Utorok, 18. máj, 2021 | Meniny má ViolaKrížovkyKrížovky
I. TRIEDA 16. A 20. KOLO

Považskobystričania mohli po remíze v Beluši otvárať šampanské

Ilava – Podmanín
9:1 (4:0)
Posledný celok tabuľky pôsobil od začiatku odovzdaným dojmom a už v 2. min prehrával 1:0 po strele najlepšieho hráča zápasu P. Pagáča. Ilavčania hrali s chuťou a v 10. min Puček zvýšil na 2:0. Z množstva ďalších šancí premenil na gól ešte v 22. min Šedo penaltu a v 31. min Barkáč zblízka zvýšil na 4:0. V úvode druhého polčasu domáci obrancovia nevenovali pozornosť Jozefovi Kostelanskému, a ten v 52. min znížil na 4:1. Už o tri minúty s chuťou hrajúci P. Pagáč dal piaty gól. V 71. min pridal E. Pagáč šiesty a v 80. min P. Pagáč dosiahol svoj tretí gól a bolo 7:1. Ilavčania mali veľa šancí, a keby boli dôraznejší v zakončení, hostia mohli inkasovať aj viac než desať gólov. Skóre zápasu uzavreli v 85. min Puček a v 88. min striedajúci Pilát. Ilava: Turza, Barkáč (Kňažek), Šedo, Strapko, Puček, Hlavatý, Ptáček, Držík (Pilát), P. Pagáč, E. Pagáč, Gašpar. Podmanín: Letko, Minarech, Michal Kolek ml., Valášek, Pilár, Jozef Kostelanský, Gardian (Michal Kolek st.), Michalík (R. Kostelanský), Mišutka, I. Sovík (Majtán), Adamčík. Pred 25 divákmi rozhodovali Gančár, M. Stratený, Hanták. ŽK: Strapko. (om)
Papradno – Pov. Bystrica
0:2 (0:0)
Po úvodnom oťukávaní ušli v 11. min traja hostia, ale Hybben šancu nevyužil. O štyri minúty Španihel Hybbenovu strelu vyrazil a v 22. min obehol Mišutka Klabníka, lenže mieril vedľa. Raven mal stálu prevahu, lenže nedokázal z nej nič vyťažiť. Domáci pohrozili až v 55. min, ale Smataník so Zboranovým priamym kopom nemal problémy. V 60. min neudržal Španihel loptu, ktorá mu prešla pod telom a Mišutka šancou nepohrdol – 0:1. V 68. min urobili Papradňania v strede chybu a po Mišutkovej akcii zvýšil J. Gáborík na 0:2. Mišutkovu strelu v 73. min zlikvidoval domáci brankár a najväčšiu šancu Papradna spálil v 75. min kanonier Nemčík, keď z päťky strieľal tesne vedľa. Papradno: Španihel, Trúchlik, Zboran, F. Kozáčik, J. Balušík, Martinec, Klabník, Černošík, Počiatek, Peter Babiar (Patrik Babiar – P. Balušík). Pov. Bystrica: Smataník, M. Gáborík, Gardian (Hedera), Briestenský, Ištok, Kukučiar (Švec), Masaryk, Martinka, Mišutka, Hybben (Kostelanský), J. Gáborík. Pred 250 divákmi rozhodovali M. Mazán, Zigo, Pagáč. ŽK: Zboran, Počiatek, F. Kozáčik, Švec. (mi)
Horovce – Pruské
2:0 (1:0)
V prvej dvadsaťminútovke diváci veľa futbalu nevideli. Až v 23. min strelu F. Kováča zblokovala obrana a o dve minúty Minárikov trestný kop Lukáč bezpečne kryl. Keď sa zdalo, že polčas skončí bez gólov, Prekop založil v 44. min peknú akciu a po jeho prihrávke Dubový asi z desiatich metrov nedal Rajníkovi nekompromisnou strelou šancu. Druhý polčas začal v 50. min vzájomnou potýčkou F. Kováča s P. Machalom a obaja kohúti uvideli červenú kartu. O dve minúty Dubového šancu vyrazil gólman nohami a rozhodnutie prišlo v 65. min. V šestnástke bol faulovaný veterán V. Siekel a Kučo bezpečne penaltu premenil – 2:0. V závere ešte Horovčania, ktorým chýbali kľúčoví hráči Gatial a Janíček, mali tri vyložené šance, ale skóre sa už nemenilo. Horovce: Lukáč, Kučo, F. Kováč, Štefanec, Gereg, Svorada, D. Mišún (V. Siekel), M. Siekel, Prekop, M. Cíbik, Dubový. Pruské: Rajník, Rebro (Bolebruch), M. Suchánek, Vlasatý, V. Suchánek, Majerík, Minárik, M. Machala, M. Šatka, S. Košík, V. Šatka (P. Machala). Pred 100 divákmi rozhodovali Koleno, Kameník, Bednár. ŽK: M. Cíbik, M. Machala, ČK: F. Kováč, P. Machala. (keb)
Dulov – Plevník
5:2 (1:0)
V zaujímavom zápase už v 2. min Lazor prestrelil, Mojto mieril vedľa a nedal ani Pfeffer. V 10. min Baláž vymietol pravý horný roh a Dulov viedol. O tri minúty Tamáši zblízka neumiestnil dobrú prihrávku. Domáci tlačili, no v 35. min mohol vyrovnať J. Kušnier, ale Rafaj reflexívne zachránil. Po rohu v 48. min zvýšil na 2:0 Mojto a v 55. min ušiel Pavliš, ktorého prihrávku zúročil na 3:0 Gajdoš. V 75. min Čupec fauloval Mojta a Baláž z jedenástky zvýšil na 4:0. Desať minút pred koncom trafil z priameho kopu nechytateľne Adamec – 4:1, no o päť minút sa uvoľnil Pfeffer a bolo 5:1. V 87. min využil chybu obrany J. Kušnier a uzavrel gólový účet na 5:2. Dulov: Rafaj, Vozák, Slabý, Mikoláš, Lazor, Cíbik, Pavliš (V. Novosad), Pfeffer, Baláž, Gajdoš (M. Novosad), Mojto (Pánov). Plevník: Čupec, Hozdek (A. Kušnier), Jurčaga, Kremeň, Adamec, Tomaník (Čerňan), Tamáši, Dodek, J. Kušnier, Gaňo (Turčáni), M. Ďurkech. Pred 100 divákmi rozhodovali Weissabel, Strýček, Tanuška. ŽK: Mojto, Pfeffer, Čupec, F. Ďurkech. P. Prekop
Borčice – Ladce
2:0 (0:0)
Prvý polčas bol vyrovnaný, hralo sa väčšinou medzi šestnástkami. Po prestávke domáci pritlačili a v 55. min kopal Kočka priamy kop, ktorý s pomocou vetra skončil v hornom rohu brány hostí – 1:0. V 67. min Janke stačil strelu domácich iba vyraziť a pohotový Košťál vrátil loptu do siete – 2:0. Potom sa už viac hralo nečisto a nakoniec bolo v zápase viac kariet ako vyložených šancí. Borčice: Hudcovský, Paška, Suchý, Kováč, Solín, Mazáň, Košťál, Kočka, Kasenčák (Tomanica), Sedláček, Vraník (Sabo). Ladce: Janke, Šedík, Vyhnička, F. Váň, Filiač, Galko (Michal Habánek), Jamrich, Porubčan (Prekop), Hromka, Pagáč, Marián Habánek (Mražík). Pred 100 divákmi rozhodovali Turčan, Kapila, Marušinec. ŽK: Kuric, Kočka, Porubčan, Galko, Hromka, Marián Habánek. (pn)
Prejta – Udiča
4:1 (1:1)
Úvod vyšiel lepšie hosťom, ktorí už od 2. min viedli Remišovým gólom 0:1. Prejta prevzala iniciatívu, no obrana Udiče v čele s výborným Doblejom s prehľadom všetko likvidovala. Domáci vyrovnali až v 40. min po Uhlíkovom rohu hlavičkou Marienku. Nástup do druhého polčasu vyšiel lepšie domácim, keď si v 52. min nabehol za obranu Porubčan a tvrdou strelou prekonal Baša. Tlak Prejty bol veľký, ale Bašo zneškodnil šance Durasa, Porubčana i Marienku. Záverečnú desaťminútovku domáci zvládli, keď v 81. a 82. min Palček a Porubčan využili chyby hostí. Pozitívom bola vzácne fair hra oboch súperov. Prejta: Vrábel, Uhlík, Žiaček, Ronec, Duras (Vysocký), Bagin, Palček (Dulka), Králik, Porubčan, Šatka (Búšik), Marienka. Udiča: Bašo, Cigánik, Krátky (T. Gašpárek), M. Gašpárek, Harvánek, Oravec, Macháček, Matušík, Remiš, Vágner, Doblej. Pred 60 divákmi rozhodovali Pecuš, Cíbik, M. Sluk.
Zuzka Tanušková
Brvnište – Beluša
3:0 (0:0)
V 25. min vystrašil Petríček J. Čapliara, ktorý aj s pomocou terénu skrotil nepríjemnú strelu tesne pred bránkovou čiarou. O šesť minút takmer skončila v sieti Šlesárova hlavička a ďalšie závary po rohoch hosťujúca obrana bez problémov odvrátila. Zápas bez šancí osviežila 57. min, keď po ruke Koreník z priameho kopu namiesto centra zakrútil loptu do horného rohu – 1:0. Domáci ožili, ale podobná situácia v 68. min skončila po ľahkom oblúčiku v Gombárovom náručí. V 70. min Boháčik poslal loptu zdiaľky na bránu, tá nepríjemne odskočila, ale J. Čapliar ju končekmi prstov vytlačil nad brvno. V 85. min Španihel poslal loptu ešte vedľa, ale o dve minúty po trestnom kope z uhla zvýšil na 2:0. Po Boháčikovej ruke potvrdil tretiu výhru v sérii v 90. min z jedenástky Vališík. Brvnište: J. Čapliar, Ecker, Šamaj, B. Čapliar, M. Čapliar, Vališík, Koreník, Barbosa, J. Hároník (Lejtrich), Šlesár, Španihel (Miniarik). Beluša: Gombár, Ďurica, Baranec (Huňačka), Vričan, Drošťák, Kačenka, Kubena (Hlúbik), Ciesar, Petríček, Medňanský (Kralovič), Boháčik. Pred 100 divákmi rozhodoval Zvak. ŽK: Koreník, Baranec, Boháčik. (jš)

Skryť Vypnúť reklamu

Zostava kola: Bašo (Udiča), Mikoláš (Dulov), Paška (Borčice), M. Cíbik (Horovce), M. Machala (Pruské), Martinka (Pov. Bystrica), Porubčan (Prejta), Baláž (Dulov), Adamec (Plevník), Prekop (Horovce), P. Pagáč (Ilava).

Dulov – Ilava
2:3 (0:1)
Domáci výkonom sklamali a výkonom zaostali za piatkovým víťazstvom. Hostia vychádzali zo zabezpečenej obrany a hrali svoju hru. Prvú šancu mal Pfeffer, ale bránu tesne minul. Skóre sa menilo v 31. min, keď chybu obrany trestal Šatka – 0:1. Úvod druhej časti lepšie vyšiel domácim, kedy Cíbik v 48. min strelou z 25 metrov vymietol ľavý horný roh. Zlom nastal o šesť minút, potom ako Pfeffer zahodil tutovku. Ilavčania hru vyrovnali a v závere udreli. V 87. a 89. min sa presadil dobre hrajúci P. Pagáč a domáci už iba v nadstavenom čase po prihrávke Baláža znížili Mikolášom na 2:3. Dulov: Rafaj, Vozár, Slabý, Mikoláš, Lazor, Cíbik, M. Novosad, Pfeffer, Baláž, Gajdoš, Mojto (M. Novosad – Troška). Ilava: Turza, Barkáč, Šedo, Držík, Puček, Šatka, Ptáček (Staňo), Pilát, P. Pagáč (Hlavatý), E. Pagáč, Gašpar. Pred 150 divákmi rozhodovali Cíbik, Pecuš, R. Hanták. ŽK: Mikoláš.
Zuzka Tanušková
Borčice – Horovce
2:1 (1:1)
Prví udreli hostia v 9. min, kedy dlhý Geregov aut podbehol domáci brankár a Svorada skóroval pohodlne do prázdnej brány – 0:1. Domáci pridali a o tri minúty sa Sedláček rútil na Lukáča, ale neuspel. V 17. min po centri využil chybu hostí Košťál – 1:1. V druhom polčase pohrozil v 50. min strelou vedľa Prekop, no o tri minúty si na dlhý pas za obranu nabehol Košťál a brejk zakončil druhým gólom. V 60. min mohol zvýšiť Sedláček, no Lukáč bol proti. Hostia v závere tlačili, ale v nervóznom závere si vyslúžili už iba červenú kartu. Ešte predtým, v 50. min ostal nepovšimnutý nepríjemný okamih, keď na trénerovi hostí skončila slina domáceho futbalistu...Borčice: Martinák, Suchý, Paška, Kuric, Solín (Vraník), Mazáň, Košťál, Kočka (Rác), Kasenčák, Sedláček (Tomanica), Kopačka. Horovce: Lukáč, Kučo, Rod, T. Kováč, Gereg, Svorada, Janíček, M. Siekel (Mišún), Prekop, M. Cíbik, Štefanec. Pred 60 divákmi rozhodovali Ivaniš, Švec. ŽK: Mazáň, Kasenčák, Sedláček, Vraník, Gereg, T. Kováč, Prekop. ČK: Gereg. (keb)
Prejta – Papradno
6:2 (2:1)
Domáci boli celý zápas lepším mužstvom, hostia pôsobili odovzdaným dojmom. V 3. min s pomocou vetra otvoril skóre Marienka, no v 11. min prekvapil Klabník Vrábela z trestného kopu – 1:1. Chybu hosťujcej obrany potrestal v 34. min Mutala a Prejta viedla. V druhom polčase sa útoky na bránu valili jeden za druhým a Papradňania mohli byť radi, že dostali iba šesť gólov. V 53. min dal tretí gól Vysocký a potom prišli Králikove chvíle. V 62. min trafil spoza šestnástky a o štyri minúty jeho prudká strela skončila v šibenici – 5:1. Marienka v 78. min pridal šiesty gól a súper aspoň korigoval v 80. min Nemčíkom z jedenástky. Prejta: Vrábel, Uhlík, Žiaček, Mutala (Matejík), Bagin, Ronec, Palček, Králik (Bachar), Bušík (Šatka), Vysocký, Marienka. Papradno: Španihel, Trúchlik, P. Balušík, Kurnocík, J. Balušík, Martinec (Chrapko), Klabník, Černošík, Počiatek, Peter Babiar, Nemčík. Pred 150 divákmi rozhodovali Zvak a Peťovský. ŽK: Králik. (r)
Brvnište – Podmanín
3:0 (2:0)
Domáci potvrdili dobrú formu, no prví mohli skórovať sympaticky hrajúci hostia. R. Kostelanský však v 8. min nedokázal dať gól. Potom prišli chvíle kanoniera Šlesára. V 23. a 26. min sa presadil peknými hlavičkami, čo domácich upokojilo. Slušný zápas pokračoval aj po prestávke. Šlesár v 61. min pridal tretí gól a v 80. min Vališík z trestného kopu trafil žrď. Domáci si vylepšili postavenie v tabuľke, keď v posledných štyroch kolách dosiahli skóre 11:0 a získali 12 bodov. Brvnište: J. Čapliar, Ecker, Šamaj, B. Čapliar, M. Čapliar, Vališík, Miniarik (Fusko), Barbosa, J. Hároník (Lejtrich - Šištík), Šlesár, Španihel. Podmanín: Letko, Minarech, Michal Kolek ml. (Majtán), P. Kostelanský, Pilár, Jozef Kostelanský, Gardian, Jakub Kostelanský, Michal Kolek st., Lokšík, R. Kostelanský. Pred 100 divákmi rozhodovali Bezdeda, Dobrodenka. (ll)
Beluša – Pov. Bystrica
1:1 (1:0)
Šnúru víťazstiev Bystričanov prerušila až Beluša. V 21. min jej bránu síce ohrozoval Mišutka, ale jeho pekný lob išiel nad brvno. O štyri minúty neskôr zakročil brankár hostí Smataník pred domácim Kubenom. V 35. min. Pov. Bystrica spálila ďalšiu šancu, rovnako aj o dve minúty neskôr, kedy lopta z kopačky Masaryka mierila do brány, ale gólman Gombár poslal loptu do bezpečia. V poslednej minúte prvého polčasu zaznamenal dobre hrajúci Ciesar gól - 1:0. Hneď v úvodnej minúte druhého polčasu mohla Bystrica vyrovnať, ale opäť jej to nevyšlo. Nedarilo sa ani Mišutkovi v 48. min, kedy jeho strelu z prázdnej brány vykopol domáci obranca Ďurica. Aj strela J. Gáboríka v 67. min bola neúspešná, tesne minula bránu. Onedlho to isté pred bránou hostí predviedol Boháčik. Chvíľa pre lídra súťaže prišla až v 83. min, kedy Kostelanský krásnym gólom vyrovnal na 1:1. Pred 238 divákmi rozhodovali Marušinec, Kováčik, M. Sluk. ŽK: Boháčik, Kačenka. Beluša: Gombár, Ďurica, Baranec, Vričan, Drošťák, Kačenka, Kubena, Ciesar, Šedík, Topolan, Boháčik. Pov. Bystrica: Smataník, Gardian, Ištok, Martinka, Briestenský (Vaštík), Masaryk, Hybben (Trúchlik), Kostelanský, M. Gáborík (Hedera), Mišutka, J. Gáborík. Ján Borčányi
Udiča – Pruské
2:2 (1:0)
V prvom polčase boli domáci lepší, čo vyjadrili vedúcim gólom Remiša v 41. min. Keď v 56. min Harvánek hlavou zvýšil na 2:0, zdalo sa, že body ostanú doma. Lenže potom sa nechal vylúčiť Crkoň a hostia šancu využili. V 80. min osamotený Vlasatý znížil a záverečný nápor vyniesol Pruskému vyrovnávajúci gól, ktorý dal v 90. min hlavou M. Šatka, keď prehodil Baša. Udiča: Bašo, Cigánik, Krátky, Mikula, Harvánek, Oravec, Crkoň, Matušík (T. Gašpárek), Vágner (M. Gašpárek), Doblej, Remiš (Drblík). Pruské: Rajník, Rebro, M. Suchánek, Vlasatý, V. Suchánek, Majerík, Minárik (Bolebruch), M. Šatka, Košík, M. Machala, V. Šatka (Ľ. Suchánek). Pred 100 divákmi rozhodovali M. Stratený, Monček, Oselský. ŽK: Vágner, Remiš, Crkoň, Mikula, V. Šatka, Rebro, M. Machala. ČK: Crkoň. (ms)
Ladce – Plevník
1:2 (0:2)
Domáci začali akoby bez záujmu. V 10. min Janke zlikvidoval strelu Dodeka, no o dve minúty bol na pokus Tomaníka prikrátky – 0:1. V 18. min zvýšil Dodek na 0:2 po chybe obrany. O štyri minúty Janke vytlačil Tomanovu strelu na roh a na druhej strane v 25. min Čupec zasahoval po strele Koštialika. Po zmene strán domáci s „umytými hlavami“ pritlačili a v 60. min z vyloženej šance Prekop prestrelil. V sieti neskončil ani pokus Michala Habánka v 75. min a Hudecovu strelu v 78. min Čupec vyrazil. Domáci sa dočkali v 80. min, kedy Mražík znížil. V závere vrhli všetko do útoku, do šestnástky chodil aj brankár Janke, ale Plevník nečakanú výhru udržal. Ladce: Janke, Šedík, Prekop, F. Váň, Filiač (Mražík), Galko (Hudec), Jamrich, Koštialik, Hromka, Pagáč, Michal Habánek. Plevník: Čupec, A. Kušnier, Jurčaga, Turčáni, Adamec, Tomaník (M. Ďurkech), Kucharík, Dodek, Toman, J. Kušnier (Kamas), Čerňan. Pred 120 divákmi rozhodovali Kapila, Petrušek, Poruban. ŽK: Prekop, Kucharík, Turčáni, J. Kušnier. (ga)

Skryť Vypnúť reklamu

1. P. Bystrica 22 18 2 2 75:23 56
2. Horovce 22 12 5 5 45:26 41
3. Beluša 22 12 4 6 37:23 40
4. Borčice 22 11 5 6 36:23 38
5. Ilava 22 11 5 6 42:30 38
6. Ladce 22 10 3 9 32:28 33
7. Papradno 22 9 5 8 32:34 32
8. Prejta 22 9 4 9 34:35 31
9. Brvnište 22 8 3 11 29:35 27
10. Pruské 22 7 3 12 40:50 24
11. Plevník 22 8 2 12 43:58 26
12. Dulov 22 6 4 12 36:40 22
13. Udiča 22 5 5 12 29:49 20
14. Podmanín 22 2 2 18 26:82 8
Zostava kola: Turza (Ilava), Barkáč (Ilava), Šamaj (Brvnište), Šedík (Ladce), Ciesar (Beluša), Košťál (Borčice), Gardian (Pov. Bystrica), Ištok (Pov. Bystrica), Šlesár (Brvnište), Králik (Prejta), Dodek (Plevník).

Inzercia - Tlačové správy

 1. 5 spôsobov, ako Wi-Fi 6 pomáha biznisu
 2. SYNLAB je v Európe jednotkou v laboratórnej diagnostike
 3. Čo som sa naučila o mužskom holení a o mužoch
 4. Chcete mať pasívny príjem vďaka investovaniu? Ako začať?
 5. Tepelnou izoláciou POLYFORM pohodlne ušetríte náklady
 6. Ako správne nalepiť obklady v kúpeľni?
 7. Začala sezóna bicyklov aj ich zlodejov: Dajte si na svoj pozor!
 8. Televízory budúcnosti: Keď sa skĺbi umenie so sci-fi
 9. Mooncity: prvá expozícia elektromobility na Slovensku
 10. Na elektromobile môžete prerobiť, ale aj ušetriť
 1. SYNLAB je v Európe jednotkou v laboratórnej diagnostike
 2. Mooncity: prvá expozícia elektromobility na Slovensku
 3. Čo som sa naučila o mužskom holení a o mužoch
 4. Na elektromobile môžete prerobiť, ale aj ušetriť
 5. Prekvapia hokejový svet? Slovensko ide na šampionát s mladíkmi
 6. Začala sezóna bicyklov aj ich zlodejov: Dajte si na svoj pozor!
 7. Ceny nehnuteľností stále rastú. Je čas investovať
 8. 5 spôsobov, ako Wi-Fi 6 pomáha biznisu
 9. Bakalárske študijné programy na FVT
 10. Ako správne nalepiť obklady v kúpeľni?
 1. Tajná komunita, v ktorej nakupujete so zľavami až do 80% 14 271
 2. Vyhrajú elektromobily, autá na vodík alebo hybridy? 11 575
 3. Praktické rady, ako zmierniť prejavy alergií. Kľúčom je interiér 9 039
 4. Hokejové hviezdy v biznise nezažiarili. Až na jednu výnimku 8 522
 5. Slnkom zaliate pláže Južného Cypru sú len jedným z lákadiel 8 503
 6. Boj Grékov za slobodu prebudil solidaritu v celej Európe 7 509
 7. Klus, Pirošíková, Bošňák dnes o 17.00 o slobode cestovania 7 459
 8. Nákupy, ktoré rozbúchajú srdce v nákupnom centre Novum Prešov 6 885
 9. Riešenie emisií v cestnej doprave, ktoré môže fungovať okamžite 5 629
 10. Tip na rodinné kombi 4x4 v plnej výbave do 30 000 eur 4 758
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Považská Bystrica a Púchov - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Považská

Aký mohol mať podnikateľ motív? Manželka podozrivého zapojila do prípadu súkromného detektíva.

20 h
Ilustračné foto.

Aktuálne platí pre okresy Považská Bystrica, Martin, Žilina, Zlaté Moravce, Partizánske, Bánovce nad Bebravou a Prievidza.

11 h
Diagnostika testov na ochorenie Covid-19.

Počet osôb s pozitívnym PCR testom klesol minulý týždeň v kraji o 15 percent

18 h
Začínajú sa MS v hokeji 2021. Pozrite si športový TV program.

Slováci v ére samostatnosti idú na svetový hokejový šampionát už po 25-krát. Aké sú ich šance a čo všetko ich na tomto športovom podujatí čaká, aj o tom je mimoriadna príloha, ktorú nájdete tento týždeň v týždenníkoch MY na celom Slovensku.

16. máj

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Za posledných 24 hodín stúpla hladina o 42 centimetrov.

17 h

Jedno nešťastie sa stalo v prírode, druhé v bytovke.

20 h

Na najvyššom podlaží sú kancelárske priestory. Reštaurácia na prízemí bude mať vonkajšie sedenie.

22 h

Stokilovú šelmu zazrela aj lesníkova manželka. Bola len dvesto metrov od okraja dediny.

16. máj

Už ste čítali?