Nový líder
7. LIGA
Podvažie nedokázalo prekonať pozornú obranu Dolnej Marikovej, ktorá si po bezgólovej remíze pripísala ďalší plusový bod.
Dohňany povzbudené výhrou nad Pružinou začali proti Sverepcu aktívne a do prestávky získali dvojgólový náskok. Hostia dokázali v závere znížiť, ale vracali sa domov bez bodu.
Súboj posledných dvoch tímov bez výhry patril D. Breznici. Povzbudil ju rýchly gól Kasmana už v 9. min a súper už odpovedať nedokázal. Prvú výhru nakoniec domáci oslavili štyrmi presnými zásahmi.
Derby v Praznove bolo v prvom polčase jasne v réžii Šebešťanovej, ktorá viedla 0:4. Domácim sa podarilo za dvanásť minút po prestávke znížiť na 2:4, lenže vzápätí prišiel gól v ich sieti. Praznov bojoval a dvoma gólmi aspoň zmiernil prehru na konečných 4:5.
FC Púchov vyletel na súpera od úvodu a už v 14. min bolo 3:0 a polčas vyzeral ako na tenise – 6:0. Po prestávke Kolačín gólostroj domácich pribrzdil a Haviar v záverečnej štvrťhodine dvoma gólmi znížil na 6:2.
Súboj o prvú priečku zvládli lepšie Prušťania, keď Visolajom za v rozpätí osem minút dali tri góly a v 21. min viedli 3:0. Palme v druhej časti dal úvodný gól hostí, ale Murárik potvrdil výhru pruského a posun na prvú priečku.
Lazy nedokázali nájsť recept, ako dať Mikušovciam gól. Tým stačil jediný presný zásah L. Budjača tesne pred odchodom do kabín v prvom polčase na výhru.
V Bodinej si diváci pomaškrtili na góloch Čítajte8. kolo: Podvažie – Dolná Mariková 0:0, Dohňany – Sverepec 2:1 (2:0), 17. Jancík, 44. vlastný Dobrodenka – 80. D. Otradovec, Dolná Breznica – Pružina 4:0 (2:0), 9. a 60. Kasman, 38. Bednár, 53. P. Ilavský, Praznov – Šebešťanová 4:5 (0:4), 47. a 73. M. Kostelanský, 57. P. Kostelanský, 89. M. Tomana (11 m) – 37. a 40. Číž (druhý z 11 m), 10. Jurdík, 17. K. Petrík, 58. Útly, FC Púchov – Kolačín 6:2 (6:0), 28. a 38. Novosedliak, 5. Makas, 10. Pavlis, 14. Remiš, 45. Dujka – 75. a 87. Haviar (druhý z 11 m), Pruské – Visolaje 4:1 (3:0), 13. Jáňa, 19. Lukáč, 21. Kuric, 82. Murárik – 72. Palme, Lazy – Mikušovce 0:1 (0:1), 44. L. Budjač.
1. Pruské 7 6 0 1 21:8 18
2. D. Mariková 8 5 2 1 19:9 17
3. Visolaje 8 5 1 2 27:15 16
4. Mikušovce 7 5 0 2 17:7 15
5. Lazy 7 5 0 2 16:10 15
6. Šebešťanová 7 4 1 2 18:14 13
7. Sverepec 8 3 2 3 13:12 11
8. Podvažie 8 3 1 4 13:13 10
9. FC Púchov 7 3 1 3 18:21 10
10. Kolačín 7 2 3 2 11:19 9
11. Dohňany 7 2 1 4 11:17 7
12. D. Breznica 8 1 2 5 13:21 5
13. Praznov 7 1 0 6 17:24 3
14. Pružina 8 0 0 8 3:27 0
Prejťanské zaváhanie
8. LIGA
Trstiu sa v tejto sezóne nedarí, čo potvrdilo aj v Horovciach. Domácim stačili tri góly v prvej polovici úvodnej časti a súpera definitívne zlomili po prestávke, keď sa štyri minúty skórovali trikrát.
Hlavnou postavou zápasu v Lednici bol domáci Osrman. Proti Vrchteplej dal v prvom polčase jediný gól, na ktorý hostia odpovedali po hodine hry. Osrman vzápätí dal na 2:1 a v závere najprv dosiahol hetrik a naviac v poslednej minúte ešte zahodil pokutový kop.
Orlové po debakli v Bodinej hostilo posledný Červený Kameň, ktorý ešte v 38. min viedol 0:1. Dynamo potom vyrovnalo a Pavlík z jedenástky zaistil druhú výhru.
Prejta, ktorá bola doma suverénna, našla svojho majstra. Bodiná vyťažila v prvej polhodine dva presné zásahy a v druhom polčase pridala tretí gól. Juríčkov gól štvrťhodinu pred koncom už na prvej domácej prehre Prejty nič nezmenil.
6. kolo: Lumax Horovce – Trstie 8:0 (3:0), 9. a 22. Peter Štefanec, 19. a 55. Todorov, 70. a 86. Novosád, 51. M. Cíbik, 53. Karas, Hradčan Lednica – Vrchteplá 3:1 (1:0), 29., 61. a 86. Osrman (90. Osrman nepremenil 11 – tku) – 60. Zadňančin, Dynamo Orlové - Červený Kameň 2:1 (1:1), 39. Mrišo, 60. Pavlík (11 m) – 28. Gašpar, Prejta – Bodiná 1:3 (0:2), 75. Juríček – 8. Peter Potecký, 25. Novák, 65. Adamička, Kameničany mali voľno.
1. Kameničany 5 4 1 0 12:6 13
2. Bodiná 4 3 0 1 18:4 9
3. Prejta 4 3 0 1 11:6 9
4. Hr. Lednica 5 3 0 2 9:4 9
5. Lumax Horovce 6 3 0 3 15:11 9
6. D. Orlové 4 2 0 2 4:14 6
7. Vrchteplá 4 1 1 2 8:7 4
8. Trstie 5 1 0 4 7:18 3
9. Č. Kameň 5 0 0 5 2:16 0
6. LIGA DORAST
Dohňany víťazia
4. kolo: Dohňany – Pružina 2:1 (1:1), 35. Bodzík, 86. Čvirik – 20. Kolek, Streženice – Jasenica odložené, Plevník – Bolešov 10:1 (6:0), 11. a 56. Brigant, 20. a 53. Čičut, 21. a 73. Gaňa, 10. Václavík, 33. Bunta, 37. Hehejík, 63. Kurus – 78. Ondráš, Tuchyňa - Lumax Horovce 1:2 (0:2), 82. J. Gažo (11 m), 85. P. Poliak nepremenil 11 - tku – 10. a 16. Čerepan, Dolné Kočkovce mali voľno.
3. kolo:Jasenica – Dohňany 2:4 (1:2), 8. Gaban, 60. Janáček – 2. a 55. Černoško (prvý z 11 m), 34. Pavlis, 70. Bodzík.
1. Dohňany 4 4 0 0 11:4 12
2. Plevník 3 3 0 0 25:3 9
3. Streženice 3 2 0 1 10:6 6
4. D. Kočkovce 2 1 0 1 13:7 3
5. Lumax Horovce 3 1 0 2 3:6 3
6. Tuchyňa 4 1 0 3 7:26 3
7. Pružina 2 0 1 1 3:4 1
8. Jasenica 2 0 1 1 4:6 1
9. Bolešov 3 0 0 3 4:18 0
Udiča je prvá
4. LIGA ST. ŽIACI SEVER
6. kolo: Papradno – Dolná Mariková 1:1 (0:0), 56. Šištík – 51. Žbodák, Prečín – Sverepec 1:13 (1:6), 25. Játi – 9., 30. a 50. Zvak, 14., 23. a 54. Biel, 7. a 38. Wallenfels, 59. a 66. Hunčík, 5. Frič, 47. Richtárik, 68. Liška, Dolné Kočkovce – Pružina 1:0 (0:0), 45. Kučiak (11 m), Domaniža – Udiča 1:2 (0:0), 64. Kohút – 41. Chochlík, 59. M. Beník, Plevník – Jasenica 4:2 (3:1), 24., 25. a 50. Prášek, 3. Kopecký – 16. a 65. Raček.
4. kolo: Prečín – Udiča 0:12 (0:8), 35., 39., 40. a 58. M. Beník, 4. a 34. L. Trško, 16. a 68. Buday, 27. a 29. Kováč, 12. Miková, 14. Kaniak.
1. Udiča 6 6 0 0 40:3 18
2. Domaniža 6 5 0 1 56:3 15
3. Sverepec 6 5 0 1 34:10 15
4. Plevník 6 4 0 2 21:20 12
5. Papradno 6 3 1 2 19:15 10
6. D. Mariková 6 2 1 3 10:20 7
7. Jasenica 6 1 1 4 15:22 4
8. D. Kočkovce 6 1 1 4 5:38 4
9. Pružina 5 0 0 5 1:15 0
10. Prečín 5 0 0 5 4:59 0
Množstvo gólov
4. LIGA ST. ŽIACI JUH
6. kolo: Ilava – Košeca 3:4 (1:1), 42. a 54. Palkovič, 15. Bezdeda – 65. a 68. Galková, 25. Ondlevec, 56. P. Žilka, Dohňany - Nová Dubnica 0:6 (0:2), 2. Záhorský, 16. Jandušík, 52. Molnár, 54. Šimko, 60. Boleček, 68. vlastný Naňák, Beluša – Borčice 10:0 (4:0), 2. a 56. Rúček, 22. a 26. Rybanský, 54. a 70. Lamačka, 33. Synák, 58. Kačmarik, 60. vlastný Hlásny, 62. Turza, Hradčan Lednica - Horná Poruba 8:0 (5:0), 21., 60. a 68. Hochla, 16. a 54. E. Majerko, 2. Mário Matúš (11 m), 11. Bielik, 26. Šimo, Lazy – Ladce 4:1 (2:0), 10. a 20. T. Hybký, 51. a 58. Bubeník – 44. M. Bielik.
4. kolo: Košeca – Borčice 12:0 (5:0), 22., 56. a 62. P. Žilka, 27., 46. a 70. M. Palček, 10. a 33. Rafaj, 16. Turza, 38. Kvasnica, 42. Šebová, 51. Ondlevec, Beluša – Ladce 8:2 (3:1), 12., 29., 44. a 47. Synák, 21. a 69. Lamačka, 49. Rybanský, 61. Rúček – 30. Jesenský, 52. Král, Hradčan Lednica – Lazy 5:0 (2:0), 27., 38. a39. Mário Matúš, 25. E. Majerko (11 m), 44. Bielik.
1. Hr. Lednica 6 5 1 0 52:3 16
2. Košeca 5 5 0 0 39:5 15
3. N. Dubnica 5 4 0 1 25:9 12
4. Beluša 5 3 2 0 29:6 11
5. Ilava 6 3 0 3 24:23 9
6. Lazy 6 2 1 3 16:15 7
7. H. Poruba 4 1 0 3 5:17 3
8. Borčice 6 1 0 5 12:49 3
9. Ladce 6 1 0 5 9:50 3
10. Dohňany 5 0 0 5 2:36 0
Suverénni hostia
4. LIGA MLADŠÍ ŽIACI
6. kolo: Praznov - FC Púchov /Lúky 3:9 (3:5), 17. a 27. M. Tomana, 7. Š. Kostelanský – 9., 22., 42. a 51. Ježovicz, 26., 27. a 38. Eštok, 7. Katreňák, 50. Z. Ofúkaná, Lysá – Horovce 0:8 (0:3), 10., 12., 40., 49., 50. a 52. Bartošek, 1. Kolek, 56. Faturík, Ilava – Kolačín 1:2 (0:0), 51. Kiška – 35. Bačík, 55. Falath.
5. kolo: Ilava – Horovce 1:7 (0:3), 44. Kiška – 17., 22. a 40. Šatka, 42. a 59. Faturík, 20. Magdik, 52. Kolek.
4. kolo: FC Púchov /Lúky – Lysá 4:1 (1:1), 22., 31., 55. a 60. Cabúková – 29. Janíčková, Pr
1. Tatran Horovce 6 5 1 0 31:2 16
2. Kolačín 5 4 1 0 21:2 13
3. FC Púchov /Lúky 5 3 1 1 23:11 10
4. Ilava 6 1 1 4 15:18 4
5. Praznov 5 1 0 4 8:28 3
6. Lysá 5 0 0 5 1:38 0
Jeseň vrcholí
PRÍPRAVKY OBFZ MIX U 11
Skupina A
4. kolo: Borčice – Dubnica B 4:2 (0:1), 16. a 22. R. Kňažek, 26. Vratko Holiček, 28. Habšuda – 10. a 29. Behan.
9. kolo: Dubnica B - Borčice 3:0 (2:0), 13. a 14. Ježík, 20. Behan.
5. kolo: Košeca – H. Poruba 4:0 (2:0), 3., 27. a 28. Pikna, 5. Marek, Dubnica B – Ilava 2:2 (1:2), 13. a 18. N. Púček – 2. A. Suchánek, 7. Prekop.
10. kolo: H. Poruba – Košeca 0:4 (0:2), 8. A24. Pikna, 12. Gajdoš, 28. D. Brtáň, Ilava - Dubnica B 1:9 (0:4), 29. Prekop – 6., 13. a 14. Jurčák, 7. a 27. Duvač, 16. Kramárik, 18. Kramlíková, 20. Šedík, 23. Hudcovský.
1. Dubnica B 10 6 1 3 44:18 19
2. Ilava 10 5 2 3 25:24 17
3. Kolačín 8 4 1 3 22:16 13
4. Košeca 10 4 1 5 13:26 13
5. Borčice 8 3 2 3 10:13 11
6. H. Poruba 10 2 1 7 13:30 7
Skupina B
1. kolo: Dulov – Mikušovce 2:3 (2:2), 13. Gábor, 14. Trenčan – 8. a 10. Vaculík, 24. Baláži.
6. kolo: Mikušovce – Dulov 1:0 (1:0), 12. S. Škuta.
5. kolo: Tatran Horovce – Dulov 8:3 (4:1), 11. a 18. Machara, 3. Kubáň, 8. Kováčik, 12. Karas, 19. Janíček, 20. Strýček, 25. Gerhardt – 10. Trenčan, 16. Mazán, 28. Zachar, Kvašov mal voľno.
10. kolo: Dulov - Tatran Horovce 2:5 (0:2), 22. Mazán, 24. Drahuta – 4., 20. a 25. F. Veliký, 15. Karas, 25. Machara, Kvašov mal voľno.
1. Tatran Horovce 8 6 0 2 28:10 18
2. Streženice 6 5 0 1 15:4 15
3. Mikušovce 6 4 1 1 12:6 13
4. Kvašov 8 1 1 6 7:24 4
5. Dulov 8 1 0 7 12:30 3
Skupina C
5. kolo: Visolaje - FC Púchov /Lúky 1:2 (0:1), 25. Natália Hijová – 13. a 28. Katreňák, Ladce mali voľno.
10. kolo: FC Púchov /Lúky – Visolaje 5:1 (4:0), 2., 10. a 20. Bednár, 14. Okrajek, 15. Remiš – 17. Palkech, Ladce mali voľno.
1. Beluša 6 3 2 1 13:9 11
2. MŠK Púchov 4 3 1 0 18:3 10
3. FC Púchov 6 2 3 1 12:9 9
4. Ladce 8 2 2 4 15:25 8
5. Visolaje 8 2 0 6 17:29 6
Skupina D
4. kolo: Sverepec – Brvnište 1:1 (0:0), 18. Križanová – 20. Hroško.
9. kolo: Brvnište - Sverepec 1:4 (1:1), 10. Š. Bednár – 13. a 29. Krabáč, 18. Adamovič, 20. Brežný (30. Sefia nepremenil 11 – tku).
1. Šebešťanová 6 5 1 0 28:5 16
2. Pov. Bystrica B 6 4 0 2 27:23 12
3. D. Mariková 8 3 1 4 15:23 10
4. Brvnište 8 2 1 5 28:25 7
5. Sverepec 8 2 1 5 14:36 7
Skupina E
4. kolo: Prečín – Podmanín 5:0 (1:0), 17. a 28. Bútora, 3. L. Kostelanský, 21. Klúčik, 24. Roman.
9. kolo: Podmanín – Prečín 0:0.
1. Domaniža 6 6 0 0 39:2 18
2. Prečín 6 3 1 2 16:13 10
3. Praznov 6 3 0 3 25:20 9
4. Plevník 6 3 0 3 15:17 9
5. Podmanín 8 0 1 7 1:44 1