V čele je už len trio bez bodovej straty

Beluša – Ilava 3:2 (1:0) V priemernom zápase v prvom polčase toho nebolo veľa na pozeranie. Jediný gól dal v 31. min domáci Medňanský. Po zmene strán túžili Ilavčania po prvých bodoch a v 50. min Šedo vyrovnal.

Beluša – Ilava
3:2 (1:0)
V priemernom zápase v prvom polčase toho nebolo veľa na pozeranie. Jediný gól dal v 31. min domáci Medňanský. Po zmene strán túžili Ilavčania po prvých bodoch a v 50. min Šedo vyrovnal. O niekoľko minút dostal Ilavu do vedenia Stano. Beluša odpovedala vyrovnávajúcim gólom Sviečku v 71. min a v 75. min rozhodol o zisku prvých bodov Kubena. Beluša: Turza, Drak, Ďurica, Vričan, Huňačka, Kačenka, Kubena, Ciesar, Sviečka, Medňanský, Hlúbik (Ďuriška). Ilava: Turza, Gašpar, Poliak, Pilát, Šedo, Mazáň, Stano, Marienka, Cabaj, Ptáček, Kňažek (P. Pagáč). Pred 200 divákmi rozhodovali Dobrodenka a Petrušek. ŽK: Kačenka, Mazáň, Marienka. (do)
Borčice – Udiča
2:1 (1:1)
Diváci sledovali veľmi dobrý zápas popredných mužstiev. Už v 1. min Kočkovu strelu Bašo podcenil a loptu iba s námahou vyrážal na brvno. V 8. min mal šancu Kasenčák, ale podbehol ideálny center Kopačku. Po prvý raz sa Udičania ozvali v 15. min, keď Milák vysoko prestrelil. Hralo sa medzi šestnástkami a po chybe stopérov Suchého a Mazáňa viedli hostia od 23. min Macháčkovým gólom. Domáci z priamych kopov nič nevyťažili a vyrovnanie prišlo v 33. min, kedy Kopačkovu prihrávku zúročil Košťál – 1:1. V druhom polčase v 48. min Kasenčáka podrazil Harvánek a z jedenástky dal druhý gól opäť Košťál. Útoky sa strie­dali na oboch stranách a hostia nesmiernou bojovnosťou držali vyrovnanú partiu. V 63. min I. Chochel prehlavičkoval stopérov, ale bránu netrafil. Domácim v závere ubúdali sily a Udiča hrozila protiútokmi. V 82. min Martinák zneškodnil čistú šancu I. Chochela a prevaha Udiče už k vyrovnaniu nestačila.
Borčice: Martinák, Kuric, Suchý, Mazáň, Matuščin, Kopačka, Košťál (Sabo), Kočka, Kasenčák (Tomanica), Žiaček, Sedláček (Solín). Udiča: Bašo, P. Chochel, M. Gašpárek, Cigánik (Vágner), Harvánek, Oravec, Macháček, Milák (Ištok), I. Chochel, T. Gašpárek (Remiš), Cesnárik. Pred 150 divákmi rozhodovali Kapila, F. Kováč, Poruban. ŽK: Kočka, Vágner. (kri)
Mikušovce – Horovce
1:1 (1:1)
Začiatok bol obojstranne opatrný a ako prví pohrozili domáci, kedy strelu Jozefa Gašpárka ml. Lukáč vyrazil a z protiútoku Kováč strieľal do brankárovho náručia. V 7. min sa Mikušovce dočkali, keď po chybe obrany povedľa ležiaceho Lukáča Eliáš pohodlne skóroval – 1:0. Hostí gól povzbudil a pokračovali v aktivite. V 12. min M. Siekel mieril tesne vedľa. V 22. min mohli hostia vyrovnať, ale po faule brankára na Gatiala Kučo nepremenil pokutový kop, ktorý mu brankár vyrazil. V 35. min skončil priamy kop Vršatu na žrdi hosťujúcej brány. Horovčania sa dočkali pred odchodom do kabín. Po priamom kope M. Siekela vrátil odrazenú loptu do siete Prekop. Druhý polčas začali domáci zostra a po chvíli Novosad zblízka prestrelil. O dve minúty ho dvakrát napodobnil hosťujúci Janíček. Potom zaujala už iba ďalekonosná strela Kováča do žrde. V slabom druhom polčase domáci nemali takmer žiadnu šancu a ich strely zdiaľky k úspechu neviedli. Remíza je zaslúžená. Mikušovce: Jozef Gašpárek st., Eliáš, Budiač, Vršata, Kopačka, Jozef Gašpárek ml., Satina, Meliška, M. Holba, Novosad (Hoštacký), J. Gašpar (M. Gašpar). Horovce: Lukáč, Kučo, Kováč, Štefanec, Gereg, Cíbik (Pavlis), Janíček, M. Siekel, Prekop, Gatial, Dubový. Pred 200 divákmi rozhodovali Turčan, Vyletelka. ŽK: Jozef Gašpárek st. Jozef Gašpárek ml., Satina, M. Holba, Gatial, Kováč, Pavlis. (keb)
Plevník – Pruské
3:0 (2:0)
Domáci boli od začiatku lepším mužstvom a hralo sa väčšinou na polovici súpera. Prušťania sa dostávali iba po šestnástku, kde ich snaha končila. V 14. min otvoril skóre Dodek a v 29. min P. Tomaník zvýšil na 2:0. Z ďalšej dobrej šance vyťažili Plevníčania iba brvno. Po zmene strán bol scenár podobný, súper iba raz ohrozil nebezpečne domácu bránu. Posledné slovo mal v 87. min Š. Tamáši, keď premenil penaltu za ruku v šestnástke a zvýšil na 3:0.
Plevník: F. Ďurkech (R. Gaňo), Kremeň (M. Tamáši), Jurčaga, Butko, Adamec (J. Tomaník), Jakubec, Š. Tamáši, Monček, Dodek, P. Tomaník, M. Ďurkech. Pruské: Ľ. Suchánek, T. Košík (Mazáň), M. Suchánek, Bolebruch, P. Machala, Majerík, Vlasatý, M. Machala, J. Galko, Ľ. Galko, M. Galko (Rebro). Pred 200 divákmi rozhodovali Bušovský, Majerík, Mihálik. ŽK: Butko, M. Machala. ČK: M. Machala.
(mb)
Brvnište – Papradno
0:3 (0:3)
Derby začali od začiatku lepšie hostia a v 12. min po centri L. Balušík otvoril hlavou skóre. Opticky mali Papradňania viac z hry, čo vyústilo v 27. min v druhý gól. Domáci zastavili faulom Nemčíka v šestnástke a jedenástku premenil F. Kozáčik – 0:2. Šlesár hlavou neprekonal Krištofa a ďalšiu strelu zastavila žrď. Tretí gól hostí dal v 32. min po chybe Bratinu, ktorý ďaleko vybehol zo šestnástky, Nemčík pekným lobom. V 40. min po zlej ofsajdovej pasci išli Peter Babiar a Nemčík sami na Bratinu, no Nemčík z päťky netrafil bránu. Druhý polčas sa hralo medzi šestnástkami a hostia sa upokojili s výsledkom. Domáci sa snažili, ale ani oslabenému súperovi gól nedali.
Brvnište: Bratina, M. Hároník, Šamaj, B. Čapliar, M. Čapliar, Vališík, Miniarik, Šištík (Priesečan), Šlesár, J. Čapliar (Holiš), J. Hároník (Fusko). Papradno: Krištof, L. Balušík, Zboran, M. Truchlík, J. Balušík, S. Truchlík, Klabník (Lališ), Černošík (P. Balušík), F. Kozáčik, Peter Babiar, Nemčík (Martinec). Pred 300 divákmi rozhodoval Kameník a Jakúbek. ŽK: Nemčík, M. Truchlík. ČK: M. Truchlík. (kam)
Ladce – Prejta
3:0 (0:0)
Domáci akoby súpera podcenili a začali vlažne. Od 10. do 15. min však mali šance Brtáň, Marián Habánek a Hromka, ale gól nepadol a Jamrich hlavičkoval do brankárových rúk. Na druhe strane pohrozil Vysocký v 16. min. Potom sa hralo väčšinou v strede ihriska bez šancí. V druhom polčase dostala v domácej zostave príležitosť čerstvá krv a veľkú šancu mal J. Pagáč, ale smolu pretrhol až v 52. min Brtáň z hranice šestnástky. O dve minúty mohol po Jamrichovom centri zvýšiť, ale netrafil. V 59. min Jamrich po Brtáňovej strele dal na 2:0 a v 82. min po akcii aktívneho Brtáňa Martinka zvýšil hlavou na 3:0.
Ladce: Porubčan, Šedík, Brtáň, Koštialik, Michal Habánek, Hudec, Jamrich, F. Váň, Hromka (Mrážik), J. Pagáč, Martin Habánek (Martinka). Prejta: Vrábel, Porubčan, Nemečkay, M. Bušík, Uhlík, Kubiš, H. Bušík, Trnka, Králik (Škultéty), Vysocký (Pilný), Mutala (Koťan). Pred 150 divákmi rozhodovali M. Stratený, Peťovský, M. Mazan. ŽK: Marián Habánek, Hudec, Králik. (ga)
Dulov – Lazy
0:4 (0:1)
Domáci nezopakovali výkon z Ilavy, naopak Lazy sa priaznivcom revanšovali za domácu prehru s Ladcami. Skóre otvoril v 18. min krásnou strelou z 35 metrov Bernhauser. Domáci mali šance, ale Brindza vždy včas zasiahol. V druhom polčase sa viac presadzovali hostia. Hoci domáci brankár Rafaj niektoré pokusy pochytal, v 67. min nestačil na tečovanú strelu Ráca – 0:2. O 2 minúty sa po vzájomnom súboji strelca s brankárom znova tešil Rác a bolo 0:3. V závere zápasu potvrdil vysokú výhru Lazov v 83. minúte Škorvánek.
Dulov: Rafaj, Pavliš (Slabý), Mikoláš, V. Novosad (M. Novosad), Lazor, M. Cíbik, Puček (Troška), Dzurko, Baláž, Pažitný, Vozár. Lazy: Brindza, Michalík, Sviečka, Bernhauser, Janoško (Vrábel), Novotný, Škorvánek, Rác, Babiš, Rosina, Chovanec.
Pred 80 divákmi rozhodovali Petrušek, Weissabel, Barenčík, ŽK: Sviečka. (pet)
1. Ladce 3 3 0 0 10:1 9
2. Plevník 3 3 0 0 9:0 9
3. Borčice 3 3 0 0 7:1 9
4. Lazy 3 2 0 1 7:3 6
5. Udiča 3 2 0 1 6:4 6
6. Horovce 3 1 1 1 5:5 4
7. Mikušovce 3 1 1 1 4:5 4