Sobota, 23. január, 2021 | Meniny má MilošKrížovkyKrížovky
4. LIGA 25. A 26. KOLO

Šimonovany – Domaniža 1:0 (1:0)

Gól: 34. Svorad 1:0. Domáci potrebovali vyhrať, čomu prispôsobili štýl hry. Domanižania začali hrať až po inkasovanom góle, keď Svorad po kolmej akcii poslal loptu povedľa vybiehajúceho Barteka do siete.

Gól: 34. Svorad 1:0.
Domáci potrebovali vyhrať, čomu prispôsobili štýl hry. Domanižania začali hrať až po inkasovanom góle, keď Svorad po kolmej akcii poslal loptu povedľa vybiehajúceho Barteka do siete. Ešte v prvom polčase mohli vyrovnať, ale Lagín v 38. min bránu netrafil. V druhom polčase bola hra vyrovnaná, no keď Šimonovany nezvýšili, na ťahu boli hostia. V dobrej pozícii neuspel Slamka, Marcel Kvaššay netrafil odkrytú bránu, a keď gól nedal ani Svoboda, hostia vyšli naprázdno. Domaniža: Bartek, Marcel Kvaššay, P. Kardoš (Slamka), Valient, Marián Augustín (Marek Kvaššy), Košík, Miroslav Kvaššay (Pavlík), Ušiak, Milan Augustín, Lagín, Svoboda. (mož)
Dubnica B – Vrbové
3:0 (1:0)
Góly: 28. Filo 1:0, 63. Filo 2:0, 75. Filo 3:0.
V Košeci diváci sledovali jednoznačný zápas, v ktorom domáci nedali lídrovi šancu. Defenzívne hrajúci súper si šance nevytváral a držal sa takmer polhodinu, keď po Ondrášovom vysunutí ušiel Filo, zbavil sa obrancu a otvoril skóre. Ďalšie šance nevyužili L. Zápotoka a Filo. Po zmene strán najprv Filo neuspel, no potom premenil Augustíniho center na druhý gól a v závere po prihrávke Augustíniho hlavičkou dovŕšil hattrick. Dubnica B: Poštrk, Jonáš, Škultéty, Decký, Ondráš, Batla, Tesák, Gábor (Fulec), Augustíni, Filo (Brtáň), L. Zápotoka (Bortel). (bak)
Ďalšie výsledky: V. Kostoľany – N. Pravno 2:2, Hrnčiarovce – H. Streda 9:0, Partizánske – Chtelnica 8:0, Moravany – Častkovce 3:0, Chynorany – Prievidza B 1:1.
Domaniža – Partizánske 0:2 (0:0)
Góly: 49. Krajčo 0:1, 80. Krajčo 0:2.
Hostia sa predstavili ako ambiciózne mužstvo a potvrdili povesť favorita. Domáci síce držali krok po celý zápas, ale nakoniec sa strelecky zaskvel Krajčo dvoma gólmi. Domaniža mala v prvom polčase dve šance, ale Svoboda nedal a dorážku P. Kardoša vyrazil gólman. V závere zápasu sa nepodarilo znížiť ani P. Kardošovi.
Domaniža: Bartek, Marcel Kvaššay, P. Kardoš, Valient, Marián Augustín, Pavlík, J. Kardoš, Štefánik, Milan Augustín, Ušiak, Svoboda. (mož)
Tovarníky - Dubnica B
0:2 (0:2),
Góly: 43. Zápotoka 0:1, 45. Augustíni 0:2. Hostia boli jednoznačne nad sily domácich. Boli technicky aj fyzicky oveľa lepšie pripravení a predviedli vyzretý výkon. Domáci mali v každom polčase iba po jednej vyloženej šanci. Hostia o výsledku rozhodli v závere prvého polčasu, keď najskôr skórovali po samostatnej akcii a potom nechytateľnou strelou po zemi k tyči z trestného kopu. Po góloch hostia v druhom polčase hrali už viac na krásu, kontrolovali loptu a ešte ďalšie tri - štyri dobré šance nepremenili. Dubnica B: Kopčan - Staňo, Škultéty, Dóky, Ondráš, Batla (61. Maník), Tesák, Gábor, Augustíni (78. Bortel), Filo (72. Fulec), Zápotoka.
Ďalšie výsledky: Chtelnica – Hrnčiarovce 1:0 (1:0), Vrbové – Moravany 2:1 (0:1), Nitrianske Pravno – Chynorany 2:1 (2:1),
Horná Streda - V. Kostoľany 1:3 (1:2), Častkovce - Šimonovany 8:0 (4:0)

8. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  10. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  1. Stravné pre živnostníkov teraz najvýhodnejšie
  2. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  3. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  4. Hygge ako životný štýl
  5. Vynašli sme sa aj v čase korony. 3D showroom očaril klientov.
  10. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 6 607

Na Slovensku za uplynulý deň pribudlo 1 544 pozitívne testovaných ľudí formou PCR testov a 2 097 pozitívne testovaných antigénnymi testami.

9 h

Slovenský hydrometeorologický ústav vydal výstrahy pred poľadovicou na území celého Trenčianskeho kraja.

9 h
Skríningové testovanie

Trenčiansky samosprávny kraj pomohol samosprávam s celoplošným skríningovým testovaním antigénovými testami, ochrannými pomôckami, priestormi stredných škôl, študentmi zdravotníckych škôl a personálom z troch krajských nemocníc.

10 h

Počas víkendu väčšina obcí v regióne otvára Mobilné odberové miesta. Sledujeme pre vás priebeh testovania aj dostupnosť odberových miest.