 27:37 22
10. Senica 18 5 5 8 25:21 20
11. Trnava 18 5 2 11 18:22 17
12. Prešov 18 4 5 9 14:27 17
13. B. Bystrica 18 3 2 13 18:55 11
14. Košice 18 2 3 13 15:41 9
1. LIGA MLADŠÍ DORAST U 16
18. kolo: Michalovce – Ružomberok 1:0, Trnava – Prešov 3:1, Žilina - Dun. Streda 7:1, Podbrezová – Košice 2:0, B. Bystrica – Bardejov 3:1, Trenčín – Slovan 1:0, Senica – Nitra 1:3.
1. Slovan 18 16 1 1 60:13 49
2. Žilina 17 13 2 2 78:19 41
3. Trnava 18 13 2 3 47:20 41
4. Trenčín 18 10 5 3 48:18 35
5. Podbrezová 17 7 7 3 28:13 28
6. Senica 18 9 1 8 32:32 28
7. Nitra 18 7 5 6 31:34 26
8. Ružomberok 18 6 5 7 23:20 23
9. Michalovce 18 7 0 11 22:47 20
10. B. Bystrica 18 5 3 10 30:50 18
11. Košice 18 5 3 10 10:30 18
12. Prešov 18 4 3 11 22:33 15
13. Dun. Streda 18 2 2 14 19:59 8
14. Bardejov 18 1 1 16 6:68 4
2. LIGA STARŠÍ DORAST
22. kolo: Pov. Bystrica - Púchov 2:2 (0:2), 61. Britvík, 74. A. Gáborík – 9. a 34. Marman, Dubnica - Komárno 2:1 (2:1), 6. Remšík, 9. Turza – 35. Németh, PFA ViOn – Lok. Trnava 1:3, Topoľčany – Domino Bratislava 2:0, Nové Zámky – Inter 1:0, Gabčíkovo – Myjava 2:1, Levice – Horná Nitra 0:0, Petržalka – Skalica 0:4, Malacky – Karlova Ves 0:2.
1. Myjava 22 18 3 1 92:17 57
2. Skalica 22 17 0 5 87:21 51
3. Inter 22 12 4 6 57:25 40
4. Pov. Bystrica 22 11 6 5 59:32 39
5. Karl. Ves 22 12 2 8 40:35 38
6. Lok. Trnava 22 10 3 9 49:41 33
7. Malacky 22 9 6 7 35:38 33
8. Gabčíkovo 22 9 5 8 48:40 32
9. Petržalka 22 10 2 10 36:50 32
10. Púchov 22 9 4 9 51:40 31
11. PFA ViOn 22 9 4 9 37:41 31
12. Horná Nitra 22 9 3 10 57:50 30
13. Topoľčany 22 10 0 12 28:45 30
14. Dubnica 22 8 5 9 44:36 29
15. Komárno 22 6 4 12 52:71 22
16. Domino 22 4 3 15 26:52 15
17. N. Zámky 22 5 0 17 17:105 15
18. Levice 22 2 2 18 15:91 8
2. LIGA MLADŠÍ DORAST
22. kolo: Pov. Bystrica - Púchov 3:2 (3:0), 23. a 27. Čičut, 1. Marejka – 73. a 76. Ocelík, Dubnica - Komárno 2:0 (0:0), 56. a 67. Dohnanský (druhý z 11 m), PFA ViOn – Lok. Trnava 0:3, Topoľčany – Domino Bratislava 1:1, Gabčíkovo – Myjava 1:0, Levice – Horná Nitra 0:2, Nové Zámky – Inter 1:4, Petržalka – Skalica 2:0, Malacky – Karlova Ves 3:2.
1. Myjava 22 18 3 1 83:14 57
2. Inter 22 17 2 3 71:24 53
3. Petržalka 22 16 3 3 59:24 51
4. Lok. Trnava 22 14 5 3 47:16 47
5. Gabčíkovo 22 15 1 6 60:23 46
6. Horná Nitra 22 13 3 6 58:45 42
7. Domino 22 12 2 8 48:30 38
8. PFA ViOn 22 11 3 8 32:34 36
9. Topoľčany 22 10 5 7 58:35 35
10. Karl. Ves 22 8 5 9 49:45 29
11. Dubnica 22 8 1 13 44:39 25
12. Malacky 22 5 6 11 27:50 21
13. Komárno 22 5 5 12 25:48 20
14. Pov. Bystrica 22 6 1 15 28:52 19
15. Skalica 22 3 8 11 21:38 17
16. N. Zámky 22 3 2 17 21:86 11
17. Púchov 22 2 3 17 23:66 9
18. Levice 22 2 2 18 16:101 8
3. LIGA STARŠÍ DORAST
16. kolo: Šamorín – Brvnište 8:0 (4:0), 39. a 58. Remža, 12. Bujka, 25. Urban, 27. I. Kálmán, 59. Meszáros, 61. Vasi, 70. G. Kálmán, ČFK Nitra – Sereď 1:1, Bánovce – Šaľa 4:2, Galanta – Nové Mesto 3:2, Krakovany – Šurany 2:0, Hlohovec – J. Bohunice 2:5, Partizánske – Piešťany 1:1.
1. Bánovce 16 14 2 0 50:19 44
2. Šamorín 16 11 3 2 70:26 36
3. Sereď 16 10 3 3 57:23 33
4. J. Bohunice 16 10 1 5 50:36 31
5. Šaľa 16 9 1 6 42:30 28
6. Piešťany 16 8 3 5 26:25 27
7. Partizánske 16 6 5 5 35:35 23
8. Šurany 16 6 2 8 21:41 20
9. Galanta 16 5 3 8 48:47 18
10. Brvnište 16 4 5 7 27:41 17
11. Krakovany 16 4 1 11 30:44 13
12. N. Mesto 16 4 1 11 33:60 13
13. ČFK Nitra 16 2 3 11 25:48 9
14. Hlohovec 16 2 1 13 17:56 7
3. LIGA MLADŠÍ DORAST
16. kolo: Šamorín – Brvnište 1:0 0:0), 74. Bögi, ČFK Nitra – Sereď 3:2, Bánovce – Šaľa 0:3, Krakovany – Šurany 5:1, Galanta – Nové Mesto 1:0, Hlohovec – J. Bohunice 0:1, Partizánske – Piešťany 0:1.
1. Piešťany 16 13 1 2 51:14 40
2. Šamorín 16 13 0 3 53:16 39
3. Šaľa 16 13 0 3 58:22 39
4. ČFK Nitra 16 9 2 5 34:29 29
5. Galanta 16 8 3 5 33:22 27
6. Bánovce 16 8 2 6 28:27 26
7. Krakovany 16 7 2 7 32:27 23
8. Sereď 16 6 4 6 38:24 22
9. Partizánske 16 6 4 6 34:25 22
10. Brvnište 16 6 1 9 33:37 19
11. N. Mesto 16 5 1 10 22:58 16
12. Šurany 16 3 3 10 24:48 12
13. J. Bohunice 16 1 2 13 10:62 5
14. Hlohovec 16 1 1 14 13:52 4
4. LIGA DORAST
16. kolo: N. Dubnica ˗ D. Vestenice 2:2 (2:0), 10. Pupiš, 40. Malovec – 54. Matejovič, 66. Cimra.
20. kolo: N. Dubnica - Kanianka 4:0 (1:0), 18. a 55. Malovec, 64. Tomanička, 69. Belák, Kúty – Beluša 0:8 (0:3), 17., 59. a 89. Pilát, 29. a 76. Hrubo, 44. Bielik, 48. Medvedík, 87. Mušák (11 m), Led. Rovne - Holíč 7:0 (4:0), 2. a 29. Páleš, 77. a 80. Gašpárek, 25. Piaček, 31. vlastný Fedorčák, 60. Bednár, Borčice - Tr. Stankovce 3:0 (1:0), D. Vestenice – Bošany 4:1, Mokrý Háj - Tr. Turná 5:3, N. Rudno – Nemšová 2:2, Dolná Súča mala voľno.
1. Beluša 19 16 1 2 87:19 49
2. Led. Rovne 18 13 1 4 78:22 40
3. Borčice 19 10 6 3 59:18 36
4. Nemšová 19 10 5 4 68:30 35
5. Kúty 19 11 2 6 54:33 35
6. Mokrý Háj 19 11 1 7 64:56 34
7. N. Dubnica 19 9 3 7 46:36 30
8. N. Rudno 18 9 3 6 39:32 30
9. Tr. Turná 18 7 3 8 43:55 24
10. D. Vestenice 18 5 5 8 36:49 20
11. Bošany 19 6 2 11 45:62 20
12. Tr. Stankovce 18 4 3 11 30:52 15
13. D. Súča 17 4 0 13 22:73 12
14. Holíč 19 2 3 14 19:90 9
15. Kanianka 19 2 2 15 18:81 8
Vrbové bolo po troch kontumáciách vylúčené zo súťaže
5. LIGA DORAST
16. kolo: Ladce ˗ Košeca 1:0 (0:0), 75. Makay.
20. kolo: Ladce - Selec 3:2 (2:1), 11. a 75. Češko (druhý z 11 m), 45. Mosorjak – 31. Ondrášek, 85. Forgáč, Drietoma – Streženice 3:1 (2:0), 7. Urban, 16. Bečár, 66. Slosárik - 88. Šlesár, Chynorany – Košeca 6:0 (4:0), 14., 21. a 23. Halmo, 15. Ondrejkovič, 84. Magdolen, 89. Beňuška, Nedožery-Brezany - Horná Poruba 6:0 (2:0), 74. a 85. Vážan (oba z 11 m), 4. Cicko, 16. Ľahký (11 m), 56. Šušol, 87. Drška, Domaniža - FK Turani 3:1 (1:0), 14., 56. a 72. Masničák – 52. Tulák, Prečín – Bošáca 6:0 (2:0), 37. a 90. Orávik, 36. Čelko, 61. Jaroš (11 m), 66. Seko, 80. Gardian, Melčice-Lieskové - Klát. N. Ves 2:1, Stará Turá – Častkovce 1:5.
1. Nedožery 19 16 2 1 90:11 50
2. Chynorany 19 16 0 3 86:20 48
3. Častkovce 19 13 0 6 87:64 39
4. H. Poruba 19 12 2 5 44:28 38
5. Košeca 20 11 3 6 33:29 36
6. Kl. N. Ves 20 11 1 8 49:39 34
7. Prečín 19 10 1 8 61:44 31
8. Domaniža 20 10 0 10 53:48 30
9. Streženice 20 7 2 11 42:76 23
10. Ladce 20 7 1 12 29:50 22
11. Selec 20 7 1 12 41:68 22
12. St. Turá 19 7 0 12 40:47 21
13. Melčice 19 6 2 11 35:67 20
14. Drietoma 19 4 4 11 33:46 16
15. Turani 20 4 2 14 36:73 14
16. Bošáca 20 3 3 14 22:71 12
1. LIGA STARŠÍ ŽIACI U 15
17. kolo: Inter – Púchov 1:1 (0:0), 58. Hedera – 70. Jandušík, FC Nitra – Horná Nitra 7:1, Dun. Streda – PFA ViOn 5:0, Karlova Ves – Levice 3:0, Senica – Spartak Trnava 1:0, Myjava – Petržalka 0:0, Slovan – Trenčín 3:2.
1. Senica 17 16 0 1 57:9 48
2. Slovan 17 13 3 1 69:9 42
3. FC Nitra 17 13 2 2 57:11 41
4. Trenčín 17 11 2 4 55:20 35
5. Karl. Ves 17 9 3 5 22:14 30
6. Spartak Trnava 17 9 1 7 30:22 28
7. Dun. Streda 17 8 2 7 36:29 26
8. Petržalka 17 6 5 6 15:27 23
9. Inter 17 5 4 8 11:15 19
10. Levice 17 3 4 10 17:34 13
11. Púchov 17 3 4 10 18:37 13
12. Myjava 17 3 2 12 19:47 11
13. PFA ViOn 17 3 1 13 12:53 10
14. Horná Nitra 17 0 1 16 8:99 1
1. LIGA STARŠÍ ŽIACI U 14
17. kolo: Inter – Púchov 4:3 (3:3), 9. a 19. Chrupka, 29. Nemec, 55. Mateleha – 6. a 12. Vyhnička, 15. Gaňa, FC Nitra – Horná Nitra 7:1, Dun. Streda – PFA ViOn 4:0, Karlova Ves – Levice 2:1, Senica – Spartak Trnava 0:5, Myjava – Petržalka 0:2, Slovan – Trenčín 3:2.
1. Dun. Streda 17 16 0 1 75:6 48
2. Spartak Trnava 17 14 2 1 74:15 44
3. FC Nitra 17 14 1 2 79:13 43
4. Slovan 17 13 1 3 58:13 40
5. Inter 17 10 1 6 41:24 31
6. Trenčín 17 8 2 7 31:34 26
7. PFA ViOn 17 8 0 9 26:45 24
8. Senica 17 6 5 6 28:21 23
9. Karl. Ves 17 6 4 7 21:27 22
10. Púchov 17 3 2 12 16:66 11
11. Myjava 17 2 3 12 8:42 9
12. Petržalka 17 2 2 13 10:45 8
13. Levice 17 2 1 14 13:70 7
14. Horná Nitra 17 1 4 12 15:74 7
1. LIGA MLADŠÍ ŽIACI U 13
17. kolo: Púchov – Myjava 9:3 (3:3), 3., 53. a 57. B. Chleban, 24. a 59. Porubčan, 11. Hošták, 33. Sieklik 38. Zlocha, 51. V. Baláž (5. Tuček nepremenil 11 – tku) – 14. Handžiu, 24. Gulán, 27. Bies, Horná Nitra – FC Nitra 2:13, PFA ViOn – Dun. Streda 3:9, Levice – Inter 10:1, Petržalka – Senica 2:8, Trenčín – Karlova Ves 12:3, Spartak Trnava – Slovan 3:5.
1. Slovan 16 15 0 1 282:49 45
2. Trenčín 17 15 0 2 245:62 45
3. Dun. Streda 17 14 0 3 204:53 42
4. FC Nitra 17 13 0 4 212:44 39
5. Senica 17 13 0 4 153:90 39
6. Spartak Trnava 16 11 0 5 207:79 33
7. Inter 17 9 0 8 132:151 27
8. Karl. Ves 17 7 1 9 125:125 22
9. Horná Nitra 17 6 0 11 123:174 18
10. Levice 17 5 0 12 95:211 15
11. Púchov 17 4 1 12 103:187 13
12. PFA ViOn 17 4 0 13 66:173 12
13. Petržalka 17 1 0 16 34:358 3
14. Myjava 17 0 0 17 45:270 0
1. LIGA MLADŠÍ ŽIACI U 12
17. kolo: Púchov – Myjava 12:0 (6:0), 13., 15. a 19. Ernek, 30. a 35. Mitaš (prvý z 11 m), 32. a 51. Štefanec, 43. a 57.. Janček, 14. Mišík, 29. Jurík, 51. Miščík, Horná Nitra – FC Nitra 3:13, PFA ViOn – Dun. Streda 2:5, Levice – Inter 5:11, Petržalka – Senica 8:4, Trenčín – Karlova Ves 21:3, Spartak Trnava – Slovan 4:11.
1. Slovan 17 15 0 2 256:66 45
2. FC Nitra 16 13 1 2 260:63 40
3. Trenčín 17 13 1 3 192:94 40
4. Inter 17 11 1 5 134:64 34
5. Horná Nitra 17 10 2 5 177:112 32
6. Dun. Streda 17 10 1 6 157:68 31
7. Púchov 17 10 0 7 115:77 30
8. Petržalka 17 9 2 6 81:109 29
9. Spartak Trnava 17 9 0 8 167:136 27
10. Senica 17 6 0 11 94:154 18
11. PFA ViOn 16 4 0 12 60:154 12
12. Karl. Ves 17 2 1 14 88:214 7
13. Levice 17 1 1 15 47:238 4
14. Myjava 17 0 0 17 31:310 0
2. LIGA STARŠÍ ŽIACI
22. kolo: Dubnica - Trenčín B 4:0 (1:0), 8. Drobena, 41. Cyprian, 50. J. Hadzima, 52. Cingel, Pov. Bystrica - Galanta 2:1 (1:1), 21. Šištík, 58. vlastný Rusek – 27. Laššú, Gabčíkovo – ČFK Nitra 2:4, Skalica – Šaľa 3:0, Sereď – Komárno 4:2, Bánovce – Nové Zámky 0:6, Hlohovec – Topoľčany 1:4, Lok. Trnava – Piešťany 1:0, Trebatice – Partizánske 3:0.
1. Trebatice 22 15 3 4 65:14 48
2. Skalica 22 14 3 5 54:28 45
3. Komárno 22 13 1 8 53:33 40
4. Hlohovec 22 11 7 4 39:26 40
5. Sereď 22 11 6 5 48:31 39
6. Trenčín B 22 11 3 8 64:45 36
7. ČFK Nitra 22 10 6 6 51:43 36
8. Piešťany 22 9 5 8 38:40 32
9. Topoľčany 22 9 4 9 42:38 31
10. Lok. Trnava 22 9 3 10 29:36 30
11. N. Zámky 22 8 4 10 42:41 28
12. Šaľa 22 7 5 10 43:53 26
13. Pov. Bystrica 22 8 2 12 34:58 26
14. Dubnica 22 8 1 13 40:62 25
15. Partizánske 22 7 4 11 38:63 25
16. Galanta 22 7 3 12 37:43 24
17. Bánovce 22 7 3 12 43:54 24
18. Gabčíkovo 22 1 3 18 14:66 6
2. LIGA MLADŠÍ ŽIACI
22. kolo: Dubnica - Trenčín B 1:6 (0:2), 46. Gellér – 31. a 59. Gago, 7. Škultéty, 24. Svedek, 33. Zaťko, 39. Machara, Pov. Bystrica - Galanta 1:0 (1:0), 4. Chupáč, Gabčíkovo – ČFK Nitra 4:0, Skalica – Šaľa 4:0, Sereď – Komárno 0:5, Bánovce – Nové Zámky 4:1, Hlohovec – Topoľčany 2:3, Lok. Trnava – Piešťany 10:2, Trebatice – Partizánske 0:1.
1. Skalica 22 18 2 2 118:23 56
2. Trenčín B 22 18 1 3 145:34 55
3. Komárno 22 17 3 2 81:21 54
4. Dubnica 22 16 2 4 130:37 50
5. Lok. Trnava 22 15 1 6 105:45 46
6. Trebatice 22 12 4 6 96:51 40
7. Pov. Bystrica 22 13 1 8 92:53 40
8. N. Zámky 22 12 3 7 63:50 39
9. Šaľa 22 10 3 9 60:59 33
10. Bánovce 22 9 1 12 79:79 28
11. Piešťany 22 8 3 11 63:61 27
12. Galanta 22 7 5 10 47:49 26
13. Gabčíkovo 22 7 4 11 41:75 25
14. Topoľčany 22 6 2 14 58:81 20
15. Sereď 22 5 0 17 42:145 15
16. Partizánske 22 3 3 16 33:115 12
17. ČFK Nitra 22 2 1 19 20:152 7
18. Hlohovec 22 0 1 21 22:165 1
3. LIGA STARŠÍ ŽIACI
11. kolo: N. Pravno – Horovce 2:0 (1:0), 28. Štefan, 56. Offertáler, Led. Rovne - Nemšová 1:4 (0:2), 59. Rác – 43. a 44. Pagáč, 19. Ondráš, 20. Chlebana, Nové Mesto - N. Dubnica 10:0 (5:0), 1., 17., 18., 36., 40. a 69. Vido (šiesty z 11 – m), 9. Dedík, 20. Kováč, 53. Sedlák, 60. Bolech, N. Rudno – Kanianka 0:5, Nováky mali voľno.
1. Nemšová 9 8 1 0 34:8 25
2. Kanianka 10 6 2 2 28:17 20
3. Led. Rovne 10 6 1 3 26:15 19
4. N. Pravno 10 5 1 4 28:17 16
5. N. Mesto 10 5 0 5 28:23 15
6. Nováky 9 4 0 5 27:25 12
7. Horovce 10 3 0 7 19:23 9
8. N. Rudno 9 2 2 5 13:29 8
9. N. Dubnica 9 0 1 8 8:54 1
3. LIGA MLADŠÍ ŽIACI
11. kolo: N. Pravno – Horovce 1:1 (0:0), 38. Mečiar – 33. Martinko, Led. Rovne - Nemšová 4:1 (2:1), 5. a 36. Vajdík (druhý z 11 m), 21. a 32. Bórový – 24. Korienek, N. Mesto - N. Dubnica 3:0 (0:0), 37. a 59. Melicher, 54. Hašák, N. Rudno – Kanianka 1:3, Nováky mali voľno.
1. N. Mesto 10 9 0 1 33:5 27
2. Kanianka 10 6 3 1 25:15 21
3. Led. Rovne 10 6 1 3 44:14 19
4. N. Pravno 10 5 3 2 28:13 18
5. Nováky 9 4 0 5 25:20 12
6. Nemšová 9 3 1 5 18:25 10
7. N. Dubnica 9 2 0 7 10:38 6
8. N. Rudno 9 2 0 7 25:54 6
9. Horovce 10 1 2 7 14:38 5
1. LIGA ŽIAČKY
12. kolo: Dubnica - Pov. Bystrica 0:22 (0:11), 13., 18., 20., 22., 36., 39., 47. a 56. Kardošová, 1., 28., 59. a 62. Sirvoňová, 24., 33., 34. a 63. Hozáková, 34. vlastný Bačová, 35. Zboranová, 37. Cigániková, 43. vlastný Horváthová, 54. vlastný Bajčíková, 64. Uríková, Beluša mala voľno, Bánovce – Topoľčany 12:1, Tr. Teplice – Trenčín 1:0, Horná Nitra mala voľno.
1. H. Nitra 9 9 0 0 51:1 27
2. Pov. Bystrica 9 8 0 1 75:7 24
3. Trenčín 10 5 0 5 24:24 15
4. Bánovce 9 4 1 4 43:39 13
5. Beluša 8 4 0 4 27:11 12
6. Tr. Teplice 8 3 1 4 11:29 10
7. Topoľčany 9 1 0 8 4:60 3
8. Dubnica 8 0 0 8 0:64 0
PRÍPRAVKY ZSFZ A LIGA U11
8. kolo: Trenčín – Myjava 6:5, Senica mala voľno.
9. kolo: Myjava – Púchov odložené na 20. 4. o 16., H. Nitra – Senica 9. 4. o 11.15 h, Trenčín mal voľno.
1. Trenčín 7 5 0 2 85:88 15
2. Senica 6 4 0 2 90:85 12
3. Púchov 6 3 0 3 95:64 9
4. H. Nitra 7 3 0 4 99:115 9
5. Myjava 6 1 0 5 106:123 3
PRÍPRAVKY ZSFZ A LIGA U10
8. kolo: Trenčín – Myjava 37:22, Senica mala voľno.
9. kolo: Myjava – Púchov odložené na 20. 4. o 16., H. Nitra – Senica 9. 4. o 11.15 h, Trenčín mal voľno.
1. Trenčín 7 6 0 1 253:96 18
2. H. Nitra 7 6 0 1 230:87 18
3. Púchov 6 2 0 4 82:160 6
4. Senica 6 2 0 4 86:164 6
5. Myjava 6 0 0 6 65:209 0
PRÍPRAVKY ZSFZ A LIGA U 9
8. kolo: Trenčín – Myjava 24:24, Senica mala voľno.
9. kolo: Myjava – Púchov odložené na 20. 4. o 16., H. Nitra – Senica 9. 4. o 11.15 h, Trenčín mal voľno.
1. H. Nitra 7 5 0 2 112:66 15
2. Trenčín 7 4 2 1 130:95 14
3. Senica 6 3 1 2 67:63 10
4. Myjava 6 1 2 3 72:105 5
5. Púchov 6 0 1 5 40:92 1
PRÍPRAVKY ZSFZ B LIGA U11
9. kolo: Kanianka - Pov. Bystrica 5:5 (2:3), Bánovce – Partizánske 1:19, Topoľčany mali voľno.
1. Partizánske 7 7 0 0 95:9 21
2. Topoľčany 7 5 0 2 55:36 15
3. Pov. Bystrica 7 2 1 4 37:71 7
4. Bánovce 8 2 0 6 33:60 6
5. Kanianka 7 1 1 5 31:75 4
PRÍPRAVKY ZSFZ B LIGA U10
9. kolo: Pov. Bystrica mala voľno, Bánovce – Partizánske 9:5, Topoľčany mali voľno.
1. Bánovce 6 5 0 1 52:30 15
2. Topoľčany 5 4 0 1 39:23 12
3. Pov. Bystrica 5 1 1 3 33:32 4
4. Partizánske 6 0 1 5 26:65 1
PRÍPRAVKY ZSFZ B LIGA U 9
9. kolo: Kanianka - Pov. Bystrica 2:21, Bánovce – Partizánske 5:6, Topoľčany mali voľno.
1. Topoľčany 7 6 0 1 93:36 18
2. Pov. Bystrica 7 5 0 2 77:22 15
3. Bánovce 8 4 0 4 92:66 12
4. Partizánske 7 2 0 5 26:69 6
5. Kanianka 7 1 0 6 28:123 3