Aktuálne. Pruské získalo florbalový titul!!!!

O majstrovi sa rozhodlo vo štvrtom zápase na východe v nedeľu na poludnie

Pruštianky (v tmavom) prekonávajú gólmanku Sabinova.(Zdroj: JOZEF ŠPROCHA)

Sabinov – Pruské 5:6 (1:1, 3:3, 1:2)

Pruštianky išli do vedenia už v 40. sekunde, no o dve minúty bolo vyrovnané a stav 1:1 vydržal do konca prvej tretiny. Lupačová dostala domáce do vedenia, no Bližňáková skompletizovala hetrik a otočila na 2:3. Sabinov dvoma gólmi za pätnásť sekúnd získal späť vedenie 4:3, no hrdinka duelu Bližňáková štvrtým gólom vyrovnala na 4:4. Pruské poslala do vedenia 4:5 v 42. min Fančovičová a tri minúty pred koncom zvýšila Gaborová do prázdnej brány na 4:6. Sabinov hral v závere presilovku, no po góle Stašovej tri sekundy pred koncom už domáce čas na vyrovnanie nemali.

Góly: 34. a 60. Stašová 3. Cupraková, 22. Lupačová, 33. Kvaková - 1., 24., 28. a 39. Bližňáková, 42. Fančovičová, 57. Gaborová.

Prečítajte si tiež: Púchovčanom zvlhol v závere sezóny pušný prach

Sabinov – Pruské 3:6 (1:4, 2:1, 0:1) – konečný stav série 1:3

Pruštianky vyrazili od začiatku za ziskom titulu a za 87 sekúnd dali tri góly – 0:3. Sabinovčanky ostali zaskočené a strelecky sa presadili až v 16. min presilovke, keď bola na päť minút za hru vysokou hokejkou vylúčená Fančovičová – 1:3. O minútu ešte pri oslabení Šidlová vrátila Pruskému trojgólový náskok – 1:4. V polovici duelu stratili hráčky Pruského loptičku a z protiútoku inkasovali – 2:4 a o minútu povzbudené domáce znížili na 3:4. V 39. min Hrehušová po úniku dala dôležitý piaty gól – 3:5. Domácim sa v tretej tretine nedarilo prekonať gólmanku hostí, naopak, v 51. min Žikavská zvýšila na 3:6. V 56. min domáca hráčka netrafila odkrytú bránu. V závere hral Sabinov bez brankárky, no gól nedal a Pruštianky sa mohli tešiť zo štvrtého titulu.

Góly: 16. a 31. Cupraková, 3. Stašová - 3. a 39. Hrehušová, 2. V. Dobrodejová, 4. Bachorcová, 17. Šidlová, 51. Žikavská.

1. Koľko minút pracujeme na jednu kávu či novú kuchyňu?
  2. Košická spoločnosť Ness formálne otvorila office v Poprade
  3. Hyundai i20 – Ideálny parťák
  4. Odborári pokračujú v zbieraní podpisov za zastropovanie dôchodku
  5. Kvíz o zatepľovaní zvládne iba odborník. Trúfate si?
  4. Ako znížiť spotrebu energie v obciach a mestách
  5. Koľko minút pracujeme na jednu kávu či novú kuchyňu?
  6. Hyundai i20 – Ideálny parťák
  7. Kvíz o zatepľovaní zvládne iba odborník. Trúfate si?

Považania v 3. kole Vyzývacieho pohára proti hráčom Pressana

Považskobystrickí hádzanári spoznali počas víkendu svojho súpera vo Vyzývacom pohári mužov 2018/2019.