Štvrtok, 26. november, 2020 | Meniny má KornelKrížovkyKrížovky

Panteri skórovali v posledných sekundách tretín

Sumár 13. kola Slovenskej hokejovej ligy.

Dubničania sa v Bratislave nepresadili a inkasovali sedem gólov.Dubničania sa v Bratislave nepresadili a inkasovali sedem gólov. (Zdroj: NOAM PHOTO)

Dubničania doplatili na vylúčenia, Považskbystričania trojgólovú stratu nezmazali

Bratislava Capitals - MHK Dubnica 7:2 (2:1, 2:0, 3:1)

Domáci sa presadili v 10. min z presilovky a v 18. min zvýšil na 2:0 Holovič. Minútu pred prestávkou oživil nádeje hostí Ďuriš – 2:1. Už po štyridsiatich sekundách druhej časti skóroval druhýkrát R. Varga a v 29. min ďalšiu presilovku využil T. Varga – 4:1. V závere tretiny začali hrať domáci presilovku, v ktorej pokračovali aj v tretej tretine. Dve sekundy pred Hefkovým návratom ju využil Buc – 5:1. Pri vylúčení Šalku na 2 + 2 minúty sa v 44. min presadil Luhový – 5:2. Bratislavčania pokračovali v dobrom výkone a v závere ešte pridali ďalšie dva góly.

Góly: 11. a 21. R. Varga, 29. a 54. T. Varga, 18. Holovič, 41. Buc, 57. Bača – 20. Ďuriš, 44. Luhový.

Súvisiaci článok Považské hokejové derby bolo napínavé až do konca Čítajte

Dubnica: Lakosil – Bagin, Švec, Košecký, Chatrnúch, Fančovič, Jarábek, Dúžek, Trška – Kristín, Hegyi, Kokavec – Kanaet, Hudák, Jakúbek – Mikolášek, Ďuriš, Jakubík – Klimenta, Nemček, Valo.

Topoľčany - Pov. Bystrica 3:2 (1:0, 2:1, 0:1)

Domáci začali nevyužitou presilovkou po niekoľkých sekundách, potom ich dvakrát napodobnili hostia. Po návrate vylúčeného domáceho hráča otvoril skóre v 11. min Laššo. Panteri sa snažili, no gól nedali ani v ďalších dvoch presilovkách. Topoľčany pridali a po góloch Hrudíka a Slávika viedli v polovici zápasu 3:0. Hostia sa dlho nevedeli presadiť, až sekundu pred druhou prestávkou po Ligasovej prihrávke skóroval Zlocha – 3:1. Ani snaha v záverečnej časti neviedla k úspechu Pov. Bystrice. V závere pri hre 4:4 tri sekundy pred koncom zmiernil prehru druhým gólom Šefčík po spolupráci s Drevenákom.

Góly: 11. Laššo, 27. Hrudík, 31. Slávik – 40. Zlocha, Šefčík.

Pov. Bystrica: Lamper – Šefčík, Nahálka, Božík, Niník, Knudsen, Augustín, Saboš, Chykantsev – Dmitriev, Zlocha, Cíger – Ligas, Rufati, Drevenák – Mokrohájsky, Turan, Śvantner – Krieger, Németh, Hús.

13. kolo: Levice – Trnava 4:3 (0:1, 3:1, 1:1), Žilina – Skalica 2:4 (0:1, 1:2, 1:1), Sp. N. Ves – Martin 7:4 (3:2, 3:0, 1:2).

40. kolo: Slovensko U 18 – Skalica 2:9 (1:2, 1:5, 0:2).

1. Studujte v Praze ekonomii a business v angličtině
  2. Máte nápad ako zlepšiť svoje okolie? Radi ho podporíme!
  3. Rozbiehať biznis v čase korony? Ide to
  4. Buďte v najlepšej spoločnosti!
  5. Za kvalitným vzdelaním nemusíte do sveta! Príďte na EkF TUKE
  6. Aj matematika sa dá skrotiť
  7. Zodpovedné podnikanie je témou aj pre slovenské spoločnosti
  8. Koronakríza: Ako vyzerá jeden deň operátorky infolinky?
  6. Zodpovedné podnikanie je témou aj pre slovenské spoločnosti
  7. Už tretí rok mení dm "Black Friday" na "Giving Friday"
  9. Máte nápad ako zlepšiť svoje okolie? Radi ho podporíme!

Skromný hrdina z baráže o Euro. Šatka je v poľskom lechu lídrom

Dostal šancu vo veľkom zápase a nesklamal. Dubnický odchovanec ĽUBOMÍR ŠATKA vytvoril vo finále baráže o futbalové ME stopérsku dvojičku s Milanom Škriniarom.