7. LIGA MUŽI
26. kolo: Lazy – Visolaje 4:0 (1:0), 15., 70., 71. a 89. Kmošena, Kvašov – Dohňany 0:2 (0:0), 77. Pavlis, 82. Ofúkaný, Šebešťanová – Praznov 5:0 (3:0), 3. a 42. Mitaš, 15. a 57. Jurdík, 63. Mikloš, Podvažie – Sverepec 3:1 (1:0), 73. a 87. Borčický, 9. Bednár – 64. M. Dobrodenka, Pruské – Pružina 1:0 (0:0), 89. Lukáč, D. Breznica - D. Mariková 6:2 (4:2), 56. a 62. Rác, 16. Lencsés, 17. P. Ilavský, 19. Kasman, 30. Gabriš – 2. a 23. Kršík, Kolačín mal voľno.
KONEČNÁ TABUĽKA
1. Kvašov 24 17 4 3 57:21 55
2. Visolaje 24 13 8 3 62:29 47
3. Pruské 24 13 5 6 65:37 44
4. Kolačín 24 14 2 8 59:42 44
5. Šebešťanová 24 10 4 10 42:44 34
6. Lazy 24 10 2 12 47:45 32
7. Podvažie 24 8 8 8 38:47 32
8. Pružina 24 9 3 12 45:42 30
9. D. Breznica 24 8 5 11 39:50 29
10. Dohňany 24 7 7 10 43:58 28
11. D. Mariková 24 8 3 13 40:59 27
12. Sverepec 24 7 4 13 29:48 25
13. Praznov 24 3 3 18 30:74 12
M. Lednice sa odhlásili zo súťaže a ich výsledky boli anulované
8. LIGA MUŽI
22. kolo: Kameničany - Horovce B 0:4 (0:1), 64. a 84. M. Cíbik, 2. L. Cíbik, 72. Janíček,
FC Púchov – Trstie 4:1 (4:1), 3., 5. a 22. Pavlis, 34. Novosedliak – 36. J. Pružinec, Bodiná – Orlové 5:0 (2:0), 61. a 62. Uhlárik, 10. I. Tomana, 16. Litera, 60. Krabáč, Bolešov B - Č. Kameň 1:2 (1:2), Mišovec – Martin Jakúbek 2, Hradčan Lednica – Prejta 7:1 (3:1), 44., 68. a 82. Bezák, 37. a 39. Osrman, 54. a 65. Ján Jaroš – 15. Koťan, Mikušovce – Vrchteplá 2:1 (2:1), 10. Budjač, 32. Mallo – 26. Zadňančin.
KONEČNÁ TABUĽKA
1. Mikušovce 22 18 1 3 73:19 55
2. FC Púchov 22 14 2 6 67:34 44
3. Trstie 22 13 4 5 58:41 43
4. Horovce B 22 11 3 8 58:44 36
5. Kameničany 22 10 3 9 54:55 33
6. Bodiná 22 10 3 9 47:48 33
7. Hr. Lednica 22 9 3 10 56:35 30
8. Vrchteplá 22 8 5 9 45:43 29
9. Prejta 22 8 3 11 60:63 27
10. Orlové 22 8 3 11 35:59 24
11. Č. Kameň 22 3 2 17 26:62 11
12. Bolešov B 22 3 2 17 26:102 11
Orlové ma odrátané 3 body.
6. LIGA DORAST
18. kolo: Mikušovce – Lysá 5:1 (2:0), 14. Dvorský, 40. Meliška, 58. Gašpar, 67. Cíbik, 79. Pagáč – 47. Repka, Dohňany – Jasenica 3:0 (1:0), 17. a 56. Černoško, 80. Blažej,
D. Kočkovce – Sverepec 2:0 (0:0), 52. a 86. Lacko, Plevník – Udiča 3:3 (2:0), 22.Čičut, 23. Ilko, 71. Hehejík – 56. a 83. P. Cigánik, 89. M. Hájek, Tuchyňa mala voľno.
KONEČNÁ TABUĽKA
1. Udiča 16 15 1 0 74:9 46
2. D. Kočkovce 16 10 2 4 40:18 32
3. Dohňany 16 9 2 5 44:29 29
4. Plevník 16 9 1 6 58:40 28
5 Sverepec 16 8 1 7 46:36 25
6. Jasenica 16 6 1 9 29:45 19
7. Tuchyňa 16 4 1 11 33:53 13
8. Lysá 16 4 1 11 32:67 13
9. Mikušovce 16 2 0 14 11:70 6
4. LIGASTARŠÍ ŽIACI SEVER
KONEČNÁ TABUĽKA
1. Udiča 16 15 1 0 70:5 46
2. Papradno 16 13 0 3 68:17 39
3. Pružina 16 12 1 3 63:15 37
4. Sverepec 16 6 2 8 40:41 20
5. Jasenica 16 6 1 9 45:28 19
6. Domaniža 16 6 0 10 32:68 18
7. Prečín 16 5 1 10 25:66 16
8. D. Mariková 16 3 1 12 28:80 10
9. Plevník 16 2 1 13 30:81 7
4. LIGA STARŠÍ ŽIACI JUH
KONEČNÁ TABUĽKA
1. Hr. Lednica 16 14 0 2 111:9 42
2. Ladce 16 12 1 3 91:19 37
3. Beluša 16 11 2 3 105:12 35
4. Ilava 16 9 1 6 94:37 28
5. Košeca 16 9 1 6 58:29 28
6. Lazy 16 6 4 6 55:34 22
7. Dohňany 16 4 1 11 41:61 13
8. H. Poruba 16 2 0 14 24:164 6
9. Borčice 16 0 0 16 4:218 0
4. LIGA STARŠÍ ŽIACI
Finále:
Udiča – Hradčan Lednica 1:1 (0:1), p.k. 4:2, 60. Habáň – 22. Zbranek.
4. LIGA MLADŠÍ ŽIACI
20. kolo: FC Púchov /Lúky – Ilava 2:1 (1:1), 5. a 59. Ježovicz – 19. Černecký, Kolačín - D. Kočkovce 2:4 (1:3), 14. a 35. Falath – 22. a 45. Ižvolt, 9. Vojtek, 17. Hudec, Dubnica mala voľno.
KONEČNÁ TABUĽKA
1. Dubnica 16 16 0 0 174:12 48
2. D. Kočkovce 16 9 0 7 43:61 27
3. Kolačín 16 6 1 9 30:69 19
4. FC Púchov /Lúky 16 5 0 11 24:71 15
5. Ilava 16 3 1 12 22:80 10
U 11 MIX
O 1. – 15. MIESTO
KONEČNÁ TABUĽKA
1. Domaniža 14 12 2 0 66:9 38
2. Beluša 14 11 2 1 47:10 35
3. Ilava 14 11 1 2 53:18 34
4. Dubnica 14 11 0 3 108:38 33
5. Borčice 14 8 3 3 37:14 27
6. Horovce B 14 7 4 3 45:20 25
7. Visolaje 14 7 1 6 69:40 22
8. Košeca 14 5 1 8 38:38 16
9. Pov. Bystrica 14 5 0 9 28:66 15
10. Streženice 14 4 1 9 19:51 13
11. Kolačín 14 3 2 9 25:62 11
12. Šebešťanová 14 3 2 9 24:64 11
13. Hr. Lednica 14 2 4 8 15:38 10
14. D. Mariková 14 2 3 9 19:39 9
15. Sverepec 14 1 0 13 6:92 3
O 16. – 23. MIESTO
1. a 8. kolo: Podmanín – H. Poruba 3:2 (2:1), 8. a 10. R. Kostelanský, 19. Juraj Kostelanský – 12. Janco, 21. K. Puček, H. Poruba – Podmanín 0:1 (0:0), 27. R. Kostelanský.
KONEČNÁ TABUĽKA
16. Dulov 14 11 1 2 61:25 34
17. Ladce 14 10 1 3 59:27 31
18. Horovce A 14 9 2 3 47:14 29
19. Praznov 14 8 1 5 46:47 25
20. Podmanín 14 7 0 7 31:43 21
21. Prečín 14 4 1 9 19:29 13
22. H. Poruba 14 3 2 9 19:38 11
23. Kvašov 14 0 0 14 2:61 0
U 10
Turnaj Lúky: Pov. Bystrica – Praznov 10:1 (1:1), Kvasnica 3, Klužák 2, Moravík 2, Almásy 2, Babinec - Kubiš, FC Púchov /Lúky – Horovce 1:2 (0:1), Bednár – Janíček, D. Veliký, FC Púchov /Lúky – Praznov 4:1 (1:1), Benár 4 – Mitaš, Praznov – Horovce 0:3 (0:2), Strýček, Janíček, Cíbik, Pov. Bystrica – Horovce 0:0, Praznov – Ladce 0:2 (0:1), Nagy 2, Horovce – Ladce 1:0 (0:0), Gernáth, Pov. Bystrica – N. Dubnica 7:1 (4:0), Klužák 5, Almásy, Babinec – Chovanec, Praznov – N. Dubnica 1:0 (1:0), Kubiš, Horovce – N. Dubnica 4:0 (1:0), Greguška 2, Janíček, Strýček, FC Púchov /Lúky – N. Dubnica 1:0 (1:0), Bednár, Ladce – N. Dubnica 6:2 (3:1), Král 3, Nagy 2, Štefanka – Lamačka, Jančovič, FC Púchov /Lúky – Ladce 4:0 (2:0), Bednár 2, Húževka, Okrajek, Pov. Bystrica – Ladce 0:1 (0:0), Zúbek.
Dohrávky: N. Dubnica - Horovce 2:2 (1:1), Jančovič, Barcík – Janíček, Strýček, Praznov – N. Dubnica 1:1 (0:0), Kubiš – Chovanec.
KONEČNÁ TABUĽKA
1. Horovce 25 17 6 2 42:10 57
2. FC Púchov /Lúky 25 10 8 7 30:25 38
3. Pov. Bystrica 25 10 6 9 40:33 36
4. Ladce 25 6 10 9 29:36 28
5. N. Dubnica 25 6 9 10 36:40 27
6. Praznov 25 2 9 14 16:49 15