I. LSD
2. kolo: Púchov - Nitra 0:1 (0:0), Dubnica - Podbrezová 1:1 (1:1), Horný, Trebišov - B. Bystrica 1:4 (0:3), Slovan - Trenčín 2:0 (2:0), Košice - Prešov 4:1 (0:1), Trnava - Ružomberok 4:0 (2:0), Bardejov - Žilina 0:2 (0:1), Levice - Inter 0:2 (0:0).
1. B. Bystrica 2 2 0 0 6:2 6
2. Košice 2 2 0 0 5:1 6
3. Trnava 2 1 1 0 5:1 4
4. Podbrezová 2 1 1 0 3:1 4
5. Žilina 2 1 1 0 3:1 4
6. Inter 2 1 1 0 2:0 4
7. Levice 2 1 0 1 3:2 3
8. Slovan 2 1 0 1 2:1 3 9. Nitra 2 1 0 1 2:2 3
10. Prešov 2 1 0 1 2:4 3
11. Dubnica 2 0 2 0 2:2 2
12. Trenčín 2 0 1 1 1:3 1
13. Bardejov 2 0 1 1 0:2 1
14. Púchov 2 0 0 2 0:3 0
15. Ružomberok 2 0 0 2 0:5 0
16. Trebišov 2 0 0 2 1:7 0
I. LMD
2. kolo: Púchov - Nitra 0:8 (0:2), Dubnica - Podbrezová 6:2 (2:1), Svorada 2, Lupták. Stratený, Alžbetkin, Trhan, Trebišov - B. Bystrica 2:3 (1:2), Slovan - Trenčín 3:2 (0:2), Košice - Prešov 0:0, Trnava - Ružomberok 1:1 (1:0), Bardejov - Žilina 1:3 (1:2), Levice - Inter 0:1 (0:1).
1. Nitra 2 2 0 0 11:0 6
2. Dubnica 2 2 0 0 9:2 6
3. Inter 2 2 0 0 6:1 6
4. Trnava 2 1 1 0 4:1 4
5. Slovan 2 1 1 0 4:3 4
6. Trebišov 2 1 0 1 5:3 3
7. Žilina 2 1 0 1 3:4 3
8. B. Bystrica 2 1 0 1 3:5 3
9. Prešov 2 0 2 0 1:1 2
10. Ružomberok 2 0 2 0 1:1 2
11. Košice 2 0 2 0 0:0 2
12. Podbrezová 2 0 1 1 3:7 1
13. Púchov 2 0 1 1 1:9 1
14. Trenčín 2 0 0 2 2:6 0
15. Levice 2 0 0 2 0:4 0
16. Bardejov 2 0 0 2 2:8 0
II. liga starší dorast
2. kolo: Slovan B - P. Bystrica 4:0, Dubnica B - Lok. Trnava 1:1, Šaľa - Nitra B 3:0, Myjava - PVFA 1:1, FC Senec - Rapid 1:0, Prievidza - Inter B 2:2, FC ViOn - ŠKP Dúbravka 3:1, N. Zámky - SFM Senec 7:0.
1. ViOn 2 2 0 0 7:1 6
2. Inter B 2 1 1 0 7:3 4
3. Dubnica B 2 1 1 0 4:1 4
4. FC Senec 2 1 1 0 2:1 4
5. Lok. Trnava 2 1 1 0 2:1 4
6. PVFA 2 1 1 0 3:2 4
7. Slovan B 2 1 0 1 4:1 3
8. Dúbravka 2 1 0 1 6:3 3
9. N. Zámky 2 1 0 1 8:5 3
10. Rapid 2 1 0 1 2:2 3
11. Šaľa 2 1 0 1 3:4 3
12. Myjava 2 0 1 1 2:3 1
13. P. Bystrica 2 0 1 1 1:5 1
14. Prievidza 2 0 1 1 2:7 1
15. Nitra B 2 0 0 2 1:5 0
16. SFM Senec 2 0 0 2 0:10 0
II. liga mladší dorast
2. kolo: Slovan B - P. Bystrica 2:0, Dubnica B - Lok. Trnava 1:3, Šaľa - Nitra B 0:4, Myjava - PVFA 2:0, FC Senec - Rapid 0:1, Prievidza - Inter B 1:3, FC ViOn - ŠKP Dúbravka 4:3, N. Zámky - SFM Senec 3:0.
1. Inter B 2 2 0 0 10:2 6
2. Nitra B 2 2 0 0 7:0 6
3. Myjava 2 2 0 0 7:0 6
4. FC ViOn 2 2 0 0 5:3 6
5. Slovan B 2 1 1 0 4:2 4
6. Lok. Trnava 2 1 1 0 5:3 4
7. ŠKP Dúbravka 2 1 0 1 5:4 3
8. P. Bystrica 2 1 0 1 1:2 3
9. Nové Zámky 2 1 0 1 4:7 3
10. Rapid 2 1 0 1 1:5 3
11. Dubnica B 2 0 1 1 2:4 1
12. SFM Senec 2 0 1 1 1:4 1
13. FC Senec 2 0 0 2 0:2 0
14. Prievidza 2 0 0 2 1:5 0
15. Šaľa 2 0 0 2 0:5 0
16. PVFA 2 0 0 2 0:5 0
IV. LIGA SEVEROZÁPAD
2. kolo: Prievidza B - Púchov B odložený na 15. 9., Ilava - Vrbové 3:2 (2:1), Pagáč, Mladoš, Srovnal, Led. Rovne - Skalica 2:0 (0:0), Prekop, J. Gorelka, Piešťany - D. Vestenice 5:5, Hlohovec - Radošina 7:0, Hrnčiarovce - Čáčov 2:1, Šaštín - J. Bohunice 1:1, Handlová - Radošovce nehrali.
1. Hlohovec 2 2 0 0 19:0 6
2. L. Rovne 2 2 0 0 5:2 6
3. Ilava 2 2 0 0 5:3 6
4. Hrnčiarovce 2 2 0 0 4:2 6
5. D. Vestenice 2 1 1 0 11:6 4
6. Šaštín 2 1 1 0 5:3 4
7. Čáčov 2 1 0 1 7:2 3
8. Vrbové 2 1 0 1 6:4 3
9. Piešťany 2 0 1 1 7:8 1
10. J. Bohunice 2 0 1 1 2:3 1
11. Radošovce 1 0 0 1 2:4 0
12. Skalica 2 0 0 2 1:4 0
13. Handlová 1 0 0 1 1:4 0
14. Prievidza B 1 0 0 1 0:6 0
15. Radošina 2 0 0 2 1:13 0
16. Púchov B 1 0 0 1 0:12 0
V. liga dorast SEVER
2. kolo: P. Bystrica B - Domaniža 3:3 (1:1), Skypala 2, Braciník - M. Král, Ďuriš, Miroslav Kvaššay, Plevník - P. Teplá 6:3 (5:3), Smataník 3, L. Ďuriš, Jakubec, Tichý - Urík 3, Ladce - Z. Kostoľany 0:5 (0:3), Sverepec - N. Dubnica 1:2, Chynorany - H. Sŕnie 4:0, St. Turá - Trenčín B 0:6, Tr. Stankovce - Kanianka 3:1, Drietoma - N. Pravno 2:2.
1. Trenčín B 2 2 0 0 14:0 6
2. Z. Kostoľany 2 2 0 0 11:0 6
3. Plevník 2 2 0 0 8:4 6
4. N. Pravno 2 1 1 0 14:2 4
5. Domaniža 2 1 1 0 5:4 4
6. N. Dubnica 2 1 0 1 2:2 3
7. P. Teplá 2 1 0 1 5:6 3
8. St. Turá 2 1 0 1 1:6 3
9. Sverepec 2 0 1 1 4:5 1
10. Kanianka 2 0 1 1 4:6 1
11. Drietoma 2 0 1 1 2:4 1
12. Pov. Bystrica B 2 0 1 1 3:11 1
13. Chynorany 2 1 0 1 5:2 3
14. Ladce 2 0 0 2 1:7 0
15. Tr. Stankovce 2 1 0 1 3:13 3
16. H. Sŕnie 2 0 0 2 0:10 0
I. LSŽZ
1. kolo: Dubnica - Dun. Streda 9:0, Púchov - SFM Senec 1:2, Rapid - Trnava 2:2, Nitra - Inter 2:1, N. Zámky - Myjava 4:0, Prievidza - AS Trenčín 0:1, Slovan - Levice hrajú 24. 8.
I. LMŽZ
1. kolo: Dubnica - Dun. Streda 8:0, Púchov - SFM Senec 3:0, Nitra - Inter 2:6, N. Zámky - Myjava 0:1, Rapid - Trnava 0:5, Prievidza - AS Trenčín 0:3, Slovan - Levice hrajú 24. 8.
II. LSŽ
1. kolo: P. Bystrica - Lok. Trnava 3:0, Nitra B - Senica 5:0, FC ViOn - Levice B 5:1, Chrenová - Vráble 4:2, Piešťany - Topoľčany 1:1, Bánovce - Šaľa 3:3, Prievidza B - Partizánske 0:3, TTS Trenčín - Trnava B 2:1.
II. LMŽ
1. kolo: P. Bystrica - Lok. Trnava 0:8, Nitra B - Senica 3:0, FC ViOn - Levice B 2:0, Chrenová - Vráble 2:1, Piešťany - Topoľčany 4:1, Bánovce - Šaľa 1:0, Prievidza B - Partizánske 3:2, TTS Trenčín - Trnava B 4:0.
III. LSŽ SEVEROZÁPAD
1. kolo: P. Bystrica B - Skalica 1:0 (0:0), Nemšová - Púchov B 0:4 (0:1), Ciesar 2, Behanec, Štrbák, TTS Trenčín B - Led. Rovne 2:9.
III. LMŽ SEVEROZÁPAD
1. kolo: P. Bystrica B - Skalica 0:8 (0:2), Nemšová - Púchov B 0:6 (0:3), TTS Trenčín B - Led. Rovne 0:4.
KS SŽ SEVER
1. kolo: AS Trenčín B - N. Dubnica 4:1, Beluša - Ilava 1:1 (0:0), Šedík - Pružinec, Plevník - Zamarovce 3:2.
Autor: spracoval jš