7. LIGA MUŽI
Súboj susedov v tabuľke smeroval k bezgólovej remíze, no osem minút pred koncom potešil domácich divákov Mikula a tri body ostali doma.
Praznov sa dlho držal s Pružinou a mal šancu nielen na jeden bod. Hostia v záverečnej štvrťhodine v priebehu dvoch minút dvakrát gólovo udreli a tešili sa z výhry.
Líder z Kvašova sa na ihrisku v Dulove, kde má na jar domáce prostredie, dlho nevedel strelecky presadiť. O výhre rozhodol jediným gólom v 47. min striedajúci F. Kováč, ktorý prišiel na ihrisko až v 38. min.
Kolačín prišiel o druhú priečku, keď nezvládol duel v Šebešťanovej. Domáci viedli 2:0, ale strelec Bagin desať minút pred koncom znížil. Hosťom sa vyrovnať nepodarilo, lebo o päť minút dal tretiu gólovú poistku Jurdík.
Duel Podvažia s Pruským bol vyrovnaný, hostia po hodine hry išli do vedenia, naviac domáci L. Bednár o dve minúty nepremenil jedenástku. Neúspešný exekútor si päť minúť pred koncom aspoň čiastočne udobril fanúšikov a spoluhráčov vyrovnávajúcim gólom.
19. kolo: Sverepec – Lazy 1:0 (0:0), 82. Mikula, Praznov – Pružina 0:2 (0:0), 77. Topor, 79. L. Kardoš, Visolaje - D. Mariková 4:0 (2:0), 81. a 89. Krála, 13. R. Sviečka, 41. Konečný, Kvašov - D. Breznica 1:0 (0:0), 66. F. Kováč, Šebešťanová – Kolačín 3:1 (1:0), 22. Útly, 65. Baláž, 85. Jurdík – 80. Bagin, Podvažie – Pruské 1:1 (0:0), 85. L. Bednár (62. L. Bednár nrpemenil 11 – tku) – 60. Jáňa, Dohňany mali voľno.
1. Kvašov 17 14 3 0 44:12 45
2. Visolaje 17 10 5 2 46:17 35
3. Kolačín 18 11 1 6 42:29 34
4. Pruské 17 10 3 4 50:24 33
5. Pružina 18 8 3 7 34:30 27
6. Podvažie 17 7 5 5 28:31 26
7. Šebešťanová 17 7 3 7 30:29 24
8. Dohňany 17 6 4 7 32:34 22
9. Sverepec 18 6 4 8 21:34 22
10. Lazy 18 6 2 10 32:37 20
11. D. Breznica 18 4 3 11 21:40 15
12. D. Mariková 18 3 3 12 25:48 12
13. Praznov 18 1 3 14 18:58 6
M. Lednice sa odhlásili zo súťaže a ich výsledky boli anulované
8. LIGA MUŽI
Ani výborný vstup do zápasu Orlovému nestačil, hoci v 24. min viedlo 2:0. Hosťom sa podarilo napraviť si reputáciu a troma gólmi otočili zápas vo svoj prospech.
Súboj Trstia s posledným Č. Kameňom bol v prvom polčase v znamení domácich, ktorí viedli 2:0. Súper znížil, ale vyrovnať sa mu už nepodarilo.
Aj v ďalšom zápase bol v prvom polčase podobný scenár. FC Púchov v 24. min po penalte Remiša viedol nad Vrchteplou 2:0 a Novosedliak hetrikom zavŕšil vysokú výhru domácich 4:0.
Mikušovce prišli do Bodinej s cieľom vyhrať a už do polčasu viedlo 0:3. Domáci potom dvakrát skórovali, lenže v prvom prípade do vlastne brány a namiesto 2:3 bolo 1:4. Líder v závere pridal ešte ďalšie dva góly a jasne smeruje za postupom.
Lednica má výbornú formu a strelca Bezáka. Prešlo iba 24. min a v Bolešove viedla 0:4 a nakoniec vyhrala 1:6.
Zápas v Horovciach sa dohrával pre nespôsobilý terén až v pondelok. Prejta v úvode druhého polčasu zvyšovala na 0:2, no domácim sa podarilo aspoň zachrániť remízu.
15. kolo: Orlové – Kameničany 2:3 (2:1), 17. Mrišo, 24. Výbošťok – 40. Juríček, 72. R. Budaj, 78. Žiaček, Trstie - Č. Kameň 2:1 (2:0), 29. Mikušík, 35. Baninec (11 m) – 55. Gašpar, FC Púchov – Vrchteplá 4:0 (3:0), 11., 32. a 68. Novosedliak, 24. Remiš (11 m), Bodiná – Mikušovce 1:6 (0:3), 65. Uhlárik (11 m) – 12. a 81. Mallo, 16. Bartoš, 43. Kristín, 50. vlastný I. Milo, 90. Pagáč, Bolešov B – Lednica 1:6 (1:4), 31. M. Kopačka – 12., 24. a 56. Bezák, 9. Kapusta, 20. Dorotčin (11 m), 85. Ján Jaroš, Horovce B – Prejta 2:2 (0:1), 65. P. Štefanec, 75. Smiljkovič – 12. a 47. Ondrušík.
1. Mikušovce 15 14 0 1 57:9 42
2. Trstie 15 10 3 2 37:25 33
3. FC Púchov 15 9 2 4 44:21 29
4. Horovce B 15 8 2 5 31:26 26
5. Kameničany 15 8 2 5 36:35 26
6. Bodiná 15 7 1 7 26:33 22
7. Prejta 15 5 2 8 38:36 17
8. Hr. Lednica 15 5 1 9 31:24 16
9. Orlové 15 5 3 7 21:32 15
10. Vrchteplá 15 3 4 8 22:34 13
11. Bolešov B 15 3 2 10 18:58 11
12. Č. Kameň 15 1 2 12 15:43 5
Orlové ma odrátané 3 body.
6. LIGA DORAST
11. kolo: Jasenica – Mikušovce odložené na neurčito, Lysá – Sverepec 1:1 (0:1), 52. Nošík – 35. Krčmárik (11 m), D. Kočkovce – Udiča 0:2 (0:0), 69. P. Cigánik, 78. R. Cigánik, Tuchyňa – Plevník odložené na neurčito, Dohňany mali voľno.
1. Udiča 10 10 0 0 48:4 30
2. Sverepec 10 6 1 3 31:23 19
3. Plevník 9 5 0 4 34:23 15
4. D. Kočkovce 9 4 1 4 18:14 13
5. Dohňany 9 4 1 4 15:17 13
6. Tuchyňa 9 4 0 5 23:27 12
7. Jasenica 9 4 0 5 19:28 12
8. Lysá 10 3 1 6 26:36 10
9. Mikušovce 9 0 0 9 5:47 0
4. LIGASTARŠÍ ŽIACI SEVER
13. kolo: Sverepec - D. Mariková 5:3 (2:0), 18. a 70. Richtárik, 28. Zvak, 37. Briestenský, 57. Biel – 38., 41. a 61. Gapko, Papradno – Pružina 2:1 (0:0), 67. J. Cabadaj, 70. K. Jandúch – 69. Turza, Jasenica – Plevník odložené na neurčito, Domaniža – Prečín 3:1 (0:1), 44. a 61. Klimek, 50. Pavlovič – 22. Brigant, Udiča mala voľno.
1. Udiča 11 10 1 0 46:4 31
2. Pružina 12 9 1 2 50:9 28
3. Papradno 12 9 0 3 49:14 27
4. Domaniža 11 6 0 5 27:39 18
5. Sverepec 12 4 2 6 25:30 14
6. Jasenica 10 4 0 6 33:18 12
7. D. Mariková 12 2 1 9 21:61 7
8. Prečín 11 2 1 8 14:58 7
9. Plevník 11 2 0 9 26:58 6
4. LIGA STARŠÍ ŽIACI JUH
13. kolo: Borčice /Bolešov – Lazy 0:10 (0:4), 55., 58. a 65. Hybký, 34. a 40. Matej, 15. D. Štefánik, 17. Staník, 20. Ondrička, 48. Pončík, 68. Janíček, Dohňany – Ilava 1:10 (1:10), nedohrané v 35. min pre malý počet hráčov domácich, 19. Ivaniš - Lamžo – 1., 7., 12., 23. a 27. Majchút, 21. a 31. Straňák (druhý z 11 m), 14. Palkovič, 32. Tomašík, 33. Srnec, Ladce – Košeca 2:1 (1:0), 6. Bratina, 57. Jesenský – 52. Čepák, Hradčan Lednica - H. Poruba odložené na neurčito, Beluša mala voľno.
1. Hr. Lednica 10 9 0 1 64:5 27
2. Beluša 11 8 2 1 91:6 26
3. Ladce 11 7 1 3 63:18 22
4. Ilava 12 7 1 4 76:32 22
5. Lazy 12 5 4 3 48:18 19
6. Košeca 12 6 1 5 43:26 19
7. Dohňany 11 3 1 7 36:38 10
8. H. Poruba 11 1 0 10 15:119 3
9. Borčice 12 0 0 12 1:175 0
4. LIGA MLADŠÍ ŽIACI
13. kolo: Dubnica – Kolačín 11:1 (5:0), 22., 29. a 49. Garyani, 15. a 48. Kunda, 16. a 59. Teplička, 12. Púček, 38. Brunner, 42. Golej, 45. Kováč, Ilava – D. Kočkovce 1:5 (0:3), 51. Bagín (45. Antal nepremenil 11 – tku) – 3., 9. a 47. Kucej, 30. a 31. Hudec, FC Púchov mal voľno.
1. Dubnica 11 11 0 0 132:5 33
2. D. Kočkovce 11 5 0 6 22:52 15
3. Kolačín 10 4 0 6 18:51 12
4. FC Púchov 10 3 0 7 16:36 9
5. Ilava 10 3 0 7 12:56 9
U 11 MIX
O 1. – 15.
1. kolo:
Turnaj Pov. Bystrica: Pov. Bystrica – Košeca 1:5 (1:3), 4. Klužák – 8. a 9. Žilka, 18. a 20. M. Turza, 14. Fišer, Kolačín – Domaniža 0:8 (0:4), 4., 7., 9., 14., a 16. Pavlovič, 19. Kohút, 28. Michal Marko, 29. Vančová, Pov. Bystrica – Domaniža 1:7 (1:3), 11. Klužák – 15., 17., 18. a 25. Pavlovič, 2. Michal Marko, 6. Kohút, 27. N. Čelko, Kolačín – Košeca 0:9 (0:6), 2., 12. a 13. Žilka, 10., 12. a 29. Bartoš, 18. a 27. Pikna, 7. Fišer, Pov. Bystrica – Kolačín 8:1 (4:0), 5., 8., 9. a 25. Klužák, 2. a 9. Petrík, 24. Malu, 29. Almásy – 18. Patka, Domaniža - Košeca 5:1 (1:0), 13. a 28. Pavlovič, 19. a 20. Kohút, 21. Hricov – 28. Gajdoš.
Turnaj Horovce B: Horovce B – Beluša 1:3 (0:1), 20. Balocký – 6. Zaťko, 18. Buchta, 25. Filo, Visolaje – Streženice 4:6 (4:0), 2., 4. a 12. Beňák, 6. Natália Hijová – 17. a 24. Trník, 19. a 27. Mikas, 16. Drábik, 29. Suder, Horovce B – Streženice 4:1 (3:0), 5. a 11. Kolek, 7. Greguška, 19. R. Cíbik – 29. Mikas, Visolaje – Beluša 2:7 (2:6), 4. a 8. Beňák – 2. a 12. Huňačka, 5. a 10. Prostredný, 1. Mišík, 3. Filo, 19. Zbín, Horovce B – Visolaje 5:5 (3:2), 6. a 14. Greguška, 12. a 18. Kolek, 21. Magdík – 9., 22., 28. a 29. Beňák, 1. Jancík, Streženice - Beluša 0:6 (0:3), 5. a 13. Huňačka, 17. a 29. Mišík, 2. Prostredný, 30. Buchta.
Turnaj Sverepec: Sverepec, D. Mariková, Šebešťanová odložený na 3. 6. od 10. hod.
Turnaj Hradčan Lednica: Hradčan Lednica, MFK Dubnica, Borčice, Ilava odložený, nový termín oznámia do 2. 5..
1. Domaniža 3 3 0 0 20:2 9
2. Beluša 3 3 0 0 16:3 9
3. Košeca 3 2 0 1 15:6 6
4. Horovce B 3 1 1 1 10:9 4
5. Pov. Bystrica 3 1 0 2 10:13 3
6. Streženice 3 1 0 2 7:14 3
7. Visolaje 3 0 1 2 11:18 1
8. Sverepec 0 0 0 0 0:0 0
9. D. Mariková 0 0 0 0 0:0 0
10. Šebešťanová 0 0 0 0 0:0 0
11. Borčice 0 0 0 0 0:0 0
12. Hr. Lednica 0 0 0 0 0:0 0
13. Dubnica 0 0 0 0 0:0 0
14. Ilava 0 0 0 0 0:0 0
15. Kolačín 3 0 0 3 1:25 0
O 16. – 23.
1. a 8. kolo:
Dulov – Kvašov odložené na 3. 5. o 16. a 17. h, Podmanín – H. Poruba odložené na 17. 6. o 10. a 11. h, Prečín – Horovce A odložené, nový termín oznámia dodatočne, Ladce – Praznov 9:2 (3:1), 3., 11. a 25. Ptáček, 27., 28. a 29. Čechutý, 5. a 17. Koyš, 21. Hudec – 1. a 16. Šaradín, Praznov – Ladce 3:8 (3:1), 2., 3. a 10. Šaradín – 28. a 29. Mosorjak, 9. Hudec, 19. D. Didek, 20. Koyš, 22. Čechutý, 23. Ptáček, 30. Branidbúr.
16. Ladce 2 2 0 0 17:5 6
17. Dulov 0 0 0 0 0:0 0
18. Kvašov 0 0 0 0 0:0 0
19. Podmanín 0 0 0 0 0:0 0
20. H. Poruba 0 0 0 0 0:0 0
21. Prečín 0 0 0 0 0:0 0
22. Horovce A 0 0 0 0 0:0 0
23. Praznov 2 0 0 2 5:17 0