Pondelok, 18. január, 2021 | Meniny má BohdanaKrížovkyKrížovky

Futbal mládeže - kompletný prehľad všetkých líg

Výsledky súťaží dorastu, junioriek žiakov a žiačok.

Považskobystrickí starší žiaci (v bielom) vedú 2. ligu.Považskobystrickí starší žiaci (v bielom) vedú 2. ligu. (Zdroj: JOZEF ŠPROCHA)

Považskobystrickí starší žiaci si držia stopercentnú úspešnosť, rovnako je na tom aj dorast Lednických Rovní.

1. LIGA ST. DORAST U 19

2. kolo: B. Bystrica – Podbrezová 1:3, FC Nitra – Ružomberok 1:1, Michalovce - Dun. Streda 2:2, Poprad – Trenčín 0:2, Senica – Žilina odložené na 4. 9., Slovan – Spartak Trnava odložené na 18. 9..

1. Trenčín 2 2 0 0 3:0 6

2. D. Streda 2 1 1 0 6:2 4

3. Podbrezová 2 1 1 0 4:2 4

4. Slovan 1 1 0 0 4:0 3

5. Žilina 1 1 0 0 3:1 3

6. Spartak Trnava 1 1 0 0 2:0 3

7. Ružomberok 2 0 2 0 2:2 2

Skryť Vypnúť reklamu

8. Michalovce 2 0 1 1 3:5 1

9. FC Nitra 2 0 1 1 1:5 1

10. Senica 1 0 0 1 0:1 0

11. Poprad 2 0 0 2 0:4 0

12. B. Bystrica 2 0 0 2 1:7 0

1. LIGA ML. DORAST U 17

1. kolo: Senica – Trenčín 1:2.

2. kolo: Podbrezová - B. Bystrica 1:1, Ružomberok - FC Nitra 0:1, Dun. Streda - Michalovce 4:3, Trenčín - Poprad 9:0, Žilina - Senica 2:1, Spartak Trnava – Slovan 2:2.

1. Trenčín 2 2 0 0 11:1 6

2. Žilina 2 2 0 0 5:2 6

3. D. Streda 2 2 0 0 6:4 6

4. Spartak Trnava 2 1 1 0 5:2 4

5. FC Nitra 2 1 0 1 2:2 3

6. Podbrezová 2 0 2 0 2:2 2

7. Slovan 1 0 1 0 2:2 1

8. B. Bystrica 1 0 1 0 1:1 1

9. Ružomberok 2 0 1 1 1:2 1

10. Senica 2 0 0 2 2:4 0

11. Michalovce 2 0 0 2 4:7 0

12. Poprad 2 0 0 2 0:12 0

1. LIGA ML. DORAST U 16

1. kolo: Senica – Trenčín 0:2.

2. kolo: Podbrezová - B. Bystrica 1:2, Ružomberok - FC Nitra 1:0, Dun. Streda – Michalovce 4:2, Trenčín - Poprad 3:1, Žilina - Senica 7:0, Spartak Trnava – Slovan 1:0.

Skryť Vypnúť reklamu

1. Žilina 2 2 0 0 11:0 6

2. Trenčín 2 2 0 0 5:1 6

3. D. Streda 2 2 0 0 5:2 6

4. Spartak Trnava 2 1 1 0 1:0 4

5. B. Bystrica 1 1 0 0 2:1 3

6. Podbrezová 2 1 0 1 3:3 3

7. Ružomberok 2 1 0 1 2:2 3

8. Poprad 2 0 1 1 1:3 1

9. Slovan 1 0 0 1 0:1 0

10. FC Nitra 2 0 0 2 0:2 0

11. Michalovce 2 0 0 2 2:8 0

12. Senica 2 0 0 2 0:9 0

1. LIGA DORASTENKY U 19

1. kolo: Žilina – Dubnica 4:0 (4:0).

2. kolo: Pov. Bystrica – Martin 2:1 (1:0), Martincová 2, Dubnica – Prievidza 0:9 (0:5), Topoľčany – Žilina 2:1, B. Bystrica – Trenčín 3:3.

1. Prievidza 2 2 0 0 17:4 6

2. Trenčín 2 1 1 0 6:5 4

3. Žilina 2 1 0 1 5:2 3

4. Pov. Bystrica 1 1 0 0 2:1 3

5. Topoľčany 2 1 0 1 4:4 3

6. B. Bystrica 1 0 1 0 3:3 1

7. Martin 2 0 0 2 5:10 0

8. Dubnica 2 0 0 2 0:13 0

2. LIGA ST. DORAST

2. kolo: Petržalka – Dubnica 3:0 (2:0), Púchov – Piešťany 0:2 (0:0), Komárno – PFA ViOn Zlaté Moravce 5:3, Senec – Šamorín 0:3, Domino Bratislava – Inter Bratislava 2:2, Lokomotíva Trnava – Skalica 1:2, Partizánske – Myjava 2:1, 11.30 a 14. h Karlova Ves – Gabčíkovo nehlásili.

Skryť Vypnúť reklamu

1. Petržalka 2 2 0 0 9:2 6

2. Komárno 2 2 0 0 7:4 6

3. Šamorín 2 1 1 0 5:2 4

4. Domino 2 1 1 0 5:3 4

5. Inter 2 1 1 0 5:3 4

6. Dubnica 2 1 0 1 4:3 3

7. Piešťany 2 1 0 1 3:2 3

8. Zl. Moravce 2 1 0 1 7:7 3

9. Myjava 2 1 0 1 5:5 3

10. Skalica 2 1 0 1 3:4 3

11. Partizánske 2 1 0 1 2:5 3

12. Gabčíkovo 1 0 1 0 2:2 1

13. Lok. Trnava 2 0 0 2 4:6 0

14. Karl. Ves 1 0 0 1 2:4 0

15. Púchov 2 0 0 2 1:5 0

16. Senec 2 0 0 2 2:9 0

2. LIGA ML. DORAST

2. kolo: Petržalka – Dubnica 4:2 (3:1), Čapák, Ondrášek (11 m), Púchov – Piešťany 2:4 (1:1), Brezina, Porubčan, Komárno – PFA ViOn Zlaté Moravce 3:1, Senec – Šamorín 5:0, Domino Bratislava – Inter Bratislava 0:1, Lokomotíva Trnava – Skalica 5:1, Partizánske – Myjava 0:3, Karlova Ves – Gabčíkovo nehlásili.

1. Petržalka 2 2 0 0 13:3 6

2. Piešťany 2 2 0 0 7:3 6

3. Inter 2 2 0 0 4:1 6

4. Lok. Trnava 2 1 1 0 7:3 4

5. Myjava 2 1 1 0 5:2 4

6. Zl. Moravce 2 1 0 1 8:3 3

7. Skalica 2 1 0 1 6:6 3

8. Komárno 2 1 0 1 4:4 3

9. Dubnica 2 1 0 1 3:4 3

10. Senec 2 1 0 1 6:9 3

11. Gabčíkovo 1 0 1 0 1:1 1

12. Šamorín 2 0 1 1 1:6 1

13. Púchov 2 0 0 2 3:7 0

14. Partizánske 2 0 0 2 0:4 0

15. Domino 2 0 0 2 1:6 0

16. Karl. Ves 1 0 0 1 0:7 0

3. LIGA ST. DORAST

4. kolo: Častkovce – Považská Bystrica 1:1 (1:0), Gabriš, Bánovce – Galanta 1:1, Levice - Nové Mesto 3:0, Krakovany – Horné Saliby 5:0, Nové Zámky – Prievidza 1:3, Hlohovec - ČFK Nitra 4:3, Šaľa – Topoľčany 4:2, Štúrovo – Sereď odložené na 29.8.

1. Krakovany 4 4 0 0 9:0 12

2. Prievidza 4 3 0 1 13:3 9

3. Šaľa 4 2 1 1 14:4 7

4. Pov. Bystrica 4 2 1 1 7:6 7

5. Galanta 4 2 1 1 5:7 7

6. ČFK Nitra 4 2 0 2 16:9 6

7. Hlohovec 2 2 0 0 12:5 6

8. Levice 3 2 0 1 6:1 6

9. N. Zámky 4 2 0 2 12:8 6

10. Bánovce 4 1 1 2 2:5 4

11. N. Mesto 4 1 1 2 6:11 4

12. Sereď 3 1 0 2 5:3 3

13. Topoľčany 3 1 0 2 10:12 3

14. Častkovce 4 0 1 3 4:22 1

15. Štúrovo 3 0 0 3 2:12 0

16. H. Saliby 2 0 0 2 0:15 0

Súvisiaci článok Futbal mládež: Kompletný prehľad Čítajte 

3. LIGA ML. DORAST

4. kolo: Častkovce – Považská Bystrica 2:6 (2:3), Bambúch 2, Čapliar 2, Mokráš, G. Kostelanský, Bánovce – Galanta 1:7, Levice - Nové Mesto 5:3, Krakovany – Horné Saliby 3:2, Nové Zámky – Prievidza 3:0, Hlohovec - ČFK Nitra 2:1, Šaľa – Topoľčany 0:4, Štúrovo – Sereď odložené na 29. 8.

1. N. Zámky 4 4 0 0 22:2 12

2. Galanta 4 4 0 0 19:3 12

3. Levice 3 3 0 0 14:4 9

4. Krakovany 4 3 0 1 18:9 9

5. N. Mesto 4 2 1 1 10:6 7

6. ČFK Nitra 4 2 0 2 18:8 6

7. Pov. Bystrica 4 2 0 2 14:12 6

8. Topoľčany 3 2 0 1 9:10 6

9. Prievidza 4 2 0 2 6:8 6

10. Šaľa 4 1 1 2 2:13 4

11. Hlohovec 2 1 0 1 3:4 3

12. Sereď 3 1 0 2 2:6 3

13. H. Saliby 2 0 0 2 2:5 0

14. Bánovce 4 0 0 4 6:20 0

15. Štúrovo 3 0 0 3 2:17 0

16. Častkovce 4 0 0 4 4:24 0

4. LIGA DORAST

2. kolo: St. Turá – Siladice 7:1.

4. kolo: Beluša – Trenčianske Stankovce 1:0 (1:0), Štefún, Kopánka - Lednické Rovne 1:6 (0:5), Toman 4, Egly, Výbošťok, Kanianka – Dolné Vestenice 0:5, Ľuborča - Slávia Trnava 2:2, Kamenec pod Vtáčnikom - Trenčianska Turná 2:3, Stará Turá – Holíč 0:0, Nedožery-Brezany - Dolná Súča 1:1, Siladice mali voľno.

1. Led. Rovne 4 4 0 0 25:1 12

2. D. Vestenice 4 3 0 1 9:6 9

3. Ľuborča 3 2 1 0 15:6 7

4. Nedožery 4 2 1 1 11:10 7

5. Holíč 4 2 1 1 7:7 7

6. Slávia Trnava 4 1 2 1 10:9 5

7. St. Turá 3 1 1 1 8:3 4

8. Tr. Turná 2 1 1 0 3:2 4

9. Siladice 3 1 1 1 9:11 4

10. Beluša 4 1 1 2 5:8 4

11. Kamenec 4 1 0 3 12:16 3

12. Kopánka 3 1 0 2 4:10 3

13. D. Súča 3 0 2 1 5:7 2

14. Kanianka 4 0 1 3 3:17 1

15. Tr. Stankovce 3 0 0 3 0:13 0

5. LIGA DORAST

4. kolo: Domaniža – Biskupice 5:3 (1:2), Almásy 2 (jeden z 11 m), Klimek 2, Matuna, Brezová – Nová Dubnica 5:1 (3:1), Kováčik, Košeca – Bošáca 3:1 (1:1), Laskovič 3, FK Turani – Záblatie 0:1, Opatová – Svinná 0:7, Ladce mali voľno.

1. Svinná 2 2 0 0 11:1 6

2. Košeca 2 2 0 0 8:1 6

3. Brezová 2 1 0 1 8:5 3

4. Záblatie 1 1 0 0 1:0 3

5. Biskupice 2 1 0 1 6:6 3

6. N. Dubnica 2 1 0 1 5:5 3

7. Domaniža 2 1 0 1 6:7 3

8. Bošáca 2 1 0 1 5:6 3

9. Ladce 1 0 0 1 1:3 0

10. Turani 2 0 0 2 0:6 0

11. Opatová 2 0 0 2 0:11 0

1. LIGA ST. ŽIACI U 15

1. kolo: Inter Bratislava – Púchov 1:1 (0:0), Lacko, Senica – Dubnica 3:0 (1:0), Slovan Bratislava – Domino Bratislava 3:1, Dunajská Streda – Prievidza 6:0, FC Nitra - Karlova Ves 2:0, Trenčín – Levice 9:0, Spartak Trnava – Skalica 2:3, Petržalka - PFA ViOn Zlaté Moravce 3:1.

1. Trenčín 1 1 0 0 9:0 3

2. D. Streda 1 1 0 0 6:0 3

3. Senica 1 1 0 0 3:0 3

4. Slovan 1 1 0 0 3:1 3

4. Petržalka 1 1 0 0 3:1 3

6. FC Nitra 1 1 0 0 2:0 3

7. Skalica 1 1 0 0 3:2 3

8. Inter 1 0 1 0 1:1 1

9. Púchov 1 0 1 0 1:1 1

10. Spartak Trnava 1 0 0 1 2:3 0

11. Domino 1 0 0 1 1:3 0

12. Zl. Moravce 1 0 0 1 1:3 0

13. Karl. Ves 1 0 0 1 0:2 0

14. Dubnica 1 0 0 1 0:3 0

15. Prievidza 1 0 0 1 0:6 0

16. Levice 1 0 0 1 0:9 0

1. LIGA ST. ŽIACI U 14

1. kolo: Inter Bratislava – Púchov 7:0 (2:0), Senica – Dubnica 3:2 (2:2), T. Šimko, Jurášek, Slovan Bratislava – Domino Bratislava 0:0, Dunajská Streda – Prievidza 12:0, FC Nitra - Karlova Ves 6:0, Trenčín – Levice 17:0, Spartak Trnava – Skalica 14:1, Petržalka - PFA ViOn Zlaté Moravce 3:2.

1. Trenčín 1 1 0 0 17:0 3

2. Spartak Trnava 1 1 0 0 14:1 3

3. D. Streda 1 1 0 0 12:0 3

4. Inter 1 1 0 0 7:0 3

5. FC Nitra 1 1 0 0 6:0 3

6. Senica 1 1 0 0 3:2 3

7. Petržalka 1 1 0 0 3:2 3

8. Slovan 1 0 1 0 0:0 1

9. Domino 1 0 1 0 0:0 1

10. Dubnica 1 0 0 1 2:3 0

11. Zl. Moravce 1 0 0 1 2:3 0

12. Karl. Ves 1 0 0 1 0:6 0

13. Púchov 1 0 0 1 0:7 0

14. Prievidza 1 0 0 1 0:12 0

15. Skalica 1 0 0 1 1:14 0

16. Levice 1 0 0 1 0:17 0

1. LIGA ST. ŽIACI U 13

1. kolo: Dubnica – Senica 3:2 (2:1), Lobotka, Fraňo, L. Šimko, Púchov – Inter Bratislava odložené na 4. 9., Domino Bratislava – Slovan Bratislava 2:1, Karlova Ves - FC Nitra 5:1, Skalica – Spartak Trnava 0:13, Prievidza - Dun. Streda 6:1, PFA ViOn Zlaté Moravce – Petržalka odložené na 27. 8., Levice – Trenčín odložené na 28. 8..

1. Spartak Trnava 1 1 0 0 13:0 3

2. Prievidza 1 1 0 0 6:1 3

3. Karl. Ves 1 1 0 0 5:1 3

4. Dubnica 1 1 0 0 3:2 3

5. Domino 1 1 0 0 2:1 3

6. Púchov 0 0 0 0 0:0 0

7. Inter 0 0 0 0 0:0 0

8. Zl. Moravce 0 0 0 0 0:0 0

9. Petržalka 0 0 0 0 0:0 0

10. Levice 0 0 0 0 0:0 0

11. Trenčín 0 0 0 0 0:0 0

12. Senica 1 0 0 1 2:3 0

13. Slovan 1 0 0 1 1:2 0

14. FC Nitra 1 0 0 1 1:5 0

15. D. Streda 1 0 0 1 1:6 0

16. Skalica 1 0 0 1 0:13 0

1. LIGA ST. ŽIACI U 12

1. kolo: Dubnica – Senica 4:17 (3:9), Didi, Suchánek, Kopecký, Kováčik, Púchov – Inter Bratislava odložené na 4. 9., Domino Bratislava – Slovan Bratislava 2:33, Karlova Ves - FC Nitra 4:24, Skalica – Spartak Trnava 2:18, Prievidza - Dun. Streda 2:16, PFA ViOn Zlaté Moravce – Petržalka odložené na 27. 8., Levice – Trenčín odložené na 28. 8..

1. Slovan 1 1 0 1 33:2 3

2. FC Nitra 1 1 0 0 24:4 3

3. Spartak Trnava 1 1 0 0 18:2 3

4. D. Streda 1 1 0 0 16:2 3

5. Senica 1 1 0 0 17:4 3

6. Púchov 0 0 0 0 0:0 0

7. Inter 0 0 0 0 0:0 0

8. Zl. Moravce 0 0 0 0 0:0 0

9. Petržalka 0 0 0 0 0:0 0

10. Levice 0 0 0 0 0:0 0

11. Trenčín 0 0 0 0 0:0 0

12. Dubnica 1 0 0 1 4:17 0

13. Prievidza 1 0 0 1 2:16 0

14. Skalica 1 0 0 1 2:18 0

15. Domino 1 0 0 1 2:33 0

16. Karl. Ves 1 0 0 1 4:24 0

1. LIGA ŽIAČKY U 15

1. kolo: Žilina – Dubnica 14:1 (10:1), Panáková.

2. kolo: Pov. Bystrica – Martin 3:5 (2:3), Križanová 2, Uríková, Dubnica – Prievidza 0:15 (0:8), Topoľčany – Žilina 1:9, B. Bystrica – Trenčín 0:8.

1. Trenčín 2 2 0 0 26:0 6

2. Žilina 2 2 0 0 23:2 6

3. Martin 2 2 0 0 10:7 6

4. Prievidza 2 1 0 1 19:5 3

5. Pov. Bystrica 1 0 0 1 3:5 0

6. B. Bystrica 1 0 0 1 0:8 0

7. Topoľčany 2 0 0 2 1:27 0

8. Dubnica 2 0 0 2 1:29 0

2. LIGA ST. ŽIACI

2. kolo: Partizánske – Štúrovo 3:1.

4. kolo: Horné Saliby – Považská Bystrica 1:2 (1:1), Nosáľ, Chudý, Partizánske – Sereď 4:0, Piešťany – Štúrovo 4:0, ČFK Nitra – Galanta 3:1, Topoľčany – Komárno 1:7, 25. Nové Mesto – Bánovce 0:6, Lokomotíva Trnava – Myjava odložené, Trebatice - Nové Zámky odložené.

1. Pov. Bystrica 4 4 0 0 23:4 12

2. Bánovce 3 3 0 0 12:1 9

3. Partizánske 4 3 0 1 8:3 9

4. Lok. Trnava 3 2 1 0 13:2 7

5. Piešťany 4 2 1 1 10:5 7

6. N. Zámky 3 2 1 0 3:0 7

7. H. Saliby 4 2 0 2 11:4 6

8. Trebatice 3 2 0 1 11:5 6

9. Komárno 4 1 3 0 9:3 6

10. Myjava 3 2 0 1 6:2 6

11. ČFK Nitra 4 1 2 1 4:10 5

12. Sereď 4 1 0 3 2:11 3

13. Štúrovo 3 0 0 3 1:10 0

14. Galanta 4 0 0 4 3:16 0

15. Topoľčany 4 0 0 4 4:22 0

16. N. Mesto 4 0 0 4 2:24 0

2. LIGA ML. ŽIACI

2. kolo: Partizánske – Štúrovo 2:0.

4. kolo: Horné Saliby – Považská Bystrica 1:4 (0:2), Šibík, Kucharík (11 m), Hybben, D. Pulen, Partizánske – Sereď 11:2, Piešťany – Štúrovo 3:2, ČFK Nitra – Galanta 1:8, Topoľčany – Komárno 3:4, Nové Mesto – Bánovce 4:5, Lokomotíva Trnava – Myjava odložené, Trebatice - Nové Zámky odložené.

1. Komárno 4 4 0 0 16:8 12

2. Topoľčany 4 3 0 1 22:8 9

3. Partizánske 4 3 0 1 19:5 9

4. Myjava 3 3 0 0 16:5 9

5. N. Zámky 3 2 0 1 12:7 6

6. Galanta 4 2 0 2 11:8 6

7. Piešťany 4 2 0 2 8:8 6

8. Trebatice 3 1 1 1 11:12 4

9. N. Mesto 4 1 1 2 10:12 4

10. Pov. Bystrica 4 1 1 2 7:11 4

11. Bánovce 3 1 1 1 7:12 4

12. Štúrovo 3 1 0 2 7:5 3

13. Lok. Trnava 3 1 0 2 4:11 3

14. H. Saliby 4 0 2 2 7:16 2

15. Sereď 4 0 1 3 5:19 1

16. ČFK Nitra 4 0 1 3 3:18 1

3. LIGA ST. ŽIACI

2. kolo: Piešťany B – Kúty 1:2, Nováky – Častkovce 5:1. na 27. 8.,

4. kolo: Lednické Rovne – Častkovce odložené na 5. 9., Melčice-Lieskové – Hlohovec 3:2, Kanianka – Nováky 5:3, Piešťany B – Gbely 0:2, Malženice – Kúty 4:0.

1. Malženice 4 3 1 0 8:1 10

2. Nováky 3 2 0 1 11:7 6

3. Hlohovec 4 1 2 1 11:4 5

4. Led. Rovne 3 1 2 0 4:3 5

5. Melčice 4 1 2 1 7:8 5

6. Kanianka 3 1 1 1 8:7 4

7. Gbely 2 1 0 1 3:3 3

8. Kúty 3 1 0 2 2:6 3

9. Piešťany B 4 1 0 3 4:14 3

10. Častkovce 2 0 0 2 3:8 0

3. LIGA ML. ŽIACI

2. kolo: Piešťany B – Kúty 7:0, Nováky – Častkovce 2:2.

4. kolo: Lednické Rovne – Častkovce odložené na 5. 9., Melčice-Lieskové – Hlohovec 1:7, Kanianka – Nováky 1:13, Piešťany B – Gbely 1:0, Malženice – Kúty 11:0.

1. Hlohovec 4 4 0 0 33:1 12

2. Malženice 4 3 0 1 20:3 9

3. Nováky 3 2 1 0 22:3 7

4. Piešťany B 4 2 1 1 10:4 7

5. Melčice 4 1 1 2 14:14 4

6. Kúty 3 1 0 2 9:19 3

7. Častkovce 2 0 2 0 4:4 2

8. Kanianka 3 0 1 2 3:19 1

9. Gbely 2 0 0 2 0:8 0

10. Led. Rovne 3 0 0 3 1:41 0

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  2. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  3. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  4. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  5. Zákazníkov čoraz častejšie zaujíma pôvod výrobkov, ktoré kupujú
  6. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku
  7. Už iba dnes si môžete predplatiť SME.sk na rok len za 28 eur
  8. Historická revue: Kam sa podeli Kumáni, Valasi a iné etniká?
  9. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie
  10. Oktagon 20: Pikantné súboje prinesú aj zápas o titul!
  1. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  2. MATADOR Group mení vizuálnu identitu značky
  3. Fokus očná optika sa stala exkluzívnym partnerom značky Nikon
  4. Turizmus za účelom estetickej chirurgie v čase pandémie
  5. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  6. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  7. Akčný výpredaj v PLANEO Elektro – to sú ceny nižšie až o 60 %!
  8. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  9. Ohlúpli sme počas Covid roka?
  10. Zákazníkov čoraz častejšie zaujíma pôvod výrobkov, ktoré kupujú
  1. Už iba dnes si môžete predplatiť SME.sk na rok len za 28 eur 21 470
  2. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 15 758
  3. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 8 036
  4. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 482
  5. Historická revue: Kam sa podeli Kumáni, Valasi a iné etniká? 7 382
  6. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 7 121
  7. Nakupujete online? Toto potrebujete vedieť 6 328
  8. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 6 292
  9. Kvalitnej hydiny je na pultoch stále menej. Čo vlastne kupujeme? 6 140
  10. Kuba si turistov omotá okolo prsta. Miesta, ktoré musíte vidieť 5 931
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Považská Bystrica a Púchov - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Považská

Záujem o mestskú internetovú stránku každoročne rastie

Dubnická samospráva registruje každoročne sa zvyšujúci záujem o svoju internetovú stránku.

Vláda predĺžila zákaz vychádzania. Čaká nás testovanie, štátu majú pomôcť mestá a obce

Skríningové testovanie sa začne v pondelok 18. januára a potrvá do utorka 26. januára.

Premiér Igor Matovič.
Ilustračné foto

Horolezecká legenda Fero Piaček: Himaláje ma neoslovili, Alpy áno (+2 FOTOGALÉRIE)

Na konte má viac ako sedemsto vylezených ciest. Horolezec FERO PIAČEK (72) je legenda nielen na Slovensku a nevyčerpateľná studnica niekedy až neuveriteľných zážitkov.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Odišiel Ján Bartík

Hokejová rodina v Nitre stratila jedného zo svojich dlhoročných členov.

Vláda predĺžila zákaz vychádzania. Čaká nás testovanie, štátu majú pomôcť mestá a obce

Skríningové testovanie sa začne v pondelok 18. januára a potrvá do utorka 26. januára.

Druhý deň testovania v Nitre: Miera pozitivity klesla pod percento

Otestovať sa prišlo vyše 14-tisíc ľudí. Pozitívnych bolo podstatne menej ako pred týždňom.

Už ste čítali?