Extraliga juniori:
1. kolo: Dubnica – Nitra 1:3 (1:1, 0:1, 0:1), Kučera, 2. kolo: Martin – Dubnica 6:2 (1:0, 2:0, 3:2), Šatka, Šupák, 3. kolo: Dubnica – B. Bystrica 2:2.
I. liga juniori
2. kolo: HOBA Bratislava – Pov. Bystrica 1:4 (0:2, 1:0, 0:2), Zalčík 2, Demáček, J. Tamáši, 3. kolo: Pov. Bystrica – Levice 1:2 (0:1, 1:1, 0:0), Hriadeľ.
1. Ružinov 3 3 0 0 34:7 6
2. Detva 3 3 0 0 20:4 6
3. Piešťany 3 3 0 0 10:3 6
4. Topoľčany 3 2 0 1 14:9 4
5. P. Bystrica 3 1 0 2 6:6 2
6. Prievidza 3 1 0 2 7:10 2
7. N. Zámky 3 1 0 2 17:23 2
8. Levice 3 1 0 2 5:15 2
9. Trebišov 3 0 0 3 3:19 0
10. Hoba 3 0 0 3 5:25 0
Extraliga dorast
1. kolo: Dubnica – Sp. N. Ves 4:2 (1:1, 2:0, 1:1), Fujerík, Pejko, T. Tatar, Jurenka. 2. kolo: Dubnica – Poprad 3:5 ((0:0, 0:1, 3:4), T. Tatar 2, Magut.
3. kolo: Zvolen – Pov. Bystrica 5:2 (0:1, 4:1, 1:0), Tatar, M. Tamáši, Detva – Dubnica 2:1. 4. kolo: Zvolen – Dubnica 2:0, Detva – Pov. Bystrica 2:7 (1:2, 1:2, 0:3), Štubňa 4, Mrník, Solmosi, Priedhorský.
1. Trenčín 4 4 0 0 15:5 8
2. Slovan 4 3 0 1 16:9 6
3. Zvolen 4 3 0 1 11:7 6
4. Poprad 4 3 0 1 15:11 6
5. Nitra 4 2 1 1 15:12 5
6. Skalica 4 2 1 1 13:12 5
7. P. Bystrica 4 2 0 2 17:12 4
8. Trnava 4 2 0 2 14:10 4
9. Sp. N. Ves 4 2 0 2 12:13 4
10. Košice 4 2 0 2 10:11 4
11. Martin 4 1 1 2 9:13 3
12. Detva 4 1 1 2 9:17 3
13. Ružinov 4 1 0 3 11:14 2
14. Dubnica 4 1 0 3 8:11 2
15. L. Mikuláš 4 1 0 3 10:15 2
16. Prešov 4 0 0 4 7:20 0
9 HT: B. Bystrica – Dubnica 2:1 (1:1, 0:0, 1:0), Dubnica – Pov. Bystrica 6:5 (5:1, 0:2, 1:2), Dej 2, Vavrek, Hrebičík, Raček.
8 HT: Dubnica – Pov. Bystrica 3:5 (0:2, 2:0, 1:3), Nemček 2, Krupa, Koleno, Torous.
7 HT: Pov. Bystrica – Dubnica 6:4 (4:2, 0:0, 2:2), Kostelanský 3, Prešnajder 2, Bubník.
6 HT: Pov. Bystrica – Dubnica 1:7 (0:3, 0:1, 1:3), Vojtek.
Program: štvrtok 15. 9.: 9. a 11.30 h 9 a 8 HT Pov. Bystrica – Prievidza, sobota 17. 9.: 9. a 11.30 h 7 a 6 HT Pov. Bystrica – Detva, 14. h extraliga dorast Pov. Bystrica – Martin, 17. h I. liga juniori Pov. Bystrica – Levice, nedeľa 18.9.: 8. – 9.30 h nábor 5 HT, 11.30 h extraliga dorast Pov. Bystrica – L. Mikuláš, 14.15 – 15.45 h verejné korčuľovanie.
Škola korčuľovania: V nedeľu 25. 9. od 7.30 h začína populárna a rokmi overená škola korčuľovania, kde sa deti môžu naučiť základom korčuľovania alebo zdokonaľovať svoj talent pod vedením skúsených trénerov. Podmienkou je okrem poplatku ochrana rúk a hlavy. Informácie podá tajomník HK 95 Robert Ondrašík – 0903 518 153 alebo Peter Kadáčik 0902 786 701.
Hoci prvý zápas doma odohrajú panteri až 23. septembra, je možnosť zakúpiť si permanentky na sezónu u tajomníka R. Ondrašíka alebo u J. Lukáča na štadióne v Taxi.
Autor: jš