Púchov B – Močenok 0:2 (0:0) Góly: 48. Čambal, 77. Pavlovič.

Púchov B – Močenok
0:2 (0:0)
Góly: 48. Čambal, 77. Pavlovič.
Hostia sa predstavili ako vyspelý vyrovnaný celok vo všetkých radoch s viacerými skúsenými hráčmi. V 12. min Hrehuš atakovaný v šestnástke stratil loptu, Babic išiel sám na bránu, no jeho center Holčík odvrátil do bezpečia. V 30. min zblízka pálil Hejčík, ale Valach vyrazil na roh. Z protiútoku prenikal zľava Novisedlák, ale ideálny center Štefanka v poslednej chvíli zrazil na roh. Hneď po zmene strán v 48. min fauloval Mičic Pavloviča pred šestnástkou a z priameho kopu sa hostia Čambalom ujali vedenia. V 52. min Pauer ideálne od bránkovej čiary nahral Šnegoňovi, lenže ten osamotený mieril vysoko nad. O dve min Novisedlák vysunul Šnegoňa, ktorý obohral dvoch súperov a išiel sám na Fišana, lenže ten slabú strelu zlikvidoval. V 56. min Nátherov priamy kop letel tesne nad. O päť minút krásny volej Babica bravúrne zlikvidoval Valach. V 73. min Čambal prudko strieľal spoza šestnástky a Valach vyrazil loptu na roh. O štyri minúty po centri zľava vyskočil vyššie ako domáci brankár Pavlovič a prudkou hlavičkou upravil na 0:2. Po góle sa domáci nezmohli na odpor a Močenok s prehľadom výhru udržal. Pred 250 divákmi rozhodoval Kráľovič, ŽK: Mičic - Maga, tréner Jež.
MATADOR B /Dohňany: Valach - Pauer, Hrehuš, Holčík, Závaterník, Mičic (68. Vanák), Novisedlák, Náther, Demjan (39. Šnegoň), Mráz, Pavlovič. Tréner L. Stehel. ŠK ELDUS: Fišan - Nozdrovický, Štefanka, Andrášik, Paľo - Pavlovič, Babic (82. Krbušík), Pavlík, Maga (31. Čambal) - Hejčík, Bernáth (58. Vondra). Tréner R. Jež.
František Leško
Vrbové - Led. Rovne
4:1 (1:0)
Góly: 30. (11 m) a 52. Kubiš, 63. Klas, 83. Mucha - 55. Grendel (11 m).
V prvom polčase hostia na domácich tlačili. Ich prvá strela však išla nad. V domácej šestnástke sa usadili na takmer celé prvé dejstvo. Za domácich sa zastreľoval Heteš, keď pálil z voleja. V pokutovom území sa snažil ohroziť Minarecha aj Uváčik, aj on však mieril nad jeho bránu. Vážne šance hostí v prvom polčase mali v 22. min Basila a v 27. min. Detko. O minútu neskôr strieľal z uhla domáci Andrísek, trafil len bočnú sieť Minarechovej brány. V 30. min rozjasal domáce obecenstvo Kubiš. Najprv bol faulovaný v boji o loptu, potom si ju postavil na určený znak pokutového kopu - 1:0. Aj v druhom polčase mali hostia viac z hry, doplatili však na nepremieňanie šancí. V 52. min sa lopta po osi Andrísek - Heteš dostala ku Kubišovi, ktorý zvýšil na rozdiel dvoch gólov. O tri minúty neskôr strelili hostia kontaktný gól. Domáci zásluhou striedajúcich hráčov napokon strelili ešte dva góly a zaslúžene nad ťažkým súperom vyhrali. Pred 400 divákmi rozhodoval Pavlovič, ŽK: Heteš, Vlado - Meliš, P. Martinka. MFK: Sedláček - Benko, Sciranka, Adamec, Vlado - Heteš, Koyš (56. Klas), Andrísek (82. Greguš), Balcír (75. Mucha) - Uváčik, Kubiš. Tréner M. Sedláček. CRYSTAL: Minarech - Meliš, P. Martinka, Kadlec (73. Molnár), Šatka, Basila, Mackovčin, Holeščák, Grendel, Detko, J. Martinka (43. Kaplan). Peter Sedláček
Ďalšie výsledky:
Komárno - Nemšová 0:4 (0:1), D. Vestenice - N. Mesto 1:0 (1:0), Prievidza - Vráble 1:1 (1:0), Myjava - Topoľčany 0:2 (0:0), J. Bohunice - N. Zámky 1:0 (0:0), Juhcelpap Štúrovo – Spartak Bánovce 2:1 (1:1).

3. ARÓNIA a RAKYTNÍK - podporí tvoju imunitu v boji s vírusmi
  4. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  5. Fresh Market má novú predajňu Sanagro. Takto to tam vyzerá
  6. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy
  7. Šiesty titul Auto roka: komu sa podaril tento historický úspech?
  8. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh
  9. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY
  10. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí
  1. Duálnu prax v dm nahradilo počas pandémie online vzdelávanie
  2. Chief of Slovak Telekom: We care about the future of Slovakia
  4. Príjem vs. dôchodok. Realita, ktorú na ktorú sa treba pripraviť
  5. Šiesty titul Auto roka: komu sa podaril tento historický úspech?
  7. Kvalitné sporenie si dokážete vybaviť z pohodlia domova
  8. Tesco prináša zákazníkom potraviny za každých okolností
  9. Vedeli ste, že jablká majú svoj medzinárodný deň?

Covidové oddelenie v Považskej Bystrici je v plnej prevádzke

Má kapacitu 28 lôžok, dnes už je viac ako polovica zaplnená.

S meraním teploty v nemocnici pomáhajú vojaci

MY PLUS: Pokojne zostaňte doma, náš týždenník MY si teraz prelistujete už aj online

23 regionálnych titulov MY a niekoľkoročný archív online plus odomknutý exkluzívny obsah na 27 weboch MY - to je MY PLUS.

V nedeľu pribudlo cez 1300 nakazených, takmer 140 v Trenčianskom kraji

Na Slovensku pribudlo v nedeľu 1312 nakazených z 6175 testovaných. Potvrdili ďalšie úmrtia.

AKTUÁLNE: Mesto pomáha pripravovať celoplošné testovanie

Vojaci prišli obhliadnuť navrhované odberné miesta. Mesto ponúka všetku súčinnosť. Zamestnanci sa venujú pomoci vojakom.