Sobota, 23. september, 2023 | Meniny má Zdenka

Prehľad mládežníckeho futbalu

Výsledky súťaží dorastu, žiakov a prípraviek v SFZ a ZsFZ.

Začali už aj súťaže prípraviek.Začali už aj súťaže prípraviek. (Zdroj: JOZEF ŠPROCHA)

Druholigoví dorastenci Dubnice smerujú za postupom, žiaci Pov. Bystrice strácajú v 2. lige na prvého iba bod

1. LIGA ST. DORAST U19

24. kolo: Nitra – Prešov 2:1, Dun. Streda – Trenčín 6:1, Žilina – Ružomberok 2:1, Poprad – Michalovce 2:0, Senica – Slovan 1:1, Trnava – Podbrezová odložili na 29. 5.

1. Slovan 24 14 8 2 52:23 50

2. Trnava 23 14 5 4 35:17 47

3. Trenčín 24 12 8 4 54:30 44

4. Ružomberok 24 12 5 7 46:31 41

5. Dun. Streda 24 9 8 7 52:43 35

6. Žilina 24 9 8 7 58:51 35

7. Podbrezová 23 9 5 9 42:35 32

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou
SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

8. Nitra 24 8 4 12 33:41 28

9. Michalovce 24 7 3 14 30:50 24

10. Senica 24 6 6 12 29:54 24

11. Prešov 24 4 6 14 24:47 18

12. Poprad 24 3 6 15 21:54 15

Prečítajte si tiež: Veľký prehľad mládežníckeho futbalu Čítajte 

1. LIGA ML. DORAST U 17

22. kolo: Senica – Žilina 2:1.

24. kolo: Podbrezová – Trnava 1:2, Trenčín – Dun. Streda 0:0, Ružomberok – Žilina 1:4, Michalovce – Poprad 3:1, Prešov – Nitra 1:0, Slovan – Senica 3:2.

1. Žilina 24 18 3 3 70:22 57

2. Slovan 24 14 6 4 66:25 48

3. Nitra 25 14 4 7 52:21 46

4. Senica 24 12 6 6 38:25 42

5. Ružomberok 24 10 6 8 37:34 36

6. Prešov 24 10 5 9 34:43 35

7. Trenčín 24 9 5 10 31:42 32

8. Dun. Streda 24 7 7 10 40:47 28

9. Trnava 24 5 9 10 19:38 24

10. Podbrezová 24 7 2 15 27:50 23

11. Michalovce 25 6 4 15 27:55 22

12. Poprad 24 3 3 20 17:56 12

1. LIGA ML. DORAST U 16

22. kolo: Senica – Žilina 3:2.

SkryťVypnúť reklamu

24. kolo: Podbrezová – Trnava 1:3, Trenčín – Dun. Streda 0:1, Ružomberok – Žilina 1:2, Michalovce – Poprad 1:2, Prešov – Nitra 1:3, Slovan – Senica 1:0.

1. Trnava 24 17 5 2 45:19 56

2. Žilina 24 15 4 5 75:27 49

3. Ružomberok 24 15 3 6 51:22 48

4. Slovan 24 13 4 7 47:26 43

5. Nitra 25 12 7 6 44:26 43

6. Trenčín 24 10 6 8 36:29 36

7. Dun. Streda 24 10 4 10 34:41 34

8. Prešov 24 9 6 9 32:29 33

9. Senica 24 8 1 15 29:60 25

10. Podbrezová 24 8 0 16 35:44 24

11. Michalovce 25 3 2 20 30:75 11

12. Poprad 24 3 2 19 15:75 11

1. LIGA DORASTENKY U 19

14. kolo: Dubnica – Trenčín 0:8 (0:4), Žilina – Prievidza 7:0, Martin – Banská Bystrica 1:4, Podbrezová mala voľno.

1. B. Bystrica 11 10 0 1 85:13 30

2. Trenčín 11 10 0 1 72:17 30

3. Žilina 11 7 0 4 45:25 21

4. Martin 12 6 0 6 25:43 18

SkryťVypnúť reklamu

5. Prievidza 11 4 0 7 37:56 12

6. Dubnica 11 2 0 9 8:60 6

7. Podbrezová 11 0 0 11 5:63 0

2. LIGA ST. DORAST

O 1. – 10. MIESTO

1. kolo: Dubnica – Skalica 3:2 (1:0), Nosický 2 (jeden z 11 m), Brezina, Karlova Ves – PFA ViOn 2:2, Gabčíkovo – Inter 3:0, Šamorín – Petržalka 1:2, Myjava – Piešťany 5:1.

1. Petržalka 9 8 1 0 30:4 25

2. Dubnica 9 7 0 2 31:10 21

3. Myjava 9 7 0 2 25:10 21

4. Gabčíkovo 9 5 0 4 16:21 15

5. Inter 9 3 3 3 14:18 12

6. Piešťany 9 2 3 4 12:23 9

7. Karl. Ves 9 2 2 5 13:20 8

8. Skalica 9 2 1 6 13:22 7

9. PFA ViOn 9 1 3 5 10:19 6

10. Šamorín 9 1 1 7 9:26 4

2. LIGA ST. DORAST

O 11. – 20. MIESTO

1. kolo: Lok. Trnava – Pov. Bystrica 4:0 (2:0), Malacky – Púchov 1:2 (0:0), Svorada, Mikuš, Prievidza – Topoľčany 1:1, N. Zámky – Komárno 1:2, Rača – Domino 1:5.

1. Púchov 9 6 1 2 39:12 19

2. Lok. Trnava 9 5 3 1 27:6 18

3. Prievidza 9 5 3 1 14:4 18

4. Domino 9 5 1 3 28:16 16

5. Komárno 9 4 2 3 26:20 14

6. Pov. Bystrica 9 4 1 4 15:19 13

7. N. Zámky 9 3 3 3 18:15 12

8. Rača 9 2 1 6 11:29 7

9. Malacky 9 1 1 7 6:24 4

10. Topoľčany 9 1 2 6 9:48 1

2. LIGA ML. DORAST

O 1. – 10. MIESTO

1. kolo: Dubnica – Skalica 7:0 (5:0), J. Hadzima, Štiblárik, Drobena, Matejka, Pecuš, Cingel, vlastný Romer, Karlova Ves – PFA ViOn 3:2, Šamorín – Petržalka 1:1, Gabčíkovo – Inter 0:2, Myjava – Piešťany 2:0.

1. Myjava 9 6 0 3 18:10 18

2. PFA ViOn 9 5 1 3 20:11 16

3. Skalica 9 5 1 3 19:16 16

4. Petržalka 9 5 1 3 16:13 16

5. Gabčíkovo 9 5 1 3 11:10 16

6. Dubnica 9 4 2 3 18:12 14

7. Inter 9 4 0 5 12:17 12

8. Karlova Ves 9 3 1 5 17:18 10

9. Šamorín 9 2 3 4 7:13 9

10. Piešťany 9 1 0 8 8:26 3

2. LIGA ML. DORAST B

O 11. – 20. MIESTO

1. kolo: Lok. Trnava – Pov. Bystrica 4:0 (2:0), Malacky – Púchov 2:1 (1:1), Strapko, Prievidza – Topoľčany 2:1, N. Zámky – Komárno 2:3, Rača – Domino 0:8.

1. Lok. Trnava 9 9 0 0 36:1 27

2. Domino 9 7 0 2 37:6 21

3. Komárno 9 5 1 3 20:16 16

4. Prievidza 9 5 0 4 17:13 15

5. Púchov 9 4 1 4 18:17 13

6. Topoľčany 9 4 1 4 12:17 13

7. Nové Zámky 9 3 1 5 14:27 10

8. Malacky 9 3 0 6 15:18 9

9. Rača 9 2 1 6 6:32 7

10. Pov. Bystrica 9 0 1 8 3:31 1

.

3. LIGA ST. DORAST

21. kolo: Beluša mala voľno, Šurany – ČFK Nitra 0:5, Šaľa – Hlohovec 5:0, H. Saliby – Sereď 0:2, Levice – Štúrovo 0:3, Galanta – Častkovce 5:0, Krakovany – Partizánske 0:1. Bánovce mali voľno.

1. Partizánske 18 15 2 1 62:10 47

2. Štúrovo 19 13 1 5 54:20 40

3. Šaľa 18 13 0 5 53:17 39

4. Krakovany 18 9 4 5 47:19 31

5. Beluša 18 10 0 8 41:32 30

6. Galanta 18 9 3 6 37:29 30

7. ČFK Nitra 19 8 4 7 54:37 28

8. Bánovce 18 8 3 7 28:29 27

9. Levice 18 7 2 9 32:43 23

10. Sereď 18 6 3 9 35:36 21

11. Hlohovec 17 5 6 6 23:28 21

12. Častkovce 18 3 1 14 26:84 10

13. H. Saliby 18 3 0 15 15:60 9

14. Šurany 17 2 1 14 10:73 7

3. LIGA ML. DORAST

21. kolo: Beluša mala voľno, Šurany – ČFK Nitra 1:5, Šaľa – Hlohovec 1:0, H. Saliby – Sereď 1:1, Levice – Štúrovo 4:1, Galanta – Častkovce 0:0. Krakovany – Partizánske 2:0. Bánovce mali voľno.

1. Šaľa 18 16 1 1 91:13 49

2. Levice 18 13 3 2 65:13 42

3. Krakovany 18 12 4 2 36:11 40

4. Sereď 18 10 4 4 31:11 34

5. Beluša 18 9 2 7 37:41 29

6. ČFK Nitra 19 9 1 9 44:39 28

7. Partizánske 18 8 3 7 58:27 27

8. Hlohovec 17 9 0 8 41:27 27

9. Galanta 18 6 7 5 28:25 25

10. Štúrovo 19 5 7 7 26:28 22

11. Bánovce 18 6 1 11 35:64 19

12. Častkovce 18 2 3 13 24:70 9

13. H. Saliby 18 2 2 14 13:57 8

14. Šurany 17 0 0 17 6:109 0

4. LIGA DORAST

21. kolo: Led. Rovne – D. Súča 1:0 (1:0), Egly, Nemšová – Borčice 3:0 (1:0), Tr. Stankovce - Tr. Turná 2:0, Klát. N. Ves – H. Súča 1:4, Kanianka – Bošany 6:1, Holíč – D. Vestenice 2:2, Nedožery-Brezany a Siladice mali voľno.

1. Nemšová 18 17 0 1 78:8 51

2. Led. Rovne 18 14 3 1 51:18 45

3. D. Súča 17 12 3 2 62:22 39

4. Tr. Stankovce 18 10 3 5 39:28 33

5. Borčice 18 9 2 7 52:33 29

6. Kanianka 17 8 3 6 55:42 27

7. Nedožery 18 8 1 9 25:42 25

8. H. Súča 18 7 1 10 31:44 22

9. Bošany 18 7 1 10 28:48 22

10. D. Vestenice 17 6 2 9 34:44 20

11. Siladice 17 5 1 11 52:55 16

12. Holíč 18 4 3 11 15:49 15

13. Tr. Turná 18 2 2 14 21:66 8

14. Kl. N. Ves 18 2 1 15 21:65 7

5. LIGA DORAST

21. kolo: Domaniža - Kamenec p/Vt. 2:1 (1:0), Masničák 2, Dohňany – Z. Kostoľany 3:2 (2:0), Černoško, D. Hanes, Granzer, St. Turá – Košeca 14:0 (6:0), Prečín – Bošáca 3:3 (1:1), Bírošík 2, Klabník, Krajné – H. Poruba 0:8 (0:3), A. Staňo 5, T. Dražkovec 2, Maroš Vrábel, Ladce – Udiča 5:0 (2:0), Baláž, Bratina, T. Kováč, Kandráč, Hodoník, Drietoma – Biskupice 0:9, FK Turani – H. Srnie 4:2.

1. St. Turá 19 16 1 2 100:22 49

2. H. Poruba 20 16 1 3 85:26 49

3. Kamenec 21 14 2 5 107:31 44

4. Biskupice 20 13 1 6 70:51 40

5. Domaniža 19 13 0 6 92:36 39

6. Turani 21 12 1 8 88:60 37

7. Zem. Kostoľany 20 11 3 6 96:38 36

8. Dohňany 20 11 3 6 52:34 36

9. Ladce 20 11 2 7 64:30 35

10. Udiča 20 10 1 9 77:44 31

11. Krajné 20 9 0 11 41:66 27

12. Bošáca 20 6 2 12 46:69 20

13. H. Sŕnie 21 5 2 14 50:61 17

14. Prečín 21 3 1 17 20:159 10

15. Košeca 21 2 0 19 19:148 6

16. Drietoma 21 0 0 21 10:142 0

1. LIGA ST. ŽIACI U 15

O 1. – 6. MIESTO

1. kolo: Dun. Streda – Spartak Trnava 3:1, Slovan – Trenčín 0:0, FC Nitra – Inter 3:0.

1. Trenčín 2 1 1 0 3:1 4

2. FC Nitra 1 1 0 0 3:0 3

3. Dun. Streda 2 1 0 1 4:4 3

4. Slovan 1 0 1 0 0:0 1

5. Spartak Trnava 1 0 0 1 1:3 0

6. Inter 1 0 0 1 0:3 0

O 7. – 16. MIESTO

1. kolo: Karlova Ves – Púchov 3:1 (3:0), Klúčik, Dubnica – Prievidza 3:0 (1:0), Murko, Jambrich, Vozňák, Skalica – PFA ViOn 0:3, Senica – Levice 3:0, Petržalka – Domino 4:0.

7. Senica 11 10 1 0 35:6 31

8. Petržalka 10 9 0 1 45:3 27

9. PFA ViOn 10 7 1 2 23:9 22

10. Karl. Ves 10 4 3 3 18:14 15

11. Dubnica 10 4 2 4 12:9 14

12. Prievidza 10 4 1 5 18:26 13

13. Púchov 10 3 1 6 16:18 10

14. Skalica 10 2 2 6 10:23 8

15. Domino 11 1 2 8 7:31 5

16. Levice 10 0 1 9 4:49 1

1. LIGA ST. ŽIACI U 14

O 1. – 6. MIESTO

1. kolo: Dun. Streda – Spartak Trnava 4:0, Slovan – Trenčín 0:3. FC Nitra – Inter 3:1.

1. Trenčín 2 2 0 0 8:1 6

2. FC Nitra 1 1 0 0 3:1 3

3. Dun. Streda 2 1 0 1 5:5 3

4. Inter 1 0 0 1 1:3 0

5. Slovan 1 0 0 1 0:3 0

6. Spartak Trnava 1 0 0 1 0:4 0

O 7. – 16. MIESTO

1. kolo: Karlova Ves – Púchov 1:2 (0:0), Stacha, Vavrík, Dubnica – Prievidza 2:4 (1:2), Bulko, Galko, Skalica – PFA ViOn 2:0, Senica – Levice 2:2, Petržalka – Domino 0:1.

7. Domino 11 8 2 1 29:13 26

8. Petržalka 10 7 1 2 33:8 22

9. Skalica 10 7 0 3 26:11 21

10. Karl. Ves 10 5 2 3 23:10 17

11. Levice 10 4 4 2 19:13 16

12. Púchov 10 4 3 3 16:10 15

13. Prievidza 10 4 2 4 13:21 14

14. Senica 11 3 2 6 12:22 11

15. PFA ViOn 10 1 0 9 7:30 3

16. Dubnica 10 0 0 10 8:49 0

1. LIGA ML. ŽIACI U 13

O 1. – 8. MIESTO

2. kolo: FC Nitra – Dubnica 3:2 (1:1), L. Púček, T. Miakiš, Spartak Trnava – Dun. Streda 0:1, Petržalka – Prievidza 7:1. Trenčín – Slovan hrajú 18. 4. Dohrávka: FC Nitra – Dun. Streda 5:1.

1. FC Nitra 9 8 0 1 40:16 24

2. Trenčín 8 7 0 1 38:11 21

3. Slovan 8 7 0 1 31:10 21

4. Spartak Trnava 9 3 1 5 26:27 10

5. Petržalka 9 3 1 5 16:26 10

6. Dun. Streda 9 2 2 5 11:24 8

7. Dubnica 9 1 1 7 14:35 4

8. Prievidza 9 1 1 7 15:42 4

O 9. – 16. MIESTO

2. kolo: Púchov – Levice 7:2 (3:1), Vavrík 4, Držka, Čmelo, Kušík, PFA ViOn – Karlova Ves 5:2, Skalica – Senica 0:2, Inter – Domino 1:1.

1. Domino 9 6 3 0 23:6 21

2. PFA ViOn 9 6 2 1 35:12 20

3. Senica 9 5 1 3 31:15 16

4. Inter 8 4 3 1 23:6 15

5. Karl. Ves 9 4 1 4 26:18 13

6. Púchov 9 4 0 5 29:22 12

7. Skalica 9 1 0 8 10:42 3

8. Levice 8 0 0 8 6:62 0

1. LIGA ML. ŽIACI U 12

O 1. – 8. MIESTO

2. kolo: FC Nitra – Dubnica 36:6 (18:2), Kopilec 2, L. Šimko, Jurášek, Fraňo, Kramlíková, Spartak Trnava – Dun. Streda 21:1, Petržalka – Prievidza 11:6. Trenčín – Slovan hrajú 18. 4. Dohrávka: FC Nitra – Dun. Streda 17:9.

1. Slovan 8 8 0 0 174:39 24

2. Spartak Trnava 9 7 0 2 168:33 21

3. FC Nitra 9 7 0 2 160:50 21

4. Trenčín 8 6 0 2 149:45 18

5. Petržalka 9 4 0 5 82:96 12

6. Dun. Streda 9 2 0 7 73:160 6

7. Prievidza 9 1 0 8 74:178 3

8. Dubnica 9 0 0 9 37:310 0

.

O 9. – 16. MIESTO

2. kolo: Púchov – Levice 17:6 (8:2), Ročiak 7, Talda 2, Pavlík 2, Valachovič, Holma, Zbín, Čurík, Mušák, Veteška, PFA ViOn – Karlova Ves 4:11, Skalica – Senica 9:8, Inter – Domino 11:3.

1. Karl. Ves 9 9 0 0 150:35 27

2. Inter 8 7 0 1 125:20 21

3. Púchov 9 5 0 4 85:88 15

4. PFA ViOn 9 5 0 4 82:86 15

5. Domino 9 4 0 5 71:74 12

6. Senica 9 2 0 7 49:100 6

7. Skalica 9 2 0 7 46:133 6

8. Levice 8 1 0 7 37:109 3

1. LIGA ŽIAČKY U 15

14. kolo: Dubnica – Trenčín 0:15 (0:8), Žilina – Prievidza 1:7, Martin – Banská Bystrica 1:11, Podbrezová mala voľno.

1. B. Bystrica 11 10 0 1 121:11 30

2. Trenčín 11 10 0 1 118:12 30

3. Prievidza 11 6 0 5 49:65 18

4. Podbrezová 11 4 1 6 35:76 13

5. Martin 12 3 2 7 34:82 11

6. Žilina 11 2 1 8 16:76 7

7. Dubnica 11 2 0 9 22:73 6

2. LIGA ST. ŽIACI

21. kolo: Piešťany – Pov. Bystrica 0:3 (0:2), Chupáč, Ernek, Krasňan, ČFK Nitra – Nové Zámky 0:4, Šaľa – Nové Mesto 2:4, Sereď – Topoľčany 4:0, Štúrovo – Galanta 2:0, Komárno – Lok. Trnava 0:2, Partizánske – Myjava 1:0, Trebatice – Moravany 4:0.

1. Sereď 21 14 2 5 65:18 44

2. P. Bystrica 21 13 4 4 51:26 43

3. Lok. Trnava 21 12 7 2 35:19 43

4. Trebatice 21 11 5 5 49:22 38

5. ČFK Nitra 21 11 4 6 53:41 37

6. Piešťany 21 11 3 7 38:27 36

7. N. Zámky 21 10 4 7 40:23 34

8. Komárno 21 9 5 7 34:28 32

9. N. Mesto 21 9 4 8 41:37 31

10. Štúrovo 21 8 4 9 34:43 28

11. Galanta 21 5 7 9 19:26 22

12. Myjava 21 6 4 11 23:38 22

13. Partizánske 21 5 4 12 19:46 19

14. Moravany 21 4 3 14 28:52 15

15. Topoľčany 21 4 3 14 18:60 15

16. Šaľa 21 3 3 15 21:62 12

2. LIGA ML. ŽIACI

21. kolo: Piešťany – Pov. Bystrica 4:1 (2:1), Motošický, ČFK Nitra – Nové Zámky 1:1, Šaľa – Nové Mesto 6:0, Sereď – Topoľčany 1:6, Štúrovo – Galanta 2:3, Komárno – Lok. Trnava 0:3, Partizánske – Myjava 7:1, Trebatice – Moravany 3:2.

1. Lok. Trnava 21 18 1 2 104:9 55

2. Komárno 21 17 0 4 82:20 51

3. Partizánske 21 16 2 3 69:20 50

4. N. Zámky 21 13 6 2 79:16 45

5. Piešťany 21 14 1 6 71:34 43

6. Galanta 21 10 8 3 54:25 38

7. ČFK Nitra 21 10 4 7 37:34 34

8. Pov. Bystrica 21 9 3 9 40:46 30

9. Štúrovo 21 8 2 11 44:51 26

10. Šaľa 21 8 1 12 65:55 25

11. Myjava 21 7 3 11 48:61 24

12. Moravany 21 7 3 11 46:65 24

13. Topoľčany 21 5 3 13 39:55 18

14. Trebatice 21 4 3 14 35:79 15

15. N. Mesto 21 0 3 18 12:119 3

16. Sereď 21 0 1 20 10:146 1

3. LIGA ST. ŽIACI

17. kolo: Nováky - Led. Rovne 2:3 (1:0), A. Provazník 2, Tuček, Kanianka – Hlohovec 6:0, Holíč - Topoľčany B 2:2, Gbely – Melčice-Lieskové 2:1, Častkovce – Bánovce odložené na 1. 5., Kúty a Nemšová mali voľno.

1. Bánovce 14 14 0 0 143:5 42

2. Led. Rovne 15 11 2 2 42:19 35

3. Holíč 15 8 2 5 41:30 26

4. Kanianka 14 7 4 3 39:21 25

5. Nováky 14 7 3 4 41:27 24

6. Melčice 14 6 1 7 45:36 19

7. Kúty 14 5 3 6 22:33 18

8. Častkovce 13 5 2 6 30:22 17

9. Gbely 15 5 0 10 19:61 15

10. Hlohovec 15 3 2 10 22:73 11

11. Topoľčany B 14 1 3 10 19:78 6

12. Nemšová 13 1 2 10 10:68 5

3. LIGA ML. ŽIACI

17. kolo: Nováky - Led. Rovne 8:0 (5:0), Kanianka – Hlohovec 0:1, Holíč - Topoľčany B 2:0, Gbely – Melčice-Lieskové 0:3, Častkovce – Bánovce odložené na 1. 5., Kúty a Nemšová mali voľno.

1. Častkovce 13 13 0 0 134:7 39

2. Nováky 14 13 0 1 91:8 39

3. Holíč 15 11 1 3 43:22 34

4. Bánovce 14 9 2 3 82:21 29

5. Hlohovec 15 7 2 6 31:54 23

6. Melčice 14 7 1 6 37:37 22

7. Nemšová 13 6 0 7 40:39 18

8. Kanianka 14 4 0 10 24:41 12

9. Kúty 14 4 0 10 22:95 12

10. Topoľčany B 14 3 1 10 23:67 10

11. Gbely 15 2 1 12 9:79 7

12. Led. Rovne 15 2 0 13 18:84 6

PRÍPRAVKY SFZ U 11

8. kolo: Dubnica – Púchov 10:14, Mynář 4, Bielik 2, Strýček 2, Král, Kozáček, Kičina, Tománek, Dubový, Trník za Púchov, Spartak Trnava – FC Nitra odložené na máj, Prievidza – Trenčín odložené na 8. 5.,, Levice – Zl. Moravce hrali 15. 4.

1. FC Nitra 7 7 0 0 199:19 21

2. Trenčín 7 5 0 2 180:35 15

3. Dubnica 8 4 0 4 101:155 12

4. Púchov 8 4 0 4 108:210 12

5. Spartak Trnava 7 3 0 4 87:79 9

6. Prievidza 7 3 0 4 103:99 9

7. Zl. Moravce 7 3 0 4 71:127 9

8. Levice 7 0 0 7 31:153 0

PRÍPRAVKY SFZ U 10

8. kolo: Dubnica – Púchov 2:28, Malich, Dobiasová - Belák 5, Minárik 4, Václavík 4, Vričan 4, Loffler 2, Pobijak 2, Potáč 2, Turza 2, Panáč, Repka, Pavlis, Spartak Trnava – FC Nitra odložené na máj, Prievidza – Trenčín odložené na 8. 5., Levice – Zl. Moravce hrali 15. 4..

1. Trenčín 7 5 1 1 195:65 16

2. Prievidza 7 5 0 2 131:95 15

3. Púchov 8 5 0 3 110:107 15

4. Dubnica 8 4 0 4 157:136 12

5. Spartak Trnava 7 4 0 3 106:91 12

. Púchov 8 5 0 3 110:107 15

6. Levice 7 2 2 3 91:114 8

7. Zl. Moravce 7 1 1 5 47:167 4

8. FC Nitra 7 1 0 6 117:190 3

PRÍPRAVKY SFZ U 9

8. kolo: Dubnica – Púchov 17:14, Homola 3, Kaštil 2, Janíček 2, Kučera 2, Kapko 2, Škuta 2, Maník, Polčáková, Šišovský, Heyes, Spartak Trnava – FC Nitra odložené na máj, Prievidza – Trenčín odložené na 8. 5.,, Levice – Zl. Moravce hrali 15. 4..

1. Trenčín 7 6 0 1 155:74 18

2. Dubnica 8 5 1 2 164:119 16

3. Spartak Trnava 6 4 0 2 107:96 12

4. FC Nitra 7 4 0 3 95:113 12

5. Prievidza 6 3 1 2 105:85 10

6. Púchov 8 2 0 6 96:118 6

7. Levice 7 2 0 5 85:135 6

8. Zl. Moravce 7 1 0 6 66:135 3

PRÍPRAVKY ZSFZ U 11

10. kolo: Bánovce – Pov. Bystrica 1:4 (1:3), Kresáň, Ružička, Francisty, Klužák, Zl. Moravce B – Hlohovec 5:1, Myjava – Topoľčany 3:0, Častkovce – Piešťany nehlásili, Partizánske malo voľno.

1. Piešťany 8 6 2 0 75:11 20

2. Partizánske 8 6 1 1 54:9 19

3. Pov. Bystrica 9 5 2 2 34:14 17

4. Topoľčany 9 5 2 2 29:16 17

5. Myjava 9 4 1 4 36:19 13

6. Hlohovec 9 4 0 5 30:40 12

7. Bánovce 9 2 0 7 15:52 6

8. Zl. Moravce 9 2 0 7 23:63 6

9. Častkovce 8 1 0 7 16:88 3

PRÍPRAVKY ZSFZ U 10

10. kolo: Pov. Bystrica mala voľno, Myjava – Topoľčany 3:2, Piešťany, Partizánske a Hlohovec mali voľno.

1. Pov. Bystrica 5 5 0 0 39:3 15

2. Myjava 6 4 0 2 18:15 12

3. Hlohovec 5 3 0 2 24:15 9

4. Piešťany 5 3 0 2 16:17 9

5. Partizánske 5 1 0 4 8:25 3

6. Topoľčany 6 0 0 6 6:36 0

PRÍPRAVKY ZSFZ U 9

10. kolo: Bánovce – Pov. Bystrica 8:6 (2:3), Červenec 4, Ďurica 2, Zl. Moravce B – Hlohovec 18:1, Myjava – Topoľčany 1:3, Častkovce – Piešťany nehlásili, Partizánske malo voľno.

1. Zl. Moravce B 9 8 1 0 75:27 25

2. Bánovce 9 7 0 2 62:35 21

3. Topoľčany 9 6 1 2 51:26 19

4. Partizánske 8 5 1 2 44:9 16

5. Piešťany 8 4 0 4 32:29 12

6. Myjava 9 2 1 6 33:42 7

7. Pov. Bystrica 9 2 0 7 28:47 6

8. Častkovce 8 2 0 6 32:55 6

9. Hlohovec 9 1 0 8 14:101 3

Najčítanejšie na My Považská

Komerčné články

  1. Rivalita až na dreň. Pozrite si najväčšie súboje v F1
  2. Prešov si dlho pýtal obchvat, stáva sa slovenským skokanom
  3. Ochutnajte zo Španielska viac. Spojte návštevu Madridu s Toledom
  4. Oblačno, miestami roboti. Ďalší diel pútavého sci-fi komiksu
  5. Spoločnosť EY vyhlásila 18. ročník súťaže na Slovensku
  6. Septembrové číslo krížovkárskeho magazínu Lišiak v denníku SME
  7. Ak podceníte pri stavbe toto, pripravte sa na vyššie účty
  8. Plánujete nové bývanie o pár rokov? Čas na jeho kúpu je teraz
  1. Rivalita až na dreň. Pozrite si najväčšie súboje v F1
  2. Union zdravotná poisťovňa prináša novinku vo vzdelávaní
  3. Tento domáci nápoj vzpruží lepšie než káva, šlofík a energiťák
  4. Geniálne, čo dokáže minca v mrazničke!
  5. Prešov si dlho pýtal obchvat, stáva sa slovenským skokanom
  6. Novesta predstavuje novú kolekciu pre jeseň/zimu 2023
  7. Katolícka univerzita vykročila na ďalšiu misiu
  8. Prišli na to, že odpad je cenný
  1. Už len dnes za vás Fellner zaplatí polovicu dovolenky 11 848
  2. Prešov si dlho pýtal obchvat, stáva sa slovenským skokanom 6 437
  3. Ak podceníte pri stavbe toto, pripravte sa na vyššie účty 6 068
  4. Vianoce a Silvester v teple: Pätnásť tipov, kam sa vybrať 4 821
  5. Plánujete nové bývanie o pár rokov? Čas na jeho kúpu je teraz 3 355
  6. Získajte 50% zľavu na predplatné SME.sk. Tu zistíte viac 3 226
  7. Ochutnajte zo Španielska viac. Spojte návštevu Madridu s Toledom 2 984
  8. Ľuboš Fellner opäť pozýva. Kam volá turistov teraz? 2 574

Blogy SME

  1. Rudolfa Vallová: Menia sa parlamentné voľby na výpredaj pocitov?
  2. Elena Antalová: Podporujú relevantné televízie extrémistov?
  3. Martin Škopec Antal: Voľby sú oslavou demokracie. Tie slovenské môžu byť jej pohrebom
  4. Rastislav Puchala: A prečo sa nepochváliť?
  5. Martin Sústrik: Voliť veľké, či malé strany? (II.)
  6. Radko Mačuha: "Keď padne zvon ďaleko od kostola."
  7. Anton Kovalčík: Ruské voľby v roku 2004. Boršč a abraka-dabra.
  8. Ivan Mlynár: Vojenskí tajní rabovali úplne netajne.
  1. Ján Šeďo: Králi "F + K + G" sa postavili pred vypredanú sálu s plnými gaťami, ako lazníci. 63 843
  2. František Ptáček: „Sedembolestná panna Mária, oroduj za pána Fica!“ a iné prízraky Slovenské 25 823
  3. Igor Kossaczký: Matovičova akcia ukázala pravdu o slovenských médiách 13 344
  4. Peter Kollega: Pán GP M. Žilinka, oklamali ste 5,447 miliónov občanov, okamžite odstúpte 11 826
  5. Michael Achberger: Kľúč k rýchlemu metabolizmu: Začnite každý deň týmito raňajkovými zvykmi 10 508
  6. Pavel Macko: Teraz sa ukáže, ako hlboko siahajú korene zla a aká silná je Žilinkova ochrana gaunerov 8 058
  7. Ivan Mlynár: Zo skrine biskupov Slovenska vypadol ďalší kostlivec. 7 337
  8. Ladislav Matejka: Ako Slovensko vyhralo Volvo (skutočný príbeh) 7 263
  1. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 68. - Arktída - Zem Františka Jozefa
  2. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 67. - Kto bol Juan de Fuca, ktorý dal meno prielivu, ktorý obmýva brehy kanadského ostrova Vancouver?
  3. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 66. - Martin Frobisher, pirát alebo kapitán?
  4. Monika Nagyova: Rómske deti kradnú. Ale iba energiu.
  5. Jiří Ščobák: Na zimní plavání v neoprénu je dobré se začít připravovat už teď
  6. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 65. - Odkiaľ pochádza názov Kanada?
  7. Jiří Ščobák: Čekání na Volodymyra Zelenského před prezidentským palácem v BA (foto)
  8. Monika Nagyova: Pedagógovia aj dnes trestajú deti za to, že odmietajú jesť to, čo im nechutí.
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Považská Bystrica a Púchov - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Považská

Diskusiu vysielame naživo 26. 9. 2023 o 11.00 h.


22 h

Šikovní majstri z tradičnej pekárne vedia, ako ľuďom ulahodiť.


22. sep

Obnovu hradu spomaľujú personálne aj finančné problémy.


21. sep

Počas uplynulého víkendu sa v Púchove uskutočnil jeho XXIV. ročník.


(red) 21. sep

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Blogy SME

  1. Rudolfa Vallová: Menia sa parlamentné voľby na výpredaj pocitov?
  2. Elena Antalová: Podporujú relevantné televízie extrémistov?
  3. Martin Škopec Antal: Voľby sú oslavou demokracie. Tie slovenské môžu byť jej pohrebom
  4. Rastislav Puchala: A prečo sa nepochváliť?
  5. Martin Sústrik: Voliť veľké, či malé strany? (II.)
  6. Radko Mačuha: "Keď padne zvon ďaleko od kostola."
  7. Anton Kovalčík: Ruské voľby v roku 2004. Boršč a abraka-dabra.
  8. Ivan Mlynár: Vojenskí tajní rabovali úplne netajne.
  1. Ján Šeďo: Králi "F + K + G" sa postavili pred vypredanú sálu s plnými gaťami, ako lazníci. 63 843
  2. František Ptáček: „Sedembolestná panna Mária, oroduj za pána Fica!“ a iné prízraky Slovenské 25 823
  3. Igor Kossaczký: Matovičova akcia ukázala pravdu o slovenských médiách 13 344
  4. Peter Kollega: Pán GP M. Žilinka, oklamali ste 5,447 miliónov občanov, okamžite odstúpte 11 826
  5. Michael Achberger: Kľúč k rýchlemu metabolizmu: Začnite každý deň týmito raňajkovými zvykmi 10 508
  6. Pavel Macko: Teraz sa ukáže, ako hlboko siahajú korene zla a aká silná je Žilinkova ochrana gaunerov 8 058
  7. Ivan Mlynár: Zo skrine biskupov Slovenska vypadol ďalší kostlivec. 7 337
  8. Ladislav Matejka: Ako Slovensko vyhralo Volvo (skutočný príbeh) 7 263
  1. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 68. - Arktída - Zem Františka Jozefa
  2. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 67. - Kto bol Juan de Fuca, ktorý dal meno prielivu, ktorý obmýva brehy kanadského ostrova Vancouver?
  3. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 66. - Martin Frobisher, pirát alebo kapitán?
  4. Monika Nagyova: Rómske deti kradnú. Ale iba energiu.
  5. Jiří Ščobák: Na zimní plavání v neoprénu je dobré se začít připravovat už teď
  6. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 65. - Odkiaľ pochádza názov Kanada?
  7. Jiří Ščobák: Čekání na Volodymyra Zelenského před prezidentským palácem v BA (foto)
  8. Monika Nagyova: Pedagógovia aj dnes trestajú deti za to, že odmietajú jesť to, čo im nechutí.

Už ste čítali?

SkryťZatvoriť reklamu