Pondelok, 25. január, 2021 | Meniny má GejzaKrížovkyKrížovky

Kameničany bojovali o stopercentný bodový zisk

Sumár oblastných futbalových súťaží.

Ilustračné foto.Ilustračné foto.

Líder zachraňoval plný bodový zisk

7. kolo: Kolačín – Kameničany 1:2 (0:1), 74. Králik – 25. P. Slávik, 90. Bér, Dulov – Šebešťanová 1:1 (0:0), 61. Rác – 81. Bielik, Dohňany – Praznov 5:3 (3:1), 36. a 49. Černoško, 11. Zigo, 43. vlastný P. Šaradín, 69. Šimko – 65. a 77. Galát, 3. Hlavoň, Bodiná – Hradčan Lednica 2:5 (1:1), 44. a 55. Uhlárik (druhý z 11 m) – 53., 65., 67. a 82. Bezák, 8. Novosád, Visolaje – Lazy 3:1 (1:0), 33. Palme (11 m), 62. Baránek, 70. Strečko – 90. Dundek, Sverepec mal voľno.

Skryť Vypnúť reklamu

1. Kameničany 6 6 0 0 28:10 18

2. Šebešťanová 7 4 2 1 28:9 14

3. Visolaje 6 4 1 1 18:7 13

4. Lazy 7 3 2 2 21:12 11

5. Dohňany 6 3 0 3 14:14 9

6. Lednica 7 3 0 4 11:27 9

7. Dulov 6 2 2 2 10:10 8

8. Sverepec 6 2 1 3 5:8 7

9. Kolačín 6 2 0 4 9:17 6

10. Praznov 7 1 0 6 14:27 3

11. Bodiná 6 1 0 5 7:24 3

8. LIGA MUŽI

7. kolo: Č. Kameň – FC Púchov 3:0 (1:0), 41., 61. a 67. J. Gažo, Trstie - Horovce 4:2 (2:0), 10. a 67. Hlaváč, 44. Hričo, 52. Baninec (11 m) – 61. Kebis, 78. Fabuš, D. Breznica – N. Dubnica 0:4 (0:1), 29. a 79. Stupinský, 81. Gunár, 90. M. Rekem, Prejta – Orlové 8:1 (2:0), 24., 55., 71. a 79. R. Koťan, 55., 61. a 75. Ivan, 6. Ondrušík – 70. Mrišo, Vrchteplá mala voľno.

1. N. Dubnica 7 7 0 0 42:5 21

2. Prejta 6 5 0 1 26:7 15

3. Vrchteplá 6 4 0 2 18:13 12

Skryť Vypnúť reklamu

4. Trstie 6 3 1 2 12:9 10

5. Č. Kameň 6 2 0 4 14:24 6

6. FC Púchov 6 2 0 4 6:17 6

7. Horovce 7 2 0 5 12:26 6

8. D. Breznica 6 1 1 4 9:17 4

9. Orlové 6 1 0 5 9:30 3

Prečítajte si tiež: Trstie takmer obralo lídra o body Čítajte 

6. LIGA DORAST

7. kolo: N. Dubnica – Streženice 1:2 (0:2), Ovšák (Šeliga nepremenil 11 – tku) – Suder, Schmidt, Horovce – Tuchyňa 3:3 (2:2), Toman 3 (jeden z 11 m) – A. Ivaniš 3, Bolešov – Brvnište 4:6 (2:4), Pagáč 2, Pecen, Hutyra – T. Lališ 3, A. Slámka 3, D. Kočkovce – Jasenica 5:3 (3:3), K. Ivaniš 3, Masár 2 (jeden z 11 m) – Kolkus 2, Ondrásky, Pružina – Sverepec 6:0 (3:0), Turza 2, Hajdík, Kvasnica, Králik, B. Gálik.

1. Brvnište 6 5 0 1 27:10 15

2. N. Dubnica 6 4 1 1 24:11 13

3. Sverepec 6 3 1 2 28:20 10

4. Streženice 5 3 1 1 11:8 10

5. Pružina 6 3 0 3 19:10 9

6. Bolešov 5 3 0 2 20:15 9

Skryť Vypnúť reklamu

7. Jasenica 6 3 0 3 17:16 9

8. D. Kočkovce 6 2 1 3 14:19 7

9. Tuchyňa 6 0 1 5 7:32 1

10. Horovce 6 0 1 5 7:33 1

4. LIGA ST. ŽIACI SEVER

4. kolo: Domaniža – Plevník odložené na 21. 10.

7. kolo: Podmanín – D. Mariková 1:4 (0:0), Valášek – Žbodák 2, Gabko, Britvík, Udiča – Plevník 0:6 (0:2), Kopecký 2, Slašťan 2, Kucharík, M. Jašík, Dohňany – Domaniža 0:27 (0:13), S. Čelko 11, Denis Marko 5, T. Sádecký 4, Malu 2, Pavlovič 2, Kohút, Michal Marko, Bandúr, Prečín – Papradno 0:8 (0:5), R. Cabadaj 4, Říčka, Levčík, A. Baštek, Burdej, Pružina – Jasenica 1:1 (1:0), Zachar - Bednár.

1. Jasenica 7 6 1 0 27:6 19

2. Papradno 7 5 1 1 47:11 16

3. Plevník 6 4 0 2 24:5 12

4. D. Mariková 7 4 0 3 31:25 12

5. Udiča 7 4 0 3 24:21 12

6. Domaniža 6 3 1 2 46:10 10

7. Podmanín 7 2 1 4 15:28 7

8. Prečín 7 1 2 4 17:26 5

9. Pružina 7 1 2 4 14:25 5

10. Dohňany 7 0 0 7 3:91 0

4. LIGA ST. ŽIACI JUH

7. kolo: Kolačín – Košecké Podhradie 5:0 (3:0), Falath, Bačík, Čačko, Mlynek, Barcík, Horovce – H. Poruba 1:0 (0:0), Srnec, D. Kočkovce – Hradčan Lednica odložené na 11. 10., Bolešov – Košeca 1:1 (1:1), Krnáč – Ondlevec, N. Dubnica – Lazy 0:5 (0:2), Ľ. Štefánik, Eštok, Ondrička, Luliak, Ilava – Beluša 0:9 (0:7), Rúček 3, Rybanský 3, Kačmarik 2, Hošták.

1. Lazy 7 7 0 0 39:0 21

2. Beluša 7 6 0 1 56:9 18

3. Košeca 7 5 1 1 20:8 16

4. Lednica 6 5 0 1 49:5 15

5. D. Kočkovce 6 3 1 2 20:8 10

6. N. Dubnica 7 2 3 2 17:20 9

7. Kolačín 7 3 0 4 11:24 9

8. Ilava 7 1 3 3 8:23 6

9. Bolešov 7 1 3 3 12:28 6

10. Horovce 7 1 0 6 2:26 3

11. H. Poruba 7 1 0 6 5:52 3

12. K. Podhradie 7 0 1 6 7:43 1

4. LIGA ML. ŽIACI

5. kolo: Ladce – FC Púchov 2:1 (0:1), Koyš Čechutý – vlastný Zahradník, Lysá – Streženice 0:3 (0:1), Mikas, Rídzik, Václavík (J. Vrábel – Lysá nepremenil 11 – tku).

1. Lysá 5 2 2 1 14:10 8

2. Streženice 5 2 2 1 7:4 8

3. FC Púchov 5 2 2 1 10:8 8

4. Ladce 5 1 0 4 7:16 3

PRÍPRAVKY U 11 MIX

SKUPINA A

1. kolo: Košeca – Dubnica B odložené na 6. 10.

6. kolo: Košeca – Dubnica B odložené na 6. 10.

5. kolo: Kolačín - Dubnica B 2:5 (1:2), Barcík, Kaštíl – Pagáč 3, Behan, Bagín, Ilava – Bolešov 10:1 (6:0), Suchánek 3, Prekop 2, Holbus 2, Ondrušík, Ondrášik, Striško – Hošták, H. Poruba – Košeca 3:3 (1:1), S. Staňo 3 – Daniel Brtáň 3.

10. kolo: Kolačín - Dubnica B 1:7 (0:3), Barcík – Pagáč 2, Spurný 2, Štěpán 2, Behan, Ilava – Bolešov 15:1 (6:1), Rendek 4, Prekop 4, Striško 2, Ondrušík 2, Ondrášik, Suchánek, Kučera – Habšuda, H. Poruba – Košeca 0:1 (0:1), Daniel Brtáň.

1. Ilava 10 8 1 1 79:21 25

2. Dubnica B 8 7 1 0 59:8 22

3. Kolačín 10 4 2 4 36:32 14

4. Bolešov 10 3 0 7 21:56 9

5. H. Poruba 10 1 3 6 14:52 6

6. Košeca 8 1 1 6 12:52 4

SKUPINA B

4. kolo: Horovce – Mikušovce 1:1 (1:1), Janíček – Vaculík.

9. kolo: Horovce - Mikušovce 2:1 (2:0), Janíček, Veliký – S. Škuta.

5. kolo: Kvašov – Beluša 0:1 (0:0), Zaťko, Mikušovce – Led. Rovne 10:0 (6:0), Solík 3, M. Škuta 2, S. Škuta 2, Vaculík 2, Matejička, Pruské – Horovce 0:3 (0:1), Strapko, Kováčik, Janíček.

10. kolo: Kvašov – Beluša 0:2 (0:1), J. Čamaj, Bielik, Mikušovce – Led. Rovne 3:0 (2:0), Baláži 2, S. Škuta, Pruské – Horovce 0:3 (0:3), Strapko 2, Strýček.

1. Horovce 10 8 1 1 35:7 25

2. Beluša 10 8 0 2 46:14 24

3. Mikušovce 10 6 1 3 34:10 19

4. Kvašov 10 4 1 5 14:18 13

5. L. Rovne 10 1 1 8 16:52 4

6. Pruské 10 1 0 9 3:47 3

SKUPINA C

4. kolo: Visolaje – Podmanín 4:6 (3:2), Kvasnica 2, Krško 2 – K. Kostelanský 4, J. Kostelanský 2.

9. kolo: Visolaje – Podmanín 4:6 (3:5), Palkech 2, Martinka, Krško – J. Kostelanský 4, K. Kostelanský 2.

5. kolo: Sverepec – Plevník 1:1 (0:0), Filípek – Tomaník, Podmanín – FC Púchov 4:2 (2:0), K. Kostelanský 3, Možutík – Bednár 2, Praznov – Visolaje 0:2 (0:1), Kvasnica, Palkech.

10. kolo: Sverepec – Plevník 1:2 (0:2), O. Križan – Slaninka, Tomaník, Podmanín – FC Púchov 3:3 (1:2), K. Kostelanský 3 – Kubena 2, Bednár, Praznov – Visolaje 2:1 (1:1), D. Kostelanský 2 - Palkech.

1. FC Púchov 10 8 1 1 66:15 25

2. Plevník 10 6 2 2 35:21 20

3. Sverepec 10 6 1 3 21:20 19

4. Podmanín 10 5 2 3 30:26 17

5. Visolaje 10 1 0 9 21:50 3

6. Praznov 10 1 0 8 6:47 3

SKUPINA D

4. kolo: Šebešťanová - D. Mariková 9:2 (7:0), D. Pulen 5, R. Pulen, Králik, A. Petrík, Kaprálik – Lokšík, Bakala.

9. kolo: Šebešťanová - D. Mariková 8:3 (4:2), D. Pulen 3, Papulák 2, Kaprálik, Králik, V. Pavlík - Žbodáková 2, Bakala.

5. kolo: D. Mariková – Prečín 0:4 (0:2), L. Kostelanský 2, Š. Kľúčik 2, Udiča – Šebešťanová 0:7 (0:4), D. Pulen 3, Kaprálik, F. Petrík, Hluško, R. Pulen, Domaniža – Brvnište 8:0 (3:0), N. Čelko 3, Donát 2, D. Čelko 2, Špánik.

10. kolo: D. Mariková – Prečín 0:4 (0:1), L. Kostelanský 3, Š. Birošík, Udiča – Šebešťanová 0:8 (0:2), R. Pulen 3, Kaprálik 2, V. Pavlík, T. Pavlík, Hluško, Domaniža – Brvnište 10:0 (4:0), N. Čelko 6, Špánik 2, Kučík, Pavlík.

1. Domaniža 10 10 0 0 90:5 30

2. Prečín 10 6 0 4 24:20 18

3. Šebešťanová 10 5 2 3 43:34 17

4. Brvnište 10 4 2 4 23:34 14

5. D. Mariková 10 2 0 8 20:51 6

6. Udiča 10 1 0 9 9:65 3

PRÍPRAVKA U 10 MIX

Skupina B

3. kolo: Domaniža – Plevník 7:3 (3:0), D. Čelko 4, Pavlík 3 – Slaninka 2, Tomaník, Ilava – Ladce 12:0 (6:0), Bodzan 3, Holbus 3, Rendek 2, Ondrášik, Striško, Ondrušík, Prekop, Pov. Bystrica B mala voľno.

8. kolo: Domaniža – Plevník 8:2 (4:1), D. Čelko 4, Krčmárik 3, Pavlík – Tomaník 2, Ilava – Ladce 10:0 (4:0), Ondrušík 4, Rendek 3, Bodzan, Holbus, Striško, Pov. Bystrica B mala voľno.

4. kolo: Pov. Bystrica – Ladce 10:1 (3:1), Červenec 4, Meliš 2, Zvak, Staňo, Mračník, Blahovský – Habánek, Domaniža – Ilava 2:12 (1:6), D. Čelko 2 – D. Holbus 4, Bodzan 3, Ondrášik 2, Striško 2, Ondrušík, Plevník mal voľno.

9. kolo: Pov. Bystrica – Ladce 3:0 (0:0), Červenec 2, Mračník, Domaniža – Ilava 2:6 (2:6), D. Čelko, Krčmárik – Bodzan 2, Striško 2, Rendek, Ondrášik, Plevník mal voľno.

1. Ilava 6 6 0 0 59:5 18

2. Domaniža 6 4 0 2 37:25 12

3. Pov. Bystrica 6 4 0 2 25:21 12

4. Ladce 8 2 0 6 19:54 6

5. Plevník 6 0 0 6 7:42 0

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  2. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  3. Vynašli sme sa aj v čase korony. 3D showroom očaril klientov.
  4. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  5. Pandemická kríza urobila obrovské PR online vzdelávaniu
  6. Absolventi Paneurópskej vysokej školy majú takmer najvyšší plat
  7. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  8. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  9. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  10. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  1. INEKO: Základná škola v Svätom Jure je najlepšia na Slovensku
  2. Absolventi Paneurópskej vysokej školy majú takmer najvyšší plat
  3. Pandemická kríza urobila obrovské PR online vzdelávaniu
  4. Operatívny lízing zmierni dopady krízy na váš biznis
  5. Stravné pre živnostníkov teraz najvýhodnejšie
  6. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  7. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  8. Hygge ako životný štýl
  9. Vynašli sme sa aj v čase korony. 3D showroom očaril klientov.
  10. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  1. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste? 41 626
  2. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 32 780
  3. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji 14 739
  4. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 9 266
  5. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 8 853
  6. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 8 772
  7. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 317
  8. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 7 267
  9. Ohlúpli sme počas Covid roka? 7 145
  10. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 7 010
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Považská Bystrica a Púchov - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Považská

Odberné miesto na covid.

Víkendové testovanie na ochorenie COVID-19 využilo v desiatich odberových miestach na území Púchova 5 869 ľudí.

3 h
ilustračné foto

Počas nedeľného testovacieho dňa prišlo výrazne menej ľudí. Viaceré obce však väčšinou testovali len počas soboty. POzitivita bola na podobnej úrovni ako v sobotu.

4 h
Mobilné odberové miesto v Domaniži

Obec Domaniža je jedinou v Považskobystrickom okrese, kde majú mobilné odberné miesto na antigénové testovanie. Využili ho už počas víkendového (23. - 24. 1.

4 h
ilustračné foto

V považskobystrickej nemocnici začal klesať počet pacientov hospitalizovaných kvôli Covid-19. Pribúdajú však pacienti, ktorí sú vo vážnom stave.

4 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Mestá a obce v okrese Prievidza postupne zverejňujú počty ľudí, ktorí využili skríningové testovanie v ich obci.

17 h

Polícia prenasledovala auto z Oravy až na Liptov. Komjatnou už vodič neprešiel.

23. jan

Petra inšpirovala k textu tragédia. Na Oravskej priehrade sa utopili bratranci.

24. jan

Pozitivita je zatiaľ nízka.

23. jan

Už ste čítali?