Nedeľa, 29. november, 2020 | Meniny má VratkoKrížovkyKrížovky

V Tuchyni bol neuveriteľný výsledok, Drblíkovci dosiahli hetriky

Komentáre 12. 6. futbalovej ligy.

Udiča (v žltom) predviedla v Tuchyni strelecký koncert.Udiča (v žltom) predviedla v Tuchyni strelecký koncert. (Zdroj: JOZEF ŠPROCHA)

Papradno predstihlo Šebešťanovú, hostia si v troch zápasoch odviezli tri body

Košecké Podhradie – Visolaje 0:0

začali náporom a v 2. min hlavičkoval Švehla po rohu tesne vedľa. V 16. min P. Staňovu strelu Galbavý neudržal a M. Puček neodrazil loptu do siete. V 22. min M. Puček zakončil slabo a v 28. min po centri M. Pučeka strelu P. Bagin zrazil brankár na roh. V 32. min Michal Kováč vyrazil gólovú strelu Kujaníka. V 41. min ušiel P. Staňo, no trafil iba žrď a po rohu M. Puček trafil brvno. V 48. min P. Staňa vychytal brankár a v 59. min P. Suchomel vysunul M. Pučeka, ktorého tvrdú strelu Galbavý vyrazil na roh. P. Staňo v 67. min trafil brankára a o minútu po rohu Švehla prestrelil prázdnu bránu. Priamy kop hostí v 74. min skončil tesne vedľa. Domáci tlačili a v 90. min Šupákovu strelu zastavila žrď.

KOŠ. PODHRADIE: Michal Kováč – R. Suchomel, Švehla, Rafaj, P. Staňo, Šupák, A. Turza, P. Suchomel (69. R. Švaňa), P. Bagin (84. Čepák), Ľ. Vlasatý, M. Puček.

VISOLAJE: Galbavý – Mušák, Palme, L. Sviečka, Ďurica (65. Strečko), Baránek, Maroš Hrubo, Cíbik (82. Kalma), Novotný, Bulejčík, Kujaník. (VM)

Papradno – Šebešťanová 4:1 (2:1)

Po chybe Šlesára v 1. min a Jeleníkovej prihrávke J. Zboran otvoril skóre – 1:0. V 12. min Číž strelou zo štrnástich metrov vyrovnal, ale v 18. min Jeleník z priameho kopu z 30 metrov bombou vrátil domácim vedenie - 2:1. V 42. min po centri Zubeka Bielikovu strelu nožničkami z päťky kryl bravúrne Hromadík. Šmulík v 52. min v dobrej pozícii minul bránu a tutovku mal v 61. min Bielik, no Hromadík mu loptu zobral z nohy. Po individuálnej akcii Černošík našiel pred bránou Lokšíka a v 66. min bolo 3:1. V 74. min Lokšík vypichol loptu na vlastnej polovici, nezištne prihral Černošíkovi, ktorý si položil obrancu aj brankára a dal na zaslúžených 4:1.

Súvisiaci článok Prvý nezdolal posledného, nečakané domáce prehry Jasenice a Streženíc Čítajte

Góly: 1. J. Zboran, 18. Jeleník, 66. Lokšík, 74. Černošík – 12. Číž.

PAPRADNO: Hromadík – J. Zboran, Tóth, Fujaček, Černošík (77. Šramčík), Kozáčik, Nemčík (46. Šmulík), Bulík, Lokšík, Pauk, Jeleník (86. M. Trúchlik).

ŠEBEŠŤANOVÁ: Hladký – Bielik (84. Fusko), Dánek (75. Útly), Mičúch, Martin Petrík, T. Šlesár, Boško (82. M. Zboran), Číž, J. Petrík (46. Martin Šesták), Mikloš, Zubek. Pavol Zdurjenčík

Dohňany – Jasenica 4:1 (2:0)

Hostia opäť doplatili na neefektívnu koncovku a chyby v obrane. V úvode mal šancu M. Pavlík, ale po sóle napálil loptu iba do Kresáňa. V 17. min D. Pavlis vystrelil z tridsiatich metrov a lopta prešla popod R. Jánošíka do siete. V 31. min Černoško vystihol rozohrávku medzi obrancom a brankárom a zvýšil na 2:0. V 52. min R. Rosina využil ďalšiu fatálnu chybu zadných radov hostí a zvýšil na 3:0. V 64. min bol vylúčený domáci Jancík, ale o dve minúty Bodzík, ktorý bol na ihrisku iba minútu, po rohu opakovanou strelou dal na 4:0. V 72. min po faule na unikajúceho Vadovského Borčický z jedenástky znížil na 4:1.

Góly: 17. D. Pavlis, 31. Černoško, 52. R. Rosina, 66. Bodzík – 72. Borčický (11 m),

DOHŇANY: Kresáň – Jánoško (74. Marek Gajdošík), Behro, A. Pavlis, R. Rosina, Brun (70. Španko), Jancík, D. Pavlis, P. Zigo (78. Granzer), Černoško (65. Bodzík), D. Štrbák (68. Kozma).

JASENICA: R. Jánošík – Ščasník, Bednár (43. Pecník), Hlušek, A. Kňažko (58. P. Jánošík), F. Šterdas, Borčický, M. Pavlík, Moravík, Adamík, Vadovský.

Mikušovce – Sverepec 0:2 (0:1)

Lepšie začali hostia, keď už v 4. min s ak odrazenej lopte dostal V. Barbosa a presnou strelou k žrdi dal na 0:1. Domáci hrali dobre, robili súperovi problémy, ale do vyložených šancí sa nedostávali. Strelecké pokusy neboli veľmi nebezpečné, a čo prešlo, pochytal Gombár. V 72. min prišla najkrajšia akcia zápasu Gombárov dlhý výkop doletel až do šestnástky, kde M. Pajger bombou nastrelil žrď, odrazenú loptu prihral D. Otradovcovi, a ten sa nemýlil – 0:2. V závere mohol ešte zvýšiť M. Hošták, ale stav sa už nezmenil.

Góly: 4. V. Barbosa, 72. D. Otradovec.

MIKUŠOVCE: M. Gažo – R. Borovský, M. Eliaš, Ľ. Kristín, Janík, Gašpárek, M. Burdej, Behan, J. Mojto, Matejička, I. Kandráč (46. E. Kandráč).

SVEREPEC: Gombár – Šterdák, J. Mikula, J. Gažo, J. Barbosa, Illo, M. Pajger (79. Vícena), V. Barbosa, M. Hošták, P. Kubiš (65. L. Mikula), D. Otradovec (83. Kasman).

Lysá – Dolné Kočkovce 0:2 (0:1)

po dvoch nevydarených zápasoch podali dobrý výkon. Už v 12. min si za obranu nabehol Kmošena a krížnou strelou prekonal Fojteka. Zvýšiť mohol po polhodine hry Mišík, no z päťky prestrelil. Domáci sa snažili, no ich pokusy likvidovala pozorná obrana s brankárom. Druhý polčas začali opäť lepšie hostia a v 49. min po úniku Kmošena zvýšil na 0:2. ten istý hráč mal šancu aj na hetrik, no Fojteka neprekonal.

Góly: 12. a 49. Kmošena.

LYSÁ: Fojtek – Veteška, P. Hošták, Prosnan (88. A. Zigo), Macko, Maslák, M. Janíček, Riedel, Drdák, A. Zlocha, Nošík (59. Novák).

D. KOČKOVCE: J. Garaj – Šábik, L. Chobot, Hoppan (84. A. Chobot), L. Garaj, Rybanský (75. Miroslav Kováč), Ondrašík, Kováčik (60. Pagáč), Michálek, Kmošena, Mišík (81. Crkoň).

Tuchyňa – Udiča 0:8 (0:5)

Hostia boli lepší a zaslúžene vyhrali. Domácim bez kanoniera Štefulu sa absolútne nedarilo a utrpeli poriadny výprask. V 3. min dal vedúci gól Udiča M. Drblík a v 15. min po kombinačnej akcii zvýšil na 0:2 T. Drblík. Po chybe domácej obrany v 23. min pridal tretí gól Melicherík. V 34. M. Drblík dal štvrtý gól hostí tesne pred prestávkou zvýšil Melicherík na 0:5. V 51. min T. Drblík dal hlavičkou šiesty gól a v 79. min dosiahol hetrik – 0:7. O tri minúty ho napodobnil m. Drblík a po jeho hetriku sa skóre ustálilo na konečných 0:8.

Góly: 3., 34. M. Drblík, 15., 51. a 79. T. Drblík, 23. a 45. Melicherík,

TUCHYŇA: Gospič – Letko (82. Daňo), P. Hrehuš st., D. Kováč, M. Vlasatý, P. Štefanec, J. Poliak, T. Suchánek, A. Bartoš, Adamovic, Filo (53. P. Hrehuš ml.).

UDIČA: Minárech – T. Drblík, J. Trško, Ignácik, Pacek, Habáň, Harušinec, Melicherík (64. M. Hájek), Šútorík, Mihálik, M. Drblík. Jozef Poliak

Bolešov - Streženice 4:1 (1:1)

V 18. min si na center z rohu nabehol Michal Šesták a z päťky otvoril skóre – 0:1. O dve minúty išiel Struhárňanský sám na brankára, prehodil ho, no lopta sa od žrde odrazila do autu. V 24. min po faule vyrovnal j jedenástky Mačina. O desať minút domáci Sameš trafil brvno. Vyrovnaný zápas pokračoval, až v 64. min po dlhom centri Hasidlo z ťažkého uhla prekvapil hlavičkou brankára hostí – 2:1. V 80. min po nevydarenej malej domov Mácsai loptu odkopol iba k Hasidlovi a ten zvýšil na 3:1. Výhru domácich pot vrdil v 90. min z jedenástky Veselý – 4:1.

Góly: 64. a 80. Hasidlo, 24. Mačina (11 m), 90. Veselý (11 m) – 18. Michal Šesták.

BOLEŠOV: M. Šatka – M. Štefánek (78. Hutyra), Sameš (90. Špirka), Mačina (85. Šišaj), Hasidlo (88. Fabuš), Kvasnica, Prna, Veselý, Kotras (60. P. Burdej), J. Šatka, D. Barták.

STREŽENICE: Mácsai – Struhárňanský, Ľ. Medňanský, Filiač, Bernhauser, Trník, Marián Loduha, Rypák, Michal Šesták, Hofierka (74. Hrišo), Martin Vavrík (80. Suder).

1. D. Kočkovce 12 9 1 2 27:14 28

2. Papradno 12 7 3 2 29:13 24

3. Šebešťanová 12 7 1 4 27:20 22

4. Tuchyňa 12 6 3 3 23:22 21

5. Bolešov 12 6 2 4 32:18 20

6. Sverepec 12 6 1 5 14:12 19