3. futbalová liga: Rozhodnutie v poslednej minúte

Komentáre 20. kola 3. futbalovej ligy

Považská Bystrica (v modrom) hostila Veľké Ludince.Považská Bystrica (v modrom) hostila Veľké Ludince. (Zdroj: PB)

Púchovu chýbal kapitán, Beluša vedie o tri body

Pov. Bystrica – V. Ludince 2:1 (0:1)

L. Slávik v 3. min trafil do vybiehajúceho gólmana, ale to bolo z domácej strany na dlhší čas všetko. V 20. min po priamom kope dostal Szabó hostí do vedenia napriek snahe brankára T. Kováča – 0:1. Do prestávky si mužstvá gólovú šancu nevypracovali, ale v druhom polčase už domáci výrazne pridali. Hostia hrali na rýchle protiútoky, ale v 56. min jeden z nich zmaril T. Kováč. Marek Gajdošík štvrťhodinu pred koncom brankára hostí neprekonal, ale domáci sa dočkali v 776. min, keď L. Slávik spoza šestnástky vyrovnal. Hostia v závere pohrozili, no góly nedali. Keď sa zdalo, že hostia si odvezú bod, striedajúci Gáborík tečovanou strelou dal víťazný gól Pov. Bystrice – 2:1.

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou
SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Góly: 76. L. Slávik, 90. Gáborík - 20. Szabó.

POV. BYSTRICA: T. Kováč – Bušík, Vala, Mravec, Petruš, M. Zavadzan, Ali Sreti (84. Borovička), B. Gamboš (64. Čiernik), Rajník (66. Gáborík), L. Slávik, Marek Gajdošík.

V. LUDINCE: Benkó – Luzin, Kosák, Tóth (88. Vígľaš), Németh, Šimunovič (80. Mészáros), Szabó, Hlaváčik, Bilyk, Hlaváč, M. Kováč (60. Gál). (MŠ)

Prečítajte si tiež: Beluša je po dohrávke novým lídrom 3. ligy Čítajte 

Púchov – Šaľa 3:3 (1:1)

Domácim citeľne chýbali vykartovaný Krčula a kapitán Brezničan, ktorý mal zdravotné problémy. Hostia pohrozili v 10. min, no Hrano hlavičkoval iba do brvna a v 15. min Meszlényi netrafil. O päť minút Kopišov center preletela ž k Michlíkovi, ktorý nezaváhal – 1:0. V 30. min Lovska hlavičkoval do žrde a odrazenú loptu vrátil za Strelčíkov chrbát Meszlényi – 1:1. Michlík v 36. min tesne minul šibenicu. V 57. min sa opäť presadil na jar v streleckej forme hrajúci Kopiš , ktorý v páde usmernil loptu dal k žrdi – 2:1. Brankárom vyrazenú loptu napálil zo šestnástky Lovska a v 60. min bolo 2:2. V 64. min po rýchlej akcii Martinko z 20 metrov dostal Púchov nechytateľnou strelou tretíkrát do vedenia. Hostia vyrovnali v 79. min zásluhou dôrazného Bodyho.

SkryťVypnúť reklamu

Góly: 20. Michlík, 57. Kopiš, 64. Martinko – 29. Meszlényi, 60. Lovska, 79. Body.

PÚCHOV: Strelčík – Riška, Michlík, Kopiš, Vanák, Šulek, Martinko, Martinček, D. Pilný, Kvaššay (66. Tlacháč), J. Pilát,

ŠAĽA: Čellár – Blaho, Hrano, Nagy, Kochan (65. Tereščenko), Hanzel, Lovska (86. Kele), Pecho, Mpofu, Meszlényi (76. Hudák), Body (90. Hučko). (FK)

Beluša - Nové Mesto 2:0 (1:0)

V úvodnej 25-minútovke diváci videli niekoľko streleckých príležitostí na oboch stranách. Zakončenia Hrenáka, Gorelku, Ďuriša a hosťujúceho L. Šebeka, Živčica a Bučeka brankárom väčšie problémy nenarobili. Líder súťaže otvoril skóre v 28. min, keď Vavrúša prekonal technickým lobom Hrenák 1:0. Mišutkov krížny pokus zmenu skóre nepriniesol a strela L. Šebeka z dobrej pozície tiež nie. Domáci mohli ísť do šatne z dvojgólovým vedením, ale na konci rýchleho protiútoku Hrenák zakončil nad. Po zmene strán sa obraz hry výrazne nezmenil a Beluša bola naďalej lepším mužstvom. Jánošíkova bomba po priamom kope preverila reflexy brankára a po páde Mišutku v šestnástke sa penalta nepískala. Jánošík po rohu hlavičkoval nad a na druhej strane v brejku Holíček nevyrovnal. Domácu radosť z vedenia 2:0 prekazil verdikt postranného rozhodcu, ktorý Mišutkov gól neuznal zrejme pre ofsajd prihrávajúceho Ďuriša. V závere Nové Mesto otvorilo hru a Gorelka v úniku gólom spečatil domáce víťazstvo 2:0. Beluša natiahla sériu výhier na číslo štyri a po zaváhaní Púchova vedie súťaž s trojbodovým náskokom.

SkryťVypnúť reklamu

Góly: 28. Hrenák, 87. M. Gorelka.

BELUŠA: Ciesar – Novisedlák, Schiszler, Jánošík, Hrenák, Gašpar, Cisár, Ďuriš (72. Bielik), P. Mišutka, M. Gorelka (90. Oravec), Čačko (78. Levai).

N. MESTO: Vavrúš – Koval, Múdry, Pagáč, Jurica, Holíček, Buček (76. Bončo), Klemens (63. Kačerek), M. šebek, Živčic, L. Šebek (81. Fabuš). MILAN HRUBO

Kalná n/Hr. – Led. Rovne 1:0 (0:0)

Skóre mohol v 1. min otvoriť Bojda, avšak jeho strela bola zblokovaná. Hostia hrozili len po nakopávaných loptách, ktoré však domáca obrana eliminovala. Do vedenia mohli ísť opäť domáci po strele Pánika, avšak z päťky nedokázal prekonať hosťujúceho gólmana. Domáci sa naďalej snažili hrať aktívny útočný futbal, ale viacero ich góloviek buď zablokovala obrana Led. Rovní, alebo gólman Bačík.

V úvode druhého polčasu Kalná pokračovala v nátlakovej hre, keď miestami mala drvivú prevahu, čo však nevedeli pretaviť do gólového efektu. Na to sa už nemohol pozerať domáci kapitán Szép, ktorý v 70. min hlavičkou dal gól. Hráči Lednických Rovní počas celého druhého polčasu ani raz nevystrelili na domácu bránku a keďže domáci naďalej pokračovali v zahadzovaní šancí, tak sa už skóre do konca zápasu nemenilo.

Gól: 70. Szép.

KFC: Guťan - Turnai, Szép, Flídr, Pacalaj, Solčiansky (90. Almáši), Bojda (63. Chmelo), Švirik (66. Peseky), Dávid (87. Kúdela), Pánik, Janúrik (39. Vanya).

LED. ROVNE: Bačík - Chmelík, Detko, Lipták (76. Krištof), Svorada, Púček, Červený (81. Poláček), Ambrož, Híreš (63. Bartoš), Buček, Pišta. (IP)

20. kolo: Galanta – Gabčíkovo 2:2 (0:0), 61. Bilas, 70. Tubonemi - 67. Tóth, 88. Matic, Malženice – ViOn B Vráble 2:0 (1:0), 25. Královič, 68. Sekera, FC Nitra jun. - Nové Zámky 5:1 (4:1), 9. a 39. Vrábel, 22. Fabiš, 42. Franko, 55. Šurnovský (11 m) - 29. P. Horáček (11 m), Trnava B mala voľno

1. Beluša 19 12 4 3 34:15 40 (+10)

2. Púchov 19 10 7 2 32:18 37 (+10)

3. Malženice 19 12 0 7 42:19 36 (+9)

4. Nitra jun. 19 11 3 5 37:22 36 (+9)

5. Trnava B 18 9 2 7 39:31 29 (+2)

6. Šaľa 19 8 4 7 33:23 28 (-2)

7. Pov. Bystrica 19 8 3 8 29:28 27 (0)

8. Kalná 19 8 3 8 18:24 27 (-3)

9. Led. Rovne 19 6 8 5 21:18 26 (-1)

10. Gabčíkovo 18 6 5 7 27:23 23 (-4)

11. N. Mesto 19 4 8 7 16:25 20 (-10)

12. ViOn B 18 4 7 7 20:25 19 (-8)

13. V. Ludince 18 4 5 9 17:29 17 (-10)

14. Galanta 18 4 4 10 20:31 16 (-11)

15. N. Zámky 19 2 1 16 13:67 7 (-23)

Tr. Teplice odstúpili zo súťaže.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie na My Považská

Komerčné články

  1. Ako zvládnuť podnikanie, rodinu aj voľný čas bez kompromisov?
  2. Inštruktorky sebaobrany: Najväčšia hrozba nie je cudzí muž v tme
  3. Ako pripraviť motorku na sezónu: Rady pre bezpečnú jazdu
  4. Dobrý nápad na podnikanie nestačí. Firmy prezradili, čo funguje
  5. V podzemí sa skrýva poklad nezmenený už 182 rokov
  6. Tieto chyby pri investovaní vám bránia zhodnotiť majetok
  7. Firmu rozbiehal po maturite. Dnes má obrat vyše pol milióna
  8. Takto bude vyzerať nové námestie na začiatku Dúbravky
  1. Firmu rozbiehal po maturite. Dnes má obrat vyše pol milióna
  2. Takto bude vyzerať nové námestie na začiatku Dúbravky
  3. Tieto chyby pri investovaní vám bránia zhodnotiť majetok
  4. Kalamita v Markovej spracovaná v súlade so zákonom
  5. Konferencia eFleet Day 2025 hlási posledné voľné miesta
  6. Čo robí Portugalsko jedinečným? Jedenásť typických vecí a zvykov
  7. Pili sme pivo, ktoré sa nedá ochutnať nikde inde na svete
  8. Fico škodí ekonomike, predbehli nás aj Rumuni
  1. Inštruktorky sebaobrany: Najväčšia hrozba nie je cudzí muž v tme 16 445
  2. Dobrý nápad na podnikanie nestačí. Firmy prezradili, čo funguje 9 160
  3. Čo robí Portugalsko jedinečným? Jedenásť typických vecí a zvykov 8 251
  4. Realitný fond IAD IRF dosiahol historicky najvyššie zhodnotenie 5 378
  5. Firmu rozbiehal po maturite. Dnes má obrat vyše pol milióna 3 459
  6. Elektrické autá v zahraničí: poplatky za nabíjanie a diaľnice 3 097
  7. Muži, nepodceňujte návštevu kardiológa. Srdce máte len jedno 2 263
  8. Môže hudba pomôcť neurologickým pacientom lepšie chodiť? 2 108
  1. Jiří Ščobák: Investovanie vs. hazard: Aké hry hráme? Kedy hazardujeme, namiesto toho, aby sme investovali?
  2. Jozef Černek: Príbeh vrážd staviteľa aj majiteľa záložne: Temný tieň nad Komárnom
  3. Peter Alexander Sokol: Cesta do izolácie: Cla, Trump a geopolitický hazard so západnými alianciami
  4. Vlado Jakubkovič: Andrej, poď k nám.
  5. Michael Achberger: Smrteľná cena za štíhle telo: Tento spaľovač vás môže zabiť!
  6. Zoltan Bardos: Veľvyslanectvo v zajatí Červených Khmérov
  7. Martin Šuraba: O chlapcovi, ktorý stratil zápalky XXI
  8. Ivan Čáni: Som inteligentná, krásna a úspešná dáma. A aj slobodná matka.
  1. Matej Galo: Záhady o pôvode slintačky a krívačky odhalené 105 388
  2. Radko Mačuha: Najprv si prišli po Šimečku. 78 793
  3. Rado Surovka: Raši dostal padáka 61 141
  4. Martin Ondráš: Piate ohnisko nákazy SLAK - skutočná pravda 22 175
  5. Rado Surovka: Ficove Amater Airlines dopravili na Slovensko slintačku 20 470
  6. Radko Mačuha: Vládna koalícia si začala dávať úplatky priamo v parlamente. 9 674
  7. Viktor Pamula: S Ruskom na večné časy a nikdy inak 7 864
  8. Ivan Mlynár: Šutaj Eštok prirovnaním čurillovcov k vrahovi potvrdil, že zhora z neho vypadáva to isté ako zdola. 7 663
  1. Jiří Ščobák: Investovanie vs. hazard: Aké hry hráme? Kedy hazardujeme, namiesto toho, aby sme investovali?
  2. Věra Tepličková: Spevy sobotné alebo Vybrala sa Martina na púť priamo do Ríma
  3. Tupou Ceruzou: Transakčná daň
  4. Post Bellum SK: Oslobodenie Bratislavy – boj za cenu stoviek životov
  5. Marcel Rebro: Slovenské drony na ukrajinskom nebi
  6. Věra Tepličková: Nie je nad to, mať na verejnosti dobrých priateľov
  7. Radko Mačuha: Najprv si prišli po Šimečku.
  8. Tupou Ceruzou: Medvede
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Považská Bystrica a Púchov - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Považská

Dielo Reflexe na Signál festivale v Prahe

Prvý ročník Light Art Festivalu premení mesto na veľkú svetelnú galériu.


Prehľad výsledkov, komentárov, hráčov zápasu a tabuliek od II. po VIII. ligu.


Ilustračné foto.

Šelmu videli pri cintoríne.


1
Medveď hnedý.

Nachádzal sa pri tenisových kurtoch.


8
  1. Jiří Ščobák: Investovanie vs. hazard: Aké hry hráme? Kedy hazardujeme, namiesto toho, aby sme investovali?
  2. Jozef Černek: Príbeh vrážd staviteľa aj majiteľa záložne: Temný tieň nad Komárnom
  3. Peter Alexander Sokol: Cesta do izolácie: Cla, Trump a geopolitický hazard so západnými alianciami
  4. Vlado Jakubkovič: Andrej, poď k nám.
  5. Michael Achberger: Smrteľná cena za štíhle telo: Tento spaľovač vás môže zabiť!
  6. Zoltan Bardos: Veľvyslanectvo v zajatí Červených Khmérov
  7. Martin Šuraba: O chlapcovi, ktorý stratil zápalky XXI
  8. Ivan Čáni: Som inteligentná, krásna a úspešná dáma. A aj slobodná matka.
  1. Matej Galo: Záhady o pôvode slintačky a krívačky odhalené 105 388
  2. Radko Mačuha: Najprv si prišli po Šimečku. 78 793
  3. Rado Surovka: Raši dostal padáka 61 141
  4. Martin Ondráš: Piate ohnisko nákazy SLAK - skutočná pravda 22 175
  5. Rado Surovka: Ficove Amater Airlines dopravili na Slovensko slintačku 20 470
  6. Radko Mačuha: Vládna koalícia si začala dávať úplatky priamo v parlamente. 9 674
  7. Viktor Pamula: S Ruskom na večné časy a nikdy inak 7 864
  8. Ivan Mlynár: Šutaj Eštok prirovnaním čurillovcov k vrahovi potvrdil, že zhora z neho vypadáva to isté ako zdola. 7 663
  1. Jiří Ščobák: Investovanie vs. hazard: Aké hry hráme? Kedy hazardujeme, namiesto toho, aby sme investovali?
  2. Věra Tepličková: Spevy sobotné alebo Vybrala sa Martina na púť priamo do Ríma
  3. Tupou Ceruzou: Transakčná daň
  4. Post Bellum SK: Oslobodenie Bratislavy – boj za cenu stoviek životov
  5. Marcel Rebro: Slovenské drony na ukrajinskom nebi
  6. Věra Tepličková: Nie je nad to, mať na verejnosti dobrých priateľov
  7. Radko Mačuha: Najprv si prišli po Šimečku.
  8. Tupou Ceruzou: Medvede

Už ste čítali?

SkryťZatvoriť reklamu