Utorok, 11. máj, 2021 | Meniny má BlaženaKrížovkyKrížovky

4. liga 28. kolo

Chynorany - Dubnica B 2:3 (0:2) Góly: 54. a 63. J. Maťavka - 29. a 40. Ranuša, 90.+ Mujkoš. Po oťukávacej desaťminútovke v úvode zápasu sa začali viac presadzovať hostia. Dve ich nebezpečné lopty pred bránu domáci v poslednej chvíli odvrátili.

Chynorany - Dubnica B 2:3 (0:2)
Góly: 54. a 63. J. Maťavka - 29. a 40. Ranuša, 90.+ Mujkoš.
Po oťukávacej desaťminútovke v úvode zápasu sa začali viac presadzovať hostia. Dve ich nebezpečné lopty pred bránu domáci v poslednej chvíli odvrátili. Dobre hrajúca obrana hostí likvidovala šance domácich už v zárodku. Tí sa v prvom polčase dostali len k jedinej vážnejšej príležitosti, ale hostia loptu z prázdnej brány vykopli. Zaujímavosťou je, že všetky góly padli po presných centrovaných loptách. Do polčasu takto dvakrát skórovala rezerva ligistu, po polčase, naopak, domáci, ktorí výrazne pridali. V sústavnom tlaku nepremenili Chynorany v 70. min. čistú šancu, za čo ich hostia v prvej minúte nadstaveného času presnou hlavičkou potrestali. Vzhľadom na priebeh zápasu si domáci prehru nezaslúžili. R Prešinský, 180.
CHYNORANY: Benca - M. Pristach, Magdolen, Aneštík, Halás, P. Maťavka, Pilát, J. Pristach, Domček (37. Lazreg), J. Maťavka, Podoba. DUBNICA B: Uhrík - Mujkoš, Bortel, Ranuša, Batla, Lendvay, Jakuš, Maník, Meliš, Burdej, Brtáň.
Domaniža -
V. Kostoľany 6:0 (2:0)
Góly: 22., 49. a 75. Lagín, 42. J. Kardoš, 57. P. Kardoš, 82. Kolarovič vlastný.
Hostia sa predstavili ako technický celok, no rovnako ako domáci sa nevedeli dostať dlho do šestnástky. Až v 22. min dal vedúci gól Lagín a v 35. min divákov potešila krásna strela J. Kardoša z 30 metrov do žrde. Tri minúty pred prestávkou to však domáci hráč napravil a zvýšil na 2:0. V druhom polčase sa hralo už iba v réžii domácich. Po pekných vypracovaných akciách dávali jeden krajší gól ako druhý. V 75. min vyšperkoval svoj výkon Lagín tretím gólom a potom si odovzdaní hostia dali vlastenca. Obdivuhodný výkon v drese Domaniže podal Štefánik, ktorý bol najlepším hráčom zápasu.
Domaniža: Bartek, Marcel Kvaššay, P. Kardoš (Pavlík), Valient, Marián Augustín (Ševčík), Košík, J. Kardoš, štefánik, Milan Augustín, Lagín, Marek Kvaššay (Král). V. Kostoľany: Valo, Holčík, Málek, Kolarovič, Tkadlíček, Čúzy, Bednár, Gula, Koníček, Holiš, Kollár. (mož)
Ďalšie výsledky: Tovarníky - Šimonovany 2:1 (1:1), Častkovce - Hrnčiarovce 1:0 (0:0), Vrbové – Partizánske 3:1 (1:1), Chtelnica – H. Streda 1:1 (0:1), Prievidza B - Moravany 0:4 (0:1).

5. Túžite bývať vo svojom za pár mesiacov? Realita s Variant-Haus®
  6. Vyhrajú elektromobily, autá na vodík alebo hybridy?
  7. Praktické rady, ako zmierniť prejavy alergií. Kľúčom je interiér
  8. Portfólio manažér: Čaká nás dobré obdobie pre ekonomiku
  9. Tepelnou izoláciou POLYFORM pohodlne ušetríte náklady
  10. Hokejové hviezdy v biznise nezažiarili. Až na jednu výnimku
  1. Najbrutálnejšie preteky sveta? Extreme E je Formulou 1 v teréne
  2. Vyhrajú elektromobily, autá na vodík alebo hybridy?
  10. Vyhrajú elektromobily, autá na vodík alebo hybridy? 5 898

Pozrite sa na prvých návštevníkov znovuotvorenej plavárne.

6 h
Práce v tuneli už finišujú

Po odkladoch investor posledný termín dodrží. Ten určil na koniec roka. Práce v tuneli by mali skončiť v auguste.

13 h

Vypočujte/pozrite si dynamický prehľad domácich aj zahraničných športových aktualít doplnený o exkluzívne informácie z regionálneho šport a prihláste sa na odber.