Streda, 2. december, 2020 | Meniny má BibiánaKrížovkyKrížovky
I. TRIEDA 16. A 20. KOLO

Považskobystričania mohli po remíze v Beluši otvárať šampanské

Ilava – Podmanín
9:1 (4:0)
Posledný celok tabuľky pôsobil od začiatku odovzdaným dojmom a už v 2. min prehrával 1:0 po strele najlepšieho hráča zápasu P. Pagáča. Ilavčania hrali s chuťou a v 10. min Puček zvýšil na 2:0. Z množstva ďalších šancí premenil na gól ešte v 22. min Šedo penaltu a v 31. min Barkáč zblízka zvýšil na 4:0. V úvode druhého polčasu domáci obrancovia nevenovali pozornosť Jozefovi Kostelanskému, a ten v 52. min znížil na 4:1. Už o tri minúty s chuťou hrajúci P. Pagáč dal piaty gól. V 71. min pridal E. Pagáč šiesty a v 80. min P. Pagáč dosiahol svoj tretí gól a bolo 7:1. Ilavčania mali veľa šancí, a keby boli dôraznejší v zakončení, hostia mohli inkasovať aj viac než desať gólov. Skóre zápasu uzavreli v 85. min Puček a v 88. min striedajúci Pilát. Ilava: Turza, Barkáč (Kňažek), Šedo, Strapko, Puček, Hlavatý, Ptáček, Držík (Pilát), P. Pagáč, E. Pagáč, Gašpar. Podmanín: Letko, Minarech, Michal Kolek ml., Valášek, Pilár, Jozef Kostelanský, Gardian (Michal Kolek st.), Michalík (R. Kostelanský), Mišutka, I. Sovík (Majtán), Adamčík. Pred 25 divákmi rozhodovali Gančár, M. Stratený, Hanták. ŽK: Strapko. (om)
Papradno – Pov. Bystrica
0:2 (0:0)
Po úvodnom oťukávaní ušli v 11. min traja hostia, ale Hybben šancu nevyužil. O štyri minúty Španihel Hybbenovu strelu vyrazil a v 22. min obehol Mišutka Klabníka, lenže mieril vedľa. Raven mal stálu prevahu, lenže nedokázal z nej nič vyťažiť. Domáci pohrozili až v 55. min, ale Smataník so Zboranovým priamym kopom nemal problémy. V 60. min neudržal Španihel loptu, ktorá mu prešla pod telom a Mišutka šancou nepohrdol – 0:1. V 68. min urobili Papradňania v strede chybu a po Mišutkovej akcii zvýšil J. Gáborík na 0:2. Mišutkovu strelu v 73. min zlikvidoval domáci brankár a najväčšiu šancu Papradna spálil v 75. min kanonier Nemčík, keď z päťky strieľal tesne vedľa. Papradno: Španihel, Trúchlik, Zboran, F. Kozáčik, J. Balušík, Martinec, Klabník, Černošík, Počiatek, Peter Babiar (Patrik Babiar – P. Balušík). Pov. Bystrica: Smataník, M. Gáborík, Gardian (Hedera), Briestenský, Ištok, Kukučiar (Švec), Masaryk, Martinka, Mišutka, Hybben (Kostelanský), J. Gáborík. Pred 250 divákmi rozhodovali M. Mazán, Zigo, Pagáč. ŽK: Zboran, Počiatek, F. Kozáčik, Švec. (mi)
Horovce – Pruské
2:0 (1:0)
V prvej dvadsaťminútovke diváci veľa futbalu nevideli. Až v 23. min strelu F. Kováča zblokovala obrana a o dve minúty Minárikov trestný kop Lukáč bezpečne kryl. Keď sa zdalo, že polčas skončí bez gólov, Prekop založil v 44. min peknú akciu a po jeho prihrávke Dubový asi z desiatich metrov nedal Rajníkovi nekompromisnou strelou šancu. Druhý polčas začal v 50. min vzájomnou potýčkou F. Kováča s P. Machalom a obaja kohúti uvideli červenú kartu. O dve minúty Dubového šancu vyrazil gólman nohami a rozhodnutie prišlo v 65. min. V šestnástke bol faulovaný veterán V. Siekel a Kučo bezpečne penaltu premenil – 2:0. V závere ešte Horovčania, ktorým chýbali kľúčoví hráči Gatial a Janíček, mali tri vyložené šance, ale skóre sa už nemenilo. Horovce: Lukáč, Kučo, F. Kováč, Štefanec, Gereg, Svorada, D. Mišún (V. Siekel), M. Siekel, Prekop, M. Cíbik, Dubový. Pruské: Rajník, Rebro (Bolebruch), M. Suchánek, Vlasatý, V. Suchánek, Majerík, Minárik, M. Machala, M. Šatka, S. Košík, V. Šatka (P. Machala). Pred 100 divákmi rozhodovali Koleno, Kameník, Bednár. ŽK: M. Cíbik, M. Machala, ČK: F. Kováč, P. Machala. (keb)
Dulov – Plevník
5:2 (1:0)
V zaujímavom zápase už v 2. min Lazor prestrelil, Mojto mieril vedľa a nedal ani Pfeffer. V 10. min Baláž vymietol pravý horný roh a Dulov viedol. O tri minúty Tamáši zblízka neumiestnil dobrú prihrávku. Domáci tlačili, no v 35. min mohol vyrovnať J. Kušnier, ale Rafaj reflexívne zachránil. Po rohu v 48. min zvýšil na 2:0 Mojto a v 55. min ušiel Pavliš, ktorého prihrávku zúročil na 3:0 Gajdoš. V 75. min Čupec fauloval Mojta a Baláž z jedenástky zvýšil na 4:0. Desať minút pred koncom trafil z priameho kopu nechytateľne Adamec – 4:1, no o päť minút sa uvoľnil Pfeffer a bolo 5:1. V 87. min využil chybu obrany J. Kušnier a uzavrel gólový účet na 5:2. Dulov: Rafaj, Vozák, Slabý, Mikoláš, Lazor, Cíbik, Pavliš (V. Novosad), Pfeffer, Baláž, Gajdoš (M. Novosad), Mojto (Pánov). Plevník: Čupec, Hozdek (A. Kušnier), Jurčaga, Kremeň, Adamec, Tomaník (Čerňan), Tamáši, Dodek, J. Kušnier, Gaňo (Turčáni), M. Ďurkech. Pred 100 divákmi rozhodovali Weissabel, Strýček, Tanuška. ŽK: Mojto, Pfeffer, Čupec, F. Ďurkech. P. Prekop
Borčice – Ladce
2:0 (0:0)
Prvý polčas bol vyrovnaný, hralo sa väčšinou medzi šestnástkami. Po prestávke domáci pritlačili a v 55. min kopal Kočka priamy kop, ktorý s pomocou vetra skončil v hornom rohu brány hostí – 1:0. V 67. min Janke stačil strelu domácich iba vyraziť a pohotový Košťál vrátil loptu do siete – 2:0. Potom sa už viac hralo nečisto a nakoniec bolo v zápase viac kariet ako vyložených šancí. Borčice: Hudcovský, Paška, Suchý, Kováč, Solín, Mazáň, Košťál, Kočka, Kasenčák (Tomanica), Sedláček, Vraník (Sabo). Ladce: Janke, Šedík, Vyhnička, F. Váň, Filiač, Galko (Michal Habánek), Jamrich, Porubčan (Prekop), Hromka, Pagáč, Marián Habánek (Mražík). Pred 100 divákmi rozhodovali Turčan, Kapila, Marušinec. ŽK: Kuric, Kočka, Porubčan, Galko, Hromka, Marián Habánek. (pn)
Prejta – Udiča
4:1 (1:1)
Úvod vyšiel lepšie hosťom, ktorí už od 2. min viedli Remišovým gólom 0:1. Prejta prevzala iniciatívu, no obrana Udiče v čele s výborným Doblejom s prehľadom všetko likvidovala. Domáci vyrovnali až v 40. min po Uhlíkovom rohu hlavičkou Marienku. Nástup do druhého polčasu vyšiel lepšie domácim, keď si v 52. min nabehol za obranu Porubčan a tvrdou strelou prekonal Baša. Tlak Prejty bol veľký, ale Bašo zneškodnil šance Durasa, Porubčana i Marienku. Záverečnú desaťminútovku domáci zvládli, keď v 81. a 82. min Palček a Porubčan využili chyby hostí. Pozitívom bola vzácne fair hra oboch súperov. Prejta: Vrábel, Uhlík, Žiaček, Ronec, Duras (Vysocký), Bagin, Palček (Dulka), Králik, Porubčan, Šatka (Búšik), Marienka. Udiča: Bašo, Cigánik, Krátky (T. Gašpárek), M. Gašpárek, Harvánek, Oravec, Macháček, Matušík, Remiš, Vágner, Doblej. Pred 60 divákmi rozhodovali Pecuš, Cíbik, M. Sluk.
Zuzka Tanušková
Brvnište – Beluša
3:0 (0:0)
V 25. min vystrašil Petríček J. Čapliara, ktorý aj s pomocou terénu skrotil nepríjemnú strelu tesne pred bránkovou čiarou. O šesť minút takmer skončila v sieti Šlesárova hlavička a ďalšie závary po rohoch hosťujúca obrana bez problémov odvrátila. Zápas bez šancí osviežila 57. min, keď po ruke Koreník z priameho kopu namiesto centra zakrútil loptu do horného rohu – 1:0. Domáci ožili, ale podobná situácia v 68. min skončila po ľahkom oblúčiku v Gombárovom náručí. V 70. min Boháčik poslal loptu zdiaľky na bránu, tá nepríjemne odskočila, ale J. Čapliar ju končekmi prstov vytlačil nad brvno. V 85. min Španihel poslal loptu ešte vedľa, ale o dve minúty po trestnom kope z uhla zvýšil na 2:0. Po Boháčikovej ruke potvrdil tretiu výhru v sérii v 90. min z jedenástky Vališík. Brvnište: J. Čapliar, Ecker, Šamaj, B. Čapliar, M. Čapliar, Vališík, Koreník, Barbosa, J. Hároník (Lejtrich), Šlesár, Španihel (Miniarik). Beluša: Gombár, Ďurica, Baranec (Huňačka), Vričan, Drošťák, Kačenka, Kubena (Hlúbik), Ciesar, Petríček, Medňanský (Kralovič), Boháčik. Pred 100 divákmi rozhodoval Zvak. ŽK: Koreník, Baranec, Boháčik. (jš)

Skryť Vypnúť reklamu

Zostava kola: Bašo (Udiča), Mikoláš (Dulov), Paška (Borčice), M. Cíbik (Horovce), M. Machala (Pruské), Martinka (Pov. Bystrica), Porubčan (Prejta), Baláž (Dulov), Adamec (Plevník), Prekop (Horovce), P. Pagáč (Ilava).

Dulov – Ilava
2:3 (0:1)
Domáci výkonom sklamali a výkonom zaostali za piatkovým víťazstvom. Hostia vychádzali zo zabezpečenej obrany a hrali svoju hru. Prvú šancu mal Pfeffer, ale bránu tesne minul. Skóre sa menilo v 31. min, keď chybu obrany trestal Šatka – 0:1. Úvod druhej časti lepšie vyšiel domácim, kedy Cíbik v 48. min strelou z 25 metrov vymietol ľavý horný roh. Zlom nastal o šesť minút, potom ako Pfeffer zahodil tutovku. Ilavčania hru vyrovnali a v závere udreli. V 87. a 89. min sa presadil dobre hrajúci P. Pagáč a domáci už iba v nadstavenom čase po prihrávke Baláža znížili Mikolášom na 2:3. Dulov: Rafaj, Vozár, Slabý, Mikoláš, Lazor, Cíbik, M. Novosad, Pfeffer, Baláž, Gajdoš, Mojto (M. Novosad – Troška). Ilava: Turza, Barkáč, Šedo, Držík, Puček, Šatka, Ptáček (Staňo), Pilát, P. Pagáč (Hlavatý), E. Pagáč, Gašpar. Pred 150 divákmi rozhodovali Cíbik, Pecuš, R. Hanták. ŽK: Mikoláš.
Zuzka Tanušková
Borčice – Horovce
2:1 (1:1)
Prví udreli hostia v 9. min, kedy dlhý Geregov aut podbehol domáci brankár a Svorada skóroval pohodlne do prázdnej brány – 0:1. Domáci pridali a o tri minúty sa Sedláček rútil na Lukáča, ale neuspel. V 17. min po centri využil chybu hostí Košťál – 1:1. V druhom polčase pohrozil v 50. min strelou vedľa Prekop, no o tri minúty si na dlhý pas za obranu nabehol Košťál a brejk zakončil druhým gólom. V 60. min mohol zvýšiť Sedláček, no Lukáč bol proti. Hostia v závere tlačili, ale v nervóznom závere si vyslúžili už iba červenú kartu. Ešte predtým, v 50. min ostal nepovšimnutý nepríjemný okamih, keď na trénerovi hostí skončila slina domáceho futbalistu...Borčice: Martinák, Suchý, Paška, Kuric, Solín (Vraník), Mazáň, Košťál, Kočka (Rác), Kasenčák, Sedláček (Tomanica), Kopačka. Horovce: Lukáč, Kučo, Rod, T. Kováč, Gereg, Svorada, Janíček, M. Siekel (Mišún), Prekop, M. Cíbik, Štefanec. Pred 60 divákmi rozhodovali Ivaniš, Švec. ŽK: Mazáň, Kasenčák, Sedláček, Vraník, Gereg, T. Kováč, Prekop. ČK: Gereg. (keb)
Prejta – Papradno
6:2 (2:1)
Domáci boli celý zápas lepším mužstvom, hostia pôsobili odovzdaným dojmom. V 3. min s pomocou vetra otvoril skóre Marienka, no v 11. min prekvapil Klabník Vrábela z trestného kopu – 1:1. Chybu hosťujcej obrany potrestal v 34. min Mutala a Prejta viedla. V druhom polčase sa útoky na bránu valili jeden za druhým a Papradňania mohli byť radi, že dostali iba šesť gólov. V 53. min dal tretí gól Vysocký a potom prišli Králikove chvíle. V 62. min trafil spoza šestnástky a o štyri minúty jeho prudká strela skončila v šibenici – 5:1. Marienka v 78. min pridal šiesty gól a súper aspoň korigoval v 80. min Nemčíkom z jedenástky. Prejta: Vrábel, Uhlík, Žiaček, Mutala (Matejík), Bagin, Ronec, Palček, Králik (Bachar), Bušík (Šatka), Vysocký, Marienka. Papradno: Španihel, Trúchlik, P. Balušík, Kurnocík, J. Balušík, Martinec (Chrapko), Klabník, Černošík, Počiatek, Peter Babiar, Nemčík. Pred 150 divákmi rozhodovali Zvak a Peťovský. ŽK: Králik. (r)
Brvnište – Podmanín
3:0 (2:0)
Domáci potvrdili dobrú formu, no prví mohli skórovať sympaticky hrajúci hostia. R. Kostelanský však v 8. min nedokázal dať gól. Potom prišli chvíle kanoniera Šlesára. V 23. a 26. min sa presadil peknými hlavičkami, čo domácich upokojilo. Slušný zápas pokračoval aj po prestávke. Šlesár v 61. min pridal tretí gól a v 80. min Vališík z trestného kopu trafil žrď. Domáci si vylepšili postavenie v tabuľke, keď v posledných štyroch kolách dosiahli skóre 11:0 a získali 12 bodov. Brvnište: J. Čapliar, Ecker, Šamaj, B. Čapliar, M. Čapliar, Vališík, Miniarik (Fusko), Barbosa, J. Hároník (Lejtrich - Šištík), Šlesár, Španihel. Podmanín: Letko, Minarech, Michal Kolek ml. (Majtán), P. Kostelanský, Pilár, Jozef Kostelanský, Gardian, Jakub Kostelanský, Michal Kolek st., Lokšík, R. Kostelanský. Pred 100 divákmi rozhodovali Bezdeda, Dobrodenka. (ll)
Beluša – Pov. Bystrica
1:1 (1:0)
Šnúru víťazstiev Bystričanov prerušila až Beluša. V 21. min jej bránu síce ohrozoval Mišutka, ale jeho pekný lob išiel nad brvno. O štyri minúty neskôr zakročil brankár hostí Smataník pred domácim Kubenom. V 35. min. Pov. Bystrica spálila ďalšiu šancu, rovnako aj o dve minúty neskôr, kedy lopta z kopačky Masaryka mierila do brány, ale gólman Gombár poslal loptu do bezpečia. V poslednej minúte prvého polčasu zaznamenal dobre hrajúci Ciesar gól - 1:0. Hneď v úvodnej minúte druhého polčasu mohla Bystrica vyrovnať, ale opäť jej to nevyšlo. Nedarilo sa ani Mišutkovi v 48. min, kedy jeho strelu z prázdnej brány vykopol domáci obranca Ďurica. Aj strela J. Gáboríka v 67. min bola neúspešná, tesne minula bránu. Onedlho to isté pred bránou hostí predviedol Boháčik. Chvíľa pre lídra súťaže prišla až v 83. min, kedy Kostelanský krásnym gólom vyrovnal na 1:1. Pred 238 divákmi rozhodovali Marušinec, Kováčik, M. Sluk. ŽK: Boháčik, Kačenka. Beluša: Gombár, Ďurica, Baranec, Vričan, Drošťák, Kačenka, Kubena, Ciesar, Šedík, Topolan, Boháčik. Pov. Bystrica: Smataník, Gardian, Ištok, Martinka, Briestenský (Vaštík), Masaryk, Hybben (Trúchlik), Kostelanský, M. Gáborík (Hedera), Mišutka, J. Gáborík. Ján Borčányi
Udiča – Pruské
2:2 (1:0)
V prvom polčase boli domáci lepší, čo vyjadrili vedúcim gólom Remiša v 41. min. Keď v 56. min Harvánek hlavou zvýšil na 2:0, zdalo sa, že body ostanú doma. Lenže potom sa nechal vylúčiť Crkoň a hostia šancu využili. V 80. min osamotený Vlasatý znížil a záverečný nápor vyniesol Pruskému vyrovnávajúci gól, ktorý dal v 90. min hlavou M. Šatka, keď prehodil Baša. Udiča: Bašo, Cigánik, Krátky, Mikula, Harvánek, Oravec, Crkoň, Matušík (T. Gašpárek), Vágner (M. Gašpárek), Doblej, Remiš (Drblík). Pruské: Rajník, Rebro, M. Suchánek, Vlasatý, V. Suchánek, Majerík, Minárik (Bolebruch), M. Šatka, Košík, M. Machala, V. Šatka (Ľ. Suchánek). Pred 100 divákmi rozhodovali M. Stratený, Monček, Oselský. ŽK: Vágner, Remiš, Crkoň, Mikula, V. Šatka, Rebro, M. Machala. ČK: Crkoň. (ms)
Ladce – Plevník
1:2 (0:2)
Domáci začali akoby bez záujmu. V 10. min Janke zlikvidoval strelu Dodeka, no o dve minúty bol na pokus Tomaníka prikrátky – 0:1. V 18. min zvýšil Dodek na 0:2 po chybe obrany. O štyri minúty Janke vytlačil Tomanovu strelu na roh a na druhej strane v 25. min Čupec zasahoval po strele Koštialika. Po zmene strán domáci s „umytými hlavami“ pritlačili a v 60. min z vyloženej šance Prekop prestrelil. V sieti neskončil ani pokus Michala Habánka v 75. min a Hudecovu strelu v 78. min Čupec vyrazil. Domáci sa dočkali v 80. min, kedy Mražík znížil. V závere vrhli všetko do útoku, do šestnástky chodil aj brankár Janke, ale Plevník nečakanú výhru udržal. Ladce: Janke, Šedík, Prekop, F. Váň, Filiač (Mražík), Galko (Hudec), Jamrich, Koštialik, Hromka, Pagáč, Michal Habánek. Plevník: Čupec, A. Kušnier, Jurčaga, Turčáni, Adamec, Tomaník (M. Ďurkech), Kucharík, Dodek, Toman, J. Kušnier (Kamas), Čerňan. Pred 120 divákmi rozhodovali Kapila, Petrušek, Poruban. ŽK: Prekop, Kucharík, Turčáni, J. Kušnier. (ga)

Skryť Vypnúť reklamu

1. P. Bystrica 22 18 2 2 75:23 56
2. Horovce 22 12 5 5 45:26 41
3. Beluša 22 12 4 6 37:23 40
4. Borčice 22 11 5 6 36:23 38
5. Ilava 22 11 5 6 42:30 38
6. Ladce 22 10 3 9 32:28 33
7. Papradno 22 9 5 8 32:34 32
8. Prejta 22 9 4 9 34:35 31
9. Brvnište 22 8 3 11 29:35 27
10. Pruské 22 7 3 12 40:50 24
11. Plevník 22 8 2 12 43:58 26
12. Dulov 22 6 4 12 36:40 22
13. Udiča 22 5 5 12 29:49 20
14. Podmanín 22 2 2 18 26:82 8
Zostava kola: Turza (Ilava), Barkáč (Ilava), Šamaj (Brvnište), Šedík (Ladce), Ciesar (Beluša), Košťál (Borčice), Gardian (Pov. Bystrica), Ištok (Pov. Bystrica), Šlesár (Brvnište), Králik (Prejta), Dodek (Plevník).

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

 1. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny
 2. ARÓNIA najsilnejšia prírodná prevencia proti respiračným vírusom
 3. Študuj v malom a ži vo veľkom
 4. METROPOLIS prináša mestské bývanie vo vysokom štandarde
 5. Študuj na univerzite s viac ako 60 ročnou tracíciou!
 6. Tip na náhradu za rúško: Kvalitný nákrčník ochráni aj pred zimou
 7. Slovensko spoznalo najlepšie farmy minulého roka
 8. Máš dosť teórie a poučiek? Študuj, cestuj, pracuj a ži!
 9. Ako inovácie menia naše návyky? Čo už dnes môžete robiť inak
 10. Na VŠEMvs získaš kvalitné štúdium v moderných priestoroch
 1. Tip na vianočný darček? Kvalitný zrak so zľavou 1 000 €
 2. Budeme môcť v budúcnosti pracovať len z domu?
 3. 8 inšpirácií, ako využiť zvyšky jedla a nič nevyhodiť
 4. Na výpadok elektriny vás môže upozorniť aj SMS
 5. Detský čaj COOP Jednoty získal unikátne medzinárodné ocenenie
 6. FMMR svojím výskumom reaguje na aktuálne živé témy
 7. Slovenské „šampanské“, za ktorým sa skrýva príbeh lásky
 8. Vianočné vydanie magazínu SME Ženy
 9. Novinka medzi prefabrikátmi
 10. Virtuálne prechádzky ako pomoc turistom pri orientácií
 1. Slovenská firma reformuje tradičné multimiliardové odvetvie 25 644
 2. Slnko a teplo aj cez sviatky: Do Egypta sa vracajú dovolenkári 16 044
 3. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny 15 391
 4. Aká je chémia vôní 11 749
 5. Kaufland na Slovensku testoval novinku, ktorú zavádza v Európe 9 304
 6. Viete, aká je skutočná cena smartfónu? Číslo vás prekvapí 8 790
 7. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 8 623
 8. Bývanie v meste predlžuje život 8 270
 9. Bezpečná dovolenka v exotike: Maldivy sú prešpikované zážitkami 7 713
 10. Čo ovplyvňuje chuť kačacieho mäsa? Tieto dve veci 5 850
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Považská Bystrica a Púchov - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Považská

SÚŤAŽ: Hlasuj za najkrajší adventný veniec a vyhraj!

Z fotiek od našich čitateliek sme vybrali sedem krásnych adventných vencov a spolu s vami chceme nájsť ten najkrajší!

Darčekový balíček MY s vami

Na Slovensku pribudlo viac ako 2000 nakazených, 321 je z Trenčianskeho kraja

Na Slovensku pribudlo 2 043 nakazených, urobili 11 136 PCR testov. Laboratóriá vykonali celkom 1 093 761 PCR testov, nákaza sa potvrdila u 109 226 ľudí.

Ilustračné foto.

FOTO: Balzam pre dušu: zamrznutá Veľká Javorina

Pozrite si nádhernú fotogalériu zo zamrznutých Bielych Karpát.

Kraj požiada o nenávratný príspevok na siedmy úsek Vážskej cyklomagistrály

Cyklistickú infraštruktúru v Trenčianskom samosprávnom kraji má zlepšiť siedmy úsek Vážskej cyklomagistrály z Považskej Bystrice po hranicu so Žilinským samosprávnym krajom.

Ilustračné foto.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Kamión narazil do reštaurácie a pohostinstva (+VIDEO)

Vodič pravdepodobne za volantom zaspal, havaroval v centre Tvrdošína.

FOTO: Verejný šatník v Prievidzi nevydržal ani tri dni, niekto ho podpálil

Len v piatok dobrovoľníci umiestnili v Prievidzi verejný šatník, ktorý mal priniesť oblečenie ľuďom, ktorí ho potrebujú. O pár dní ho však niekto podpálil.

V Zámkoch otvorili nové nákupné centrum

Pre návštevníkov je k dispozícii osem obchodných prevádzok.

Už ste čítali?