Utorok, 19. január, 2021 | Meniny má MárioKrížovkyKrížovky

Futbal oblasť: Kameničany majú riadnu krízu

Sumár výsledkov mužov, dorastu, žiakov a prípraviek.

Dorastenci Hornej Poruby (v červenom) nasúkali Lednici desiatku.Dorastenci Hornej Poruby (v červenom) nasúkali Lednici desiatku. (Zdroj: ONDREJ MIŠECH)

Naháňačka dorastencov Hornej Poruby a Udiče na čele 6. ligy pokračuje.

7. LIGA MUŽI SEVER

5. kolo: Praznov – FC Púchov 5:0 (1:0), 46., 82. a 87. Galát, 22. P. Šaradín, 80. Miroslav Gardian, Dolná Breznica – Pružina 1:4 (1:2), 44. Karas – 17., 43. a 84. P. Masaryk, 65. P. Kolek, Vrchteplá – Trstie 4:1 (4:0), 29. a 37. Tamáši, 21. Grbál, 39. Slaninka – 89. Domanický, Dynamo Orlové – Bodiná 1:1 (0:1), 80. Veselý – 33. K. Beník.

1. Pružina 5 3 2 0 18:9 11

2. Praznov 5 2 3 0 20:6 9

3. Orlové 5 2 3 0 9:6 9

Skryť Vypnúť reklamu

4. FC Púchov 5 3 0 2 10:12 9

5. Vrchteplá 5 2 1 2 9:10 7

6. Trstie 5 2 0 3 12:15 6

7. Bodiná 5 1 1 3 14:16 4

8. D. Breznica 5 0 0 5 5:23 0

Súvisiaci článok Oblastný futbal: Kompletný prehľad všetkých súťaží Čítajte 

.

7. LIGA MUŽI JUH

5. kolo: Kolačín – Kameničany 8:0 (8:0), 12., 27. a 32. Tlapák, 15. a 38. Mallo, 36. a 40. Žiaček, 34. Hruboš, Horovce – N. Dubnica 0:2 (0:0), 70. Tóth, 73. R. Brix, Č. Kameň – Lednica 4:1 (1:0), 45. a 68. J. Gažo (prvý z 11 m), 51. M. Jakúbek, 64. Sondor – 54. P. Ilavský, Prejta – Dulov 3:1 (1:0), 37. Visolajský, 56. Ondrušík, 82. Sirotný – 64. Levko.

1. N. Dubnica 5 5 0 0 30:1 15

2. Kolačín 5 3 1 1 21:13 10

3. Prejta 5 2 3 0 12:5 9

4. Horovce 5 2 1 2 8:5 7

5. Lednica 5 2 0 3 9:16 6

6. Č. Kameň 5 1 2 2 7:10 5

7. Dulov 5 1 0 4 4:17 3

8. Kameničany 5 0 1 4 0:24 1

6. LIGA DORAST

2. kolo: Hradčan Lednica – Udiča 0:2 (0:2), Šesták 2.

Skryť Vypnúť reklamu

5. kolo: Plevník – Kvašov 8:1 (2:0), Kopecký 2, Mičo 2, Prášek, Václavík, Nemčík, Gaňa – A. Pilný.

7. kolo: Streženice – Brvnište 4:1 (1:1), Hrenák 2, vlastný Koban, M. Gažo – vlastný T. Gažo, Horná Poruba – Hradčan Lednica 10:1 (4:0), T. Dražkovec 3, Majchút 3, Taraba 2, Maroš Vrábel 2 – Gajdoš, Plevník – Dohňany 3:0 (1:0), K. Zoubek, vlastný Matej, Bunta, Udiča – Kvašov 2:0 (0:0), Šesták, M. Beník, Dolné Kočkovce – Pružina 0:1 (0:0), Turza, Sverepec a Pruské mali voľno.

1. H. Poruba 6 6 0 0 47:4 18

2. Udiča 6 6 0 0 17:3 18

3. Pružina 6 4 0 2 20:8 12

4. Lednica 6 4 0 2 16:19 12

5. Brvnište 6 3 0 3 20:15 9

6. Plevník 6 3 0 3 23:20 9

7. Streženice 6 2 1 3 12:14 7

8. Sverepec 4 2 0 2 6:4 6

9. Kvašov 6 1 2 3 5:15 5

10. D. Kočkovce 6 1 0 5 5:26 3

11. Dohňany 6 1 0 5 3:26 3

Skryť Vypnúť reklamu

12. Pruské 6 0 1 5 6:26 1

4. LIGA ST. ŽIACI SEVER

5. kolo: Streženice – Podmanín 4:2 (1:2), Mikas 2, Medňanská (11 m), Binka – Hradňanský, Šaradín, Domaniža – Pružina 18:0 (5:0), T. Sádecký 5, Kohút 4, N. Čelko 4 (jeden z 11 m), M. Krčmárik 3, D. Čelko, Pavlovič, Plevník – Papradno 5:0 (4:0), Kucharík, R. Haladej, Urgoš, Tomana, Slašťan, Prečín – Jasenica 1:5 (0:3), Orávik – Ernek 3, Vališík 2, Dolná Mariková mala voľno.

1. Domaniža 5 4 0 1 32:8 12

2. Jasenica 4 4 0 0 21:9 12

3. Papradno 5 3 0 2 25:14 9

4. Plevník 4 3 0 1 21:10 9

5. Streženice 4 2 0 2 24:15 6

6. Podmanín 5 1 1 3 20:21 4

7. Prečín 4 1 0 3 15:30 3

8. D. Mariková 3 0 1 2 5:10 1

9. Pružina 4 0 0 4 3:49 0

4. LIGA ST. ŽIACI JUH

3. kolo: Horovce – Košecké Podhradie 2:3 (0:0), Bartošek 2 – Turza 2, I. Daňo.

5. kolo: Lazy pod Makytou – Ladce 9:1 (3:1), Eštok 3, Martinko 2, Ježovicz 2 (jeden z 11 m), Štefina, Pončík – Bielik, Bolešov – Košecké Podhradie 8:0 (3:0), Marek 4, Vratko Holiček 2, Ďuriš 2, Kolačín - Hradčan Lednica 0:3 (0:1), P. Herák, Martin Matúš, L. Matúš, Ilava – Nová Dubnica odložené na 17. 9, Horovce – Košeca odložené na 26. 9..

1. Lednica 3 3 0 0 11:2 9

2. Ilava 2 2 0 0 17:1 6

3. Kolačín 3 2 0 1 19:7 6

4. Lazy 3 2 0 1 14:5 6

5. N. Dubnica 2 1 0 1 8:7 3

6. Bolešov 3 1 0 2 10:12 3

7. Koš. Podhradie 3 1 0 2 4:23 3

8. Horovce 2 0 0 2 4:8 0

9. Košeca 1 0 0 1 1:5 0

10. Ladce 2 0 0 2 1:19 0

4. LIGA MLADŠÍ ŽIACI

2. kolo: Lysá – Ilava 2:4 (1:1), Janíčková, Koleno – Marco Prekop 2, Matej Prekop, Ondrušík.

3. kolo: Kolačín - FC Púchov 1:0 (0:0), Barcík, Domaniža – Lysá pod Makytou 5:0 (3:0), D. Čelko 3, T. Krčmárik 2, Ilava – Beluša 7:0 (4:0), Marco Prekop 2, S. Škuta 2, Kis 2, Rendek, Udiča – Horná Poruba 4:2 (3:1), Haman 3, Cesnárik - T. Staňo 2.

1. Domaniža 4 4 0 0 16:3 12

2. Ilava 3 3 0 0 17:3 9

3. Kolačín 3 2 0 1 5:7 6

4. Udiča 3 2 0 1 9:17 6

5. FC Púchov 3 1 0 2 12:3 3

6. Lysá 3 1 0 2 7:11 3

7. H. Poruba 3 0 0 3 5:13 0

8. Beluša 4 0 0 4 6:20 0

PRÍPRAVKA MIX OBFZ U 11

Skupina A

3. kolo: Horná Poruba – Ladce 2:0 (2:0), A. Staňo, M. Puček, Beluša – Košeca 2:6 (2:3), Koncová 2 – Vytlačil 3, Fajler 2, Daniel Brtáň, Dubnica B – Ilava 2:1 (1:1), Kaštíl, Staník – Marco Prekop.

8. kolo: Horná Poruba – Ladce 1:0 (1:0), Zacko, Beluša – Košeca 1:3 (0:1), Koncová – Holič, Daniel Brtáň, Bomboš, Dubnica B – Ilava 0:3 (0:2), Matej Prekop, Ondrušík, Marco Prekop.

1. Ilava 6 5 0 1 48:8 15

2. Dubnica B 6 5 0 1 23:5 15

3. Košeca 6 4 0 2 16:34 12

4. H. Poruba 6 2 0 4 7:19 6

5. Ladce 6 1 0 5 3:15 3

6. Beluša 6 1 0 5 12:28 3

Skupina B

3. kolo: Bolešov – Kvašov 2:0 (0:0), R. Kňažek 2, Lednické Rovne – Tuchyňa 5:0 (3:0), Ficek 2, Dubový 2, Zlatoš, Horovce – Pruské 11:0 (5:0), Smolka 4, Kováčik 3, Janíček 2, F. Veliký, Karas.

8. kolo: Bolešov – Kvašov 1:2 (1:1), R. Kňažek – Staňo, Chudada, Lednické Rovne – Tuchyňa 4:1 (2:0), Rendek 2, Dubový 2 – Štefanec, Horovce – Pruské 12:0 (5:0), Janíček 4, Kováčik 3, F. Veliký 2, Smolka 2, Ondrej.

1. Horovce 6 6 0 0 58:1 18

2. Bolešov 6 5 0 1 27:6 15

3. Kvašov 4 3 0 1 10:4 9

4. Led. Rovne 4 2 0 2 9:16 6

5. Tuchyňa 6 0 0 6 3:41 0

6. Pruské 6 0 0 6 4:43 0

Skupina C

3. kolo: Visolaje – Jasenica 8:0 (3:0), Martinka 5, Palkech 2, Jakubík, Brvnište – FC Púchov 1:5 (0:4), Kvaššay – Cabúk 2, M. Kubena, Pšenka (11 m), M. Húževka, Šebešťanová – Dolná Mariková.

8. kolo: Visolaje – Jasenica 6:0 (0:0), Palkech 3, Martinka 2, Kozák, Brvnište – FC Púchov 2:5 (2:4), Kvaššay, Beník – Cabúk 2, Pšenka, A. Kubena, M. Kubena, Šebešťanová – Dolná Mariková.

1. FC Púchov 6 6 0 0 48:6 18

2. Visolaje 6 4 0 2 26:18 12

3. Brvnište 6 2 1 3 22:21 7

4. D. Mariková 4 1 1 2 10:14 4

5. Šebešťanová 4 1 0 3 10:20 3

6. Jasenica 6 1 0 5 6:43 3

Skupina D

1. kolo: Plevník – Praznov 2:0 (2:0), Vrabec 2.

6. kolo: Plevník – Praznov 4:1 (2:0), Slaninka, Vrabec, A. Haladej, Tomaník - Šurabová.

3. kolo: Sverepec – Podmanín 2:1 (1:0), Hoferica, Filípek – P. Gardian, Plevník – Prečín 8:0 (6:0), Vrabec 3, Tomaník 2, Kretík 2, A. Haladej, Praznov – Domaniža 2:2 (0:0), P. Gardian, D. Kostelanský - T. Čelko, D. Čelko.

8. kolo: Sverepec – Podmanín 3:1 (2:0), Hoferica 2, Žabka – Gunišová, Plevník – Prečín 5:2 (1:1), Kretík, Urík, Kučera, Tomaník, A. Haladej – Škulec, Bodzan, Praznov – Domaniža 1:1 (0:0), D. Kostelanský - Pavlík.

1. Plevník 6 5 0 1 28:11 15

2. Sverepec 6 4 0 2 11:10 12

3. Prečín 6 3 0 3 10:16 9

4. Praznov 6 2 2 2 14:10 8

5. Domaniža 6 2 2 2 18:15 8

6. Podmanín 6 0 0 6 3:22 0

U 9

Turnaj Ilava: Plevník – N. Dubnica 3:1 (1:0), Chovančík 3 – Všelko, Ilava – Pov. Bystrica B 1:0 (1:0), Hanko, Ilava – FC Púchov 4:0 (1:0), Hanko 3, Suchár, Pov. Bystrica B – Plevník 2:0 (1:0), Čerňan, Macura, Pov. Bystrica B – N. Dubnica 3:1 (1:1), Staňo, Šutara, Čerňan – Jánošík, FC Púchov – Plevník 2:0 (1:0), M. Húževka 2, Ilava – N. Dubnica 1:0 (1:0), Troška, Pov. Bystrica B – FC Púchov 3:0 (1:0), Staňo 2, Zahradník, N. Dubnica – FC Púchov 0:4 (0:2), M. Húževka 2, A. Kubena 2, Ilava – Plevník 3:1 (1:0), Hanko, Suchár, Troška – Chovančík, Prečín sa turnaja nezúčastnil.

1. Ilava 4 4 0 0 9:1 12

2. Pov. Bystrica B 4 3 0 1 8:2 9

3. FC Púchov 4 2 0 2 6:7 6

4. Plevník 4 1 0 3 4:8 3

5. Prečín 0 0 0 0 0:0 0

6. N. Dubnica 4 0 0 4 2:11 0

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Prvá 2-stupňová akumulátorová snehová fréza na trhu
  2. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  3. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  4. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  5. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  6. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  7. Zákazníkov čoraz častejšie zaujíma pôvod výrobkov, ktoré kupujú
  8. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku
  9. Historická revue: Kam sa podeli Kumáni, Valasi a iné etniká?
  10. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie
  1. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  2. Najobľúbenejšie auto Slovákov je opäť ŠKODA
  3. PLANEO Elektro funguje aj počas lockdownu - má akčný výpredaj
  4. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  5. MATADOR Group mení vizuálnu identitu značky
  6. Fokus očná optika sa stala exkluzívnym partnerom značky Nikon
  7. Turizmus za účelom estetickej chirurgie v čase pandémie
  8. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  9. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  10. Akčný výpredaj v PLANEO Elektro – to sú ceny nižšie až o 60 %!
  1. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 22 476
  2. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 14 224
  3. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 9 475
  4. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 457
  5. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 6 733
  6. Nakupujete online? Toto potrebujete vedieť 6 616
  7. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 6 258
  8. Ohlúpli sme počas Covid roka? 6 139
  9. Kvalitnej hydiny je na pultoch stále menej. Čo vlastne kupujeme? 6 087
  10. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 6 045
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Považská Bystrica a Púchov - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Považská

Pondelok je zatiaľ najchladnejším dňom tejto zimy

V regióne sme v skorých ranných hodinách na svojich teplomeroch na niektorých miestach zaznamenali teplotu mínus 19 stupňov celzia.

ilustračná foto

AKTUÁLNE: V Považskej Bystrici rokuje krízový štáb

Nové nariadenia vlády, ktoré vydali len v nedeľu večer, musí teraz okres urýchlene zapracovať. Kľúčové budú odberné miesta na antigénové testovanie.

ilustračná foto

PCR testy odhalili minulý týždeň v TSK 1574 osôb infikovaných koronavírusom

Na Slovensku malo v minulom týždni pozitívny PCR test 15 316 osôb. Najviac pozitívne testovaných (2888) bolo v Nitrianskom, najmenej (1057) v Banskobystrickom samosprávnom kraji.

ilustračné foto

FOTO: V Prejte horel rodinný dom

Po príchode hasičov na ohlásené miesto bolo zistené, že požiarom je zasiahnutá časť druhého podlažia a strecha dvojpodlažného rodinného domu. Majiteľ sa bez zranení nachádzal mimo postihnutého objektu.

ilustračné foto

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

V Banskej Bystrici nahlásili hromadné prepúšťanie 1 486 zamestnancov

Ohrození sú zamestnanci z oblasti poštových služieb, ide o avizované prepúšťanie v Slovenskej pošte.

Informácie o skríningovom testovaní v Martine

Zatiaľ je v meste k dispozícií deväť funkčných odberových miest, celoplošne sa v metroplote Turca bude testovať najmä počas víkendu.

Prievidza sa pripravuje na skríningové testovanie

Mesto počas víkendu predbežne plánuje vytvoriť 25 odberných miest. V článku nájdete ich zoznam.

Už ste čítali?